Logo

Přihlášky závodu: Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy

Datum:
06.09.2015
Místo konání:
Částkov, část Maršovy Chody
Pořadatel:
MLA - MLOK Mariánské Lázně
Kategorie:
D10C     D12C     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D20B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     H10C     H12C     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H20B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     P     T    
Nahrávám data...

D10C 2.07 km, 10 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA0551 Postránská AdélaPostránská Adéla MLOK Mariánské Lázně C 416174 60 Kč
MFP0551 Šimšová PavlaŠimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 60 Kč
SJH0551 Blažková VeronikaBlažková Veronika SOS Jindřichův Hradec C 206416 60 Kč
SJH0651 Benešová MichaelaBenešová Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553451 60 Kč
VPM0851 Sobotová KateřinaSobotová Kateřina KOS Slavia Plzeň C 434815 60 Kč
KAM0650 Škáchová ViktorieŠkáchová Viktorie OK Kamenice C 434803 60 Kč
KAM0651 Škáchová ZuzanaŠkáchová Zuzana OK Kamenice C 1413720 60 Kč
37C0650 Bestová TerezaBestová Tereza Bez registrace 52256 60 Kč
SKV0651 Vlašímská BáraVlašímská Bára TJ Slovan Karlovy Vary C 682089 60 Kč
SJH0751 Komárková ZbyňkaKomárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 232404 60 Kč
ONO0650 Urbánková EvaUrbánková Eva SKOB Ostrov C 9200732 60 Kč
VSP0751 Baldrianová EvaBaldrianová Eva USK Praha C 888639 60 Kč
VSP0752 Gajdová MichaelaGajdová Michaela USK Praha C 51730 60 Kč
EKP0551 Pecková TerezaPecková Tereza VŠTJ Ekonom Praha C 51600 60 Kč
LPM0850 Šitrová ŠtěpánkaŠitrová Štěpánka OK Lokomotiva Plzeň 2088717 60 Kč
LTP0650 Lošťáková SáraLošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420434 60 Kč

D12C 2.54 km, 11 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA0450 Kováčová KlaudieKováčová Klaudie MLOK Mariánské Lázně C 416178 60 Kč
MLA0451 Bartošová MarieBartošová Marie MLOK Mariánské Lázně C 2073704 60 Kč
VPM0456 Šauli KateřinaŠauli Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2060388 60 Kč
VPM0451 Richtrová KamilaRichtrová Kamila KOS Slavia Plzeň B 331467 60 Kč
PGP0451 Haková MichaelaHaková Michaela SK Praga C 2051549 60 Kč
VLI0555 Martanová LeaMartanová Lea Slavia Liberec orienteering B 2043610 60 Kč
NEJ0350 Nádeníčková IvaNádeníčková Iva TJ Jiskra Nejdek B 2035733 60 Kč
NEJ0450 Ziebová VeronikaZiebová Veronika TJ Jiskra Nejdek C 2056284 60 Kč
VPM0350 Kovářová LucieKovářová Lucie KOS Slavia Plzeň C 347914 60 Kč
VPM0452 Staňková RadkaStaňková Radka KOS Slavia Plzeň B 2035169 60 Kč
MAS0352 Petříková AdélaPetříková Adéla OOB Aš C 4455 60 Kč
SJH0453 Komárková JindraKomárková Jindra SOS Jindřichův Hradec B 426377 60 Kč
DOR0455 Arnoštová VeronikaArnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 60 Kč
DOR0456 Neubauerová AnnaNeubauerová Anna OK Dobříš 2050483 60 Kč
VSP0453 Kopecká ValentýnaKopecká Valentýna USK Praha C 2021847 60 Kč
LPU0360 Fejfarová TerezaFejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 219207 60 Kč
KAM0350 Hankovcová HelenaHankovcová Helena OK Kamenice B 442879 60 Kč
EKP0351 Janečková JosefínaJanečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 60 Kč
KAM0455 Jedličková KristýnaJedličková Kristýna OK Kamenice B 2075621 60 Kč
FSP0450 Cincibusová LenkaCincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8666 60 Kč

D14B 2.92 km, 13 kontrol

(58)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA0151 Horová EliškaHorová Eliška MLOK Mariánské Lázně C 7879 100 Kč
MLA0251 Černá KateřinaČerná Kateřina MLOK Mariánské Lázně B 2073702 100 Kč
MFP0150 Šimšová BarboraŠimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 100 Kč
LTP0350 Žejdlíková EliškaŽejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 886252 100 Kč
ZAM0151 Kubíčková IvaKubíčková Iva OB T.J. Sokol Žamberk A 1398976 100 Kč
SJH0252 Blažková KateřinaBlažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 2051486 100 Kč
DKP0250 Sanna KarinSanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 100 Kč
DKL0151 Geislerová AnetaGeislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 100 Kč
STB0199 Dolejší KateřinaDolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 100 Kč
CHT0151 Zlesáková AdélaZlesáková Adéla OOB SK Chrast C 206486 100 Kč
BOR0151 Jeřábková NinaJeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 100 Kč
TAP0150 Halamová BarboraHalamová Barbora KOB Tretra Praha B zapůjčit 140 Kč
KRL0152 Šlechtová TerezaŠlechtová Tereza Kometa Kralovice A 7090701 100 Kč
KRL0351 Fišarová EliškaFišarová Eliška Kometa Kralovice B 416314 100 Kč
VLI0252 Martanová ElinMartanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 100 Kč
NEJ0150 Nádeníčková PavlaNádeníčková Pavla TJ Jiskra Nejdek A 2056275 100 Kč
NEJ0151 Tokárová ReginaTokárová Regina TJ Jiskra Nejdek A 2035737 100 Kč
NEJ0250 Marešová KláraMarešová Klára TJ Jiskra Nejdek B 2067349 100 Kč
BSO0250 Vítová LucieVítová Lucie KOB Baník Sokolov B 232240 100 Kč
VPM0153 Staňková MarkétaStaňková Markéta KOS Slavia Plzeň C 2035165 100 Kč
TUR0251 Linková LucieLinková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 100 Kč
DKP0251 Řadová LucieŘadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 100 Kč
KAM0151 Škáchová MagdalenaŠkáchová Magdalena OK Kamenice A 434818 100 Kč
KAM0250 Semíková LucieSemíková Lucie OK Kamenice B 515426 100 Kč
KAM0252 Chaloupková HanaChaloupková Hana OK Kamenice B 442850 100 Kč
SJH0251 Kinštová TerezaKinštová Tereza SOS Jindřichův Hradec B 330596 100 Kč
MAS0250 Křížová DanielaKřížová Daniela OOB Aš C 301510 100 Kč
SJC0252 Janků AnnaJanků Anna Sportcentrum Jičín A 0002056293 100 Kč
SJC0153 Kochová AnnaKochová Anna Sportcentrum Jičín A 0002059737 100 Kč
SJC0156 Matějková BarboraMatějková Barbora Sportcentrum Jičín B 0002075653 100 Kč
SJC0151 Vejražková RózaVejražková Róza Sportcentrum Jičín A 0002056270 100 Kč
SRK0151 Kosová TerezaKosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0002073747 100 Kč
SRK0153 Šklíbová VeronikaŠklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007203465 100 Kč
STH0251 Chrástová TerezaChrástová Tereza SK Studenec A 7201779 100 Kč
PHK0250 Suchánková EliškaSuchánková Eliška OK 99 Hradec Králové B 331120 100 Kč
EKP0154 Náměstková DenisaNáměstková Denisa VŠTJ Ekonom Praha C 981844 100 Kč
TJN0150 Baloghová LídaBaloghová Lída OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 100 Kč
TJN0253 Budská AnnaBudská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416830 100 Kč
TJN0254 Hornychová KarolínaHornychová Karolína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232506 100 Kč
TJN0152 Mašínová AnnaMašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056303 100 Kč
TJN0151 Rydlová AdélaRydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035701 100 Kč
TJN0251 Rydlová MagdalénaRydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035725 100 Kč
TJN0153 Šklíbová MíšaŠklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053560 100 Kč
SHK0351 Suchá SimonaSuchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 100 Kč
SHK0350 Thýnová MartinaThýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 410782 100 Kč
SHK0252 Kodytková DenisaKodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 2058528 100 Kč
SHK0250 Holečková PetraHolečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 410360 100 Kč
SHK0151 Zimová BarboraZimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 100 Kč
DOR0250 Kastnerová JessicaKastnerová Jessica OK Dobříš B 2042536 100 Kč
VSP0150 Horáková BarboraHoráková Barbora USK Praha B 331064 100 Kč
LPU0151 Držková BerenikaDržková Berenika OK Lokomotiva Pardubice A 425545 100 Kč
LPU0352 Koberová KateřinaKoberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 7203463 100 Kč
LPU0357 Pušová BáraPušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 2032180 100 Kč
LME0250 Bejvlová KarolínaBejvlová Karolína SK Los Mělník A 2058463 100 Kč
RIC0151 Vyhnálková MarieVyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 100 Kč
VBA0251 Šmelíková DorotaŠmelíková Dorota ŠK VAZKA Bratislava 338218 100 Kč
DCH0165 Trpáková DanielaTrpáková Daniela Radioelektronika Cheb C 8034 100 Kč
DCH0256 Stahlová NelaStahlová Nela Radioelektronika Cheb C 232369 100 Kč

D16A 3.48 km, 12 kontrol

(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9954 Sieglová EliškaSieglová Eliška SK Praga A 7201197 170 Kč
TAP0051 Dědková TeodoraDědková Teodora KOB Tretra Praha A 361961 170 Kč
TUR9999 Sokolářová ŠárkaSokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 170 Kč
UOL9950 Janošíkova TerezaJanošíkova Tereza SOB Olomouc A 682075 170 Kč
HOR0050 Rückerová ŠárkaRückerová Šárka TJ Jiskra Hořice A 2025352 170 Kč
TRI0054 Bruková MagdaBruková Magda TJ TŽ Třinec A 7205020 170 Kč
TZL0058 Kundratová LucieKundratová Lucie SKOB Zlín A 7203458 170 Kč
VRL9951 Waňková MartinaWaňková Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 425555 170 Kč
TBM0058 Grycová KateřinaGrycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 9101109 170 Kč
AOP0050 Hájková LenkaHájková Lenka Orientační Běh Opava A 515149 170 Kč
SJH0052 Hojná EliškaHojná Eliška SOS Jindřichův Hradec A 442882 170 Kč
OSN0050 Nechanická KláraNechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7203324 170 Kč
BOR9954 Janoušková LucieJanoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 170 Kč
BOR9959 Kubecová KateřinaKubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 303919 170 Kč
TZL0051 Nešporová AlžbětaNešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 170 Kč
KRL0051 Biersaková DagmarBiersaková Dagmar Kometa Kralovice A 7150100 170 Kč
KNC9950 Čiháková BarboraČiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. C 232895 170 Kč
SOP9951 Poláková TerezaPoláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 170 Kč
ZBM9956 Odehnalová KláraOdehnalová Klára SK Brno Žabovřesky A 1400403 170 Kč
CHC9951 Semrádová JanaSemrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 170 Kč
CHA0050 Pavlíková MarkétaPavlíková Markéta OK Chrastava A 436447 170 Kč
STH9958 Kalenská DominikaKalenská Dominika SK Studenec A 7201776 170 Kč
PHK9951 Chaloupská BarboraChaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 682365 170 Kč
PHK9999 Kubíčková JanaKubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 170 Kč
SHK9952 Malinová ApolenaMalinová Apolena OK Slavia Hradec Králové A 2032162 170 Kč
SHK9951 Větříčková AndreaVětříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 7205002 170 Kč
SHK0051 Thýnová NikolaThýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 170 Kč
LPU0050 Filipová TerezaFilipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 2027245 170 Kč
LPU9958 Kopecká AnnaKopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 170 Kč
LPU0057 Peterová JanaPeterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 897364 170 Kč
ASU0099 Hrabošová MagdalenaHrabošová Magdalena Magnus Orienteering A 2045171 170 Kč
ASU0097 Plhalová ŠárkaPlhalová Šárka Magnus Orienteering A 920661 170 Kč
VPM9950 Doležalová DorotkaDoležalová Dorotka KOS Slavia Plzeň C 2075660 170 Kč
KAM0050 Kováříková MarieKováříková Marie OK Kamenice A 436964 170 Kč
KAM0051 Aschermannová KarolínaAschermannová Karolína OK Kamenice A 232425 170 Kč
LCE9952 Šmelíková TerezaŠmelíková Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 1399951 170 Kč
PGP9950 Hrabánková ZuzanaHrabánková Zuzana SK Praga A 331147 170 Kč
PHK9966 Cych AgnieszkaCych Agnieszka OK 99 Hradec Králové B 1309931 170 Kč

D16B 2.85 km, 14 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0051 Riby RoseRiby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 160 Kč
ROZ9951 Voltrová AlenaVoltrová Alena OK Roztoky B 7205027 160 Kč
PGP9955 Škarková KateřinaŠkarková Kateřina SK Praga C 443101 160 Kč
TUR9951 Nejezchlebová MartinaNejezchlebová Martina OOB TJ Turnov B 8223 160 Kč
TUR9952 Thořová MarkétaThořová Markéta OOB TJ Turnov A 6886 160 Kč
LTP9950 Žejdlíková KarolínaŽejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 160 Kč
BOR9957 Jeřábková EmaJeřábková Ema OK Jiskra Nový Bor C 1333177 160 Kč
KRL0052 Mudrová LenkaMudrová Lenka Kometa Kralovice B 160 Kč
KRL9951 Hanáková LenkaHanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 160 Kč
NEJ9950 Marešová AlexandraMarešová Alexandra TJ Jiskra Nejdek B 2067348 160 Kč
KPY9951 Lišková HanaLišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 160 Kč
KPY0050 Míchalová ŠárkaMíchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 160 Kč
LME0050 Machová MarieMachová Marie SK Los Mělník B 2060278 160 Kč
PGP9952 Kolářová JohanaKolářová Johana SK Praga B 897346 160 Kč
KAM9950 Albrechtová IvetaAlbrechtová Iveta OK Kamenice C 515491 160 Kč
MAS0051 Lučanová BarboraLučanová Barbora OOB Aš B 301514 160 Kč
SJC9951 Zlámalová NikolaZlámalová Nikola Sportcentrum Jičín A 0002056287 160 Kč
PHK0051 Hápová PetraHápová Petra OK 99 Hradec Králové B 2075681 160 Kč
VSP9950 Kopecká JohanaKopecká Johana USK Praha B 2021848 160 Kč
LPU0054 Borovičková ValerieBorovičková Valerie OK Lokomotiva Pardubice A 682622 160 Kč
LPU0051 Vojtíšková ViktorieVojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 7201814 160 Kč
SJI0051 Foltýnová EvaFoltýnová Eva OK Jihlava A 52966 160 Kč
OSN0055 Stoklasová DanielaStoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 160 Kč
STH0051 Hrnčířová MagdaHrnčířová Magda SK Studenec C 7204974 160 Kč
CHC0051 Chaloupková KateřinaChaloupková Kateřina K.O.B. Choceň A 320290 160 Kč

D18A 3.78 km, 16 kontrol

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9751 Linková AlenaLinková Alena OOB TJ Turnov A 1403419 170 Kč
TUR9753 Roškotová LucieRoškotová Lucie OOB TJ Turnov A 1403414 170 Kč
JPV9898 Pilcová SabinaPilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov A 1007538 170 Kč
JPV9899 Soldánová TerezaSoldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 1007537 170 Kč
TRI9850 Szarzecová LucieSzarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 53280 170 Kč
TRI9751 Tesařová JanaTesařová Jana TJ TŽ Třinec A 2073746 170 Kč
TRI9750 Argalášová KateřinaArgalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 2060276 170 Kč
TUR9755 Nejezchlebová BarboraNejezchlebová Barbora OOB TJ Turnov A 231920 170 Kč
LTP9750 Kovářová LenkaKovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200344 170 Kč
TAP9755 Šimůnková GabrielaŠimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 442851 170 Kč
LLI9854 Fürstová AnnaFürstová Anna LOK-o Liberec A 2056306 170 Kč
TBM9859 Grycová VeronikaGrycová Veronika KOS TJ Tesla Brno A 9988889 170 Kč
SJH9852 Hojná DominikaHojná Dominika SOS Jindřichův Hradec A 331328 170 Kč
TZL9754 Chovancová ZuzanaChovancová Zuzana SKOB Zlín A 2032161 170 Kč
SJH9751 Parkanová VeronikaParkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 7770033 170 Kč
PGP9756 Veljačiková HanaVeljačiková Hana SK Praga A 7202891 170 Kč
BOR9854 Nováková LucieNováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 170 Kč
BOR9853 Staňová KarolínaStaňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 170 Kč
BOR9751 Kameníková AndreaKameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor A 2051536 170 Kč
TZL9753 Kavánková IvaKavánková Iva SKOB Zlín A 436954 170 Kč
PGP9850 Janovská KateřinaJanovská Kateřina SK Praga A 981838 170 Kč
KSU9853 Švancárová VeronikaŠvancárová Veronika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2011813 170 Kč
KSU9799 Smrčková DominikaSmrčková Dominika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 897348 170 Kč
DKP9751 Nováková TerezaNováková Tereza Oddíl OB Kotlářka E 886271 170 Kč
ZBM9757 Odehnalová TerezaOdehnalová Tereza SK Brno Žabovřesky A 1007533 170 Kč
PHK9751 Novotná KláraNovotná Klára OK 99 Hradec Králové A 1398990 170 Kč
SHK9755 Červená AdélaČervená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 7205001 170 Kč
LPU9750 Jansová DoubravkaJansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice A 2070818 170 Kč
ASU9797 Horvátová HanaHorvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 170 Kč
SJI9852 Čechová TerezaČechová Tereza OK Jihlava A 2058511 170 Kč
SJI9854 Vacková AnnaVacková Anna OK Jihlava A 336765 170 Kč
RIC9850 Vyhnálková BarboraVyhnálková Barbora OB Říčany A 2023812 170 Kč
CHC9852 Chaloupková VeronikaChaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 170 Kč
SJH9752 Peňázová VeronikaPeňázová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 331783 170 Kč
LCE9751 Vavrysová BarbaraVavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice A 889309 170 Kč

D18B 2.96 km, 13 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ9752 Voltrová HanaVoltrová Hana OK Roztoky B 438639 160 Kč
SJH9853 Dundáčková JulieDundáčková Julie SOS Jindřichův Hradec B 420443 160 Kč
LLI9751 Balcarová BarboraBalcarová Barbora LOK-o Liberec B 434595 160 Kč
VPM9752 Obytová KateřinaObytová Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2042510 160 Kč
VPM9853 Kroupová EliškaKroupová Eliška KOS Slavia Plzeň B 2031356 160 Kč
VPM9751 Hlinovská JohanaHlinovská Johana KOS Slavia Plzeň B 2035166 160 Kč
VPM9753 Šafrhansová LucieŠafrhansová Lucie KOS Slavia Plzeň B 2060399 160 Kč
LPM9850 Kinkorová TerezaKinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň A 2082918 160 Kč
KNC9850 Kopecká EliškaKopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. B 7202873 160 Kč
KAM9851 Hájková EliškaHájková Eliška OK Kamenice A 515001 160 Kč
KAM9850 Zimmerová KateřinaZimmerová Kateřina OK Kamenice A 886274 160 Kč
MAS9853 Pelcová TerezaPelcová Tereza OOB Aš C 416189 160 Kč

D20A 3.62 km, 17 kontrol Rank. koef.: 1.06

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9654 Hrabánková KláraHrabánková Klára SK Praga A 232050 170 Kč
LLI9651 Štičková AnnaŠtičková Anna LOK-o Liberec R 7200361 170 Kč
TRI9656 Sabelová MarkétaSabelová Markéta TJ TŽ Třinec R 2073724 170 Kč
DKP9652 Šňupárková AnnaŠňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka R 515071 170 Kč
OSN9696 Vališová MartinaVališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 981804 170 Kč
PGP9650 Kožinová ZuzanaKožinová Zuzana SK Praga A 7003042 170 Kč
KRL9651 Hanáková MagdaHanáková Magda Kometa Kralovice A 7140196 170 Kč
LPM9650 Šiková BarboraŠiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň R 7201819 170 Kč
LPM9651 Šiková KarolínaŠiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň R 7201820 170 Kč
KAM9551 Hlubučková KristýnaHlubučková Kristýna OK Kamenice R 7003009 170 Kč
ZBM9651 Hiršová GabrielaHiršová Gabriela SK Brno Žabovřesky E 7200367 170 Kč
PHK9666 Koderičová TerezaKoderičová Tereza OK 99 Hradec Králové A 1406191 170 Kč
PHK9653 Šádková MartinaŠádková Martina OK 99 Hradec Králové A 1398980 170 Kč
LPU9558 Doleželová KateřinaDoleželová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice R 7200598 170 Kč
LPU9659 Hančová PetraHančová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 1398998 170 Kč
KAM9554 Procházková MarieProcházková Marie OK Kamenice R 7200333 170 Kč
KAM9550 Bořánková KarolínaBořánková Karolína OK Kamenice E 53599 170 Kč
LCE9555 Končáková KláraKončáková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice A 53828 170 Kč
PHK9551 Svobodová LenkaSvobodová Lenka OK 99 Hradec Králové R 995893 340 Kč
ASU9696 Hošeková VandaHošeková Vanda Magnus Orienteering A 7200369 340 Kč

D20B 3.05 km, 14 kontrol Rank. koef.: 1.06

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRL9655 Lavičková MichaelaLavičková Michaela Kometa Kralovice B 2035163 160 Kč
KAM9651 Hejnalová EvaHejnalová Eva OK Kamenice C 9356 160 Kč
PHK9654 Šádková LucieŠádková Lucie OK 99 Hradec Králové B 224885 160 Kč

D21E 4.95 km, 22 kontrol Rank. koef.: 1.06

(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8650 Krafková LucieKrafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 170 Kč
TUR8354 Rufferová IvaRufferová Iva OOB TJ Turnov R 822282 170 Kč
DKP8651 Plochová DominikaPlochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7203326 170 Kč
31D7350 Straube HankaStraube Hanka (GER) SV Lengefeld 7770777 170 Kč
DKP8756 Dlouhá MarieDlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 170 Kč
CTB8151 Gregorová KamilaGregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 170 Kč
SJH9451 Benešová JanaBenešová Jana SOS Jindřichův Hradec R 920682 170 Kč
TZL9453 Jeřábková JitkaJeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 170 Kč
DKP9450 Dlouhá HanaDlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka R 7945000 170 Kč
TUR8153 Omová MichaelaOmová Michaela OOB TJ Turnov E 515086 170 Kč
CHT8851 Kopáčková IvaKopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 170 Kč
SSU8951 Kuncová EliškaKuncová Eliška SK Severka Šumperk R 7003039 170 Kč
PGP9056 Jakobová AdélkaJakobová Adélka SK Praga R 682103 170 Kč
BOR9051 Folbrechtová ŠárkaFolbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 170 Kč
VPM8787 Bouchalová VendulaBouchalová Vendula KOS Slavia Plzeň C 995858 170 Kč
CTB9451 Voborníková AlenaVoborníková Alena SK OB Chotěboř R 2081369 170 Kč
AOP8152 Košárková IvaKošárková Iva Orientační Běh Opava R 51568 170 Kč
KAM8851 Doležalová MonikaDoležalová Monika OK Kamenice R 232409 170 Kč
ZBM8888 Hlavová HanaHlavová Hana SK Brno Žabovřesky E 515450 170 Kč
ZBM8966 Kabáthová EvaKabáthová Eva SK Brno Žabovřesky E 7200341 170 Kč
ZBM8989 Hlavová JindraHlavová Jindra SK Brno Žabovřesky R 515488 170 Kč
ZBM9353 Koporová PetraKoporová Petra SK Brno Žabovřesky C 7200316 170 Kč
ZBM9354 Hrušková BarboraHrušková Barbora SK Brno Žabovřesky R 1668661 170 Kč
SJC8484 Kazdová LenkaKazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 0000995813 170 Kč
LCE9353 Horčičková VendulaHorčičková Vendula OOB TJ Slovan Luhačovice E 515413 170 Kč
LCE9250 Sklenářová RadkaSklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice C 889312 170 Kč
PHK9150 Kosová DenisaKosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 887904 170 Kč
PHK8951 Čepová DanielaČepová Daniela OK 99 Hradec Králové R 1700076 170 Kč
SHK9051 Mechlová LenkaMechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové R 515425 170 Kč
VSP7850 Baldrianová BarboraBaldrianová Barbora USK Praha C 9784 170 Kč
LPU9457 Horová PavlaHorová Pavla OK Lokomotiva Pardubice E 887927 170 Kč
LPU9351 Knapová LenkaKnapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice E 2011864 170 Kč
LPU9053 Knapová JanaKnapová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 906217 170 Kč
LPU9451 Procházková KláraProcházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 170 Kč
LPU8552 Udržalová PavlaUdržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 2053588 170 Kč
ZBM9350 Šimková JohankaŠimková Johanka SK Brno Žabovřesky R 9005227 170 Kč
SJC8156 Šafka Brožková DanaŠafka Brožková Dana Sportcentrum Jičín E 500266 170 Kč
PHK8051 Topinková MonikaTopinková Monika OK 99 Hradec Králové E 515494 340 Kč

D21A 4.61 km, 18 kontrol Rank. koef.: 1.06

(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP7651 Šimšová JanaŠimšová Jana Matfyz Praha C 682683 170 Kč
DKP8154 Janatová LucieJanatová Lucie Oddíl OB Kotlářka R 9999888 170 Kč
TUR8951 Dundrová LucieDundrová Lucie OOB TJ Turnov C 8059 170 Kč
SJC8952 Bochenková IvanaBochenková Ivana Sportcentrum Jičín C 897345 170 Kč
TUR9358 Kochová NikolaKochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 170 Kč
DKP8758 Bochenková MartinaBochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 434840 170 Kč
LTU8451 Ulahelová JanaUlahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 170 Kč
LTU8950 Petrželová TerezaPetrželová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 170 Kč
TAP9053 Zamazalová KateřinaZamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 170 Kč
TAP9251 Hermannová AnnaHermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 170 Kč
LPM9452 Chvalová VěraChvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 236994 170 Kč
PGP6651 Kožinová JanaKožinová Jana SK Praga C 502089 170 Kč
PGP9350 Kožinová AnnaKožinová Anna SK Praga C 7200338 170 Kč
BOR8850 Šákrová MichaelaŠákrová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 8481 170 Kč
PGP9053 Ježková DominikaJežková Dominika SK Praga C 51658 170 Kč
PGP7355 Janovská PetraJanovská Petra SK Praga C 1470169 170 Kč
PGP8254 Bozděchová LenkaBozděchová Lenka SK Praga C 2080966 170 Kč
ZBM8951 Mádlová VěraMádlová Věra SK Brno Žabovřesky C 995814 170 Kč
ZBM8954 Hendrychová ZuzanaHendrychová Zuzana SK Brno Žabovřesky C 416329 170 Kč
CHA7850 Kašková KateřinaKašková Kateřina OK Chrastava C 887906 170 Kč
LCE9155 Čermáková MagdalenaČermáková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice C 361921 170 Kč
PHK8855 Azebová NinaAzebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 170 Kč
PHK9353 Kamenická KateřinaKamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9832 170 Kč
SHK9351 Fundová EliškaFundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 995884 170 Kč
SHK9352 Myslivcová PavlaMyslivcová Pavla OK Slavia Hradec Králové C 2051524 170 Kč
VSP7450 Svobodová JitkaSvobodová Jitka USK Praha C 53598 170 Kč
LPU9054 Valachová MartinaValachová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 410785 170 Kč
DKP8350 Karbanová VendulaKarbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 51759 170 Kč
SSU8151 Klíchová JanaKlíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 170 Kč
KAM9452 Kamererová ValerieKamererová Valerie OK Kamenice C 428250 170 Kč
EKP6550 Janečková DagmarJanečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 170 Kč
TAP8153 Znamenáčková HelenaZnamenáčková Helena KOB Tretra Praha C 51848 170 Kč
SJH9352 Šrámková MichaelaŠrámková Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553458 170 Kč
EKP7053 Zurynková JanaZurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 170 Kč
AOP9350 Mrázová PavlaMrázová Pavla Orientační Běh Opava C 515447 170 Kč
AOP9450 Tesařová MarcelaTesařová Marcela Orientační Běh Opava R 515074 170 Kč
PGP7650 Ryšavá MagdalenaRyšavá Magdalena SK Praga C 2085586 170 Kč
LIT8551 Neradová AlenaNeradová Alena KOB Litvínov C 886283 170 Kč
KON8787 Dittrichová PetraDittrichová Petra KOB Konice C 515153 340 Kč
TAP9052 Tihonová HanaTihonová Hana KOB Tretra Praha C 232158 340 Kč
PGP9054 Flašarová KristýnaFlašarová Kristýna SK Praga C 49617 340 Kč
HCE8850 Kudrnáčová LucieKudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 301379 340 Kč

D21B 4.40 km, 17 kontrol Rank. koef.: 1.06

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO9250 Urbánková KateřinaUrbánková Kateřina SKOB Ostrov C 9200731 170 Kč
DKP8158 Štoková MarianaŠtoková Mariana Oddíl OB Kotlářka C 9880 170 Kč
VPM8494 Lesová MarkétaLesová Markéta KOS Slavia Plzeň C 886266 170 Kč
JES8651 Ottová TerezkaOttová Terezka OK Rakovník C 301662 170 Kč
VPM7995 Vodrážková KateřinaVodrážková Kateřina KOS Slavia Plzeň C 53252 170 Kč
KAM7850 Albrechtová EvaAlbrechtová Eva OK Kamenice C 515490 170 Kč
KAM9354 Aschermannová PetraAschermannová Petra OK Kamenice C 232415 170 Kč
LPM8351 Pilařová PetraPilařová Petra OK Lokomotiva Plzeň C 8855 170 Kč
ZBP8050 Zoubková JanaZoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 170 Kč
SJC8551 Procházková ZuzanaProcházková Zuzana Sportcentrum Jičín C 0000009969 170 Kč
SJC8451 Tomešová DanielaTomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 0000981842 170 Kč
PHK8852 Balcarová JanaBalcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 9355 170 Kč
TJN9252 Posseltová TerezaPosseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 170 Kč
PGP8556 Matějů MartinaMatějů Martina SK Praga E 995832 170 Kč
LPU8151 Klimplová ZuzanaKlimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9333 170 Kč
SJI9056 Řezníčková TerezaŘezníčková Tereza OK Jihlava C 2042543 170 Kč
FSP8989 Rydlová EvaRydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 170 Kč
CHT8751 Šmídová StanislavaŠmídová Stanislava OOB SK Chrast C 4537 170 Kč
VAM8850 Klapalová HanaKlapalová Hana OB Vamberk C 52074 170 Kč
TUV8557 Zakouřilová KamilaZakouřilová Kamila SOK TJ Turnov C 52370 170 Kč

D21C 3.84 km, 18 kontrol Rank. koef.: 1.06

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9250 Šebková JanaŠebková Jana Oddíl OB Kotlářka C 2025359 170 Kč
KRE8850 Dulovcová MichaelaDulovcová Michaela OOB TJ Sokol Křemže 416242 170 Kč
KPY8853 Vejrostová LenkaVejrostová Lenka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 330691 170 Kč
SJI9351 Teplá BarboraTeplá Barbora OK Jihlava C 219247 170 Kč
VPM9252 Doležalová BarboraDoležalová Barbora KOS Slavia Plzeň C 2075662 170 Kč
SJC7752 Rudolfová JanaRudolfová Jana Sportcentrum Jičín C 2020719 170 Kč
SJC8761 Höferová PetraHöferová Petra Sportcentrum Jičín C 51803 170 Kč
TAP9054 Zajícová MarkétaZajícová Markéta KOB Tretra Praha C 361934 340 Kč
TJP9351 Krejbichová JulieKrejbichová Julie TJ Sokol Troja C zapůjčit 380 Kč
SJC8759 Zamrzlová EvaZamrzlová Eva Sportcentrum Jičín C 2067255 340 Kč

D35B 3.11 km, 17 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV7351 Krausová MarcelaKrausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 160 Kč
VPM7852 Šauli IvaŠauli Iva KOS Slavia Plzeň C 2060395 160 Kč
LPM7352 Ledererová KamilaLedererová Kamila OK Lokomotiva Plzeň C 2042546 160 Kč
VPM7250 Sobotová JanaSobotová Jana KOS Slavia Plzeň C 01466 160 Kč
PGP7651 Haková MagdaHaková Magda SK Praga C 2051544 160 Kč
PGP6450 Smolková AlenaSmolková Alena SK Praga C 53567 160 Kč
LTP7758 Lošťáková IvanaLošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 160 Kč
KAM7054 Škáchová PetraŠkáchová Petra OK Kamenice C 7201760 160 Kč
SJH8051 Kinštová DominkaKinštová Dominka SOS Jindřichův Hradec C 330592 160 Kč
SRK7651 Šklíbová JanaŠklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9503 160 Kč
VPM7551 Hasmanová LenkaHasmanová Lenka KOS Slavia Plzeň C 2060390 160 Kč
ONO7851 Urbánková JanaUrbánková Jana SKOB Ostrov C 52182 160 Kč
DOK7950 Synková PetraSynková Petra OK Doksy C 7200372 160 Kč
DOR7652 Arnoštová KateřinaArnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 160 Kč
VSP7551 Kučerová MarieKučerová Marie USK Praha C 53546 160 Kč
VSP8050 Uhrová ZuzanaUhrová Zuzana USK Praha C 232062 160 Kč
RIC7552 Vyhnálková EvaVyhnálková Eva OB Říčany C 889279 160 Kč
PGP7551 Šimerková OlgaŠimerková Olga SK Praga C 682094 160 Kč
FSP7851 Kuželová MichaelaKuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 211539 160 Kč
LPM7857 Šitrová LucieŠitrová Lucie OK Lokomotiva Plzeň 2080976 160 Kč
PHK7456 Samková RenátaSamková Renáta OK 99 Hradec Králové C 9431 320 Kč

D40B 3.34 km, 15 kontrol

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7252 Riby KateřinaRiby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202898 160 Kč
SJH7550 Blažková MarkétaBlažková Markéta SOS Jindřichův Hradec C 2067998 160 Kč
STB7499 Dolejší LenkaDolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 160 Kč
CHT7151 Švecová IvaŠvecová Iva OOB SK Chrast C 53167 160 Kč
OSN7557 Nechanická DanielaNechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51975 160 Kč
CHT7352 Zlesáková StáňaZlesáková Stáňa OOB SK Chrast C 52154 160 Kč
VPM7451 Richtrová LucieRichtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 160 Kč
BOR7563 Jeřábková TerezaJeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 160 Kč
VLI7452 Martanová DanielaMartanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 160 Kč
NEJ7450 Marešová MarcelaMarešová Marcela TJ Jiskra Nejdek C 232207 160 Kč
VPM7350 Kovářová JitkaKovářová Jitka KOS Slavia Plzeň C 2067329 160 Kč
TAP7152 Melišíková RadkaMelišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 160 Kč
VPM6951 Staňková MarcelaStaňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 160 Kč
KAM7350 Škvorová ZuzanaŠkvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 160 Kč
SLA7351 Kolářová MichaelaKolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 160 Kč
SJC7253 Hanušová ZdenaHanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 0000009962 160 Kč
OSN6955 Kamenická LenkaKamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 160 Kč
SKV7551 Bredlerová TerezaBredlerová Tereza TJ Slovan Karlovy Vary C 7204502 160 Kč
SRK7373 Filipová IvanaFilipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009501 160 Kč
VRL7552 Štreglová AndreaŠtreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206478 160 Kč
STH7351 Kalenská KateřinaKalenská Kateřina SK Studenec C 410777 160 Kč
PHK7051 Chaloupská PavlínaChaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 682334 160 Kč
EKP7351 Náměstková VeronikaNáměstková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2078485 160 Kč
SHK7251 Langrová MonikaLangrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 160 Kč
DOR7150 Nová JanaNová Jana OK Dobříš C 2045313 160 Kč
VSP7255 Horáková LenkaHoráková Lenka USK Praha C 51728 160 Kč
VSP7256 Průšová MarkétaPrůšová Markéta USK Praha C 53160 160 Kč
VSP7351 Trnková DanaTrnková Dana USK Praha C 2021823 160 Kč
VSP7453 Zakouřilová HelenaZakouřilová Helena USK Praha C 232401 160 Kč
LME7350 Bejvlová MartinaBejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 160 Kč
CHC6951 Chaloupková LenkaChaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 160 Kč
KAM6951 Valášková ŠárkaValášková Šárka OK Kamenice C 232393 160 Kč
KAM7053 Hankovcová LenkaHankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 160 Kč
DKL7150 Bejčková JanaBejčková Jana KOB Kladno C 301616 160 Kč

D45B 3.21 km, 17 kontrol

(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP6751 Šebková HelenaŠebková Helena Oddíl OB Kotlářka C 889283 160 Kč
MFP7050 Sieglová DagmarSieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 160 Kč
LPM6850 Šoupová JanaŠoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 160 Kč
DKL7050 Benešová JaroslavaBenešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 160 Kč
TBM6969 Grycová JanaGrycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 160 Kč
SJH7051 Benešová IvaBenešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 109 160 Kč
LTU6951 Bendáková JitkaBendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 160 Kč
ONO6750 Lisá MonikaLisá Monika SKOB Ostrov C 682085 160 Kč
SCP6950 Tloušťová EvaTloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 160 Kč
KNC6750 Čiháková LenkaČiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 160 Kč
NEJ6950 Tokárová ReginaTokárová Regina TJ Jiskra Nejdek C 2067965 160 Kč
KNC6550 Komersová JanaKomersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 160 Kč
MFP6850 Forstová LenkaForstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 160 Kč
SKV6551 Žandová MarieŽandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 160 Kč
EKP6850 Koucká IvanaKoucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 160 Kč
TUR6850 Linková IvaLinková Iva OOB TJ Turnov C 51809 160 Kč
KAM6850 Semíková IvaSemíková Iva OK Kamenice C 2035702 160 Kč
CHT6654 Wurzelová DanaWurzelová Dana OOB SK Chrast C 52145 160 Kč
SRK6752 Kosová MichaelaKosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 160 Kč
DCE5550 Mrázová PavlaMrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 160 Kč
TJN6850 Rydlová MagdaRydlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7726 160 Kč
SHK6651 Thýnová IvanaThýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 160 Kč
OKP6651 Nováková IrenaNováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 160 Kč
VSP6650 Němečková JarmilaNěmečková Jarmila USK Praha C 7965 160 Kč
ASU6999 Šmelíková HanaŠmelíková Hana Magnus Orienteering C 2012280 160 Kč
SJI6951 Čechová ZuzanaČechová Zuzana OK Jihlava C 980334 160 Kč
EKP5650 Fantová LibušeFantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 160 Kč
EKP6951 Blahová MarkétaBlahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 224915 160 Kč
KRE6851 Zimmermannová MilenaZimmermannová Milena OOB TJ Sokol Křemže C 416244 160 Kč
EKP6252 Pecková IvanaPecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 160 Kč
TJP6850 Krejbichová ŠárkaKrejbichová Šárka TJ Sokol Troja C 320 Kč
FSP6651 Cincibusová IvanaCincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 320 Kč

D50B 2.81 km, 13 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ6150 Voltrová SvatavaVoltrová Svatava OK Roztoky C 438643 160 Kč
SCP6451 Veljačiková MarkétaVeljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 160 Kč
LTP6151 Kovářová AlenaKovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232914 160 Kč
EKP6150 Bochenková JanaBochenková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 232174 160 Kč
LTU6352 Hanušová JitkaHanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 160 Kč
LTU6451 Hindráková MartinaHindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 160 Kč
SJH6451 Tichá JanaTichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 51925 160 Kč
LTU6351 Petrželová AlenaPetrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 160 Kč
BOR6550 Pávková JanaPávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 160 Kč
SCP6150 Kavková DanaKavková Dana OK Sparta Praha C 446418 160 Kč
HCE6450 Kettnerová LenkaKettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 160 Kč
KNC6150 Havlíčková JindraHavlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 160 Kč
PGP6352 Ježková ReginaJežková Regina SK Praga C 51660 160 Kč
KPY6051 Kohlová AlenaKohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 160 Kč
ZVO6451 Zimmerová LenkaZimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 160 Kč
DCE5450 Procházková MilušeProcházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 160 Kč
KRE6352 Kovaříčková DarjaKovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 160 Kč
KRE6351 Troupová VladěnaTroupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 160 Kč
PHK6151 Hejnalová HanaHejnalová Hana OK 99 Hradec Králové C 8949 160 Kč
PHK6251 Kubíčková MarcelaKubíčková Marcela OK 99 Hradec Králové C 9389 160 Kč
TJN6150 Jermanová EvaJermanová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425590 160 Kč
LPU6051 Juračková JanaJuračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 160 Kč
SJI6051 Hrstková DanaHrstková Dana OK Jihlava C 52358 160 Kč
EKP5750 Šedivá MiroslavaŠedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 160 Kč
PGP6250 Hrabánková IlonaHrabánková Ilona SK Praga C 232184 160 Kč
TEH5751 Sládková EvaSládková Eva Sokol Tehov C 51398 160 Kč
VRL6251 Vlachová HanaVlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 320 Kč

D55B 2.57 km, 15 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KCK5756 Flašarová MarieFlašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 160 Kč
PGP5850 Zelená MarkétaZelená Markéta SK Praga C 2080958 160 Kč
DKP5650 Mrázková IvanaMrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 51795 160 Kč
DOK5950 Nováková PavlaNováková Pavla OK Doksy C 886256 160 Kč
CHT5852 Jansová AlenaJansová Alena OOB SK Chrast C 51897 160 Kč
DCE5650 Štrossová JiřinaŠtrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 160 Kč
PHK5952 Balcarová EvaBalcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 160 Kč
PHK5651 Běhounová JiřinaBěhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 160 Kč
TJN6052 Večeřová IvanaVečeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232618 160 Kč
LPU5654 Novotná JiřinaNovotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 160 Kč
LPU5851 Víchová LadislavaVíchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 160 Kč
VPM5950 Doležalová LiběnaDoležalová Liběna KOS Slavia Plzeň C 2075661 160 Kč
VRL5451 Nýdrlová EvaNýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 320 Kč

D60B 2.57 km, 15 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová NaďaZavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 120 Kč
TUR5150 Omová JanaOmová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 120 Kč
LJN5550 Matoušková MarieMatoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 120 Kč
PGP5550 Doležalová VlastaDoležalová Vlasta SK Praga C 52095 120 Kč
DKP5150 Stehnová HanaStehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 120 Kč
SCP5550 Jahnová HelenaJahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 120 Kč
SKV5351 Nováková SvatavaNováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 120 Kč
DKL5550 Cabrnochová HanaCabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 120 Kč

D65B 2.28 km, 12 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4750 Ryšavá LubomíraRyšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 120 Kč
LTU4751 Kutáčková StanislavaKutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 120 Kč
VLI4950 Horáčková StanislavaHoráčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 4100 120 Kč
PGP4750 Kubátová MiladaKubátová Milada SK Praga C 2067222 120 Kč
VSP5050 Dohnalová DanaDohnalová Dana USK Praha C 51645 120 Kč
LPU4950 Kellnerová StanislavaKellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 120 Kč
LPU4752 Kubíková KvětaKubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 120 Kč

D70B 1.98 km, 10 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV4550 Zenkerová MilušeZenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 120 Kč
PGP4451 Dvořáková LadislavaDvořáková Ladislava SK Praga C 52096 120 Kč
PGP4050 Haňkovská JanaHaňkovská Jana SK Praga C 51698 120 Kč

H10C 2.07 km, 10 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA0501 Černý JonášČerný Jonáš MLOK Mariánské Lázně C 301443 60 Kč
MLA0502 Janoch SamuelJanoch Samuel MLOK Mariánské Lázně C 416180 60 Kč
MLA0700 Janoch MikulášJanoch Mikuláš MLOK Mariánské Lázně C 2085576 60 Kč
LPM0500 Šoupa MartinŠoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 60 Kč
DKP0502 Šubrt VojtěchŠubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 886289 60 Kč
DKP0800 Šubrt JáchymŠubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 08645 60 Kč
CHT0601 Zlesák MatyášZlesák Matyáš OOB SK Chrast C 336786 60 Kč
VPM0502 Sobota OndřejSobota Ondřej KOS Slavia Plzeň C 232337 60 Kč
LPM0501 Stehlík ŠimonStehlík Šimon OK Lokomotiva Plzeň C 2082911 60 Kč
LPM0700 Stehlík JakubStehlík Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 60 Kč
MFP0901 Forst AlbertForst Albert Matfyz Praha C 218782 60 Kč
TAP0502 Melišík JanMelišík Jan KOB Tretra Praha C 2081357 60 Kč
11C0800 Besta RadekBesta Radek Letci v akci 224868 60 Kč
SKV0502 Košina TobiášKošina Tobiáš TJ Slovan Karlovy Vary C 7204501 60 Kč
VPM0501 Hasman JakubHasman Jakub KOS Slavia Plzeň C 2042516 60 Kč
PHK0503 Kokrda AdamKokrda Adam OK 99 Hradec Králové C 60 Kč
DOR0502 Nový JáchymNový Jáchym OK Dobříš C 2044888 60 Kč
VSP0601 Horák MartinHorák Martin USK Praha C 51649 60 Kč
PGP0800 Šimerka OndřejŠimerka Ondřej SK Praga C 2067935 60 Kč
VSP0500 Nemšovský FilipNemšovský Filip USK Praha C 2035710 60 Kč

H12C 2.74 km, 12 kontrol

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA0300 Milota BřetislavMilota Břetislav MLOK Mariánské Lázně C 301438 60 Kč
MLA0301 Dennison JindřichDennison Jindřich MLOK Mariánské Lázně C 2082925 60 Kč
MLA0302 Šesták ŠtěpánŠesták Štěpán MLOK Mariánské Lázně C 232234 60 Kč
MLA0303 Novák OndřejNovák Ondřej MLOK Mariánské Lázně C 2073701 60 Kč
SJH0401 Dundáček KarelDundáček Karel SOS Jindřichův Hradec B 420435 60 Kč
PGP0404 Janas AdamJanas Adam SK Praga C 443090 60 Kč
SKV0401 Štěrba MarekŠtěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary B 9005143 60 Kč
BSO0301 Kohoutek OldřichKohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov C 232236 60 Kč
EKP0508 Bolehovský DanielBolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha B 2073716 60 Kč
KAM0309 Škácha VítŠkácha Vít OK Kamenice B 682695 60 Kč
KAM0405 Gajda MartinGajda Martin OK Kamenice B 9201061 60 Kč
PHK0402 Kokrda VojtěchKokrda Vojtěch OK 99 Hradec Králové C 60 Kč
SHK0404 Černík AdamČerník Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073723 60 Kč
SHK0403 Dohnálek TomášDohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 60 Kč
SHK0402 Kodytek AdamKodytek Adam OK Slavia Hradec Králové C 2073745 60 Kč
DOR0403 Janda JakubJanda Jakub OK Dobříš B 2045308 60 Kč
DOR0303 Nigrin MatoušNigrin Matouš OK Dobříš C 2067311 60 Kč
VSP0405 Baldrian TomášBaldrian Tomáš USK Praha C 9200730 60 Kč
VSP0301 Horák Pavel ml.Horák Pavel ml. USK Praha C 434600 60 Kč
VSP0406 Průša DominikPrůša Dominik USK Praha B 2032107 60 Kč
VSP0400 Zakouřil MatyášZakouřil Matyáš USK Praha B 232616 60 Kč
LME0400 Bejvl MarekBejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 60 Kč
FSP0400 Kužel JanKužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 446429 60 Kč
EKP0401 Blaha JiříBlaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 428214 60 Kč
EKP0402 Blaha MichalBlaha Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2075608 60 Kč
SJH0301 Hojný JáchymHojný Jáchym SOS Jindřichův Hradec B 443062 60 Kč
DOR0301 Kučera JáchymKučera Jáchym OK Dobříš B 2044898 60 Kč
KAM0404 Jedlička JakubJedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 60 Kč
DCH0309 Trpák JanTrpák Jan Radioelektronika Cheb C 232362 60 Kč

H14B 3.42 km, 15 kontrol

(63)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0100 Měšťan OndřejMěšťan Ondřej KOB Tretra Praha B 7201203 100 Kč
MLA0101 Bartoš VáclavBartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 515060 100 Kč
MLA0201 Kováč FrantišekKováč František MLOK Mariánské Lázně C 2073705 100 Kč
PGP0104 Siegl MatyášSiegl Matyáš SK Praga A 7201196 100 Kč
MFP0300 Šimša MartinŠimša Martin Matfyz Praha A 218785 100 Kč
DKL0102 Melichna MatějMelichna Matěj KOB Kladno B 682699 100 Kč
TAP0103 Longin JanLongin Jan KOB Tretra Praha B 981814 100 Kč
KUO0101 Koditek JonášKoditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 100 Kč
HOR0201 Rücker JanRücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 100 Kč
PGP0200 Janas PetrJanas Petr SK Praga B 2060249 100 Kč
DKP0205 Šubrt MatějŠubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 100 Kč
VPM0301 Šauli FilipŠauli Filip KOS Slavia Plzeň A 2060398 100 Kč
OSN0201 Mareček ŠimonMareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7205032 100 Kč
LBE0200 Lejbl JakubLejbl Jakub TJ Lokomotiva Beroun B 887638 100 Kč
OSN0200 Nechanický JanNechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 436433 100 Kč
VPM0204 Richtr LukášRichtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 2042518 100 Kč
PGP0300 Kožina ŠtěpánKožina Štěpán SK Praga B 9877 100 Kč
VPM0208 Kurz ŠimonKurz Šimon KOS Slavia Plzeň A 2087683 100 Kč
ONO0301 Oncirk JanOncirk Jan SKOB Ostrov B 9101105 100 Kč
LLI0404 Peterka JakubPeterka Jakub LOK-o Liberec B 9101104 100 Kč
NEJ0100 Dellinger MikulášDellinger Mikuláš TJ Jiskra Nejdek C 2049569 100 Kč
NEJ0300 Tokár RadimTokár Radim TJ Jiskra Nejdek B 2049567 100 Kč
PGP0101 Janovský TomášJanovský Tomáš SK Praga A 887632 100 Kč
MFP0101 Forst AntonínForst Antonín Matfyz Praha B 218851 100 Kč
EKP0200 Bolehovský MichalBolehovský Michal VŠTJ Ekonom Praha C 601169 100 Kč
VPM0200 Kovář OndřejKovář Ondřej KOS Slavia Plzeň B 347913 100 Kč
CHC0101 Švadlena MichalŠvadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 100 Kč
TAP0200 Melišík MartinMelišík Martin KOB Tretra Praha B 2080913 100 Kč
KAM0203 Albrecht AdamAlbrecht Adam OK Kamenice C 995899 100 Kč
KAM0100 Valášek VáclavValášek Václav OK Kamenice B 336743 100 Kč
KAM0104 Blaha PetrBlaha Petr OK Kamenice B 2053550 100 Kč
KAM0107 Bartoň MichalBartoň Michal OK Kamenice B 1407428 100 Kč
KAM0105 Gajda JanGajda Jan OK Kamenice A 9201064 100 Kč
KAM0201 Hankovec HugoHankovec Hugo OK Kamenice B 436446 100 Kč
KAM0202 Škvor AdamŠkvor Adam OK Kamenice B 425596 100 Kč
KAM0204 Hejsek FilipHejsek Filip OK Kamenice B 2050496 100 Kč
KAM0207 Renda MichalRenda Michal OK Kamenice B 446427 100 Kč
SLA0300 Kolář MatyášKolář Matyáš SKOB Slaný C 897393 100 Kč
MAS0100 Černý JanČerný Jan OOB Aš C 301512 100 Kč
SJC0202 Tuma MatějTuma Matěj Sportcentrum Jičín A 0002056295 100 Kč
SJC0101 Zalaba TomášZalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 0002053545 100 Kč
VPM0503 Kurz OndřejKurz Ondřej KOS Slavia Plzeň C 1400429 100 Kč
SRK0103 Paleček OndřejPaleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000405998 100 Kč
VPM0201 Hasman MarekHasman Marek KOS Slavia Plzeň A 2042505 100 Kč
STH0104 Mühlbach AlešMühlbach Aleš SK Studenec B 303925 100 Kč
LLI0203 Bradáč DavidBradáč David LOK-o Liberec B 2032132 100 Kč
PHK0202 Bárta ŠimonBárta Šimon OK 99 Hradec Králové B 9428 100 Kč
PHK0302 Chaloupský JakubChaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové B 682336 100 Kč
TJN0106 Adamec MartinAdamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2045202 100 Kč
TJN0105 Budský OndřejBudský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398985 100 Kč
TJN0300 Dejnožka VojtěchDejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 100 Kč
TJN0107 Rokos MichalRokos Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027215 100 Kč
DOK0200 Synek PetrSynek Petr OK Doksy B 2053519 100 Kč
DOK0100 Šmol DavidŠmol David OK Doksy B 2053509 100 Kč
SHK0303 Tichý LubomírTichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 09828 100 Kč
SHK0101 Langr JanLangr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 100 Kč
DOR0100 Janda OndřejJanda Ondřej OK Dobříš B 2045310 100 Kč
DOR0102 Tachezy JanTachezy Jan OK Dobříš B 416159 100 Kč
VSP0102 Průša KryštofPrůša Kryštof USK Praha A 2020707 100 Kč
LPU0209 Macek OndřejMacek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2075644 100 Kč
LPU0203 Pipek OndřejPipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2032156 100 Kč
DKP0204 Víteček JáchymVíteček Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 446360 100 Kč
LTP0104 Bílý JakubBílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 200 Kč

H16A 3.84 km, 18 kontrol

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0000 Jirka MikulášJirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 170 Kč
STE0007 Bořánek MichalBořánek Michal SK SKI-OB Šternberk A 2032171 170 Kč
JPV9911 Chupek JakubChupek Jakub Oddíl OS SK Prostějov A 7200370 170 Kč
JPV9915 Kašpar PetrKašpar Petr Oddíl OS SK Prostějov A 2069090 170 Kč
TRI0002 Filipek SebastianFilipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 170 Kč
VPM0001 Hašek JanHašek Jan KOS Slavia Plzeň A 2060400 170 Kč
TBM9901 Hlaváč OndřejHlaváč Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 2059757 170 Kč
BOR0001 Pavlovec DanPavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 887936 170 Kč
BOR0000 Mareš VítMareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 7202852 170 Kč
OTK0001 Panovec KryštofPanovec Kryštof OOB TJ Jiskra Otrokovice A 331216 170 Kč
LLI0001 Melichar PetrMelichar Petr LOK-o Liberec A 1398996 170 Kč
UOL9919 Horčička VítHorčička Vít SOB Olomouc A 682370 170 Kč
KSU9909 Šrámek OndřejŠrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 170 Kč
KSU9908 Jílek OndřejJílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 170 Kč
KSU0005 Matoušek MatějMatoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056281 170 Kč
KSU0044 Kroul JosefKroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056268 170 Kč
TZL0001 Podmolík JonášPodmolík Jonáš SKOB Zlín A 7203464 170 Kč
CHC9901 Křivda TomášKřivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 170 Kč
KAM9900 Škvor OtaŠkvor Ota OK Kamenice A 981828 170 Kč
ZBM9907 Dekrét JakubDekrét Jakub SK Brno Žabovřesky A 2032617 170 Kč
VPM0002 Hasman OndřejHasman Ondřej KOS Slavia Plzeň A 2042514 170 Kč
LCE0012 Zentrich DušanZentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice A 2082929 170 Kč
PHK9908 Chvátil ŠimonChvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 170 Kč
LPU9902 Fencl JonášFencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 170 Kč
LPU0002 Roudný MartinRoudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 170 Kč
LPU0008 Rusin JanRusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2032380 170 Kč
LPU0010 Volák OndřejVolák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2011790 170 Kč
SJI0001 Čech PetrČech Petr OK Jihlava A 2075680 170 Kč
TZL9901 Láznička VáclavLáznička Václav SKOB Zlín A 2059744 170 Kč
LCE9911 Vopařil JanVopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201825 170 Kč
ROU0001 Buk PetrBuk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 170 Kč
AOP9900 Tesař VojtěchTesař Vojtěch Orientační Běh Opava A 331752 170 Kč
BOR9900 Ullrich JakubUllrich Jakub OK Jiskra Nový Bor A 2067250 170 Kč

H16B 3.11 km, 17 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9903 Šebek PetrŠebek Petr Oddíl OB Kotlářka A 9903301 160 Kč
TUR9904 Thoř TomášThoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 160 Kč
DKL9900 Postolka JáchymPostolka Jáchym KOB Kladno B 888621 160 Kč
LBE0000 Lejbl LadislavLejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun A 887605 160 Kč
TAP9902 Sladkovský JaromírSladkovský Jaromír KOB Tretra Praha B 4193 160 Kč
NEJ0002 Vecko JanVecko Jan TJ Jiskra Nejdek B 20736710 160 Kč
BSO0002 Solomko AdamSolomko Adam KOB Baník Sokolov B 7895 160 Kč
TUR9901 Karatsiolis KryštofKaratsiolis Kryštof OOB TJ Turnov A 888618 160 Kč
KNC9900 Varga OndřejVarga Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. B 9101673 160 Kč
ZVO0001 Zimmer JanZimmer Jan OB SK Zvole C 897354 160 Kč
CHA9904 Bek OndřejBek Ondřej OK Chrastava B 2049592 160 Kč
CHA0000 Galbavý MatějGalbavý Matěj OK Chrastava B 2059764 160 Kč
SRK9900 Šklíba MichalŠklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007201758 160 Kč
SRK9904 Šabata MilanŠabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0002070826 160 Kč
STH9902 Vydra MartinVydra Martin SK Studenec C 51111 160 Kč
LLI0002 Bradáč JakubBradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 160 Kč
TJN9901 Novotný MarekNovotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 232325 160 Kč
TJN0001 Šmaus AntonínŠmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2025357 160 Kč
DOK0001 Synek AntonínSynek Antonín OK Doksy B 2053518 160 Kč
SHK0000 Tichý RadomírTichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 405954 160 Kč
VSP0000 Semík JakubSemík Jakub USK Praha B 446363 160 Kč
LPU0001 Roudný VáclavRoudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 160 Kč
LPU0004 Konvalinka JindřichKonvalinka Jindřich OK Lokomotiva Pardubice B 434587 160 Kč
SJI9902 Šenkýř MatějŠenkýř Matěj OK Jihlava A 2045309 160 Kč
SJH0003 Koudelka TomášKoudelka Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 436434 160 Kč
SJH0001 Veselý VojtěchVeselý Vojtěch SOS Jindřichův Hradec A 442888 160 Kč
PHK0001 Samek TomášSamek Tomáš OK 99 Hradec Králové B 2032170 320 Kč

H18A 4.28 km, 18 kontrol

(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9701 Wolf FilipWolf Filip OOB TJ Turnov A 9101181 170 Kč
PGP9809 Bartoš VojtěchBartoš Vojtěch SK Praga A 9200533 170 Kč
PGP9705 Werner MichalWerner Michal SK Praga A 2080959 170 Kč
LTP9802 Matějka LukášMatějka Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200336 170 Kč
JPV9717 Otruba VojtěchOtruba Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov A 1007529 170 Kč
JPV9807 Vystavěl OndřejVystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov A 1602633 170 Kč
JPV9824 Kočí JosefKočí Josef Oddíl OS SK Prostějov A 1007539 170 Kč
PGP9702 Navrátil ŠimonNavrátil Šimon SK Praga A 681882 170 Kč
JPV9803 Pryjma FryderykPryjma Fryderyk Oddíl OS SK Prostějov C 9980407 170 Kč
TRI9801 Cienciala JanCienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 170 Kč
LLI9802 Melichar VojtěchMelichar Vojtěch LOK-o Liberec A 7200375 170 Kč
DOK9800 Koštejn VítKoštejn Vít OK Doksy A 888634 170 Kč
VRL9802 Starý OndraStarý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2025354 170 Kč
TZL9801 Šiška PetrŠiška Petr SKOB Zlín A 2025335 170 Kč
TZL9703 Mikel DavidMikel David SKOB Zlín A 889320 170 Kč
TZL9701 Podmolík JosefPodmolík Josef SKOB Zlín A 7203466 170 Kč
KAM9803 Hausenblas ŠimonHausenblas Šimon OK Kamenice A 361923 170 Kč
ZBM9711 Kelbl VladimírKelbl Vladimír SK Brno Žabovřesky A 9201063 170 Kč
ZBM9801 Hirš OtakarHirš Otakar SK Brno Žabovřesky A 7200360 170 Kč
CHC9701 Semrád LadislavSemrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 170 Kč
DKP9801 Semerád AntonínSemerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 1394693 170 Kč
LCE9803 Černocký LiborČernocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice A 1400401 170 Kč
LCE9801 Sýkora VojtěchSýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice A 7200378 170 Kč
PHK9800 Bendák JanBendák Jan OK 99 Hradec Králové A 681889 170 Kč
PHK9805 Vandas DanielVandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 9980911 170 Kč
TJN9804 Janeček MirekJaneček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027208 170 Kč
TJN9801 Novák FilipNovák Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027217 170 Kč
SHK9803 Pek DanielPek Daniel OK Slavia Hradec Králové A 1400436 170 Kč
SHK9802 Hájek JakubHájek Jakub OK Slavia Hradec Králové A 232493 170 Kč
SHK9701 Netuka VojtěchNetuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové A 1396847 170 Kč
LPU9705 Kanta MartinKanta Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7204476 170 Kč
ASU9747 Kašpar JakubKašpar Jakub Magnus Orienteering A 920686 170 Kč
ASU9843 Sláma DušanSláma Dušan Magnus Orienteering A 2008508 170 Kč
SJI9700 Bořil JanBořil Jan OK Jihlava A 7200584 170 Kč
SJI9702 Frýba DominikFrýba Dominik OK Jihlava A 7200599 170 Kč
KAM9700 Valášek JiříValášek Jiří OK Kamenice A 232403 170 Kč
SJC9703 Zikmund ZdeněkZikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 2045221 170 Kč

H18B 3.62 km, 17 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9702 Vlášek JakubVlášek Jakub KOB Tretra Praha A 51846 160 Kč
KUO9801 Paukert LukášPaukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí A 980351 160 Kč
FSP9801 Borovička TomášBorovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 160 Kč
BOR9805 Kašpar LudvíkKašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor A 7200544 160 Kč
PGP9707 Brázdil PetrBrázdil Petr SK Praga B 331087 160 Kč
PGP9808 Novák AlešNovák Aleš SK Praga B 7202855 160 Kč
NEJ9800 Zieba JakubZieba Jakub TJ Jiskra Nejdek B 2067347 160 Kč
PGP9804 Hasal MartinHasal Martin SK Praga B 7201194 160 Kč
EKP9700 Koucký MartinKoucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 160 Kč
KAM9702 Moravec JakubMoravec Jakub OK Kamenice A 7201811 160 Kč
SJC9802 Doležal VítDoležal Vít Sportcentrum Jičín B 0002060206 160 Kč
STH9801 Kalenský AlešKalenský Aleš SK Studenec B 331426 160 Kč
TJN9802 Michek DavidMichek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027247 160 Kč
TJN9700 Šmaus JanŠmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2067320 160 Kč
LPU9706 Bezdíček KryštofBezdíček Kryštof OK Lokomotiva Pardubice B 436968 160 Kč
LPU9707 Míča TomášMíča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2032186 160 Kč
LPU9802 Žák JanŽák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 160 Kč
PGP9701 Čermák AdamČermák Adam SK Praga B 7200334 160 Kč
TAP9805 Ransdorf JakubRansdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 320 Kč
TAP9703 Valach MarekValach Marek KOB Tretra Praha C 442844 320 Kč

H20A 4.39 km, 18 kontrol Rank. koef.: 1.06

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM9502 Valeš JiříValeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 7201192 170 Kč
TUR9502 Horák PatrikHorák Patrik OOB TJ Turnov R 9001001 170 Kč
OSN9549 Kamenický JeronýmKamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 551995 170 Kč
JPV9509 Fajkus RadimFajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov A 1602630 170 Kč
LPM9602 Pešek MartinPešek Martin OK Lokomotiva Plzeň B 7200329 170 Kč
TRI9601 Walach OndřejWalach Ondřej TJ TŽ Třinec A 49356 170 Kč
LLI9603 Fürst MatoušFürst Matouš LOK-o Liberec R 7003006 170 Kč
BOR9503 Pavlovec JanPavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor R 9200728 170 Kč
BOR9608 Burda MatějBurda Matěj OK Jiskra Nový Bor A 7667667 170 Kč
AOP9602 Glonek JakubGlonek Jakub Orientační Běh Opava R 1625050 170 Kč
PGP9503 Veselý JakubVeselý Jakub SK Praga R 7203462 170 Kč
VRB9606 Matuš VojtěchMatuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem R 232144 170 Kč
BBM9500 Záděra PavelZáděra Pavel BETA URSUS Rosice R 980371 170 Kč
BBM9600 Ptáček PavelPtáček Pavel BETA URSUS Rosice A 886286 170 Kč
DKP9600 Illner VojtěchIllner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka R 899156 170 Kč
CHC9501 Křivda MartinKřivda Martin K.O.B. Choceň R 2025344 170 Kč
KAM9601 Kettner VojtěchKettner Vojtěch OK Kamenice E 897360 170 Kč
PGP9601 Landovský JakubLandovský Jakub SK Praga A 502088 170 Kč
ZBM9515 Hruška JakubHruška Jakub SK Brno Žabovřesky R 1591995 170 Kč
SJC9601 Štál JanŠtál Jan Sportcentrum Jičín A 0000000000 170 Kč
SJC9603 Zlámal DavidZlámal David Sportcentrum Jičín A 0002053542 170 Kč
LCE9501 Hubáček JonášHubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 8629757 170 Kč
LCE9602 Slíva JanSlíva Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 889313 170 Kč
PHK9601 Mašata MatějMašata Matěj OK 99 Hradec Králové R 2045215 170 Kč
LPU9502 Deml TomášDeml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice A 887928 170 Kč
SJI9601 Čech JanČech Jan OK Jihlava R 7003044 170 Kč
SJI9602 Vacek VojtěchVacek Vojtěch OK Jihlava A 7200366 170 Kč
LPU9505 Waněk AdamWaněk Adam OK Lokomotiva Pardubice R 1602634 170 Kč
LCE9601 Mudrák ŠtěpánMudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice R 889308 170 Kč
PHK9500 Dzioba MateuszDzioba Mateusz OK 99 Hradec Králové R 886647 170 Kč
AOP9501 Sklenář MartinSklenář Martin Orientační Běh Opava A 7200365 170 Kč
ASU9547 Hraboš MatějHraboš Matěj Magnus Orienteering R 7698697 340 Kč
SKV9601 Řehořek TomášŘehořek Tomáš TJ Slovan Karlovy Vary C 301397 170 Kč

H20B 3.89 km, 16 kontrol Rank. koef.: 1.06

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO9605 Skalický MatyášSkalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí A 887162 160 Kč
MAS9600 Frank JiříFrank Jiří OOB Aš B 301505 160 Kč
TJN9500 Vaniš OndřejVaniš Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027205 160 Kč
SJI9501 Koumar FrantišekKoumar František OK Jihlava B 682090 160 Kč
CHC9602 Janeba VladimírJaneba Vladimír K.O.B. Choceň B 9572 160 Kč
ROU9601 Buk MichalBuk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 2075669 160 Kč

H21E 6.28 km, 30 kontrol Rank. koef.: 1.06

(72)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8900 Schulhof JanSchulhof Jan OOB TJ Turnov C 51225 170 Kč
TUR8700 Luštický MartinLuštický Martin OOB TJ Turnov R 7092626 170 Kč
TUR9100 Wolf DanielWolf Daniel OOB TJ Turnov R 515499 170 Kč
AOP9202 Navrátil BorisNavrátil Boris Orientační Běh Opava C 515444 170 Kč
TUR8401 Váňa MartinVáňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 170 Kč
DKP8306 Janata MartinJanata Martin Oddíl OB Kotlářka R 888608 170 Kč
TRI9103 Kantor OndřejKantor Ondřej TJ TŽ Třinec C 920676 170 Kč
PGP8610 Flašar JanFlašar Jan SK Praga E 887941 170 Kč
CTB7701 Gregor MartinGregor Martin SK OB Chotěboř C 51663 170 Kč
TUR8406 Kořínek JindřichKořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 170 Kč
DKP8717 Pospíšil OndřejPospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 170 Kč
VPM8449 Bouchal JiříBouchal Jiří KOS Slavia Plzeň R 995860 170 Kč
PGP8700 Sysel CtiborSysel Ctibor SK Praga R 515161 170 Kč
PGP8302 Sysel OndřejSysel Ondřej SK Praga C 515038 170 Kč
PGP7601 Matějů LubošMatějů Luboš SK Praga R 682623 170 Kč
PGP6401 Janovský TomášJanovský Tomáš SK Praga C 515464 170 Kč
KSU7945 Turczer PetrTurczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 170 Kč
TZL8131 Smola MichalSmola Michal SKOB Zlín R 515174 170 Kč
AOP7102 Košárek PavelKošárek Pavel Orientační Běh Opava C 52296 170 Kč
TUR9001 Hostaš PetrHostaš Petr OOB TJ Turnov C 887159 170 Kč
KAM7600 Pašek FrantišekPašek František OK Kamenice C 523000 170 Kč
KAM9401 Semík OndřejSemík Ondřej OK Kamenice E 920683 170 Kč
TZL8301 Krejčík JiříKrejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 170 Kč
ZBM8721 Zháňal JanZháňal Jan SK Brno Žabovřesky C 1111187 170 Kč
ZBM8919 Hájek DanielHájek Daniel SK Brno Žabovřesky E 890118 170 Kč
ZBM8928 Zimmermann JakubZimmermann Jakub SK Brno Žabovřesky C 995810 170 Kč
ZBM9005 Nykodým MilošNykodým Miloš SK Brno Žabovřesky E 1003623 170 Kč
ZBM9101 Zimmermann ŠtěpánZimmermann Štěpán SK Brno Žabovřesky R 911220 170 Kč
ZBM9102 Bravený VítBravený Vít SK Brno Žabovřesky E 888891 170 Kč
ZBM9103 Švirák OndřejŠvirák Ondřej SK Brno Žabovřesky C 995802 170 Kč
ZBM9202 Mokrý StanislavMokrý Stanislav SK Brno Žabovřesky C 886812 170 Kč
SJC8202 Kazda OndřejKazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 0000886288 170 Kč
EKP7414 Ondráček RadimOndráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 170 Kč
VBM8801 Bravený AdamBravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 170 Kč
VRL7303 Štregl PetrŠtregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 170 Kč
LCE8803 Cahel MarekCahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 170 Kč
LCE7835 Hanslian DavidHanslian David OOB TJ Slovan Luhačovice C 995852 170 Kč
LCE7602 Horyna RomanHoryna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice R 1399000 170 Kč
PHK9104 Kamenický JakubKamenický Jakub OK 99 Hradec Králové E 553445 170 Kč
PHK8802 Panchártek JanPanchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 170 Kč
PHK9200 Petržela JanPetržela Jan OK 99 Hradec Králové E 515402 170 Kč
PHK9001 Zelenka TomášZelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 170 Kč
TZL9101 Nečas JiříNečas Jiří SKOB Zlín R 887934 170 Kč
SHK8702 Šmehlík EduardŠmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové R 515483 170 Kč
SHK8406 Komanec VáclavKomanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 995807 170 Kč
SHK7601 Hepner DavidHepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 170 Kč
LPU9301 Čermák JanČermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 170 Kč
LPU9410 Grundmann JanGrundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice E 515487 170 Kč
LPU9036 Kamenický MatějKamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 551990 170 Kč
LPU9307 Kubelka TomášKubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 889299 170 Kč
LPU9005 Nožka RadekNožka Radek OK Lokomotiva Pardubice R 515166 170 Kč
LPU9113 Procházka DavidProcházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 170 Kč
LPU8002 Udržal TomášUdržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 170 Kč
LPU9306 Záveský FilipZáveský Filip OK Lokomotiva Pardubice C 331549 170 Kč
MBM8740 Zelinka JiříZelinka Jiří O-mikron C 232019 170 Kč
ASU9447 Horvát PetrHorvát Petr Magnus Orienteering E 886264 170 Kč
ASU8304 Khýn VítězslavKhýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7203321 170 Kč
ASU9444 Minář MarekMinář Marek Magnus Orienteering E 920700 170 Kč
TZL8508 Dlabaja ŠtěpánDlabaja Štěpán SKOB Zlín C 995797 170 Kč
SSU8243 Král VáclavKrál Václav SK Severka Šumperk C 332966 170 Kč
CHC8603 Pátek MichalPátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 170 Kč
LCE8902 Slezák ZdeněkSlezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice C 889311 170 Kč
AOP9001 Melecký MartinMelecký Martin Orientační Běh Opava R 920663 170 Kč
AOP9301 Hadač FilipHadač Filip Orientační Běh Opava R 887157 170 Kč
SJC8309 Žaloudek PetrŽaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 170 Kč
AOP9303 Schuster MarekSchuster Marek Orientační Běh Opava E 995871 170 Kč
TUR8303 Dlabaja TomášDlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 170 Kč
PGP9103 Landovský TomášLandovský Tomáš SK Praga C 910714 340 Kč
LPU8304 Štěrba ZbyněkŠtěrba Zbyněk OK Lokomotiva Pardubice R 500288 170 Kč
PHK8200 Rollier BaptisteRollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 1394262 340 Kč
FSP7600 Vondra JiříVondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51864 340 Kč
PGP6803 Pospíšil VítekPospíšil Vítek SK Praga C 681612 340 Kč

H21A 5.86 km, 22 kontrol Rank. koef.: 1.06

(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8402 Brož MarekBrož Marek OOB TJ Turnov C 887618 170 Kč
DKP8109 Tomeš JaroslavTomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 170 Kč
TUR8501 Holas OndřejHolas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 170 Kč
SCP7506 Fujáček JanFujáček Jan OK Sparta Praha C 53634 170 Kč
VLI6001 Henych PetrHenych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 170 Kč
TRI9203 Gazda ViktorGazda Viktor TJ TŽ Třinec C 49395 170 Kč
PGP7106 Janas PetrJanas Petr SK Praga C 7201200 170 Kč
SJC8401 Prášil OndřejPrášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 9705 170 Kč
TAP8610 Zajíc VítězslavZajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 170 Kč
BOR9007 Kořínek TomášKořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor R 7003001 170 Kč
VLI7300 Martan JiříMartan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 170 Kč
PGP7506 Pokorný OndřejPokorný Ondřej SK Praga C 682686 170 Kč
LPM7903 Stehlík PetrStehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2045235 170 Kč
BBM7205 Fiala JanFiala Jan BETA URSUS Rosice C 515468 170 Kč
VLI8901 Kobr TomášKobr Tomáš Slavia Liberec orienteering C 1969696 170 Kč
VPM7702 Vodrážka OndřejVodrážka Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995796 170 Kč
SNA7105 Doucha JiříDoucha Jiří TJ START Náchod C 9626 170 Kč
BSO7801 Pilař KarelPilař Karel KOB Baník Sokolov C 7871 170 Kč
BSO7907 Rambousek KarelRambousek Karel KOB Baník Sokolov C 7872 170 Kč
KNC8101 Besta LukášBesta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 170 Kč
CHT8001 Matras TomášMatras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 170 Kč
SLP7704 Šafka JanŠafka Jan OOB Slavia Praha C 51614 170 Kč
DKP9401 Řada JakubŘada Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515144 170 Kč
KAM6201 Semík LubošSemík Luboš OK Kamenice C 52279 170 Kč
KAM6700 Škvor MartinŠkvor Martin OK Kamenice C 52267 170 Kč
ZBP7800 Pražák JiříPražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 170 Kč
TZL9308 Kašpar MichalKašpar Michal SKOB Zlín C 886701 170 Kč
ZBM6708 Přikryl PetrPřikryl Petr SK Brno Žabovřesky C 52008 170 Kč
ZBM7609 Pátek RichardPátek Richard SK Brno Žabovřesky C 1976000 170 Kč
ZBM8507 Palas JanPalas Jan SK Brno Žabovřesky R 500267 170 Kč
SJC8104 Kovář MiroslavKovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 0007201777 170 Kč
OSN9339 Kamenický TobiášKamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 170 Kč
CHA9300 Čechlovský JanČechlovský Jan OK Chrastava C 8200 170 Kč
SRK7807 Potštejnský JanPotštejnský Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009525 170 Kč
SRK8905 Pátek LukášPátek Lukáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009498 170 Kč
EKP7702 Kalous VladislavKalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 2058464 170 Kč
PHK7605 Kadeřávek PetrKadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 170 Kč
SHK9403 Remeš PetrRemeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 9199 170 Kč
DOR7301 Arnošt KamilArnošt Kamil OK Dobříš C 2044896 170 Kč
VSP7000 Bořánek PetrBořánek Petr USK Praha C 51750 170 Kč
VSP7302 Kučera JanKučera Jan USK Praha C 51650 170 Kč
SJI8306 Kadlec JanKadlec Jan OK Jihlava C 2073707 170 Kč
SJC8709 Drobník MichalDrobník Michal Sportcentrum Jičín C 9905 170 Kč
TZL8801 Nečas TomášNečas Tomáš SKOB Zlín C 53318 170 Kč
KAM9402 Kapal TomášKapal Tomáš OK Kamenice C 232267 170 Kč
FSP7612 Hrouda MartinHrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 170 Kč
LCE9001 Slezák JiříSlezák Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 515424 170 Kč
LCE9302 Vavrys JohanVavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice C 553457 170 Kč
LCE9201 Valenta JiříValenta Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 896968 170 Kč
EKP6701 Janeček JuraJaneček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 170 Kč
SJC8006 Kazda JiříKazda Jiří Sportcentrum Jičín C 4298 170 Kč
AOP6501 Hadač MiroslavHadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 170 Kč
TUV7500 Zakouřil TomášZakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 170 Kč
TAP8511 Makovský JakubMakovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 340 Kč
VLI7707 Habán IvoHabán Ivo Slavia Liberec orienteering C 53226 340 Kč
EKP9205 Hlaváč JaroslavHlaváč Jaroslav VŠTJ Ekonom Praha C 2067975 170 Kč
EKP8310 Pidrman MilanPidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 170 Kč

H21B 5.12 km, 22 kontrol Rank. koef.: 1.06

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO8301 Štěpánek MilanŠtěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 170 Kč
SCP8303 Vrabec OndřejVrabec Ondřej OK Sparta Praha C 51558 170 Kč
BOR9006 Karvánek MatoušKarvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 170 Kč
BOR9301 Šákr VítŠákr Vít OK Jiskra Nový Bor C 2032136 170 Kč
SKV8101 Badura VáclavBadura Václav TJ Slovan Karlovy Vary C 7200904 170 Kč
CHT9204 Pitra MartinPitra Martin OOB SK Chrast C 52315 170 Kč
SJC8801 Špicar PetrŠpicar Petr Sportcentrum Jičín C 0000009998 170 Kč
SJH7702 Komárek ArnoštKomárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 981817 170 Kč
LPU7102 Filičko MarekFiličko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 170 Kč
LPU8609 Kutílek JakubKutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2079499 170 Kč
STH9402 Kučera TomášKučera Tomáš SK Studenec C 410774 170 Kč
ASU8817 Navrátil TomášNavrátil Tomáš Magnus Orienteering C 1602632 170 Kč
EKP7002 Blaha OndřejBlaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 170 Kč
VAM8802 Klapal MichalKlapal Michal OB Vamberk C 9670 170 Kč
33X8500 Falta OndřejFalta Ondřej ExJil 9750 340 Kč
TAP8902 Černý MartinČerný Martin KOB Tretra Praha C 887637 340 Kč
VPM7700 Martínek RobertMartínek Robert KOS Slavia Plzeň C 301170 170 Kč
PHK8903 Műller MartinMűller Martin OK 99 Hradec Králové C 553440 340 Kč

H21C 4.48 km, 18 kontrol Rank. koef.: 1.06

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5200 Přeček ZdeněkPřeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 170 Kč
ZBP7302 Vaněk PetrVaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 170 Kč
VPM8549 Bouchal RadekBouchal Radek KOS Slavia Plzeň C 9357 170 Kč
JES8541 Šlajchrt MartinŠlajchrt Martin OK Rakovník 170 Kč
BOR8801 Srb TomášSrb Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 52905 170 Kč
KNC9103 Šedivý OndřejŠedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 52898 170 Kč
LTP8801 Eiselt JanEiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682092 170 Kč
PHK9802 Faltejsek JanFaltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 9464 170 Kč

H35B 4.39 km, 18 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO8001 Koblížek KamilKoblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 160 Kč
37S7200 Vladimir FujakVladimir Fujak (SVK) Kysucke Nove Mesto 425448 160 Kč
BOR7713 Nehasil DavidNehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 160 Kč
VPM7906 Les MartinLes Martin KOS Slavia Plzeň C 7200317 160 Kč
LPM7820 Suchý PetrSuchý Petr OK Lokomotiva Plzeň C 995848 160 Kč
VPM8001 Anděl RobertAnděl Robert KOS Slavia Plzeň C 887623 160 Kč
SJH7901 Kinšt DavidKinšt David SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 200 Kč
NNN7721 Holcman TomášHolcman Tomáš Neregistrovaní 981849 160 Kč
TJN7500 Balogh JanBalogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 160 Kč
SHK7704 Slovák MiroslavSlovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 160 Kč
SHK7605 Svoboda OndřejSvoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 160 Kč
LPU7816 Václavek JanVáclavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 160 Kč
FSP7610 Kužel TomášKužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515098 160 Kč
33P6800 Cych PiotrCych Piotr (POL) Oborygeni Oborniki Śląskie 1010100 160 Kč
LPM7805 Dvořák PavelDvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 160 Kč
PGP7602 Nemšovský PetrNemšovský Petr SK Praga C 899152 160 Kč

H40B 4.24 km, 18 kontrol

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7402 Blažek PetrBlažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 331394 160 Kč
SCP7507 Šístek DanielŠístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 160 Kč
DKP7100 Šubrt AntonínŠubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 160 Kč
OSN7209 Nechanický PavelNechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51972 160 Kč
CHT7302 Zlesák MartinZlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 160 Kč
BOR7409 Vácha TomášVácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8534 160 Kč
PGP7203 Baldrian PetrBaldrian Petr SK Praga C 2460 160 Kč
NEJ7300 Mareš AlexanderMareš Alexander TJ Jiskra Nejdek C 2067350 160 Kč
STH7501 Puš RomanPuš Roman SK Studenec C 425587 160 Kč
EKP7103 Bolehovský PavelBolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 7204488 160 Kč
VPM7200 Kovář VladimírKovář Vladimír KOS Slavia Plzeň C 7200583 160 Kč
ONO6400 Hájek JiříHájek Jiří SKOB Ostrov C 682072 160 Kč
SJC7531 Tomeš PetrTomeš Petr Sportcentrum Jičín C 0000896967 160 Kč
SKV7201 Vlašímský RobertVlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary C 7204490 160 Kč
SRK7501 Šklíba JanŠklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 160 Kč
DCE5500 Procházka AntonínProcházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 160 Kč
STH7401 Chrást TomášChrást Tomáš SK Studenec C 7203467 160 Kč
LLI7201 Bradáč StanislavBradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 160 Kč
PHK7103 Chaloupský DavidChaloupský David OK 99 Hradec Králové C 682359 160 Kč
PHK7101 Háp PavelHáp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 160 Kč
PHK6502 Novotný MilanNovotný Milan OK 99 Hradec Králové C 2045248 160 Kč
TJN7503 Dejnožka JiříDejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 160 Kč
TJN7501 Vokurka JanVokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253145 160 Kč
DOK7300 Šmol MarcelŠmol Marcel OK Doksy C 2053516 160 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta)Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 160 Kč
VSP7310 Průša MichalPrůša Michal USK Praha C 553437 160 Kč
VSP7401 Zakouřil VáclavZakouřil Václav USK Praha C 51724 160 Kč
LME7100 Bejvl JakubBejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 160 Kč
LPM7504 Černý MiroslavČerný Miroslav OK Lokomotiva Plzeň C 2081365 160 Kč
KAM7101 Hankovec PetrHankovec Petr OK Kamenice C 995898 160 Kč
DKP7201 Víteček JanVíteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 160 Kč
PHK6601 Kamenický JanKamenický Jan OK 99 Hradec Králové C 232255 160 Kč
EKP6800 Pecka JanPecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 160 Kč
SJH7101 Veselý OldřichVeselý Oldřich SOS Jindřichův Hradec C 442847 160 Kč

H45B 3.93 km, 16 kontrol

(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6501 Bruner LubošBruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 160 Kč
DKP6705 Šebek MartinŠebek Martin Oddíl OB Kotlářka C 889282 160 Kč
SJH6902 Dundáček MilanDundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 336790 160 Kč
MFP6700 Siegl RomanSiegl Roman Matfyz Praha C 443068 160 Kč
LPM6900 Šoupa KarelŠoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 301709 160 Kč
DKP6901 Kalousek JiříKalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 160 Kč
LTP6805 Bílý PetrBílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 160 Kč
LTP7001 Žejdlík MichalŽejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 160 Kč
LLI6801 Fürst AlešFürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 160 Kč
DKP6703 Sanna RobertoSanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 160 Kč
SJH7001 Beneš JanBeneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 160 Kč
VPM6902 Hašek OndřejHašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995835 160 Kč
OSN6900 Mareček PetrMareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 160 Kč
LBE6900 Lejbl LadislavLejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun C 887609 160 Kč
LTP6710 Kovář BorisKovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 160 Kč
LTU6301 Petržela PavelPetržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085656 160 Kč
LTU6500 Bendák PetrBendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 160 Kč
SJH6801 Parkan JiříParkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 51140 160 Kč
NEJ7000 Nádeníček JosefNádeníček Josef TJ Jiskra Nejdek C 232230 160 Kč
KPY6700 Liška JindřichLiška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 160 Kč
KPY5701 Dobeš VáclavDobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 160 Kč
VPM7003 Polívka VratislavPolívka Vratislav KOS Slavia Plzeň C 301719 160 Kč
TCB6901 Princ DavidPrinc David SK Technik České Budějovice C 515069 160 Kč
TCB6301 Pšenička JiříPšenička Jiří SK Technik České Budějovice C 52193 160 Kč
KSU5801 Šrámek JaromírŠrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 160 Kč
VPM6801 Staněk RostislavStaněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 160 Kč
VPM6901 Hasman JanHasman Jan KOS Slavia Plzeň C 2060391 160 Kč
PHK7003 Faltejsek PavelFaltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 160 Kč
TJN7002 Novotný DušanNovotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 160 Kč
TJN6802 Posselt MartinPosselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 160 Kč
TJN7000 Rydl JiříRydl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7750 160 Kč
SHK7001 Netuka JanNetuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 160 Kč
SHK6701 Langr JanLangr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 160 Kč
SHK6902 Kohout JosefKohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 160 Kč
SJI6901 Vacek MilanVacek Milan OK Jihlava C 219243 160 Kč
58C6702 Kopp PetrKopp Petr Loko Liberec 1403411 160 Kč
LCE6603 Šmelík JurajŠmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 307355 160 Kč
SBR6601 Sklenář JosefSklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 160 Kč

H50B 3.96 km, 17 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6200 Veljačik PavelVeljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 160 Kč
TUR5501 Folprecht MiroslavFolprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 1550616 160 Kč
LTP6102 Kovář KarelKovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 160 Kč
FSP6104 Borovička MilanBorovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 160 Kč
LTU6501 Hanuš PavelHanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 160 Kč
SJH6401 Tichý MartinTichý Martin SOS Jindřichův Hradec C 51929 160 Kč
SCP6100 Vrabec MartinVrabec Martin OK Sparta Praha C 51571 160 Kč
BOR6303 Pavlovec PetrPavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 160 Kč
SCP5900 Kavka JiříKavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 160 Kč
LBE6400 Mezník VladimírMezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 160 Kč
TCB6101 Pšenička MiloslavPšenička Miloslav SK Technik České Budějovice C 2073741 160 Kč
API6401 Funda JiříFunda Jiří OK Andante Písek C 232336 160 Kč
EKP6301 Koucký RomanKoucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 160 Kč
HCE6300 Růžička MiloslavRůžička Miloslav TJ Hostivice C 899161 160 Kč
DCE6100 Pavlů JaroslavPavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 160 Kč
OKP6504 Novák LiborNovák Libor SK OK 24 Praha C 51680 160 Kč
VSP6506 Hartman AlešHartman Aleš USK Praha C 51620 160 Kč
VSP6201 Němeček JanNěmeček Jan USK Praha C 682682 160 Kč
VSP6507 Semík JanSemík Jan USK Praha C 53572 160 Kč
VSP5001 Uher PetrUher Petr USK Praha C 52269 160 Kč
LPU6401 Kaplan JanKaplan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 7200596 160 Kč
LPU6504 Procházka RadekProcházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 160 Kč
LPU6102 Roudný VáclavRoudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 160 Kč
SJI6207 Bořil PetrBořil Petr OK Jihlava C 6607 160 Kč
SJI6301 Petráček AlešPetráček Aleš OK Jihlava C 53631 160 Kč
FSP6304 Šimek Tomᚊimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 160 Kč
DKP6300 Betlach MiroslavBetlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 160 Kč
DCH6101 Vlach MiroslavVlach Miroslav Radioelektronika Cheb C 246813 160 Kč

H55B 3.89 km, 16 kontrol

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
52D5900 Krämer StephanKrämer Stephan (GER) TV Coburg-Neuses 590603 160 Kč
KCK5701 Flašar JanFlašar Jan KOB Český Krumlov C 2080933 160 Kč
DCH6002 Čech PetrČech Petr Radioelektronika Cheb C 681885 160 Kč
SKV5901 Janovič OndřejJanovič Ondřej TJ Slovan Karlovy Vary C 51133 160 Kč
TUV4601 Gurka JiříGurka Jiří SOK TJ Turnov C 7770011 160 Kč
PGP6000 Kožina PetrKožina Petr SK Praga C 1700084 160 Kč
BOR5802 Sucharda JiříSucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 160 Kč
BOR6003 Dikoš PavelDikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 160 Kč
HCE5900 Kettner PavelKettner Pavel TJ Hostivice C 515105 160 Kč
PGP5900 Grivalský MichalGrivalský Michal SK Praga C 52103 160 Kč
TAP5802 Hejtmánek VladimírHejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 160 Kč
HOR5700 Škorpil MartinŠkorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 160 Kč
TUR5803 Konopáč JiříKonopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 160 Kč
KSH5901 Janošík LubomírJanošík Lubomír OB Kašperské Hory C 2080909 160 Kč
OSN6005 Wurzel BřetislavWurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 160 Kč
OSN6004 Kamenický RadanKamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 160 Kč
PHK5703 Balcar AlešBalcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 160 Kč
PHK5701 Běhoun PavelBěhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 160 Kč
TJN5604 Novotný OtakarNovotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 160 Kč
SHK5801 Hausvater KarelHausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 160 Kč
SHK5702 Gazdačko MilanGazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 160 Kč
LPU5905 Novotný MiroslavNovotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 160 Kč
LPU5408 Štěrba PavelŠtěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 160 Kč
LPU5801 Vícha VladimírVícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 160 Kč
VPM5701 Doležal JanDoležal Jan KOS Slavia Plzeň C 2075662 160 Kč
EKP5800 Fanta MiroslavFanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 160 Kč
CHC6001 Janeba PetrJaneba Petr K.O.B. Choceň C 9573 160 Kč
PGP6003 Hrabánek DavidHrabánek David SK Praga C 303940 160 Kč
EKP5600 Adrián PetrAdrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 8627106 160 Kč

H60B 3.75 km, 18 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5201 Hickethier ManfredHickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 120 Kč
SCP5201 Hojný OldřichHojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 120 Kč
PGP5501 Doležal MiroslavDoležal Miroslav SK Praga C 51753 120 Kč
ZPV5501 Jirka JiříJirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 120 Kč
TAP5501 Fiala ZdeněkFiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 120 Kč
KBP4500 Valter PetrValter Petr KBP Praha C 6645 120 Kč
KNC5501 Jun DrahomírJun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 120 Kč
SCP5500 Jahn PavelJahn Pavel OK Sparta Praha C 682101 120 Kč
DOK5500 Novák TomNovák Tom OK Doksy C 886255 120 Kč
MAS5501 Pilař KarelPilař Karel OOB Aš C 7003021 120 Kč
CHA5500 Kaška RudolfKaška Rudolf OK Chrastava C 2080917 120 Kč
DCE5400 Jaroš VladimírJaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 120 Kč
STH5501 Junek PetrJunek Petr SK Studenec C 9200530 120 Kč
VSP5203 Polák ZdeněkPolák Zdeněk USK Praha C 51740 120 Kč
LPU5201 Farář VáclavFarář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 120 Kč
LPU5404 Juračka VojtěchJuračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 120 Kč
LPU5401 Klimpl PetrKlimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 120 Kč
LPU5102 Sáňka BedřichSáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 120 Kč
EKP5500 Šedivý JiříŠedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 120 Kč
DKL5400 Cabrnoch JiříCabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 120 Kč
MAS5401 Hájek JanHájek Jan OOB Aš C 7885 240 Kč
DKL5201 Brumek StanislavBrumek Stanislav KOB Kladno C 51343 240 Kč
FSP5300 Wald FrantišekWald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 49606 240 Kč
MLA5200 Urbanec DaliborUrbanec Dalibor MLOK Mariánské Lázně 51494 120 Kč

H65B 3.37 km, 16 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL5002 Farář JaroslavFarář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9261 120 Kč
TUR4801 Jakubec JindřichJakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 120 Kč
PGP4601 Dvořák JaromírDvořák Jaromír SK Praga C 51274 120 Kč
SCP4600 Novák MilošNovák Miloš OK Sparta Praha C 52299 120 Kč
DCH4701 Jirásek JaroslavJirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 120 Kč
LBE4600 Nosál StanislavNosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 120 Kč
TJP4700 Ryšavý VítRyšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 120 Kč
SLA4700 Švec ZdeněkŠvec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 120 Kč
LJN4700 Matoušek LubošMatoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 120 Kč
LTU4801 Rejmont MilanRejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 120 Kč
LLI4702 Peterka JosefPeterka Josef LOK-o Liberec C 51204 120 Kč
DKP4700 Procházka AlešProcházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 49885 120 Kč
VLI5000 Horáček MiroslavHoráček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 4214 120 Kč
KSH4801 Fiala MilošFiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 120 Kč
TJP4900 Peterka FrantišekPeterka František TJ Sokol Troja C 8861 120 Kč
VRL4901 Knobloch JindřichKnobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8999 120 Kč
DKP4900 Stehno PavelStehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 120 Kč
VSP5000 Hořínek JaroslavHořínek Jaroslav USK Praha C 51643 120 Kč
SCP4700 Buriánek JaromírBuriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 120 Kč
VRL5001 Štregl Tomᚊtregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 120 Kč
CST4601 Šafařík BedřichŠafařík Bedřich OB Strakonice C 443103 120 Kč

H70B 2.81 km, 13 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka ZdenkoProcházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 120 Kč
SCP4500 Rakovec MilošRakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 120 Kč
ONO4201 Lisý JanLisý Jan SKOB Ostrov C 301501 120 Kč
NEJ4100 Frey JaromírFrey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 49619 120 Kč
BSO4401 Schimm DieterSchimm Dieter KOB Baník Sokolov C 8689 120 Kč
FSP4300 Čadil JanČadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 120 Kč
PHK4101 Rychlý RudolfRychlý Rudolf OK 99 Hradec Králové C 9823 120 Kč
VSP4300 Dohnal JosefDohnal Josef USK Praha C 51743 120 Kč
LPU4501 Fridrich JaroslavFridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 120 Kč
SJC3601 Havlík JaroslavHavlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 9005225 120 Kč
TEP4400 Aschermann MichalAschermann Michal Tempo Praha C 52159 120 Kč

H75B 2.28 km, 12 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR3600 Křtěnský JaroslavKřtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 4132 120 Kč
BOR3900 Beránek MiroslavBeránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 120 Kč
PGP3800 Attl VladimírAttl Vladimír SK Praga C 682666 240 Kč

H80B 1.98 km, 10 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP3300 Semorád MilošSemorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 120 Kč
FSP3400 Hanák MilanHanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 120 Kč
FSP3300