Přihlášky závodu: Český pohár, ŽA, ŽB

Datum:
22.02.2015
Místo konání:
Abertamy
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Kategorie:
D14     D17     D20     D21     D35     D45     D55     D65     DE     H14     H17     H20     H21A     H21B     H35     H45     H55     H65     H75     HE     T5    
4.70 km, 9 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně C 2073704 90 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425599 90 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 416271 90 Kč
PVP0450 Čechmánková Anna VSK Přírodní vědy Praha C 347887 90 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník A 2058463 90 Kč
MLA0251 Černá Kateřina MLOK Mariánské Lázně C 2073702 90 Kč
NEJ0150 Nádeníčková Pavla TJ Jiskra Nejdek C 2056275 90 Kč
NEJ0350 Nádeníčková Iva TJ Jiskra Nejdek C 2035733 90 Kč
NEJ0151 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek C 2035737 90 Kč
31D0051 Steinert Luise (GER) SV Lengefeld 90 Kč
10.90 km, 10 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec B 53280 190 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 190 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 53247 190 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov B 1007538 190 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno C 897355 190 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno 190 Kč
PGP9952 Kolářová Johana SK Praga A 897346 190 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7203325 190 Kč
LME0050 Machová Marie SK Los Mělník C 2060278 190 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno C 9988889 190 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 9101109 190 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň 361960 190 Kč
31D0052 Hänsel Hannah (GER) SV Lengefeld 190 Kč
11.80 km, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec B 2060276 190 Kč
SSU9794 Horvátová Hana SK Severka Šumperk B 980354 190 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec C 2073746 190 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 190 Kč
SKV9752 Kubínová Veronika TJ Slovan Karlovy Vary C 7003008 190 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga C 232050 190 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň 7201820 190 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň 7201819 190 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice 7003009 190 Kč
12.70 km, 12 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7355 Janovská Petra SK Praga A 1470169 190 Kč
SZP5450 Horová Magda TJ Slovan Praha Zdravotník E 9782 190 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka B 7203326 190 Kč
SSU6951 Kašparová Ivana SK Severka Šumperk C 2032169 190 Kč
DKP8655 Foglarová Kamila Oddíl OB Kotlářka B 8638 190 Kč
DKP8256 Košťálová Petra Oddíl OB Kotlářka C 1407425 190 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka A 434840 190 Kč
DKP8850 Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka C 887612 190 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka C 7875600 190 Kč
SZP9550 Bořánková Karolína TJ Slovan Praha Zdravotník A 53599 190 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary B 331098 190 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava E 887906 190 Kč
SZP8484 Horová Klára TJ Slovan Praha Zdravotník C 51659 190 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 190 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 0000981842 190 Kč
TUV8557 Zakouřilová Kamila SOK TJ Turnov C 52370 190 Kč
SJC8952 Bochenková Ivana Sportcentrum Jičín 897345 190 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga B 51658 190 Kč
10.90 km, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 51494 190 Kč
SSP6450 Smolková Alena SK Stopa Praha C 53567 190 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 190 Kč
PGP7351 Kolářová Michaela SK Praga C 981813 190 Kč
SZP8050 Kutilová Jana TJ Slovan Praha Zdravotník C 51802 190 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 190 Kč
VPM7551 Hasmanová Lenka KOS Slavia Plzeň A 2060390 190 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno 416110 190 Kč
58D0051 Schönfel Ute (GER) SV TU Ilmenau 6579 190 Kč
11.00 km, 10 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 190 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 190 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 190 Kč
PVP6650 Neumannová Renata VSK Přírodní vědy Praha B 51580 190 Kč
EKP6150 Bochenková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 232174 190 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 190 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 190 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary 331089 190 Kč
44D0051 Weingard Elvira (GER) OLV Steinberg 5205 190 Kč
48D0051 Kröber Andrea (GER) OL-Team Wehrsdorf 1559 190 Kč
18D6350 Kraemer Karin (GER) Post SV Dresden 888903 190 Kč
18D0051 Malkowa Elena (GER) Post SV Dresden 190 Kč
8.30 km, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 190 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 190 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 190 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 190 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 190 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 190 Kč
SZP5950 Lacigová Ivana TJ Slovan Praha Zdravotník C 51732 190 Kč
6.80 km, 7 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP4050 Haňkovská Jana SK Stopa Praha C 51698 90 Kč
12.80 km, 14 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka E 9944499 190 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí A 515185 190 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast E 2059736 190 Kč
PVP9250 Neumannová Kateřina VSK Přírodní vědy Praha E 8565 190 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 515425 190 Kč
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška E 682690 190 Kč
93D0051 von Gaza Anke (GER) OLV Ulsar 190 Kč
24D0051 Heinemann Anne (GER) SV Robotron Dresden 2035202 190 Kč
5.90 km, 11 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 90 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně C 515060 90 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha C 2032107 90 Kč
MLA0302 Šesták Štěpán MLOK Mariánské Lázně C 232234 90 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 886289 90 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň C 2042518 90 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 90 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga C 897393 90 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 232029 90 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno C 888640 90 Kč
TBM0111 Milán Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 443078 90 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň 2058525 90 Kč
VPM0503 Kurz Ondřej KOS Slavia Plzeň 1400429 90 Kč
DKP0202 Lustig Adam Oddíl OB Kotlářka C 515410 90 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník C 2056261 90 Kč
MLA0501 Černý Jonáš MLOK Mariánské Lázně C 301443 90 Kč
NEJ0300 Tokár Radim TJ Jiskra Nejdek C 2049567 90 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032159 90 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 90 Kč
VRL9999 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí 90 Kč
VPM0101 Hašek Adam KOS Slavia Plzeň 887604 90 Kč
11.60 km, 9 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 190 Kč
TBM9906 Šťastný Jiří KOS TJ Tesla Brno B 990623 190 Kč
TBM9901 Hlaváč Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 2059757 190 Kč
MLA9802 Bartoš Vojtěch MLOK Mariánské Lázně C 2059738 190 Kč
SSU9911 Kašpar Petr SK Severka Šumperk A 2069090 190 Kč
PGP9902 Šebek Petr SK Praga C 9903301 190 Kč
PVP9900 Neumann Jindřich VSK Přírodní vědy Praha B 53124 190 Kč
LIV9800 Borovička Tomáš Krušnohorský rogainingový klub Litvínov C 888614 190 Kč
SJC9802 Doležal Vít Sportcentrum Jičín B 0002060206 190 Kč
PGP9804 Hasal Martin SK Praga C 7201194 190 Kč
NEJ0002 Vecko Jan TJ Jiskra Nejdek C 20736710 190 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 1602633 190 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069092 190 Kč
31D0001 Bräuer Dennis (GER) SV Lengefeld 190 Kč
14.80 km, 14 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga C 681882 190 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga C 2080959 190 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 232144 190 Kč
DKP9507 Lustig Matyáš Oddíl OB Kotlářka 8631 190 Kč
DKP9500 Šňupárek Václav Oddíl OB Kotlářka A 886607 190 Kč
14.80 km, 14 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIV6701 Tojnar Jan Krušnohorský rogainingový klub Litvínov B 8912 190 Kč
EKP7402 Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha A 888643 190 Kč
SZP7401 Boudný Jan TJ Slovan Praha Zdravotník E 51773 190 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka A 1700077 190 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 190 Kč
DCE9400 Kettner Lukáš KOB Dobřichovice A 887640 190 Kč
PVP8900 Neumann Tomáš VSK Přírodní vědy Praha B 301117 190 Kč
PVP9400 Neumann Vojtěch VSK Přírodní vědy Praha A 1403421 190 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 190 Kč
PGP7104 Kolář Tomáš SK Praga C 887615 190 Kč
DOB7405 Čáp Ondřej KOB Dobruška B 7241 190 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga B 52106 190 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga B 52105 190 Kč
LME7301 Regal Jan SK Los Mělník B 2021870 190 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 190 Kč
NNN9999 Kettner Vojtěch Neregistrovaní 897360 190 Kč
11.60 km, 9 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIV7400 Kurfürst Pavel Krušnohorský rogainingový klub Litvínov C 207827 190 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška B 7230 190 Kč
CHA7900 Vokál Vojtěch OK Chrastava B 5180 190 Kč
DOB8600 Ďoubal Jan KOB Dobruška B 7248 190 Kč
SZP8201 Procházka Tomáš TJ Slovan Praha Zdravotník C 515114 190 Kč
LIV7503 Sedlák Radek Krušnohorský rogainingový klub Litvínov B 995872 190 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň 887626 190 Kč
PVP8000 Křížan Jiří VSK Přírodní vědy Praha C 7201778 190 Kč
12.70 km, 12 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SZP5100 Hora Vladimír TJ Slovan Praha Zdravotník C 7200325 190 Kč
SSP8000 Petříček Martin SK Stopa Praha C 51690 190 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 190 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 190 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 190 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 0000896967 190 Kč
TUR7301 Vřešťál Jan OOB TJ Turnov C 416120 190 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 190 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno 53242 190 Kč
95D0001 Groß Sebastian (GER) SV Wissenschaft Quedlinburg 410121 190 Kč
32D0001 Bleidorn Stefan (GER) SV IHW Alex 78 Berlin 190 Kč
78D0001 Lauterbach Helge (GER) SSV Erfurt 02 190 Kč
21D0001 Röhne Uwe (GER) SV IHW Alex 78 e. V. 502214 190 Kč
24D0004 Heinemann Björn (GER) SV Robotron Dresden 190 Kč
11.80 km, 10 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 888609 190 Kč
SSP6400 Reichl Michal SK Stopa Praha C 51701 190 Kč
SSU7004 Kašpar Jaroslav SK Severka Šumperk C 2069100 190 Kč
PVP5802 Čechmánek Vladimír VSK Přírodní vědy Praha C 51719 190 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 190 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 190 Kč
MLA6901 Černý Libor MLOK Mariánské Lázně C 301466 190 Kč
NEJ6200 Tokár Jiří TJ Jiskra Nejdek C 190 Kč
NEJ6300 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 301411 190 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 190 Kč
44D0001 Ni Vadim (GER) OLV Steinberg 410527 190 Kč
91D0001 Krauße Thomas (GER) LVB Leipzig 190 Kč
31D0002 Hänsel Jörg (GER) SV Lengefeld 1399066 190 Kč
29D0001 Richling Peter (GER) USG Chemnitz 440460 190 Kč
29D0002 Richter Frank (GER) USG Chemnitz 2720 190 Kč
48D0002 Harald Männel (GER) OL-Team Wehrsdorf 190 Kč
96D0001 Helling Roger (GER) MTV Bamberg 410554 190 Kč
32D0002 Braatz Frank (GER) SV IHW Alex 78 Berlin 190 Kč
97D0001 Quendt Peter (GER) USV Jena 190 Kč
11.00 km, 10 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP5400 Gregoriades Zdeněk SK Stopa Praha C 51653 190 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 190 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 51314 190 Kč
LME5300 Neumann Zbyněk SK Los Mělník C 51579 190 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8302 190 Kč
48D0001 Gerd Schote (GER) OL-Team Wehrsdorf 190 Kč
57D0001 Berndt Peter (GER) Post-SV Chemnitz 1402008 190 Kč
94D0001 Kukis Michael (GER) OSC Kassel. 190 Kč
92D0001 Sonnenberg Sergej (GER) OTB 190 Kč
18D5800 Kraemer Werner (GER) Post SV Dresden 02046 190 Kč
96D0051 Schalle Michael (GER) MTV Bamberg 190 Kč
74D0001 Heinrich Peter (GER) ESV Dresden MTBO 190 Kč
8.30 km, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP4700 Koč Zdeněk SK Stopa Praha C 51706 90 Kč
SSP4600 Nosál Stanislav SK Stopa Praha C 8805 90 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 90 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 90 Kč
NEJ4100 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 49619 90 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 90 Kč
34D0001 Jarkov Viktor (GER) OLG Regensburg 90 Kč
6.80 km, 7 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP3800 Attl Vladimír SK Stopa Praha C 682666 90 Kč
24D0002 Kohlschmidt Jochen (GER) SV Robotron Dresden 2060 90 Kč
24D0003 Heinemann Rolf (GER) SV Robotron Dresden 4879 90 Kč
18.60 km, 17 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec E 920676 190 Kč
TBM7205 Rygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 995866 190 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga E 515464 190 Kč
TBM7137 Šťastný Jiří KOS TJ Tesla Brno E 888633 190 Kč
LIV7900 Čech Jan Krušnohorský rogainingový klub Litvínov E 416195 190 Kč
18D5900 Leibiger Jens (GER) Post SV Dresden 591019 190 Kč
SSU9442 Horvát Petr SK Severka Šumperk E 886264 190 Kč
SZP8200 Laciga Radek TJ Slovan Praha Zdravotník E 7003030 190 Kč
SZP6800 Pospíšil Vítek TJ Slovan Praha Zdravotník E 681612 190 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast E 51899 190 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast E 7201807 190 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 190 Kč
SZP7000 Bořánek Petr TJ Slovan Praha Zdravotník E 51750 190 Kč
JIL7701 Kolín Jan OK Jilemnice E 51590 190 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě E 51991 190 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava E 681888 190 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava E 886813 190 Kč
SZP8300 Hora Vojtěch TJ Slovan Praha Zdravotník E 1006283 190 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 190 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. E 2060256 190 Kč
SZP7600 Horyna Roman TJ Slovan Praha Zdravotník E 1399000 190 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering E 1302790 190 Kč
JAM7100 Košárek Pavel SK Jamnice E 52296 190 Kč
24D0001 Kohlschmidt Bernd (GER) SV Robotron Dresden 6109 190 Kč
18D9100 Kraemer Andrei (GER) Post SV Dresden 888902 190 Kč
4.70 km, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIV6104 Borovička Milan Krušnohorský rogainingový klub Litvínov C 515097 90 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 90 Kč
NNN8851 Hercigová Tereza Neregistrovaní 90 Kč
NNN8602 Hercig Tomáš Neregistrovaní 90 Kč
celkem přihlášených: 235, vklad: 40050 Kč