Přihlášky závodu: Žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Datum:
05.09.2015
Místo konání:
BUKOVÁ (okr. Prostějov), louka za obcí směrem na Benešov
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Kategorie:
D10C     D12C     D14B     D14C     D16B     D18B     D18C     D20B     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D55C     D60B     D65B     D70B     H10C     H12C     H14B     H14C     H16B     H16C     H18B     H18C     H20B     H21B     H21CL     H21CK     H35B     H35C     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H55C     H60B     H65B     H65C     H70B     H75B     HD10N     HDR     P     T    
2.20 km, 20 m, 5 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 50 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232732 50 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc C 50 Kč
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 2035719 50 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno C 446326 50 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno C 2051495 50 Kč
ZBM0651 Finstrlová Lucie SK Žabovřesky Brno C 2051514 50 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno C 2067231 50 Kč
JPV0567 Matečná Sofie Oddíl OS SK Prostějov C 2045208 50 Kč
JPV0579 Hrubá Klára Oddíl OS SK Prostějov C 2078581 50 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž C 53811 50 Kč
TBM0559 Králová Denisa KOS TJ Tesla Brno C 1403420 50 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2067211 50 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53652 50 Kč
KSU0550 Konečná Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053569 50 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering C 301698 50 Kč
ASU0699 Ondruchová Anna Magnus Orienteering C 0 50 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno C 232389 50 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno z.s. C 2054645 50 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno z.s. C 337648 50 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 90 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Žabovřesky Brno C 80 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov C 981840 80 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava C 51195 80 Kč
2.90 km, 25 m, 7 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc B 2020729 50 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 50 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec C 416126 50 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec C 8658 50 Kč
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering B 2049578 50 Kč
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno B 438603 50 Kč
HAV0451 Švidrnochová Eliška OB Havířov C 436422 50 Kč
OTK0351 Panovcová Anita OOB TJ Jiskra Otrokovice B 426381 50 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 50 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2019215 50 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 1400419 50 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
ADA0351 Richterová Julie OOB Spartak Adamov C 49285 50 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava C 8796 50 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 410323 50 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 2061817 50 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice B 889310 50 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 443076 50 Kč
KSU0484 Skoumalová Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446428 50 Kč
KSU0393 Tesařová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058487 50 Kč
KSU0363 Hlupá Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53659 50 Kč
KSU0353 Hegedüšová Viktorie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446409 50 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 50 Kč
ASU0499 Vorlová Eva Magnus Orienteering C 406938 50 Kč
UBM0451 Čelechovská Radka MENISKOS Brno C 0002049602 50 Kč
UBM0353 Kršková Zuzana MENISKOS Brno C 515445 50 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 50 Kč
PLU0354 Hartmannová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2051531 80 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno z.s. B 361987 80 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 80 Kč
3.60 km, 40 m, 8 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec B 49365 100 Kč
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec C 49360 100 Kč
AOP0350 Hájková Lucie Orientační Běh Opava B 7204988 100 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 100 Kč
LBM0151 Korpasová Lucie TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 9101707 100 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice B 7201818 100 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 100 Kč
SSU0158 Zatloukalová Hana SK Severka Šumperk B 224900 100 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk B 7205017 100 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 2027230 100 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice B 52682 100 Kč
UOL0156 Hálková Eliška SOB Olomouc B 428247 100 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín B 8581 100 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín B 8582 100 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž B 253379 100 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7204985 100 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice B 416074 100 Kč
LCE0152 Plášková Anna OOB TJ Slovan Luhačovice B 2056310 100 Kč
KSU0197 Hajduková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067338 100 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc C 150 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc C 150 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc C 150 Kč
VIC0259 Kůstková Barbora OB Vizovice B 425422 150 Kč
3.30 km, 35 m, 8 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 50 Kč
KON0272 Kličková Anna KOB Konice C 515427 50 Kč
VIC0151 Sadílková Iva OB Vizovice C 53122 50 Kč
UBM0151 Humlíčková Martina MENISKOS Brno C 0002049601 50 Kč
ABM0199 Radová Kateřina KOB ALFA Brno z.s. B 232876 50 Kč
4.70 km, 50 m, 9 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 180 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 2073659 180 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno B 331291 180 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 180 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk A 2025342 180 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín B 8585 180 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno B 410338 180 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno B 122 180 Kč
MOV9951 Švidrnochová Lenka SKOB Ostrava B 2032153 180 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice B 52695 180 Kč
LCE0054 Šabršulová Natálie OOB TJ Slovan Luhačovice B 2085608 180 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 52687 180 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446425 180 Kč
5.70 km, 70 m, 11 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec B 53293 180 Kč
TRI9761 Kaufmanová Ivana TJ TŽ Třinec A 416127 180 Kč
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec B 8667 180 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 180 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice B 52722 180 Kč
KON9771 Műllerová Kristýna KOB Konice B 49367 180 Kč
ZBM9862 Chroustová Šárka SK Žabovřesky Brno B 331027 180 Kč
LCE9852 Hanousková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice A 2020727 180 Kč
LCE9761 Zentrichová Daniela OOB TJ Slovan Luhačovice B 2082928 180 Kč
28P9850 Antonowicz Anna Maria (POL) Saturn Piaseczno 886680 180 Kč
5.50 km, 70 m, 10 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSU9888 Habigerová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053582 80 Kč
VIC9898 Kůstková Daniela OB Vizovice A 1006616 120 Kč
6.10 km, 65 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM9550 Galatíková Lucie SK Žabovřesky Brno B 2075663 180 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava A 49302 180 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058483 180 Kč
9.10 km, 110 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice A 8898 180 Kč
ZVS9250 Řezaninová Iva TJ Zbrojovka Vsetín C 53382 180 Kč
TZL8181 Slováčková Věra SKOB Zlín C 53339 180 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 1400448 180 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 180 Kč
VBM7751 Fučíková Hana VSK Mendelu Brno C 1775519 180 Kč
RBK9355 Hegerová Petra SK Radioklub Blansko, z.s. C 219245 180 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 180 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 180 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 180 Kč
ZBM7951 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno C 703370 180 Kč
ZBM8459 Tvarůžková Petra SK Žabovřesky Brno C 51765 180 Kč
ZBM8772 Adamová Eva SK Žabovřesky Brno C 52039 180 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno R 2020737 180 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno E 9201068 180 Kč
PTI9474 Vítková Lucie Sportovní klub Ptení C 8849 180 Kč
TZL7979 Mašláňová Hana SKOB Zlín C 53313 180 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 0000515158 180 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 52223 180 Kč
KRN8353 Sukeníková Zuzana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9454545 180 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 180 Kč
AOP9452 Svobodová Radka Orientační Běh Opava C 7200368 180 Kč
28P9350 Kubicka Zuzanna (POL) Saturn Piaseczno 8625739 180 Kč
28P9550 Zebrowska Barbara (POL) Saturn Piaseczno 1407619 180 Kč
28P9150 Piastrouskaya Viola (POL) Saturn Piaseczno 886681 180 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 219251 270 Kč
LPU8753 Mrštíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 896973 180 Kč
PTI8771 Boháčová Lucie Sportovní klub Ptení C 8829 180 Kč
RBA0056 Bukovácová Alena TJ Rapid Bratislava 522004 270 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 180 Kč
6.50 km, 65 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 53240 80 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 515006 80 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko, z.s. C 301286 80 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 80 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko, z.s. C 981818 80 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 80 Kč
KON8277 Ebnerová Eva KOB Konice C 515485 80 Kč
STE9456 Neumannová Anna SK SKI-OB Šternberk C 426325 80 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 80 Kč
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno A 9101703 80 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52020 80 Kč
KON7852 Otrubová Johana KOB Konice C 995816 80 Kč
ADA8880 Matulová Lucie OOB Spartak Adamov C 2042533 80 Kč
6.70 km, 105 m, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV7751 Švidrnochová Hana OB Havířov C 02060211 180 Kč
VIC7658 Fukátková Miroslava OB Vizovice C 253155 180 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 180 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 180 Kč
ABM7451 Radová Martina KOB ALFA Brno z.s. C 8010 180 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 270 Kč
SSU7951 Matoušková Jana SK Severka Šumperk C 2025355 270 Kč
4.20 km, 50 m, 11 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 80 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 2049535 80 Kč
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 80 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 80 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 80 Kč
TBM7355 Ševčíková Pavla KOS TJ Tesla Brno C 53255 80 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 52535 80 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko, z.s. C 2061836 80 Kč
JZL7351 Kundratová Jana TJ Jižní svahy Zlín C 53360 80 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 53273 80 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 7204525 80 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 80 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 80 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 80 Kč
ODR7450 Králová Ivana SKOB Odry C 49479 80 Kč
TBM7377 Ehlová Pavla KOS TJ Tesla Brno C 52037 80 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 80 Kč
29C7350 Čecháčková Šárka neregistrovaní Čecháčková zapůjčit 90 Kč
ZBM7651 Cicvárková Lucie SK Žabovřesky Brno C 2067937 80 Kč
STE7454 Urbanová Edita SK SKI-OB Šternberk C 52480 80 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 80 Kč
RBK6451 Tesařová Jitka SK Radioklub Blansko, z.s. C 416103 80 Kč
TBM7761 Doušková Klára KOS TJ Tesla Brno C 2067214 80 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49418 80 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067330 80 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 80 Kč
ASU7498 Šneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 80 Kč
UBM7451 Čelechovská Zora MENISKOS Brno C 0000515449 80 Kč
UBM7251 Kršková Dita MENISKOS Brno C 515446 80 Kč
ABM6654 Obrátilová Naďa KOB ALFA Brno z.s. C 219257 80 Kč
ABM6666 Tomanová Elena KOB ALFA Brno z.s. C 2075673 80 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno z.s. C 52041 120 Kč
NNN0036 Chmelikova Gabriela Neregistrovaní 80 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 120 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 120 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 120 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 120 Kč
6.10 km, 70 m, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7150 Hájková Jitka Orientační Běh Opava C 515407 180 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 180 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 180 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 180 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 52664 180 Kč
CHC7151 Švadlenová Ivana K.O.B. Choceň C 2011857 180 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 180 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 180 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 980374 180 Kč
TRI6950 Kovaříková Mária TJ TŽ Třinec C 7200587 180 Kč
5.40 km, 70 m, 12 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 180 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 180 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 180 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 180 Kč
ZPV6777 Holinková Hana KOB ZPV Prostějov C 52587 180 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 180 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 180 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 180 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 180 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 180 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 180 Kč
LCE6351 Slezáková Jitka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52701 180 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 331685 180 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 270 Kč
3.90 km, 25 m, 9 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361929 80 Kč
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 80 Kč
KON6969 Vlachová Olga KOB Konice C dopl.později 80 Kč
LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52093 80 Kč
RBK6957 Blažková Hana SK Radioklub Blansko, z.s. C 410344 80 Kč
SBR6150 Czaschová Irena SKOB Bruntál C 51915 80 Kč
SSU7050 Zatloukalová Eva SK Severka Šumperk 2027210 80 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 80 Kč
KSU6950 Pšenčíková Eva Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443106 80 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno z.s. C 332950 80 Kč
3.80 km, 30 m, 9 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 180 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 180 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 180 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 180 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 52219 180 Kč
TRI6350 Bialožytová Pavla TJ TŽ Třinec C 51446 180 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 180 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 180 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 180 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 0000303944 180 Kč
3.40 km, 35 m, 10 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 180 Kč
2.70 km, 20 m, 7 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko, z.s. C 52092 80 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 80 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 80 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52058 80 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 80 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko, z.s. C 49601 80 Kč
LBM5457 Kadlecová Miloslava TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52067 80 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB START Blansko C 49685 80 Kč
HSU5050 Čadilová Alena Horizont klub Šumperk C 52599 120 Kč
HSU5350 Štáblová Jitka Horizont klub Šumperk C 52557 120 Kč
2.90 km, 25 m, 8 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 130 Kč
TBM5253 Cigošová Anna KOS TJ Tesla Brno C 410192 130 Kč
2.70 km, 20 m, 7 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 130 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 52178 130 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 130 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 130 Kč
2.70 km, 30 m, 8 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 130 Kč
2.50 km, 25 m, 7 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering C 2049579 50 Kč
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 446444 50 Kč
TBM0508 Ševčík Daniel KOS TJ Tesla Brno C 2067205 50 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená C 232335 50 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko, z.s. C 2061789 50 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2075670 50 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 52668 50 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín C 50 Kč
ZBM0702 Finstrle Filip SK Žabovřesky Brno C 2087665 50 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín C 2070831 50 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov C 682687 50 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov 50 Kč
KON0537 Dvořák Štěpán KOB Konice C 2067321 50 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2061850 50 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073736 50 Kč
KSU0515 Opravil Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073734 50 Kč
KSU0505 Kroul Jiří Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53565 50 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49316 50 Kč
ASU0548 Hohn Matěj Magnus Orienteering C 2080969 50 Kč
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín C 50 Kč
UBM0503 Račanský Jakub MENISKOS Brno C 0000361966 50 Kč
ABM0502 Smutný Jakub KOB ALFA Brno z.s. C zapůjčit 60 Kč
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 446328 80 Kč
RBK0501 Pekárek Martin SK Radioklub Blansko, z.s. C 410350 80 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Žabovřesky Brno C 80 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov C 2073679 80 Kč
RBA0002 Bukovác Filip TJ Rapid Bratislava 307460 80 Kč
RBA0003 Kasza Tomáš TJ Rapid Bratislava 2078496 80 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 232139 80 Kč
3.10 km, 40 m, 8 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 52718 50 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec B 7200590 50 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec C 416128 50 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 50 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená B 49887 50 Kč
ZPV0300 Hošťálek Ondřej KOB ZPV Prostějov C 206390 50 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 50 Kč
VBM0302 Musil Štěpán VSK Mendelu Brno C 2075632 50 Kč
VBM0301 Lička Adam VSK Mendelu Brno B 7202856 50 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 50 Kč
ODR0300 Matěja Jan SKOB Odry 49357 50 Kč
ODR0400 Král Jiří SKOB Odry C 49334 50 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 410340 50 Kč
UOL0402 Čecháček Adam SOB Olomouc C 50 Kč
RBK0402 Fousek Matěj SK Radioklub Blansko, z.s. C zapůjčit 60 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko, z.s. C 53161 50 Kč
TZL0400 Šemnický Jakub SKOB Zlín B 8583 50 Kč
TZL0401 Eichler Vít SKOB Zlín B 8584 50 Kč
ZBM0405 Zelený Vladan SK Žabovřesky Brno C 2051518 50 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061810 50 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno B 2042526 50 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446437 50 Kč
KSU0404 Pavelka Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446448 50 Kč
KSU0402 Polášek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446419 50 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058480 50 Kč
KSU0400 Hudos Tomáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446440 50 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 442865 50 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053547 50 Kč
ASU0447 Bartášek Tomáš Magnus Orienteering C 416716 50 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering C 53112 50 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov C 2051506 50 Kč
UBM0302 Račanský Jan MENISKOS Brno C 0000361937 50 Kč
UBM0303 Rajnoha Tomáš MENISKOS Brno C 0002049608 50 Kč
JPV0303 Minx Oliver Oddíl OS SK Prostějov C 231357 50 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno z.s. B 332962 50 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno z.s. B 420418 50 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 49358 80 Kč
ZBM0411 Chmelík Albert SK Žabovřesky Brno C 434832 80 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 80 Kč
5.30 km, 80 m, 10 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec B 7200589 100 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec C 49377 100 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec B 7202876 100 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk B 2032192 100 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 100 Kč
JZL0201 Kundrata Jan TJ Jižní svahy Zlín B 53353 100 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava B 410174 100 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno B 2042517 100 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava B 2085648 100 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 100 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 100 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 100 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 2032142 100 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín B 218977 100 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno B 1400432 100 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž B 436930 100 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 100 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec B 51461 100 Kč
LCE0111 Féder Medard OOB TJ Slovan Luhačovice C 887926 100 Kč
LCE0202 Václavík Radek OOB TJ Slovan Luhačovice B 51301 100 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava B 2081359 100 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno B 888640 100 Kč
TBM0111 Milán Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 443078 100 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058486 100 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056308 100 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 100 Kč
KVS0100 Grebík Radim SKOB Kobra Vsetín B 7867 100 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 8597 100 Kč
TBM0107 Pelánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 2067220 150 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 995867 150 Kč
SVS0200 Koňařík Vít Orientklub Vsetín B 53384 150 Kč
4.30 km, 40 m, 11 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0222 Lukáš Martin KOS TJ Tesla Brno B 416020 50 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov C 2075675 50 Kč
PLU0101 Hartmann Matouš TJ SOKOL Plumlov B 2051507 50 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 52746 50 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk C 2073721 50 Kč
STE0200 Hájek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2027240 50 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk C 2060295 50 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov C 515058 50 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 53649 50 Kč
UBM0202 Čelechovský Matěj MENISKOS Brno B 0002049604 50 Kč
UBM0203 Ruda Miroslav MENISKOS Brno C 0002049605 50 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno z.s. B 207849 50 Kč
KSU7503 Pavelka Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073731 50 Kč
JPV0101 Dadák Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2045211 80 Kč
7.00 km, 105 m, 14 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 2020742 180 Kč
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec B 2073752 180 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 180 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 180 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno B 410254 180 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava B 253106 180 Kč
LCE0003 Bitto Maxim OOB TJ Slovan Luhačovice B 2053585 180 Kč
LCE9912 Turza Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice B 2081383 180 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava B 7203453 180 Kč
KSU9933 Ondráček Radek Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056305 180 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053541 180 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067337 180 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067336 180 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056268 180 Kč
KSU0013 Šafář Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 180 Kč
UBM0003 Rajnoha David MENISKOS Brno B 0002049609 180 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno z.s. B 438043 180 Kč
ABM9907 Ingršt Matěj KOB ALFA Brno z.s. B 2073670 180 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 52549 270 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno B 888627 270 Kč
5.80 km, 80 m, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM9906 Gregor Michal SK Žabovřesky Brno B 2087644 80 Kč
JPV9912 Honkyš Jan Oddíl OS SK Prostějov C 439233 80 Kč
UOL0000 Prachař Matouš SOB Olomouc C 80 Kč
JPV9919 Němeček Kryštof Oddíl OS SK Prostějov C 981837 80 Kč
9.70 km, 125 m, 17 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM9702 Konečný Daniel BETA URSUS Orienteering B 53271 180 Kč
BBM9701 Drozd Michal BETA URSUS Orienteering B 331262 180 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 180 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk B 2060296 180 Kč
HLV9732 Sedláček Ondřej KČT - OB Holešov A 7200377 180 Kč
28P9700 Wolowczyk Michal (POL) Saturn Piaseczno 9200094 180 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering A 980376 180 Kč
JPV9800 Hubáček Filip Oddíl OS SK Prostějov B 301569 180 Kč
7.80 km, 90 m, 12 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UBM9701 Humlíček Petr MENISKOS Brno B 0002049600 80 Kč
10.80 km, 125 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKM9501 Krajcar Ivo KOB Směr Kroměříž B 425530 270 Kč
14.30 km, 220 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno C 436405 180 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 180 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 2084933 180 Kč
PTI8527 Klváček Aleš Sportovní klub Ptení C 8822 180 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno R 515009 180 Kč
RAD7401 Hrazdil Roman TJ Sokol Radslavice C 8086 180 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 1400443 180 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49809 180 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno C 720921 180 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 180 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 180 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko, z.s. C 515193 180 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 180 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 180 Kč
TZL8603 Přibyl Bronislav SKOB Zlín C 53362 180 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 180 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 52516 180 Kč
STE7401 Tomanek Daniel SK SKI-OB Šternberk C 7200324 180 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 180 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 180 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 180 Kč
ZBM8242 Brabec Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 520540 180 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 232334 180 Kč
ZBM8503 Stehlík Martin SK Žabovřesky Brno C 1985625 180 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 49690 180 Kč
SHK7905 Svoboda Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 9138 180 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 180 Kč
TTR8201 Kříž Lukáš OOB Třebíč C 0000515159 180 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 180 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 8411 180 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 180 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 2017666 180 Kč
LCE6602 Kunčar Vít OOB TJ Slovan Luhačovice C 889307 180 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 51609 180 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 180 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 180 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering R 920699 180 Kč
28P8500 Terpai Dmytro (POL) Saturn Piaseczno 1395205 180 Kč
28P9400 Parfianowicz Piotr (POL) Saturn Piaseczno 842659 180 Kč
KVS8100 Bubela Tomáš SKOB Kobra Vsetín C 7456789 180 Kč
28P8700 Marchuk Ilya (POL) Saturn Piaseczno 981642 180 Kč
ADA8202 Matula Petr OOB Spartak Adamov C 2042531 180 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno z.s. C 52056 180 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno z.s. C 7003038 180 Kč
ABM9409 Obrátil Štěpán KOB ALFA Brno z.s. C 886825 180 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno z.s. C 886814 180 Kč
AOP9302 Rossmanith Vojtěch Orientační Běh Opava C 889295 270 Kč
PTI8403 Jirka Michal Sportovní klub Ptení C 52430 180 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž C 53824 270 Kč
SKM9601 Dvorský Petr KOB Směr Kroměříž C 2045216 270 Kč
TZL6808 Šidla Jan SKOB Zlín C 53367 270 Kč
RBA0005 Bukovác Maroš TJ Rapid Bratislava 525005 270 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 270 Kč
ZBM8707 Bialožyt Michal SK Žabovřesky Brno C 995883 180 Kč
9.80 km, 155 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 80 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 7201210 80 Kč
TBM8104 Šarlej Marek KOS TJ Tesla Brno 2067210 80 Kč
ZBM8304 Kůr Jiří SK Žabovřesky Brno C 1238304 80 Kč
KON7537 Dvořák Miloslav KOB Konice C 8907 80 Kč
KRN8102 Minarčík Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9910199 80 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 52293 80 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 120 Kč
SSU7504 Matoušek Jiří SK Severka Šumperk C 2025356 120 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 120 Kč
6.50 km, 65 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 500568 80 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515497 80 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 80 Kč
VBM8205 Otrusina David VSK Mendelu Brno C 682351 80 Kč
ZBM7702 Zvarik Tomáš SK Žabovřesky Brno C 0 80 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno B 410320 80 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 80 Kč
RBK8004 Brodecký Radek SK Radioklub Blansko, z.s. C 410332 80 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 80 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 80 Kč
UBM7106 Ruda Miroslav MENISKOS Brno C 0002049606 80 Kč
ABM7401 Rada Pavel KOB ALFA Brno z.s. C 8004 80 Kč
ABM9309 Toman Filip KOB ALFA Brno z.s. C 331211 80 Kč
47A0001 Alzeyoudi Saeed (UAE) XUA UAE Military Team 1603014 80 Kč
47A0002 Alsheraifi Suhail (UAE) XUA UAE Military Team 1603028 80 Kč
47A0003 Alrubaei Mohamed (UAE) XUA UAE Military Team 1603036 80 Kč
47A0004 Almazrouei Rashed (UAE) XUA UAE Military Team 1603039 80 Kč
47A0005 Alktebi Khalid (UAE) XUA UAE Military Team 1603047 80 Kč
47A0006 Almurshidi Ahmed (UAE) XUA UAE Military Team 1601650 80 Kč
47A0007 Alhashmi Abdul Aziz (UAE) XUA UAE Military Team 1601655 80 Kč
47A0008 Zdrahal Tomas (UAE) XUA UAE Military Team 1931332 80 Kč
11.70 km, 140 m, 17 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 180 Kč
TRI8006 Walaski Antonín TJ TŽ Třinec C 8654 180 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 180 Kč
TZL6835 Černoch Karel SKOB Zlín C 8933 180 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 180 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 180 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2073424 180 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 180 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2075602 180 Kč
ZBM6700 Coufal Svatoš SK Žabovřesky Brno C 1396843 180 Kč
SKM7301 Pěček Martin KOB Směr Kroměříž C 253369 180 Kč
SKM7325 Rytíř Michal KOB Směr Kroměříž C 52201 180 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 180 Kč
TZL7801 Mašláň Jakub SKOB Zlín C 1400424 180 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 180 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 180 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53242 180 Kč
LCE7439 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 2045222 270 Kč
SSU7004 Kašpar Jaroslav SK Severka Šumperk C 2069100 270 Kč
7.80 km, 90 m, 12 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 80 Kč
TBM7506 Kubáň Pavel KOS TJ Tesla Brno C 232708 80 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 80 Kč
STE5701 Václavek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 52525 80 Kč
ODR7300 Král Jiří SKOB Odry C 49326 80 Kč
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49659 80 Kč
ZBM7504 Cicvárek Ivo SK Žabovřesky Brno C 2051489 80 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 2067240 80 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 80 Kč
OTK7202 Šiška Oto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 425524 80 Kč
TBM7911 Doušek Robert KOS TJ Tesla Brno C 2067213 80 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 80 Kč
KSU7302 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067331 80 Kč
ASU7517 Aleš David Magnus Orienteering C 515175 80 Kč
ASU7448 Bartášek Jiří Magnus Orienteering C 416715 80 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C 0 80 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 80 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 80 Kč
UBM7101 Humlíček René MENISKOS Brno C 0000515434 80 Kč
UBM7104 Rajnoha Miroslav MENISKOS Brno C 0000515472 80 Kč
UBM7903 Račanský Jan MENISKOS Brno C 0000361980 80 Kč
CEL7015 Hubáček Martin TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52409 80 Kč
ABM6701 Smutný Radek KOB ALFA Brno z.s. C 438049 80 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno z.s. C 2060216 80 Kč
TBM7409 Pelánek Libor KOS TJ Tesla Brno C 446339 120 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno z.s. C 337650 120 Kč
ZBM7608 Kučera Viktor SK Žabovřesky Brno C 1400413 120 Kč
NNN0035 Chmelik Petr Neregistrovaní 2085641 80 Kč
ABM6909 Odehnal Roman KOB ALFA Brno z.s. C 232879 80 Kč
VIC6403 Kůstka Marek OB Vizovice C 7205562 120 Kč
8.70 km, 110 m, 15 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 180 Kč
SSU7400 Cveček Martin SK Severka Šumperk C 8041 180 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 2045205 180 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 180 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 180 Kč
UOL7000 Hálek Jan SOB Olomouc C 436448 180 Kč
ZBM7302 Zelený Pavel SK Žabovřesky Brno C 1403412 180 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 180 Kč
KON6919 Huňka Karel KOB Konice C 52720 180 Kč
LCE7311 Féder Medard OOB TJ Slovan Luhačovice C 887948 180 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 7203322 180 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 8916 180 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 811213 270 Kč
8.20 km, 115 m, 14 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 180 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 425440 180 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 180 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 180 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 7571221 180 Kč
TZL5806 Lanc Marian SKOB Zlín C 53897 180 Kč
TZL6309 Láznička Robert SKOB Zlín C 53368 180 Kč
LCE6311 Hubáček Jaroslav OOB TJ Slovan Luhačovice C 889303 180 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 180 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2059751 180 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 52680 180 Kč
KYL6801 Hájek Martin SK SP Kylešovice C 1396848 180 Kč
6.70 km, 105 m, 12 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 80 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 80 Kč
KON6431 Vlach Josef KOB Konice C 361996 80 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 80 Kč
LBM6110 Matyáš Petr TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52080 80 Kč
NNN6100 Fuchs Vladimír Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 80 Kč
PLU6219 Kubeš Jaromír TJ SOKOL Plumlov C 52500 80 Kč
SSU6700 Zatloukal Tomáš SK Severka Šumperk C 420422 80 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko, z.s. C 49900 80 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 80 Kč
PTI6622 Vítek Zbyněk Sportovní klub Ptení C 8828 80 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 80 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 80 Kč
TBM6801 Mika Ladislav KOS TJ Tesla Brno C 301281 80 Kč
KSU6800 Květoň Vladimír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 80 Kč
28P6800 Antonowicz Jerzy (POL) Saturn Piaseczno 504405 80 Kč
ABM6707 Adámek Libor KOB ALFA Brno z.s. C 500260 80 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 120 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko, z.s. C 4643 120 Kč
UOL6702 Jeřábek Petr SOB Olomouc C 361946 120 Kč
ZBM6401 Hruška Tomáš SK Žabovřesky Brno C 49393 120 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 120 Kč
ADA5801 Hloušek František OOB Spartak Adamov 2087717 120 Kč
7.00 km, 95 m, 14 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 180 Kč
HAV5803 Ryšavý Jiří OB Havířov C 02049558 180 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 180 Kč
OTK6201 Panovec Vladan OOB TJ Jiskra Otrokovice C 052348 180 Kč
TZL6345 Strakoš Bohumil SKOB Zlín C 416048 180 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 180 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 180 Kč
VBM6106 Galík Pavel VSK Mendelu Brno C 682638 180 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 180 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 180 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 270 Kč
6.50 km, 80 m, 14 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 180 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 49558 180 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 180 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 180 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 180 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336791 180 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 180 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 8904 180 Kč
TBM5807 Šebesta Vlastislav KOS TJ Tesla Brno C 410327 180 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 180 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 180 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 0000052251 180 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 0000303960 180 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 270 Kč
5.20 km, 75 m, 11 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR5301 Vojtášek Jan SKOB Bruntál C 352328 80 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko, z.s. C 52078 80 Kč
RUZ5504 Jelínek Luboš TJ Růžená C 51921 80 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 411761 80 Kč
SBR6003 Czasch Petr SKOB Bruntál C 7856 80 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 80 Kč
VBM5613 Potěšil Václav VSK Mendelu Brno C 301201 80 Kč
ADA5505 Věžník Antonín OOB Spartak Adamov C 52712 80 Kč
ADA5111 Truhlář Karel OOB Spartak Adamov C 2032151 80 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52050 80 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 80 Kč
5.40 km, 70 m, 12 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA5506 Jelínek Roman OOB Spartak Adamov C 52669 130 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 49455 130 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 130 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 219271 130 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 130 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 130 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko C 49683 130 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 130 Kč
KRN5202 Sukeník Mojmír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9987654 130 Kč
5.20 km, 75 m, 11 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 130 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51910 130 Kč
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 130 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 130 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 130 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 52171 130 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 130 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 130 Kč
RAD4801 Huňka Jiří TJ Sokol Radslavice C 49433 130 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 130 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 130 Kč
SKM4903 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 53810 130 Kč
KSU4900 Komárek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52616 130 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 195 Kč
3.90 km, 25 m, 9 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 80 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 80 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 80 Kč
STE4101 Čermák Miloslav SK SKI-OB Šternberk C 52529 80 Kč
UOL4201 Šubrt Zdeněk SOB Olomouc C 52467 80 Kč
4.20 km, 50 m, 11 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 130 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 130 Kč
SBR4501 Dospíšil Jaroslav SKOB Bruntál C 51905 130 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 53230 130 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 130 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 49305 130 Kč
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 130 Kč
OTK4001 Šidla Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426383 130 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 130 Kč
ABM4501 Chmelík Milan KOB ALFA Brno z.s. C 995827 130 Kč
3.80 km, 30 m, 9 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 130 Kč
RAD3801 Fajgl Jaromír TJ Sokol Radslavice C 49434 130 Kč
2.00 km, 15 m, 6 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0802 Ševčík Filip KOS TJ Tesla Brno C 446368 50 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno C 232730 50 Kč
JZL0700 Kundrata Vít TJ Jižní svahy Zlín C 218973 50 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 53234 50 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 230671 50 Kč
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava C 51372 50 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno C 53232 50 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 426369 50 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 1400404 50 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno 410702 50 Kč
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering C 2088166 50 Kč
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C zapůjčit 60 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 50 Kč
KON0777 Dvořáková Ema KOB Konice C 2067322 50 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno C 2067212 50 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno 2083390 50 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering C 0 50 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering C 53003 50 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno C 232377 50 Kč
NNN0038 Chmelik Robert Neregistrovaní 434832 50 Kč
LCE0852 Škodová Štěpánka OOB TJ Slovan Luhačovice C 2080938 50 Kč
PTE0501 Fajstl Vojtěch TJ Sokol Ptení 50 Kč
PTI0500 Fajst Vojtěch Sportovní klub Ptení C 50 Kč
2.00 km, 10 m, 5 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 416124 50 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko, z.s. C 2061781 50 Kč
JZL0950 Kundratová Eva TJ Jižní svahy Zlín C 218974 50 Kč
KON0888 Otrubová Karolína KOB Konice C 52482 50 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 60 Kč
MOV0750 Musálková Klára SKOB Ostrava C 436424 50 Kč
NNN0031 Rozsívalovi Adéla/Martin Neregistrovaní 50 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 50 Kč
ODR0850 Králová Hedvika SKOB Odry C 49498 50 Kč
ZBM0951 Finstrlová Denisa SK Žabovřesky Brno C 2061853 50 Kč
JPV0404 Hrubý Lukáš Oddíl OS SK Prostějov C 2078582 50 Kč
JPV0909 Matečný Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2075677 50 Kč
SKM0100 Pěček Tobiáš KOB Směr Kroměříž 416083 50 Kč
SKM1000 Dittrich Matouš KOB Směr Kroměříž C 436931 50 Kč
UOL0999 Šaňák Hynek SOB Olomouc 50 Kč
TTR1201 Kříž Jan OOB Třebíč C 0002016320 50 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 50 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52617 50 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU1010 Kroul František Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C 0 50 Kč
ASUXXZZ Macek Václav Magnus Orienteering zapůjčit 60 Kč
ASUXXYY Bartášková Karolína Magnus Orienteering zapůjčit 60 Kč
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín C 50 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 50 Kč
TBM1052 Eliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno C 446354 50 Kč
SKM0000 Frkal Jiří KOB Směr Kroměříž 619094 50 Kč
LCE1113 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 2082902 50 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 50 Kč
SSU0750 Matoušková Johana SK Severka Šumperk C 52561 50 Kč
PTI0880 Vavrdová Karolína Sportovní klub Ptení C 50 Kč
SVS0701 Koňařík Vojtéch Orientklub Vsetín 51518 50 Kč
ADA0852 Strýčková Bára OOB Spartak Adamov C 2073676 50 Kč
RBA0001 Bukovác Lukáš TJ Rapid Bratislava 2085643 50 Kč
2.80 km, 45 m, 6 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 2020738 50 Kč
UOL7150 Horká Soňa SOB Olomouc C 2060240 50 Kč
UOL7050 Vrtalová Gabriela SOB Olomouc C 2060253 50 Kč
LBM9252 Vlková Karolína TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409874 50 Kč
VBM6651 Pinterová Kateřina VSK Mendelu Brno 515032 50 Kč
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 50 Kč
ODR6100 Šauman Petr SKOB Odry C 331055 50 Kč
KON8215 Ebner Zdeněk KOB Konice C 50 Kč
STE6333 Světnický Alexandr SK SKI-OB Šternberk C 426375 50 Kč
ADA5113 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 352315 50 Kč
7NC6800 Čecháček Petr NNNN zapůjčit 60 Kč
RBK7801 Fousek Martin SK Radioklub Blansko, z.s. C zapůjčit 60 Kč
RBK7452 Fousková Leona SK Radioklub Blansko, z.s. C zapůjčit 60 Kč
JPV7901 Hrubý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov 2092405 50 Kč
SKM7350 Pěčková Monika KOB Směr Kroměříž C 2017677 50 Kč
OOP6150 Hrabicová Iva TJ Opava C 232338 50 Kč
STE6850 Poštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2073433 50 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 50 Kč
NNN0033 Urbánková Lenka Neregistrovaní 2051480 50 Kč
NNN0034 Urbánek Petr Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
XBM7650 Králová Dana PELLS ABND RACING TEAM 446404 50 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. Brněnská C 53539 50 Kč
ASU7499 Doubravová Blanka Magnus Orienteering C 0 50 Kč
ASU7799 Navrátilová Helena Magnus Orienteering C 0 50 Kč
VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice C 416050 50 Kč
UBM7351 Humlíčková Jana MENISKOS Brno C 0002049607 50 Kč
UBM7654 Rajnohová Pavla MENISKOS Brno C 0000515452 50 Kč
ABM0060 Smutná Kateřina KOB ALFA Brno z.s. C zapůjčit 60 Kč
ABM7666 Kurečková Dana KOB ALFA Brno z.s. 232864 50 Kč
SKM9402 Kavan Jiří KOB Směr Kroměříž C 416077 50 Kč
SKMxxxx Lachendro Jan KOB Směr Kroměříž 416079 50 Kč
SKM00XX Darebník Ladislav KOB Směr Kroměříž 50 Kč
RBK6767 Pekárková Radka SK Radioklub Blansko, z.s. C 2067938 50 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 50 Kč
NNN0037 Kucerova Renata Neregistrovaní 50 Kč
LCE8055 Škodová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 51506 50 Kč
PTI7375 Mikšíková Kateřina Sportovní klub Ptení C 50 Kč
VIC6854 Kůstková Tamara OB Vizovice C 425424 50 Kč
5.50 km, 70 m, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7010 Ševčík Robert KOS TJ Tesla Brno C 232345 50 Kč
UOL7200 Zbořil Ctirad SOB Olomouc C 2060254 50 Kč
VBM8652 Otrusinová Olga VSK Mendelu Brno C 682349 50 Kč
NNN0032 Novotný Petr Neregistrovaní 2067992 50 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 50 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083369 50 Kč
RBA0004 Kazsa Laco TJ Rapid Bratislava 2078497 50 Kč
PTI8448 Uhrovič Blahoslav Sportovní klub Ptení C 8881 50 Kč
celkem přihlášených: 769, vklad: 85995 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.