Přihlášky závodu: Veřejný závod (Jarní pohár)

Datum:
21.03.2015
Místo konání:
Běleč nad Orlicí
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Kategorie:
D12     D14     D18A     D18B     D21A     D21B     D45A     D45B     D55A     D55B     DE     DH10     H12     H14     H18A     H18B     H21A     H21B     H21C     H45A     H45B     H55A     H55B     HE     T    
3.00 km, 9 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí C 000131 90 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SOS Jindřichův Hradec C 426377 90 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 90 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 410782 90 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 219207 90 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 90 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 90 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové C 2056274 90 Kč
LTU0450 Suková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057591 90 Kč
CHT0351 Ďoubalíková Lenka OOB SK Chrast C 331686 90 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice B 2032104 180 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice C 9200532 90 Kč
4.20 km, 12 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí C 51470 90 Kč
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín C 90 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín B 8602 90 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín B 8605 90 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2020709 90 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0002073747 90 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007203465 90 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 90 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové B 410360 90 Kč
PHK0252 Machová Viktorie OK 99 Hradec Králové C 2070820 90 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové B 8623000 90 Kč
LTU0250 Zimová Eliška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057583 90 Kč
LPU0152 Francová Lucie OK Lokomotiva Pardubice B 425593 90 Kč
CHT0153 Ďoubalíková Marie OOB SK Chrast C 339541 90 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 9712 90 Kč
81C0250 Arnotová Anna Cirkus Čakovice 2073748 90 Kč
PHK0250 Suchánková Eliška OK 99 Hradec Králové B 331120 90 Kč
7.40 km, 17 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín A 2032161 130 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín B 436954 130 Kč
VRL9951 Waňková Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 425555 130 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín B 8601 130 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 897355 130 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 1400403 130 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 7201776 130 Kč
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové A 2032162 130 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 9196 130 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 1403419 130 Kč
TUR9755 Nejezchlebová Barbora OOB TJ Turnov A 231920 130 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov A 1403414 130 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 130 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 130 Kč
PHK9753 Kavalírová Julie OK 99 Hradec Králové A 207804 130 Kč
6.40 km, 16 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno B 2042513 130 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec B 2035745 130 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec B 9997 130 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 420436 130 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 130 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 2027245 130 Kč
LPU9957 Kmentová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2032172 130 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň B 320290 130 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno B 410338 130 Kč
8.80 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 130 Kč
DKP8256 Košťálová Petra Oddíl OB Kotlářka C 1407425 130 Kč
DKP8759 Setínková Eva Oddíl OB Kotlářka C 8946 130 Kč
DKP9751 Nováková Tereza Oddíl OB Kotlářka A 886271 130 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 130 Kč
ZBM8870 Chromá Adéla SK Žabovřesky Brno C 888602 130 Kč
ZBM9353 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno C 7200316 130 Kč
LTU8950 Petrželová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 130 Kč
OSN8972 Wurzelová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52144 130 Kč
DKP9652 Šňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka A 515071 130 Kč
PHK9751 Novotná Klára OK 99 Hradec Králové A 1398990 130 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 51176 130 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové C 1008174 130 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 9101115 130 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 130 Kč
LPU9659 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice A 1398998 130 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 130 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 130 Kč
LCE8951 Jirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice C 889305 130 Kč
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 7203330 130 Kč
TJN7950 Vokurková Marta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253111 130 Kč
PHK8152 Matušincová Lucie OK 99 Hradec Králové C 52185 130 Kč
PGP9756 Veljačiková Hana SK Praga A 7202891 260 Kč
7.20 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(73)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 130 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 130 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 130 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 130 Kč
DOB8971 Přecechtělová Tereza KOB Dobruška C 8564 130 Kč
DOB8551 Mertová Eva KOB Dobruška C 682618 130 Kč
DOB8850 Végsöová Markéta KOB Dobruška C 51491 130 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 130 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 130 Kč
CTB8152 Jelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 130 Kč
SNA8951 Zákravská Šárka TJ START Náchod C 410778 130 Kč
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 130 Kč
TZL9451 Koláriková Lucie SKOB Zlín C 920662 130 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 130 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 130 Kč
VAM8850 Staroňová Hana OB Vamberk C 130 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 887160 130 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 1400448 130 Kč
RBK9355 Hegerová Petra SK Radioklub Blansko C 219245 130 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 130 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 301286 130 Kč
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 130 Kč
VRL7151 Waňková Dita OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331619 130 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 130 Kč
CHC8851 Pěluchová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 130 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno C 995814 130 Kč
STH7351 Kalenská Kateřina SK Studenec C 410777 130 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 130 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206478 130 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 130 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009501 130 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009503 130 Kč
SRK8756 Andršová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009591 130 Kč
SHK9650 Myslivcová Markéta OK Slavia Hradec Králové C 9472 130 Kč
SHK8550 Ondřejová Dita Terezie OK Slavia Hradec Králové C 9915 130 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 9192 130 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 130 Kč
SHK6561 Teplá Hana OK Slavia Hradec Králové C 9125 130 Kč
VAM8150 Sršňová Kateřina OB Vamberk C 9600 130 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 130 Kč
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice A 434574 130 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 130 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9333 130 Kč
LPU7951 Klimplová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 1271279 130 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 130 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 253351 130 Kč
LPU9657 Kulhavá Eliška OK Lokomotiva Pardubice E 887635 130 Kč
LPU8753 Mrštíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 896973 130 Kč
LPU8454 Petrová Daniela OK Lokomotiva Pardubice C 998454 130 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 130 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 130 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 224919 130 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové B 224885 130 Kč
PHK9653 Šádková Martina OK 99 Hradec Králové A 1398980 130 Kč
LCE9051 Cahlová Blanka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52708 130 Kč
LCE9155 Čermáková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice C 361921 130 Kč
LCE9052 Dékány Pavla OOB TJ Slovan Luhačovice C 52710 130 Kč
LCE9555 Končáková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice A 53828 130 Kč
LCE8560 Macková Petra OOB TJ Slovan Luhačovice C 2032130 130 Kč
LCE8751 Vlažná Lucie OOB TJ Slovan Luhačovice C 52675 130 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 130 Kč
SRK9352 Reslová Hana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 981839 130 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 130 Kč
CHT7351 Ďoubalíková Veronika OOB SK Chrast C 9361 130 Kč
ZAM9153 Chládková Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 9035 130 Kč
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 9680 130 Kč
CHT7654 Besedová Petra OOB SK Chrast C 51776 130 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 130 Kč
EKP8461 Mikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2061773 130 Kč
DOB8851 Záveská Anna KOB Dobruška C 49612 130 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 260 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 260 Kč
PHK9666 Koderičová Tereza OK 99 Hradec Králové B 301640 130 Kč
5.20 km, 14 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 130 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 9681 130 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 52219 130 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 52145 130 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 130 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 130 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 130 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9310 130 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 130 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 130 Kč
LPU7053 Žáková Marcela OK Lokomotiva Pardubice C 425554 130 Kč
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 410719 130 Kč
4.80 km, 14 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 130 Kč
ZAM5851 Koblížková Hana OB TJ Sokol Žamberk C 9031 130 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 130 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405972 130 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 130 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 130 Kč
SHK7052 Netuková Hana OK Slavia Hradec Králové C 219217 130 Kč
SHK6950 Holečková Zdeňka OK Slavia Hradec Králové C 9442 130 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 130 Kč
SHK6450 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 49868 130 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 130 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 130 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 130 Kč
SHK6151 Novotná Iva OK Slavia Hradec Králové C 7203454 130 Kč
ZAM7051 Chládková Eva OB TJ Sokol Žamberk C 2053562 130 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 130 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 130 Kč
LPU7155 Fenclová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9650 130 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 130 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 130 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 130 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 130 Kč
LPU6555 Julínková Dana OK Lokomotiva Pardubice C 425573 130 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 130 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 130 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 130 Kč
4.00 km, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 130 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 130 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 130 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 130 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 130 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 130 Kč
DKP5350 Dlasková Anna Oddíl OB Kotlářka C 49842 130 Kč
3.60 km, 14 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 130 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 130 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 130 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 130 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 130 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 130 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 130 Kč
11.90 km, 25 kontrol
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.15
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7203326 130 Kč
DKP8850 Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka R 887612 130 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice R 7003009 130 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 416329 130 Kč
ZBM9354 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno R 1668661 130 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno R 2020737 130 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno A 7200367 130 Kč
TJN7754 Hrobařová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9482 130 Kč
SHK9352 Myslivcová Pavla OK Slavia Hradec Králové C 2051524 130 Kč
SHK8658 Novotná Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9101107 130 Kč
TUR9252 Poloprutská Markéta OOB TJ Turnov C 2020750 130 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 130 Kč
LPU8752 Hermanová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice E 515136 130 Kč
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice E 887927 130 Kč
LPU8654 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice E 515102 130 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 7202878 130 Kč
PHK8951 Čepová Daniela OK 99 Hradec Králové R 1700076 130 Kč
CHT8353 Matrasová Kateřina OOB SK Chrast C 1007554 130 Kč
18I2050 Patscheider Lia (ITA) The national Italian 2032011 130 Kč
DOB7878 Černíková Barbora KOB Dobruška C 681856 130 Kč
AOP8152 Košárková Iva Orientační Běh Opava R 51568 130 Kč
41S2050 Westher Maria (SWE) Sweden 901130 130 Kč
2.80 km, 8 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava C 51195 90 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 232139 90 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 232404 90 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027229 90 Kč
SHK0900 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové 7753 90 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové C 51405 90 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 331315 90 Kč
ZLH0802 Moskva Vojtěch OOB TJ Zlaté Hory C 416097 90 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 90 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2035729 90 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové C 9423 90 Kč
PHK0651 Kučerová Amálie Evelína OK 99 Hradec Králové C 9424 90 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 2056296 90 Kč
PHK0553 Zurynková Jana OK 99 Hradec Králové C 2060234 90 Kč
PHK0501 Háp Matěj OK 99 Hradec Králové C 2017670 90 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové C 2070847 90 Kč
LPU0507 Vodička Igor OK Lokomotiva Pardubice C 90 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka C 9702 90 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 9710 90 Kč
LTU0550 Mitkovová Jindřiška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057592 90 Kč
VAM0750 Müllerová Kateřina OB Vamberk C 2060239 90 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425561 90 Kč
81C0700 Arnot Josef Cirkus Čakovice 2073712 90 Kč
3.90 km, 13 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0302 Waněk Hubert OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7200595 90 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice B 7200597 90 Kč
HOR0402 Kolátor Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2049536 90 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2017678 90 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000416342 90 Kč
SRK0301 Pokorný Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000405995 90 Kč
SRK0304 Šípek Stanislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027201 90 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 1400421 90 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 2049527 90 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 09828 90 Kč
LPU0301 Fencl Jáchym OK Lokomotiva Pardubice B 9651 90 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 90 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2049515 90 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové C 224887 90 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka C 9686 90 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka C 9688 90 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka C 9709 90 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057588 90 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057589 90 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057587 90 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 253359 90 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka C 9693 90 Kč
DOB0303 Černík David KOB Dobruška C 920688 90 Kč
81C0400 Arnot František Cirkus Čakovice 2073719 90 Kč
PHK0403 Suchánek Adam OK 99 Hradec Králové C 90 Kč
6.00 km, 17 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 90 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín B 425531 90 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000405998 90 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové C 9190 90 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 0 90 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2032156 90 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 9744 90 Kč
PHK0202 Bárta Šimon OK 99 Hradec Králové B 9428 90 Kč
PHK0100 Kučera Jan OK 99 Hradec Králové C 336757 90 Kč
NPA0201 Satranský Martin SK LOB Nová Paka C 9695 90 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056308 90 Kč
LTU0200 Hanák Dominik OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057586 90 Kč
LTU0202 Zima Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057584 90 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232640 90 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 90 Kč
TYN0101 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 405980 90 Kč
11.40 km, 25 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 7200375 130 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 889320 130 Kč
TZL9801 Šiška Petr SKOB Zlín A 2025335 130 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 7203466 130 Kč
JPV9803 Pryjma Fryderyk Oddíl OS SK Prostějov C 9980407 130 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno A 9201063 130 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009814 130 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové A 1400436 130 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice A 1400401 130 Kč
ZBM9831 Brantner Niklas SK Žabovřesky Brno C 130 Kč
PHK9801 Maňák Michal OK 99 Hradec Králové A 224890 130 Kč
9.50 km, 20 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 1398996 130 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 130 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí B 980351 130 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín A 7203464 130 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 53200 130 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 405954 130 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 130 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 130 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 130 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 130 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 130 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053541 130 Kč
LLI9801 Košek Jan LOK-o Liberec C 253141 130 Kč
16.40 km, 30 kontrol
Rank. koef.: 1
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 301627 130 Kč
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 130 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 551995 130 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 886701 130 Kč
TZL9302 Kolárik Tomáš SKOB Zlín C 246864 130 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 7201777 130 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 130 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 52008 130 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 49690 130 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno C 886812 130 Kč
ZBM9515 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno R 1591995 130 Kč
DOB8600 Ďoubal Jan KOB Dobruška C 7248 130 Kč
ZLH7501 Moskva Roman OOB TJ Zlaté Hory C 7506161 130 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice E 515487 130 Kč
SNA8702 Škoda Jáchym TJ START Náchod C 405988 130 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové A 2045215 130 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice A 889308 130 Kč
LCE9001 Slezák Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 515424 130 Kč
LCE8902 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice C 515460 130 Kč
LCE9302 Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice C 553457 130 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 51609 130 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 130 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 130 Kč
KSU9043 Vozda Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515150 130 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 130 Kč
LOV7601 Zajíc Josef lepus.cz C 760226 130 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice A 897360 130 Kč
ASU9644 Šmelík Martin Magnus Orienteering A 682340 130 Kč
13.50 km, 30 kontrol
Rank. koef.: 1
(69)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 52315 130 Kč
EKP7200 Vít David VŠTJ Ekonom Praha C 515003 130 Kč
DKP8308 Havlůj František Oddíl OB Kotlářka C 9200529 130 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 130 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 130 Kč
DOK7100 Koštejn Pavel OK Doksy C 887931 130 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 130 Kč
DOK7300 Šmol Marcel OK Doksy C 2053516 130 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 981817 130 Kč
DOK8400 Francke Jan OK Doksy C 688312 130 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 130 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 130 Kč
KAM9400 Valášek Jan OK Kamenice C 981801 130 Kč
VAM8801 Petras Tomáš OB Vamberk C 9508 130 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 130 Kč
ALB8400 Kadečka Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7208 130 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 0000886288 130 Kč
ZBM8242 Brabec Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 520540 130 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 232334 130 Kč
ZBM8833 Bořil Tomáš SK Žabovřesky Brno C 681876 130 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 130 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 130 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 130 Kč
TJN8002 Vančura Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51234 130 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007204489 130 Kč
SRK7503 Sedlák Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000995872 130 Kč
SRK9201 Handl Jindřich SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009486 130 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 9199 130 Kč
SHK8400 Dubrovský Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 2032109 130 Kč
SHK7801 Paclík Roman OK Slavia Hradec Králové C 7202780 130 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 130 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 7756 130 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032382 130 Kč
VAM8001 Sršeň Tomáš OB Vamberk C 9590 130 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 130 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 130 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 130 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 130 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice A 887928 130 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 130 Kč
LPU7907 Hovorka Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9337 130 Kč
LPU9114 Lehár Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2067258 130 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 130 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9269 130 Kč
LPU8304 Štěrba Zbyněk OK Lokomotiva Pardubice R 500288 130 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 130 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice R 1602634 130 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2075601 130 Kč
LCE8110 Macka Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 2020705 130 Kč
LCE9102 Vlažný Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice C 52709 130 Kč
LCE8901 Vlažný Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52707 130 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich KČT Aš C 2026166 130 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 130 Kč
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín C 995797 130 Kč
DKP9500 Šňupárek Václav Oddíl OB Kotlářka B 886607 130 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 130 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 130 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 887630 130 Kč
KAM9702 Moravec Jakub OK Kamenice C 7201811 130 Kč
TRI9203 Gazda Viktor TJ TŽ Třinec C 49395 130 Kč
EKP9205 Hlaváč Jaroslav VŠTJ Ekonom Praha C 2067975 130 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7203321 130 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering R 920699 130 Kč
AOP7102 Košárek Pavel Orientační Běh Opava C 52296 130 Kč
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 7201206 130 Kč
VIC8931 Panovec Jan OB Vizovice C 52349 130 Kč
EKP8806 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha C 2078484 130 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 130 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 130 Kč
10.00 km, 27 kontrol
Rank. koef.: 1
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 130 Kč
KUO9501 Štancl Daniel KOB Ústí nad Orlicí C 887163 130 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 130 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 130 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 130 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 130 Kč
SHK8904 Tomalík Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 1404034 130 Kč
SHK8702 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové R 515483 130 Kč
SHK8003 Lán Filip OK Slavia Hradec Králové C 2049544 130 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 130 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí B 887162 130 Kč
LPU7601 Jirásek Aleš OK Lokomotiva Pardubice C 997601 130 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 130 Kč
66C8501 Krunčík Pavel Amatéři 682691 130 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 130 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 9593 130 Kč
ASU8817 Navrátil Tomáš Magnus Orienteering C 920666 130 Kč
81C7600 Arnot Michal Cirkus Čakovice 1400412 130 Kč
SHK8804 Vojta Marek OK Slavia Hradec Králové C 9841 260 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 130 Kč
8.60 km, 20 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOK6600 Lederer Pavel OK Doksy C 8147 130 Kč
TZL6309 Láznička Robert SKOB Zlín C 53368 130 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 571221 130 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 886258 130 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 1400443 130 Kč
TZL6301 Galík Svatopluk SKOB Zlín C 53369 130 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 130 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 130 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405971 130 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 339554 130 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301158 130 Kč
SHK7002 Myslivec Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9127 130 Kč
SHK6401 Teplý Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9123 130 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 130 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 130 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9649 130 Kč
LPU6401 Kaplan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 7200596 130 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 130 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 130 Kč
58P2000 Pryjma Tomasz (POL) Ks Spójnia Warszawa 888961 130 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 130 Kč
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 130 Kč
TYN6501 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995825 130 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 260 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 260 Kč
7.90 km, 18 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 130 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 130 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 130 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 130 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 130 Kč
KUO6901 Procházka Pavel KOB Ústí nad Orlicí C 920673 130 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 130 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 130 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk C 2060235 130 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 130 Kč
LPU6703 Kment Libor OK Lokomotiva Pardubice C 2045218 130 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 130 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 130 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 130 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 336796 130 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 130 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 130 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 130 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9632 130 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9111166 130 Kč
CHT6910 Beseda Pavel OOB SK Chrast C 51777 130 Kč
6.50 km, 17 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 130 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 7003021 130 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 130 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 130 Kč
DOK5500 Novák Tom OK Doksy C 886255 130 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 130 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 9599 130 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 0000052251 130 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 130 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009799 130 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009818 130 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009533 130 Kč
SHK5900 Holeček Petr OK Slavia Hradec Králové C 2049556 130 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 130 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9027 130 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 130 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 130 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 130 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9215 130 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 130 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 130 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 130 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 130 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 130 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 130 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 9725 130 Kč
5.60 km, 15 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 130 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 130 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 130 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 130 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 0000052252 130 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 130 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 130 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 130 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 130 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 130 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 130 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 130 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 130 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 130 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 130 Kč
CHT5101 Zlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 130 Kč
LLI5903 Košek Ladislav LOK-o Liberec C 410732 130 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 130 Kč
17.60 km, 30 kontrol
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.15
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 130 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 130 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka R 888608 130 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 1111187 130 Kč
ZBM8841 Chromý Adam SK Žabovřesky Brno E 896975 130 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno E 888891 130 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno R 515462 130 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 130 Kč
TUR9502 Horák Patrik OOB TJ Turnov R 9001001 130 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 2035709 130 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov R 515499 130 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 130 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 130 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 551990 130 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice R 515166 130 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 887920 130 Kč
PHK9110 Azeb Karim OK 99 Hradec Králové C 553448 130 Kč
PHK9104 Kamenický Jakub OK 99 Hradec Králové E 553445 130 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice R 1399000 130 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 2017666 130 Kč
ZBM9433 Polster Thomas SK Žabovřesky Brno C 9600000 130 Kč
BRU6901 Kolář Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 887949 130 Kč
AOP8801 Holuša Jakub Orientační Běh Opava C 232185 130 Kč
AOP9201 Sýkora Jan Orientační Běh Opava C 995870 130 Kč
SSU9000 Hewelt Maciej SK Severka Šumperk C 500662 130 Kč
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 130 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253145 130 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 260 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 260 Kč
7.30 km, 18 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP8454 Vítová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 515125 90 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 90 Kč
OSN8450 Krčálová Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 90 Kč
CHT7201 Švec Jiří OOB SK Chrast C 53151 90 Kč
VAM8802 Klapal Michal OB Vamberk C 9670 90 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 90 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0007201758 90 Kč
SHK9604 Trejbal Václav OK Slavia Hradec Králové B 7003034 90 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 90 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 90 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 90 Kč
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 90 Kč
BOR8202 Lepšík Petr OK Jiskra Nový Bor C 515133 90 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 90 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 90 Kč
PHK9900 Kučera Kryšpín OK 99 Hradec Králové C 2075657 90 Kč
LTU9900 Juhász Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057578 90 Kč
LTU9903 Kahoun Adam OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057580 90 Kč
LTU0000 Hašek Patrik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 90 Kč
LTU7900 Kutáček Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov 90 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 90 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 90 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 90 Kč
22C7100 Kronika Miroslav www.SPORTeM.info 1398999 90 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2049528 90 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka R 9054 180 Kč
44C Hauptleisch Filip Neregistrovaní borci 301103 90 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 90 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 90 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 90 Kč
LTU0002 Žalský Šlechtislav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 205758 90 Kč
celkem přihlášených: 578, vklad: 71400 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.