Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále)

Datum:
21.06.2015
Místo konání:
Sportovní areál EDUARD u Jáchymova
Pořadatel:
ONO - SKOB Ostrov
EKP - VŠTJ Ekonom Praha
Kategorie:
P2     T4    
2.20 km, 35 m, 9 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0350 Pokorná Linda SK Praga C 899177 140 Kč
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 140 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec B 9101104 140 Kč
SBR0501 Vlach Timik SKOB Bruntál C 2075674 140 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 140 Kč
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov C 2053552 140 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov C 981840 140 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 140 Kč
PGP8454 Voborská Jana SK Praga C 9332 140 Kč
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 140 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 140 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník C 2056261 140 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice C 434803 140 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 51550 140 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary B 9005143 140 Kč
BSO0601 Veseleňák Karel KOB Baník Sokolov C 232237 140 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha C 9200730 140 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 140 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 140 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 140 Kč
LPM0501 Stehlík Šimon OK Lokomotiva Plzeň C 2082911 140 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně C 2073704 140 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 140 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 140 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 140 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 140 Kč
57D0401 Wünsch Lisa (GER) Post-SV Chemnitz 2048539 140 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 140 Kč
NNN1504 Jírová Monika Neregistrovaní 207856 140 Kč
4.20 km, 150 m, 18 kontrol
(77)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM0151 Korpasová Lucie TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 9101707 140 Kč
DOK7100 Koštejn Pavel OK Doksy C 887931 140 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga B 7201196 140 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 140 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany B 2019236 140 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 140 Kč
LPM8500 Šilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 140 Kč
VAM8802 Klapal Michal OB Vamberk C 9670 140 Kč
VAM8850 Klapalová Hana OB Vamberk C 52074 140 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 140 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 140 Kč
LTP8653 Kolmanová Josefa OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52931 140 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga C 443101 140 Kč
LTP8501 Kolman Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52923 140 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 9877 140 Kč
STB9301 Ludvík Vojtěch TJ Stadion Nový Bor C 9005136 140 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 140 Kč
LTP8854 Kovářová Julie OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 140 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 140 Kč
SJC8801 Špicar Petr Sportcentrum Jičín C 9998 140 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník B 2058463 140 Kč
MAS0352 Petříková Adéla OOB Aš C 4455 140 Kč
MAS9600 Frank Jiří OOB Aš B 301505 140 Kč
MAS0250 Křížová Daniela OOB Aš C 301510 140 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 140 Kč
MAS0051 Lučanová Barbora OOB Aš B 301514 140 Kč
ZBM9053 Smoradová Barbora SK Žabovřesky Brno C 2053561 140 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary C 331098 140 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 140 Kč
DKP9154 Svobodná Madla Oddíl OB Kotlářka C 887944 140 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 232872 140 Kč
SJC8952 Bochenková Ivana Sportcentrum Jičín C 897345 140 Kč
ASU9392 Mátlová Pavlína Magnus Orienteering C 920693 70 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 140 Kč
KAM9152 Straková Andrea OK Kamenice C 416156 140 Kč
DKP9350 Svobodná Tereza Oddíl OB Kotlářka C 9953699 140 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 410782 140 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 140 Kč
DKP9250 Šebková Jana Oddíl OB Kotlářka C 2025359 140 Kč
SSU6700 Zatloukal Tomáš SK Severka Šumperk C 420422 140 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9333 0 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 140 Kč
KON9175 Dittrichová Zuzana KOB Konice C 52416 140 Kč
VSP0050 Lacigová Marie USK Praha C 53596 140 Kč
KAM9157 Rusá Šárka OK Kamenice C 331162 140 Kč
PHK9401 Kamenický Ondřej OK 99 Hradec Králové C 301383 140 Kč
PHK9255 Novotná Tereza OK 99 Hradec Králové R 553444 140 Kč
MAS0100 Černý Jan OOB Aš C 301512 140 Kč
SJC8759 Zamrzlová Eva Sportcentrum Jičín C 2067255 140 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 888609 140 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 515060 140 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 140 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 140 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 140 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 140 Kč
NNN1502 Fidrmucová Linda Neregistrovaní 301553 140 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 140 Kč
LCE8901 Vlažný Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52707 140 Kč
57D4601 Krüpfganz Rolf (GER) Post-SV Chemnitz 300898 140 Kč
OSN0606 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9579 140 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 140 Kč
NNN4701 Stöhr Thomas Neregistrovaní 1090347 140 Kč
NNN5500 Šomvársky Ján Neregistrovaní 232173 140 Kč
VRB9450 Jančová Jana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 232186 140 Kč
NNN1503 Dolejší Tomáš Neregistrovaní zapůjčit 180 Kč
PGP9154 Čermáková Kristýna SK Praga C 53007 140 Kč
VPM8787 Doležalová Vendula KOS Slavia Plzeň C 995858 140 Kč
ZBM9301 Klusáček Jan SK Žabovřesky Brno C 303912 140 Kč
MLA9306 Macura Jan MLOK Mariánské Lázně C 301471 140 Kč
AOP9350 Mrázová Pavla Orientační Běh Opava C 515447 140 Kč
MFP0050 Pelikánová Máša Matfyz Praha B 428223 140 Kč
TZL8601 Polášek Jan SKOB Zlín C 52340 140 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 981842 140 Kč
95D1501 Groß Sebastian (GER) SV Wissenschaft Quedlinburg 6579 140 Kč
95D1502 Wendler-Groß Wiebke (GER) SV Wissenschaft Quedlinburg 501925 140 Kč
84P9500 Podsiadly Mateusz (POL) WKS Slask-D95 889183 140 Kč
TZL8801 Nečas Tomáš SKOB Zlín C 53318 140 Kč
celkem přihlášených: 106, vklad: 14670 Kč