Přihlášky závodu: SMIK - 21.Mistrovství světa ve SMIKu

Datum:
15.11.2014
Místo konání:
Říčany
Pořadatel:
SLP - OOB Slavia Praha
Kategorie:
D     H    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 279
Náhradníků: 50
(129)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT5151 Nedvídková Jitka KrOB Rozmarýn Litoměřice C 5991 60 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 60 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 60 Kč
MFP0050 Pelikánová Máša Matfyz Praha C 428223 60 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 60 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha C 428269 60 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 410727 60 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 60 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 60 Kč
MFP7550 Nyklová Helena Matfyz Praha C 51872 60 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany A 2023812 60 Kč
DOB8971 Přecechtělová Tereza KOB Dobruška C 8564 60 Kč
RIC9851 Repiská Amálie OB Říčany B 2023817 60 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany B 2031355 60 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 60 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany 889279 60 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 60 Kč
DOB8551 Mertová Eva KOB Dobruška C 682618 60 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 60 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň R 236994 60 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 60 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 60 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 60 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 60 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 60 Kč
8CC7850 Khelová Petra OK Mariánská Hora 416140 60 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 60 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 51862 60 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 60 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 60 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka R 7945000 60 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 60 Kč
SKV7752 Dítkova Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 60 Kč
NEJ9950 Marešová Alexandra TJ Jiskra Nejdek B 2067348 60 Kč
NEJ7450 Marešová Marcela TJ Jiskra Nejdek C 232207 60 Kč
NEJ0250 Marešová Klára TJ Jiskra Nejdek B 2067349 60 Kč
NEJ0151 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek A 2035737 60 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 60 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 60 Kč
SKV9653 Žandová Marcela TJ Slovan Karlovy Vary B 2058500 60 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 60 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 60 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 60 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 60 Kč
LPM9451 Kuberková Lucie OK Lokomotiva Plzeň A 236985 60 Kč
DLT0451 Nedvídková Katka KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336704 60 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 60 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682688 60 Kč
DCE5250 Paulová Mirka KOB Dobřichovice C 53597 60 Kč
DCE7950 Jarošová Klára KOB Dobřichovice C 416316 60 Kč
DVP6151 Malačková Jana DVP ORIENTATION C 232646 60 Kč
LPM9353 Zayats Inna OK Lokomotiva Plzeň C 51161 60 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 60 Kč
MFP0850 Nedbalová Klára Matfyz Praha C 232648 60 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany C 443070 60 Kč
RIC7350 De Heij Margita OB Říčany C 443080 60 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany C 426373 60 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 60 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 428270 60 Kč
RIC0653 Růžičková Ema OB Říčany 361931 60 Kč
RIC7351 Růžičková Lucie OB Říčany zapůjčit 60 Kč
RIC0250 Sládečková Barbora OB Říčany B 448934 60 Kč
RIC9750 Stehlíková Anna OB Říčany C 553447 60 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 60 Kč
SLA9851 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 301621 60 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 60 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 60 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 60 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary A 331098 60 Kč
SKV9752 Kubínová Veronika TJ Slovan Karlovy Vary A 7003008 60 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 60 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 897344 60 Kč
PGP6351 Šrůtová Marcela SK Praga C 8077 60 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 60 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 60 Kč
LBE5150 Tvrdková Eva TJ Lokomotiva Beroun C 303959 60 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 60 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha B 2020712 60 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha B 2021848 60 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha C 2021847 60 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 60 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 60 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 51176 60 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 60 Kč
NNN8150 Bartalošová Jana Neregistrovaní 60 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 60 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 60 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 60 Kč
LBE0950 Uhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun C 218788 60 Kč
VSP7261 Nosková Pavla USK Praha C 2058494 60 Kč
PGP9253 Myslivečková Zuzana SK Praga C 53705 60 Kč
ZBM9150 Mezníková Lucie SK Žabovřesky Brno C 515151 60 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 60 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 60 Kč
NEJ6950 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek C 2067965 60 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha C 2053578 60 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 51798 60 Kč
31D7350 Straube Hanka (GER) SV Lengefeld 7770777 60 Kč
EKP8151 Ouhrabková Radka VŠTJ Ekonom Praha C 2031372 60 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 60 Kč
DKP9950 Illnerová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 9888 60 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 60 Kč
DOB0051 Peterová Jana KOB Dobruška A 897364 60 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 60 Kč
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška C 682690 60 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 51707 60 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 60 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 60 Kč
NEJ0150 Nádeníčková Pavla TJ Jiskra Nejdek B 2056275 60 Kč
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 60 Kč
SHK8950 Kettnerová Dana OK Slavia Hradec Králové C 7201193 60 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 60 Kč
MFP0950 Blahutová Lucie Matfyz Praha 897349 60 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 60 Kč
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 60 Kč
DKP8255 Holubářová Šárka Oddíl OB Kotlářka C 60 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 60 Kč
SOB5500 Benešová Zdeňka SOBSA C 682653 60 Kč
TAP8453 Puchernová Zuzana KOB Tretra Praha C 7518567 60 Kč
TAP8463 Drobníková Markéta KOB Tretra Praha C 1985821 60 Kč
RIC0150 Hanzalová Marie Anna OB Říčany 2073686 60 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany C 2051504 60 Kč
PGP9151 Šrůtová Pavla SK Praga C 53710 60 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 60 Kč
PGP6251 Landovská Ivana SK Praga C 416118 60 Kč
SSU8951 Kuncová Eliška SK Severka Šumperk C 7003039 60 Kč
UOL9052 Jakobová Adélka SOB Olomouc R 682103 90 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 51795 90 Kč
EKP8461 Mikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2061773 90 Kč
(151)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT5001 Babický Tomáš KrOB Rozmarýn Litoměřice C 8890 60 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 60 Kč
MFP0103 Siegl Matyáš Matfyz Praha B 7201196 60 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha B 218851 60 Kč
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 60 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 303939 60 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 60 Kč
MFP9800 Pelikán Lukáš Matfyz Praha C 2051546 60 Kč
MFP6600 Valtr Pavel Matfyz Praha C 218786 60 Kč
MFP7602 Kučera Petr Matfyz Praha C 515076 60 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218782 60 Kč
EKP7608 Štěňha Martin VŠTJ Ekonom Praha C 7003036 60 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 60 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 301627 60 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 7230 60 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 60 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 60 Kč
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany B 428211 60 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 2031371 60 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 60 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 60 Kč
DOB7801 Leštínský Tomáš KOB Dobruška C 2027232 60 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň A 7201192 60 Kč
DOB7001 Dudášek Karel KOB Dobruška C 888649 60 Kč
DOB0000 Dudášek Ondřej KOB Dobruška C 7254 60 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 60 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 60 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 60 Kč
SKV5901 Janovič Ondřej TJ Slovan Karlovy Vary C 51133 60 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky B 9982 60 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 52300 60 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 60 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 60 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 60 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 60 Kč
HCE6100 Štětina Jiří TJ Hostivice C 49154 60 Kč
DCE0100 Tachezy Jan KOB Dobřichovice B 416159 60 Kč
MFP7603 Pangrác Ondřej Matfyz Praha C 232253 60 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 60 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 60 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 60 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 2075669 60 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 60 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 60 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 60 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 60 Kč
LPM9602 Pešek Martin OK Lokomotiva Plzeň B 7200329 60 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 60 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 60 Kč
NEJ7300 Mareš Alexander TJ Jiskra Nejdek C 2067350 60 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 60 Kč
45C7700 Bejček Michal Krčský les 60 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 60 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 60 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka C 9889 60 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 60 Kč
LPM8500 Šilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 60 Kč
DLT7501 Nedvídek Martin KrOB Rozmarýn Litoměřice 301541 60 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 60 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 60 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 60 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 60 Kč
LPM9301 Šika Ondřej OK Lokomotiva Plzeň 236993 60 Kč
SKV8101 Badura Václav TJ Slovan Karlovy Vary C 7200904 60 Kč
DCE7500 Zeman Tomáš KOB Dobřichovice C 232129 60 Kč
RIC0800 De Heij Robert OB Říčany C 448936 60 Kč
RIC7900 Mátl Radek OB Říčany 2035153 60 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 301644 60 Kč
RIC7702 Sládeček Petr OB Říčany C 448937 60 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 60 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 60 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 899156 60 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 60 Kč
SLA7800 Vágner Martin SKOB Slaný C 2075631 60 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 60 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 60 Kč
TAP8701 Beneš Filip KOB Tretra Praha C 232187 60 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga B 331157 60 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 60 Kč
LBE4900 Tvrdek Vojtěch TJ Lokomotiva Beroun C 51283 60 Kč
MFP9300 Štochel Miroslav Matfyz Praha C 60 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 52284 60 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 60 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 60 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 60 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 60 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 995884 60 Kč
NNN0500 Bartaloš Matyáš Neregistrovaní 60 Kč
NNN8001 Bartaloš Tomáš Neregistrovaní 60 Kč
18D5900 Leibiger Jens (GER) Post SV Dresden 591019 60 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 60 Kč
XBM7103 Janas Petr PELLS ABND RACING TEAM C 7201200 60 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 60 Kč
LBE7000 Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 331179 60 Kč
VSP6910 Nosek Jan USK Praha C 446367 60 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 60 Kč
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 7201206 60 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 60 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 443090 60 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 60 Kč
PGP5501 Doležal Miroslav SK Praga C 51753 60 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 60 Kč
NEJ0300 Tokár Radim TJ Jiskra Nejdek B 2049567 60 Kč
DKP5700 Dlouhý Jiří Oddíl OB Kotlářka C 9570000 60 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka A 515144 60 Kč
31D9900 Bräuer Dennis (GER) SV Lengefeld 9150799 60 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 60 Kč
SKL7401 Štáfek Pavel SMS Team Kladno 236502 60 Kč
SKL0401 Štáfek Ondřej SMS Team Kladno C 60 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 60 Kč
KNC6200 Hejna Jiří Sokol Kostelec n. Č. l. 899180 60 Kč
KNC8803 Bitter Aleš Sokol Kostelec n. Č. l. C 52264 60 Kč
EKP1010 Ouhrabka Vít VŠTJ Ekonom Praha C 2035145 60 Kč
KNC8700 Havlíček Tomáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 52257 60 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 515118 60 Kč
NEJ7000 Nádeníček Josef TJ Jiskra Nejdek C 232230 60 Kč
PHK8505 Veselý Ondřej OK 99 Hradec Králové C 1602626 60 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 897357 60 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 60 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 60 Kč
PGP8202 Laciga Radek SK Praga R 7003030 60 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 60 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem B 2031368 60 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2031369 60 Kč
LME7500 Haering Jan SK Los Mělník C 2045234 60 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň C 887626 60 Kč
VSP5202 Píchal Jan USK Praha C 52281 60 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 60 Kč
LBE6100 Marek Jan TJ Lokomotiva Beroun C 897390 60 Kč
DKP7800 Míka Pavel Oddíl OB Kotlářka C 60 Kč
NEJ0002 Vecko Jan TJ Jiskra Nejdek B 20736710 60 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 886289 60 Kč
PGP6304 Pliska Miloš SK Praga C 420405 60 Kč
SOB9400 Beneš Radovan SOBSA C 60 Kč
KUL6700 Chrz Pavel KOB Ústí nad Labem C zapůjčit 60 Kč
RIC9800 Černohorský Mikuláš OB Říčany C 2069051 60 Kč
RIC6900 De Heij Michel OB Říčany C 443080 60 Kč
RIC8000 Michalička David OB Říčany C 7229483 60 Kč
RIC7400 Pelant Michal OB Říčany C 2069060 60 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany 2073691 60 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 60 Kč
PFP5900 Přibyl Ivan VŠSK PedF UK Praha C 49808 60 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 60 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš B 2045310 60 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš C 2045308 60 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga A 502088 60 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 60 Kč
EKP7900 Rozkošný Karel VŠTJ Ekonom Praha C 2067964 60 Kč
DOB8022 Hanč Petr KOB Dobruška C 981811 60 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga A 246900 60 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 90 Kč
celkem přihlášených: 280, vklad: 16920 Kč
Pozn. řádky označené žlutou barvou jsou závodníci, kteří jsou přihlášení nad limit přihlášek (max 279 závodníků) a jsou v seznamu náhradníků (max 50 závodníků).