Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále)

pro kategorii: T6

Datum:
27.09.2015
Místo konání:
Sobotín - Klepáčov
Pořadatel:
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
5.80 km, 165 m, 15 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB9160 Fencíková Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 682632 140 Kč
HAV7751 Švidrnochová Hana OB Havířov C 02060211 140 Kč
SJH8901 Kovář Jaroslav SOS Jindřichův Hradec C 7201821 140 Kč
UOL7751 Binarová Jitka SOB Olomouc C 2049585 140 Kč
VAM8850 Klapalová Hana OB Vamberk C 52074 140 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 9877 140 Kč
LPM8500 Šilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 140 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 140 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 140 Kč
VBM8205 Otrusina David VSK Mendelu Brno C 682351 140 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 140 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 140 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 140 Kč
STE9456 Neumannová Anna SK SKI-OB Šternberk C 426325 140 Kč
SBR9700 Soviš David SKOB Bruntál 2075652 140 Kč
SHK8950 Kettnerová Dana OK Slavia Hradec Králové C 7201193 140 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 140 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice C 232415 140 Kč
KAM9305 Prášek Přemysl OK Kamenice C 410392 140 Kč
DOB8551 Mertová Eva KOB Dobruška C 682618 140 Kč
MAS0051 Lučanová Barbora OOB Aš B 301514 140 Kč
MBM8282 Mesiarkinová Kamila O-mikron C 7200319 140 Kč
LPU2 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice 140 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 232334 140 Kč
ASU9141 Hnilica Přemek Magnus Orienteering C 515191 140 Kč
ASU9392 Mátlová Pavlína Magnus Orienteering C 920693 140 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 140 Kč
ASU8964 Vozdová Klára Magnus Orienteering C 515189 140 Kč
LCE0055 Malotová Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 416057 140 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 53200 210 Kč
LCE9201 Valenta Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 896968 140 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 140 Kč
KON0013 Šudřich Tomáš KOB Konice C 2083419 140 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 140 Kč
ZBM8459 Tvarůžková Petra SK Žabovřesky Brno C 51765 140 Kč
LPM9353 Zayats Inna OK Lokomotiva Plzeň C 51161 140 Kč
DOB9650 Matyba Anna KOB Dobruška B 553467 140 Kč
TUR9758 Müller Dorothea OOB TJ Turnov B 1621997 140 Kč
JPV0066 Lugrová Natalie Oddíl OS SK Prostějov B 231316 140 Kč
BFM0151 Svobodová Barbora SKOB Frýdek - Místek B 2059750 140 Kč
ZVS7450 Vyškovská Radka TJ Zbrojovka Vsetín C 7202890 210 Kč
ZVS7401 Stříteský Tomáš TJ Zbrojovka Vsetín C 2035742 210 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga C 331157 210 Kč
NNN01 Drápalová Pavla Neregistrovaní 140 Kč
41P Listek Marta (POL) WKS Wawel Kraków 888962 140 Kč