Přihlášky závodu: 1. závod zimní ligy

Datum:
15.11.2014
Místo konání:
Seloutky
Pořadatel:
PLU - TJ SOKOL Plumlov
Kategorie:
D10     D14     D18     D19     D35     H10     H14     H18     H19     H35     H50     HDR     P    
2.50 km, 70 m, 7 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 20 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov 20 Kč
RBK0451 Vyskočilová Karla SK Radioklub Blansko C 2079494 20 Kč
63X0650 Linhartová Natálie Thea Holky zapůjčit 20 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov C 981840 20 Kč
3.50 km, 100 m, 12 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 20 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 2061817 20 Kč
PLU0352 Švecová Šárka TJ SOKOL Plumlov C 20 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2019215 20 Kč
PLU0353 Staňková Monika TJ SOKOL Plumlov C 20 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 20 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk B 2035722 20 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 2027230 20 Kč
4.70 km, 155 m, 18 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín A 218974 30 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice B 52722 30 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov A 1007538 30 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 2073659 30 Kč
5.90 km, 160 m, 20 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 30 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 219251 30 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 30 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 30 Kč
MBM8282 Mesiarkinová Kamila O-mikron C 7200319 30 Kč
RBK9253 Tesařová Eva SK Radioklub Blansko C 219244 30 Kč
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice B 8898 30 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 30 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 52535 30 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 30 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 30 Kč
SBK8383 Csakvaryová Lenka KOB START Blansko C 920679 30 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno E 9201068 30 Kč
UOL7651 Janošíková Lenka SOB Olomouc C 301554 30 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 30 Kč
4.70 km, 155 m, 18 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 30 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 30 Kč
JZL7351 Kundratová Jana TJ Jižní svahy Zlín C 53360 30 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 30 Kč
RBK6451 Tesařová Jitka SK Radioklub Blansko C 416103 30 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 30 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 30 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 52586 30 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 30 Kč
2.50 km, 70 m, 7 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2075670 20 Kč
CEL0400 Tomášek Adam TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301567 20 Kč
JZL0700 Kundrata Vít TJ Jižní svahy Zlín C 20 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov C 20 Kč
3.50 km, 100 m, 12 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov C 2051506 20 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov C 2061810 20 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 20 Kč
ZPV0300 Hošťálek Ondřej KOB ZPV Prostějov C 206390 20 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov C 2075675 20 Kč
PLU0100 Halabrín Petr TJ SOKOL Plumlov C 20 Kč
CEL0100 Tomášek Ondřej TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301562 20 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 20 Kč
JZL0201 Kundrata Jan TJ Jižní svahy Zlín B 53353 20 Kč
RBK0001 Vyskočil Pavel SK Radioklub Blansko C 2032131 20 Kč
PLU0300 Novák Rostislav TJ SOKOL Plumlov C 20 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice C 52718 20 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 52549 20 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk B 2032192 20 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 20 Kč
6.70 km, 170 m, 21 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 30 Kč
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 361927 30 Kč
JPV9717 Otruba Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov A 1007529 30 Kč
JPV9707 Honkyš Pavel Oddíl OS SK Prostějov B 234582 30 Kč
JPV9912 Honkyš Jan Oddíl OS SK Prostějov C 439233 30 Kč
JPV9824 Kočí Josef Oddíl OS SK Prostějov A 1007539 30 Kč
8.10 km, 265 m, 27 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 30 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 30 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 30 Kč
ZPV7900 Karásek Michal KOB ZPV Prostějov C 433096 30 Kč
HOB7001 Kratochvíl Karel SKOB Horní Benešov C 7202579 30 Kč
PTI8527 Klváček Aleš Sportovní klub Ptení C 8822 30 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 30 Kč
ZPV0000 Jirka Mikuláš KOB ZPV Prostějov A 301599 30 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 52581 30 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 30 Kč
PLU8100 Začal Martin TJ SOKOL Plumlov C 30 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering R 920699 30 Kč
KVS8100 Bubela Tomáš SKOB Kobra Vsetín C 7456789 30 Kč
MBM8606 Šrubař Michal O-mikron C 2051488 30 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 30 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk A 2032171 30 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 30 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 502259 30 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 30 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc A 682370 30 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov A 1602633 30 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 52592 30 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 30 Kč
6.70 km, 170 m, 21 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 30 Kč
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49659 30 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 52163 30 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 811213 30 Kč
CEL6426 Tomášek Jiří TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52406 30 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 30 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 30 Kč
KON7219 Procházka Josef KOB Konice C 330675 30 Kč
PLU7823 Matyšek Bronislav TJ SOKOL Plumlov C 515418 30 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 30 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 30 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 30 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 30 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 30 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 30 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 30 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 52498 30 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 30 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 30 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2075602 30 Kč
STE6700 Lukašák Štefan SK SKI-OB Šternberk 232959 30 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 30 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 52725 30 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 30 Kč
4.20 km, 125 m, 17 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 30 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 30 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 30 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 30 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 30 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 30 Kč
SBR5301 Vojtášek Jan SKOB Bruntál C 352328 30 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 30 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 30 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 30 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 30 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 30 Kč
2.20 km, 65 m, 6 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOB1101 Kratochvíl David SKOB Horní Benešov C 53348 20 Kč
JZL0950 Kundratová Eva TJ Jižní svahy Zlín C 218973 20 Kč
PLU0650 Nováková Anežka TJ SOKOL Plumlov 20 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 20 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 20 Kč
ADA7501 Kozohorský Jiří OOB Spartak Adamov 20 Kč
3.90 km, 110 m, 14 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 2049535 20 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 20 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 20 Kč
JPV6060 Daňková Jana Oddíl OS SK Prostějov C 8883 20 Kč
PLU7850 Staňková Markéta TJ SOKOL Plumlov 20 Kč
PLU9600 Soldán Martin TJ SOKOL Plumlov C 20 Kč
KON0373 Grulichová Lenka KOB Konice C 2020738 20 Kč
UOL6900 Said Mahmoud SOB Olomouc C 420402 20 Kč
JPV6350 Honkyšová Eva Oddíl OS SK Prostějov C 20 Kč
25C6100 Honkyš Petr péčkaři 20 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. Brněnská C 53539 20 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 20 Kč
63X6550 Linhartová Milena Holky zapůjčit 20 Kč
SKM6301 Kavan Luboš KOB Směr Kroměříž C 619094 20 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov A 1602630 20 Kč
JPV5959 Papoušková Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2045209 20 Kč
celkem přihlášených: 147, vklad: 3870 Kč