Přihlášky závodu: Klacky [5] OPEN - jednotlivci

pro kategorii: T

Datum:
25.06.2014
Místo konání:
Praha - Bohnice
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
4.30 km
(114)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 50 Kč
EKP8351 Pokorná Kristýna VŠTJ Ekonom Praha C 52186 50 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 50 Kč
HOS7951 Kondělková Radka TJ Tatran Hostinné C 9757 50 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 50 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 50 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 50 Kč
LBE6600 Vaníček Tomáš TJ Lokomotiva Beroun C 232892 50 Kč
5WC7250 Vaníčková Lucie SK Líšná 232893 50 Kč
7KC8650 Poková Míša GC 50 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 50 Kč
46C1300 Urban Adam Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 410252 50 Kč
ODV9700 Brázdil Petr TJ Aero Odolena Voda A 331087 50 Kč
ODV6950 Brázdilová Radka TJ Aero Odolena Voda C 331382 50 Kč
ODV4100 Kuneš Vratislav TJ Aero Odolena Voda C 361985 50 Kč
KUL8400 Hořejší Zbyněk KOB Ústí nad Labem C zapůjčit 50 Kč
PGP6304 Pliska Miloš SK Praga C 420405 50 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 50 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 50 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 50 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 50 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 7230 50 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 50 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 50 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 50 Kč
EKP7257 Čečrdlová Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 50 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 50 Kč
5RC7500 Střelba Ondřej Báječné ženy v orientačním běhu - neregistrovaní 50 Kč
DOR7751 Bernardová Martina OK Dobříš C 2058516 50 Kč
DOB8551 Mertová Eva KOB Dobruška C zapůjčit 50 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 50 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 50 Kč
6EC8250 Burešová Lenka Midný holky 50 Kč
6EC7450 Horáková Veronika Midný holky 50 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 50 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 50 Kč
NNN5500 Šomvársky Ján Neregistrovaní 232173 50 Kč
57C9001 Blaťák Vítek VŠSK Paedf UK zapůjčit 50 Kč
EKP8756 Trčková Helena VŠTJ Ekonom Praha C zapůjčit 50 Kč
6YC8100 Beneš Miroslav Neregistrovaní 50 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 50 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 416140 50 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 50 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha C 331064 50 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 50 Kč
SOB8851 Choutková Magdalena SOBSA C 4183 50 Kč
SOB8703 Randík Jan SOBSA C 53643 50 Kč
SLA0300 Kolář Matyáš SKOB Slaný C 897393 50 Kč
48A5100 Glas Petr (AUS) petrglas 886257 50 Kč
NNN8002 Kekule Tomáš Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
7KC5650 Šlapáková Libuše GC 09447 50 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 50 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 7003028 50 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 50 Kč
EKP8608 Štemberg Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067963 50 Kč
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 7201206 50 Kč
38A8800 Koláček Ondřej (AUS) Sk radiosport zapůjčit 50 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 50 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 50 Kč
TAP6850 Turinská Ivana KOB Tretra Praha C 232199 50 Kč
TAP4750 Podivínská Pavla KOB Tretra Praha C 53506 50 Kč
MKP8251 Petříčková Zuzana SK GORDIC Praha Kačerov C 434801 50 Kč
MKP8000 Petříček Martin SK GORDIC Praha Kačerov C 51690 50 Kč
PVP8000 Křížan Jiří VSK Přírodní vědy Praha 7201778 50 Kč
EKP8851 Štembergová Lucie VŠTJ Ekonom Praha C 438648 50 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 50 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 50 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 50 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 50 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 50 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 50 Kč
UOL9052 Jakobová Adélka SOB Olomouc R 682103 50 Kč
DOB8600 Ďoubal Jan KOB Dobruška C zapůjčit 50 Kč
8DC8600 Krejčí Jiří DOBneregistrovani 320286 50 Kč
8DC8450 Hlaváčová Lenka DOBneregistrovani zapůjčit 50 Kč
RIC7350 De Heij Margita OB Říčany C 443080 50 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 50 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 50 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 50 Kč
ASU8849 Oľhava Richard Magnus Orienteering C 50 Kč
8LC7400 Votípka Václav Leveris zapůjčit 50 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 50 Kč
37C8750 Tůmová Tereza Bez registrace zapůjčit 50 Kč
8LC8300 Kužel Václav Leveris 50 Kč
8LC8400 Valerián Martin Leveris zapůjčit 50 Kč
8QC9200 Mach Tomáš Ztělesněné zlo 50 Kč
NNN1610 Šebestová Tereza Neregistrovaní 50 Kč
NNN9051 Ištoková Lucie Neregistrovaní 50 Kč
NNN1612 Kopřiva Bedřich Neregistrovaní 50 Kč
NNN1613 Kuciel Martin Neregistrovaní 50 Kč
NNN1614 Krupová Tereza Neregistrovaní 50 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8516 50 Kč
NNN8703 Kuběna Rudolf Neregistrovaní 50 Kč
NNN8104 Němec Tomáš Neregistrovaní 50 Kč
NNN1616 Burianová Jiřina Neregistrovaní 50 Kč
NNN1617 Píšová Jitka Neregistrovaní 50 Kč
NNN1618 Vágnerová Tereza Neregistrovaní 50 Kč
8LC8450 Votípková Jana Leveris zapůjčit 50 Kč
EKP7500 Poborský Petr VŠTJ Ekonom Praha C 232116 50 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň C 301170 50 Kč
EKP0399 Poborská Eliška VŠTJ Ekonom Praha 50 Kč
NNN5432 Soukupová Leona Neregistrovaní 50 Kč
NNN8765 Kavanová Tereza Neregistrovaní 50 Kč
NNN8766 Čapková Veronika Neregistrovaní 50 Kč
NNN8767 Vrátil Tomáš Neregistrovaní 50 Kč
8SC7700 Petržela Michal OBMP 50 Kč
8SC7750 Šimáčková Helena OBMP 50 Kč
PGP6404 Mikuláš Radek SK Praga C 515443 50 Kč
NNN1534 Mohlanec Michal Neregistrovaní 50 Kč
NNN1535 Ďurišová Jana Neregistrovaní 50 Kč
8RC9300 Sklenářová Lucie BZP zapůjčit 50 Kč
8UC9400 Míková Aneta SK Zdice zapůjčit 50 Kč
RIC7240 Jílek Michal OB Říčany 1401481 50 Kč
6YC0701 Měrka Nikola Neregistrovaní 50 Kč