Přihlášky závodu: Ztraceni v pralese - 1.závod Pražské zimní ligy

pro kategorii: C

Datum:
29.11.2014
Místo konání:
Praha - Klánovický les, shromaždiště na tenisových kurtech Veletovská ulice
Pořadatel:
TAP - KOB Tretra Praha
6.90 km, 12 kontrol
(82)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 50 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 50 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 50 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 7901 50 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 50 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 410727 50 Kč
TAP9151 Sládková Helena KOB Tretra Praha C 53443 50 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 50 Kč
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 50 Kč
OKP6550 Valentová Helena SK OK 24 Praha C 52099 50 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 50 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 50 Kč
MFP0103 Siegl Matyáš Matfyz Praha B 7201196 50 Kč
PGP0050 Sobotková Anna SK Praga B 682363 50 Kč
DKP7850 Jančová Barbora Oddíl OB Kotlářka C 50 Kč
45X7050 Hlavatá Pavla PAT Praha 50 Kč
NNN6690 Dabone Světlana Neregistrovaní 50 Kč
NNN9985 Diopova Tereza Neregistrovaní 50 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 07965 50 Kč
37C8750 Tůmová Tereza Bez registrace zapůjčit 50 Kč
LBE6600 Vaníček Tomáš TJ Lokomotiva Beroun C 232892 50 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 50 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 2075669 50 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 50 Kč
DKP5951 Zelenková Eugenie Oddíl OB Kotlářka C 5300 50 Kč
LPM8051 Winkler Hanna OK Lokomotiva Plzeň C 888631 50 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 50 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 224915 50 Kč
EKP7900 Rozkošný Karel VŠTJ Ekonom Praha C 2067964 50 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682688 50 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 50 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha R 7778511 50 Kč
TAP86xx Slotová Jája KOB Tretra Praha 50 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 49813 50 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 50 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 50 Kč
SJP5900 Srb Martin KČT Slavoj Praha 361908 50 Kč
SJP6750 Srbová Libuše KČT Slavoj Praha 361982 50 Kč
PGP5501 Doležal Miroslav SK Praga C 51753 50 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 50 Kč
NNN4148 Javůrek Jaroslav Neregistrovaní 2067261 50 Kč
NNN4698 Javůrková Eliška Neregistrovaní 2067942 50 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha B 7201203 50 Kč
TAP90xx Cvrček Tonda KOB Tretra Praha 50 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 50 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 50 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 50 Kč
VSP6200 Němeček Jenda USK Praha 50 Kč
NNN63xx Kolská Monika Neregistrovaní 50 Kč
NNN8001 Bartaloš Tomáš Neregistrovaní 50 Kč
OKP9000 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 303935 50 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 50 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 50 Kč
ZVO9852 Zimmerová Kateřina OB SK Zvole B 886274 50 Kč
9YC6950 Smolkova Romana x 50 Kč
OKP6450 Čechmánková Helena SK OK 24 Praha C 51720 50 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky B 9982 50 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 50 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 50 Kč
5XC6900 Blažek Vladimír SK Nepoměřice 682636 50 Kč
5XC6950 Čermáková Šárka SK Nepoměřice 682372 50 Kč
TAP8453 Puchernová Zuzana KOB Tretra Praha C 7518567 50 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 515118 50 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 50 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 50 Kč
DCE7950 Jarošová Klára KOB Dobřichovice C 416316 50 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 50 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 682101 50 Kč
PGP6650 Slavíková Kateřina SK Praga C 51275 50 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga A 1407423 50 Kč
NNNxxxx Černík Zbyněk Neregistrovaní 50 Kč
NNN97xx Pokorný Ladislav Neregistrovaní 50 Kč
DKP5202 Wagner Richard Oddíl OB Kotlářka C 7003027 50 Kč
DKP5450 Wagnerová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 301368 50 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 50 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 50 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 1470169 50 Kč
KVP7350 Hůlková Gabriela Orientační oddíl SKV Praha 50 Kč
NNN79mm Jukl Jan Neregistrovaní 50 Kč
NNNmmmm Čížek Petr Neregistrovaní 50 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 51673 50 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 50 Kč