Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva

Datum:
11.10.2015
Místo konání:
Vracov, fotbalový stadion FC Vracov
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Kategorie:
DOROST     DOSPĚLÍ     HD175     HD275     HD225     HD300     MIX     ŽACTVO    
(25)
Název/Jméno
Klub
Vklad
AOP 1
Úsek 1:
AOP0001
Valík Tomáš
7203453

Úsek 2:
AOP9951
Čechová Klára
2045206

Úsek 3:
SOP9951
Poláková Tereza
2061783

Úsek 4:
AOP0050
Hájková Lenka
515149

Úsek 5:
AOP9701
Mielec Jaromír
515123

Úsek 6:
AOP9850
Fukalová Hana
361939

Úsek 7:
AOP9900
Tesař Vojtěch
331752
Orientační Běh Opava 0 Kč
ASU 1
Úsek 1:
ASU9843
Sláma Dušan
2008508

Úsek 2:
ASU9797
Horvátová Hana
980354

Úsek 3:
ASU0097
Plhalová Šárka
920661

Úsek 4:
ASU0099
Hrabošová Magdalena
2045171

Úsek 5:
ASU9747
Kašpar Jakub
920686

Úsek 6:
MOV9852
Vývodová Jana
2027242

Úsek 7:
KVS0100
Grebík Radim
7867
Magnus Orienteering 0 Kč
BOR 1
Úsek 1:
BOR0001
Pavlovec Dan
887936

Úsek 2:
BOR9853
Staňová Karolína
2051475

Úsek 3:
BOR9900
Ullrich Jakub
2067250

Úsek 4:
BOR9751
Kameníková Andrea
2051536

Úsek 5:
DOK9800
Koštejn Vít
888634

Úsek 6:
BOR9854
Nováková Lucie
2051502

Úsek 7:
BOR9805
Kašpar Ludvík
7200544
OK Jiskra Nový Bor 0 Kč
CHC 1
Úsek 1:
CHC9901
Křivda Tomáš
2025366

Úsek 2:
CHC9951
Semrádová Jana
425544

Úsek 3:
CHC0101
Švadlena Michal
9990101

Úsek 4:
CHC0152
Shánělová Štěpánka
9560

Úsek 5:
CHC9701
Semrád Ladislav
2053577

Úsek 6:
CHC0051
Chaloupková Kateřina
320290

Úsek 7:
CHC9803
Okarma Jacek
889176
K.O.B. Choceň 0 Kč
JPV 1
Úsek 1:
JPV9824
Kočí Josef
1007539

Úsek 2:
JPV9898
Pilcová Sabina
1007538

Úsek 3:
JPV9717
Otruba Vojtěch
1007529

Úsek 4:
JPV9899
Soldánová Tereza
1007537

Úsek 5:
JPV9803
Pryjma Fryderyk
9980407

Úsek 6:
UOL9950
Janošíkova Tereza
682075

Úsek 7:
JPV9807
Vystavěl Ondřej
1602633
Oddíl OS SK Prostějov 0 Kč
JPV 2
Úsek 1:
JPV9911
Chupek Jakub
7200370

Úsek 2:
UOL9750
Paličková Agáta
2059746

Úsek 3:
ZPV0001
Karásek Adam
2070842

Úsek 4:
JPV0066
Lugrová Natalie
231316

Úsek 5:
JPV9800
Hubáček Filip
301569

Úsek 6:
ZPV9999
Křečková Jana
2073659

Úsek 7:
JPV9915
Kašpar Petr
2069090
Oddíl OS SK Prostějov 0 Kč
KAM 1
Úsek 1:
KAM9700
Valášek Jiří
52276

Úsek 2:
KAM9851
Hájková Eliška
515001

Úsek 3:
KAM9850
Zimmerová Kateřina
886274

Úsek 4:
KAM0051
Aschermannová Karolína
301628

Úsek 5:
KAM9803
Hausenblas Šimon
361923

Úsek 6:
TAP0051
Dědková Teodora
361961

Úsek 7:
KAM9802
Jíra Tomáš
9005139
OK Kamenice 0 Kč
KSU 1
Úsek 1:
KSU9900
Gedeon Dominik
2067337

Úsek 2:
KSU9853
Švancárová Veronika
2011813

Úsek 3:
KSU9908
Jílek Ondřej
2056285

Úsek 4:
KSU9888
Habigerová Jana
2053582

Úsek 5:
KSU9906
Müller Jonáš
2053541

Úsek 6:
KSU9799
Smrčková Dominika
897348

Úsek 7:
KSU9909
Šrámek Ondřej
2053548
Klub vytrvalostních sportů Šumperk 0 Kč
LCE 1
Úsek 1:
LCE9911
Vopařil Jan
7201825

Úsek 2:
LCE9751
Vavrysová Barbara
889309

Úsek 3:
LCE0012
Zentrich Dušan
2082929

Úsek 4:
LCE9852
Hanousková Renata
2020727

Úsek 5:
LCE9803
Černocký Libor
1400401

Úsek 6:
LCE9952
Šmelíková Tereza
9101680

Úsek 7:
LCE9801
Sýkora Vojtěch
7200378
OOB TJ Slovan Luhačovice 0 Kč
LPU 1
Úsek 1:
LPU9705
Kanta Martin
7204476

Úsek 2:
LPU9958
Kopecká Anna
1006615

Úsek 3:
LPU0002
Roudný Martin
7202872

Úsek 4:
LPU0057
Peterová Jana
897364

Úsek 5:
LPU9902
Fencl Jonáš
2070827

Úsek 6:
HOR0050
Rückerová Šárka
2025352

Úsek 7:
LPU0008
Rusin Jan
2032380
OK Lokomotiva Pardubice 0 Kč
LPU 2
Úsek 1:
LPU0001
Roudný Václav
9884

Úsek 2:
VRL9951
Waňková Martina
425555

Úsek 3:
LPU9706
Bezdíček Kryštof
436968

Úsek 4:
LPU0051
Vojtíšková Viktorie
7201814

Úsek 5:
LPU0010
Volák Ondřej
2011790

Úsek 6:
LPU9750
Jansová Doubravka
2070818

Úsek 7:
LPU9802
Žák Jan
232608
OK Lokomotiva Pardubice 0 Kč
PGP 1
Úsek 1:
PGP9809
Bartoš Vojtěch
9200533

Úsek 2:
PGP9751
Slavíková Silvie
1407423

Úsek 3:
PGP9706
Ježek Ondřej
9005134

Úsek 4:
PGP9756
Veljačiková Hana
7202891

Úsek 5:
DKP9801
Semerád Antonín
1394693

Úsek 6:
PGP9850
Janovská Kateřina
981838

Úsek 7:
PGP9702
Navrátil Šimon
681882
SK Praga 0 Kč
PGP 2
Úsek 1:
PGP9701
Čermák Adam
7200334

Úsek 2:
PGP9950
Hrabánková Zuzana
331147

Úsek 3:
PGP9808
Novák Aleš
7202855

Úsek 4:
LME0050
Machová Marie
2060278

Úsek 5:
PGP9705
Werner Michal
2080959

Úsek 6:
PGP9955
Škarková Kateřina
443101

Úsek 7:
PGP9707
Brázdil Petr
331087
SK Praga 0 Kč
PHK 1
Úsek 1:
PHK9805
Vandas Daniel
9110998

Úsek 2:
PHK9951
Chaloupská Barbora
682365

Úsek 3:
PHK9908
Chvátil Šimon
2035744

Úsek 4:
PHK9966
Cych Agnieszka
1309931

Úsek 5:
VRL9802
Starý Ondra
2025354

Úsek 6:
PHK9751
Novotná Klára
1398990

Úsek 7:
PHK9800
Bendák Jan
681889
OK 99 Hradec Králové 0 Kč
PHK 2
Úsek 1:
PHK9700
Lucerski Maciek
1411016

Úsek 2:
PHK9753
Kavalírová Julie
207804

Úsek 3:
PHK9900
Kučera Kryšpín
9824

Úsek 4:
PHK0052
Hlaváčková Petra
9369

Úsek 5:
PHK9801
Maňák Michal
224890

Úsek 6:
PHK0051
Hápová Petra
2075681

Úsek 7:
PHK0001
Samek Tomáš
1413977
OK 99 Hradec Králové 0 Kč
SHK 1
Úsek 1:
SHK9801
Gebrt Jan
7202576

Úsek 2:
SHK9952
Malinová Apolena
2032162

Úsek 3:
SHK9802
Hájek Jakub
232493

Úsek 4:
SHK9755
Červená Adéla
7205001

Úsek 5:
SHK9701
Netuka Vojtěch
1396847

Úsek 6:
SHK0051
Thýnová Nikola
2032191

Úsek 7:
SHK9803
Pek Daniel
1400436
OK Slavia Hradec Králové 0 Kč
SJI 1
Úsek 1:
SJI9903
Kafka Matěj
7200364

Úsek 2:
SJI0051
Foltýnová Eva
7205966

Úsek 3:
SJI0001
Čech Petr
2075680

Úsek 4:
SJI9854
Vacková Anna
336765

Úsek 5:
SJI9700
Bořil Jan
7200584

Úsek 6:
SJI9852
Čechová Tereza
2058511

Úsek 7:
SJI9702
Frýba Dominik
7200599
OK Jihlava 0 Kč
TJN 1
Úsek 1:
TJN9700
Šmaus Jan
2067320

Úsek 2:
TJN9750
Žuchová Daniela
2020749

Úsek 3:
TJN9901
Novotný Marek
232325

Úsek 4:
TJN0253
Budská Anna
7201759

Úsek 5:
TJN9804
Janeček Mirek
2027208

Úsek 6:
TJN9852
Knížková Šárka
2070852

Úsek 7:
TJN9801
Novák Filip
2027217
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 0 Kč
TUR 1
Úsek 1:
SJC9703
Zikmund Zdeněk
2045221

Úsek 2:
TUR9751
Linková Alena
1403419

Úsek 3:
TUR9901
Karatsiolis Kryštof
888618

Úsek 4:
TUR9753
Roškotová Lucie
1403414

Úsek 5:
TUR9701
Wolf Filip
9101181

Úsek 6:
TUR9999
Sokolářová Šárka
7202880

Úsek 7:
TUR9904
Thoř Tomáš
7201809
OOB TJ Turnov 0 Kč
TZL 1
Úsek 1:
TZL9801
Šiška Petr
2025335

Úsek 2:
TZL9951
Tichá Veronika
8613

Úsek 3:
TZL0001
Podmolík Jonáš
7203464

Úsek 4:
TZL9754
Chovancová Zuzana
2032161

Úsek 5:
TZL9701
Podmolík Josef
7203466

Úsek 6:
TZL9753
Kavánková Iva
7204981

Úsek 7:
TZL9703
Mikel David
889320
SKOB Zlín 0 Kč
TZL 2
Úsek 1:
OTK0001
Panovec Kryštof
331216

Úsek 2:
TZL0051
Nešporová Alžběta
7200901

Úsek 3:
TZL0257
Šuráňová Pavlína
8614

Úsek 4:
TZL0152
Čeleďová Justýna
8620

Úsek 5:
TZL9901
Láznička Václav
2059744

Úsek 6:
TZL9952
Králová Vilma
2042547

Úsek 7:
TZL9904
Hartman Vojtěch
2067369
SKOB Zlín 0 Kč
ZBM 1
Úsek 1:
ZBM9907
Dekrét Jakub
2088141

Úsek 2:
ZBM9757
Odehnalová Tereza
1007533

Úsek 3:
ZBM9711
Kelbl Vladimír
9201063

Úsek 4:
ZBM9956
Odehnalová Klára
1400403

Úsek 5:
ZBM9801
Hirš Otakar
7200360

Úsek 6:
ZBM9951
Firešová Markéta
897355

Úsek 7:
TBM9901
Hlaváč Ondřej
2059757
SK Brno Žabovřesky 0 Kč
ZBM 2
Úsek 1:
ZBM9905
Kinc Martin
2042540

Úsek 2:
ZBM9755
Nedbálková Hana
1441628

Úsek 3:
ZBM9902
Komenda Jan
888627

Úsek 4:
ZBM9753
Koporová Lenka
53721

Úsek 5:
ZBM9904
Král Jan
2054641

Úsek 6:
ZBM9952
Malivánková Eva
122

Úsek 7:
ZBM9903
Říčný Vojta
410331
SK Brno Žabovřesky 0 Kč
999 1
Úsek 1:
79F9900
Kaario Arttu
9101208

Úsek 2:
79F0050
Klemettinen Kaisa

Úsek 3:
79F9901
Sipiläinen Konsta

Úsek 4:
79F9950
Viholainen Elisa
9102038

Úsek 5:
79F9800
Kaario Otto
9101207

Úsek 6:
79F9850
Klemettinen Veera

Úsek 7:
79F9801
Rintala Niku
ARCHIV 0 Kč
999 2
Úsek 1:
79F9700
Hannunen Otto
8190

Úsek 2:
79F9851
Kovanen Maiju

Úsek 3:
79F0100
Rissanen Antti

Úsek 4:
79F0051
Kovanen Anu

Úsek 5:
79F9701
Sulkula Paulus

Úsek 6:
79F9751
Puikkonen Janika

Úsek 7:
79F0000
Vaismaa Lassi
ARCHIV 0 Kč
(57)
Název/Jméno
Klub
Vklad
AOP 1
Úsek 1:
AOP9202
Navrátil Boris
515444

Úsek 2:
AOP8666
Macinská Jana
920651

Úsek 3:
AOP9301
Hadač Filip
887157

Úsek 4:
AOP8851
König Lucie
553449

Úsek 5:
AOP9303
Schuster Marek
995871

Úsek 6:
AOP8152
Košárková Iva
2082714

Úsek 7:
AOP9602
Glonek Jakub
1625050
Orientační Běh Opava 1220 Kč
AOP 2
Úsek 1:
AOP8801
Holuša Jakub
232154

Úsek 2:
AOP9450
Tesařová Marcela
515074

Úsek 3:
AOP9501
Sklenář Martin
7200365

Úsek 4:
AOP9350
Mrázová Pavla
515447

Úsek 5:
AOP7102
Košárek Pavel
51568

Úsek 6:
AOP9352
Šarmanová Alena
232405

Úsek 7:
AOP9302
Rossmanith Vojtěch
889295
Orientační Běh Opava 1220 Kč
ASU 1
Úsek 1:
ASU8304
Khýn Vítězslav
7203321

Úsek 2:
ASU8756
Staňková Lucie
7203330

Úsek 3:
ASU9447
Horvát Petr
886264

Úsek 4:
ASU9299
Kopecká Eliška
682342

Úsek 5:
ASU9444
Minář Marek
920700

Úsek 6:
ASU8964
Vozdová Klára
515189

Úsek 7:
ASU8808
Zbranek Roman
920699
Magnus Orienteering 1220 Kč
ASU 2
Úsek 1:
ASU9348
Mušínský Tomáš
920667

Úsek 2:
ASU9392
Mátlová Pavlína
920693

Úsek 3:
ASU9243
Ostřanský Filip
920681

Úsek 4:
ASU9090
Rešová Kateřina
52856

Úsek 5:
ASU9106
Hrobař Štěpán
995859

Úsek 6:
ASU9271
Křečková Lenka
515412

Úsek 7:
ASU8817
Navrátil Tomáš
920666
Magnus Orienteering 1220 Kč
BOR 1
Úsek 1:
BOR9503
Pavlovec Jan
9200728

Úsek 2:
BOR9051
Folbrechtová Šárka
1602628

Úsek 3:
BOR8904
Bogar František
897369

Úsek 4:
BOR8850
Šákrová Michaela
8481

Úsek 5:
BOR9007
Kořínek Tomáš
7003001

Úsek 6:
BOR9161
Burdová Adéla
7434894

Úsek 7:
BOR9608
Burda Matěj
7667667
OK Jiskra Nový Bor 1220 Kč
CTB 1
Úsek 1:
CTB7901
Šťastný Karel
2087711

Úsek 2:
CTB8151
Gregorová Kamila
887165

Úsek 3:
CTB7902
Hübner Jan
2082923

Úsek 4:
CTB8351
Šťastná Lenka
2082926

Úsek 5:
CTB7001
Novák Pavel
51139

Úsek 6:
CTB9451
Voborníková Alena
2081369

Úsek 7:
CTB7701
Gregor Martin
51663
SK OB Chotěboř 1220 Kč
DKP 1
Úsek 1:
DKP9600
Illner Vojtěch
899156

Úsek 2:
DKP8756
Dlouhá Marie
7875600

Úsek 3:
DKP8200
Nývlt Martin
1207407

Úsek 4:
DKP8853
Karochová Simona
9944499

Úsek 5:
DKP8306
Janata Martin
888608

Úsek 6:
DKP8450
Kolínová Kristýna
9000007

Úsek 7:
DKP7701
Kolín Jan
9007701
Oddíl OB Kotlářka 1220 Kč
DKP 2
Úsek 1:
DKP9301
Klaška Pavel
1700077

Úsek 2:
DKP9652
Šňupárková Anna
515071

Úsek 3:
DKP9401
Řada Jakub
515144

Úsek 4:
DKP9154
Svobodná Madla
887944

Úsek 5:
DKP8717
Pospíšil Ondřej
7202874

Úsek 6:
DKP8154
Janatová Lucie
9999888

Úsek 7:
DKP6601
Illner Jakub
515448
Oddíl OB Kotlářka 1220 Kč
DOB 1
Úsek 1:
DOB9200
Dutkowski Mikolaj
9920101

Úsek 2:
DOB7956
Štěpánová Dita
7226

Úsek 3:
DOB7907
Fátor Jan
981808

Úsek 4:
DOB7878
Černíková Barbora
681856

Úsek 5:
DOB8002
Janda Martin
920696

Úsek 6:
DOB9650
Matyba Anna
9102635

Úsek 7:
DOB8737
Hošek Radim
9998737
KOB Dobruška 1220 Kč
CHT 1
Úsek 1:
CHT8501
Drahokoupil Aleš
899165

Úsek 2:
CHT8751
Šmídová Stanislava
4537

Úsek 3:
CHT9001
Krejsa Martin
52161

Úsek 4:
CHT6460
Kučerová Vladimíra
49857

Úsek 5:
CHT8510
Kopáček Jan
7201807

Úsek 6:
CHT8053
Korecká Lenka
515504

Úsek 7:
CHT8001
Matras Tomáš
51980
OOB SK Chrast 1220 Kč
KAM 1
Úsek 1:
KAM9403
Kettner Lukáš
887640

Úsek 2:
KAM9554
Procházková Marie
7200333

Úsek 3:
KAM6501
Kozák Petr
51733

Úsek 4:
KAM9551
Hlubučková Kristýna
7003009

Úsek 5:
KAM9601
Kettner Vojtěch
897360

Úsek 6:
KAM8851
Doležalová Monika
232409

Úsek 7:
KAM9401
Semík Ondřej
920683
OK Kamenice 1220 Kč
KAM 2
Úsek 1:
KAM9402
Kapal Tomáš
232267

Úsek 2:
KAM9452
Kamererová Valerie
428250

Úsek 3:
KAM9305
Prášek Přemysl
410375

Úsek 4:
KAM9950
Albrechtová Iveta
515491

Úsek 5:
KAM9202
Hájek Adam
515007

Úsek 6:
KAM9354
Aschermannová Petra
232415

Úsek 7:
KAM9501
Čermák Matyáš
232426
OK Kamenice 1220 Kč
KSU 1
Úsek 1:
KSU9202
Jílek Jakub
2058482

Úsek 2:
KSU9394
Vozdová Aneta
897363

Úsek 3:
KSU9045
Janů Zdeněk
886293

Úsek 4:
KSU9393
Janů Hana
886267

Úsek 5:
KSU7945
Turczer Petr
515179

Úsek 6:
KSU9493
Hnilicová Šárka
897370

Úsek 7:
KSU9043
Vozda Vojtěch
515150
Klub vytrvalostních sportů Šumperk 1220 Kč
LCE 1
Úsek 1:
LCE9501
Hubáček Jonáš
8629757

Úsek 2:
LCE9250
Sklenářová Radka
889312

Úsek 3:
LCE8803
Cahel Marek
889288

Úsek 4:
LCE9155
Čermáková Magdalena
361921

Úsek 5:
LCE9301
Hubáček Michal
682333

Úsek 6:
LCE9353
Horčičková Vendula
515413

Úsek 7:
LCE9302
Vavrys Johan
553457
OOB TJ Slovan Luhačovice 1220 Kč
LCE 2
Úsek 1:
LCE9201
Valenta Jiří
896968

Úsek 2:
LCE8151
Michálková Renata
2088219

Úsek 3:
LCE8902
Slezák Zdeněk
889311

Úsek 4:
LCE0051
Špendlíková Kamila
52687

Úsek 5:
LCE9601
Mudrák Štěpán
889308

Úsek 6:
LCE9555
Končáková Klára
53828

Úsek 7:
LCE9001
Slezák Jiří
515424
OOB TJ Slovan Luhačovice 1220 Kč
LLI 1
Úsek 1:
LLI9802
Melichar Vojtěch
7200375

Úsek 2:
LLI9651
Štičková Anna
7200361

Úsek 3:
LLI0001
Melichar Petr
1398996

Úsek 4:
LLI9854
Fürstová Anna
2056306

Úsek 5:
LLI9603
Fürst Matouš
7003006

Úsek 6:
LLI9552
Hoidekrová Lucie
410734

Úsek 7:
LLI7502
Peterka Vojtěch
515503
LOK-o Liberec 1220 Kč
LPM 1
Úsek 1:
LPM8803
Popule Tomáš
236982

Úsek 2:
LPM9651
Šiková Karolína
7201820

Úsek 3:
LPM8500
Šilhavý Jakub
51151

Úsek 4:
LPM9452
Chvalová Věra
236994

Úsek 5:
LPM7820
Suchý Petr
995848

Úsek 6:
LPM9650
Šiková Barbora
7201819

Úsek 7:
LPM9602
Pešek Martin
7200329
OK Lokomotiva Plzeň 1220 Kč
LPU 1
Úsek 1:
LPU9036
Kamenický Matěj
551990

Úsek 2:
LPU9659
Hančová Petra
1398998

Úsek 3:
LPU8002
Udržal Tomáš
886715

Úsek 4:
LPU9351
Knapová Lenka
2011864

Úsek 5:
LPU9307
Kubelka Tomáš
889299

Úsek 6:
LPU9053
Knapová Jana
906217

Úsek 7:
LPU9005
Nožka Radek
515166
OK Lokomotiva Pardubice 1220 Kč
LPU 2
Úsek 1:
LPU9306
Záveský Filip
331549

Úsek 2:
LPU8552
Udržalová Pavla
2053588

Úsek 3:
LPU8605
Lenner Miroslav
1403417

Úsek 4:
LPU9658
Chládková Simona
434574

Úsek 5:
LPU8208
Zvěřina Petr
887920

Úsek 6:
LPU7667
Fenclová Marta
301173

Úsek 7:
LPU9001
Hovorka Lukáš
981816
OK Lokomotiva Pardubice 1220 Kč
LPU 3
Úsek 1:
LPU9110
Procházka Tomáš
981815

Úsek 2:
LPU9456
Lehárová Alžběta
2045225

Úsek 3:
LPU9505
Waněk Adam
1602634

Úsek 4:
LPU9451
Procházková Klára
940318

Úsek 5:
LPU9301
Čermák Jan
1080493

Úsek 6:
LPU9457
Horová Pavla
887927

Úsek 7:
LPU9410
Grundmann Jan
515487
OK Lokomotiva Pardubice 1220 Kč
LPU 4
Úsek 1:
LPU7604
Držka Štěpán
9324

Úsek 2:
LPU9657
Kulhavá Eliška
887635

Úsek 3:
LPU9502
Deml Tomáš
887928

Úsek 4:
LPU8752
Hermanová Zuzana
515136

Úsek 5:
LPU8608
Kafka Miloš
886290

Úsek 6:
LPU9261
Petráčková Klára
995792

Úsek 7:
LPU8701
Fiala Petr
7201198
OK Lokomotiva Pardubice 1220 Kč
LPU 5
Úsek 1:
LPU7102
Filičko Marek
301168

Úsek 2:
LPU0151
Držková Berenika
425545

Úsek 3:
LPU7715
Vodička Oldřich
2025371

Úsek 4:
LPU7855
Stryková Kateřina
301633

Úsek 5:
LPU6901
Fencl Petr
9230

Úsek 6:
LPU9054
Valachová Martina
410785

Úsek 7:
LPU7710
Lučan Vladimír
515170
OK Lokomotiva Pardubice 1220 Kč
LPU 6
Úsek 1:
LPU9302
Kos Oldřich
410796

Úsek 2:
LPU8151
Klimplová Zuzana
9333

Úsek 3:
LPU9405
Zelinka Jan
207824

Úsek 4:
LPU8453
Baštová Martina
9221

Úsek 5:
LPU9303
Kos Tomáš
410798

Úsek 6:
LPU8753
Mrštíková Květa
896973

Úsek 7:
LPU9609
Kaplan Martin
887156
OK Lokomotiva Pardubice 1220 Kč
MBM 1
Úsek 1:
MBM8427
Sáňka Ondřej
682346

Úsek 2:
MBM8989
Jurčová Michaela
682633

Úsek 3:
MBM8533
Burdilák Radek
1414506

Úsek 4:
MBM7661
Zounková Radka
2051529

Úsek 5:
MBM8740
Zelinka Jiří
232019

Úsek 6:
MBM8282
Mesiarkinová Kamila
7200319

Úsek 7:
MBM8606
Šrubař Michal
2051488
O-mikron 1220 Kč
PGP 1
Úsek 1:
PGP8610
Flašar Jan
887941

Úsek 2:
PGP9056
Jakobová Adélka
682103

Úsek 3:
PGP7601
Matějů Luboš
682623

Úsek 4:
PGP8153
Ryšavá Vendula
899160

Úsek 5:
PGP8409
Šedivý Jan
1406172

Úsek 6:
PGP8658
Tichovská Martina
920677

Úsek 7:
PGP8407
Procházka Jan
515110
SK Praga 1220 Kč
PGP 2
Úsek 1:
PGP8206
Procházka Jan
886265

Úsek 2:
PGP9654
Hrabánková Klára
232050

Úsek 3:
PGP9503
Veselý Jakub
7203462

Úsek 4:
PGP9350
Kožinová Anna
7200338

Úsek 5:
PGP8700
Sysel Ctibor
515161

Úsek 6:
PGP9650
Kožinová Zuzana
7003042

Úsek 7:
PGP9103
Landovský Tomáš
910714
SK Praga 1220 Kč
PGP 3
Úsek 1:
PGP8202
Laciga Radek
7003030

Úsek 2:
PGP9055
Bialožytová Tereza
8780

Úsek 3:
PGP8302
Sysel Ondřej
515038

Úsek 4:
PGP9255
Westin Kjersti
997856

Úsek 5:
PGP9601
Landovský Jakub
502088

Úsek 6:
PGP8656
Masopustová Elis
49844

Úsek 7:
PGP9405
Uhlíř Marek
331157
SK Praga 1220 Kč
PHK 1
Úsek 1:
PHK8802
Panchártek Jan
553446

Úsek 2:
PHK8951
Čepová Daniela
1700076

Úsek 3:
PHK9104
Kamenický Jakub
553445

Úsek 4:
PHK8051
Topinková Monika
515494

Úsek 5:
PHK9200
Petržela Jan
515402

Úsek 6:
PHK9150
Kosová Denisa
887904

Úsek 7:
PHK9101
Kubát Pavel
553441
OK 99 Hradec Králové 1220 Kč
PHK 2
Úsek 1:
PHK9001
Zelenka Tomáš
886259

Úsek 2:
PHK9451
Novotná Markéta
553443

Úsek 3:
PHK9601
Mašata Matěj
2045215

Úsek 4:
PHK9154
Valešová Jana
1008144

Úsek 5:
PHK8602
Balcar Aleš
995886

Úsek 6:
PHK9696
Cych Weronika
504041

Úsek 7:
PHK9500
Dzioba Mateusz
9101295
OK 99 Hradec Králové 1220 Kč
PHK 3
Úsek 1:
PHK8005
Černý Michal
9360

Úsek 2:
PHK9666
Koderičová Tereza
1406191

Úsek 3:
PHK8900
Šabatka Zdeněk
9189

Úsek 4:
PHK9653
Šádková Martina
1398980

Úsek 5:
PHK8701
Justa Pavel
7203469

Úsek 6:
PHK9353
Kamenická Kateřina
9832

Úsek 7:
PHK9602
Horáček Petr
2035705
OK 99 Hradec Králové 1220 Kč
PHK 4
Úsek 1:
PHK8753
Balcarová Jana
7260024

Úsek 2:
PHK9551
Svobodová Lenka
995893

Úsek 3:
PHK9401
Kamenický Ondřej
301383

Úsek 4:
PHK8852
Balcarová Jana
9355

Úsek 5:
PHK8505
Veselý Ondřej
1602626

Úsek 6:
PHK8855
Azebová Nina
981820

Úsek 7:
PHK7901
Losman Petr
515420
OK 99 Hradec Králové 1220 Kč
RBK 1
Úsek 1:
RBK7215
Šindelka Antonín
2060227

Úsek 2:
RBK8151
Kozumplíková Alice
981818

Úsek 3:
RBK7101
Žáček Zbyněk
2032122

Úsek 4:
RBK9357
Šestáková Petra
219249

Úsek 5:
RBK8605
Henek Michal
515193

Úsek 6:
RBK9252
Pekárková Monika
301286

Úsek 7:
RBK9001
Šesták Jakub
682360
SK Radioklub Blansko 1220 Kč
SHK 1
Úsek 1:
SHK7601
Hepner David
1008172

Úsek 2:
SHK9352
Myslivcová Pavla
2051524

Úsek 3:
SHK8901
Jirásek Michal
995831

Úsek 4:
SHK9051
Mechlová Lenka
515425

Úsek 5:
SHK8406
Komanec Václav
995807

Úsek 6:
SHK8150
Jedličková Zuzana
1008173

Úsek 7:
SHK8702
Šmehlík Eduard
515483
OK Slavia Hradec Králové 1220 Kč
SHK 2
Úsek 1:
SHK7801
Paclík Roman
7202780

Úsek 2:
SHK8658
Novotná Barbora
9101107

Úsek 3:
SHK9403
Remeš Petr
9199

Úsek 4:
SHK9151
Chmelařová Michaela
995857

Úsek 5:
SHK7911
Weiner Jakub
9140

Úsek 6:
SHK8152
Hepnerová Martina
1398689

Úsek 7:
SHK7905
Svoboda Lukáš
9138
OK Slavia Hradec Králové 1220 Kč
SHK 3
Úsek 1:
SHK9001
Šabatka Jan
9193

Úsek 2:
SHK9351
Fundová Eliška
995884

Úsek 3:
SHK8904
Tomalík Ondřej
1404034

Úsek 4:
SHK8950
Kettnerová Dana
7201193

Úsek 5:
SHK8200
Souček Tomáš
7203456

Úsek 6:
SHK8550
Ondřejová Dita Terezie
9915

Úsek 7:
SHK8804
Vojta Marek
9841
OK Slavia Hradec Králové 1220 Kč
SJC 1
Úsek 1:
SJC8104
Kovář Miroslav
7201777

Úsek 2:
SJC8665
Uvizlová Martina
500268

Úsek 3:
SJC8703
Beneš Jan
886513

Úsek 4:
SJC8952
Bochenková Ivana
897345

Úsek 5:
SJC8102
Mrázek Jan
771771

Úsek 6:
SJC8156
Šafka Brožková Dana
500266

Úsek 7:
SJC7702
Dávidík Marian
533301
Sportcentrum Jičín 1220 Kč
SJC 2
Úsek 1:
SJC8702
Holas Štěpán
4286

Úsek 2:
SJC8351
Mrázková Romana
500556

Úsek 3:
SJC8309
Žaloudek Petr
7890000

Úsek 4:
SJC8451
Tomešová Daniela
981842

Úsek 5:
SJC8801
Špicar Petr
9998

Úsek 6:
SJC8951
Soukupová Lucie
51180

Úsek 7:
SJC8709
Drobník Michal
1414501
Sportcentrum Jičín 1220 Kč
SJH 1
Úsek 1:
SJH8901
Kovář Jaroslav
7201821

Úsek 2:
SJH9451
Benešová Jana
920682

Úsek 3:
SJH7801
Beran Pavel
2061793

Úsek 4:
SJH9852
Hojná Dominika
331328

Úsek 5:
SJH9201
Tichý Tomáš
886295

Úsek 6:
SJH9352
Šrámková Michaela
553458

Úsek 7:
SJH7002
Hojný Jaroslav
995874
SOS Jindřichův Hradec 1220 Kč
SJI 1
Úsek 1:
SJI8306
Kadlec Jan
2073707

Úsek 2:
SJI8956
Kafková Tereza
52335

Úsek 3:
SJI9201
Suchý Jiří
301278

Úsek 4:
SJI9351
Teplá Barbora
219247

Úsek 5:
SJI8509
Plíhal Tomáš
1700080

Úsek 6:
SJI9056
Řezníčková Tereza
2042543

Úsek 7:
SJI9203
Škrabánek Matěj
336774
OK Jihlava 1220 Kč
SSU 1
Úsek 1:
SSU8243
Král Václav
332966

Úsek 2:
SSU8951
Kuncová Eliška
7003039

Úsek 3:
SSU7504
Matoušek Jiří
2025356

Úsek 4:
SSU8151
Klíchová Jana
9480

Úsek 5:
SSU8841
Král Vojtěch
887940

Úsek 6:
SSU9191
Březinová Marie
888629

Úsek 7:
SSU8802
Poklop Martin
1007536
SK Severka Šumperk 1220 Kč
TBM 1
Úsek 1:
TBM8215
Liščinský Zdeněk
53282

Úsek 2:
TBM0058
Grycová Kateřina
9101109

Úsek 3:
TBM8505
Kalina Tomáš
53723

Úsek 4:
TBM7467
Grycová Petra
230679

Úsek 5:
TBM8201
Kozák Osvald
515009

Úsek 6:
TBM9859
Grycová Veronika
9988889

Úsek 7:
TBM8903
Štrajt Michal
52464
KOS TJ Tesla Brno 1220 Kč
TJN 1
Úsek 1:
TJN9101
Picek Jan
416840

Úsek 2:
TJN8952
Svobodová Barbora
7719

Úsek 3:
TJN9500
Vaniš Ondřej
2027205

Úsek 4:
TJN9353
Krpatová Klára
416846

Úsek 5:
TJN9502
Hájek Vojtěch
896978

Úsek 6:
TJN9252
Posseltová Tereza
411767

Úsek 7:
TJN9501
Posselt Martin
232512
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 1220 Kč
TRI 1
Úsek 1:
TRI9301
Argaláš Michal
887630

Úsek 2:
TRI9656
Sabelová Markéta
2073724

Úsek 3:
TRI0002
Filipek Sebastian
2060277

Úsek 4:
TRI9750
Argalášová Kateřina
2060276

Úsek 5:
TRI9103
Kantor Ondřej
920676

Úsek 6:
TRI9751
Tesařová Jana
2073746

Úsek 7:
TRI9601
Walach Ondřej
1400416
TJ TŽ Třinec 1220 Kč
TUR 1
Úsek 1:
TUR7603
Baier Martin
7677777

Úsek 2:
TUR8354
Rufferová Iva
822282

Úsek 3:
TUR8103
Fodor Petr
981821

Úsek 4:
TUR8650
Krafková Lucie
876522

Úsek 5:
TUR8303
Dlabaja Tomáš
500850

Úsek 6:
TUR8153
Omová Michaela
515086

Úsek 7:
TUR9502
Horák Patrik
9001001
OOB TJ Turnov 1220 Kč
TUR 2
Úsek 1:
TUR9100
Wolf Daniel
515499

Úsek 2:
TUR8951
Dundrová Lucie
8059

Úsek 3:
TUR8501
Holas Ondřej
515048

Úsek 4:
TUR8852
Sehnalová Tereza
51825

Úsek 5:
TUR8700
Luštický Martin
7092626

Úsek 6:
TUR9253
Myslivečková Zuzana
7656540

Úsek 7:
TUR8801
Hradec Pavel
995821
OOB TJ Turnov 1220 Kč
TUR 3
Úsek 1:
TUR8900
Schulhof Jan
51225

Úsek 2:
TUR9755
Nejezchlebová Barbora
231920

Úsek 3:
TUR8406
Kořínek Jindřich
515082

Úsek 4:
TUR9951
Nejezchlebová Martina
8223

Úsek 5:
TUR8401
Váňa Martin
1840303

Úsek 6:
TUR9952
Thořová Markéta
7206529

Úsek 7:
TUR8402
Brož Marek
887618
OOB TJ Turnov 1220 Kč
VBM 1
Úsek 1:
VBM7246
Fučík Karel
720921

Úsek 2:
VBM8751
Bravená Martina
53208

Úsek 3:
VBM8801
Bravený Adam
866998

Úsek 4:
VBM8353
Čechová Jitka
209751

Úsek 5:
VBM8103
Mazal Zdeněk
553285

Úsek 6:
VBM9353
Chmelíková Zuzana
361990

Úsek 7:
VBM8001
Čech Viktor
53485
VSK Mendelu Brno 1220 Kč
VIC 1
Úsek 1:
VIC7615
Vyoral Jan
53335

Úsek 2:
VIC9191
Kršáková Marie
53887

Úsek 3:
VIC7624
Marek Martin
762400

Úsek 4:
VIC7055
Sadílková Lenka
416050

Úsek 5:
VIC6901
Sadílek Martin
52293

Úsek 6:
VIC9898
Kůstková Daniela
1006616

Úsek 7:
VIC8931
Panovec Jan
52349
OB Vizovice 1220 Kč
VLI 1
Úsek 1:
VLI8800
Škoda Jakub
1302790

Úsek 2:
VLI7451
Podrábská Marie
1400433

Úsek 3:
VLI6001
Henych Petr
515132

Úsek 4:
VLI8055
Kolaja Ehlerová Jana
1398538

Úsek 5:
VLI8901
Kobr Tomáš
1969696

Úsek 6:
VLI7750
Heczková Bohdana
7200363

Úsek 7:
VLI8100
Kolaja Jan
8627111
Slavia Liberec orienteering 1220 Kč
VPM 1
Úsek 1:
VPM8807
Kamaryt Tomáš
2042527

Úsek 2:
VPM8787
Bouchalová Vendula
995858

Úsek 3:
VPM0002
Hasman Ondřej
2042514

Úsek 4:
VPM8051
Honnerová Blanka
52217

Úsek 5:
VPM8449
Bouchal Jiří
995860

Úsek 6:
VPM8494
Lesová Markéta
886266

Úsek 7:
VPM0001
Hašek Jan
2060400
KOS Slavia Plzeň 1220 Kč
ZBM 1
Úsek 1:
ZBM9300
Chloupek Adam
995849

Úsek 2:
ZBM9456
Tesařová Markéta
9201068

Úsek 3:
ZBM9005
Nykodým Miloš
1003623

Úsek 4:
ZBM9354
Hrušková Barbora
1668661

Úsek 5:
ZBM8919
Hájek Daniel
890118

Úsek 6:
ZBM8966
Kabáthová Eva
7200341

Úsek 7:
ZBM8841
Chromý Adam
896975
SK Brno Žabovřesky 1220 Kč
ZBM 2
Úsek 1:
ZBM8101
Bukovac Palo
515478

Úsek 2:
ZBM8350
Hiklová Natalia
1633330

Úsek 3:
ZBM9102
Bravený Vít
888891

Úsek 4:
ZBM9153
Indráková Adélka
897391

Úsek 5:
ZBM9302
Brlica Pavel
515462

Úsek 6:
ZBM8950
Poklopová Lenka
1007544

Úsek 7:
ZBM9101
Zimmermann Štěpán
911220
SK Brno Žabovřesky 1220 Kč
ZBM 3
Úsek 1:
ZBM8721
Zháňal Jan
1111187

Úsek 2:
ZBM9451
Chromá Kateřina
9201069

Úsek 3:
ZBM9515
Hruška Jakub
1591995

Úsek 4:
ZBM9350
Šimková Johanka
9005227

Úsek 5:
ZBM8507
Palas Jan
500267

Úsek 6:
ZBM9452
Tužilová Magdaléna
2020737

Úsek 7:
ZBM9202
Mokrý Stanislav
886812
SK Brno Žabovřesky 1220 Kč
ZBM 4
Úsek 1:
ZBM8707
Bialožyt Michal
995883

Úsek 2:
ZBM9651
Hiršová Gabriela
7200367

Úsek 3:
ZBM8928
Zimmermann Jakub
995810

Úsek 4:
ZBM9353
Koporová Petra
7200316

Úsek 5:
ZBM9103
Švirák Ondřej
995802

Úsek 6:
ZBM8888
Hlavová Hana
515450

Úsek 7:
ZBM8511
Drábek Jan
49690
SK Brno Žabovřesky 1220 Kč
ZBM 5
Úsek 1:
ZBM8206
Koča Jaroslav
301217

Úsek 2:
ZBM8485
Uhnavá Markéta
7700077

Úsek 3:
ZBM8110
Jevsejenko Alexandr
52073

Úsek 4:
ZBM8676
Dvořáková Hana
52165

Úsek 5:
ZBM8242
Brabec Jaroslav
520540

Úsek 6:
ZBM8451
Stachoňová Barbara
7906090

Úsek 7:
ZBM8243
Kolbaba Tomáš
52022
SK Brno Žabovřesky 1220 Kč
ZBM 6
Úsek 1:
ZBM9433
Polster Thomas
9600000

Úsek 2:
ZBM8951
Mádlová Věra
995814

Úsek 3:
ZBM7503
Bukovac Dušan
232004

Úsek 4:
ZBM9457
Chroustová Lenka
331025

Úsek 5:
ZBM8100
Hikl Tomáš
9920011

Úsek 6:
ZBM9550
Galatíková Lucie
2075663

Úsek 7:
ZBM8772
Adamová Eva
52039
SK Brno Žabovřesky 1220 Kč
ZBM 7
Úsek 1:
ZBM9150
Mezníková Lucie
515151

Úsek 2:
ZBM9053
Smoradová Barbora
2053561

Úsek 3:
ZBM8954
Hendrychová Zuzana
416329

Úsek 4:
ZBM8459
Tvarůžková Petra
51765

Úsek 5:
ZBM8411
Liščinský Tomáš
232334

Úsek 6:
ZBM8870
Chromá Adéla
888602

Úsek 7:
ZBM8503
Stehlík Martin
114
SK Brno Žabovřesky 1220 Kč
(26)
Název/Jméno
Klub
Vklad
ABM 1
Úsek 1:
ABM7401
Rada Pavel
8004

Úsek 2:
ABM7469
Mulíčková Eva
52041

Úsek 3:
ABM7415
Palát Petr
52056

Úsek 4:
ABM7451
Radová Martina
8010

Úsek 5:
ABM7405
Mulíček Ondřej
337650
KOB ALFA Brno 850 Kč
ADA 1
Úsek 1:
ADA7433
Oujeský Tomáš
9101103

Úsek 2:
ADA7651
Procházková Lucie
352314

Úsek 3:
ADA7512
Procházka Jiří
49864

Úsek 4:
ADA7454
Strýčková Monika
2073658

Úsek 5:
ADA7101
Čížek Petr
336714
OOB Spartak Adamov 850 Kč
AOP 1
Úsek 1:
AOP7001
Čech Tomáš
2045205

Úsek 2:
AOP7853
Holasová Šarka
51190

Úsek 3:
AOP6702
Tesař Jiří
352349

Úsek 4:
AOP7852
Kovalčíková Eva
51197

Úsek 5:
AOP7602
Gallo Marek
7201830
Orientační Běh Opava 850 Kč
AOP 2
Úsek 1:
AOP7301
Kovalčík Tomáš
2085619

Úsek 2:
AOP7351
Valíková Petra
980374

Úsek 3:
AOP7802
Holas Tomáš
1400441

Úsek 4:
AOP7951
Gallo Martina
7204970

Úsek 5:
AOP7402
Borunský Tomáš
682655
Orientační Běh Opava 850 Kč
DKP 1
Úsek 1:
DKP6901
Kalousek Jiří
443079

Úsek 2:
DKP7752
Snížková Petra
51845

Úsek 3:
DKP7100
Šubrt Antonín
7201757

Úsek 4:
DKP7250
Tichá Dagmar
1470164

Úsek 5:
DKP7201
Víteček Jan
7007201
Oddíl OB Kotlářka 1275 Kč
DOR 1
Úsek 1:
DOR7302
Bambousek Martin
2045316

Úsek 2:
DOR7652
Arnoštová Kateřina
8857

Úsek 3:
DOR7301
Arnošt Kamil
2044896

Úsek 4:
DOR7150
Nová Jana
2045313

Úsek 5:
DOR7601
Houska Jindřich
2080957
OK Dobříš 850 Kč
KAM 1
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 

Úsek 4:
 
 
 

Úsek 5:
 
 
 
OK Kamenice 850 Kč
PHK 1
Úsek 1:
PHK7605
Kadeřávek Petr
9399

Úsek 2:
PHK7456
Samková Renáta
9431

Úsek 3:
PHK7103
Chaloupský David
682359

Úsek 4:
PHK7852
Kunartová Lenka
9408

Úsek 5:
PHK7205
Kunart Tomáš
9407
OK 99 Hradec Králové 850 Kč
SCP 1
Úsek 1:
SCP7507
Šístek Daniel
1406141

Úsek 2:
SCP7950
Hojná Silvie
51554

Úsek 3:
SCP7506
Fujáček Jan
53634

Úsek 4:
SCP7555
Petráňová Jana
301357

Úsek 5:
SCP7901
Skripnik Štěpán
7201806
OK Sparta Praha 850 Kč
SHK 1
Úsek 1:
SHK7704
Slovák Miroslav
9101117

Úsek 2:
SHK7350
Kroniková Jana
2049540

Úsek 3:
SHK7605
Svoboda Ondřej
9101116

Úsek 4:
SHK8051
Toužilová Martina
9165

Úsek 5:
SHK7602
Toužil Karel
9134
OK Slavia Hradec Králové 850 Kč
SJC 1
Úsek 1:
SJC7531
Tomeš Petr
896967

Úsek 2:
SJC7451
Škorpilová Jana
211303

Úsek 3:
SJC7801
Ticháček Radek
9978

Úsek 4:
SJC7962
Ticháčková Magdalena
9940

Úsek 5:
SJC8006
Kazda Jiří
4298
Sportcentrum Jičín 850 Kč
SJH 1
Úsek 1:
SJH7402
Blažek Petr
331394

Úsek 2:
SJH7550
Blažková Markéta
2067998

Úsek 3:
SJH7702
Komárek Arnošt
981817

Úsek 4:
SJH7851
Beranová Jana
2035147

Úsek 5:
SJH6901
Kubičko Petr
51141
SOS Jindřichův Hradec 850 Kč
SJI 1
Úsek 1:
SJI7104
Venhoda Milan
7206548

Úsek 2:
SJI7850
Chudíková Barbora
886269

Úsek 3:
SJI7313
Prášil Marek
500580

Úsek 4:
SJI8057
Paulíčková Renata
7260022

Úsek 5:
SJI7419
Lauerman Jan
886813
OK Jihlava 850 Kč
SKM 1
Úsek 1:
SKM7325
Rytiř Michal
52201

Úsek 2:
SKM7350
Pěčková Monika
2017677

Úsek 3:
SKM7501
Dittrich Pavel
52207

Úsek 4:
SKM7750
Dittrichová Andrea
52208

Úsek 5:
SKM8014
Stachoň Zdeněk
7905090
KOB Směr Kroměříž 850 Kč
SRK 1
Úsek 1:
SRK6752
Kosová Michaela
438611

Úsek 2:
SRK7651
Šklíbová Jana
7204991

Úsek 3:
SRK7501
Šklíba Jan
7204489

Úsek 4:
SRK7373
Filipová Ivana
9501

Úsek 5:
SRK7807
Potštejnský Jan
9525
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 850 Kč
TBM 1
Úsek 1:
TBM7701
Ehl Jiří
887901

Úsek 2:
TBM7952
Kozáková Zdenka
515006

Úsek 3:
TBM7402
Vedra David
436405

Úsek 4:
TBM7654
Štěpánková Kateřina
2049566

Úsek 5:
TBM7835
Čech Radovan
515094
KOS TJ Tesla Brno 850 Kč
TBM 2
Úsek 1:
TBM7633
Procházka Jiří
515034

Úsek 2:
TBM7374
Ptáčková Veronika
53240

Úsek 3:
TBM7327
Štěpánek Martin
888616

Úsek 4:
TBM7475
Milánová Jindřiška
416110

Úsek 5:
TBM7227
Milán Pavel
53242
KOS TJ Tesla Brno 850 Kč
TBM 3
Úsek 1:
TBM6903
Gryc Tomáš
995875

Úsek 2:
TBM7659
Čechová Marcela
2061854

Úsek 3:
TBM7319
Sedlář Petr
410254

Úsek 4:
TBM7377
Ehlová Pavla
52037

Úsek 5:
TBM6709
Gryc Jan
53233
KOS TJ Tesla Brno 850 Kč
VPM 1
Úsek 1:
VPM7906
Les Martin
7200317

Úsek 2:
VPM7995
Vodrážková Kateřina
2060384

Úsek 3:
VPM7702
Vodrážka Ondřej
995796

Úsek 4:
VPM7852
Šauli Iva
2060395

Úsek 5:
VPM7802
Honner Jaroslav
8877
KOS Slavia Plzeň 850 Kč
VRL 1
Úsek 1:
VRL7303
Štregl Petr
2017676

Úsek 2:
VRL7652
Wohanková Gabriela
2042537

Úsek 3:
VRL7702
Polák Vlastimil
9000

Úsek 4:
VRL7153
Pilná Libuše
232639

Úsek 5:
VRL7501
Wohanka Pavel
2060209
OOS TJ Spartak Vrchlabí 850 Kč
VSP 1
Úsek 1:
VSP7305
Horák Pavel (Starosta)
2032184

Úsek 2:
VSP7850
Baldrianová Barbora
9784

Úsek 3:
VSP7302
Kučera Jan
51650

Úsek 4:
VSP7551
Kučerová Marie
53546

Úsek 5:
VSP7310
Průša Michal
553437
USK Praha 850 Kč
ZBM 1
Úsek 1:
ZBM7529
Štěrbák Eduard
2087667

Úsek 2:
ZBM7951
Gebauerová Jana
703370

Úsek 3:
ZBM6708
Přikryl Petr
52008

Úsek 4:
ZBM7454
Bukovacová Alena
522004

Úsek 5:
ZBM7605
Bukovac Maroš
232006
SK Brno Žabovřesky 850 Kč
ZBM 2
Úsek 1:
ZBM7902
Finstrle Luděk
2067240

Úsek 2:
ZBM7664
Humlíčková Kateřina
1011011

Úsek 3:
ZBM7539
Humlíček Aleš
609906

Úsek 4:
ZBM7651
Cicvárková Lucie
2067937

Úsek 5:
ZBM7540
Kasal Vít
7770000
SK Brno Žabovřesky 850 Kč
ZBM 3
Úsek 1:
ZBM7603
Finstrle Aleš
2051547

Úsek 2:
ZBM7353
Firešová Andrea
1111097

Úsek 3:
ZBM8001
König Lukáš
9000002

Úsek 4:
RBK6451
Tesařová Jitka
416103

Úsek 5:
ZBM7609
Pátek Richard
1976000
SK Brno Žabovřesky 850 Kč
ZLH 1
Úsek 1:
ZLH7800
Mrkvica Petr
7758623

Úsek 2:
ZLH7551
Moskvová Jitka
361979

Úsek 3:
ZLH7501
Moskva Roman
7506161

Úsek 4:
ZLH5950
Pavlíková Hana
52658

Úsek 5:
ZLH7001
Novotný Tomáš
7001234
OOB TJ Zlaté Hory 850 Kč
RIC 1
Úsek 1:
RIC7251
Šrámková Iva
2035141

Úsek 2:
RIC7552
Vyhnálková Eva
889279

Úsek 3:
RIC7403
Rožek David
1111550

Úsek 4:
RIC7575
Rožková Petra
428270

Úsek 5:
RIC6905
Šrámek Petr
2035144
OB Říčany 850 Kč
(14)
Název/Jméno
Klub
Vklad
AOP 1
Úsek 1:
AOP5301
Krmášek Bohdan
51199

Úsek 2:
AOP7252
Pachmannová Hana
361977

Úsek 3:
AOP6302
Sklenář Miroslav
7200359

Úsek 4:
AOP6351
Švejdíková Yvona
49361

Úsek 5:
AOP4801
Sonnek Miloš
51192
Orientační Běh Opava 850 Kč
BOR 1
Úsek 1:
BOR6003
Dikoš Pavel
50000

Úsek 2:
BOR6550
Pávková Jana
8445

Úsek 3:
BOR5802
Sucharda Jiří
51542

Úsek 4:
BOR5150
Úlehlová Ivana
8553

Úsek 5:
BOR5800
Průcha Miloslav
1958242
OK Jiskra Nový Bor 850 Kč
DKL 1
Úsek 1:
DKL5400
Cabrnoch Jiří
416324

Úsek 2:
DKL5550
Cabrnochová Hana
53520

Úsek 3:
DKL6901
Šemelík Petr
515065

Úsek 4:
DKL7050
Benešová Jaroslava
49647

Úsek 5:
DKL4800
Fujan Sláva
49645
KOB Kladno 850 Kč
EKP 1
Úsek 1:
EKP5800
Fanta Miroslav
51147

Úsek 2:
EKP5650
Fantová Libuše
51583

Úsek 3:
EKP6800
Pecka Jan
515152

Úsek 4:
EKP6150
Bochenková Jana
232174

Úsek 5:
EKP5500
Šedivý Jiří
682645
VŠTJ Ekonom Praha 850 Kč
EKP 2
Úsek 1:
EKP5600
Adrián Petr
8627106

Úsek 2:
EKP6252
Pecková Ivana
51601

Úsek 3:
EKP6701
Janeček Jura
51587

Úsek 4:
EKP5750
Šedivá Miroslava
51604

Úsek 5:
EKP5212
Borák Stanislav
2042539
VŠTJ Ekonom Praha 850 Kč
CHT 1
Úsek 1:
CHT5101
Zlesák Milan
51951

Úsek 2:
CHT7151
Švecová Iva
53167

Úsek 3:
CHT5901
Zeman Jaroslav
52337

Úsek 4:
CHT6654
Wurzelová Dana
52138

Úsek 5:
CHT5301
Matras Jaroslav
51953
OOB SK Chrast 850 Kč
JIL 1
Úsek 1:
JIL6052
Jiřištová Hana
9093

Úsek 2:
JIL5362
Zlesáková Vlasta
9068

Úsek 3:
JIL6901
Vlastník Zdeněk
2060259

Úsek 4:
JIL4701
Zlesák Zdeněk
9066

Úsek 5:
JIL5401
Kynčl Stanislav
9087
OK Jilemnice 850 Kč
LBM 1
Úsek 1:
LBM6110
Matyáš Petr
52080

Úsek 2:
LBM7362
Korpasová Ivana
52029

Úsek 3:
LBM6113
Korpas Jaroslav
1409878

Úsek 4:
LBM4955
Tomanová Jana
52055

Úsek 5:
LBM5401
Štěpánek Jiří
52050
TJ Lokomotiva Ingstav Brno 850 Kč
OOP 1
Úsek 1:
OOP5302
Rychlý Miloš
49416

Úsek 2:
OOP6650
Binčíková Daniela
232526

Úsek 3:
OOP5001
Ševčík Břetislav
49301

Úsek 4:
OOP6750
Kociánová Eva
52767

Úsek 5:
OOP5400
Sýkora Jiří
8863
TJ Opava 850 Kč
OSN 1
Úsek 1:
OSN6005
Wurzel Břetislav
52146

Úsek 2:
OSN5964
Černíková Zdeňka
8012

Úsek 3:
OSN5501
Hruška Jiří
550310

Úsek 4:
OSN5950
Hrušková Zdeňka
590124

Úsek 5:
OSN6025
Černík Zdeněk
8011
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 850 Kč
SCP 1
Úsek 1:
SCP6200
Veljačik Pavel
49889

Úsek 2:
SCP6950
Tloušťová Eva
52114

Úsek 3:
SCP6001
Hošek Ladislav
1413715

Úsek 4:
SCP5450
Zavadilová Naďa
336750

Úsek 5:
SCP4700
Buriánek Jaromír
7206545
OK Sparta Praha 850 Kč
SJH 1
Úsek 1:
SJH6101
Romanovský Alois
331118

Úsek 2:
SJH6951
Hojná Tereza
2079509

Úsek 3:
SJH5901
Nosek Vladimír
442873

Úsek 4:
SJH6451
Tichá Jana
51925

Úsek 5:
SJH4201
Gřunděl Ivan
331289
SOS Jindřichův Hradec 850 Kč
TJN 1
Úsek 1:
TJN5604
Novotný Otakar
8260

Úsek 2:
TJN6051
Zuzánková Růžena
8256

Úsek 3:
TJN5549
Kunc Radovan
8249

Úsek 4:
TJN5752
Kuncová Jiřina
8257

Úsek 5:
TJN5901
Zuzánek Zdeněk
8255
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 850 Kč
UOL 1
Úsek 1:
UOL5201
Janošík Antonín
438025

Úsek 2:
UOL5858
Janošíková Jaroslava
2059758

Úsek 3:
UOL6503
Šimek Roman
52733

Úsek 4:
UOL5852
Špacírová Danuše
52730

Úsek 5:
UOL6501
Pernica Jiří
52478
SOB Olomouc 850 Kč
(52)
Název/Jméno
Klub
Vklad
AOP 1
Úsek 1:
AOP7101
Valík Luděk
7203322

Úsek 2:
AOP7052
Sedlářová Pavla
52664

Úsek 3:
AOP6501
Hadač Miroslav
682679

Úsek 4:
AOP6753
Barcíková Renáta
920695

Úsek 5:
AOP6601
Barcík Peter
920690
Orientační Běh Opava 850 Kč
AOP 2
Úsek 1:
AOP6401
Jelínek Jan
7203332

Úsek 2:
AOP7452
Krasnokutská Magda
49494

Úsek 3:
AOP6502
Schuster Martin
995843

Úsek 4:
AOP7151
Kostková Jana
52453

Úsek 5:
AOP6301
Peřinka Jan
887168
Orientační Běh Opava 850 Kč
ASU 1
Úsek 1:
ASU7517
Aleš David
515175

Úsek 2:
ASU5651
Vávrová Beáta
682341

Úsek 3:
ASU7501
Kolek Petr
887908

Úsek 4:
ASU6999
Šmelíková Hana
2012280

Úsek 5:
ASU6849
Pavlík Radek
920658
Magnus Orienteering 850 Kč
BOR 1
Úsek 1:
BOR7713
Nehasil David
995805

Úsek 2:
BOR7050
Svobodová Kateřina
8492

Úsek 3:
BOR7409
Vácha Tomáš
8534

Úsek 4:
BOR6150
Šípová Soňa
232182

Úsek 5:
BOR6501
Mareš Martin
8487
OK Jiskra Nový Bor 850 Kč
BOR 2
Úsek 1:
BOR6303
Pavlovec Petr
219203

Úsek 2:
BOR7650
Tučková Monika
7913579

Úsek 3:
BOR6600
Karvánek Petr
8513

Úsek 4:
BOR7563
Jeřábková Tereza
8438

Úsek 5:
BOR5004
Rančák Josef
886284
OK Jiskra Nový Bor 850 Kč
EKP 1
Úsek 1:
EKP7702
Kalous Vladislav
2058464

Úsek 2:
EKP6550
Janečková Dagmar
51594

Úsek 3:
EKP6301
Koucký Roman
2035738

Úsek 4:
EKP7053
Zurynková Jana
515496

Úsek 5:
EKP7414
Ondráček Radim
2045232
VŠTJ Ekonom Praha 850 Kč
HCE 1
Úsek 1:
HCE5900
Kettner Pavel
515105

Úsek 2:
HCE6450
Kettnerová Lenka
7202877

Úsek 3:
HCE6100
Štětina Jiří
49154

Úsek 4:
HCE6451
Mudrová Martina
51984

Úsek 5:
HCE6800
Müller Jan
49152
TJ Hostivice 850 Kč
HLV 1
Úsek 1:
HLV6321
Končák Jaroslav
53856

Úsek 2:
HLV7060
Sedláčková Jana
416084

Úsek 3:
HLV6404
Sedláček Jaroslav
53827

Úsek 4:
HLV6856
Končáková Katka
416086

Úsek 5:
HLV4801
Peška Antonín
416088
KČT - OB Holešov 850 Kč
CHA 1
Úsek 1:
CHA6600
Vydra Ivan
8185

Úsek 2:
CHA7850
Kašková Kateřina
887906

Úsek 3:
CHA7800
Kadavý Petr
8188

Úsek 4:
CHA5351
Ševčíková Alena
8165

Úsek 5:
CHA7500
Polák Jaroslav
7201775
OK Chrastava 850 Kč
JPV 1
Úsek 1:
JPV6526
Soldán Vladimír
2020730

Úsek 2:
JPV6363
Vavrečková Ivana
52864

Úsek 3:
JPV7713
Skřivanek Marcel
52592

Úsek 4:
JPV6677
Uchytilová Jana
52863

Úsek 5:
JPV7927
Hodač Karel
52595
Oddíl OS SK Prostějov 850 Kč
JPV 2
Úsek 1:
JPV7307
Vláčil Daniel
887622

Úsek 2:
JPV7650
Chmelářová Radka
2085577

Úsek 3:
JPV6112
Jeřábek Luboš
2092403

Úsek 4:
JPV6556
Štorková Simona
52586

Úsek 5:
JPV6217
Chmelař Miroslav
9998666
Oddíl OS SK Prostějov 850 Kč
KAM 1
Úsek 1:
KAM6700
Škvor Martin
52267

Úsek 2:
KAM7054
Škáchová Petra
7201760

Úsek 3:
KAM6201
Semík Luboš
52279

Úsek 4:
KAM6951
Valášková Šárka
232393

Úsek 5:
KAM7600
Pašek František
523000
OK Kamenice 850 Kč
KON 1
Úsek 1:
KON6919
Huňka Karel
52720

Úsek 2:
KON7852
Otrubová Johana
995816

Úsek 3:
KON7537
Dvořák Miloslav
8907

Úsek 4:
KON6285
Dittrichová Lenka
52420

Úsek 5:
KON6111
Grepl Ladislav
433100
KOB Konice 850 Kč
KON 2
Úsek 1:
KON7219
Procházka Josef
2083412

Úsek 2:
KON5887
Smičková Eva
52412

Úsek 3:
KON5713
Komínek Jaroslav
8904

Úsek 4:
KON8080
Jílková Hana
2069071

Úsek 5:
KON4617
Skácel Jaroslav
341715
KOB Konice 850 Kč
KSU 1
Úsek 1:
KSU4900
Komárek Jaromír
52616

Úsek 2:
KSU7272
Krčová Martina
442855

Úsek 3:
KSU7940
Halama Jakub
515111

Úsek 4:
KSU7793
Smolíková Kateřina
2067339

Úsek 5:
KSU6701
Matoušek Milan
2058461
Klub vytrvalostních sportů Šumperk 850 Kč
KSU 2
Úsek 1:
KSU7601
Hecl Miloš
886296

Úsek 2:
KSU7499
Reichlová Jiřina
2067330

Úsek 3:
KSU5801
Šrámek Jaromír
515101

Úsek 4:
KSU7373
Smrčková Věra
420414

Úsek 5:
KSU6844
Mátl Pavel
515459
Klub vytrvalostních sportů Šumperk 850 Kč
LCE 1
Úsek 1:
LCE7708
Zicha Jiří
51609

Úsek 2:
LCE6359
Vavrysová Iva
889289

Úsek 3:
LCE6127
Hubáček Josef
2017666

Úsek 4:
LCE6569
Hubáčková Dagmar
889302

Úsek 5:
LCE7602
Horyna Roman
1399000
OOB TJ Slovan Luhačovice 850 Kč
LCE 2
Úsek 1:
LCE6413
Vavrys Petr
889290

Úsek 2:
LCE6461
Ferdusová Eva
52694

Úsek 3:
LCE7835
Hanslian David
995852

Úsek 4:
LCE5852
Vlažná Mirka
52698

Úsek 5:
LCE6603
Šmelík Juraj
307355
OOB TJ Slovan Luhačovice 850 Kč
LCE 3
Úsek 1:
LCE7034
Šuráň René
436969

Úsek 2:
LCE5551
Stackeová Anna
889300

Úsek 3:
LCE6207
Slezák Libor
889301

Úsek 4:
LCE6351
Slezáková Jitka
52701

Úsek 5:
LCE7125
Bednařík Radek
887909
OOB TJ Slovan Luhačovice 850 Kč
LPU 1
Úsek 1:
LPU6503
Procházka Tomáš
9270

Úsek 2:
LPU7957
Lučanová Marta
515134

Úsek 3:
LPU6401
Kaplan Jan
7200596

Úsek 4:
LPU7658
Švíglerová Pavla
889272

Úsek 5:
LPU6102
Roudný Václav
9277
OK Lokomotiva Pardubice 850 Kč
LPU 2
Úsek 1:
LPU5408
Štěrba Pavel
9301

Úsek 2:
LPU5851
Víchová Ladislava
888601

Úsek 3:
LPU7310
Pipek Kamil
2049532

Úsek 4:
LPU7670
Držková Markéta
9281

Úsek 5:
LPU6003
Kološ Oldřich
9899
OK Lokomotiva Pardubice 850 Kč
OSN 1
Úsek 1:
OSN7209
Nechanický Pavel
7205006

Úsek 2:
OSN6955
Kamenická Lenka
9690219

Úsek 3:
OSN7118
Zrník Tomáš
1398988

Úsek 4:
OSN7557
Nechanická Daniela
7205038

Úsek 5:
OSN6004
Kamenický Radan
9601003
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 850 Kč
MFP 1
Úsek 1:
MFP7100
Šimša Jaromír
51712

Úsek 2:
MFP7050
Sieglová Dagmar
443075

Úsek 3:
MFP6700
Siegl Roman
443068

Úsek 4:
MFP7651
Šimšová Jana
682683

Úsek 5:
MFP6301
Forst Libor
303939
Matfyz Praha 850 Kč
PBM 1
Úsek 1:
PBM5303
Robotka Libor
52027

Úsek 2:
PBM7750
Pospíšilová Iva
232339

Úsek 3:
PBM7401
Pospíšil Jiří
232344

Úsek 4:
PBM7375
Tršová Daniela
53539

Úsek 5:
PBM7302
Trš Lubomír
682097
TJ Spartak 1. brněnská 850 Kč
PGP 1
Úsek 1:
PGP6401
Janovský Tomáš
515464

Úsek 2:
PGP6652
Tichovská Hana
51676

Úsek 3:
PGP7506
Pokorný Ondřej
682686

Úsek 4:
PGP6651
Kožinová Jana
502089

Úsek 5:
PGP6803
Pospíšil Vítek
681612
SK Praga 850 Kč
PGP 2
Úsek 1:
PGP7602
Nemšovský Petr
899152

Úsek 2:
PGP7454
Vildmonová Pavla
995812

Úsek 3:
PGP7203
Baldrian Petr
2460

Úsek 4:
PGP5850
Zelená Markéta
2080958

Úsek 5:
PGP6000
Kožina Petr
1700084
SK Praga 850 Kč
PGP 3
Úsek 1:
PGP6003
Hrabánek David
303940

Úsek 2:
PGP7355
Janovská Petra
1470169

Úsek 3:
PGP7106
Janas Petr
7201200

Úsek 4:
PGP6450
Smolková Alena
53567

Úsek 5:
PGP7507
Hřivna Štěpán
7201813
SK Praga 850 Kč
PHK 1
Úsek 1:
PHK6503
Kavalír Karel
9650526

Úsek 2:
PHK7051
Chaloupská Pavlína
682334

Úsek 3:
PHK6601
Kamenický Jan
232255

Úsek 4:
PHK6651
Novotná Petra
4146

Úsek 5:
PHK6502
Novotný Milan
2045248
OK 99 Hradec Králové 850 Kč
SHK 1
Úsek 1:
SHK7309
Jedlička Michal
500878

Úsek 2:
SHK6561
Teplá Hana
9125

Úsek 3:
SHK7502
Jedlička Marek
1398688

Úsek 4:
SHK7051
Myslivcová Lenka
515465

Úsek 5:
SHK6402
Chmelař Pavel
9151
OK Slavia Hradec Králové 850 Kč
SHK 2
Úsek 1:
SHK5801
Hausvater Karel
301648

Úsek 2:
SHK6351
Mádlová Iva
9121

Úsek 3:
SHK7001
Netuka Jan
9126

Úsek 4:
SHK7851
Suchá Eva
9192

Úsek 5:
SHK5702
Gazdačko Milan
410797
OK Slavia Hradec Králové 850 Kč
SHK 3
Úsek 1:
SHK7600
Čečka Jiří
7756

Úsek 2:
SHK6651
Thýnová Ivana
2017663

Úsek 3:
SHK6701
Langr Jan
9531

Úsek 4:
SHK7251
Langrová Monika
9802

Úsek 5:
SHK6902
Kohout Josef
2017669
OK Slavia Hradec Králové 850 Kč
SJH 1
Úsek 1:
SJH6801
Parkan Jiří
51140

Úsek 2:
SJH7651
Komárková Lenka
995845

Úsek 3:
SJH7001
Beneš Jan
336767

Úsek 4:
SJH7051
Benešová Iva
109

Úsek 5:
SJH6401
Tichý Martin
51929
SOS Jindřichův Hradec 850 Kč
SSU 1
Úsek 1:
SSU7004
Kašpar Jaroslav
2069100

Úsek 2:
SSU6951
Kašparová Ivana
2032169

Úsek 3:
SSU7847
Krtička Luděk
7204982

Úsek 4:
SSU6091
Králová Zdenka
1406132

Úsek 5:
SSU6301
Valenta Jiří
51508
SK Severka Šumperk 850 Kč
STE 1
Úsek 1:
STE7401
Tomanek Daniel
7200324

Úsek 2:
STE6751
Neumannová Kamila
52514

Úsek 3:
STE7102
Janků Marek
2073424

Úsek 4:
STE7054
Skyvová Kristýna
1007548

Úsek 5:
STE6501
Skyva Petr
1007547
SK SKI-OB Šternberk 850 Kč
STE 2
Úsek 1:
STE5809
Václavek Tomáš
1401181

Úsek 2:
STE7251
Janků Renata
52502

Úsek 3:
STE7601
Jašek Petr
7003007

Úsek 4:
STE7159
Maťátková Marcela
52532

Úsek 5:
STE6703
Maťátko Miloslav
980364
SK SKI-OB Šternberk 850 Kč
TBM 1
Úsek 1:
TBM7013
Dvořáček Petr
49342

Úsek 2:
TBM6969
Grycová Jana
49412

Úsek 3:
TBM6107
Urválek Jiří
53296

Úsek 4:
TBM7275
Kubáňová Jana
7204525

Úsek 5:
TBM6116
Hlaváč Jiří
515497
KOS TJ Tesla Brno 850 Kč
TJN 1
Úsek 1:
TJN6249
Šmaus Ivan
8270

Úsek 2:
TJN6850
Rydlová Magda
7726

Úsek 3:
TJN6301
Schindler Jiří
416828

Úsek 4:
TJN7050
Posseltová Romana
410359

Úsek 5:
TJN7000
Rydl Jiří
7750
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 850 Kč
TJN 2
Úsek 1:
TJN6603
Žucha Jiří
2017687

Úsek 2:
TJN6150
Jermanová Eva
425590

Úsek 3:
TJN7002
Novotný Dušan
232502

Úsek 4:
TJN6952
Picková Helena
416843

Úsek 5:
TJN6802
Posselt Martin
232256
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 850 Kč
TJN 3
Úsek 1:
TJN5602
Horák Petr
2056301

Úsek 2:
TJN7651
Dejnožková Blanka
2049610

Úsek 3:
TJN7503
Dejnožka Jiří
2027225

Úsek 4:
TJN6354
Kočibová Ivana
307418

Úsek 5:
TJN6500
Picek Jan
416839
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 850 Kč
TRI 1
Úsek 1:
TRI5701
Bialožyt Miroslav
8789

Úsek 2:
TRI6350
Bialožytová Pavla
51446

Úsek 3:
TRI8006
Walaski Antonín
8654

Úsek 4:
TRI6850
Argalášová Gabriela
2073677

Úsek 5:
TRI6001
Prokop Lubomír
8652
TJ TŽ Třinec 850 Kč
TTR 1
Úsek 1:
TTR5401
Koudelný Jiří
52251

Úsek 2:
TTR7251
Nešporová Marie
52242

Úsek 3:
TTR6101
Nešpor Jan
995847

Úsek 4:
TTR6152
Klusáčková Jitka
303944

Úsek 5:
TTR5601
Klusáček Martin
303960
OOB Třebíč 850 Kč
TUR 1
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 

Úsek 4:
 
 
 

Úsek 5:
 
 
 
OOB TJ Turnov 850 Kč
UOL 1
Úsek 1:
UOL7800
Kopecký David
2044889

Úsek 2:
UOL7651
Janošíková Lenka
301554

Úsek 3:
UOL7100
Horký Jan
2020741

Úsek 4:
UOL7051
Horčičková Eva
682350

Úsek 5:
UOL5301
Navrátil Antonín
52448
SOB Olomouc 850 Kč
UOL 2
Úsek 1:
UOL7503
Smékal David
886282

Úsek 2:
UOL6451
Poklopová Ivana
52451

Úsek 3:
UOL7500
Binar Robert
681853

Úsek 4:
UOL6452
Štrajtová Zuzana
52466

Úsek 5:
UOL7007
Horčička Petr
682380
SOB Olomouc 850 Kč
VBM 1
Úsek 1:
VBM6501
Jordanov Nikolaj
410321

Úsek 2:
VBM7751
Fučíková Hana
1775519

Úsek 3:
VBM6201
Pulec Pavel
515090

Úsek 4:
VBM7079
Hiršová Marcela
7201756

Úsek 5:
VBM5329
Hanzl Vlastimil
49558
VSK Mendelu Brno 850 Kč
VPM 1
Úsek 1:
VPM6101
Bartovský Pavel
2042507

Úsek 2:
VPM6951
Staňková Marcela
888641

Úsek 3:
VPM6601
Richtr Aleš
51686

Úsek 4:
VPM7350
Kovářová Jitka
2067329

Úsek 5:
VPM6801
Staněk Rostislav
886260
KOS Slavia Plzeň 850 Kč
VPM 2
Úsek 1:
VPM6901
Hasman Jan
2060391

Úsek 2:
VPM7551
Hasmanová Lenka
2060390

Úsek 3:
VPM6902
Hašek Ondřej
995835

Úsek 4:
VPM7250
Sobotová Jana
434815

Úsek 5:
VPM6301
Kurz Zdeněk
301463
KOS Slavia Plzeň 850 Kč
VRL 1
Úsek 1:
VRL6701
Kubát Miroslav
8977

Úsek 2:
VRL7151
Waňková Dita
331619

Úsek 3:
VRL7507
Vrbata Michal
2060233

Úsek 4:
VRL7052
Hančová Alice
206480

Úsek 5:
VRL6702
Hanč Jaroslav
438038
OOS TJ Spartak Vrchlabí 850 Kč
VSP 1
Úsek 1:
VSP6902
Aschermann Jan
52284

Úsek 2:
VSP7453
Zakouřilová Helena
232401

Úsek 3:
VSP7000
Bořánek Petr
51750

Úsek 4:
VSP7450
Svobodová Jitka
53598

Úsek 5:
VSP6201
Němeček Jan
682682
USK Praha 850 Kč
ZBM 1
Úsek 1:
ZBM6700
Coufal Svatoš
1396843

Úsek 2:
ZBM6251
Hrušková Lenka
49398

Úsek 3:
ZBM7702
Zvarik Tomáš
2067231

Úsek 4:
ZBM5582
Kabáthová Jitka
232005

Úsek 5:
ZBM7504
Cicvárek Ivo
2051489
SK Brno Žabovřesky 850 Kč
ZPV 1
Úsek 1:
ZPV7301
Karásek Martin
2070849

Úsek 2:
ZPV6666
Jarošová Petra
52654

Úsek 3:
ZPV6712
Holinka Martin
08851

Úsek 4:
ZPV6777
Holinková Hana
52587

Úsek 5:
ZPV6213
Křeček Miroslav
52581
KOB ZPV Prostějov 850 Kč
ZPV 2
Úsek 1:
ZPV6553
Jirková Renata
52427

Úsek 2:
ZPV5706
Jaroš Vojtěch
231248

Úsek 3:
ZPV6425
Dokoupil Vojtěch
52596

Úsek 4:
ZPV6970
Karásková Marcela
428201

Úsek 5:
ZPV5501
Jirka Jiří
52428
KOB ZPV Prostějov 850 Kč
(12)
Název/Jméno
Klub
Vklad
ABM 1
Úsek 1:
ABM4917
Pešek Ota
49691

Úsek 2:
ABM7054
Otrusinová Helena
52057

Úsek 3:
ABM4305
Dittrich Jan
52091

Úsek 4:
ABM6654
Obrátilová Naďa
219257

Úsek 5:
ABM4501
Chmelík Milan
995827
KOB ALFA Brno 750 Kč
LPU 1
Úsek 1:
LPU5201
Farář Václav
9260

Úsek 2:
LPU6052
Knapová Iva
9316

Úsek 3:
LPU4501
Fridrich Jaroslav
9256

Úsek 4:
LPU6553
Čermáková Renata
9652405

Úsek 5:
LPU5101
Knap Jan
51105
OK Lokomotiva Pardubice 750 Kč
LPU 2
Úsek 1:
LPU5905
Novotný Miroslav
301183

Úsek 2:
LPU4752
Kubíková Květa
9247

Úsek 3:
LPU5102
Sáňka Bedřich
2032164

Úsek 4:
LPU5654
Novotná Jiřina
9290

Úsek 5:
LPU5206
Třasák Milan
9257
OK Lokomotiva Pardubice 750 Kč
MLA 1
Úsek 1:
MLA4201
Sklenář Jan
51611

Úsek 2:
MLA6552
Miturová Radka
416220

Úsek 3:
MLA4401
Fišák Jan
7882

Úsek 4:
MLA5451
Opavová Stanislava
7884

Úsek 5:
MLA5801
Milota Josef
7880
MLOK Mariánské Lázně 750 Kč
TBM 1
Úsek 1:
TBM6005
Šuler Josef
301235

Úsek 2:
TBM5253
Cigošová Anna
410192

Úsek 3:
TBM5004
Sponar Jan
53295

Úsek 4:
TBM5662
Janotová Dobra
886279

Úsek 5:
TBM5711
Minařík Luboš
53235
KOS TJ Tesla Brno 750 Kč
TBM 2
Úsek 1:
TBM5003
Zabloudil Pavel
53256

Úsek 2:
TBM6363
Jašková Monika
410324

Úsek 3:
TBM4231
Dufek Jan
53230

Úsek 4:
TBM5351
Procházková Helena
301247

Úsek 5:
TBM6201
Jašek Milan
232747
KOS TJ Tesla Brno 750 Kč
TUR 1
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 

Úsek 4:
 
 
 

Úsek 5:
 
 
 
OOB TJ Turnov 750 Kč
TUR 2
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 

Úsek 4:
 
 
 

Úsek 5:
 
 
 
OOB TJ Turnov 750 Kč
VBM 1
Úsek 1:
VBM4732
Chmelík Aleš
2085633

Úsek 2:
VBM6555
Jemelíková Lada
53223

Úsek 3:
VBM4410
Bauer Emil
49651

Úsek 4:
VBM5754
Dokoupilová Zuzana
53306

Úsek 5:
VBM6000
Hirš Libor
7201772
VSK Mendelu Brno 750 Kč
VRL 1
Úsek 1:
VRL5002
Farář Jaroslav
9261

Úsek 2:
VRL6251
Vlachová Hana
8962

Úsek 3:
VRL5001
Štregl Tomáš
9001

Úsek 4:
VRL5451
Nýdrlová Eva
8954

Úsek 5:
VRL4901
Knobloch Jindřich
8999
OOS TJ Spartak Vrchlabí 750 Kč
VSP 1
Úsek 1:
VSP5000
Hořínek Jaroslav
51643

Úsek 2:
VSP5450
Horová Magda
9782

Úsek 3:
VSP5100
Hora Vladimír
7200325

Úsek 4:
VSP6650
Němečková Jarmila
07965

Úsek 5:
VSP5001
Uher Petr
52269
USK Praha 1125 Kč
ZLH 1
Úsek 1:
ZLH4801
Babák Jiří
352318

Úsek 2:
ZLH4850
Novotná Ludmila
52763

Úsek 3:
ZLH4600
Mrkvica Miroslav
64865

Úsek 4:
ZLH7050
Novotná Jitka
361929

Úsek 5:
ZLH4800
Novotný Stanisl
52762
OOB TJ Zlaté Hory 750 Kč

MIX

(39)
Název/Jméno
Klub
Vklad
ABM 1
Úsek 1:
ABM9210
Otrusina Jan
232872

Úsek 2:
ABM9919
Šnyrch Tomáš
332963

Úsek 3:
ABM9211
Novotný Ondřej
7003038

Úsek 4:
ABM9901
Florián Vojtěch
438043

Úsek 5:
ABM9410
Mokrý Ondřej
886814
KOB ALFA Brno 750 Kč
ABM 2
Úsek 1:
ABM9560
Otrusinová Jana
52013

Úsek 2:
ABM7653
Šnyrchová Jitka
420410

Úsek 3:
ABM7210
Kurečka Robert
2060216

Úsek 4:
ABM7511
Šnyrch Igor
207847

Úsek 5:
ABM9906
Šnyrch Jakub
332946
KOB ALFA Brno 750 Kč
ADA 1
Úsek 1:
ADA9652
Čížková Markéta
49862

Úsek 2:
ADA0503
Strýček Jan
2073679

Úsek 3:
ADA
Strýček Jiří
2087717

Úsek 4:
ADA0852
Strýčková Bára
2073676

Úsek 5:
ADA1001
Procházka Ferdinand
2073729
OOB Spartak Adamov 750 Kč
AOP 1
Úsek 1:
AOP9201
Sýkora Jan
995870

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 

Úsek 4:
 
 
 

Úsek 5:
 
 
 
Orientační Běh Opava 750 Kč
ASU 1
Úsek 1:
ASU9141
Hnilica Přemek
515191

Úsek 2:
STH9958
Kalenská Dominika
7201776

Úsek 3:
ASU8942
Suchý Matěj
303923

Úsek 4:
ASU9505
Chmelař Martin
9988866

Úsek 5:
ASU9049
Rohan Tomáš
7202
Magnus Orienteering 750 Kč
BOR 1
Úsek 1:
LTP9750
Kovářová Lenka
7200344

Úsek 2:
CHA0050
Pavlíková Markéta
436447

Úsek 3:
DOK0001
Synek Antonín
2053518

Úsek 4:
BOR9954
Janoušková Lucie
1204999

Úsek 5:
BOR9802
Birnbaum Adam
682332
OK Jiskra Nový Bor 750 Kč
DKL 1
Úsek 1:
DKL9901
Vítek Karel
2087710

Úsek 2:
DKL0102
Melichna Matěj
682699

Úsek 3:
DKL8601
Cabrnoch Jan
410721

Úsek 4:
DKL9800
Beneš Jan
49648

Úsek 5:
DKL9900
Postolka Jáchym
888621
KOB Kladno 750 Kč
DKP 1
Úsek 1:
DKP7911
Mrázek Jiří
7922111

Úsek 2:
DKP9450
Dlouhá Hana
7945000

Úsek 3:
DKP8850
Svobodná Šárka
887612

Úsek 4:
DKP0502
Šubrt Vojtěch
51590

Úsek 5:
 
 
 
Oddíl OB Kotlářka 750 Kč
DOB 1
Úsek 1:
DOB8803
Lžíčař Martin
7230

Úsek 2:
DOB8971
Hošková Tereza
9998971

Úsek 3:
DOB8751
Peterová Věra
682690

Úsek 4:
PCB5901
Blabla Zdeněk
51406

Úsek 5:
DOB7001
Dudášek Karel
888649
KOB Dobruška 750 Kč
EKP 1
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 

Úsek 4:
 
 
 

Úsek 5:
 
 
 
VŠTJ Ekonom Praha 750 Kč
KAM 1
Úsek 1:
KAM7500
Zámečník David
207208

Úsek 2:
KAM7350
Škvorová Zuzana
52273

Úsek 3:
KAM0050
Kováříková Marie
436964

Úsek 4:
 
 
 

Úsek 5:
 
 
 
OK Kamenice 750 Kč
KSU 1
Úsek 1:
KSU0005
Matoušek Matěj
2056281

Úsek 2:
KSU0111
Babišta Antonín
53649

Úsek 3:
KSU7337
Patterman Pavel
446410

Úsek 4:
KSU7401
Smrček Petr
2067333

Úsek 5:
KSU5749
Janů Zdeněk
426412
Klub vytrvalostních sportů Šumperk 750 Kč
KSU 2
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 

Úsek 4:
 
 
 

Úsek 5:
 
 
 
Klub vytrvalostních sportů Šumperk 750 Kč
LCE 1
Úsek 1:
LCE9602
Slíva Jan
889313

Úsek 2:
LCE0055
Malotová Kamila
416057

Úsek 3:
LCE0003
Bitto Maxim
2053585

Úsek 4:
LCE0054
Šabršulová Natálie
416068

Úsek 5:
LCE0052
Ressová Tereza
52695
OOB TJ Slovan Luhačovice 750 Kč
LCE 2
Úsek 1:
LCE8901
Vlažný Jan
52707

Úsek 2:
LCE0254
Nevěřilová Kateřina
416074

Úsek 3:
 
 
 

Úsek 4:
 
 
 

Úsek 5:
 
 
 
OOB TJ Slovan Luhačovice 750 Kč
LLI 1
Úsek 1:
LLI0002
Bradáč Jakub
2032105

Úsek 2:
LLI7550
Bradáčová Marie
2060204

Úsek 3:
LLI9900
Marek Jakub
2049589

Úsek 4:
LLI0201
Paroulek Lukáš
253135

Úsek 5:
LLI7201
Bradáč Stanislav
434598
LOK-o Liberec 750 Kč
OSN 1
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 

Úsek 4:
 
 
 

Úsek 5:
 
 
 
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 750 Kč
MLA 1
Úsek 1:
NEJ7000
Nádeníček Josef
232230

Úsek 2:
MLA7451
Černá Monika
331203

Úsek 3:
VPM8203
Tesař Daniel
434819

Úsek 4:
MLA7051
Bartošová Jana
51494

Úsek 5:
VPM7700
Martínek Robert
301170
MLOK Mariánské Lázně 750 Kč
PGP 1
Úsek 1:
DKP9903
Šebek Petr
9903301

Úsek 2:
PGP9952
Kolářová Johana
897346

Úsek 3:
 
 
 

Úsek 4:
 
 
 

Úsek 5:
 
 
 
SK Praga 750 Kč
PHK 1
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 

Úsek 4:
 
 
 

Úsek 5:
 
 
 
OK 99 Hradec Králové 750 Kč
SCP 1
Úsek 1:
SCP5200
Přeček Zdeněk
500289

Úsek 2:
TBM5855
Kuchařová Ada
7202887

Úsek 3:
SCP6801
Lohr Ivo
442853

Úsek 4:
TAP7152
Melišíková Radka
2081352

Úsek 5:
SCP7201
Podivínský Tomáš
51557
OK Sparta Praha 750 Kč
SJH 1
Úsek 1:
SJH9751
Parkanová Veronika
7770033

Úsek 2:
SJH0052
Hojná Eliška
442882

Úsek 3:
SJH9752
Peňázová Veronika
331783

Úsek 4:
 
 
 

Úsek 5:
 
 
 
SOS Jindřichův Hradec 750 Kč
SJI 1
Úsek 1:
SJI9602
Vacek Vojtěch
7200366

Úsek 2:
SJI9851
Petráčková Kristýna
336763

Úsek 3:
SJI9601
Čech Jan
7003044

Úsek 4:
SJI6901
Vacek Milan
219243

Úsek 5:
SJI9902
Šenkýř Matěj
2045309
OK Jihlava 750 Kč
SRK 1
Úsek 1:
SRK8905
Pátek Lukáš
9498

Úsek 2:
SRK9802
Locker Tomáš
2017682

Úsek 3:
SRK9701
Pokorný David
9814

Úsek 4:
SRK9900
Šklíba Michal
7201758

Úsek 5:
SRK9904
Šabata Milan
2070826
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 750 Kč
SSU 1
Úsek 1:
SSU9609
Mikula Jan
433099

Úsek 2:
SSU9666
Machusová Karolína
2032188

Úsek 3:
SSU7401
Seidenglanz Marek
2067988

Úsek 4:
SSU0000
Kaprál Jan
52549

Úsek 5:
SSU9701
Vosáhlo Jan
9005223
SK Severka Šumperk 750 Kč
STE 1
Úsek 1:
STE0007
Bořánek Michal
2032171

Úsek 2:
STE0000
Jirka Mikuláš
7202871

Úsek 3:
STE9202
Doležel Ondřej
51123

Úsek 4:
UOL9919
Horčička Vít
682370

Úsek 5:
STE9411
Skoupý Jan
2027239
SK SKI-OB Šternberk 750 Kč
STE 2
Úsek 1:
STE7100
Smolka Martin
2027234

Úsek 2:
KON9915
Beneš Miroslav
2020742

Úsek 3:
STE7607
Fendrych Michal
52503

Úsek 4:
STE7101
Hanák Pavel
501888

Úsek 5:
STE7505
Pudel Jarda
52516
SK SKI-OB Šternberk 750 Kč
TJN 1
Úsek 1:
TJN9802
Michek David
2027247

Úsek 2:
TJN7150
Hornychová Helena
2070802

Úsek 3:
TJN0001
Šmaus Antonín
2025357

Úsek 4:
TJN0254
Hornychová Karolína
232506

Úsek 5:
 
 
 
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 750 Kč
TUR 1
Úsek 1:
TUR9500
Nejman Stanislav
330671

Úsek 2:
TUR8750
Jirků Martina
8221

Úsek 3:
TUR9002
Hyka Jan
7003032

Úsek 4:
 
 
 

Úsek 5:
 
 
 
OOB TJ Turnov 750 Kč
UOL 1
Úsek 1:
UOL9151
Štrajtová Štěpánka
52465

Úsek 2:
UOL7850
Smékalová Jana
2045207

Úsek 3:
UOLXXXX
Koutný Lukáš
53103

Úsek 4:
UOL7751
Binarová Jitka
2049585

Úsek 5:
UOL7854
Kuncová Jana
9803
SOB Olomouc 750 Kč
VPM 1
Úsek 1:
VPM9752
Obytová Kateřina
2042510

Úsek 2:
VPM7451
Richtrová Lucie
331267

Úsek 3:
VPM9751
Hlinovská Johana
2035166

Úsek 4:
VPM9753
Šafrhansová Lucie
2060399

Úsek 5:
VPM9853
Kroupová Eliška
2031356
KOS Slavia Plzeň 750 Kč
VSP 1
Úsek 1:
VSP9950
Kopecká Johana
2021848

Úsek 2:
VSP0052
Ježková Jitka
2032113

Úsek 3:
VSP0000
Semík Jakub
446363

Úsek 4:
VSP0051
Kosíková Eliška
9101185

Úsek 5:
VSP0101
Puchalský Jan
2021836
USK Praha 750 Kč
VSP 2
Úsek 1:
VSP7400
Titz Pavel
1398992

Úsek 2:
VSP7150
Beranová Iva
2021834

Úsek 3:
VSP6507
Semík Jan
53572

Úsek 4:
VSP8050
Uhrová Zuzana
232062

Úsek 5:
VSP7401
Zakouřil Václav
51724
USK Praha 750 Kč
ZLH 1
Úsek 1:
LBM9898
Korpasová Tereza
9101703

Úsek 2:
ZLH0051
Novotná Tereza
331514

Úsek 3:
JPV9509
Fajkus Radim
1602630

Úsek 4:
ZLH9851
Novotná Klára
331363

Úsek 5:
SSU9950
Zatloukalová Romana
2025342
OOB TJ Zlaté Hory 750 Kč
PTI 1
Úsek 1:
PTI8527
Klváček Aleš
8822

Úsek 2:
PTI8365
Mikušová Ivana
8831

Úsek 3:
JPV8237
Vlach Jan
210440

Úsek 4:
PTI8500
Zapletal Jaroslav
52430

Úsek 5:
PTI8771
Boháčová Lucie
8829
Sportovní klub Ptení 750 Kč
PTI 2
Úsek 1:
PTI8204
Mikuš Oldřich
8830

Úsek 2:
PTI8485
Zavadilová Simona
8843

Úsek 3:
PTI7619
Dušek Václav
8824

Úsek 4:
PTI8448
Uhrovič Blahoslav
8881

Úsek 5:
PTI9474
Vítková Lucie
8849
Sportovní klub Ptení 750 Kč
RIC 1
Úsek 1:
RIC9750
Stehlíková Anna
553447

Úsek 2:
RIC0301
Rožek Vilém
9200525

Úsek 3:
RIC9850
Vyhnálková Barbora
2023812

Úsek 4:
RIC9950
Formánková Anna
2060261

Úsek 5:
RIC0051
Šrámková Hana
2031355
OB Říčany 750 Kč
999 1
Úsek 1:
79F9500
Leinonen Pauli

Úsek 2:
79F7200
Kaario Kimmo
9101205

Úsek 3:
79F9401
Sulkula Ilari

Úsek 4:
79F9400
Senttula Tuukka

Úsek 5:
79F9450
Viholainen Eeli
7779224
ARCHIV 750 Kč
999 2
Úsek 1:
79F9750
Hannunen Olga

Úsek 2:
79F9753
Aaltonen Katariina

Úsek 3:
79F7000
Klemettinen Vesa

Úsek 4:
79F9752
Raivio Venla-Lyydia

Úsek 5:
79F9951
Sulkula Evita
ARCHIV 750 Kč
(37)
Název/Jméno
Klub
Vklad
AOP 1
Úsek 1:
AOP0101
Jelínek Jan
889280

Úsek 2:
AOP0351
Pachmannová Bára
361981

Úsek 3:
AOP0452
Klechová Karolína
436929

Úsek 4:
AOP0652
Gallo Natálie
7003005

Úsek 5:
AOP0551
Pachmannová Katka
361953

Úsek 6:
AOP0651
Holasová Barbora
51195

Úsek 7:
 
 
 

Úsek 8:
 
 
 
Orientační Běh Opava 0 Kč
VCO 1
Úsek 1:
SRK0103
Paleček Ondřej
682693

Úsek 2:
SRK0151
Kosová Tereza
2073747

Úsek 3:
VRL0302
Waněk Hubert
7200595

Úsek 4:
LPU0352
Koberová Kateřina
7203463

Úsek 5:
JIL0352
Karlová Anna
2078470

Úsek 6:
PHK0302
Chaloupský Jakub
682336

Úsek 7:
SJC0153
Kochová Anna
2059737

Úsek 8:
PHK0101
Metelka Ondřej
2058465
Východočeská oblast 0 Kč
VCO 2
Úsek 1:
SJC0202
Tuma Matěj
2056295

Úsek 2:
SRK0153
Šklíbová Veronika
7203465

Úsek 3:
VRL0301
Štregl Matyáš
2017678

Úsek 4:
PHK0550
Metelková Michaela
2056274

Úsek 5:
SHK0350
Thýnová Martina
410782

Úsek 6:
SHK0303
Tichý Lubomír
9828

Úsek 7:
VRL0251
Štreglová Zuzana
2020709

Úsek 8:
HOR0201
Rücker Jan
2025353
Východočeská oblast 0 Kč
VCO 3
Úsek 1:
LPU0203
Pipek Ondřej
2032156

Úsek 2:
SHK0250
Holečková Petra
410360

Úsek 3:
HOR0400
Kolář Šimon
7200597

Úsek 4:
LPU0357
Pušová Bára
2032180

Úsek 5:
PHK0450
Chvátilová Johana
362000

Úsek 6:
SHK0305
Fábera David
2088201

Úsek 7:
ZAM0151
Kubíčková Iva
416295

Úsek 8:
JIL0104
Ježek Jakub
2035716
Východočeská oblast 0 Kč
VCO 4
Úsek 1:
KUO0101
Koditek Jonáš
2051522

Úsek 2:
PHK0255
Vandasová Adéla
8623000

Úsek 3:
SHK0404
Černík Adam
2073723

Úsek 4:
VRL0452
Randáková Adéla
425599

Úsek 5:
HOR0350
Vávrová Vanda
2032104

Úsek 6:
LPU0403
Krpata Michal
2035734

Úsek 7:
SHK0251
Raková Petra
2049526

Úsek 8:
SHK0100
Porkert Jan
9190
Východočeská oblast 0 Kč
POB 1
Úsek 1:
DKP0210
Malačka Milan
446345

Úsek 2:
DKP0351
Tichá Dorotea
2086453

Úsek 3:
PGP0300
Kožina Štěpán
9877

Úsek 4:
VSP0456
Štraitová Jolana
2021830

Úsek 5:
TAP0452
Bulířová Ema
2086454

Úsek 6:
MFP0300
Šimša Martin
218785

Úsek 7:
DKP0151
Kalousková Marie
443091

Úsek 8:
PGP0101
Janovský Tomáš
887632
Pražská oblast 0 Kč
POB 2
Úsek 1:
EKP0200
Bolehovský Michal
601169

Úsek 2:
VSP0250
Titzová Adéla
2035748

Úsek 3:
EKP0508
Bolehovský Daniel
2073716

Úsek 4:
PGP0550
Malečková Hana
2067999

Úsek 5:
MFP0551
Šimšová Pavla
428269

Úsek 6:
VSP0406
Průša Dominik
2032107

Úsek 7:
DKP0250
Sanna Karin
7200326

Úsek 8:
DKP0203
Švarc Antonín
981832
Pražská oblast 0 Kč
POB 3
Úsek 1:
VSP0102
Průša Kryštof
2020707

Úsek 2:
MFP0150
Šimšová Barbora
428243

Úsek 3:
VSP0400
Zakouřil Matyáš
232616

Úsek 4:
VSP0454
Aschermannová Klára
2020713

Úsek 5:
EKP0351
Janečková Josefína
2067977

Úsek 6:
PGP0401
Čtrnáct František
231948

Úsek 7:
VSP0150
Horáková Barbora
331064

Úsek 8:
PGP0104
Siegl Matyáš
7201196
Pražská oblast 0 Kč
POB 4
Úsek 1:
DKP0205
Šubrt Matěj
888625

Úsek 2:
DKP0251
Řadová Lucie
897371

Úsek 3:
EKP0412
Kabát Martin
232189

Úsek 4:
VSP0453
Kopecká Valentýna
2021847

Úsek 5:
EKP0551
Pecková Tereza
51600

Úsek 6:
TAP0400
Tůma Šimon
2075696

Úsek 7:
EKP0256
Fantová Kateřina
49632

Úsek 8:
PGP0200
Janas Petr
2060249
Pražská oblast 0 Kč
POB 5
Úsek 1:
DKP0100
Klaška Martin
9889

Úsek 2:
VSP0253
Aschermannová Tereza
2020712

Úsek 3:
VSP0405
Baldrian Tomáš
9200730

Úsek 4:
VSP0457
Nosková Barbora
2058488

Úsek 5:
VSP0455
Beranová Hana
2021833

Úsek 6:
VSP0401
Titz Adam
2032183

Úsek 7:
VSP0254
Beranová Eva
2021832

Úsek 8:
DKP0204
Víteček Jáchym
446360
Pražská oblast 0 Kč
MSK 1
Úsek 1:
AOP0201
Kostka Jiří
2085648

Úsek 2:
TRI0251
Mrózek Teresa
7200590

Úsek 3:
AOP0301
Valík Adam
2081359

Úsek 4:
AOP0350
Hájková Lucie
7204988

Úsek 5:
HAV0451
Švidrnochová Eliška
436422

Úsek 6:
TRI0301
Bialožyt Marek
51461

Úsek 7:
SOP0151
Poláková Lenka
7204985

Úsek 8:
TRI0101
Kovařík Martin
7200589
Moravskoslezský kraj 0 Kč
MSK 2
Úsek 1:
TRI0200
Haltof Marek
49377

Úsek 2:
TRI0150
Warcopová Kateřina
49360

Úsek 3:
VRB0303
Peňáz Vojtěch
2092391

Úsek 4:
TRI0451
Haltofová Romana
8658

Úsek 5:
AOP0453
Kovalčíková Anna
8796

Úsek 6:
BFM0305
Bjolek Michal
428272

Úsek 7:
BFM0151
Svobodová Barbora
2059750

Úsek 8:
TRI0100
Tuharský Erik
7202876
Moravskoslezský kraj 0 Kč
MSK 3
Úsek 1:
VRB0313
Peňáz Radek
2092364

Úsek 2:
AOV0301
Mielec Radomír
920660

Úsek 3:
TRI0401
Mrózek Pawel
416128

Úsek 4:
 
 
 

Úsek 5:
 
 
 

Úsek 6:
 
 
 

Úsek 7:
 
 
 

Úsek 8:
 
 
 
Moravskoslezský kraj 0 Kč
VYS 1
Úsek 1:
OSN0200
Nechanický Jan
436433

Úsek 2:
SJH0252
Blažková Kateřina
2051486

Úsek 3:
SJH0301
Hojný Jáchym
443062

Úsek 4:
OSN0454
Stoklasová Zuzana
2080908

Úsek 5:
PZR0351
Sobotková Klára
1400419

Úsek 6:
SJH0401
Dundáček Karel
420435

Úsek 7:
SJH0251
Kinštová Tereza
330596

Úsek 8:
OSN0201
Mareček Šimon
7205032
Oblast Vysočina 0 Kč
VYS 2
Úsek 1:
PZR0102
Poláček Tomáš
2052352

Úsek 2:
PZR0152
Polanská Nelly
2088199

Úsek 3:
RUZ0301
Jelínek Kryštof
49887

Úsek 4:
SJH0454
Novotná Jitka
2079504

Úsek 5:
SJI0551
Srbová Michaela
2059732

Úsek 6:
SJI0301
Venhoda Matěj
51770

Úsek 7:
OSN0250
Slámová Taťána
53156

Úsek 8:
TTR0101
Nešpor Jan
416215
Oblast Vysočina 0 Kč
STC 1
Úsek 1:
KAM0202
Škvor Adam
425596

Úsek 2:
KAM0250
Semíková Lucie
515426

Úsek 3:
KAM0405
Gajda Martin
9201061

Úsek 4:
KAM0650
Škáchová Viktorie
434803

Úsek 5:
KAM0350
Hankovcová Helena
442879

Úsek 6:
KAM0309
Škácha Vít
682695

Úsek 7:
LME0250
Bejvlová Karolína
2058463

Úsek 8:
KAM0105
Gajda Jan
9201064
Středočeská oblast 0 Kč
STC 2
Úsek 1:
DOR0100
Janda Ondřej
2045310

Úsek 2:
KAM0151
Škáchová Magdalena
434818

Úsek 3:
DOR0403
Janda Jakub
2045308

Úsek 4:
DOR0351
Nentvichová Julie
2045307

Úsek 5:
DOR0455
Arnoštová Veronika
434596

Úsek 6:
KAM0301
Chaloupka Viktor
443069

Úsek 7:
RIC0151
Vyhnálková Marie
2019236

Úsek 8:
KAM0100
Valášek Václav
336743
Středočeská oblast 0 Kč
STC 3
Úsek 1:
DOR0102
Tachezy Jan
416159

Úsek 2:
KAM0252
Chaloupková Hana
442850

Úsek 3:
ROZ0300
Sedláček Jaroslav
9982

Úsek 4:
RIC0550
Pelantová Martina
2051504

Úsek 5:
RIC0450
De Heij Laura
443070

Úsek 6:
KAM0300
Kovářík Tomáš
436963

Úsek 7:
DOR0250
Kastnerová Jessica
2042536

Úsek 8:
KAM0201
Hankovec Hugo
436446
Středočeská oblast 0 Kč
STC 4
Úsek 1:
KAM0102
Víšek Martin
9101674

Úsek 2:
DCE0150
Rusá Vendula
232737

Úsek 3:
RIC0303
Šrámek Jaromír
2031371

Úsek 4:
RIC0451
Pračková Ema
426373

Úsek 5:
KAM0551
Balejová Julie
2061855

Úsek 6:
DOR0301
Kučera Jáchym
2044898

Úsek 7:
DKL0151
Geislerová Aneta
2042535

Úsek 8:
KAM0204
Hejsek Filip
2050496
Středočeská oblast 0 Kč
HAN 1
Úsek 1:
KSU0105
Šafář Martin
2056308

Úsek 2:
STE0252
Marková Ema
7205017

Úsek 3:
KSU0401
Štábl Adam
2058480

Úsek 4:
KSU0393
Tesařová Tereza
2058487

Úsek 5:
PLU0351
Černochová Michaela
2061817

Úsek 6:
KON0404
Beneš Jindřich
52718

Úsek 7:
STE0250
Smolková Sabina
2027230

Úsek 8:
STE0204
Světnický František
2027218
Hanácká oblast 0 Kč
HAN 2
Úsek 1:
KSU0101
Krč Matěj
2058481

Úsek 2:
STE0152
Skoupá Vendula
7203461

Úsek 3:
KSU0306
Stryk Štěpán
2053547

Úsek 4:
UOL0452
Binarová Adéla
1398997

Úsek 5:
UOL0450
Smékalová Viktorie
2020728

Úsek 6:
ZLH0301
Novotný Erik
2020722

Úsek 7:
KSU0197
Hajduková Jana
2067338

Úsek 8:
STE0202
Lukašák Šimon
2032192
Hanácká oblast 0 Kč
HAN 3
Úsek 1:
ZPV0201
Jirka Matyáš
206496

Úsek 2:
UOL0253
Raclavská Vlaďka
2092433

Úsek 3:
KSU0606
Štábl Patrik
446437

Úsek 4:
PLU0577
Otrubová Anna
2019215

Úsek 5:
UOL0451
Smékalová Karolína
2020729

Úsek 6:
KSU0333
Patterman Prokop
442865

Úsek 7:
ASU0299
Greschnerová Tereza
9132

Úsek 8:
STE0207
Svoboda Radek
2032142
Hanácká oblast 0 Kč
JMO 1
Úsek 1:
JMO0111
Milán Tomáš
443078

Úsek 2:
JMO0198
Hlaváčová Anežka
53247

Úsek 3:
JMO0401
Doušek Tomáš
49358

Úsek 4:
JMO0362
Mulíčková Markéta
361987

Úsek 5:
JMO0357
Vedrová Ela
438603

Úsek 6:
JMO0411
Milán Jakub
888640

Úsek 7:
JMO0151
Korpasová Lucie
9101707

Úsek 8:
JMO0106
Gryc Vojtěch
995867
Jihomoravská oblast 0 Kč
JMO 2
Úsek 1:
JMO0103
Kligl Radim
2042517

Úsek 2:
JMO0199
Radová Kateřina
232876

Úsek 3:
JMO0406
Gryc Ondřej
888648

Úsek 4:
JMO0369
Patermannová Eliška
2087653

Úsek 5:
JMO0351
Hovořáková Karolína
416017

Úsek 6:
JMO0404
Ehl Ondřej
410340

Úsek 7:
JMO0359
Sedlářová Jolana
446369

Úsek 8:
JMO0200
Coufal Jáchym
1400432
Jihomoravská oblast 0 Kč
JMO 3
Úsek 1:
JMO0101
Adámek Filip
207849

Úsek 2:
JMO0460
Miková Lenka
410323

Úsek 3:
JMO0307
Palát Tomáš
332962

Úsek 4:
JMO0553
Ondrová Anna
2051474

Úsek 5:
JMO0651
Procházková Doubravka
981840

Úsek 6:
JMO0400
Rada Štěpán
420418

Úsek 7:
JMO0451
Čelechovská Radka
2049602

Úsek 8:
JMO0301
Lička Adam
7202856
Jihomoravská oblast 0 Kč
JMO 4
Úsek 1:
JMO0302
Urbánek Adam
2042526

Úsek 2:
JMO0208
Tachovský Matyáš
1403423

Úsek 3:
JMO0505
Zřídkaveselý Adam
9201067

Úsek 4:
JMO0352
Barnatová Klára
102

Úsek 5:
JMO0604
Urbánek Tomáš
2061850

Úsek 6:
JMO0501
Bukovác Filip
307460

Úsek 7:
JMO0410
Marek Vojtěch
2061799

Úsek 8:
JMO0304
Kraus Jakub
2051512
Jihomoravská oblast 0 Kč
VAL 1
Úsek 1:
JZL0201
Kundrata Jan
53353

Úsek 2:
SKM0251
Dittrichová Michaela
253379

Úsek 3:
TZL0404
Novosad Pavel
2070833

Úsek 4:
OTK0351
Panovcová Anita
426381

Úsek 5:
LCE0351
Hubáčková Dagmar
889310

Úsek 6:
TZL0502
Pekárek Tobias
2070831

Úsek 7:
VIC0162
Golová Tereza
7201818

Úsek 8:
TZL0201
Chovanec Václav
218977
Valašská oblast 0 Kč
VAL 2
Úsek 1:
VIC0100
Pšenčík Jan
425439

Úsek 2:
LCE0252
Bednaříková Sára
52682

Úsek 3:
TZL0401
Eichler Vít
8615

Úsek 4:
TZL0551
Batani Valentina
53354

Úsek 5:
SKM0551
Dittrichová Lucie
53811

Úsek 6:
TZL0400
Šemnický Jakub
8612

Úsek 7:
TZL0253
Tichá Marie
8610

Úsek 8:
TZL0202
Bartík Filip
8602
Valašská oblast 0 Kč
VAL 3
Úsek 1:
LCE0152
Plášková Anna
2056310

Úsek 2:
TZL0252
Tichá Julie
8601

Úsek 3:
LCE0502
Sláma Šimon
2080838

Úsek 4:
TZL0451
Mrkvičková Ema
8618

Úsek 5:
TZL0550
Batani Valeria
53853

Úsek 6:
LCE0402
Humeník David
2080833

Úsek 7:
TZL0255
Kočová Halina
8605

Úsek 8:
LCE0251
Pišová Barbora
1400427
Valašská oblast 0 Kč
JEO 1
Úsek 1:
TJN0105
Budský Ondřej
1398985

Úsek 2:
TJN0151
Rydlová Adéla
2035701

Úsek 3:
TJN0401
Tkáč Matěj
2027207

Úsek 4:
VLI0451
Podrábská Alžběta
2078460

Úsek 5:
TJN0350
Vitebská Eliška
1398987

Úsek 6:
TJN0302
Vitebský Lukáš
1398971

Úsek 7:
STB0199
Dolejší Kateřina
7205007

Úsek 8:
TJN0106
Adamec Martin
2045202
Ještědská oblast 0 Kč
JEO 2
Úsek 1:
DOK0100
Šmol David
2053509

Úsek 2:
TJN0251
Rydlová Magdaléna
2035725

Úsek 3:
LLI0404
Peterka Jakub
9101104

Úsek 4:
LLI0350
Nejedlová Josefína
2800308

Úsek 5:
TUR0551
Novotná Michaela
1403055

Úsek 6:
TJN0300
Dejnožka Vojtěch
2027224

Úsek 7:
TJN0152
Mašínová Anna
2056303

Úsek 8:
DOK0200
Synek Petr
2053519
Ještědská oblast 0 Kč
JEO 3
Úsek 1:
LLI0203
Bradáč David
2032132

Úsek 2:
TJN0153
Šklíbová Míša
2053560

Úsek 3:
BOR0400
Janoušek Slávek
4360

Úsek 4:
CHA0450
Tomanicová Sofie
436428

Úsek 5:
CHA0555
Matyášová Kristýna
2049590

Úsek 6:
JEN0401
Zabořil Ondřej
7780

Úsek 7:
BOR0151
Jeřábková Nina
1333269

Úsek 8:
CHA0103
Bek Jiří
436431
Ještědská oblast 0 Kč
JEO 4
Úsek 1:
JEN0101
Zabořil Vojta
51543

Úsek 2:
VLI0251
Podrábská Marie
2078463

Úsek 3:
TJN0303
Řehoř Vojta
2056291

Úsek 4:
VLI0359
Bednaříková Emma
2049578

Úsek 5:
TUR0552
Novotná Barbora
1403057

Úsek 6:
VLI0302
Ekert Tomáš
2078461

Úsek 7:
TUR0251
Linková Lucie
2032102

Úsek 8:
LLI0102
Hořák Jaroslav
2032134
Ještědská oblast 0 Kč
JEO 5
Úsek 1:
BOR0101
Vávra Pavel
4369

Úsek 2:
TUR0252
Pekařová Jana
2035709

Úsek 3:
TJN0600
Dejnožka Martin
2035718

Úsek 4:
TUR0450
Hudská Štěpánka
1403054

Úsek 5:
VLI0452
Šestáková Marie
4402233

Úsek 6:
VLI0509
Bednařík Vilém
2049579

Úsek 7:
TJN0256
Nedomlelová Lucie
2069091

Úsek 8:
TJN0107
Rokos Michal
2027215
Ještědská oblast 0 Kč
ZCO 1
Úsek 1:
VPM0201
Hasman Marek
2042505

Úsek 2:
NEJ0150
Nádeníčková Pavla
2056275

Úsek 3:
VPM0301
Šauli Filip
2060398

Úsek 4:
VPM0451
Richtrová Kamila
331467

Úsek 5:
KRL0351
Fišarová Eliška
416314

Úsek 6:
NEJ0300
Tokár Radim
2049567

Úsek 7:
NEJ0151
Tokárová Regina
2035737

Úsek 8:
VPM0204
Richtr Lukáš
2042518
Západočeská oblast 0 Kč
ZCO 2
Úsek 1:
VPM0208
Kurz Šimon
2087683

Úsek 2:
MLA0251
Černá Kateřina
2073702

Úsek 3:
SKV0401
Štěrba Marek
9005143

Úsek 4:
NEJ0350
Nádeníčková Iva
2035733

Úsek 5:
VPM0452
Staňková Radka
2035169

Úsek 6:
ONO0301
Oncirk Jan
9101105

Úsek 7:
KRL0152
Šlechtová Tereza
7090701

Úsek 8:
MLA0101
Bartoš Václav
515060
Západočeská oblast 0 Kč
ZCO 3
Úsek 1:
MAS0100
Černý Jan
301512

Úsek 2:
BSO0250
Vítová Lucie
232240

Úsek 3:
VPM0503
Kurz Ondřej
1400429

Úsek 4:
VPM0456
Šauli Kateřina
2060388

Úsek 5:
VPM0350
Kovářová Lucie
347914

Úsek 6:
MLA0302
Šesták Štěpán
232234

Úsek 7:
VPM0153
Staňková Markéta
2035165

Úsek 8:
VPM0200
Kovář Ondřej
347913
Západočeská oblast 0 Kč
celkem přihlášených: 262, vklad: 186790 Kč