Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace)

Datum:
26.09.2015
Místo konání:
Sobotín - Klepáčov
Pořadatel:
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
Kategorie:
D16     D18     D20     D21     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H16     H18     H20     H21     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     T3     T6     T9    
(86)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice A 2025352 0 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7205020 0 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 7205027 0 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 53247 0 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc A 682075 0 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 0 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 0 Kč
NEJ0151 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek A 2035737 0 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 0 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 0 Kč
MFP0050 Pelikánová Máša Matfyz Praha B 428223 0 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice A 7150100 0 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 0 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 2056262 0 Kč
BBM9951 Pataki Réka Dalida BETA URSUS Orienteering C 1396265 0 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 9101109 0 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov A 6886 0 Kč
LBM0151 Korpasová Lucie TJ Lokomotiva Ingstav Brno A 9101707 0 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno B 331291 0 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 0 Kč
17H9951 Porgányi Anna (HUN) Hungarian Team 2066452 400 Kč
AOP0050 Hájková Lenka Orientační Běh Opava A 515149 0 Kč
VIC9959 Slovenčíková Eliška OB Vizovice B 2073711 0 Kč
17H0150 Apró Vivien (HUN) Hungarian Team 2009006 400 Kč
NEJ0150 Nádeníčková Pavla TJ Jiskra Nejdek A 2056275 0 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín A 7203458 0 Kč
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice A 7090701 0 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 0 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 232425 0 Kč
KAM0050 Kováříková Marie OK Kamenice A 436964 0 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 7201818 0 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7204985 0 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 0 Kč
39P0150 Susek Julia (POL) UMKS Orkan Ostróda 7010626 400 Kč
17H9954 Sárközy Zsófia (HUN) Hungarian Team 7990513 400 Kč
17H0151 Gárdonyi Csilla (HUN) Hungarian Team 888342 400 Kč
17H0051 Szuromi Hanga (HUN) Hungarian Team 9000204 400 Kč
TUR9951 Nejezchlebová Martina OOB TJ Turnov B 8223 0 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 0 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk A 2025342 0 Kč
17H0050 Hajnal Dorottya (HUN) Hungarian Team 9900330 400 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7203324 0 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno A 410338 0 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 897355 0 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno B 122 0 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 1400403 0 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 436447 0 Kč
ZAM0151 Kubíčková Iva OB TJ Sokol Žamberk A 1398976 0 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 0 Kč
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové A 2032162 0 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 7205002 0 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 0 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava A 52966 0 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 7201776 0 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 416210 0 Kč
TBM9952 Utíkalová Kateřina KOS TJ Tesla Brno B 232865 0 Kč
LPU0054 Borovičková Valerie OK Lokomotiva Pardubice A 682622 0 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice A 425545 0 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 2027245 0 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 0 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 897364 0 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 7201814 0 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 682365 0 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 2075681 0 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 0 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SOS Jindřichův Hradec A 442882 0 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 303919 0 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 0 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0002073747 0 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007203465 0 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 0 Kč
ASU0099 Hrabošová Magdalena Magnus Orienteering A 2045171 0 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering A 920661 0 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 0002059737 0 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín A 0002056270 0 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín A 0002056287 0 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín A 8581 0 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice B 52695 0 Kč
LCE0054 Šabršulová Natálie OOB TJ Slovan Luhačovice B 2085608 0 Kč
LCE9952 Šmelíková Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 1399951 0 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 52687 0 Kč
MOV9951 Švidrnochová Lenka SKOB Ostrava B 2032153 0 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň A 320290 0 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga A 331147 0 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446425 0 Kč
VRL9951 Waňková Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 425555 0 Kč
(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 53280 0 Kč
TRI9761 Kaufmanová Ivana TJ TŽ Třinec A 416127 0 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec A 2073746 0 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 2060276 0 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec A 2056306 0 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 0 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 0 Kč
DKP9751 Nováková Tereza Oddíl OB Kotlářka E 886271 0 Kč
MOV9852 Vývodová Jana SKOB Ostrava A 2027242 0 Kč
AOP9850 Fukalová Hana Orientační Běh Opava A 361939 0 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov A 1403414 0 Kč
VIC9898 Kůstková Daniela OB Vizovice A 1006616 0 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín A 2032161 0 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín A 436954 0 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 1403419 0 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov A 1007538 0 Kč
JPV9899 Soldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 1007537 0 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 442851 0 Kč
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno A 9101703 0 Kč
TUR9755 Nejezchlebová Barbora OOB TJ Turnov A 231920 0 Kč
17H9850 Gerber Csenge (HUN) Hungarian Team 7110898 400 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 0 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice A 886274 0 Kč
17H9753 Kézdy Borbála (HUN) Hungarian Team 7970817 400 Kč
17H9751 Viniczai Csenge (HUN) Hungarian Team 7201400 400 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga A 1407423 0 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň A 2082918 0 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 0 Kč
17H9752 Völgyesi Melody (HUN) Hungarian Team 2022142 400 Kč
PGP9756 Veljačiková Hana SK Praga A 7202891 0 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno B 1441628 0 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno A 1007533 0 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 7205001 0 Kč
SJI9852 Čechová Tereza OK Jihlava A 2058511 0 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 0 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava A 336765 0 Kč
MAS9853 Pelcová Tereza OOB Aš C 416189 0 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice A 2070818 0 Kč
PHK9753 Kavalírová Julie OK 99 Hradec Králové A 207804 0 Kč
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec A 53293 0 Kč
VPM9751 Hlinovská Johana KOS Slavia Plzeň B 2035166 0 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice A 52722 0 Kč
PHK9751 Novotná Klára OK 99 Hradec Králové A 1398990 0 Kč
SJH9852 Hojná Dominika SOS Jindřichův Hradec A 331328 0 Kč
SJH9752 Peňázová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 331783 0 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 7770033 0 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 0 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 0 Kč
VPM9853 Kroupová Eliška KOS Slavia Plzeň B 2031356 0 Kč
VPM9753 Šafrhansová Lucie KOS Slavia Plzeň B 2060399 0 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 0 Kč
LCE9852 Hanousková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice A 2020727 0 Kč
LCE9751 Vavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice A 889309 0 Kč
LCE9761 Zentrichová Daniela OOB TJ Slovan Luhačovice B 2082928 0 Kč
KSU9888 Habigerová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053582 0 Kč
KSU9853 Švancárová Veronika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2011813 0 Kč
KSU9799 Smrčková Dominika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 897348 0 Kč
Rank. koef.: 1.04
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec R 2073724 0 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 0 Kč
DKP9652 Šňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka R 515071 0 Kč
SSU9666 Machusová Karolína SK Severka Šumperk A 2032188 0 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice A 7140196 0 Kč
KRL9655 Lavičková Michaela Kometa Kralovice B 2035163 0 Kč
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice A 8898 0 Kč
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec R 7200361 0 Kč
BBM9650 Weiler Virág BETA URSUS Orienteering A 7201395 0 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň R 7201820 0 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň R 7201819 0 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice R 7003009 0 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice R 7200333 0 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice E 53599 0 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava A 49302 0 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 0 Kč
17H9652 Szuromi Luca (HUN) Hungarian Team 505226 400 Kč
17H9654 Becze Rita (HUN) Hungarian Team 1396119 400 Kč
ZBM9550 Galatíková Lucie SK Žabovřesky Brno A 2075663 0 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno E 7200367 0 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 981804 0 Kč
LPU9558 Doleželová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice R 7200598 0 Kč
LPU9659 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 1398998 0 Kč
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice R 434574 0 Kč
LPU9657 Kulhavá Eliška OK Lokomotiva Pardubice E 887635 0 Kč
PHK9666 Koderičová Tereza OK 99 Hradec Králové A 1406191 0 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové B 224885 0 Kč
PHK9653 Šádková Martina OK 99 Hradec Králové A 1398980 0 Kč
PHK9696 Cych Weronika OK 99 Hradec Králové R 1394899 0 Kč
ASU9696 Hošeková Vanda Magnus Orienteering A 7200369 0 Kč
SJC9552 Šmejcová Anna Sportcentrum Jičín B 0000009933 0 Kč
LCE9555 Končáková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice A 53828 0 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058483 0 Kč
17H9653 Egei Petra (HUN) Hungarian Team 232822 600 Kč
Rank. koef.: 1.04
(101)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8651 4624 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7203326 0 Kč
TUR8153 4327 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 515086 0 Kč
1JP9451 Stankiewicz Agata (POL) Polish Military Team 9101162 400 Kč
1JP8951 Lajn Daria (POL) Polish Military Team 553469 400 Kč
1JP9051 Wisniewska Hanna (POL) Polish Military Team 504050 400 Kč
1JP9052 Gwozdz Ewa (POL) Polish Military Team 8625543 400 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 2081369 0 Kč
CHT8851 19825 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 0 Kč
DKP8154 2500 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka R 9999888 0 Kč
TUR8650 3100 Krafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 0 Kč
AOP9350 Mrázová Pavla Orientační Běh Opava C 515447 0 Kč
SJH9451 Benešová Jana SOS Jindřichův Hradec R 920682 0 Kč
DKP8756 1205 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 0 Kč
DKP8450 19936 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 0 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 0 Kč
SSU8951 3194 Kuncová Eliška SK Severka Šumperk R 7003039 0 Kč
TUR8354 5012 Rufferová Iva OOB TJ Turnov R 822282 0 Kč
SJH9352 19938 Šrámková Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553458 0 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 0 Kč
CHT8353 Matrasová Kateřina OOB SK Chrast C 1007554 0 Kč
TAP9053 19932 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 0 Kč
PGP9056 2488 Jakobová Adélka SK Praga R 682103 0 Kč
KON8787 1202 Dittrichová Petra KOB Konice C 515153 0 Kč
TAP9251 19941 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 0 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 0 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 0 Kč
AOP9450 Tesařová Marcela Orientační Běh Opava R 515074 0 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka R 7945000 0 Kč
KAM8851 1223 Doležalová Monika OK Kamenice R 232409 0 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice C 428250 0 Kč
LTU8451 19989 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 0 Kč
LTU8950 4558 Petrželová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 0 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 49844 0 Kč
39P8250 Czajka Izabela (POL) UMKS Orkan Ostróda 2077799 400 Kč
17H9350 19872 Rusvai Katalin (HUN) Hungarian Team 363428 400 Kč
PGP9350 19943 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 0 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 236994 0 Kč
LIT8551 4119 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 0 Kč
SSU8151 19946 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 0 Kč
TUR8951 Dundrová Lucie OOB TJ Turnov C 8059 0 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 0 Kč
AOP8152 3051 Košárková Iva Orientační Běh Opava R 2082714 0 Kč
ZBM7951 1720 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno C 703370 0 Kč
ZBM8350 Hiklová Natalia SK Žabovřesky Brno R 1633330 0 Kč
ZBM8772 19955 Adamová Eva SK Žabovřesky Brno C 52039 0 Kč
ZBM8787 2330 Hrstková Vladěna SK Žabovřesky Brno R 7201204 0 Kč
ZBM8888 2220 Hlavová Hana SK Žabovřesky Brno E 515450 0 Kč
ZBM8950 4638 Poklopová Lenka SK Žabovřesky Brno E 1007544 0 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno C 995814 0 Kč
ZBM8954 2155 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 416329 0 Kč
ZBM8966 2673 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 7200341 0 Kč
ZBM9350 5412 Šimková Johanka SK Žabovřesky Brno R 9005227 0 Kč
ZBM9353 19826 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno C 7200316 0 Kč
ZBM9354 2326 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno R 1668661 0 Kč
ZBM9451 966 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno E 9201069 0 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno R 2020737 0 Kč
ZBM9456 5884 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno E 9201068 0 Kč
ZBM9457 Chroustová Lenka SK Žabovřesky Brno C 331025 0 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 0000515158 0 Kč
SHK9352 19828 Myslivcová Pavla OK Slavia Hradec Králové C 2051524 0 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 995884 0 Kč
SHK9151 19953 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 0 Kč
SHK9051 3830 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové R 515425 0 Kč
SHK8658 Novotná Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9101107 0 Kč
SHK8550 19954 Ondřejová Dita Terezie OK Slavia Hradec Králové C 9915 0 Kč
SHK8152 2169 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové R 1398689 0 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové E 1008173 0 Kč
CTB8151 1840 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 0 Kč
PGP7650 5052 Ryšavá Magdalena SK Praga C 2085586 0 Kč
DKP8758 539 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 434840 0 Kč
LPU7667 1486 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 0 Kč
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice E 887927 0 Kč
LPU7951 2931 Klimplová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 1271279 0 Kč
LPU9053 2942 Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 906217 0 Kč
LPU9351 19823 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice E 2011864 0 Kč
LPU9460 Kosová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice R 2073750 0 Kč
LPU9456 Lehárová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice R 2045225 0 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 0 Kč
LPU8552 6072 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 2053588 0 Kč
PHK8855 241 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 0 Kč
PHK8753 19986 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 897344 0 Kč
PHK9353 Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9832 0 Kč
PHK9150 3061 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 887904 0 Kč
PHK9451 4218 Novotná Markéta OK 99 Hradec Králové E 553443 0 Kč
PHK8051 5982 Topinková Monika OK 99 Hradec Králové E 515494 0 Kč
PHK9154 6127 Valešová Jana OK 99 Hradec Králové C 1008144 0 Kč
PHK8951 865 Čepová Daniela OK 99 Hradec Králové R 1700076 0 Kč
AOP8666 3622 Macinská Jana Orientační Běh Opava E 2051359 0 Kč
BOR8752 Sedláčková Oldřiška OK Jiskra Nový Bor C 51473 0 Kč
BOR9051 1571 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 0 Kč
BOR9161 759 Burdová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 0 Kč
NPA9151 3161 Kubátová Zuzka SK LOB Nová Paka C 515421 0 Kč
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 7203330 0 Kč
SJC8156 709 Šafka Brožková Dana Sportcentrum Jičín E 0000500266 0 Kč
VRL7452 4805 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 0 Kč
LCE9155 19937 Čermáková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice C 361921 0 Kč
LCE9353 19096 Horčičková Vendula OOB TJ Slovan Luhačovice E 515413 0 Kč
LCE9250 5467 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice C 889312 0 Kč
VSP7850 288 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 0 Kč
34P9651 Hornik Aleksandra (POL) WKS Grunwald Poznań 9961217 400 Kč
17F8051 Sundberg Karoliina (FIN) Lynx 801980 400 Kč
5.00 km, 230 m, 11 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU7951 Matoušková Jana SK Severka Šumperk C 2025355 400 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 400 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 53240 400 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 51554 400 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 515006 400 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 400 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 400 Kč
TJN7754 Hrobařová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9482 400 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 400 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 1398538 400 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 9101115 400 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 400 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9281 400 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 400 Kč
DOR7652 Arnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 400 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009503 400 Kč
NPA7852 Tauchmanová Ivana SK LOB Nová Paka C 2060300 400 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 400 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 400 Kč
4.80 km, 160 m, 10 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 400 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 1400448 400 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 400 Kč
42S7250 Chupeková Silvia (SVK) Slávia Žilinská univerzita Žilina 7204971 400 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 400 Kč
SSU7450 Seidenglanzová Irena SK Severka Šumperk C 6713 400 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 51638 400 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 400 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 400 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 400 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 995812 400 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 400 Kč
DKP7250 Tichá Dagmar Oddíl OB Kotlářka C 1470164 400 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205038 400 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 416110 400 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 400 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 400 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 400 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 9431 400 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 9551 400 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 400 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002045240 400 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009501 400 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 400 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 53598 400 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032384 400 Kč
4.30 km, 160 m, 10 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 400 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 400 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 109 400 Kč
HAV6652 Opletalová Pavlína OB Havířov C 49306 400 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 400 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 52664 400 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 400 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 400 Kč
SSU6951 Kašparová Ivana SK Severka Šumperk C 2032169 400 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 400 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 400 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 400 Kč
ZPV6777 Holinková Hana KOB ZPV Prostějov C 52587 400 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 400 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 400 Kč
HAV6651 Hanzlová Svatava OB Havířov 49329 400 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 400 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 400 Kč
KAM6850 Semíková Iva OK Kamenice C 2035702 400 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 400 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 400 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 400 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 400 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 52145 400 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 400 Kč
VLI7051 Procházková Alexandra Slavia Liberec orienteering C 416258 400 Kč
VBM6655 Chroustová Petra VSK Mendelu Brno C 995888 400 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 400 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 400 Kč
SJI6951 Čechová Zuzana OK Jihlava C 980334 400 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 400 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 331685 400 Kč
LPU6859 Kaplanová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 224882 400 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 400 Kč
PHK6651 Novotná Petra OK 99 Hradec Králové C 4146 400 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 400 Kč
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 52767 400 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 400 Kč
ASU6999 Šmelíková Hana Magnus Orienteering C 2012280 400 Kč
AOV6951 Mielcová Elena OOB TJ Baník Ostrava C 896961 400 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 400 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 600 Kč
4.20 km, 160 m, 10 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 400 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 400 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 400 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 400 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 400 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 400 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 400 Kč
SJH6451 Tichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 51925 400 Kč
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 400 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 52219 400 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 9676 400 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 400 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 9681 400 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 400 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 400 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 400 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 400 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 400 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 400 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 7200270 400 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 400 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 400 Kč
SHK6561 Teplá Hana OK Slavia Hradec Králové C 9125 400 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 400 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 400 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 400 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 400 Kč
PHK6251 Kubíčková Marcela OK 99 Hradec Králové C 9389 400 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové 219239 400 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 400 Kč
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 400 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 400 Kč
LCE6351 Slezáková Jitka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52701 400 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 400 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 600 Kč
3.90 km, 95 m, 10 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 400 Kč
OOP5751 Hájková Ludmila TJ Opava C 52769 400 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 400 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 400 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 400 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 400 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 400 Kč
TBM5662 Janotová Dobra KOS TJ Tesla Brno C 886279 400 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 400 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 400 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 400 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 400 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 52358 400 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 400 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 400 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 400 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 400 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 400 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 400 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 400 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 400 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 400 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 400 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 400 Kč
3.80 km, 95 m, 8 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 320 Kč
TBM5253 Cigošová Anna KOS TJ Tesla Brno C 410192 320 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 320 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 320 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 320 Kč
17H5450 Jenei Margit (HUN) Hungarian Team 7600258 320 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 320 Kč
SJH5350 Kovářová Milena SOS Jindřichův Hradec C 232411 320 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 320 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 320 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 320 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 232005 320 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 320 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 320 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8168 320 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 320 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 320 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 320 Kč
3.10 km, 95 m, 9 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 320 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 320 Kč
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 320 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 4100 320 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 320 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 320 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 320 Kč
2.60 km, 95 m, 8 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 320 Kč
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 320 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 320 Kč
(78)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 0 Kč
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec A 2073752 0 Kč
TBM9901 Hlaváč Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 2059757 0 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc A 682370 0 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga A 7201196 0 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín A 7203464 0 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava A 7203453 0 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 0 Kč
JPV9911 Chupek Jakub Oddíl OS SK Prostějov A 7200370 0 Kč
JPV9915 Kašpar Petr Oddíl OS SK Prostějov A 2069090 0 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 0 Kč
41P9900 Kuca Kacper (POL) WKS Wawel Kraków 7204931 400 Kč
17H0200 Bujdosó Zoltán (HUN) Hungarian Team 888364 400 Kč
17H9901 Ormay Mihály (HUN) Hungarian Team 2022123 400 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 0 Kč
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka A 9903301 0 Kč
17H0100 Jónás Ferenc (HUN) Hungarian Team 2052339 400 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno A 7201210 0 Kč
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 2020742 0 Kč
UBM0003 Rajnoha David MENISKOS Brno B 2049609 0 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 0 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 0 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk A 2032171 0 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 0 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava A 253106 0 Kč
17H9904 Weiler Vince (HUN) Hungarian Team 2022128 400 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 52549 0 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 0 Kč
17H9900 Kálmán Erik (HUN) Hungarian Team 2022201 400 Kč
17H0001 Győri Bertalan (HUN) Hungarian Team 2052340 400 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy B 2053518 0 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069092 0 Kč
OTK0001 Panovec Kryštof OOB TJ Jiskra Otrokovice A 331216 0 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 0 Kč
TBM0111 Milán Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 70700007 0 Kč
ZBM9903 Říčný Vojta SK Žabovřesky Brno A 410331 0 Kč
ZBM9904 Král Jan SK Žabovřesky Brno B 2054641 0 Kč
ZBM9907 Dekrét Jakub SK Žabovřesky Brno A 2032617 0 Kč
CHA0000 Galbavý Matěj OK Chrastava B 2059764 0 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 405954 0 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 2075680 0 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava B 7200364 0 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 1398996 0 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 0 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 2053545 0 Kč
TZL9901 Láznička Václav SKOB Zlín A 886828 0 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 0 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 0 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 0 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2032380 0 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2011790 0 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 0 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 7202866 0 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové B 2032170 0 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 0 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 887936 0 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 7202852 0 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň A 2060400 0 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007201758 0 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2070826 0 Kč
LCE0003 Bitto Maxim OOB TJ Slovan Luhačovice B 2053585 0 Kč
LCE9912 Turza Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice B 2081383 0 Kč
LCE9911 Vopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201825 0 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice A 2082929 0 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 0 Kč
KSU9933 Ondráček Radek Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056305 0 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 0 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 0 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 0 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067337 0 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056281 0 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056268 0 Kč
KSU0013 Šafář Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 0 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056308 0 Kč
TAP9902 Sladkovský Jaromír KOB Tretra Praha B 4193 600 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov A 888618 600 Kč
17H9905 Balázs Egei (HUN) Hungarian Team 1396220 600 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 2042517 0 Kč
(73)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 0 Kč
LTP9802 Matějka Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200336 0 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga A 2080959 0 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga A 681882 0 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 889320 0 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 7203466 0 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov A 9101181 0 Kč
NEJ9800 Zieba Jakub TJ Jiskra Nejdek B 2067347 0 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 51846 0 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy A 888634 0 Kč
MFP9800 Pelikán Lukáš Matfyz Praha C 2051546 0 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2025354 0 Kč
SSU9701 Vosáhlo Jan SK Severka Šumperk B 9005223 0 Kč
HLV9732 Sedláček Ondřej KČT - OB Holešov A 7200377 0 Kč
PGP9808 Novák Aleš SK Praga B 7202855 0 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering A 980376 0 Kč
BBM9707 Dalos Maté BETA URSUS Orienteering A 1396156 0 Kč
JPV9717 Otruba Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov A 1007529 0 Kč
JPV9803 Pryjma Fryderyk Oddíl OS SK Prostějov C 9980407 0 Kč
JPV9800 Hubáček Filip Oddíl OS SK Prostějov A 301569 0 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov A 1602633 0 Kč
JPV9824 Kočí Josef Oddíl OS SK Prostějov A 1007539 0 Kč
17H9704 Mészáros Mátyás (HUN) Hungarian Team 9970827 400 Kč
17H9705 Szűcs Botond (HUN) Hungarian Team 7201396 400 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 0 Kč
KAM9803 Hausenblas Šimon OK Kamenice A 361923 0 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 0 Kč
KAM9700 Valášek Jiří OK Kamenice A 232245 0 Kč
17H9802 Hortobágyi Ákos (HUN) Hungarian Team 2056183 400 Kč
PGP9809 Bartoš Vojtěch SK Praga A 9200533 0 Kč
17H9801 Egei Patrik (HUN) Hungarian Team 2037814 400 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí A 980351 0 Kč
17H9803 Zacher Márton (HUN) Hungarian Team 7201398 400 Kč
17H9805 Szuromi Mátyás (HUN) Hungarian Team 1396149 400 Kč
17H9806 Gyenizse-Nagy Balázs (HUN) Hungarian Team 307520 400 Kč
17H9701 Peregi Dániel (HUN) Hungarian Team 2022134 400 Kč
17H9804 Rácz Zoltán (HUN) Hungarian Team 2019798 400 Kč
KAM9702 Moravec Jakub OK Kamenice A 7201811 0 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027208 0 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027247 0 Kč
TJN9801 Novák Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027217 0 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2067320 0 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno A 9201063 0 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno A 7200360 0 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové A 1400436 0 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové A 7202576 0 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové A 1396847 0 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava A 7200584 0 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava B 219260 0 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 0 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 7200375 0 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 0 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 1394693 0 Kč
LPU9705 Kanta Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7204476 0 Kč
LPU9707 Míča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2032186 0 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 0 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové A 681889 0 Kč
PHK9700 Lucerski Maciek OK 99 Hradec Králové A 1411016 0 Kč
PHK9801 Maňák Michal OK 99 Hradec Králové A 224890 0 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 9110998 0 Kč
LPM9702 Sova František OK Lokomotiva Plzeň A 361920 0 Kč
CHC9803 Okarma Jacek K.O.B. Choceň C 889176 0 Kč
CHC9804 Sosenko Szymon K.O.B. Choceň C 1401479 0 Kč
BBM9802 Kún Josef BETA URSUS Orienteering B 2035707 0 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 0 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering A 920686 0 Kč
ASU9843 Sláma Dušan Magnus Orienteering A 2008508 0 Kč
SJC9802 Doležal Vít Sportcentrum Jičín B 0002060206 0 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 0 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice A 1400401 0 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice A 7200378 0 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk B 2060296 0 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor A 7200544 600 Kč
Rank. koef.: 1.04
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec A 49356 0 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec R 7003006 0 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 7201192 0 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava A 7200365 0 Kč
TUR9502 Horák Patrik OOB TJ Turnov R 9001001 0 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka R 899156 0 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava R 1625050 0 Kč
SSU9609 Mikula Jan SK Severka Šumperk A 433099 0 Kč
BBM9500 Záděra Pavel BETA URSUS Orienteering R 980371 0 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 0 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 551995 0 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem R 232144 0 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 897360 0 Kč
SOP9601 Svoboda František OOB TJ Slezan Opava B 8727 0 Kč
17H9603 Miavecz Balázs (HUN) Hungarian Team 505244 400 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga R 7203462 0 Kč
KUO9501 Štancl Daniel KOB Ústí nad Orlicí A 887163 0 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí A 887162 0 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga A 502088 0 Kč
TAP9602 Janáč Vašek KOB Tretra Praha B 442860 0 Kč
ZBM9515 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno R 1591995 0 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava R 7003044 0 Kč
SJI9501 Koumar František OK Jihlava B 682090 0 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava A 7200366 0 Kč
MAS9600 Frank Jiří OOB Aš B 301505 0 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice A 887928 0 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice A 1400447 0 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice R 1602634 0 Kč
PHK9602 Horáček Petr OK 99 Hradec Králové A 2035705 0 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové R 2045215 0 Kč
PHK9500 Dzioba Mateusz OK 99 Hradec Králové R 9101295 0 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň R 2025344 0 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor A 7667667 0 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor R 9200728 0 Kč
ASU9547 Hraboš Matěj Magnus Orienteering R 7698697 0 Kč
ASU9644 Šmelík Martin Magnus Orienteering R 682340 0 Kč
SJC9601 Štál Jan Sportcentrum Jičín A 0000000000 0 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín A 0002053542 0 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice R 889308 0 Kč
LCE9602 Slíva Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 889313 0 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 2075669 0 Kč
SKM9501 Krajcar Ivo KOB Směr Kroměříž B 425530 600 Kč
Rank. koef.: 1.04
(148)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 887630 0 Kč
TRI9203 Gazda Viktor TJ TŽ Třinec C 49395 0 Kč
TRI9103 19806 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec C 920676 0 Kč
1JP8201 Kowalski Wojciech (POL) Polish Military Team 8625724 400 Kč
1JP8101 Dwojak Wojciech (POL) Polish Military Team 504052 400 Kč
1JP9001 Pawlak Bartosz (POL) Polish Military Team 553471 400 Kč
1JP9201 Olejnik Michal (POL) Polish Military Team 887092 400 Kč
1JP8701 Wenslaw Mateusz (POL) Polish Military Team 9101164 400 Kč
TUR8103 9523 Fodor Petr OOB TJ Turnov R 981821 0 Kč
TUR8700 19975 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 7092626 0 Kč
PGP8407 15178 Procházka Jan SK Praga E 515110 0 Kč
PGP7506 15039 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 0 Kč
PGP8409 16065 Šedivý Jan SK Praga E 1406172 0 Kč
DKP8306 11119 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka R 888608 0 Kč
TUR8900 19976 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 51225 0 Kč
TZL8301 12127 Krejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 0 Kč
TUR8401 17895 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 0 Kč
TZL9101 14042 Nečas Jiří SKOB Zlín R 887934 0 Kč
TZL8508 8875 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín C 995797 0 Kč
AOP9301 10299 Hadač Filip Orientační Běh Opava R 887157 0 Kč
AOP9303 19442 Schuster Marek Orientační Běh Opava E 995871 0 Kč
PGP9103 12410 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 0 Kč
SJC7702 Dávidík Marian Sportcentrum Jičín E 533301 0 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 436949 0 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno C 436405 0 Kč
DKP8717 19817 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 0 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 2084933 0 Kč
SSU8841 12187 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 887940 0 Kč
CHT8510 11976 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 7201807 0 Kč
AOP9202 14032 Navrátil Boris Orientační Běh Opava C 515444 0 Kč
DKP7701 11933 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 0 Kč
TUR8303 8876 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 0 Kč
TUR8402 Brož Marek OOB TJ Turnov C 887618 0 Kč
KRN8203 19810 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 0 Kč
TUR9100 18128 Wolf Daniel OOB TJ Turnov R 515499 0 Kč
DOK8700 19966 Novák Daniel OK Doksy C 887924 0 Kč
TBM7835 8255 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 515094 0 Kč
17H9202 Bakó Áron (HUN) Hungarian Team 7201391 400 Kč
17H8500 Gösswein Csaba (HUN) Hungarian Team 2004470 400 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk R 2027239 0 Kč
TZL8131 16494 Smola Michal SKOB Zlín R 515174 0 Kč
PGP6803 15108 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 0 Kč
TBM8201 12082 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno R 515009 0 Kč
RBK8605 19969 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 0 Kč
VLI8901 19972 Kobr Tomáš Slavia Liberec orienteering C 1969696 0 Kč
PGP8700 16949 Sysel Ctibor SK Praga R 515161 0 Kč
PGP8610 9499 Flašar Jan SK Praga E 887941 0 Kč
SSU8802 15038 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 0 Kč
BBM7205 19965 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 0 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 0 Kč
KAM6501 12083 Kozák Petr OK Kamenice C 51733 0 Kč
KAM7600 14675 Pašek František OK Kamenice C 523000 0 Kč
KAM9401 20167 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 0 Kč
SSU9000 10633 Hewelt Maciej SK Severka Šumperk C 500662 0 Kč
STE7401 17312 Tomanek Daniel SK SKI-OB Šternberk C 7200324 0 Kč
95P8900 Stefański Dawid (POL) Wrocław 501145 400 Kč
TAP8511 13173 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 0 Kč
17H9203 Bugár Gergely (HUN) Hungarian Team 9101950 400 Kč
TUR8002 14454 Oma Jakub OOB TJ Turnov C 800320 0 Kč
17H9201 7426 Baumholczer Máté (HUN) Hungarian Team 7201392 400 Kč
JIL8702 13209 Malý Aleš OK Jilemnice C 1155115 0 Kč
KRN8101 19816 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446353 0 Kč
CHT8501 8966 Drahokoupil Aleš OOB SK Chrast R 899165 0 Kč
TUR9001 10795 Hostaš Petr OOB TJ Turnov C 887159 0 Kč
SSU8243 12098 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 0 Kč
TUR8501 10721 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 0 Kč
VBM7246 9680 Fučík Karel VSK Mendelu Brno C 720921 0 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 0 Kč
VIC8308 Měrka Roman OB Vizovice C 2045226 0 Kč
VLI8800 18563 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering C 9201066 0 Kč
DOB9200 9048 Dutkowski Mikolaj KOB Dobruška R 9920101 0 Kč
AOP7102 12019 Košárek Pavel Orientační Běh Opava C 51568 0 Kč
TZL9308 19807 Kašpar Michal SKOB Zlín C 886701 0 Kč
ZBM6708 15169 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 52008 0 Kč
ZBM8101 Bukovac Palo SK Žabovřesky Brno C 515478 0 Kč
ZBM8503 16688 Stehlík Martin SK Žabovřesky Brno C 1985625 0 Kč
ZBM8507 14599 Palas Jan SK Žabovřesky Brno R 500267 0 Kč
ZBM8511 8961 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 49690 0 Kč
ZBM8707 7622 Bialožyt Michal SK Žabovřesky Brno C 995883 0 Kč
ZBM8721 18404 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 1111187 0 Kč
ZBM8833 19799 Bořil Tomáš SK Žabovřesky Brno C 681876 0 Kč
ZBM8919 10320 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 890118 0 Kč
ZBM8928 18456 Zimmermann Jakub SK Žabovřesky Brno C 995810 0 Kč
ZBM9005 14322 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 1003623 0 Kč
ZBM9101 18458 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno R 911220 0 Kč
ZBM9102 7924 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno E 888891 0 Kč
ZBM9103 18574 Švirák Ondřej SK Žabovřesky Brno C 995802 0 Kč
ZBM9202 13767 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno C 886812 0 Kč
ZBM9300 18881 Chloupek Adam SK Žabovřesky Brno E 995849 0 Kč
ZBM9302 19794 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno R 515462 0 Kč
PGP7601 13369 Matějů Luboš SK Praga R 682623 0 Kč
ABM9211 19813 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 0 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 886814 0 Kč
SHK8702 18614 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové R 515483 0 Kč
SHK8406 11934 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 995807 0 Kč
SHK7911 17998 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 0 Kč
SHK7801 Paclík Roman OK Slavia Hradec Králové C 7202780 0 Kč
SHK7601 10606 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 0 Kč
SJI7313 15210 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 0 Kč
FSP7901 9444 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 0 Kč
MBM8740 18381 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 0 Kč
LPU9301 19979 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 0 Kč
LPU8701 9443 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 0 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice E 515487 0 Kč
LPU9001 10809 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 0 Kč
LPU8608 19805 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 0 Kč
LPU9036 11471 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 551990 0 Kč
LPU9307 19046 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 889299 0 Kč
LPU8605 12641 Lenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 1403417 0 Kč
LPU9005 14296 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice R 515166 0 Kč
LPU9113 15180 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 0 Kč
LPU8002 17500 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 0 Kč
LPU9306 Záveský Filip OK Lokomotiva Pardubice C 331549 0 Kč
LPU8208 18493 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 887920 0 Kč
PHK9110 19983 Azeb Karim OK 99 Hradec Králové C 553448 0 Kč
PHK8602 7297 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 0 Kč
PHK7605 11407 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 0 Kč
PHK9104 11470 Kamenický Jakub OK 99 Hradec Králové E 553445 0 Kč
PHK9101 12195 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 553441 0 Kč
PHK8802 14618 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 0 Kč
PHK9200 14896 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 515402 0 Kč
PHK8200 15576 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 1394262 0 Kč
PHK7601 17806 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 0 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 0 Kč
LPU8304 16718 Štěrba Zbyněk OK Lokomotiva Pardubice R 500288 0 Kč
VPM8449 7866 Bouchal Jiří KOS Slavia Plzeň R 995860 0 Kč
BOR9007 12017 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor R 7003001 0 Kč
SRK8905 14688 Pátek Lukáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009498 0 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 0 Kč
TAP8610 19970 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 0 Kč
84S8704 Michal Krajčík Klub OB ATU Košice 533306 400 Kč
ASU9447 20169 Horvát Petr Magnus Orienteering E 886264 0 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7203321 0 Kč
ASU9444 20166 Minář Marek Magnus Orienteering E 920700 0 Kč
ASU9348 13927 Mušínský Tomáš Magnus Orienteering C 920667 0 Kč
ASU8817 14031 Navrátil Tomáš Magnus Orienteering C 920666 0 Kč
ASU8808 18376 Zbranek Roman Magnus Orienteering R 920699 0 Kč
SJC8102 13873 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 0000771771 0 Kč
LCE8803 8149 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 0 Kč
LCE7835 10407 Hanslian David OOB TJ Slovan Luhačovice C 995852 0 Kč
LCE7602 10789 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice R 1399000 0 Kč
LCE9301 19047 Hubáček Michal OOB TJ Slovan Luhačovice E 682333 0 Kč
LCE9001 16450 Slezák Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 515424 0 Kč
LCE8902 16449 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice C 889311 0 Kč
LCE9302 19822 Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice C 553457 0 Kč
VLI6001 10605 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 0 Kč
28P9401 Parfianowicz Piotr (POL) Saturn Piaseczno 842659 400 Kč
PGP8206 15181 Procházka Jan SK Praga C 886265 0 Kč
7.40 km, 255 m, 11 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 400 Kč
SLP7704 Šafka Jan OOB Slavia Praha C 51614 400 Kč
SSU7504 Matoušek Jiří SK Severka Šumperk C 2025356 400 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 400 Kč
33P6800 Cych Piotr (POL) Echo Twardogóra 1010100 400 Kč
SSU7401 Seidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 2067988 400 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 400 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 400 Kč
SCP7901 Skripnik Štěpán OK Sparta Praha C 7201806 400 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 400 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 400 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 400 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 400 Kč
TJN8002 Vančura Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51234 400 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 400 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 2067240 400 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 0007205015 400 Kč
SHK7905 Svoboda Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 9138 400 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 400 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 400 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 7756 400 Kč
SHK7309 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové R 500878 400 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 51663 400 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 400 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 400 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 400 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 400 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007204489 400 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301106 400 Kč
SRK8001 Krmaš Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009521 400 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 400 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 51609 400 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 400 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 400 Kč
7.00 km, 255 m, 13 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
1JP7301 Porzycz Janusz (POL) Polish Military Team 9101165 400 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 400 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 400 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 400 Kč
HAV7100 Kaděra Pavel OB Havířov C 253120 400 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 400 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 7203322 400 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 400 Kč
NEJ7300 Mareš Alexander TJ Jiskra Nejdek C 2067350 400 Kč
SSU7400 Cveček Martin SK Severka Šumperk C 8041 400 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 400 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 400 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 400 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 400 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 400 Kč
37S7200 Vladimir Fujak (SVK) Kysucke Nove Mesto 425448 400 Kč
42S7101 Chupek Jozef (SVK) Slávia Žilinská univerzita Žilina 7204980 400 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 400 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 400 Kč
17H7000 Tornai Szabolcs (HUN) Hungarian Team 339871 400 Kč
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C 7201813 400 Kč
SCP7506 Fujáček Jan OK Sparta Praha C 897345 400 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2073424 400 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 400 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2075602 400 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 400 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 400 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53242 400 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 7204488 400 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 7201775 400 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 410254 400 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 400 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 400 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 681888 400 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 400 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 400 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 400 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 400 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 400 Kč
CHC7101 Sobczyński Kalikst K.O.B. Choceň C 9595959 400 Kč
DOR7301 Arnošt Kamil OK Dobříš C 2044896 400 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8534 400 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 400 Kč
6.40 km, 290 m, 12 kontrol
(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 400 Kč
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 400 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 400 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 1400443 400 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 400 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 400 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 400 Kč
SSU7004 Kašpar Jaroslav SK Severka Šumperk C 2069100 400 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 400 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 400 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2059751 400 Kč
TUR6602 Stárek Filip OOB TJ Turnov C 8218 400 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 2045205 400 Kč
39P6800 Bartczak Jarosław (POL) UMKS Orkan Ostróda 887093 400 Kč
TZL6808 Šidla Jan SKOB Zlín C 53367 400 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 400 Kč
DKP6705 Šebek Martin Oddíl OB Kotlářka C 889282 400 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 400 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 400 Kč
STE6907 Petřivalský Marek SK SKI-OB Šternberk C 1004660 400 Kč
39P6900 Ratajczak Piotr (POL) UMKS Orkan Ostróda 690505 400 Kč
17H6501 Koltai Zoltán (HUN) Hungarian Team 362952 400 Kč
CEL7015 Hubáček Martin TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52409 400 Kč
17H6700 Szencz Attila (HUN) Hungarian Team 2019802 400 Kč
KYL6801 Hájek Martin SK SP Kylešovice C 1396848 400 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 400 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 400 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1302798 400 Kč
SSU6700 Zatloukal Tomáš SK Severka Šumperk C 420422 400 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8185 400 Kč
BBM6702 Pataki Gabor BETA URSUS Orienteering C 670122 400 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SOS Jindřichův Hradec C 51141 400 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 400 Kč
ABM6801 Mokrý Pavel KOB ALFA Brno C 7006801 400 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 400 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 400 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 400 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 400 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 400 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 400 Kč
PHK6601 Kamenický Jan OK 99 Hradec Králové C 232255 400 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000434581 400 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 400 Kč
84S6301 Jozef Pollák Klub OB ATU Košice 920651 400 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 2017666 400 Kč
LCE6602 Kunčar Vít OOB TJ Slovan Luhačovice C 889307 400 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 307355 400 Kč
LCE7034 Šuráň René OOB TJ Slovan Luhačovice C 436969 400 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 51750 400 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9111166 400 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 339554 600 Kč
58P6700 Urbaniak Krzysztof (POL) Ks Spójnia Warszawa 670819 600 Kč
6.10 km, 230 m, 12 kontrol
(62)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 995843 400 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515497 400 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 400 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 400 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SOS Jindřichův Hradec C 331118 400 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 400 Kč
VIC6403 Kůstka Marek OB Vizovice C 7205562 400 Kč
TZL6401 Vrubel Karel SKOB Zlín C 53143 400 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 400 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 400 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 400 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 400 Kč
SJH6401 Tichý Martin SOS Jindřichův Hradec C 51929 400 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 400 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2092403 400 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 400 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 400 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 400 Kč
HAV6200 Opletal Jaroslav OB Havířov C 253121 400 Kč
HAV6402 Opletal Petr OB Havířov 232956 400 Kč
UOL6501 Pernica Jiří SOB Olomouc C 52478 400 Kč
LTP6502 Würz Jiří OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7204992 400 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 400 Kč
LBM6110 Matyáš Petr TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52080 400 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 400 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 400 Kč
17H6400 Bujdosó István (HUN) Hungarian Team 2050686 400 Kč
17H6401 Gera Tibor (HUN) Hungarian Team 2021548 400 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 400 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 400 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 400 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085656 400 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 400 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 400 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 400 Kč
BBM6300 Patočka Petr BETA URSUS Orienteering C 553436 400 Kč
TZL6301 Galík Svatopluk SKOB Zlín C 53369 400 Kč
17H6200 Weiler Zsolt (HUN) Hungarian Team 232799 400 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 400 Kč
17H6500 Viniczai Ferenc (HUN) Hungarian Team 1396171 400 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 303939 400 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 400 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 400 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 400 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 400 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 400 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 400 Kč
SHK6401 Teplý Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9123 400 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 400 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 400 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9653 400 Kč
LPU6401 Kaplan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 7200596 400 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 400 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 400 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 400 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9650526 400 Kč
PHK6502 Novotný Milan OK 99 Hradec Králové C 2045248 400 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 400 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 400 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 400 Kč
17H6300 Egei Tamás (HUN) Hungarian Team 363439 600 Kč
59P6401 Pryjma Tomasz (POL) Funexsports 888961 600 Kč
6.30 km, 210 m, 10 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 49457 400 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 400 Kč
TBM5807 Šebesta Vlastislav KOS TJ Tesla Brno C 410327 400 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336791 400 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 400 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 400 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 400 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 7571221 400 Kč
HAV5803 Ryšavý Jiří OB Havířov C 02049558 400 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 400 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 400 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 400 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 400 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 400 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 400 Kč
SKV5901 Janovič Ondřej TJ Slovan Karlovy Vary C 51133 400 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 400 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 400 Kč
STE5701 Václavek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 52525 400 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 400 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 400 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 400 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 400 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 400 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 400 Kč
TZL5806 Lanc Marian SKOB Zlín C 53897 400 Kč
HAV5702 Juračka Zdeněk OB Havířov C 52752 400 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 400 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 400 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 400 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 400 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 400 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 400 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 400 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 400 Kč
CHT5901 Zeman Jaroslav OOB SK Chrast C 52337 400 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 400 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 400 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000681857 400 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 9599 400 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 400 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 400 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 7880 600 Kč
5.30 km, 195 m, 12 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 320 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 49455 320 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 1550616 320 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8302 320 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 320 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9027 320 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 320 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 320 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 320 Kč
DOK5500 Novák Tom OK Doksy C 886255 320 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 320 Kč
17H5300 Bugár József (HUN) Hungarian Team 45439 320 Kč
17H5200 Hegedűs Zoltán (HUN) Hungarian Team 45417 320 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 320 Kč
HAV5501 Kotas Pavel OB Havířov 301227 320 Kč
MAS5200 Chotětický Václav OOB Aš C 7886 320 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 320 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 320 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 219271 320 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 320 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 320 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 320 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 320 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 320 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 320 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8249 320 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 49558 320 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 2080917 320 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 0000052251 320 Kč
AOP5301 Krmášek Bohdan Orientační Běh Opava C 51199 320 Kč
MAS5501 Pilař Karel OOB Aš C 7003021 320 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 320 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 320 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 320 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 320 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 320 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 320 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 320 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 320 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 320 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 480 Kč
4.40 km, 160 m, 10 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 320 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 320 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9261 320 Kč
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 320 Kč
DCH4701 Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 320 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 320 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 9101102 320 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 320 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 320 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 320 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 320 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 320 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 9101101 320 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 320 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 320 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 320 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51910 320 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 320 Kč
62P4900 Jakielaszek Ryszard (POL) GKS Luzino 219570 320 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 320 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 320 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 320 Kč
TUR4949 Tvrdek Vojtěch OOB TJ Turnov C 51283 320 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 320 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 320 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 8155 320 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 320 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 320 Kč
SBR4601 Soviš Ivan SKOB Bruntál C 416037 320 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 4214 320 Kč
SKM4903 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 53810 320 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 320 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 320 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 320 Kč
13G4900 Kotecký Roman (GBR) Octavian Droobers 255567 480 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 320 Kč
3.90 km, 115 m, 10 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 320 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 49305 320 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 331289 320 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 320 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 320 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 320 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 52174 320 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 320 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 320 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 320 Kč
PHK4101 Rychlý Rudolf OK 99 Hradec Králové C 9823 320 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 320 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 320 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 480 Kč
STE4101 Čermák Miloslav SK SKI-OB Šternberk C 52529 480 Kč
3.40 km, 115 m, 9 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 320 Kč
TRI3700 Opletal Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8653 320 Kč
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 320 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 320 Kč
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 320 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 320 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 4132 320 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 320 Kč
2.70 km, 95 m, 8 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 320 Kč
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 480 Kč
2.30 km, 75 m, 8 kontrol
(68)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 140 Kč
PGP8454 Voborská Jana SK Praga C 9332 140 Kč
TZL9090 Fialová Tereza SKOB Zlín 140 Kč
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 140 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava C 51195 140 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava C 436929 140 Kč
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov C 2053552 140 Kč
ADA0851 Odehnalová Tereza OOB Spartak Adamov C 2053553 140 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov C 515058 140 Kč
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov C 896971 140 Kč
DKP5152 Kovářová Zdeňka Oddíl OB Kotlářka C 51755 140 Kč
UOL6750 Holečková Lenka SOB Olomouc C 301560 140 Kč
HAV0451 Švidrnochová Eliška OB Havířov C 436422 140 Kč
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 140 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 140 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52058 140 Kč
UOL7150 Horká Soňa SOB Olomouc C 2060240 140 Kč
SJH8651 Kovářová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 7201828 140 Kč
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 140 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 140 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 140 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 231948 140 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 140 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 140 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 140 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 2027230 140 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 140 Kč
VAM8850 Klapalová Hana OB Vamberk C 52074 140 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga B 2800293 140 Kč
17H7100 Szabó János (HUN) Hungarian Team 885 140 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha B 218851 140 Kč
17H0300 Szabó Levente (HUN) Hungarian Team 2052301 140 Kč
VBM8652 Otrusinová Olga VSK Mendelu Brno C 682349 140 Kč
VBM5613 Potěšil Václav VSK Mendelu Brno C 301201 140 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno A 888640 140 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 140 Kč
SBR5251 Sovišová Eva SKOB Bruntál 416038 140 Kč
ABM0063 Mokrá Michaela KOB ALFA Brno C 896977 140 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 140 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 140 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 410782 140 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 331315 140 Kč
MOV7150 Svěchotová Hana SKOB Ostrava C 9101678 140 Kč
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 51139 140 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor C 2019212 140 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 253379 140 Kč
LPU7110 Kos Radovan OK Lokomotiva Pardubice 416270 140 Kč
LPU7153 Kosová Leona OK Lokomotiva Pardubice C 416272 140 Kč
LPU1 Málková Alena OK Lokomotiva Pardubice 140 Kč
LPU2 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice 140 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 140 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov C 981840 140 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 140 Kč
PBM5451 Robotková Lenka TJ Spartak 1. Brněnská C 52051 140 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 0000009962 140 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 301286 140 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 140 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha C 9200730 140 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 140 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 140 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 2032387 140 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 920660 140 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 140 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 140 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 210 Kč
MOV4901 Chylík Pavol SKOB Ostrava C 52984 210 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49316 140 Kč
UOL9453 Jeřábková Zuzana SOB Olomouc C 361903 140 Kč
4.50 km, 165 m, 11 kontrol
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB9160 Fencíková Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 682632 140 Kč
HAV7751 Švidrnochová Hana OB Havířov C 02060211 140 Kč
UOL9855 Holečková Anna SOB Olomouc 301555 140 Kč
SJH8901 Kovář Jaroslav SOS Jindřichův Hradec C 7201821 140 Kč
UOL7751 Binarová Jitka SOB Olomouc C 2049585 140 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 411761 140 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice C 232415 140 Kč
KAM9305 Prášek Přemysl OK Kamenice C 410392 140 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 425440 140 Kč
STE9456 Neumannová Anna SK SKI-OB Šternberk C 426325 140 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 140 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 9877 140 Kč
KRN5201 Hrouza Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52623 140 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 140 Kč
TJN9500 Vaniš Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027205 140 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 140 Kč
VBM8205 Otrusina David VSK Mendelu Brno C 682351 140 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 140 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 140 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 232334 140 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 140 Kč
SJC8952 Bochenková Ivana Sportcentrum Jičín C 53634 140 Kč
SBR9700 Soviš David SKOB Bruntál 2075652 140 Kč
SHK8950 Kettnerová Dana OK Slavia Hradec Králové C 7201193 140 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 140 Kč
MAS0051 Lučanová Barbora OOB Aš B 301514 140 Kč
DOB8551 Mertová Eva KOB Dobruška C 682618 140 Kč
MBM8282 Mesiarkinová Kamila O-mikron C 7200319 140 Kč
ASU9141 Hnilica Přemek Magnus Orienteering C 515191 140 Kč
ASU9392 Mátlová Pavlína Magnus Orienteering C 920693 140 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 140 Kč
ASU8964 Vozdová Klára Magnus Orienteering C 515189 140 Kč
LCE0055 Malotová Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 2085587 140 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 140 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 53200 210 Kč
ABM6909 Odehnal Roman KOB ALFA Brno C 232879 140 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 332950 140 Kč
BFM0151 Svobodová Barbora SKOB Frýdek - Místek B 2059750 140 Kč
TUR9758 Müller Dorothea OOB TJ Turnov B 1621997 140 Kč
DOB9650 Matyba Anna KOB Dobruška B 553467 140 Kč
LPM9353 Zayats Inna OK Lokomotiva Plzeň C 51161 140 Kč
ZBM8459 Tvarůžková Petra SK Žabovřesky Brno C 51765 140 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 140 Kč
KON0013 Šudřich Tomáš KOB Konice C 2083419 140 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 140 Kč
LCE9201 Valenta Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 896968 140 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 140 Kč
ZVS7450 Vyškovská Radka TJ Zbrojovka Vsetín C 7202890 140 Kč
ZVS7401 Stříteský Tomáš TJ Zbrojovka Vsetín C 2035742 140 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga C 331157 210 Kč
7.30 km, 245 m, 11 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 140 Kč
SJC8801 Špicar Petr Sportcentrum Jičín C 9998 140 Kč
NNN Prokeš Tomáš Neregistrovaní zapůjčit 170 Kč
DOK7100 Koštejn Pavel OK Doksy C 887931 140 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515144 140 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 140 Kč
VAM8802 Klapal Michal OB Vamberk C 9670 140 Kč
17H7201 Kisvölcsey Ákos (HUN) Hungarian Team 1211212 140 Kč
LPM8500 Šilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 140 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416840 140 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 140 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 9199 140 Kč
MBM8606 Šrubař Michal O-mikron C 2051488 140 Kč
TZL9206 Benroth Martin SKOB Zlín C 553455 140 Kč
LPU9609 Kaplan Martin OK Lokomotiva Pardubice B 887156 140 Kč
LPU9302 Kos Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 410796 140 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 410798 140 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2079499 140 Kč
LPU9405 Zelinka Jan OK Lokomotiva Pardubice C 207824 140 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 140 Kč
TZL9301 Schäfer Jan SKOB Zlín C 681864 140 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 140 Kč
6YC8800 Kobilka Jan Neregistrovaní 2800337 210 Kč
ZPV9222 Holinka Matouš KOB ZPV Prostějov C 8850 210 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk C 2060235 210 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 210 Kč
celkem přihlášených: 1273, vklad: 240150 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.