Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0650 | Kopecká NelaKopecká Nela | SOB Olomouc | C | 301263 | 50 Kč |
TBM0660 | Hlaváčová LucieHlaváčová Lucie | KOS TJ Tesla Brno | C | 232732 | 50 Kč |
UOL0651 | Šaňáková MarieŠaňáková Marie | SOB Olomouc | C | 50 Kč | |
STE0550 | Neumannová KristýnaNeumannová Kristýna | SK SKI-OB Šternberk | C | 2035719 | 50 Kč |
TBM0655 | Ehlová MartinaEhlová Martina | KOS TJ Tesla Brno | C | 446326 | 50 Kč |
ZBM0552 | Finstrlová JulieFinstrlová Julie | SK Brno Žabovřesky | C | 2051495 | 50 Kč |
ZBM0651 | Finstrlová LucieFinstrlová Lucie | SK Brno Žabovřesky | C | 2051514 | 50 Kč |
ZBM0752 | Finstrlová KristýnaFinstrlová Kristýna | SK Brno Žabovřesky | C | 2067231 | 50 Kč |
JPV0567 | Matečná SofieMatečná Sofie | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2045208 | 50 Kč |
JPV0579 | Hrubá KláraHrubá Klára | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2078581 | 50 Kč |
SKM0551 | Dittrichová LucieDittrichová Lucie | KOB Směr Kroměříž | C | 53811 | 50 Kč |
TBM0559 | Králová DenisaKrálová Denisa | KOS TJ Tesla Brno | C | 1403420 | 50 Kč |
TBM0679 | Doušková KateřinaDoušková Kateřina | KOS TJ Tesla Brno | C | 2067211 | 50 Kč |
KSU0656 | Stryková KarolínaStryková Karolína | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53652 | 50 Kč |
KSU0550 | Konečná JulieKonečná Julie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2053569 | 50 Kč |
ASU0599 | Navrátilová MarieNavrátilová Marie | Magnus Orienteering | C | 301698 | 50 Kč |
ASU0699 | Ondruchová AnnaOndruchová Anna | Magnus Orienteering | C | 0 | 50 Kč |
TBM0554 | Dušková TerezaDušková Tereza | KOS TJ Tesla Brno | C | 232389 | 50 Kč |
ABM0655 | Palátová RenátaPalátová Renáta | KOB ALFA Brno | C | 2054645 | 50 Kč |
ABM0657 | Kurečková KláraKurečková Klára | KOB ALFA Brno | C | 337648 | 50 Kč |
TBM0659 | Doušková HanaDoušková Hana | KOS TJ Tesla Brno | C | zapůjčit | 90 Kč |
ZBM0553 | Ondrová AnnaOndrová Anna | SK Brno Žabovřesky | C | 80 Kč | |
ADA0651 | Procházková DoubravkaProcházková Doubravka | OOB Spartak Adamov | C | 981840 | 80 Kč |
AOP0651 | Holasová BarboraHolasová Barbora | Orientační Běh Opava | C | 51195 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0451 | Smékalová KarolínaSmékalová Karolína | SOB Olomouc | B | 2020729 | 50 Kč |
UOL0450 | Smékalová ViktorieSmékalová Viktorie | SOB Olomouc | B | 2020728 | 50 Kč |
TRI0450 | Bruková PetraBruková Petra | TJ TŽ Třinec | C | 416126 | 50 Kč |
TRI0451 | Haltofová RomanaHaltofová Romana | TJ TŽ Třinec | C | 8658 | 50 Kč |
VLI0359 | Bednaříková EmmaBednaříková Emma | Slavia Liberec orienteering | B | 2049578 | 50 Kč |
TBM0357 | Vedrová ElaVedrová Ela | KOS TJ Tesla Brno | B | 438603 | 50 Kč |
HAV0451 | Švidrnochová EliškaŠvidrnochová Eliška | OB Havířov | C | 436422 | 50 Kč |
OTK0351 | Panovcová AnitaPanovcová Anita | OOB TJ Jiskra Otrokovice | B | 426381 | 50 Kč |
STE0450 | Lukašáková SáraLukašáková Sára | SK SKI-OB Šternberk | B | 2035723 | 50 Kč |
PLU0577 | Otrubová AnnaOtrubová Anna | TJ SOKOL Plumlov | C | 2019215 | 50 Kč |
PZR0351 | Sobotková KláraSobotková Klára | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | B | 1400419 | 50 Kč |
PLU0452 | Janečková AdélaJanečková Adéla | TJ SOKOL Plumlov | C | 50 Kč | |
ADA0351 | Richterová JulieRichterová Julie | OOB Spartak Adamov | C | 49285 | 50 Kč |
AOP0453 | Kovalčíková AnnaKovalčíková Anna | Orientační Běh Opava | C | 8796 | 50 Kč |
TBM0460 | Miková LenkaMiková Lenka | KOS TJ Tesla Brno | B | 410323 | 50 Kč |
PLU0351 | Černochová MichaelaČernochová Michaela | TJ SOKOL Plumlov | B | 2061817 | 50 Kč |
LCE0351 | Hubáčková DagmarHubáčková Dagmar | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 889310 | 50 Kč |
KSU0494 | Šánová JulieŠánová Julie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 443076 | 50 Kč |
KSU0484 | Skoumalová PetraSkoumalová Petra | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446428 | 50 Kč |
KSU0393 | Tesařová TerezaTesařová Tereza | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2058487 | 50 Kč |
KSU0363 | Hlupá PetraHlupá Petra | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53659 | 50 Kč |
KSU0353 | Hegedüšová ViktorieHegedüšová Viktorie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446409 | 50 Kč |
ASU0398 | Šneiderová DanielaŠneiderová Daniela | Magnus Orienteering | B | 7201771 | 50 Kč |
ASU0499 | Vorlová EvaVorlová Eva | Magnus Orienteering | C | 406938 | 50 Kč |
UBM0451 | Čelechovská RadkaČelechovská Radka | MENISKOS Brno | C | 0002049602 | 50 Kč |
UBM0353 | Kršková ZuzanaKršková Zuzana | MENISKOS Brno | C | 515445 | 50 Kč |
PLU0350 | Němečková KateřinaNěmečková Kateřina | TJ SOKOL Plumlov | B | 1400409 | 50 Kč |
PLU0354 | Hartmannová AnnaHartmannová Anna | TJ SOKOL Plumlov | C | 2051531 | 80 Kč |
ABM0362 | Mulíčková MarkétaMulíčková Markéta | KOB ALFA Brno | B | 361987 | 80 Kč |
UOL0452 | Binarová AdélaBinarová Adéla | SOB Olomouc | B | 1398997 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRI0251 | Mrózek TeresaMrózek Teresa | TJ TŽ Třinec | B | 49365 | 100 Kč |
TRI0150 | Warcopová KateřinaWarcopová Kateřina | TJ TŽ Třinec | C | 49360 | 100 Kč |
AOP0350 | Hájková LucieHájková Lucie | Orientační Běh Opava | B | 7204988 | 100 Kč |
STE0152 | Skoupá VendulaSkoupá Vendula | SK SKI-OB Šternberk | B | 7203461 | 100 Kč |
LBM0151 | Korpasová LucieKorpasová Lucie | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | B | 9101707 | 100 Kč |
VIC0162 | Golová TerezaGolová Tereza | OB Vizovice | B | 7201818 | 100 Kč |
PZR0152 | Polanská NellyPolanská Nelly | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | B | 2088199 | 100 Kč |
SSU0158 | Zatloukalová HanaZatloukalová Hana | SK Severka Šumperk | B | 224900 | 100 Kč |
STE0252 | Marková EmaMarková Ema | SK SKI-OB Šternberk | B | 7205017 | 100 Kč |
STE0250 | Smolková SabinaSmolková Sabina | SK SKI-OB Šternberk | B | 2027230 | 100 Kč |
LCE0252 | Bednaříková SáraBednaříková Sára | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 52682 | 100 Kč |
UOL0156 | Hálková EliškaHálková Eliška | SOB Olomouc | B | 428247 | 100 Kč |
TZL0253 | Tichá MarieTichá Marie | SKOB Zlín | B | 8581 | 100 Kč |
TZL0255 | Kočová HalinaKočová Halina | SKOB Zlín | B | 8582 | 100 Kč |
SKM0251 | Dittrichová MichaelaDittrichová Michaela | KOB Směr Kroměříž | B | 253379 | 100 Kč |
SOP0151 | Poláková LenkaPoláková Lenka | OOB TJ Slezan Opava | A | 7204985 | 100 Kč |
LCE0254 | Nevěřilová KateřinaNevěřilová Kateřina | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 416074 | 100 Kč |
LCE0152 | Plášková AnnaPlášková Anna | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 2056310 | 100 Kč |
KSU0197 | Hajduková JanaHajduková Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2067338 | 100 Kč |
UOL0253 | Raclavská VlaďkaRaclavská Vlaďka | SOB Olomouc | C | 150 Kč | |
UOL0251 | Raclavská ZuzanaRaclavská Zuzana | SOB Olomouc | C | 150 Kč | |
UOL0252 | Raclavská LenkaRaclavská Lenka | SOB Olomouc | C | 150 Kč | |
VIC0259 | Kůstková BarboraKůstková Barbora | OB Vizovice | B | 425422 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
RUZ0251 | Jelínková AdélaJelínková Adéla | TJ Růžená | C | 232331 | 50 Kč |
KON0272 | Kličková AnnaKličková Anna | KOB Konice | C | 515427 | 50 Kč |
VIC0151 | Sadílková IvaSadílková Iva | OB Vizovice | C | 53122 | 50 Kč |
UBM0151 | Humlíčková MartinaHumlíčková Martina | MENISKOS Brno | C | 0002049601 | 50 Kč |
ABM0199 | Radová KateřinaRadová Kateřina | KOB ALFA Brno | B | 232876 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZLH0051 | Novotná TerezaNovotná Tereza | OOB TJ Zlaté Hory | B | 331514 | 180 Kč |
ZPV9999 | Křečková JanaKřečková Jana | KOB ZPV Prostějov | B | 2073659 | 180 Kč |
TBM0050 | Špringlová KamilaŠpringlová Kamila | KOS TJ Tesla Brno | B | 331291 | 180 Kč |
AOP9951 | Čechová KláraČechová Klára | Orientační Běh Opava | A | 2045206 | 180 Kč |
SSU9950 | Zatloukalová RomanaZatloukalová Romana | SK Severka Šumperk | A | 2025342 | 180 Kč |
TZL9951 | Tichá VeronikaTichá Veronika | SKOB Zlín | B | 8585 | 180 Kč |
ZBM0060 | Auerműllerová AnnaAuerműllerová Anna | SK Brno Žabovřesky | B | 410338 | 180 Kč |
ZBM9952 | Malivánková EvaMalivánková Eva | SK Brno Žabovřesky | B | 122 | 180 Kč |
MOV9951 | Švidrnochová LenkaŠvidrnochová Lenka | SKOB Ostrava | B | 2032153 | 180 Kč |
LCE0052 | Ressová TerezaRessová Tereza | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 52695 | 180 Kč |
LCE0054 | Šabršulová NatálieŠabršulová Natálie | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 2085608 | 180 Kč |
LCE0051 | Špendlíková KamilaŠpendlíková Kamila | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 52687 | 180 Kč |
KSU0050 | Pšenčíková AdélaPšenčíková Adéla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 446425 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRI9852 | Liberdová JanaLiberdová Jana | TJ TŽ Třinec | B | 53293 | 180 Kč |
TRI9761 | Kaufmanová IvanaKaufmanová Ivana | TJ TŽ Třinec | A | 416127 | 180 Kč |
TRI9756 | Kovářová TerezaKovářová Tereza | TJ TŽ Třinec | B | 8667 | 180 Kč |
ZLH9851 | Novotná KláraNovotná Klára | OOB TJ Zlaté Hory | B | 331363 | 180 Kč |
KON9898 | Vlachová KateřinaVlachová Kateřina | KOB Konice | B | 52722 | 180 Kč |
KON9771 | Műllerová KristýnaMűllerová Kristýna | KOB Konice | B | 49367 | 180 Kč |
ZBM9862 | Chroustová ŠárkaChroustová Šárka | SK Brno Žabovřesky | B | 331027 | 180 Kč |
LCE9852 | Hanousková RenataHanousková Renata | OOB TJ Slovan Luhačovice | A | 2020727 | 180 Kč |
LCE9761 | Zentrichová DanielaZentrichová Daniela | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 2082928 | 180 Kč |
28P9850 | Antonowicz Anna MariaAntonowicz Anna Maria | (POL) Saturn Piaseczno | 886680 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KSU9888 | Habigerová JanaHabigerová Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2053582 | 80 Kč |
VIC9898 | Kůstková DanielaKůstková Daniela | OB Vizovice | A | 1006616 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZBM9550 | Galatíková LucieGalatíková Lucie | SK Brno Žabovřesky | B | 2075663 | 180 Kč |
SOP9551 | Procházková MarieProcházková Marie | OOB TJ Slezan Opava | A | 49302 | 180 Kč |
KSU9559 | Habigerová RadkaHabigerová Radka | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2058483 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON9572 | Vlachová EliškaVlachová Eliška | KOB Konice | A | 8898 | 180 Kč |
ZVS9250 | Řezaninová IvaŘezaninová Iva | TJ Zbrojovka Vsetín | C | 53382 | 180 Kč |
TZL8181 | Slováčková VěraSlováčková Věra | SKOB Zlín | C | 53339 | 180 Kč |
TZL7155 | Podmolíková DagmarPodmolíková Dagmar | SKOB Zlín | C | 1400448 | 180 Kč |
JHB6553 | Fencíková VladislavaFencíková Vladislava | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 7204508 | 180 Kč |
VBM7751 | Fučíková HanaFučíková Hana | VSK Mendelu Brno | C | 1775519 | 180 Kč |
RBK9355 | Hegerová PetraHegerová Petra | SK Radioklub Blansko | C | 219245 | 180 Kč |
KRN8456 | Kopcová MichaelaKopcová Michaela | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52533 | 180 Kč |
TBM7654 | Štěpánková KateřinaŠtěpánková Kateřina | KOS TJ Tesla Brno | C | 2049566 | 180 Kč |
STE7054 | Skyvová KristýnaSkyvová Kristýna | SK SKI-OB Šternberk | C | 1007548 | 180 Kč |
ZBM7951 | Gebauerová JanaGebauerová Jana | SK Brno Žabovřesky | C | 703370 | 180 Kč |
ZBM8459 | Tvarůžková PetraTvarůžková Petra | SK Brno Žabovřesky | C | 51765 | 180 Kč |
ZBM8772 | Adamová EvaAdamová Eva | SK Brno Žabovřesky | C | 52039 | 180 Kč |
ZBM9452 | Tužilová MagdalénaTužilová Magdaléna | SK Brno Žabovřesky | R | 2020737 | 180 Kč |
ZBM9456 | Tesařová MarkétaTesařová Markéta | SK Brno Žabovřesky | E | 9201068 | 180 Kč |
PTI9474 | Vítková LucieVítková Lucie | Sportovní klub Ptení | C | 8849 | 180 Kč |
TZL7979 | Mašláňová HanaMašláňová Hana | SKOB Zlín | C | 53313 | 180 Kč |
TTR8551 | Křížová LenkaKřížová Lenka | OOB Třebíč | C | 0000515158 | 180 Kč |
TZL7653 | Pekárková EvaPekárková Eva | SKOB Zlín | C | 52223 | 180 Kč |
KRN8353 | Sukeníková ZuzanaSukeníková Zuzana | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 9454545 | 180 Kč |
ASU9271 | Křečková LenkaKřečková Lenka | Magnus Orienteering | C | 515412 | 180 Kč |
AOP9452 | Svobodová RadkaSvobodová Radka | Orientační Běh Opava | C | 7200368 | 180 Kč |
28P9350 | Kubicka ZuzannaKubicka Zuzanna | (POL) Saturn Piaseczno | 8625739 | 180 Kč | |
28P9550 | Zebrowska BarbaraZebrowska Barbara | (POL) Saturn Piaseczno | 1407619 | 180 Kč | |
28P9150 | Piastrouskaya ViolaPiastrouskaya Viola | (POL) Saturn Piaseczno | 886681 | 180 Kč | |
SBK8151 | Daňková VeronikaDaňková Veronika | KOB START Blansko | C | 219251 | 270 Kč |
LPU8753 | Mrštíková KvětaMrštíková Květa | OK Lokomotiva Pardubice | C | 896973 | 180 Kč |
PTI8771 | Boháčová LucieBoháčová Lucie | Sportovní klub Ptení | C | 8829 | 180 Kč |
RBA0056 | Bukovácová AlenaBukovácová Alena | TJ Rapid Bratislava | 522004 | 270 Kč | |
PGP9055 | Bialožytová TerezaBialožytová Tereza | SK Praga | C | 8780 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM7374 | Ptáčková VeronikaPtáčková Veronika | KOS TJ Tesla Brno | C | 53240 | 80 Kč |
TBM7952 | Kozáková ZdenkaKozáková Zdenka | KOS TJ Tesla Brno | E | 515006 | 80 Kč |
RBK9252 | Pekárková MonikaPekárková Monika | SK Radioklub Blansko | C | 301286 | 80 Kč |
LBM7362 | Korpasová IvanaKorpasová Ivana | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52029 | 80 Kč |
RBK8151 | Kozumplíková AliceKozumplíková Alice | SK Radioklub Blansko | C | 981818 | 80 Kč |
PLU7777 | Němečková VěraNěmečková Věra | TJ SOKOL Plumlov | C | 2035158 | 80 Kč |
KON8277 | Ebnerová EvaEbnerová Eva | KOB Konice | C | 515485 | 80 Kč |
STE9456 | Neumannová AnnaNeumannová Anna | SK SKI-OB Šternberk | C | 426325 | 80 Kč |
KRN8559 | Rychlá PavlínaRychlá Pavlína | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 995815 | 80 Kč |
LBM9898 | Korpasová TerezaKorpasová Tereza | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | A | 9101703 | 80 Kč |
LBM8651 | Štěpánková PetraŠtěpánková Petra | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52020 | 80 Kč |
KON7852 | Otrubová JohanaOtrubová Johana | KOB Konice | C | 995816 | 80 Kč |
ADA8880 | Matulová LucieMatulová Lucie | OOB Spartak Adamov | C | 2042533 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
HAV7751 | Švidrnochová HanaŠvidrnochová Hana | OB Havířov | C | 02060211 | 180 Kč |
VIC7658 | Fukátková MiroslavaFukátková Miroslava | OB Vizovice | C | 253155 | 180 Kč |
SKM7750 | Dittrichová AndreaDittrichová Andrea | KOB Směr Kroměříž | C | 52208 | 180 Kč |
AOP7852 | Kovalčíková EvaKovalčíková Eva | Orientační Běh Opava | C | 51197 | 180 Kč |
ABM7451 | Radová MartinaRadová Martina | KOB ALFA Brno | C | 8010 | 180 Kč |
TZL7652 | Nešporová BarboraNešporová Barbora | SKOB Zlín | C | 218979 | 270 Kč |
SSU7951 | Matoušková JanaMatoušková Jana | SK Severka Šumperk | C | 2025355 | 270 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL7850 | Smékalová JanaSmékalová Jana | SOB Olomouc | C | 2045207 | 80 Kč |
UOL7750 | Kopecká JitkaKopecká Jitka | SOB Olomouc | C | 2049535 | 80 Kč |
VLI7759 | Bednaříková DanielaBednaříková Daniela | Slavia Liberec orienteering | C | 2049576 | 80 Kč |
MOV7450 | Vavříková IvetaVavříková Iveta | SKOB Ostrava | C | 2025346 | 80 Kč |
TBM7258 | Hlaváčová ŠárkaHlaváčová Šárka | KOS TJ Tesla Brno | C | 49656 | 80 Kč |
TBM7355 | Ševčíková PavlaŠevčíková Pavla | KOS TJ Tesla Brno | C | 53255 | 80 Kč |
STE7352 | Zbraňková MagdaZbraňková Magda | SK SKI-OB Šternberk | C | 52535 | 80 Kč |
RBK7451 | Broschová LucieBroschová Lucie | SK Radioklub Blansko | C | 2061836 | 80 Kč |
JZL7351 | Kundratová JanaKundratová Jana | TJ Jižní svahy Zlín | C | 53360 | 80 Kč |
TBM7371 | Schwabová KateřinaSchwabová Kateřina | KOS TJ Tesla Brno | C | 53273 | 80 Kč |
TBM7275 | Kubáňová JanaKubáňová Jana | KOS TJ Tesla Brno | C | 7204525 | 80 Kč |
PZR7070 | Poláčková BohuslavaPoláčková Bohuslava | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 2052393 | 80 Kč |
TBM5855 | Kuchařová AdaKuchařová Ada | KOS TJ Tesla Brno | C | 7202887 | 80 Kč |
STE7251 | Janků RenataJanků Renata | SK SKI-OB Šternberk | C | 52502 | 80 Kč |
ODR7450 | Králová IvanaKrálová Ivana | SKOB Odry | C | 49479 | 80 Kč |
TBM7377 | Ehlová PavlaEhlová Pavla | KOS TJ Tesla Brno | C | 52037 | 80 Kč |
ADA7451 | Richterová NatašaRichterová Nataša | OOB Spartak Adamov | C | 52715 | 80 Kč |
29C7350 | Čecháčková ŠárkaČecháčková Šárka | neregistrovaní Čecháčková | zapůjčit | 90 Kč | |
ZBM7651 | Cicvárková LucieCicvárková Lucie | SK Brno Žabovřesky | C | 2067937 | 80 Kč |
STE7454 | Urbanová EditaUrbanová Edita | SK SKI-OB Šternberk | C | 52480 | 80 Kč |
TBM7071 | Miková IvaMiková Iva | KOS TJ Tesla Brno | C | 53270 | 80 Kč |
RBK6451 | Tesařová JitkaTesařová Jitka | SK Radioklub Blansko | C | 416103 | 80 Kč |
TBM7761 | Doušková KláraDoušková Klára | KOS TJ Tesla Brno | C | 2067214 | 80 Kč |
KSU7787 | Štáblová MichaelaŠtáblová Michaela | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 49418 | 80 Kč |
KSU7499 | Reichlová JiřinaReichlová Jiřina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2067330 | 80 Kč |
KSU7272 | Krčová MartinaKrčová Martina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 442855 | 80 Kč |
ASU7498 | Šneiderová LucieŠneiderová Lucie | Magnus Orienteering | C | 7201755 | 80 Kč |
UBM7451 | Čelechovská ZoraČelechovská Zora | MENISKOS Brno | C | 0000515449 | 80 Kč |
UBM7251 | Kršková DitaKršková Dita | MENISKOS Brno | C | 515446 | 80 Kč |
ABM6654 | Obrátilová NaďaObrátilová Naďa | KOB ALFA Brno | C | 219257 | 80 Kč |
ABM6666 | Tomanová ElenaTomanová Elena | KOB ALFA Brno | C | 2075673 | 80 Kč |
ABM7469 | Mulíčková EvaMulíčková Eva | KOB ALFA Brno | C | 52041 | 120 Kč |
NNN0036 | Chmelikova GabrielaChmelikova Gabriela | Neregistrovaní | 80 Kč | ||
ADA7651 | Procházková LucieProcházková Lucie | OOB Spartak Adamov | C | 352314 | 120 Kč |
TBM7467 | Grycová PetraGrycová Petra | KOS TJ Tesla Brno | C | 230679 | 120 Kč |
ADA7454 | Strýčková MonikaStrýčková Monika | OOB Spartak Adamov | C | 2073658 | 120 Kč |
AOP7853 | Holasová ŠarkaHolasová Šarka | Orientační Běh Opava | C | 51190 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
AOP7150 | Hájková JitkaHájková Jitka | Orientační Běh Opava | C | 515407 | 180 Kč |
ZPV6970 | Karásková MarcelaKarásková Marcela | KOB ZPV Prostějov | C | 428201 | 180 Kč |
VBM6555 | Jemelíková LadaJemelíková Lada | VSK Mendelu Brno | C | 53223 | 180 Kč |
TZL7352 | Chovancová JanaChovancová Jana | SKOB Zlín | C | 426400 | 180 Kč |
AOP7052 | Sedlářová PavlaSedlářová Pavla | Orientační Běh Opava | C | 52664 | 180 Kč |
CHC7151 | Švadlenová IvanaŠvadlenová Ivana | K.O.B. Choceň | C | 2011857 | 180 Kč |
HLV7060 | Sedláčková JanaSedláčková Jana | OB Holešov z.s. | C | 416084 | 180 Kč |
SOP7351 | Procházková MartinaProcházková Martina | OOB TJ Slezan Opava | C | 433097 | 180 Kč |
AOP7351 | Valíková PetraValíková Petra | Orientační Běh Opava | C | 980374 | 180 Kč |
TRI6950 | Kovaříková MáriaKovaříková Mária | TJ TŽ Třinec | C | 7200587 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU6591 | Ostřanská IvetaOstřanská Iveta | SK Severka Šumperk | C | 224901 | 180 Kč |
ZPV6553 | Jirková RenataJirková Renata | KOB ZPV Prostějov | C | 52427 | 180 Kč |
ZPV7076 | Křečková PetraKřečková Petra | KOB ZPV Prostějov | C | 52582 | 180 Kč |
VBM7079 | Hiršová MarcelaHiršová Marcela | VSK Mendelu Brno | C | 7201756 | 180 Kč |
ZPV6777 | Holinková HanaHolinková Hana | KOB ZPV Prostějov | C | 52587 | 180 Kč |
ZBM6251 | Hrušková LenkaHrušková Lenka | SK Brno Žabovřesky | C | 49398 | 180 Kč |
UOL6653 | Šimková HanaŠimková Hana | SOB Olomouc | C | 52476 | 180 Kč |
UOL6451 | Poklopová IvanaPoklopová Ivana | SOB Olomouc | C | 52451 | 180 Kč |
KON6389 | Hlavová MiroslavaHlavová Miroslava | KOB Konice | C | 52417 | 180 Kč |
LCE6461 | Ferdusová EvaFerdusová Eva | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52694 | 180 Kč |
LCE6569 | Hubáčková DagmarHubáčková Dagmar | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 889302 | 180 Kč |
LCE6351 | Slezáková JitkaSlezáková Jitka | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52701 | 180 Kč |
TZL6751 | Lázničková MarcelaLázničková Marcela | SKOB Zlín | C | 331685 | 180 Kč |
ZPV6666 | Jarošová PetraJarošová Petra | KOB ZPV Prostějov | C | 52654 | 270 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZLH7050 | Novotná JitkaNovotná Jitka | OOB TJ Zlaté Hory | C | 361929 | 80 Kč |
TBM6653 | Lukášová LenkaLukášová Lenka | KOS TJ Tesla Brno | C | 53288 | 80 Kč |
KON6969 | Vlachová OlgaVlachová Olga | KOB Konice | C | dopl.později | 80 Kč |
LBM6460 | Matyášová LenkaMatyášová Lenka | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52093 | 80 Kč |
RBK6957 | Blažková HanaBlažková Hana | SK Radioklub Blansko | C | 410344 | 80 Kč |
SBR6150 | Czaschová IrenaCzaschová Irena | SKOB Bruntál | C | 51915 | 80 Kč |
SSU7050 | Zatloukalová EvaZatloukalová Eva | SK Severka Šumperk | 2027210 | 80 Kč | |
STE6751 | Neumannová KamilaNeumannová Kamila | SK SKI-OB Šternberk | C | 52514 | 80 Kč |
KSU6950 | Pšenčíková EvaPšenčíková Eva | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443106 | 80 Kč |
ABM7052 | Odehnalová KamilaOdehnalová Kamila | KOB ALFA Brno | C | 332950 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
MOV6351 | Rokoszová JaroslavaRokoszová Jaroslava | SKOB Ostrava | C | 51373 | 180 Kč |
VBM6155 | Bravená AlexandraBravená Alexandra | VSK Mendelu Brno | C | 682079 | 180 Kč |
PZR5654 | Rosecká AlenaRosecká Alena | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 7205030 | 180 Kč |
TZL6351 | Koláriková IrenaKoláriková Irena | SKOB Zlín | C | 53837 | 180 Kč |
TZL6262 | Krejčíková MonikaKrejčíková Monika | SKOB Zlín | C | 52219 | 180 Kč |
TRI6350 | Bialožytová PavlaBialožytová Pavla | TJ TŽ Třinec | C | 51446 | 180 Kč |
KON6285 | Dittrichová LenkaDittrichová Lenka | KOB Konice | C | 52420 | 180 Kč |
BBM6550 | Peřinková IrenaPeřinková Irena | BETA URSUS Rosice | C | 331257 | 180 Kč |
LCE5852 | Vlažná MirkaVlažná Mirka | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52698 | 180 Kč |
TTR6152 | Klusáčková JitkaKlusáčková Jitka | OOB Třebíč | C | 0000303944 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TZL5757 | Jelínková DagmarJelínková Dagmar | SKOB Zlín | C | 207823 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
RBK5454 | Henková SvatavaHenková Svatava | SK Radioklub Blansko | C | 52092 | 80 Kč |
RUZ5552 | Jelínková JanaJelínková Jana | TJ Růžená | C | 51922 | 80 Kč |
KON5887 | Smičková EvaSmičková Eva | KOB Konice | C | 52412 | 80 Kč |
LBM5558 | Salajková VěraSalajková Věra | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52058 | 80 Kč |
LBM4955 | Tomanová JanaTomanová Jana | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52055 | 80 Kč |
RBK5761 | Jalová MarieJalová Marie | SK Radioklub Blansko | C | 49601 | 80 Kč |
LBM5457 | Kadlecová MiloslavaKadlecová Miloslava | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52067 | 80 Kč |
SBK5251 | Kolaříková VěraKolaříková Věra | KOB START Blansko | C | 49685 | 80 Kč |
HSU5050 | Čadilová AlenaČadilová Alena | Horizont klub Šumperk | C | 52599 | 120 Kč |
HSU5350 | Štáblová JitkaŠtáblová Jitka | Horizont klub Šumperk | C | 52557 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TZL5254 | Horynová EvaHorynová Eva | SKOB Zlín | C | 8930 | 130 Kč |
TBM5253 | Cigošová AnnaCigošová Anna | KOS TJ Tesla Brno | C | 410192 | 130 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZLH4850 | Novotná LudmilaNovotná Ludmila | OOB TJ Zlaté Hory | C | 52763 | 130 Kč |
BOV4852 | Sikorová MarieSikorová Marie | TJ Baník Ostrava OKD | C | 52178 | 130 Kč |
PZR5051 | Křížová ZdenkaKřížová Zdenka | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 2023804 | 130 Kč |
SOP4851 | Suchánková LibušeSuchánková Libuše | OOB TJ Slezan Opava | C | 446344 | 130 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
BOV4251 | Stará PavlaStará Pavla | TJ Baník Ostrava OKD | C | 9576 | 130 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VLI0509 | Bednařík VilémBednařík Vilém | Slavia Liberec orienteering | C | 2049579 | 50 Kč |
TBM0621 | Vedra TobiášVedra Tobiáš | KOS TJ Tesla Brno | C | 446444 | 50 Kč |
TBM0508 | Ševčík DanielŠevčík Daniel | KOS TJ Tesla Brno | C | 2067205 | 50 Kč |
RUZ0500 | Jelínek FilipJelínek Filip | TJ Růžená | C | 232335 | 50 Kč |
RBK0606 | Brosch OndřejBrosch Ondřej | SK Radioklub Blansko | C | 2061789 | 50 Kč |
JPV0505 | Štorek JanŠtorek Jan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075670 | 50 Kč |
ADA0601 | Richter RudolfRichter Rudolf | OOB Spartak Adamov | C | 52668 | 50 Kč |
TZL0601 | Strakoš OndřejStrakoš Ondřej | SKOB Zlín | C | 50 Kč | |
ZBM0702 | Finstrle FilipFinstrle Filip | SK Brno Žabovřesky | C | 2087665 | 50 Kč |
TZL0502 | Pekárek TobiasPekárek Tobias | SKOB Zlín | C | 2070831 | 50 Kč |
PLU0600 | Soldán RobinSoldán Robin | TJ SOKOL Plumlov | C | 682687 | 50 Kč |
PLU0503 | Karásek AntonínKarásek Antonín | TJ SOKOL Plumlov | 50 Kč | ||
KON0537 | Dvořák ŠtěpánDvořák Štěpán | KOB Konice | C | 2067321 | 50 Kč |
ZBM0604 | Urbánek TomášUrbánek Tomáš | SK Brno Žabovřesky | C | 2061850 | 50 Kč |
KSU0616 | Šána RobertŠána Robert | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073736 | 50 Kč |
KSU0515 | Opravil VojtěchOpravil Vojtěch | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073734 | 50 Kč |
KSU0505 | Kroul JiříKroul Jiří | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53565 | 50 Kč |
KSU0502 | Tomanek LukášTomanek Lukáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 49316 | 50 Kč |
ASU0548 | Hohn MatějHohn Matěj | Magnus Orienteering | C | 2080969 | 50 Kč |
TZL0602 | Pernička VáclavPernička Václav | SKOB Zlín | C | 50 Kč | |
UBM0503 | Račanský JakubRačanský Jakub | MENISKOS Brno | C | 0000361966 | 50 Kč |
ABM0502 | Smutný JakubSmutný Jakub | KOB ALFA Brno | C | zapůjčit | 60 Kč |
TBM0604 | Eliáš VojtěchEliáš Vojtěch | KOS TJ Tesla Brno | C | 446328 | 80 Kč |
RBK0501 | Pekárek MartinPekárek Martin | SK Radioklub Blansko | C | 410350 | 80 Kč |
ZBM0605 | Kučera TomášKučera Tomáš | SK Brno Žabovřesky | C | 80 Kč | |
ADA0503 | Strýček JanStrýček Jan | OOB Spartak Adamov | C | 2073679 | 80 Kč |
RBA0002 | Bukovác FilipBukovác Filip | TJ Rapid Bratislava | 307460 | 80 Kč | |
RBA0003 | Kasza TomášKasza Tomáš | TJ Rapid Bratislava | 2078496 | 80 Kč | |
AOP0900 | Holas ŠtěpánHolas Štěpán | Orientační Běh Opava | C | 232139 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON0404 | Beneš JindřichBeneš Jindřich | KOB Konice | B | 52718 | 50 Kč |
TRI0400 | Kovařík TomášKovařík Tomáš | TJ TŽ Třinec | B | 7200590 | 50 Kč |
TRI0401 | Mrózek PawelMrózek Pawel | TJ TŽ Třinec | C | 416128 | 50 Kč |
ZLH0301 | Novotný ErikNovotný Erik | OOB TJ Zlaté Hory | B | 2020722 | 50 Kč |
RUZ0301 | Jelínek KryštofJelínek Kryštof | TJ Růžená | B | 49887 | 50 Kč |
ZPV0300 | Hošťálek OndřejHošťálek Ondřej | KOB ZPV Prostějov | C | 206390 | 50 Kč |
ZPV0302 | Karásek MatyášKarásek Matyáš | KOB ZPV Prostějov | C | 426397 | 50 Kč |
VBM0302 | Musil ŠtěpánMusil Štěpán | VSK Mendelu Brno | C | 2075632 | 50 Kč |
VBM0301 | Lička AdamLička Adam | VSK Mendelu Brno | B | 7202856 | 50 Kč |
STE0404 | Janků MartinJanků Martin | SK SKI-OB Šternberk | B | 2035728 | 50 Kč |
ODR0300 | Matěja JanMatěja Jan | SKOB Odry | 49357 | 50 Kč | |
ODR0400 | Král JiříKrál Jiří | SKOB Odry | C | 49334 | 50 Kč |
TBM0404 | Ehl OndřejEhl Ondřej | KOS TJ Tesla Brno | C | 410340 | 50 Kč |
UOL0402 | Čecháček AdamČecháček Adam | SOB Olomouc | C | 50 Kč | |
RBK0402 | Fousek MatějFousek Matěj | SK Radioklub Blansko | C | zapůjčit | 60 Kč |
RBK0403 | Fousek VojtěchFousek Vojtěch | SK Radioklub Blansko | C | 53161 | 50 Kč |
TZL0400 | Šemnický JakubŠemnický Jakub | SKOB Zlín | B | 8583 | 50 Kč |
TZL0401 | Eichler VítEichler Vít | SKOB Zlín | B | 8584 | 50 Kč |
ZBM0405 | Zelený VladanZelený Vladan | SK Brno Žabovřesky | C | 2051518 | 50 Kč |
PLU0500 | Černoch MartinČernoch Martin | TJ SOKOL Plumlov | B | 2061810 | 50 Kč |
ZBM0302 | Urbánek AdamUrbánek Adam | SK Brno Žabovřesky | B | 2042526 | 50 Kč |
KSU0606 | Štábl PatrikŠtábl Patrik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446437 | 50 Kč |
KSU0404 | Pavelka OndřejPavelka Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446448 | 50 Kč |
KSU0402 | Polášek VítPolášek Vít | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446419 | 50 Kč |
KSU0401 | Štábl AdamŠtábl Adam | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2058480 | 50 Kč |
KSU0400 | Hudos TomášHudos Tomáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446440 | 50 Kč |
KSU0333 | Patterman ProkopPatterman Prokop | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 442865 | 50 Kč |
KSU0306 | Stryk ŠtěpánStryk Štěpán | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2053547 | 50 Kč |
ASU0447 | Bartášek TomášBartášek Tomáš | Magnus Orienteering | C | 416716 | 50 Kč |
ASU0448 | Štoudek MartinŠtoudek Martin | Magnus Orienteering | C | 53112 | 50 Kč |
PLU0501 | Otruba FrantišekOtruba František | TJ SOKOL Plumlov | C | 2051506 | 50 Kč |
UBM0302 | Račanský JanRačanský Jan | MENISKOS Brno | C | 0000361937 | 50 Kč |
UBM0303 | Rajnoha TomášRajnoha Tomáš | MENISKOS Brno | C | 0002049608 | 50 Kč |
JPV0303 | Minx OliverMinx Oliver | Oddíl OS SK Prostějov | C | 231357 | 50 Kč |
ABM0307 | Palát TomášPalát Tomáš | KOB ALFA Brno | B | 332962 | 50 Kč |
ABM0404 | Rada ŠtěpánRada Štěpán | KOB ALFA Brno | B | 420418 | 50 Kč |
TBM0401 | Doušek TomášDoušek Tomáš | KOS TJ Tesla Brno | B | 49358 | 80 Kč |
ZBM0411 | Chmelík AlbertChmelík Albert | SK Brno Žabovřesky | C | 434832 | 80 Kč |
TBM0406 | Gryc OndřejGryc Ondřej | KOS TJ Tesla Brno | B | 888648 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRI0101 | Kovařík MartinKovařík Martin | TJ TŽ Třinec | B | 7200589 | 100 Kč |
TRI0200 | Haltof MarekHaltof Marek | TJ TŽ Třinec | C | 49377 | 100 Kč |
TRI0100 | Tuharský ErikTuharský Erik | TJ TŽ Třinec | B | 7202876 | 100 Kč |
STE0202 | Lukašák ŠimonLukašák Šimon | SK SKI-OB Šternberk | B | 2032192 | 100 Kč |
ZPV0201 | Jirka MatyášJirka Matyáš | KOB ZPV Prostějov | B | 206496 | 100 Kč |
JZL0201 | Kundrata JanKundrata Jan | TJ Jižní svahy Zlín | B | 53353 | 100 Kč |
AOP0302 | Čech VítČech Vít | Orientační Běh Opava | B | 410174 | 100 Kč |
TBM0103 | Kligl RadimKligl Radim | KOS TJ Tesla Brno | B | 2042517 | 100 Kč |
AOP0201 | Kostka JiříKostka Jiří | Orientační Běh Opava | B | 2085648 | 100 Kč |
PZR0102 | Poláček TomášPoláček Tomáš | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | B | 2052352 | 100 Kč |
STE0101 | Neumann DavidNeumann David | SK SKI-OB Šternberk | B | 2027241 | 100 Kč |
STE0204 | Světnický FrantišekSvětnický František | SK SKI-OB Šternberk | A | 2027218 | 100 Kč |
STE0207 | Svoboda RadekSvoboda Radek | SK SKI-OB Šternberk | B | 2032142 | 100 Kč |
TZL0201 | Chovanec VáclavChovanec Václav | SKOB Zlín | B | 218977 | 100 Kč |
ZBM0200 | Coufal JáchymCoufal Jáchym | SK Brno Žabovřesky | B | 1400432 | 100 Kč |
SKM0201 | Blank NoahBlank Noah | KOB Směr Kroměříž | B | 436930 | 100 Kč |
UOL0104 | Šimek ŠtěpánŠimek Štěpán | SOB Olomouc | B | 52729 | 100 Kč |
TRI0301 | Bialožyt MarekBialožyt Marek | TJ TŽ Třinec | B | 51461 | 100 Kč |
LCE0111 | Féder MedardFéder Medard | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 887926 | 100 Kč |
LCE0202 | Václavík RadekVáclavík Radek | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 51301 | 100 Kč |
AOP0301 | Valík AdamValík Adam | Orientační Běh Opava | B | 2081359 | 100 Kč |
TBM0411 | Milán JakubMilán Jakub | KOS TJ Tesla Brno | B | 888640 | 100 Kč |
TBM0111 | Milán TomášMilán Tomáš | KOS TJ Tesla Brno | A | 443078 | 100 Kč |
KSU0201 | Hecl FrantišekHecl František | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2058486 | 100 Kč |
KSU0105 | Šafář MartinŠafář Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2056308 | 100 Kč |
KSU0101 | Krč MatějKrč Matěj | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2058481 | 100 Kč |
KVS0100 | Grebík RadimGrebík Radim | SKOB Kobra Vsetín | B | 7867 | 100 Kč |
TZL0202 | Bartík FilipBartík Filip | SKOB Zlín | B | 8597 | 100 Kč |
TBM0107 | Pelánek OndřejPelánek Ondřej | KOS TJ Tesla Brno | B | 2067220 | 150 Kč |
TBM0106 | Gryc VojtěchGryc Vojtěch | KOS TJ Tesla Brno | B | 995867 | 150 Kč |
SVS0200 | Koňařík VítKoňařík Vít | Orientklub Vsetín | B | 53384 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM0222 | Lukáš MartinLukáš Martin | KOS TJ Tesla Brno | B | 416020 | 50 Kč |
JPV0202 | Štorek DavidŠtorek David | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075675 | 50 Kč |
PLU0101 | Hartmann MatoušHartmann Matouš | TJ SOKOL Plumlov | B | 2051507 | 50 Kč |
JPV0123 | Holusek JiříHolusek Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52746 | 50 Kč |
STE0208 | Doležal MatyášDoležal Matyáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 2073721 | 50 Kč |
STE0200 | Hájek TomášHájek Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027240 | 50 Kč |
STE0104 | Poštulka LukášPoštulka Lukáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 2060295 | 50 Kč |
HAV0200 | Vébr TomášVébr Tomáš | OB Havířov | C | 515058 | 50 Kč |
KSU0111 | Babišta AntonínBabišta Antonín | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 53649 | 50 Kč |
UBM0202 | Čelechovský MatějČelechovský Matěj | MENISKOS Brno | B | 0002049604 | 50 Kč |
UBM0203 | Ruda MiroslavRuda Miroslav | MENISKOS Brno | C | 0002049605 | 50 Kč |
ABM0101 | Adámek FilipAdámek Filip | KOB ALFA Brno | B | 207849 | 50 Kč |
KSU7503 | Pavelka MartinPavelka Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073731 | 50 Kč |
JPV0101 | Dadák PetrDadák Petr | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2045211 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON9915 | Beneš MiroslavBeneš Miroslav | KOB Konice | B | 2020742 | 180 Kč |
TRI9902 | Holesz SebastianHolesz Sebastian | TJ TŽ Třinec | B | 2073752 | 180 Kč |
MOV0004 | Vavřík TomášVavřík Tomáš | SKOB Ostrava | B | 1403424 | 180 Kč |
ZPV0001 | Karásek AdamKarásek Adam | KOB ZPV Prostějov | B | 2070842 | 180 Kč |
TBM0010 | Sedlář JanSedlář Jan | KOS TJ Tesla Brno | B | 410254 | 180 Kč |
SOP9901 | Procházka ZdeněkProcházka Zdeněk | OOB TJ Slezan Opava | B | 253106 | 180 Kč |
LCE0003 | Bitto MaximBitto Maxim | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 2053585 | 180 Kč |
LCE9912 | Turza TomášTurza Tomáš | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 2081383 | 180 Kč |
AOP0001 | Valík TomášValík Tomáš | Orientační Běh Opava | B | 7203453 | 180 Kč |
KSU9933 | Ondráček RadekOndráček Radek | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2056305 | 180 Kč |
KSU9906 | Müller JonášMüller Jonáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2053541 | 180 Kč |
KSU9900 | Gedeon DominikGedeon Dominik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2067337 | 180 Kč |
KSU0049 | Grulich OndřejGrulich Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2067336 | 180 Kč |
KSU0044 | Kroul JosefKroul Josef | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2056268 | 180 Kč |
KSU0013 | Šafář VojtěchŠafář Vojtěch | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 229473 | 180 Kč |
UBM0003 | Rajnoha DavidRajnoha David | MENISKOS Brno | B | 0002049609 | 180 Kč |
ABM9901 | Florián VojtěchFlorián Vojtěch | KOB ALFA Brno | B | 438043 | 180 Kč |
ABM9907 | Ingršt MatějIngršt Matěj | KOB ALFA Brno | B | 2073670 | 180 Kč |
SSU0000 | Kaprál JanKaprál Jan | SK Severka Šumperk | B | 52549 | 270 Kč |
ZBM9902 | Komenda JanKomenda Jan | SK Brno Žabovřesky | B | 888627 | 270 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZBM9906 | Gregor MichalGregor Michal | SK Brno Žabovřesky | B | 2087644 | 80 Kč |
JPV9912 | Honkyš JanHonkyš Jan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 439233 | 80 Kč |
UOL0000 | Prachař MatoušPrachař Matouš | SOB Olomouc | C | 80 Kč | |
JPV9919 | Němeček KryštofNěmeček Kryštof | Oddíl OS SK Prostějov | C | 981837 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
BBM9702 | Konečný DanielKonečný Daniel | BETA URSUS Rosice | B | 53271 | 180 Kč |
BBM9701 | Drozd MichalDrozd Michal | BETA URSUS Rosice | B | 331262 | 180 Kč |
BBM9700 | Peřinka ŠimonPeřinka Šimon | BETA URSUS Rosice | B | 331797 | 180 Kč |
STE9700 | Poštulka TomášPoštulka Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | B | 2060296 | 180 Kč |
HLV9732 | Sedláček OndřejSedláček Ondřej | OB Holešov z.s. | A | 7200377 | 180 Kč |
28P9700 | Wolowczyk MichalWolowczyk Michal | (POL) Saturn Piaseczno | 9200094 | 180 Kč | |
BBM9800 | Ptáček PatrikPtáček Patrik | BETA URSUS Rosice | A | 980376 | 180 Kč |
JPV9800 | Hubáček FilipHubáček Filip | Oddíl OS SK Prostějov | B | 301569 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UBM9701 | Humlíček PetrHumlíček Petr | MENISKOS Brno | B | 0002049600 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SKM9501 | Krajcar IvoKrajcar Ivo | KOB Směr Kroměříž | B | 425530 | 270 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM7402 | Vedra DavidVedra David | KOS TJ Tesla Brno | C | 436405 | 180 Kč |
TZL8001 | Novotný JiříNovotný Jiří | SKOB Zlín | C | 515192 | 180 Kč |
TZL8002 | Slováček TomášSlováček Tomáš | SKOB Zlín | C | 2084933 | 180 Kč |
PTI8527 | Klváček AlešKlváček Aleš | Sportovní klub Ptení | C | 8822 | 180 Kč |
TBM8201 | Kozák OsvaldKozák Osvald | KOS TJ Tesla Brno | R | 515009 | 180 Kč |
RAD7401 | Hrazdil RomanHrazdil Roman | TJ Sokol Radslavice | C | 8086 | 180 Kč |
TZL6915 | Podmolík TomášPodmolík Tomáš | SKOB Zlín | C | 1400443 | 180 Kč |
JHB8607 | Culka JosefCulka Josef | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 49809 | 180 Kč |
VBM7246 | Fučík KarelFučík Karel | VSK Mendelu Brno | C | 720921 | 180 Kč |
VBM8103 | Mazal ZdeněkMazal Zdeněk | VSK Mendelu Brno | C | 553285 | 180 Kč |
LPU8105 | Fukátko JanFukátko Jan | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9282 | 180 Kč |
RBK8605 | Henek MichalHenek Michal | SK Radioklub Blansko | C | 515193 | 180 Kč |
KRN8203 | Kopec TomášKopec Tomáš | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52641 | 180 Kč |
VBM7401 | Kořan PavelKořan Pavel | VSK Mendelu Brno | C | 889316 | 180 Kč |
TZL8603 | Přibyl BronislavPřibyl Bronislav | SKOB Zlín | C | 53362 | 180 Kč |
STE7607 | Fendrych MichalFendrych Michal | SK SKI-OB Šternberk | C | 52503 | 180 Kč |
STE7505 | Pudel JardaPudel Jarda | SK SKI-OB Šternberk | C | 52516 | 180 Kč |
STE7401 | Tomanek DanielTomanek Daniel | SK SKI-OB Šternberk | C | 7200324 | 180 Kč |
STE5809 | Václavek TomášVáclavek Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 1401181 | 180 Kč |
KRN8505 | Rychlý PavelRychlý Pavel | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 886824 | 180 Kč |
TBM7701 | Ehl JiříEhl Jiří | KOS TJ Tesla Brno | C | 887901 | 180 Kč |
ZBM8242 | Brabec JaroslavBrabec Jaroslav | SK Brno Žabovřesky | C | 520540 | 180 Kč |
ZBM8411 | Liščinský TomášLiščinský Tomáš | SK Brno Žabovřesky | C | 232334 | 180 Kč |
ZBM8503 | Stehlík MartinStehlík Martin | SK Brno Žabovřesky | C | 1985625 | 180 Kč |
ZBM8511 | Drábek JanDrábek Jan | SK Brno Žabovřesky | C | 49690 | 180 Kč |
SHK7905 | Svoboda LukášSvoboda Lukáš | OK Slavia Hradec Králové | C | 9138 | 180 Kč |
STE6501 | Skyva PetrSkyva Petr | SK SKI-OB Šternberk | C | 1007547 | 180 Kč |
TTR8201 | Kříž LukášKříž Lukáš | OOB Třebíč | C | 0000515159 | 180 Kč |
SJI7823 | Prošek MichalProšek Michal | OK Jihlava | C | 888644 | 180 Kč |
TZL7007 | Pekárek EvženPekárek Evžen | SKOB Zlín | C | 8411 | 180 Kč |
SSU8802 | Poklop MartinPoklop Martin | SK Severka Šumperk | E | 1007536 | 180 Kč |
LCE6127 | Hubáček JosefHubáček Josef | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 2017666 | 180 Kč |
LCE6602 | Kunčar VítKunčar Vít | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 889307 | 180 Kč |
LCE7708 | Zicha JiříZicha Jiří | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 51609 | 180 Kč |
SJI7313 | Prášil MarekPrášil Marek | OK Jihlava | R | 500580 | 180 Kč |
KSU9202 | Jílek JakubJílek Jakub | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058482 | 180 Kč |
ASU8808 | Zbranek RomanZbranek Roman | Magnus Orienteering | R | 920699 | 180 Kč |
28P8500 | Terpai DmytroTerpai Dmytro | (POL) Saturn Piaseczno | 1395205 | 180 Kč | |
28P9400 | Parfianowicz PiotrParfianowicz Piotr | (POL) Saturn Piaseczno | 842659 | 180 Kč | |
KVS8100 | Bubela TomášBubela Tomáš | SKOB Kobra Vsetín | C | 7456789 | 180 Kč |
28P8700 | Marchuk IlyaMarchuk Ilya | (POL) Saturn Piaseczno | 981642 | 180 Kč | |
ADA8202 | Matula PetrMatula Petr | OOB Spartak Adamov | C | 2042531 | 180 Kč |
ABM7415 | Palát PetrPalát Petr | KOB ALFA Brno | C | 52056 | 180 Kč |
ABM9211 | Novotný OndřejNovotný Ondřej | KOB ALFA Brno | C | 7003038 | 180 Kč |
ABM9409 | Obrátil ŠtěpánObrátil Štěpán | KOB ALFA Brno | C | 886825 | 180 Kč |
ABM9410 | Mokrý OndřejMokrý Ondřej | KOB ALFA Brno | C | 886814 | 180 Kč |
AOP9302 | Rossmanith VojtěchRossmanith Vojtěch | Orientační Běh Opava | C | 889295 | 270 Kč |
PTI8403 | Jirka MichalJirka Michal | Sportovní klub Ptení | C | 52430 | 180 Kč |
SKM9401 | Dvorský VojtěchDvorský Vojtěch | KOB Směr Kroměříž | C | 53824 | 270 Kč |
SKM9601 | Dvorský PetrDvorský Petr | KOB Směr Kroměříž | C | 2045216 | 270 Kč |
TZL6808 | Šidla JanŠidla Jan | SKOB Zlín | C | 53367 | 270 Kč |
RBA0005 | Bukovác MarošBukovác Maroš | TJ Rapid Bratislava | 525005 | 270 Kč | |
AOP7802 | Holas TomášHolas Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 1400441 | 270 Kč |
ZBM8707 | Bialožyt MichalBialožyt Michal | SK Brno Žabovřesky | C | 995883 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VLI7309 | Bednařík AlešBednařík Aleš | Slavia Liberec orienteering | C | 500568 | 80 Kč |
TBM6116 | Hlaváč JiříHlaváč Jiří | KOS TJ Tesla Brno | C | 515497 | 80 Kč |
TBM5711 | Minařík LubošMinařík Luboš | KOS TJ Tesla Brno | C | 53235 | 80 Kč |
VBM8205 | Otrusina DavidOtrusina David | VSK Mendelu Brno | C | 682351 | 80 Kč |
ZBM7702 | Zvarik TomášZvarik Tomáš | SK Brno Žabovřesky | C | 0 | 80 Kč |
ZBM9503 | Jordanov AlexandrJordanov Alexandr | SK Brno Žabovřesky | B | 410320 | 80 Kč |
SBK7911 | Dressler JanDressler Jan | KOB START Blansko | C | 2045244 | 80 Kč |
RBK8004 | Brodecký RadekBrodecký Radek | SK Radioklub Blansko | C | 410332 | 80 Kč |
ASU9243 | Ostřanský FilipOstřanský Filip | Magnus Orienteering | C | 920681 | 80 Kč |
PBM7302 | Trš LubomírTrš Lubomír | TJ Spartak 1. brněnská | C | 682097 | 80 Kč |
UBM7106 | Ruda MiroslavRuda Miroslav | MENISKOS Brno | C | 0002049606 | 80 Kč |
ABM7401 | Rada PavelRada Pavel | KOB ALFA Brno | C | 8004 | 80 Kč |
ABM9309 | Toman FilipToman Filip | KOB ALFA Brno | C | 331211 | 80 Kč |
47A0001 | Alzeyoudi SaeedAlzeyoudi Saeed | (UAE) XUA UAE Military Team | 1603014 | 80 Kč | |
47A0002 | Alsheraifi SuhailAlsheraifi Suhail | (UAE) XUA UAE Military Team | 1603028 | 80 Kč | |
47A0003 | Alrubaei MohamedAlrubaei Mohamed | (UAE) XUA UAE Military Team | 1603036 | 80 Kč | |
47A0004 | Almazrouei RashedAlmazrouei Rashed | (UAE) XUA UAE Military Team | 1603039 | 80 Kč | |
47A0005 | Alktebi KhalidAlktebi Khalid | (UAE) XUA UAE Military Team | 1603047 | 80 Kč | |
47A0006 | Almurshidi AhmedAlmurshidi Ahmed | (UAE) XUA UAE Military Team | 1601650 | 80 Kč | |
47A0007 | Alhashmi Abdul AzizAlhashmi Abdul Aziz | (UAE) XUA UAE Military Team | 1601655 | 80 Kč | |
47A0008 | Zdrahal TomasZdrahal Tomas | (UAE) XUA UAE Military Team | 1931332 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM7120 | Ptáček OndřejPtáček Ondřej | KOS TJ Tesla Brno | C | 2083358 | 80 Kč |
TBM7319 | Sedlář PetrSedlář Petr | KOS TJ Tesla Brno | C | 7201210 | 80 Kč |
TBM8104 | Šarlej MarekŠarlej Marek | KOS TJ Tesla Brno | 2067210 | 80 Kč | |
ZBM8304 | Kůr JiříKůr Jiří | SK Brno Žabovřesky | C | 1238304 | 80 Kč |
KON7537 | Dvořák MiloslavDvořák Miloslav | KOB Konice | C | 8907 | 80 Kč |
KRN8102 | Minarčík TomášMinarčík Tomáš | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 9910199 | 80 Kč |
VIC6901 | Sadílek MartinSadílek Martin | OB Vizovice | C | 52293 | 80 Kč |
ADA7512 | Procházka JiříProcházka Jiří | OOB Spartak Adamov | C | 49864 | 120 Kč |
SSU7504 | Matoušek JiříMatoušek Jiří | SK Severka Šumperk | C | 2025356 | 120 Kč |
UOL7500 | Binar RobertBinar Robert | SOB Olomouc | C | 681853 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL7800 | Kopecký DavidKopecký David | SOB Olomouc | C | 2044889 | 180 Kč |
TRI8006 | Walaski AntonínWalaski Antonín | TJ TŽ Třinec | C | 8654 | 180 Kč |
ODR7101 | Rigó MarekRigó Marek | SKOB Odry | C | 52756 | 180 Kč |
TZL6835 | Černoch KarelČernoch Karel | SKOB Zlín | C | 8933 | 180 Kč |
MOV7202 | Svěchota MilanSvěchota Milan | SKOB Ostrava | C | 9101186 | 180 Kč |
STE6307 | Hepnar LubošHepnar Luboš | SK SKI-OB Šternberk | C | 52506 | 180 Kč |
STE7102 | Janků MarekJanků Marek | SK SKI-OB Šternberk | C | 2073424 | 180 Kč |
STE7501 | Marek AntonínMarek Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 2049564 | 180 Kč |
STE7200 | Silnoušek JiříSilnoušek Jiří | SK SKI-OB Šternberk | C | 2075602 | 180 Kč |
ZBM6700 | Coufal SvatošCoufal Svatoš | SK Brno Žabovřesky | C | 1396843 | 180 Kč |
SKM7301 | Pěček MartinPěček Martin | KOB Směr Kroměříž | C | 253369 | 180 Kč |
SKM7325 | Rytíř MichalRytíř Michal | KOB Směr Kroměříž | C | 52201 | 180 Kč |
SKM7501 | Dittrich PavelDittrich Pavel | KOB Směr Kroměříž | C | 52207 | 180 Kč |
TZL7801 | Mašláň JakubMašláň Jakub | SKOB Zlín | C | 1400424 | 180 Kč |
LCE6207 | Slezák LiborSlezák Libor | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 889301 | 180 Kč |
HAV7103 | Vébr RadekVébr Radek | OB Havířov | C | 515066 | 180 Kč |
TBM7227 | Milán PavelMilán Pavel | KOS TJ Tesla Brno | C | 53242 | 180 Kč |
LCE7439 | Škoda FrantišekŠkoda František | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 2045222 | 270 Kč |
SSU7004 | Kašpar JaroslavKašpar Jaroslav | SK Severka Šumperk | C | 2069100 | 270 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL7503 | Smékal DavidSmékal David | SOB Olomouc | C | 886282 | 80 Kč |
TBM7506 | Kubáň PavelKubáň Pavel | KOS TJ Tesla Brno | C | 232708 | 80 Kč |
STE7100 | Smolka MartinSmolka Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027234 | 80 Kč |
STE5701 | Václavek JiříVáclavek Jiří | SK SKI-OB Šternberk | C | 52525 | 80 Kč |
ODR7300 | Král JiříKrál Jiří | SKOB Odry | C | 49326 | 80 Kč |
TBM6747 | Horký TomášHorký Tomáš | KOS TJ Tesla Brno | C | 49659 | 80 Kč |
ZBM7504 | Cicvárek IvoCicvárek Ivo | SK Brno Žabovřesky | C | 2051489 | 80 Kč |
ZBM7902 | Finstrle LuděkFinstrle Luděk | SK Brno Žabovřesky | C | 2067240 | 80 Kč |
STE5902 | Neumann JaroslavNeumann Jaroslav | SK SKI-OB Šternberk | C | 8276 | 80 Kč |
OTK7202 | Šiška OtoŠiška Oto | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 425524 | 80 Kč |
TBM7911 | Doušek RobertDoušek Robert | KOS TJ Tesla Brno | C | 2067213 | 80 Kč |
KSU7501 | Štábl RomanŠtábl Roman | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446432 | 80 Kč |
KSU7302 | Kroul JosefKroul Josef | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2067331 | 80 Kč |
ASU7517 | Aleš DavidAleš David | Magnus Orienteering | C | 515175 | 80 Kč |
ASU7448 | Bartášek JiříBartášek Jiří | Magnus Orienteering | C | 416715 | 80 Kč |
ASU7102 | Macek KarelMacek Karel | Magnus Orienteering | C | 0 | 80 Kč |
ASU7449 | Navrátil MartinNavrátil Martin | Magnus Orienteering | C | 7203338 | 80 Kč |
ASU7101 | Šneider MiroslavŠneider Miroslav | Magnus Orienteering | C | 51471 | 80 Kč |
UBM7101 | Humlíček RenéHumlíček René | MENISKOS Brno | C | 0000515434 | 80 Kč |
UBM7104 | Rajnoha MiroslavRajnoha Miroslav | MENISKOS Brno | C | 0000515472 | 80 Kč |
UBM7903 | Račanský JanRačanský Jan | MENISKOS Brno | C | 0000361980 | 80 Kč |
CEL7015 | Hubáček MartinHubáček Martin | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 52409 | 80 Kč |
ABM6701 | Smutný RadekSmutný Radek | KOB ALFA Brno | C | 438049 | 80 Kč |
ABM7210 | Kurečka RobertKurečka Robert | KOB ALFA Brno | C | 2060216 | 80 Kč |
TBM7409 | Pelánek LiborPelánek Libor | KOS TJ Tesla Brno | C | 446339 | 120 Kč |
ABM7405 | Mulíček OndřejMulíček Ondřej | KOB ALFA Brno | C | 337650 | 120 Kč |
ZBM7608 | Kučera ViktorKučera Viktor | SK Brno Žabovřesky | C | 1400413 | 120 Kč |
NNN0035 | Chmelik PetrChmelik Petr | Neregistrovaní | 2085641 | 80 Kč | |
ABM6909 | Odehnal RomanOdehnal Roman | KOB ALFA Brno | C | 232879 | 80 Kč |
VIC6403 | Kůstka MarekKůstka Marek | OB Vizovice | C | 7205562 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL7100 | Horký JanHorký Jan | SOB Olomouc | C | 2020741 | 180 Kč |
SSU7400 | Cveček MartinCveček Martin | SK Severka Šumperk | C | 8041 | 180 Kč |
AOP7001 | Čech TomášČech Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 2045205 | 180 Kč |
AOP6301 | Peřinka JanPeřinka Jan | Orientační Běh Opava | C | 887168 | 180 Kč |
MOV7104 | Štětínský PavelŠtětínský Pavel | SKOB Ostrava | C | 52780 | 180 Kč |
UOL7000 | Hálek JanHálek Jan | SOB Olomouc | C | 436448 | 180 Kč |
ZBM7302 | Zelený PavelZelený Pavel | SK Brno Žabovřesky | C | 1403412 | 180 Kč |
AOP7301 | Kovalčík TomášKovalčík Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 2085619 | 180 Kč |
KON6919 | Huňka KarelHuňka Karel | KOB Konice | C | 52720 | 180 Kč |
LCE7311 | Féder MedardFéder Medard | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 887948 | 180 Kč |
AOP7101 | Valík LuděkValík Luděk | Orientační Běh Opava | C | 7203322 | 180 Kč |
TZL7336 | Pernička PetrPernička Petr | SKOB Zlín | C | 8916 | 180 Kč |
SBK7541 | Daněk RomanDaněk Roman | KOB START Blansko | C | 811213 | 270 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZLH7001 | Novotný TomášNovotný Tomáš | OOB TJ Zlaté Hory | C | 7001234 | 180 Kč |
VIC6808 | Gola MiroslavGola Miroslav | OB Vizovice | C | 425440 | 180 Kč |
AOP6702 | Tesař JiříTesař Jiří | Orientační Běh Opava | C | 352349 | 180 Kč |
SKM7000 | Vlček RomanVlček Roman | KOB Směr Kroměříž | C | 7200330 | 180 Kč |
TZL5704 | Krejčík ZbyněkKrejčík Zbyněk | SKOB Zlín | C | 7571221 | 180 Kč |
TZL5806 | Lanc MarianLanc Marian | SKOB Zlín | C | 53897 | 180 Kč |
TZL6309 | Láznička RobertLáznička Robert | SKOB Zlín | C | 53368 | 180 Kč |
LCE6311 | Hubáček JaroslavHubáček Jaroslav | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 889303 | 180 Kč |
TZL6701 | Láznička LiborLáznička Libor | SKOB Zlín | C | 331193 | 180 Kč |
BFM6701 | Svoboda MartinSvoboda Martin | SKOB Frýdek - Místek | C | 2059751 | 180 Kč |
TBM6900 | Mudrák PavelMudrák Pavel | KOS TJ Tesla Brno | C | 52680 | 180 Kč |
KYL6801 | Hájek MartinHájek Martin | SK SP Kylešovice | C | 1396848 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
MOV7000 | Vavřík RenéVavřík René | SKOB Ostrava | C | 1403416 | 80 Kč |
UOL7005 | Kotrle MiroslavKotrle Miroslav | SOB Olomouc | C | 515079 | 80 Kč |
KON6431 | Vlach JosefVlach Josef | KOB Konice | C | 361996 | 80 Kč |
LBM6113 | Korpas JaroslavKorpas Jaroslav | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 1409878 | 80 Kč |
LBM6110 | Matyáš PetrMatyáš Petr | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52080 | 80 Kč |
NNN6100 | Fuchs VladimírFuchs Vladimír | Neregistrovaní | zapůjčit | 90 Kč | |
VBM6501 | Jordanov NikolajJordanov Nikolaj | VSK Mendelu Brno | C | 410321 | 80 Kč |
PLU6219 | Kubeš JaromírKubeš Jaromír | TJ SOKOL Plumlov | C | 52500 | 80 Kč |
SSU6700 | Zatloukal TomášZatloukal Tomáš | SK Severka Šumperk | C | 420422 | 80 Kč |
RBK6120 | Jalový VlastimilJalový Vlastimil | SK Radioklub Blansko | C | 49900 | 80 Kč |
TBM6107 | Urválek JiříUrválek Jiří | KOS TJ Tesla Brno | C | 53296 | 80 Kč |
PTI6622 | Vítek ZbyněkVítek Zbyněk | Sportovní klub Ptení | C | 8828 | 80 Kč |
STE6600 | Poštulka ZdenekPoštulka Zdenek | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080962 | 80 Kč |
ZPV6425 | Dokoupil VojtěchDokoupil Vojtěch | KOB ZPV Prostějov | C | 52596 | 80 Kč |
TBM6801 | Mika LadislavMika Ladislav | KOS TJ Tesla Brno | C | 301281 | 80 Kč |
KSU6800 | Květoň VladimírKvětoň Vladimír | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 80 Kč | |
28P6800 | Antonowicz JerzyAntonowicz Jerzy | (POL) Saturn Piaseczno | 504405 | 80 Kč | |
ABM6707 | Adámek LiborAdámek Libor | KOB ALFA Brno | C | 500260 | 80 Kč |
UOL6600 | Raclavský VladislavRaclavský Vladislav | SOB Olomouc | C | 120 Kč | |
RBK6602 | Pekárek AlešPekárek Aleš | SK Radioklub Blansko | C | 4643 | 120 Kč |
UOL6702 | Jeřábek PetrJeřábek Petr | SOB Olomouc | C | 361946 | 120 Kč |
ZBM6401 | Hruška TomášHruška Tomáš | SK Brno Žabovřesky | C | 49393 | 120 Kč |
TBM6709 | Gryc JanGryc Jan | KOS TJ Tesla Brno | C | 53233 | 120 Kč |
ADA5801 | Hloušek FrantišekHloušek František | OOB Spartak Adamov | 2087717 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
HAV6301 | Sochor TomášSochor Tomáš | OB Havířov | C | 515436 | 180 Kč |
HAV5803 | Ryšavý JiříRyšavý Jiří | OB Havířov | C | 02049558 | 180 Kč |
SBR5501 | Vodička LuděkVodička Luděk | SKOB Bruntál | C | 51913 | 180 Kč |
OTK6201 | Panovec VladanPanovec Vladan | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 052348 | 180 Kč |
TZL6345 | Strakoš BohumilStrakoš Bohumil | SKOB Zlín | C | 416048 | 180 Kč |
VBM6201 | Pulec PavelPulec Pavel | VSK Mendelu Brno | C | 515090 | 180 Kč |
KON6111 | Grepl LadislavGrepl Ladislav | KOB Konice | C | 433100 | 180 Kč |
VBM6106 | Galík PavelGalík Pavel | VSK Mendelu Brno | C | 682638 | 180 Kč |
UOL6503 | Šimek RomanŠimek Roman | SOB Olomouc | C | 52733 | 180 Kč |
KON6515 | Hlava MiroslavHlava Miroslav | KOB Konice | C | 500581 | 180 Kč |
ZPV5706 | Jaroš VojtěchJaroš Vojtěch | KOB ZPV Prostějov | C | 231248 | 270 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
HAV5701 | Jakobi ZdeněkJakobi Zdeněk | OB Havířov | C | 336721 | 180 Kč |
VBM5329 | Hanzl VlastimilHanzl Vlastimil | VSK Mendelu Brno | C | 49558 | 180 Kč |
VBM6000 | Hirš LiborHirš Libor | VSK Mendelu Brno | C | 7201772 | 180 Kč |
OOL5804 | Albert FrantišekAlbert František | SK Haná orienteering | C | 52531 | 180 Kč |
OOL5904 | Višňa MilanVišňa Milan | SK Haná orienteering | C | 307337 | 180 Kč |
HAV6000 | Lužný LadislavLužný Ladislav | OB Havířov | C | 336791 | 180 Kč |
MOV5201 | Juřeník JosefJuřeník Josef | SKOB Ostrava | C | 52774 | 180 Kč |
KON5713 | Komínek JaroslavKomínek Jaroslav | KOB Konice | C | 8904 | 180 Kč |
TBM5807 | Šebesta VlastislavŠebesta Vlastislav | KOS TJ Tesla Brno | C | 410327 | 180 Kč |
PBM5303 | Robotka LiborRobotka Libor | TJ Spartak 1. brněnská | C | 52027 | 180 Kč |
TRI5701 | Bialožyt MiroslavBialožyt Miroslav | TJ TŽ Třinec | C | 8789 | 180 Kč |
TTR5401 | Koudelný JiříKoudelný Jiří | OOB Třebíč | C | 0000052251 | 180 Kč |
TTR5601 | Klusáček MartinKlusáček Martin | OOB Třebíč | C | 0000303960 | 180 Kč |
TZL5402 | Slováček RudolfSlováček Rudolf | SKOB Zlín | C | 2070844 | 270 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SBR5301 | Vojtášek JanVojtášek Jan | SKOB Bruntál | C | 352328 | 80 Kč |
RBK5307 | Henek MilanHenek Milan | SK Radioklub Blansko | C | 52078 | 80 Kč |
RUZ5504 | Jelínek LubošJelínek Luboš | TJ Růžená | C | 51921 | 80 Kč |
KRN5401 | Hrouza JanHrouza Jan | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 411761 | 80 Kč |
SBR6003 | Czasch PetrCzasch Petr | SKOB Bruntál | C | 7856 | 80 Kč |
UOL5101 | Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav | SOB Olomouc | C | 52440 | 80 Kč |
VBM5613 | Potěšil VáclavPotěšil Václav | VSK Mendelu Brno | C | 301201 | 80 Kč |
ADA5505 | Věžník AntonínVěžník Antonín | OOB Spartak Adamov | C | 52712 | 80 Kč |
ADA5111 | Truhlář KarelTruhlář Karel | OOB Spartak Adamov | C | 2032151 | 80 Kč |
LBM5401 | Štěpánek JiříŠtěpánek Jiří | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52050 | 80 Kč |
KSU5749 | Janů ZdeněkJanů Zdeněk | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886293 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ADA5506 | Jelínek RomanJelínek Roman | OOB Spartak Adamov | C | 52669 | 130 Kč |
BFM5301 | Zeman LudvíkZeman Ludvík | SKOB Frýdek - Místek | C | 49455 | 130 Kč |
ZPV5100 | Pilc OldřichPilc Oldřich | KOB ZPV Prostějov | C | 1400440 | 130 Kč |
TZL5102 | Jelínek VítJelínek Vít | SKOB Zlín | C | 219271 | 130 Kč |
BBM5300 | Ptáček LadislavPtáček Ladislav | BETA URSUS Rosice | C | 219273 | 130 Kč |
BBM5100 | Denemarek OldřichDenemarek Oldřich | BETA URSUS Rosice | C | 410398 | 130 Kč |
SBK5406 | Kolařík ZdeněkKolařík Zdeněk | KOB START Blansko | C | 49683 | 130 Kč |
SOP5101 | Jurčák KarelJurčák Karel | OOB TJ Slezan Opava | C | 8720 | 130 Kč |
KRN5202 | Sukeník MojmírSukeník Mojmír | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 9987654 | 130 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OOP5001 | Ševčík BřetislavŠevčík Břetislav | TJ Opava | C | 49301 | 130 Kč |
SBR4801 | Toman StanislavToman Stanislav | SKOB Bruntál | C | 51910 | 130 Kč |
TZL4801 | Šmakal PavelŠmakal Pavel | SKOB Zlín | C | 2049597 | 130 Kč |
MOV4803 | Rokosz BohumilRokosz Bohumil | SKOB Ostrava | C | 52783 | 130 Kč |
PZR4417 | Pospíšil JaromírPospíšil Jaromír | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 51994 | 130 Kč |
BOV4802 | Sikora MiroslavSikora Miroslav | TJ Baník Ostrava OKD | C | 52171 | 130 Kč |
STE4801 | Sklenář AntonínSklenář Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 52517 | 130 Kč |
KON4617 | Skácel JaroslavSkácel Jaroslav | KOB Konice | C | 341715 | 130 Kč |
RAD4801 | Huňka JiříHuňka Jiří | TJ Sokol Radslavice | C | 49433 | 130 Kč |
TBM5003 | Zabloudil PavelZabloudil Pavel | KOS TJ Tesla Brno | C | 53256 | 130 Kč |
OTK4601 | Šidla AntonínŠidla Antonín | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 433083 | 130 Kč |
SKM4903 | Pěček VítězslavPěček Vítězslav | KOB Směr Kroměříž | C | 53810 | 130 Kč |
KSU4900 | Komárek JaromírKomárek Jaromír | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52616 | 130 Kč |
BOV4901 | Dvořák VlastimilDvořák Vlastimil | TJ Baník Ostrava OKD | C | 51370 | 195 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SBR4701 | Blažek VáclavBlažek Václav | SKOB Bruntál | C | 51904 | 80 Kč |
UOL4602 | Gottfried JanGottfried Jan | SOB Olomouc | C | 352323 | 80 Kč |
PZR4800 | Kříž PavelKříž Pavel | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 2023807 | 80 Kč |
STE4101 | Čermák MiloslavČermák Miloslav | SK SKI-OB Šternberk | C | 52529 | 80 Kč |
UOL4201 | Šubrt ZdeněkŠubrt Zdeněk | SOB Olomouc | C | 52467 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
BOV4403 | Vlach OldřichVlach Oldřich | TJ Baník Ostrava OKD | C | 2060210 | 130 Kč |
SSU4302 | Ostřanský JosefOstřanský Josef | SK Severka Šumperk | C | 352304 | 130 Kč |
SBR4501 | Dospíšil JaroslavDospíšil Jaroslav | SKOB Bruntál | C | 51905 | 130 Kč |
TBM4231 | Dufek JanDufek Jan | KOS TJ Tesla Brno | C | 53230 | 130 Kč |
TZL3613 | Láznička AloisLáznička Alois | SKOB Zlín | C | 425533 | 130 Kč |
HAV4201 | Beneš KarelBeneš Karel | OB Havířov | C | 49305 | 130 Kč |
AOP4201 | Sedlář VladimírSedlář Vladimír | Orientační Běh Opava | C | 889315 | 130 Kč |
OTK4001 | Šidla JiříŠidla Jiří | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 426383 | 130 Kč |
VBM4410 | Bauer EmilBauer Emil | VSK Mendelu Brno | C | 49651 | 130 Kč |
ABM4501 | Chmelík MilanChmelík Milan | KOB ALFA Brno | C | 995827 | 130 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZPV4012 | Kroupa JaroslavKroupa Jaroslav | KOB ZPV Prostějov | C | 52869 | 130 Kč |
RAD3801 | Fajgl JaromírFajgl Jaromír | TJ Sokol Radslavice | C | 49434 | 130 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM0802 | Ševčík FilipŠevčík Filip | KOS TJ Tesla Brno | C | 446368 | 50 Kč |
TBM0717 | Ptáček JonášPtáček Jonáš | KOS TJ Tesla Brno | C | 232730 | 50 Kč |
JZL0700 | Kundrata VítKundrata Vít | TJ Jižní svahy Zlín | C | 218973 | 50 Kč |
TBM0710 | Schwab FilipSchwab Filip | KOS TJ Tesla Brno | C | 53234 | 50 Kč |
TBM0756 | Kubáňová TerezaKubáňová Tereza | KOS TJ Tesla Brno | C | 230671 | 50 Kč |
MOV0751 | Štětínská TerezaŠtětínská Tereza | SKOB Ostrava | C | 51372 | 50 Kč |
TBM0607 | Štěpánek JanŠtěpánek Jan | KOS TJ Tesla Brno | C | 53232 | 50 Kč |
STE0800 | Světnický AntonínSvětnický Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 426369 | 50 Kč |
KRN0757 | Rychlá KarolínaRychlá Karolína | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 1400404 | 50 Kč |
TBM0707 | Urválek JanUrválek Jan | KOS TJ Tesla Brno | 410702 | 50 Kč | |
BBM0750 | Dvořáková LucieDvořáková Lucie | BETA URSUS Rosice | C | 2088166 | 50 Kč |
BBM0502 | Dvořák JakubDvořák Jakub | BETA URSUS Rosice | C | zapůjčit | 60 Kč |
AOP0751 | Kovalčíková AlenaKovalčíková Alena | Orientační Běh Opava | C | 49438 | 50 Kč |
KON0777 | Dvořáková EmaDvořáková Ema | KOB Konice | C | 2067322 | 50 Kč |
TBM0904 | Doušek VilémDoušek Vilém | KOS TJ Tesla Brno | C | 2067212 | 50 Kč |
TBM0606 | Folprecht MatyášFolprecht Matyáš | KOS TJ Tesla Brno | 2083390 | 50 Kč | |
ASU0747 | Navrátil PavelNavrátil Pavel | Magnus Orienteering | C | 0 | 50 Kč |
ASU0749 | Šneider KvidoŠneider Kvido | Magnus Orienteering | C | 53003 | 50 Kč |
TBM0629 | Mudrák DanielMudrák Daniel | KOS TJ Tesla Brno | C | 232377 | 50 Kč |
NNN0038 | Chmelik RobertChmelik Robert | Neregistrovaní | 434832 | 50 Kč | |
LCE0852 | Škodová ŠtěpánkaŠkodová Štěpánka | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 2080938 | 50 Kč |
PTE0501 | Fajstl VojtěchFajstl Vojtěch | TJ Sokol Ptení | 50 Kč | ||
PTI0500 | Fajst VojtěchFajst Vojtěch | Sportovní klub Ptení | C | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRI0950 | Walaská KláraWalaská Klára | TJ TŽ Třinec | C | 416124 | 50 Kč |
RBK1151 | Broschová AlžbětaBroschová Alžběta | SK Radioklub Blansko | C | 2061781 | 50 Kč |
JZL0950 | Kundratová EvaKundratová Eva | TJ Jižní svahy Zlín | C | 218974 | 50 Kč |
KON0888 | Otrubová KarolínaOtrubová Karolína | KOB Konice | C | 52482 | 50 Kč |
TBM0809 | Štěpánek OndřejŠtěpánek Ondřej | KOS TJ Tesla Brno | C | zapůjčit | 60 Kč |
MOV0750 | Musálková KláraMusálková Klára | SKOB Ostrava | C | 436424 | 50 Kč |
NNN0031 | Rozsívalovi Adéla/MartinRozsívalovi Adéla/Martin | Neregistrovaní | 50 Kč | ||
STE1150 | Janků MichalaJanků Michala | SK SKI-OB Šternberk | C | 52510 | 50 Kč |
ODR0850 | Králová HedvikaKrálová Hedvika | SKOB Odry | C | 49498 | 50 Kč |
ZBM0951 | Finstrlová DenisaFinstrlová Denisa | SK Brno Žabovřesky | C | 2061853 | 50 Kč |
JPV0404 | Hrubý LukášHrubý Lukáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2078582 | 50 Kč |
JPV0909 | Matečný MatyášMatečný Matyáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075677 | 50 Kč |
SKM0100 | Pěček TobiášPěček Tobiáš | KOB Směr Kroměříž | 416083 | 50 Kč | |
SKM1000 | Dittrich MatoušDittrich Matouš | KOB Směr Kroměříž | C | 436931 | 50 Kč |
UOL0999 | Šaňák HynekŠaňák Hynek | SOB Olomouc | 50 Kč | ||
TTR1201 | Kříž JanKříž Jan | OOB Třebíč | C | 0002016320 | 50 Kč |
AOP0901 | Kovalčík PetrKovalčík Petr | Orientační Běh Opava | C | 49430 | 50 Kč |
KSU0959 | Tomanková AliceTomanková Alice | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52617 | 50 Kč |
KSU0888 | Reichlová PavlaReichlová Pavla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 50 Kč | |
KSU0850 | Reichlová LucieReichlová Lucie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 50 Kč | |
KSU1010 | Kroul FrantišekKroul František | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 50 Kč | |
ASU0748 | Macek VojtěchMacek Vojtěch | Magnus Orienteering | C | 0 | 50 Kč |
ASUXXZZ | Macek VáclavMacek Václav | Magnus Orienteering | zapůjčit | 60 Kč | |
ASUXXYY | Bartášková KarolínaBartášková Karolína | Magnus Orienteering | zapůjčit | 60 Kč | |
TZL0800 | Pernička MartinPernička Martin | SKOB Zlín | C | 50 Kč | |
UOL1050 | Kopecká TerezaKopecká Tereza | SOB Olomouc | C | 50 Kč | |
TBM1052 | Eliášová ViktorieEliášová Viktorie | KOS TJ Tesla Brno | C | 446354 | 50 Kč |
SKM0000 | Frkal JiříFrkal Jiří | KOB Směr Kroměříž | 619094 | 50 Kč | |
LCE1113 | Škoda FrantišekŠkoda František | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 2082902 | 50 Kč |
ADA1001 | Procházka FerdinandProcházka Ferdinand | OOB Spartak Adamov | C | 2073729 | 50 Kč |
SSU0750 | Matoušková JohanaMatoušková Johana | SK Severka Šumperk | C | 52561 | 50 Kč |
PTI0880 | Vavrdová KarolínaVavrdová Karolína | Sportovní klub Ptení | C | 50 Kč | |
SVS0701 | Koňařík VojtéchKoňařík Vojtéch | Orientklub Vsetín | 51518 | 50 Kč | |
ADA0852 | Strýčková BáraStrýčková Bára | OOB Spartak Adamov | C | 2073676 | 50 Kč |
RBA0001 | Bukovác LukášBukovác Lukáš | TJ Rapid Bratislava | 2085643 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON7575 | Benešová PetraBenešová Petra | KOB Konice | C | 2020738 | 50 Kč |
UOL7150 | Horká SoňaHorká Soňa | SOB Olomouc | C | 2060240 | 50 Kč |
UOL7050 | Vrtalová GabrielaVrtalová Gabriela | SOB Olomouc | C | 2060253 | 50 Kč |
LBM9252 | Vlková KarolínaVlková Karolína | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 1409874 | 50 Kč |
VBM6651 | Pinterová KateřinaPinterová Kateřina | VSK Mendelu Brno | 515032 | 50 Kč | |
LBM8801 | Stejskal OndřejStejskal Ondřej | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52088 | 50 Kč |
ODR6100 | Šauman PetrŠauman Petr | SKOB Odry | C | 331055 | 50 Kč |
KON8215 | Ebner ZdeněkEbner Zdeněk | KOB Konice | C | 50 Kč | |
STE6333 | Světnický AlexandrSvětnický Alexandr | SK SKI-OB Šternberk | C | 426375 | 50 Kč |
ADA5113 | Richter RudolfRichter Rudolf | OOB Spartak Adamov | C | 352315 | 50 Kč |
7NC6800 | Čecháček PetrČecháček Petr | NNNN | zapůjčit | 60 Kč | |
RBK7801 | Fousek MartinFousek Martin | SK Radioklub Blansko | C | zapůjčit | 60 Kč |
RBK7452 | Fousková LeonaFousková Leona | SK Radioklub Blansko | C | zapůjčit | 60 Kč |
JPV7901 | Hrubý OndřejHrubý Ondřej | Oddíl OS SK Prostějov | 2092405 | 50 Kč | |
SKM7350 | Pěčková MonikaPěčková Monika | KOB Směr Kroměříž | C | 2017677 | 50 Kč |
OOP6150 | Hrabicová IvaHrabicová Iva | TJ Opava | C | 232338 | 50 Kč |
STE6850 | Poštulková MiladaPoštulková Milada | SK SKI-OB Šternberk | C | 2073433 | 50 Kč |
SOP7808 | Jurčák DavidJurčák David | OOB TJ Slezan Opava | C | 438642 | 50 Kč |
NNN0033 | Urbánková LenkaUrbánková Lenka | Neregistrovaní | 2051480 | 50 Kč | |
NNN0034 | Urbánek PetrUrbánek Petr | Neregistrovaní | zapůjčit | 60 Kč | |
XBM7650 | Králová DanaKrálová Dana | ABND RACING TEAM | 446404 | 50 Kč | |
PBM7375 | Tršová DanielaTršová Daniela | TJ Spartak 1. brněnská | C | 53539 | 50 Kč |
ASU7499 | Doubravová BlankaDoubravová Blanka | Magnus Orienteering | C | 0 | 50 Kč |
ASU7799 | Navrátilová HelenaNavrátilová Helena | Magnus Orienteering | C | 0 | 50 Kč |
VIC7055 | Sadílková LenkaSadílková Lenka | OB Vizovice | C | 416050 | 50 Kč |
UBM7351 | Humlíčková JanaHumlíčková Jana | MENISKOS Brno | C | 0002049607 | 50 Kč |
UBM7654 | Rajnohová PavlaRajnohová Pavla | MENISKOS Brno | C | 0000515452 | 50 Kč |
ABM0060 | Smutná KateřinaSmutná Kateřina | KOB ALFA Brno | C | zapůjčit | 60 Kč |
ABM7666 | Kurečková DanaKurečková Dana | KOB ALFA Brno | 232864 | 50 Kč | |
SKM9402 | Kavan JiříKavan Jiří | KOB Směr Kroměříž | C | 416077 | 50 Kč |
SKMxxxx | Lachendro JanLachendro Jan | KOB Směr Kroměříž | 416079 | 50 Kč | |
SKM00XX | Darebník LadislavDarebník Ladislav | KOB Směr Kroměříž | 50 Kč | ||
RBK6767 | Pekárková RadkaPekárková Radka | SK Radioklub Blansko | C | 2067938 | 50 Kč |
TBM7060 | Doušková VlastaDoušková Vlasta | KOS TJ Tesla Brno | C | 2067215 | 50 Kč |
NNN0037 | Kucerova RenataKucerova Renata | Neregistrovaní | 50 Kč | ||
LCE8055 | Škodová EvaŠkodová Eva | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 51506 | 50 Kč |
PTI7375 | Mikšíková KateřinaMikšíková Kateřina | Sportovní klub Ptení | C | 50 Kč | |
VIC6854 | Kůstková TamaraKůstková Tamara | OB Vizovice | C | 425424 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM7010 | Ševčík RobertŠevčík Robert | KOS TJ Tesla Brno | C | 232345 | 50 Kč |
UOL7200 | Zbořil CtiradZbořil Ctirad | SOB Olomouc | C | 2060254 | 50 Kč |
VBM8652 | Otrusinová OlgaOtrusinová Olga | VSK Mendelu Brno | C | 682349 | 50 Kč |
NNN0032 | Novotný PetrNovotný Petr | Neregistrovaní | 2067992 | 50 Kč | |
UOL7700 | Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav | SOB Olomouc | C | 2075671 | 50 Kč |
TBM7400 | Dušek VladimírDušek Vladimír | KOS TJ Tesla Brno | C | 2083369 | 50 Kč |
RBA0004 | Kazsa LacoKazsa Laco | TJ Rapid Bratislava | 2078497 | 50 Kč | |
PTI8448 | Uhrovič BlahoslavUhrovič Blahoslav | Sportovní klub Ptení | C | 8881 | 50 Kč |