Přihlášky závodu: Veřejný závod (SPRINT PRAHA 3)

Datum:
03.09.2014
Místo konání:
PRAHA 3
Pořadatel:
EKP - VŠTJ Ekonom Praha
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21L     D35     D45     D55     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P     T    
0.90 km, 50 m, 9 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha B zapůjčit 70 Kč
PGP0550 Malečková Hana SK Praga C 2067999 50 Kč
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 50 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany C 443070 50 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 50 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 50 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany C 426373 50 Kč
1.50 km, 62 m, 8 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682083 50 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420434 50 Kč
FSP0777 Fibírová Lucie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515173 50 Kč
NNN0851 Bartalošová Anežka Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
UVP0650 Bohatá Marie Slovan Praha C 7960 50 Kč
1.10 km, 54 m, 10 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 49632 0 Kč
PGP0251 Janderová Barbora SK Praga C 438628 50 Kč
1.60 km, 54 m, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 50 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 50 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 50 Kč
1.60 km, 60 m, 13 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA9851 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 301621 90 Kč
RIC9950 Formánková Anna OB Říčany C 2069061 90 Kč
RIC9851 Repiská Amálie OB Říčany B 2023817 90 Kč
1.60 km, 46 m, 11 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RIC9750 Stehlíková Anna OB Říčany C 553447 90 Kč
2.20 km, 60 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 90 Kč
DOB8551 Mertová Eva KOB Dobruška C 682618 90 Kč
DOB8971 Přecechtělová Tereza KOB Dobruška C 8564 90 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 9605 90 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 90 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 500556 90 Kč
PGP8658 Tichovská Martina SK Praga R 920677 90 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka R 9054 90 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 51798 90 Kč
DKP8550 Schütznerová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9622 90 Kč
DKP8655 Foglarová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8638 90 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 90 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 90 Kč
DKP8350 Karbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 51759 90 Kč
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška C 682690 90 Kč
NNN8150 Bartalošová Jana Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
DKP8654 Margoldová Barbora Oddíl OB Kotlářka C 49898 90 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 90 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 51636 90 Kč
DOB8850 Végsöová Markéta KOB Dobruška C 51491 90 Kč
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 90 Kč
LBE7451 Vildmonová Pavla TJ Lokomotiva Beroun C 434834 90 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 90 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 90 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 90 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun A 7200131 90 Kč
VRL8052 Dančáková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C zapůjčit 110 Kč
33D9150 Staňková Veronika (GER) USV TU Dresden 2 504644 90 Kč
EKP9353 Jaroměřská Tereza VŠTJ Ekonom Praha 515458 0 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 51862 90 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha C 2053578 0 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany A 2023812 90 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 90 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice A 428250 90 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice A 7200333 90 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 90 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 53598 90 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 90 Kč
SCP9750 Veljačiková Hana OK Sparta Praha A 336785 90 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 90 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga A 1407423 90 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 51707 90 Kč
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 90 Kč
SHK8658 Novotná Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9171 90 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 90 Kč
1.60 km, 46 m, 11 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232536 90 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 90 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 90 Kč
SLP6951 Klofáčová Romana OOB Slavia Praha C 51364 90 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 90 Kč
UVP7450 Bohatá Pavla Slovan Praha C 7920 90 Kč
NNN2 Paurová Lenka Neregistrovaní 2060203 90 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 90 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 90 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 90 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 90 Kč
DVP7751 Janderová Markéta DVP ORIENTATION C 232976 90 Kč
1.60 km, 46 m, 11 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 90 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 90 Kč
1.50 km, 44 m, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 90 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 90 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 51795 90 Kč
1.50 km, 44 m, 10 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51612 50 Kč
0.90 km, 50 m, 9 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
UVP0400 Bohatý Jan Slovan Praha C 7915 50 Kč
TAP0403 Kabát Martin KOB Tretra Praha C 232189 50 Kč
RIC0401 Holeček Štěpán OB Říčany C 2069053 50 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2069062 50 Kč
RIC0505 Tolar Hynek OB Říčany C 2069070 50 Kč
KAM0400 Hejsek Lukáš OK Kamenice C 2051541 50 Kč
RIC0500 Kulhan Matyáš OB Říčany C zapůjčit 70 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 301644 50 Kč
1.50 km, 62 m, 8 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0501 Cylek Ondřej USK Praha C zapůjčit 70 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha C 232246 50 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 2051485 50 Kč
ROZ0602 Jirásek Šimon OK Roztoky C zapůjčit 70 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 52300 50 Kč
1.10 km, 54 m, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga C 231948 50 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha C 50 Kč
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 50 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 50 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 50 Kč
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany B 428211 50 Kč
RIC0201 Votruba Jan OB Říčany C 2069065 50 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky B 9982 50 Kč
1.60 km, 60 m, 13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 50 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga B 887632 50 Kč
DKL0103 Vrkota Tomáš KOB Kladno C 682642 50 Kč
RIC0100 Pethö Alex OB Říčany C 2069059 50 Kč
RIC0000 Pockley Jakub OB Říčany C 2060264 50 Kč
ROZ0101 Jirásek Kryštof OK Roztoky C 7944 50 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha B 218851 50 Kč
TAP0000 Janeček Jiří KOB Tretra Praha C 7291191 50 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0103 Siegl Matyáš Matfyz Praha B 7201196 90 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE9701 Kalista Michael TJ Lokomotiva Beroun B 7003035 90 Kč
2.10 km, 68 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering C 8292 90 Kč
3.40 km, 99 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(75)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8308 Havlůj František Oddíl OB Kotlářka C 889278 90 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 90 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 90 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 90 Kč
DKP8401 Matoušek Petr Oddíl OB Kotlářka C 2049575 90 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 90 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 90 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 301627 90 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 7230 90 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 90 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 9705 90 Kč
PGP7708 Tesař Pavel SK Praga C 51709 90 Kč
DOB8022 Hanč Petr KOB Dobruška C 981811 90 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 90 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 90 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 416025 90 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 90 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 90 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 90 Kč
UOL8805 Špacír Jan SOB Olomouc C 500587 90 Kč
SBK8501 Jiráček Josef KOB START Blansko 52363 90 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 90 Kč
XHK9100 Chmelař Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové 7003041 90 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 899156 90 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 51263 90 Kč
DOB8600 Ďoubal Jan KOB Dobruška C 7248 90 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 90 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 51846 90 Kč
ZBM8833 Bořil Tomáš SK Žabovřesky Brno C 681876 90 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 90 Kč
LIT8202 Kučerka David KOB Litvínov C 8105 90 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 90 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8516 90 Kč
PGP7504 Hýbl Lukáš SK Praga C 51628 90 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 90 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 90 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 90 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 336746 90 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga A 502088 90 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga R 995812 90 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga A 681882 90 Kč
TUV7135 Žemlík Pavel SOK TJ Turnov C 8893 90 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 90 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 90 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 90 Kč
25S8500 Bukvai Miloš (SVK) KOB ATU Košice zapůjčit 110 Kč
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 7201206 0 Kč
9VC8700 Kuběna Rudolf OK SUDOP 51290 90 Kč
PVP8400 Král Luboš VSK Přírodní vědy Praha zapůjčit 110 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 232334 90 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 331566 90 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 90 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 771771 90 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 90 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 7201777 90 Kč
XBM7103 Janas Petr PELLS ABND RACING TEAM C 7201200 90 Kč
ZBM8928 Zimmermann Jakub SK Žabovřesky Brno C 995810 90 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 90 Kč
KAM9305 Prášek Přemysl OK Kamenice C 410392 90 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 90 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 90 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 2044896 90 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 90 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 90 Kč
TAP8701 Beneš Filip KOB Tretra Praha C 232187 90 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 90 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 52898 90 Kč
DVP7304 Jandera Tomáš DVP ORIENTATION C 232723 90 Kč
PHK8202 Souček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9468 90 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 90 Kč
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 90 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 90 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice A 897360 90 Kč
64C8600 Vaňkát Honza Ekonom Praha Outdoor 1400408 90 Kč
CHT8501 Drahokoupil Aleš OOB SK Chrast R 899165 90 Kč
2.20 km, 60 m, 17 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 90 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 7003010 90 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 90 Kč
RIC7101 Rohlíček Jan OB Říčany C 438622 90 Kč
2.20 km, 60 m, 17 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 90 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 51314 0 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 90 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 90 Kč
2.10 km, 68 m, 17 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 90 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 90 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 90 Kč
1.50 km, 44 m, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 50 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 50 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 50 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 50 Kč
1.50 km, 62 m, 8 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0808 Matoušek Petr Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 20 Kč
PGP0850 Malečková Pavlína SK Praga C 2067959 0 Kč
FSP7555 Fibírová Zuzana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 0 Kč
9ZC1100 Voves Lukáš Vovsovi 51632 0 Kč
9XC0750 Semerová Sofie Neregistr zapůjčit 20 Kč
51C0950 Hřebíková Markéta RAPAMAVI Satalice zapůjčit 20 Kč
NNN3 Fibírová Adéla Neregistrovaní 7919 0 Kč
6MC0700 Hlaváček Vojtěch Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice zapůjčit 20 Kč
6MC1050 Hlaváčková Lucie Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice zapůjčit 20 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218782 0 Kč
PGP1000 Bozděch Vojta SK Praga C 51861 0 Kč
1.60 km, 54 m, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
9RC9550 Kápičková Michaela Neregistrovaná - Kápičková 232182 0 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 428253 0 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 0 Kč
NNN1 Píšová Jitka Neregistrovaní 2035170 0 Kč
51C7750 Hřebíková Radka RAPAMAVI Satalice zapůjčit 20 Kč
6YC8900 Slavotínek Petr Neregistrovaní zapůjčit 20 Kč
9XC8700 Bouřil Lukáš Neregistr zapůjčit 20 Kč
ROZ9909 Sedláček Kryštof OK Roztoky zapůjčit 20 Kč
2.10 km, 66 m, 16 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
9UC9250 Drábková Michaela MisHa TEAM 09074 70 Kč
8LC8301 Sláma Jiří Leveris zapůjčit 90 Kč
7KC8350 Glasová Ester GC zapůjčit 90 Kč
9XC8100 Molhanec Michal Neregistr zapůjčit 90 Kč
66C6300 Ledvina Tomáš Amatéři zapůjčit 90 Kč
DKL8450 Salgueiro Eva KOB Kladno C 515029 70 Kč
SJC8854 Vobořilová Markéta Sportcentrum Jičín zapůjčit 90 Kč
KAM6900 Hejsek Jiří OK Kamenice C 2067970 70 Kč
6MC7750 Hlaváčková Klára Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice zapůjčit 90 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 428270 70 Kč
NNN4 Nováková Alice Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN5 Glas Petr Neregistrovaní 886257 70 Kč
celkem přihlášených: 238, vklad: 17500 Kč