Přihlášky závodu: 6. závod Pražského poháru žactva

Datum:
18.06.2014
Místo konání:
Praha - Stromovka
Pořadatel:
ROZ - OK Roztoky
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     H10     H10L     H12     H14     HDR     T3     T5    
1.30 km, 8 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE0550 Vaníčková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 52316 20 Kč
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 20 Kč
PGP0550 Malečková Hana SK Praga C 2067999 20 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha C 428269 20 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 515401 20 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany C 443070 20 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 20 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 20 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany C 2051504 20 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha C 2021830 20 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany C 426373 20 Kč
LME0450 Beníšková Klára Barbora SK Los Mělník C 20 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice C zapůjčit 40 Kč
1.20 km, 6 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0452 Kalousková Amálie Oddíl OB Kotlářka C 51796 20 Kč
RIC0650 Jiroušková Barbora OB Říčany C 2060265 20 Kč
RIC0652 Polívková Beáta OB Říčany C 2073696 20 Kč
44C0850 Bulířová Žofie Neregistrovaní borci zapůjčit 40 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 7258 20 Kč
81C0750 Mácová Natálie Cirkus Čakovice zapůjčit 40 Kč
81C0650 Mácová Štěpánka Cirkus Čakovice zapůjčit 40 Kč
81C0751 Menšíková Krystina Cirkus Čakovice zapůjčit 40 Kč
81C0752 Řepová Andrea Cirkus Čakovice zapůjčit 40 Kč
LME0451 Šubová Veronika SK Los Mělník 20 Kč
MFP0550 Blahutová Martina Matfyz Praha C 53611 20 Kč
KAM0453 Nováková Karolína OK Kamenice C zapůjčit 40 Kč
NNN0555 Trnková Anna Neregistrovaní zapůjčit 40 Kč
1.40 km, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 20 Kč
TAP0251 Turinská Magdalena KOB Tretra Praha C 53644 20 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha B zapůjčit 40 Kč
TAP0350 Bartoňová Tereza KOB Tretra Praha C zapůjčit 40 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 897371 20 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka C 2051523 20 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B zapůjčit 40 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha C zapůjčit 40 Kč
SLP0250 Svátková Jana OOB Slavia Praha C 436435 20 Kč
1.50 km, 11 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0050 Sobotková Anna SK Praga C 682363 20 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 20 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha B 361961 20 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 20 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 20 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 20 Kč
PGP0150 Kuncová Vendula SK Praga C 2053556 20 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 20 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682688 20 Kč
DKP0154 Halíková Barbora Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 40 Kč
TAP0150 Halamová Barbora KOB Tretra Praha C zapůjčit 40 Kč
RIC0150 Hanzalová Marie Anna OB Říčany 0 20 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany B 2031355 20 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 20 Kč
DKP0050 Műllerová Eliška Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice B 232425 20 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice B 2042545 20 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 20 Kč
1.30 km, 8 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE0500 Vaníček Josef TJ Lokomotiva Beroun C 52319 20 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 20 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 886289 20 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha C zapůjčit 40 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha C zapůjčit 40 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha C zapůjčit 40 Kč
RIC0401 Holeček Štěpán OB Říčany C 2069053 20 Kč
RIC0503 Hudos Václav OB Říčany C 2069064 20 Kč
RIC0502 Jiroušek Šimon OB Říčany C 2060266 20 Kč
RIC0507 Krumlovský Tomáš OB Říčany C 2073699 20 Kč
RIC0500 Kulhan Matyáš OB Říčany C 0 20 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2069062 20 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 301644 20 Kč
6YC0700 novák jonáš Neregistrovaní zapůjčit 40 Kč
DKP0600 Tichý Hubert Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
TAP0403 Kabát Martin KOB Tretra Praha C 232189 20 Kč
DKP0702 Rudolf Matyáš Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha C zapůjčit 40 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha C 232616 20 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice C zapůjčit 40 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga C 231948 40 Kč
1.20 km, 6 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 20 Kč
NNN0303 Hartmann Adam Neregistrovaní 20 Kč
NNN0304 Kopecký Ondřej Neregistrovaní 20 Kč
NNN0404 Bajrami Briton Neregistrovaní 20 Kč
1.50 km, 10 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0200 Svoboda Luděk KOB Kladno C 336741 20 Kč
KPY0300 Martínek Jaroslav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060244 20 Kč
PGP0203 Sobotka Vojtěch SK Praga C 682364 20 Kč
DKP0204 Víteček Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 446360 20 Kč
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 20 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga C 2061767 20 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 20 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha C zapůjčit 40 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 20 Kč
RIC0202 Macura Sebastian OB Říčany C 2073685 20 Kč
RIC0203 Rejnek Lukáš OB Říčany C 2069069 20 Kč
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany B 428211 20 Kč
RIC0304 Rýc Jakub OB Říčany C 0 20 Kč
RIC0201 Votruba Jan OB Říčany C 2069065 20 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 20 Kč
DKP0305 Forman Šimon Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka B 981832 20 Kč
DKP0202 Lustig Adam Oddíl OB Kotlářka C 515410 20 Kč
SLA0300 Kolář Matyáš SKOB Slaný C 897393 20 Kč
EKP0200 Bolehovský Michal VŠTJ Ekonom Praha C 301169 20 Kč
EKP0508 Bolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 601169 20 Kč
VSP0303 Dohnal František USK Praha C 40 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice C 9201061 20 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 20 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky B 9982 20 Kč
ROZ0200 Svoboda Jáchym OK Roztoky C 7943 20 Kč
PGP0204 Kolský Pavel SK Praga C zapůjčit 40 Kč
1.80 km, 16 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ODV0000 Kdýr Matěj TJ Aero Odolena Voda C 428268 20 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha C 218851 20 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno C 682699 20 Kč
DKL0103 Vrkota Tomáš KOB Kladno C 410721 20 Kč
LIT0101 Pavlík Ondřej KOB Litvínov C 8106 20 Kč
DKL0001 Oubrecht Tomáš KOB Kladno B 49642 20 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 49641 20 Kč
TAP0000 Janeček Jiří KOB Tretra Praha C 7201191 20 Kč
KPY0000 Novák Josef SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060248 20 Kč
KPY0100 Převrátil Petr SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060245 20 Kč
RIC0001 Libiger Lukáš OB Říčany C 2069055 20 Kč
RIC0100 Pethö Alex OB Říčany C 2069059 20 Kč
DKP0106 Tesařík Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
DKP0007 Hejduk Jiří Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
DKP0005 Tomek Matouš Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
DKP0003 Diestler Matyáš Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
PGP0004 Vacek Jan SK Praga C 681881 20 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice B 9201064 20 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice B 1403413 20 Kč
ROZ0103 Andres Martin OK Roztoky C 2069041 20 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 40 Kč
1.20 km, 6 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP0701 Štěňha David VŠTJ Ekonom Praha C 20 Kč
ZBP0950 Broumová Johanka OOB SK Zbraslav zapůjčit 40 Kč
LBE1151 Vaníčková Eliška TJ Lokomotiva Beroun C 52320 20 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218782 20 Kč
DKP0808 Matoušek Petr Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
TAP0702 Verner Václav KOB Tretra Praha C 7201761 20 Kč
6YC1000 novák matouš Neregistrovaní zapůjčit 40 Kč
5RC0600 Střelba Antonín Báječné ženy v orientačním běhu - neregistrovaní zapůjčit 40 Kč
PGP0852 Přibíková Tereza SK Praga C zapůjčit 40 Kč
81C0950 Menšíková Tereza Cirkus Čakovice zapůjčit 40 Kč
7NC9300 Šamánková Tereza NNNN zapůjčit 40 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 416325 20 Kč
MFP0850 Nedbalová Klára Matfyz Praha C 232648 20 Kč
LBE0950 Uhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun C 218788 40 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 40 Kč
ROZ0700 Svoboda František OK Roztoky C 2069049 20 Kč
NNN0909 Trnka Lukáš Neregistrovaní zapůjčit 40 Kč
NNN0707 Nechuta Pavel Neregistrovaní zapůjčit 40 Kč
NNN0408 Kovářík Martin Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
NNN0804 Kovářík František Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
2.60 km, 17 kontrol
(61)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN9999 Jírová Monika Neregistrovaní 207856 40 Kč
DKP3800 Ďurčat Jozef Oddíl OB Kotlářka C 51763 40 Kč
ZBP7751 Jílková Radka OOB SK Zbraslav C zapůjčit 60 Kč
ODV6950 Brázdilová Radka TJ Aero Odolena Voda C 331382 40 Kč
ODV4100 Kuneš Vratislav TJ Aero Odolena Voda C 361985 40 Kč
KPY7350 Martínková Kateřina SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 40 Kč
KUL8400 Hořejší Zbyněk KOB Ústí nad Labem C zapůjčit 60 Kč
6EC8200 Rosenbergová Eva Midný holky 1398974 40 Kč
6EC8250 Burešová Lenka Midný holky zapůjčit 60 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 40 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno B 49648 40 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 40 Kč
MKP8251 Petříčková Zuzana SK GORDIC Praha Kačerov C 434801 40 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 40 Kč
NNN4350 Píšová Jitka Neregistrovaní 2035170 40 Kč
NNN6152 Vavrušová Helena Neregistrovaní 232195 40 Kč
DVP6151 Malačková Jana DVP ORIENTATION C 232646 40 Kč
DOB8971 Přecechtělová Tereza KOB Dobruška C 8564 40 Kč
TAP6850 Turinská Ivana KOB Tretra Praha C 232199 40 Kč
TAP4750 Podivínská Pavla KOB Tretra Praha C 53506 40 Kč
MKP4200 Šerák Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51705 40 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 40 Kč
DKP5450 Wagnerová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 301368 40 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 40 Kč
RIC7350 De Heij Margita OB Říčany C 443080 40 Kč
RIC9950 Formánková Anna OB Říčany C 2069061 40 Kč
RIC9901 Jiroušek Matyáš OB Říčany B 2031354 40 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 40 Kč
RIC7800 Rejnek Tomáš OB Říčany C 0 40 Kč
RIC9851 Repiská Amálie OB Říčany B 2023817 40 Kč
RIC7101 Rohlíček Jan OB Říčany C 438622 40 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 428270 40 Kč
RIC9750 Stehlíková Anna OB Říčany C 553447 40 Kč
RIC9852 Šachová Barbora OB Říčany C 448938 40 Kč
81C0050 Mácova Martina Cirkus Čakovice zapůjčit 60 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 40 Kč
DKP5202 Wagner Richard Oddíl OB Kotlářka C 7003027 40 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 40 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 51672 40 Kč
DKP8747 Zahradníček Petr Oddíl OB Kotlářka C 40 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 40 Kč
PGP6351 Šrůtová Marcela SK Praga C 8077 40 Kč
SLP6701 Svátek Vojtěch OOB Slavia Praha C 420421 40 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 40 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 40 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51612 60 Kč
SOB8851 Choutková Magdalena SOBSA C zapůjčit 80 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C zapůjčit 60 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 40 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 60 Kč
24C8000 Dneboský František OK Vršovice 51348 60 Kč
24C8150 Kazdová Dana OK Vršovice 51349 60 Kč
NNN6666 Papežová Veronika Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
NNN9977 Mamulová Tereza Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
NNN9998 Švorbová Michaela Neregistrovaní 4183 40 Kč
NNN9997 Blandová Marie Neregistrovaní 53643 40 Kč
NNN9321 Komoň Jakub Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
NNN8887 Kočová Lenka Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
NNN8886 Šebestová Tereza Neregistrovaní 40 Kč
NNN8885 Linek Jan Neregistrovaní 40 Kč
NNN9090 Ištoková Lucie Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
3.30 km, 25 kontrol
(169)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN6552 Soukupová Leona Neregistrovaní 53712 40 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 40 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 40 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 40 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 40 Kč
DKP9353 Štůsková Petra Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 60 Kč
EKP7608 Štěňha Martin VŠTJ Ekonom Praha C 7003036 40 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 51798 40 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 40 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 40 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 40 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 40 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 7230 40 Kč
PGP6304 Pliska Miloš SK Praga C 420405 40 Kč
ODV9904 Lafek Jan TJ Aero Odolena Voda C 428273 40 Kč
ODV9805 Novák Aleš TJ Aero Odolena Voda B 428285 40 Kč
ODV9800 Ondřejček Jiří TJ Aero Odolena Voda B 361919 40 Kč
ODV9700 Brázdil Petr TJ Aero Odolena Voda A 331087 40 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 40 Kč
5WC7250 Vaníčková Lucie SK Líšná 232893 40 Kč
7KC8650 Poková Míša GC zapůjčit 60 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 40 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 410727 40 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 303939 40 Kč
1SC7100 Gemperle František Wall Street Systems 2061812 40 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 40 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 40 Kč
HOS7951 Kondělková Radka TJ Tatran Hostinné C 9757 40 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 40 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 40 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 416140 40 Kč
PHK8504 Šlapák Martin OK 99 Hradec Králové C 9443 40 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 40 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 40 Kč
EKP8608 Štemberg Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067963 40 Kč
EKP8851 Štembergová Lucie VŠTJ Ekonom Praha C 438648 40 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 40 Kč
MKP8000 Petříček Martin SK GORDIC Praha Kačerov C 51690 40 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 40 Kč
PGP9051 Němečková Hana SK Praga C 51013 40 Kč
NNN5500 Šomvársky Ján Neregistrovaní 232173 40 Kč
DKP8401 Matoušek Petr Oddíl OB Kotlářka C 2049575 40 Kč
ZVO6501 Valla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 40 Kč
7KC5650 Šlapáková Libuše GC 09447 40 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 40 Kč
38A8800 Koláček Ondřej (AUS) Sk radiosport zapůjčit 60 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 40 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 40 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 40 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 40 Kč
DOB8551 Mertová Eva KOB Dobruška C 320286 40 Kč
NNN8500 Smejkal Martin Neregistrovaní 436948 40 Kč
NNN7900 Kuciel Martin Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
NNN5100 Glas Petr Neregistrovaní 886257 40 Kč
NNN8000 Pumprlik Jan Neregistrovaní 40 Kč
NNN8030 Kekule Tomáš Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
NNN8320 Kužel Václav Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška C 682690 40 Kč
SLP7960 Koppová Ingrid OOB Slavia Praha C 52166 40 Kč
EKP7257 Čečrdlová Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 40 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 416025 40 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 40 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 336746 40 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 40 Kč
MKP7300 Millek Jiří SK GORDIC Praha Kačerov C 2067969 40 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 40 Kč
6YC8100 Beneš Miroslav Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
MKP5800 Tomaščin Jaroslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51691 40 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 51846 40 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 40 Kč
EKP8756 Trčková Helena VŠTJ Ekonom Praha C 40 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 40 Kč
KPY9850 Nováková Marie SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060246 40 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 40 Kč
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 7201206 40 Kč
MKP5400 Gregoriades Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51653 40 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 40 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka A 515144 40 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 40 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 515118 40 Kč
XBM7103 Janas Petr PELLS ABND RACING TEAM C 7201200 40 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 40 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 40 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 40 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany A 2023812 40 Kč
DKL7053 Postolková Monika KOB Kladno C 2042542 40 Kč
DOB8022 Hanč Petr KOB Dobruška C 981811 40 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 40 Kč
44C6801 Bulíř Jiří Neregistrovaní borci zapůjčit 60 Kč
DKP8705 Prouza Jaromír Oddíl OB Kotlářka C 49866 40 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 7259 40 Kč
DKP7250 Tichá Dagmar Oddíl OB Kotlářka 40 Kč
EKP7500 Poborský Petr VŠTJ Ekonom Praha C 232116 40 Kč
81C5400 Kotulán Jiří Cirkus Čakovice zapůjčit 60 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 40 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 40 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 40 Kč
8LC7400 Votípka Václav Leveris zapůjčit 60 Kč
5RC7500 Střelba Ondřej Báječné ženy v orientačním běhu - neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 40 Kč
PGP9952 Kolářová Johana SK Praga B 897346 40 Kč
LME7500 Haering Jan SK Los Mělník C 2045234 40 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 40 Kč
DKP8655 Foglarová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8638 40 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 40 Kč
TJP7800 Beneš Michal TJ Sokol Troja C 232897 40 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 40 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 40 Kč
8DC8600 Krejčí Jiří DOBneregistrovani zapůjčit 60 Kč
8DC8450 Hlaváčová Lenka DOBneregistrovani zapůjčit 60 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka R 9944499 40 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 40 Kč
DOB8600 Ďoubal Jan KOB Dobruška C 7248 40 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 40 Kč
OKP9100 Novák Libor SK OK 24 Praha C 426348 40 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 40 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 40 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 40 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 40 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 40 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 40 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 40 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 40 Kč
MKP8850 Posluhová Petra SK GORDIC Praha Kačerov C zapůjčit 60 Kč
MKP8800 Maška Marek SK GORDIC Praha Kačerov C 336744 40 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C zapůjčit 60 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 40 Kč
NNN8150 Bartalošová Jana Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 40 Kč
11C7001 Škrabálek Jan Letci v akci 2067260 40 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 40 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 60 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 40 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice A 897360 40 Kč
KAM9702 Moravec Jakub OK Kamenice zapůjčit 60 Kč
KAM6604 Šafka Jan OK Kamenice C 51745 40 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 60 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 60 Kč
LBE7000 Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 331179 60 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 60 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 60 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga R 7200338 60 Kč
EKP7705 Benda Lukáš VŠTJ Ekonom Praha C zapůjčit 80 Kč
PGP8455 Horová Klára SK Praga C 51659 60 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 1006283 60 Kč
ROZ9500 Petreje Marek OK Roztoky 7942 40 Kč
NNN8888 Česáková Renata Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
NNN7777 Vokurková Tereza Neregistrovaní 40 Kč
NNN7901 Bensch Jan Neregistrovaní 682113 40 Kč
NNN9348 Štochel Miroslav Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
NNN8325 Sláma Jiří Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
NNN8366 Glasová Ester Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
NNN8586 Zajacová Iva Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
NNN8485 Ťoková Markéta Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
NNN8409 Valerián Martin Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8516 40 Kč
NNN8713 Kuběna Rudolf Neregistrovaní 51290 40 Kč
NNN8114 Němec Tomáš Neregistrovaní 8515 40 Kč
DKP5951 Zelenková Eugenie Oddíl OB Kotlářka C 5300 40 Kč
NNN8815 Samek Jakub Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
NNN8645 Suda Tomáš Neregistrovaní 51285 40 Kč
NNN8865 Zahradníková Pavla Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 40 Kč
NNN9933 Nováková Alice Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
NNN9922 Nováková Zdenka Neregistrovaní 40 Kč
NNN9323 Lacika Josef Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
NNN9944 Krupová Tereza Neregistrovaní zapůjčit 80 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 60 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 60 Kč
celkem přihlášených: 376, vklad: 14080 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.