Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále)

pro kategorii: T3

Datum:
27.09.2015
Místo konání:
Sobotín - Klepáčov
Pořadatel:
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
3.30 km, 25 m, 9 kontrol
(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 140 Kč
PGP8454 Voborská Jana SK Praga C 9332 140 Kč
TZL9090 Fialová Tereza SKOB Zlín 53320 140 Kč
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov C 2053552 140 Kč
ADA0851 Odehnalová Tereza OOB Spartak Adamov C 2053553 140 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov C 515058 140 Kč
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov C 896971 140 Kč
DKP5152 Kovářová Zdeňka Oddíl OB Kotlářka C 51755 140 Kč
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 140 Kč
HAV0451 Švidrnochová Eliška OB Havířov C 436422 140 Kč
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 140 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52058 140 Kč
UOL7150 Horká Soňa SOB Olomouc C 2060240 140 Kč
SJH8651 Kovářová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 7201828 140 Kč
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 140 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 140 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 140 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 140 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 140 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 231948 140 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 140 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 140 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 140 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga B 2800293 140 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha B 218851 140 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 140 Kč
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361929 140 Kč
VBM8652 Otrusinová Olga VSK Mendelu Brno C 682349 140 Kč
VBM5613 Potěšil Václav VSK Mendelu Brno C 301201 140 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 140 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno A 888640 140 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 140 Kč
UOL9453 Jeřábková Zuzana SOB Olomouc C 361903 140 Kč
SBR5251 Sovišová Eva SKOB Bruntál 416038 140 Kč
ABM0063 Mokrá Michaela KOB ALFA Brno C 896977 140 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 140 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 140 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 410782 140 Kč
SHK0900 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové 7753 140 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor C 2019212 140 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž C 53811 140 Kč
LPU7110 Kos Radovan OK Lokomotiva Pardubice 416270 140 Kč
LPU7153 Kosová Leona OK Lokomotiva Pardubice C 416272 140 Kč
LPU1 Málková Alena OK Lokomotiva Pardubice 140 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 140 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov C 981840 140 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 140 Kč
PBM5451 Robotková Lenka TJ Spartak 1. Brněnská C 52051 140 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 301286 140 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha C 9200730 140 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 140 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 2032387 140 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 920660 140 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 140 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 140 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 210 Kč
MOV4901 Chylík Pavol SKOB Ostrava C 52984 210 Kč