Přihlášky závodu: Žebříček B-Čechy

Datum:
06.06.2015
Místo konání:
Pekloves
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21A     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     D75B     H10N     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21A     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     HDR     P     T    
3.00 km, 6 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 60 Kč
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 60 Kč
FSP0750 Kuželová Ela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2067237 60 Kč
VLI0652 Heczková Anna Slavia Liberec orienteering C 7752 60 Kč
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 224355 60 Kč
LPU0652 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045220 60 Kč
LPU0651 Vodičková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2025373 60 Kč
KAM0550 Rendová Kateřina OK Kamenice C 446427 60 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 60 Kč
ROU0699 Červená Anna SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit 100 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice C 426343 60 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C 51730 60 Kč
VSP0651 Jedličková Josefína USK Praha C 443085 60 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 60 Kč
VSP0654 Pastuszková Laura USK Praha C 53374 60 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 60 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem C 53537 60 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga C 51666 60 Kč
2.90 km, 8 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP0551 Pecková Tereza VŠTJ Ekonom Praha C 51600 60 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha C 428269 60 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070854 60 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice C 434803 60 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 51550 60 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2073718 60 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 60 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 60 Kč
RIC0652 Polívková Beáta OB Říčany C 2073696 60 Kč
DOK0650 Vítková Anna OK Doksy C 7759 60 Kč
3.60 km, 10 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering B 2043610 60 Kč
PGP0350 Pokorná Linda SK Praga C 899177 60 Kč
VPM0452 Staňková Radka KOS Slavia Plzeň B 2035169 60 Kč
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň C 2060388 60 Kč
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary C 682652 60 Kč
NEJ0350 Nádeníčková Iva TJ Jiskra Nejdek B 2035733 60 Kč
NEJ0450 Ziebová Veronika TJ Jiskra Nejdek C 2056284 60 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398987 60 Kč
LLI0450 Marková Hana LOK-o Liberec C 2060281 60 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 438036 60 Kč
LPU0355 Cibulková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2032160 60 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 219207 60 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2025372 60 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8666 60 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2053583 60 Kč
SHK0450 Kroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové C 2025341 60 Kč
KAM0354 Baťhová Zuzana OK Kamenice C 2085005 60 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice B 442879 60 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice C 2075621 60 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně C 2073704 60 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec C 9050 60 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec C 425585 60 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 60 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové C 2056274 60 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice B 2078470 60 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 60 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha C 2021847 60 Kč
VRL0352 Matoušová Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2035739 60 Kč
JIL0353 Kuříková Zuzana OK Jilemnice C 2078457 60 Kč
RIC0454 Jakešová Klára OB Říčany C 2085569 60 Kč
VSP0457 Nosková Barbora USK Praha C 2058488 60 Kč
3.60 km, 9 kontrol
(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering B 2043603 100 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 434808 100 Kč
CHT0151 Zlesáková Adéla OOB SK Chrast C 206486 100 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 886252 100 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň C 2035165 100 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2020709 100 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SOS Jindřichův Hradec B 330596 100 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 100 Kč
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice B 7090701 100 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice B 416314 100 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník B 2058463 100 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 100 Kč
BSO0250 Vítová Lucie KOB Baník Sokolov B 232240 100 Kč
TUV0252 Šritrová Lenka SOK TJ Turnov B 51808 100 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec B 2051486 100 Kč
NEJ0151 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek A 2035737 100 Kč
NEJ0150 Nádeníčková Pavla TJ Jiskra Nejdek B 2056275 100 Kč
NEJ0250 Marešová Klára TJ Jiskra Nejdek B 2067349 100 Kč
TJN0150 Baloghová Lída OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 100 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416830 100 Kč
TJN0254 Hornychová Karolína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232506 100 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056303 100 Kč
TJN0256 Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069091 100 Kč
TJN0250 Novotná Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425591 100 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035701 100 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035725 100 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053560 100 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 425545 100 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 7203463 100 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 2032180 100 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 100 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 100 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 410782 100 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 2058528 100 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové B 410360 100 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 100 Kč
MLA0251 Černá Kateřina MLOK Mariánské Lázně B 2073702 100 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice B 2042545 100 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice B 515426 100 Kč
KAM0252 Chaloupková Hana OK Kamenice B 442850 100 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec B 7201779 100 Kč
ZAM0151 Kubíčková Iva OB TJ Sokol Žamberk B 1398976 100 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 2059737 100 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín B 2056290 100 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové B 8623000 100 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 100 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany B 2019236 100 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0002073747 100 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007203465 100 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš B 2042536 100 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha C 331064 100 Kč
VSP0255 Nosková Klára USK Praha C 2058493 100 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 9712 100 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 100 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B zapůjčit 140 Kč
PHK0250 Suchánková Eliška OK 99 Hradec Králové B 331120 100 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 100 Kč
4.30 km, 8 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 180 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 180 Kč
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 180 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 180 Kč
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. C 232895 180 Kč
PGP9952 Kolářová Johana SK Praga B 897346 180 Kč
KRL0052 Mudrová Lenka Kometa Kralovice B 2020708 180 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 180 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 180 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň B 320290 180 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga C 443101 180 Kč
MAS0051 Lučanová Barbora KČT Aš B 301514 180 Kč
NEJ9950 Marešová Alexandra TJ Jiskra Nejdek B 2067348 180 Kč
TJN0052 Pěničková Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069075 180 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný B 219276 180 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 180 Kč
LME0050 Machová Marie SK Los Mělník B 2060278 180 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 180 Kč
DOK0051 Dominika Stránská OK Doksy C 2056239 180 Kč
LPU0054 Borovičková Valerie OK Lokomotiva Pardubice B 682622 180 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 7201814 180 Kč
TUR0051 Hájková Anna OOB TJ Turnov C 7782 180 Kč
TUR9951 Nejezchlebová Martina OOB TJ Turnov B 8223 180 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov B 6886 180 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice C 515491 180 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava B 52966 180 Kč
VLI9950 Poloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering B 49951 180 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec C 9044 180 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec B 7201754 180 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 2075681 180 Kč
PHK9955 Kubíčková Kateřina OK 99 Hradec Králové B 682637 180 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany B 2031355 180 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš B 2045314 180 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha B 2021848 180 Kč
VSP0051 Kosíková Eliška USK Praha C 9101185 180 Kč
BOR9957 Jeřábková Ema OK Jiskra Nový Bor C 1333177 180 Kč
VSP0052 Ježková Jitka USK Praha C zapůjčit 270 Kč
5.60 km, 12 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9751 Balcarová Barbora LOK-o Liberec B 434595 180 Kč
TAP9854 Poláková Kateřina KOB Tretra Praha B 7202854 180 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. B 7202873 180 Kč
VPM9752 Obytová Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2042510 180 Kč
VPM9853 Kroupová Eliška KOS Slavia Plzeň B 2031356 180 Kč
VPM9751 Hlinovská Johana KOS Slavia Plzeň B 2035166 180 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 442851 180 Kč
VPM9852 Mikešová Adéla KOS Slavia Plzeň B 2042520 180 Kč
TUR9758 Müller Dorothea OOB TJ Turnov B 1621997 180 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice B 515001 180 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 886274 180 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 180 Kč
VLI9750 Poloprutská Klára Slavia Liberec orienteering B 49954 180 Kč
RIC9851 Repiská Amálie OB Říčany B 2023817 180 Kč
5.60 km, 12 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKV9653 Žandová Marcela TJ Slovan Karlovy Vary B 2058500 180 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové B 224885 180 Kč
KRL9655 Lavičková Michaela Kometa Kralovice B 2035163 180 Kč
7.60 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9054 Zajícová Markéta KOB Tretra Praha C 361934 200 Kč
DKP8759 Setínková Eva Oddíl OB Kotlářka C 8946 200 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 49844 200 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 200 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary C 331098 200 Kč
DCE7950 Jarošová Klára KOB Dobřichovice C 416316 200 Kč
DKP8655 Foglarová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8638 200 Kč
SJH9452 Tichá Tereza SOS Jindřichův Hradec R 995864 200 Kč
LPU9456 Lehárová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice R 2045225 200 Kč
TUR8951 Dundrová Lucie OOB TJ Turnov C 8059 200 Kč
TUR9252 Poloprutská Markéta OOB TJ Turnov R 2020750 200 Kč
SHK9352 Myslivcová Pavla OK Slavia Hradec Králové C 2051524 200 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 995884 200 Kč
SHK8658 Novotná Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9101107 200 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice R 232409 200 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 200 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 200 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 2085586 200 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 200 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 200 Kč
VSP7151 Kilarská Marcela USK Praha C 1398972 200 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 200 Kč
NPA9151 Kubátová Zuzka SK LOB Nová Paka C 515421 200 Kč
PGP9153 Jelínková Šárka SK Praga C 232168 200 Kč
PGP9154 Čermáková Kristýna SK Praga C 53007 200 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 200 Kč
5.80 km, 12 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8251 Tichovská Hana SK Praga C 51688 200 Kč
KPY8853 Vejrostová Lenka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 330691 200 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka R 9999888 200 Kč
DKP8350 Karbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 51759 200 Kč
VRL8353 Knoblochová Kamila OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8952 200 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 200 Kč
VPM7995 Vodrážková Kateřina KOS Slavia Plzeň C 53252 200 Kč
TJN7754 Hrobařová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9482 200 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 200 Kč
71D8650 Rickmeyer Tina (GER) USV TU Dresden 445644 200 Kč
LPU8454 Petrová Daniela OK Lokomotiva Pardubice C 998454 200 Kč
VAM8850 Klapalová Hana OB Vamberk C 52074 200 Kč
SHK8550 Ondřejová Dita Terezie OK Slavia Hradec Králové C 9915 200 Kč
SHK7650 Daniela Širůčková OK Slavia Hradec Králové C 2056292 200 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 200 Kč
KAM9151 Macková Lucia OK Kamenice C 416131 200 Kč
PHK8855 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 200 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 200 Kč
VSP7751 Boumová Irena USK Praha C 51739 200 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 436445 200 Kč
NPA7852 Tauchmanová Ivana SK LOB Nová Paka C 2060300 200 Kč
BOR8850 Šákrová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 8481 200 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 200 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 301379 260 Kč
CHA8852 Vejstrková Zuzana OK Chrastava C 4662 200 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 51574 260 Kč
5.40 km, 12 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 200 Kč
DKP9250 Šebková Jana Oddíl OB Kotlářka C 2025359 200 Kč
SLP7960 Koppová Ingrid OOB Slavia Praha C 52166 200 Kč
EKP8259 Kalinová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 7201195 200 Kč
VLI8650 Brzáková Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 200 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 200 Kč
KRE8850 Dulovcová Michaela OOB TJ Sokol Křemže 416242 200 Kč
TJN7652 Růtová Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067314 200 Kč
CHC8552 Pavlová Petra K.O.B. Choceň C 2011852 200 Kč
EKP8461 Mikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2061773 200 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 200 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha C 2053578 200 Kč
EKP8851 Štembergová Lucie VŠTJ Ekonom Praha C 438648 200 Kč
EKP9353 Jaroměřská Tereza VŠTJ Ekonom Praha C 200 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 200 Kč
TUR8852 Sehnalová Tereza OOB TJ Turnov C 51825 200 Kč
NPA8152 Podlipná Veronika SK LOB Nová Paka 2080944 200 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 200 Kč
EKP8756 Trčková Helena VŠTJ Ekonom Praha C 260 Kč
SCP9050 Černá Eliška OK Sparta Praha C 2088205 260 Kč
5.20 km, 12 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 51638 180 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 180 Kč
SJH8051 Kinštová Dominka SOS Jindřichův Hradec C 330592 180 Kč
VPM7852 Šauli Iva KOS Slavia Plzeň C 2060395 180 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 180 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 180 Kč
FSP7851 Kuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 211539 180 Kč
SKV7752 Dítkova Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 180 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 180 Kč
24I11 Keren Halachmi (ISR) Israel Orienteering 2071138 180 Kč
24I36 Inbar Da Costa (ISR) Israel Orienteering 2071280 180 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 180 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 8062 180 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 9192 180 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 180 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 52118 180 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 9431 180 Kč
RIC7650 Tolarová Ivana OB Říčany C 2073688 180 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009503 180 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 180 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 180 Kč
NPA7851 Pavelcová Gabriela SK LOB Nová Paka C 2070822 180 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 180 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 180 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 230 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 180 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 230 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 230 Kč
4.90 km, 13 kontrol
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202898 180 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 180 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 180 Kč
CHT7352 Zlesáková Stáňa OOB SK Chrast C 52154 180 Kč
LLI7150 Balcarová Alena LOK-o Liberec C 1398994 180 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 180 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 180 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8966 180 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206478 180 Kč
VRL7151 Waňková Dita OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331619 180 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 180 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 180 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 51411 180 Kč
VLI7350 Novotná Jana Slavia Liberec orienteering C 2058476 180 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 180 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232639 180 Kč
24I18 Anya Grinberg (ISR) Israel Orienteering 2071129 180 Kč
24I33 Anat Meir (ISR) Israel Orienteering 2071255 180 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 180 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 253351 180 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 180 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 180 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 180 Kč
KAM7051 Macková Lenka OK Kamenice C 442875 180 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 180 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 51494 180 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 180 Kč
PHK7050 Vlkanova Hana OK 99 Hradec Králové C 2067950 180 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 180 Kč
JIL7552 Ježková Romana OK Jilemnice C 2075623 180 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 425574 180 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 180 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 180 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 180 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009796 180 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 180 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 180 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 180 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 180 Kč
VSP7261 Nosková Pavla USK Praha C 2058494 180 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 180 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 180 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 180 Kč
CHC7151 Švadlenová Ivana K.O.B. Choceň C 2011857 180 Kč
STH7351 Kalenská Kateřina SK Studenec C 410777 180 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 180 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 180 Kč
FSP7555 Fibírová Zuzana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515173 180 Kč
VRL7154 Matoušová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331359 230 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 887160 230 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 230 Kč
4.50 km, 10 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7051 Procházková Alexandra Slavia Liberec orienteering C 416258 180 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 180 Kč
DKP6751 Šebková Helena Oddíl OB Kotlářka C 889283 180 Kč
PGP6751 Hasalová Jana SK Praga C 232361 180 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 180 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 180 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 52145 180 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 180 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 180 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 9681 180 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 180 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 180 Kč
LLI6953 Hořáková Petra LOK-o Liberec C 8547 180 Kč
PGP6650 Slavíková Kateřina SK Praga C 51275 180 Kč
NEJ6950 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek C 2067965 180 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 180 Kč
TJN6850 Rydlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7726 180 Kč
TJN6951 Šmausová Gabriela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232510 180 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 180 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 180 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 180 Kč
24I1 Anat Noiman (ISR) Israel Orienteering 2071092 180 Kč
DKP6652 Lustigová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 434580 180 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 180 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 180 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 180 Kč
LPU7053 Žáková Marcela OK Lokomotiva Pardubice C 425554 180 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 180 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 180 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 180 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 180 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 180 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 180 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 180 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 180 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 180 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 180 Kč
VSP6550 Kosíková Helena USK Praha C 9101184 180 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 180 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051490 180 Kč
KAM6950 Semíková Eva OK Kamenice C 52285 180 Kč
28P6851 Wolowczyk Mariola (POL) Saturn Piaseczno 1393099 230 Kč
4.50 km, 10 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 180 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 180 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 180 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 180 Kč
EKP6150 Bochenková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 232174 180 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 180 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 180 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 180 Kč
SJH6451 Tichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 51925 180 Kč
TJN6150 Jermanová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425590 180 Kč
24I23 Yael Lipman (ISR) Israel Orienteering 2071182 180 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 180 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 180 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 180 Kč
DOK6050 Kapounová Jitka OK Doksy C 886261 180 Kč
DOK5750 Vilimovská Miroslava OK Doksy C 7757 180 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 180 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 180 Kč
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 2085634 180 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 180 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 180 Kč
SHK6450 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 49868 180 Kč
PHK6251 Kubíčková Marcela OK 99 Hradec Králové C 9389 180 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové 219239 180 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 180 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 180 Kč
VSP6151 Michálková Jiřina USK Praha C 51734 180 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 180 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 230 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 51533 180 Kč
CHA6250 Čechlovská Jana OK Chrastava C 8175 180 Kč
47S6550 Mazúrová Soňa (SVK) TJ Rapid Bratislava 307362 180 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 230 Kč
4.20 km, 13 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 51795 180 Kč
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 180 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 180 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 180 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 180 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 180 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232618 180 Kč
24I7 Yael Regev (ISR) Israel Orienteering 2071021 180 Kč
24I13 Yona Heiman (ISR) Israel Orienteering 2071090 180 Kč
24I21 Nurit Shmuely (ISR) Israel Orienteering 2071296 180 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 180 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 180 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 180 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 180 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 180 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 180 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 180 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 180 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 230 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 180 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 230 Kč
4.10 km, 9 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 130 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 130 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 130 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 130 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 130 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 130 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 130 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 130 Kč
24I2 Lisa Mishli (ISR) Israel Orienteering 2071083 130 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 130 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 130 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 130 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 130 Kč
JEN5452 Havlová Jaroslava OB Jenišovice C 4631 130 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 130 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 130 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 7884 170 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8168 130 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 8162 130 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 130 Kč
3.70 km, 9 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 130 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 4100 130 Kč
24I4 Dalia Ravid (ISR) Israel Orienteering 2071025 130 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 130 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 130 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 130 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 130 Kč
3.70 km, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 130 Kč
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 130 Kč
PGP4451 Dvořáková Ladislava SK Praga C 52096 130 Kč
24I37 Roni Da Costa Beck (ISR) Israel Orienteering 2071133 130 Kč
3.50 km, 11 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009539 130 Kč
SJP3651 Bláhová Blanka KČT Slavoj Praha C 51148 130 Kč
3.00 km, 6 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 60 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 60 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 60 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53159 60 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov C 888638 60 Kč
KAM0702 Bažata Alberto OK Kamenice C 2084940 60 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín C 60 Kč
TUR0704 Mertlík Vojtěch OOB TJ Turnov C 1403060 60 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 60 Kč
EKP0601 Kalous Tomáš VŠTJ Ekonom Praha C 51588 60 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 51438 60 Kč
ROU0801 Havlák Štěpán SKOB Roudnice nad Labem C 2084986 60 Kč
ZVO0602 Geleta Šimon OB SK Zvole C 2023955 60 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 60 Kč
RIC0703 Krumlovský Vojtěch OB Říčany C 2073698 60 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 60 Kč
ROU0502 Vanžura David SKOB Roudnice nad Labem C 2083408 60 Kč
2.90 km, 8 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT0601 Zlesák Matyáš OOB SK Chrast C 336786 60 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 60 Kč
TJN0501 Pěnička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070823 60 Kč
TJN0500 Rokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049534 60 Kč
TJN0503 Saur Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070851 60 Kč
TJN0504 Sýkora Oliver OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073664 60 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8878 60 Kč
KSH0501 Šustr Ondřej OB Kašperské Hory C 2080905 60 Kč
VPM0503 Kurz Ondřej KOS Slavia Plzeň C 1400429 60 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 60 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 60 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 60 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov C 8020 60 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov C 1403061 60 Kč
MLA0501 Černý Jonáš MLOK Mariánské Lázně C 301443 60 Kč
PHK0501 Háp Matěj OK 99 Hradec Králové C 2017670 60 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha C 2081357 60 Kč
RIC0505 Tolar Hynek OB Říčany C 2069070 60 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 51330 60 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 60 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha C 2035710 60 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2085606 60 Kč
ROU0602 Havlák René SKOB Roudnice nad Labem C 2087690 60 Kč
RIC0507 Krumlovský Tomáš OB Říčany C 2073699 60 Kč
3.60 km, 10 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice B 7200597 60 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha C 682668 60 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2017678 60 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 60 Kč
VRL0302 Waněk Hubert OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7200595 60 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník C 2056261 60 Kč
FSP0400 Kužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 446429 60 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov C 232236 60 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056291 60 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027207 60 Kč
VLI0300 Novotný Jaromír Slavia Liberec orienteering C 2058474 60 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 60 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 60 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2049515 60 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 1400421 60 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové C 2073745 60 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice B 9201061 60 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice C 2075622 60 Kč
KAM0301 Chaloupka Viktor OK Kamenice B 443069 60 Kč
TUR0307 Mertlík Jakub OOB TJ Turnov C 1403059 60 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín C 2056294 60 Kč
SJC0404 Vitvar Radim Sportcentrum Jičín C 60 Kč
LLI0300 Hejna Hynek LOK-o Liberec C 682626 60 Kč
KAM0400 Hejsek Lukáš OK Kamenice C 2051541 60 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 443090 60 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 2031371 60 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice C 436432 60 Kč
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice B 7780 60 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš C 2045308 60 Kč
DOR0303 Nigrin Matouš OK Dobříš C 2067311 60 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha C 9200730 60 Kč
VSP0301 Horák Pavel ml. USK Praha C 434600 60 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 60 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha C 232616 60 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka C 9686 60 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka C 9688 60 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka C 9693 60 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 2075696 60 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 60 Kč
VSP0409 Nosek Daniel USK Praha C 446366 60 Kč
4.20 km, 7 kontrol
(67)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 981814 100 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 100 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga B 7201196 100 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 100 Kč
LBE0200 Lejbl Jakub TJ Lokomotiva Beroun B 887638 100 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 100 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 100 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha B 218851 100 Kč
SLA0300 Kolář Matyáš SKOB Slaný C 897393 100 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 100 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 232029 100 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň B 2060398 100 Kč
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 100 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436433 100 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 2042518 100 Kč
LLI0102 Hořák Jaroslav LOK-o Liberec C 2032134 100 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha B 7201203 100 Kč
NEJ0100 Dellinger Mikuláš TJ Jiskra Nejdek C 2049569 100 Kč
NEJ0300 Tokár Radim TJ Jiskra Nejdek B 2049567 100 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno C 682699 100 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2045202 100 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398985 100 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 100 Kč
TJN0107 Rokos Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027215 100 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032159 100 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398971 100 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 100 Kč
KSH0201 Šustr Antonín OB Kašperské Hory C 2080906 100 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň B 2058525 100 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 2053509 100 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy B 2053519 100 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2075644 100 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2032156 100 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 09828 100 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 100 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice C 995899 100 Kč
KAM0107 Bartoň Michal OK Kamenice B 1407428 100 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 100 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 100 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice B 2084934 100 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 100 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 218797 100 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 100 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 1403413 100 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 100 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 100 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 515060 100 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka C 9889 100 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 9877 100 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín B 2056295 100 Kč
PHK0202 Bárta Šimon OK 99 Hradec Králové B 9428 100 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 2058465 100 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 100 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 100 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec C 303925 100 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha C 2080913 100 Kč
RIC0101 Pecháček Vít OB Říčany C 2069066 100 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009496 100 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 7201763 100 Kč
JEN0101 Zabořil Vojta OB Jenišovice C 51543 100 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš B 2045310 100 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 416159 100 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha C 2020707 100 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice C 2078455 100 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava B 436431 100 Kč
SLA0201 Husák Zdeněk SKOB Slaný B 2056309 100 Kč
EKP0200 Bolehovský Michal VŠTJ Ekonom Praha C 601169 100 Kč
5.60 km, 13 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka A 9903301 180 Kč
LBE0000 Lejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun A 887605 180 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 180 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 180 Kč
SJH0003 Koudelka Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 436434 180 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 442888 180 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 180 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069092 180 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232325 180 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2025357 180 Kč
TJN0005 Václavů Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056267 180 Kč
KNC9900 Varga Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. B 9101673 180 Kč
TAP0001 Dědek Matěj KOB Tretra Praha B 2067986 180 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy B 2053518 180 Kč
LPU0004 Konvalinka Jindřich OK Lokomotiva Pardubice B 434587 180 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 180 Kč
LTU0000 Hašek Patrik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 180 Kč
LTU9900 Juhász Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057578 180 Kč
LTU9903 Kahoun Adam OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057580 180 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov B 7201809 180 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 405954 180 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava B 7200364 180 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava B 2045309 180 Kč
STH9902 Vydra Martin SK Studenec C 51111 180 Kč
PHK9900 Kučera Kryšpín OK 99 Hradec Králové C 2075657 180 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové B 207870 180 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové B 2032170 180 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 180 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0007201758 180 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002070826 180 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 180 Kč
CHA0000 Galbavý Matěj OK Chrastava B 2059764 180 Kč
CHA9904 Bek Ondřej OK Chrastava B 2049592 180 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov B 888618 230 Kč
6.30 km, 12 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 51846 180 Kč
PGP9804 Hasal Martin SK Praga B 7201194 180 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 180 Kč
PGP9808 Novák Aleš SK Praga B 7202855 180 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí B 980351 180 Kč
PGP9701 Čermák Adam SK Praga B 7200334 180 Kč
NEJ9800 Zieba Jakub TJ Jiskra Nejdek B 2067347 180 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027247 180 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2067320 180 Kč
LPU9706 Bezdíček Kryštof OK Lokomotiva Pardubice B 436968 180 Kč
LPU9707 Míča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2032186 180 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 180 Kč
KAM9702 Moravec Jakub OK Kamenice B 7201811 180 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava B 219260 180 Kč
PGP9707 Brázdil Petr SK Praga B 331087 180 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 180 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor B 7200544 180 Kč
28P9700 Wolowczyk Michal (POL) Saturn Piaseczno 9200094 230 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 230 Kč
6.40 km, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí B 887162 180 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232512 180 Kč
TUR9504 Döllgast Moritz OOB TJ Turnov C 1180295 180 Kč
SJI9501 Koumar František OK Jihlava B 682090 180 Kč
CHC9602 Janeba Vladimír K.O.B. Choceň B 9572 180 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 2075669 180 Kč
TAP9602 Janáč Vašek KOB Tretra Praha B 442860 230 Kč
11.20 km, 25 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 200 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 200 Kč
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 7201206 200 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka R 888608 200 Kč
DOB7801 Leštínský Tomáš KOB Dobruška C 2027232 200 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 200 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering C 1302790 200 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 200 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 200 Kč
VPM7702 Vodrážka Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995796 200 Kč
EKP9205 Hlaváč Jaroslav VŠTJ Ekonom Praha C 2067975 200 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha C 2031357 200 Kč
DOB7405 Čáp Ondřej KOB Dobruška C 7241 200 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 200 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 2042527 200 Kč
SJH9201 Tichý Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 886295 200 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov R 7677777 200 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 200 Kč
TUR8402 Brož Marek OOB TJ Turnov C 887618 200 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 200 Kč
TUR9001 Hostaš Petr OOB TJ Turnov C 887159 200 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 200 Kč
TUR8002 Oma Jakub OOB TJ Turnov C 800320 200 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 515047 200 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov R 515499 200 Kč
SHK7801 Paclík Roman OK Slavia Hradec Králové C 7202780 200 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 200 Kč
EKP7705 Benda Lukáš VŠTJ Ekonom Praha C 2078483 200 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 200 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 200 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 200 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 200 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 200 Kč
JIL8703 Černý Martin OK Jilemnice C 2078469 200 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 1155115 200 Kč
SRK8905 Pátek Lukáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009498 200 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 200 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 200 Kč
NPA8001 Antoš Filip SK LOB Nová Paka C 9698 200 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor R 7003001 200 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 200 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8800 200 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51864 260 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 200 Kč
28P9501 Wolowczyk Krzysztof (POL) Saturn Piaseczno 9200095 260 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 260 Kč
9.40 km, 23 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 2058464 200 Kč
KTA6901 Vébr Jiří SK Kotnov Tábor C 515484 200 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 7003026 200 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 200 Kč
BSO7907 Rambousek Karel KOB Baník Sokolov C 7872 200 Kč
SMR7902 Pesničák Jan SNS Smržovka C 8266 200 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 200 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 200 Kč
TJN8400 Janata Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7200343 200 Kč
TJN8002 Vančura Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51234 200 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 200 Kč
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 1931332 200 Kč
EKP8806 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha C 2078484 200 Kč
VAM8802 Klapal Michal OB Vamberk C 9670 200 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 200 Kč
LPU7601 Jirásek Aleš OK Lokomotiva Pardubice C 997601 200 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2079499 200 Kč
LPU9114 Lehár Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2067258 200 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 200 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 200 Kč
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov C 886823 200 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 200 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 7203469 200 Kč
JIL9006 Černý Vojtěch OK Jilemnice C 9091 200 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 200 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 200 Kč
BOR8202 Lepšík Petr OK Jiskra Nový Bor C 515133 200 Kč
BOR9008 Pávek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8466 200 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 200 Kč
EKP7503 Matoušek Petr VŠTJ Ekonom Praha C 443102 200 Kč
TAP8701 Beneš Filip KOB Tretra Praha C 232187 200 Kč
CHA7203 Schröter Pavel OK Chrastava C 301545 200 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 260 Kč
7.10 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 200 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 200 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 303939 200 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 200 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 200 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 200 Kč
TUV7135 Žemlík Pavel SOK TJ Turnov C 8893 200 Kč
8RC9002 Karel Štěpán BZP zapůjčit 240 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 200 Kč
TAP8301 Kutálek Jan KOB Tretra Praha C 442878 200 Kč
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682092 200 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 200 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 51263 200 Kč
VLI7400 Harazin Martin Slavia Liberec orienteering C 899176 200 Kč
EKP8608 Štemberg Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067963 200 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2042532 200 Kč
OKP9000 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 303935 200 Kč
DOK7600 Synek Marcel OK Doksy C 2056288 200 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 200 Kč
LTU8101 Procházka Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9779 200 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 200 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 9464 200 Kč
NPA8301 Bartoň Zdeněk SK LOB Nová Paka C 2073743 200 Kč
SCP8700 Vrabec Tomáš OK Sparta Praha C 232028 260 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 260 Kč
7.20 km, 16 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 180 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 180 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 180 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 180 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515098 180 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 180 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51854 180 Kč
24I10 Lior Halachmi (ISR) Israel Orienteering 2071135 180 Kč
24I16 Daniel Griff (ISR) Israel Orienteering 2071272 180 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 180 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 180 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 180 Kč
TUR7703 Cerha Milan OOB TJ Turnov C 1007531 180 Kč
TUR7702 Heřmánek Michal OOB TJ Turnov C 51124 180 Kč
SHK8003 Lán Filip OK Slavia Hradec Králové C 2049544 180 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 180 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 180 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 180 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 180 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 51565 180 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 180 Kč
PHK7903 Potůček Michal OK 99 Hradec Králové C 2027202 180 Kč
ROU7499 Červený Mojmír SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit 220 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 180 Kč
RIC7600 Pecháček Libor OB Říčany C 2069067 180 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007204489 180 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 180 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 180 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2300842 180 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 180 Kč
ROU7904 Šlapánek René SKOB Roudnice nad Labem C 51436 180 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 7201775 180 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 180 Kč
VLI7701 Přinda Lukáš Slavia Liberec orienteering C 8300 230 Kč
6.40 km, 15 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 180 Kč
CHT7302 Zlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 180 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 180 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 180 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 180 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 180 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 425587 180 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51972 180 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 180 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 180 Kč
SJH7101 Veselý Oldřich SOS Jindřichův Hradec C 442847 180 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 180 Kč
NEJ7300 Mareš Alexander TJ Jiskra Nejdek C 2067350 180 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 180 Kč
VLI7102 Novotný Jiří Slavia Liberec orienteering C 2078464 180 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 180 Kč
24I14 Eli Saraga (ISR) Israel Orienteering 2071011 180 Kč
24I31 Edo Brit (ISR) Israel Orienteering 2071077 180 Kč
DOK7300 Šmol Marcel OK Doksy C 2053516 180 Kč
LPU7107 Cibulka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2049557 180 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 180 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085656 180 Kč
KAM7102 Škácha Michal OK Kamenice C 7201769 180 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 180 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 180 Kč
PHK6601 Kamenický Jan OK 99 Hradec Králové C 232255 180 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9378 180 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 180 Kč
JIL7301 Ježek Zdenek OK Jilemnice C 2075668 180 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 180 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany C 2073691 180 Kč
SRK7401 Zemánek Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027222 180 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 180 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 180 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 53399 180 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 180 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 180 Kč
RIC7401 Polívka Petr OB Říčany C 2073693 180 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 180 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8534 180 Kč
BOR7512 Spejchal Petr OK Jiskra Nový Bor C 8472 180 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 180 Kč
CHA7302 Sychra Zdeněk OK Chrastava C 2084450 180 Kč
6.30 km, 15 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 180 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 180 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 180 Kč
DKP6705 Šebek Martin Oddíl OB Kotlářka C 889282 180 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 180 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 180 Kč
LBE6900 Lejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun C 887609 180 Kč
KUO6901 Procházka Pavel KOB Ústí nad Orlicí C 920673 180 Kč
TCB6301 Pšenička Jiří SK Technik České Budějovice C 52193 180 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 180 Kč
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 180 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 180 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 180 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 180 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 180 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 180 Kč
TJN7000 Rydl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7750 180 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8255 180 Kč
71D6400 Müller Rico (GER) USV TU Dresden 2032226 180 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 8578 180 Kč
KSH7001 Šustr Pavel OB Kašperské Hory C 8675 180 Kč
24I Ziv Noiman (ISR) Israel Orienteering 9201026 180 Kč
24I15 Ilan Elias (ISR) Israel Orienteering 2071227 180 Kč
24I17 Yoram Shechori (ISR) Israel Orienteering 2071273 180 Kč
24I19 Gil Greenberg (ISR) Israel Orienteering 2071130 180 Kč
24I26 Ron Twig (ISR) Israel Orienteering 2071158 180 Kč
24I45 Omer Noiman (ISR) Israel Orienteering 2071006 180 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 180 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 180 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 180 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 180 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 180 Kč
MLA6901 Černý Libor MLOK Mariánské Lázně C 301466 180 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 180 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 180 Kč
VPM6901 Hasman Jan KOS Slavia Plzeň C 2060391 180 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 888609 180 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 180 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav LOK-o Liberec C 682678 180 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 180 Kč
KAM6900 Hejsek Jiří OK Kamenice C 2067970 180 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 180 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000434581 180 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8185 230 Kč
5.70 km, 13 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 180 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 180 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 180 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 232336 180 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 180 Kč
SJH6401 Tichý Martin SOS Jindřichův Hradec C 51929 180 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 180 Kč
ZVO6401 Hájek Tomáš OB SK Zvole C 515007 180 Kč
PGP6300 Slavík Viktor SK Praga C 51276 180 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 180 Kč
TJN6000 Pěnička Libor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060231 180 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 180 Kč
TJN6249 Šmaus Ivan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8270 180 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 180 Kč
VPM6301 Kurz Zdeněk KOS Slavia Plzeň C 301463 180 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 180 Kč
24I32 Shay Levavi (ISR) Israel Orienteering 2071079 180 Kč
24I41 Itzik Amar (ISR) Israel Orienteering 2071292 180 Kč
24I42 Itai Shechory (ISR) Israel Orienteering 2071271 180 Kč
24I44 Hovav Shimon (ISR) Israel Orienteering 2071067 180 Kč
LPU6503 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9270 180 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 180 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 1550616 180 Kč
TUR6100 Mareš Hynek OOB TJ Turnov C 2067342 180 Kč
SHK6200 Širůček Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2085650 180 Kč
KAM6400 Ročejdl Marek OK Kamenice C 995804 180 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 180 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 180 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 180 Kč
JIL6301 Mechl Miroslav OK Jilemnice C 301410 180 Kč
VSP6506 Hartman Aleš USK Praha C 51620 180 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 180 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 180 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 180 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 180 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 180 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 180 Kč
47S6200 Mazur Milan (SVK) TJ Rapid Bratislava 910191 180 Kč
28P6300 Wolowczyk Marek (POL) Saturn Piaseczno 1393090 230 Kč
5.30 km, 10 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 8627106 180 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 180 Kč
LLI5901 Hoidekr Pavel LOK-o Liberec C 51209 180 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 180 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 180 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 180 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 180 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 180 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 180 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 180 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 180 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 180 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 180 Kč
24I6 Shmuel Regev (ISR) Israel Orienteering 2071037 180 Kč
24I8 Ofek Goll (ISR) Israel Orienteering 2071099 180 Kč
24I12 Rafi Heiman (ISR) Israel Orienteering 2071036 180 Kč
24I30 Mordechai Buchbinder (ISR) Israel Orienteering 2071053 180 Kč
24I39 Yariv Aridor (ISR) Israel Orienteering 2071252 180 Kč
24I40 Davidi Segal (ISR) Israel Orienteering 2071094 180 Kč
24I46 Amiaz Eytan (ISR) Israel Orienteering 9200287 180 Kč
24I48 Uzi Avner (ISR) Israel Orienteering 2071061 180 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 180 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 180 Kč
DKP5601 Lustig Zdeněk Oddíl OB Kotlářka C 436443 180 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 180 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 180 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 180 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 180 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 180 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 180 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 180 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 180 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 180 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 180 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 180 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 180 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 180 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 230 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 230 Kč
CHT5901 Zeman Jaroslav OOB SK Chrast C 52337 180 Kč
5.00 km, 12 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 9201066 130 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 130 Kč
PGP5501 Doležal Miroslav SK Praga C 51753 130 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 130 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 130 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 49606 130 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 7003021 130 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 682101 130 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 130 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 130 Kč
DOK5500 Novák Tom OK Doksy C 886255 130 Kč
24I3 Yuval Mishli (ISR) Israel Orienteering 2071039 130 Kč
24I20 Asher Shmuely (ISR) Israel Orienteering 2071026 130 Kč
24I22 Rami Lipman (ISR) Israel Orienteering 2071180 130 Kč
24I24 Shlomo Raz (ISR) Israel Orienteering 2071028 130 Kč
24I25 Meir Ben Shitrit (ISR) Israel Orienteering 2071064 130 Kč
24I38 Amri Wandel (ISR) Israel Orienteering 2071002 130 Kč
24I43 Moshe Manor (ISR) Israel Orienteering 2071197 130 Kč
24I47 James A. Parish-Plass​ (ISR) Israel Orienteering 2071181 130 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 130 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 130 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 130 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 130 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 130 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 130 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 130 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 130 Kč
DKL5201 Brumek Stanislav KOB Kladno C 51343 130 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 130 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 130 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 130 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009533 130 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 130 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 7778 130 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 130 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 130 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 130 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 130 Kč
3SC5500 Svatoš Vladimír AKORD 170 Kč
4.50 km, 10 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 53730 130 Kč
DCH4701 Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 130 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9261 130 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 130 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 130 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 130 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 130 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 130 Kč
34P4800 Edward Bartkowiak (POL) WKS Grunwald Poznań 412412 130 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8999 130 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 4214 130 Kč
DLT5001 Babický Tomáš KrOB Rozmarýn Litoměřice C 8890 130 Kč
TCB4701 Pokorný Karel SK Technik České Budějovice C 301187 130 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 130 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 130 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 130 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 130 Kč
NNN Vlček Vladislav Neregistrovaní 7793 130 Kč
24I5 Moshe Ravid (ISR) Israel Orienteering 2071062 130 Kč
24I27 Shmuel Abugani (ISR) Israel Orienteering 2071101 130 Kč
24I28 Oded Levin (ISR) Israel Orienteering 2071048 130 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 130 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 130 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 130 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 130 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009799 130 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 130 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 7777 130 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 130 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 130 Kč
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 886284 130 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 130 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 130 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 130 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 8155 130 Kč
4.50 km, 14 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 130 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 130 Kč
BSO4401 Schimm Dieter KOB Baník Sokolov C 8689 130 Kč
NEJ4100 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 49619 130 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 130 Kč
24I29 Shaul Shefi (ISR) Israel Orienteering 2071049 130 Kč
24I34 Menachem Minsky (ISR) Israel Orienteering 2071005 130 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 130 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 130 Kč
DCE4400 Mudr Stanislav KOB Dobřichovice C 232101 130 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 130 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 130 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 170 Kč
4.30 km, 9 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 130 Kč
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 130 Kč
VRL3601 Zemánek Bohumil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8963 130 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 130 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 130 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 130 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 130 Kč
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 130 Kč
BOR3602 Mašek Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8544 130 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 130 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 4132 130 Kč
3.50 km, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 130 Kč
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 130 Kč
24I35 Michael Netser (ISR) Israel Orienteering 2071244 130 Kč
SJP3501 Bláha Svatopluk KČT Slavoj Praha C 08797 130 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 170 Kč
3.00 km, 6 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1111 Janata Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8277 60 Kč
PGP1000 Bozděch Vojta SK Praga C 51707 60 Kč
SCP0800 Veljačik Jonáš OK Sparta Praha C 336785 60 Kč
TUV0901 Žemlík Eduard SOK TJ Turnov C 60 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering C 302695 60 Kč
VPM0802 Vodrážka Štěpán KOS Slavia Plzeň C 434814 60 Kč
TJN0951 Růtová Amálka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 100 Kč
TJN0900 Saur Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408031 60 Kč
VLI0808 Novotný Dalibor Slavia Liberec orienteering C 4402232 60 Kč
VLI0850 Harazinová Tereza Slavia Liberec orienteering C 4402216 60 Kč
VLI0650 Harazinová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 8291 60 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 60 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 60 Kč
LPU1030 Dolejší Kristýna OK Lokomotiva Pardubice 60 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 2075619 60 Kč
TUR1006 Drahoňovský Jakub OOB TJ Turnov C 1403055 60 Kč
TUR0762 Ferbasová Matylda OOB TJ Turnov C 1403056 60 Kč
TUR0100 Mareš Matěj OOB TJ Turnov C 1403057 60 Kč
TUR0657 Vamberová Markéta OOB TJ Turnov C 1403058 60 Kč
VRL0602 Knob Viktor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2081354 60 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 60 Kč
FSP1000 Nitsch Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 434826 60 Kč
KAM0850 Hejsková Magdalena OK Kamenice C 2075611 60 Kč
RIC0701 Tolar Ondřej OB Říčany C 2073695 60 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 7776 60 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 60 Kč
NPA1202 Podlipný Filip SK LOB Nová Paka C 8469 60 Kč
EKP0760 Kalousová Jolana VŠTJ Ekonom Praha C 2060242 60 Kč
EKP0950 Kalousová Adéla VŠTJ Ekonom Praha C zapůjčit 100 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 51639 60 Kč
FSP0900 Fibír Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2081361 60 Kč
TAP0600 Pop Jonáš KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 60 Kč
RIC8050 Krumlovská Barbora OB Říčany C 2073697 60 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava 2084449 60 Kč
MLA0750 Opavová Anna MLOK Mariánské Lázně C 60 Kč
MLA1101 Klier Šimon MLOK Mariánské Lázně C 232234 60 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
KNC0600 Bestová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. 224868 60 Kč
3.60 km, 10 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 100 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 100 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice 440404 100 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 100 Kč
TUV7856 Savelieva Natalia SOK TJ Turnov C 52684 100 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice 7200340 100 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 100 Kč
24I9 Sara Goll (ISR) Israel Orienteering 49470 100 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070813 100 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 100 Kč
SCP7850 Khelová Petra OK Sparta Praha C 416140 100 Kč
SHK7800 Suchý Petr OK Slavia Hradec Králové C 2069098 100 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 100 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 100 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 100 Kč
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 100 Kč
SHK9999 Filip Filip OK Slavia Hradec Králové 2058468 100 Kč
KAM7800 Albrecht Vladimír OK Kamenice C 981812 100 Kč
KAM7950 Jedličková Tereza OK Kamenice C 2080911 100 Kč
KAM7152 Rendová Iva OK Kamenice 2084950 100 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 100 Kč
KAM6952 Hejsková Bohumila OK Kamenice zapůjčit 140 Kč
PGP7152 Janasová Barbora SK Praga C 446439 100 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 100 Kč
ROU7999 Červená Alena SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit 140 Kč
ROU0499 Červená Ema SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit 140 Kč
SJI6751 Foltýnová Lenka OK Jihlava C 2080979 100 Kč
DOR6451 Tachezy Ruth OK Dobříš 2080904 100 Kč
NPA0201 Satranský Martin SK LOB Nová Paka C 9695 100 Kč
ROU7951 Havláková Daniela SKOB Roudnice nad Labem C 51434 100 Kč
ROU7550 Pěkná Eva SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 140 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha C zapůjčit 140 Kč
ZVO0369 Geletová Magdaléna OB SK Zvole 2019225 100 Kč
ZVO7401 Geleta Marek OB SK Zvole 2019227 100 Kč
6UC6700 Sehnal Tomáš K.O.Poděbrady zapůjčit 140 Kč
PGP8454 Voborská Jana SK Praga C 9332 100 Kč
TAP7450 Popová Veronika KOB Tretra Praha zapůjčit 140 Kč
49C6900 Dachovský Radovan Tempo Malšovice 09468 100 Kč
TUV7300 Thoř Miloš SOK TJ Turnov 100 Kč
6UC9800 Sehnal Vojtěch K.O.Poděbrady zapůjčit 140 Kč
NNN1 Procingerová Ilona Neregistrovaní 100 Kč
VSP6910 Nosek Jan USK Praha C 446367 100 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 100 Kč
NNN2 Krákorová Iva Neregistrovaní 887916 100 Kč
5.20 km, 12 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 130 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 130 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 130 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 130 Kč
TJN7504 Skal Jaroslav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069076 130 Kč
LLI5903 Košek Ladislav LOK-o Liberec C 410732 130 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 130 Kč
22C7100 Kronika Miroslav www.SPORTeM.info 1398999 130 Kč
PHK7207 Pompach Martin OK 99 Hradec Králové C 2049570 130 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 9837 130 Kč
DOR7202 Nigrin Radek OK Dobříš C 2067310 130 Kč
CHA8150 Poláková Veronika OK Chrastava 8186 130 Kč
55S8750 Miklovičová Katarína (SVK) SK Hadveo Banska Bystrica 515117 130 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 170 Kč
DKL7151 Janská Irena KOB Kladno C zapůjčit 210 Kč
NNN80 Novák Jiří Neregistrovaní zapůjčit 210 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 170 Kč
NNN8 Doubková Petra Neregistrovaní 7201764 170 Kč
celkem přihlášených: 1166, vklad: 173550 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.