Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.03.2015
Místo konání:
Oseček
Pořadatel:
SHK - OK Slavia Hradec Králové
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D16D     D18C     D21A     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H16D     H18C     H21A     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T    
1.82 km, 7 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0551 Šlesingerová Sára KOB Ústí nad Orlicí 50 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice C 426343 50 Kč
LPU0652 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045220 50 Kč
LPU0651 Vodičková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2025373 50 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice C 426360 50 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 331315 50 Kč
PHK0653 Machová Tereza OK 99 Hradec Králové C 2075625 50 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2073718 50 Kč
PHK0655 Zurynková Ema OK 99 Hradec Králové C 2067340 50 Kč
1.44 km, 7 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec C 425586 50 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec C 9043 50 Kč
LTU0550 Mitkovová Jindřiška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057592 50 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002025350 50 Kč
BRU0651 Voláková Viktorie Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425514 50 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049520 50 Kč
PHK0651 Kučerová Amálie Evelína OK 99 Hradec Králové C 9424 50 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 2056296 50 Kč
PHK0557 Rychterová Lucie OK 99 Hradec Králové C 28659 50 Kč
PHK0553 Zurynková Jana OK 99 Hradec Králové C 2060234 50 Kč
SJC0556 Řeháková Andrea Sportcentrum Jičín C 0000004275 50 Kč
2.44 km, 9 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425599 50 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí B 438036 50 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2053583 50 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec C 425585 50 Kč
VRL0352 Matoušová Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2035739 50 Kč
LTU0450 Suková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057591 50 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice B 2032104 50 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice B 2078470 50 Kč
BRU0351 Krejcarová Bára Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032373 50 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 219207 50 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 7203463 50 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 436939 50 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 2032180 50 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2025372 50 Kč
SHK0450 Kroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové C 2025341 50 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 50 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 50 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 50 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové C 2056274 50 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové C 53164 50 Kč
SJC0351 Procházková Kateřina Sportcentrum Jičín C 0000004285 50 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice C 9200532 50 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 410782 50 Kč
1.80 km, 9 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN0499 Šodorová Katarína Neregistrovaní 50 Kč
KUO0399 Musilová Elena KOB Ústí nad Orlicí C 681880 50 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí C 00131 50 Kč
JIL0353 Kuříková Zuzana OK Jilemnice C 2078457 50 Kč
JIL0354 Kynčlová Jiřina OK Jilemnice C 2078453 50 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425566 50 Kč
KOR0350 Šafránková Eliška OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067980 50 Kč
2.89 km, 11 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2073747 50 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec B 7201779 50 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec C 51108 50 Kč
LTU0250 Zimová Eliška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057583 50 Kč
PHK0250 Suchánková Eliška OK 99 Hradec Králové B 331120 50 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň C 9560 50 Kč
JIL0154 Dvořáková Anna OK Jilemnice C 2035715 50 Kč
ZAM0151 Kubíčková Iva OB TJ Sokol Žamberk B 0001398976 50 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007203465 50 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2020709 50 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 425545 50 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 2058528 50 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 50 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové B 410360 50 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 50 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 50 Kč
PHK0252 Machová Viktorie OK 99 Hradec Králové C 2070820 50 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové B 8623000 50 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín B 0002056293 50 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 0002059737 50 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín B 0002056290 50 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín C 0002075653 50 Kč
SJC0155 Šimonová Klára Sportcentrum Jičín C 0002080981 50 Kč
SJC0154 Tumová Adéla Sportcentrum Jičín C 0002056297 50 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín B 0002056270 50 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 9712 50 Kč
2.44 km, 9 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 416271 50 Kč
NNN0199 Šodorová Zuzana Neregistrovaní 50 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí C 51470 50 Kč
JIL0152 Jechová Pavlína OK Jilemnice C 2078451 50 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 50 Kč
ZAM0152 Hnátnická Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 0000426310 50 Kč
LPU0159 Brancuská Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049518 50 Kč
KOR0250 Zářecká Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí C 09594 50 Kč
KOR0251 Mlejnková Lucie OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083387 50 Kč
PHK0155 Weberová Adéla OK 99 Hradec Králové C 207832 50 Kč
VRL0255 Balogová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín C 0000004743 50 Kč
3.24 km, 14 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL9951 Waňková Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 425555 80 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec C 9044 80 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice A 2025352 80 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2032127 80 Kč
VRL0051 Stará Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426374 80 Kč
VRL0052 Pilná Bára OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426376 80 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 80 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň B 320290 80 Kč
ZAM9951 Barnetová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 0002053564 80 Kč
ZAM0053 Pachelová Anna OB TJ Sokol Žamberk C 0002053566 80 Kč
BRU9950 Krejcarová Anežka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425515 80 Kč
LPU0054 Borovičková Valerie OK Lokomotiva Pardubice B 682622 80 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 2027245 80 Kč
LPU9957 Kmentová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2032172 80 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 897364 80 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice B 7201814 80 Kč
PHK0052 Hlaváčková Petra OK 99 Hradec Králové C 9369 80 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 2075681 80 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 80 Kč
PHK9955 Kubíčková Kateřina OK 99 Hradec Králové B 682637 80 Kč
PHK9953 Truněčková Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9458 80 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín B 0002056287 80 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec B 2035745 80 Kč
2.89 km, 11 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí C 2075693 80 Kč
ZAM9952 Boková Ivana OB TJ Sokol Žamberk C 0000426310 80 Kč
4.01 km, 21 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 80 Kč
JIL9752 Davidová Anežka OK Jilemnice C 2078452 80 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice A 2070818 80 Kč
PHK9853 Kubečková Veronika OK 99 Hradec Králové C 224916 80 Kč
5.14 km, 27 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 80 Kč
LPU9051 Bolechová Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 51104 80 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 80 Kč
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice A 434574 80 Kč
LPU9657 Kulhavá Eliška OK Lokomotiva Pardubice E 887635 80 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 887904 80 Kč
PHK9751 Novotná Klára OK 99 Hradec Králové A 1398990 80 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 80 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 0000500556 80 Kč
4.10 km, 20 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP8851 Machútová Lucie Orientační Běh Opava C 553449 80 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno C 995814 80 Kč
VAM8850 Staroňová Hana OOB Vamberk C 52074 80 Kč
HOS7951 Kondělková Radka TJ Tatran Hostinné C 9757 80 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 80 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OOB Vamberk C 9674 80 Kč
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 80 Kč
CHT7654 Besedová Petra OOB SK Chrast C 51776 80 Kč
ZAM9153 Chládková Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 9035 80 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 80 Kč
VRL9154 Kičinová Erika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9213 80 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 80 Kč
ZAM9652 Skalická Karolína OB TJ Sokol Žamberk B 0000426332 80 Kč
SRK8756 Andršová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009591 80 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009536 80 Kč
LPU8454 Petrová Daniela OK Lokomotiva Pardubice C 998454 80 Kč
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška C 682690 80 Kč
DOB8851 Záveská Anna KOB Dobruška C 49612 80 Kč
DOB7878 Černíková Barbora KOB Dobruška C 681856 80 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 0000981842 80 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 80 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 80 Kč
3.27 km, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL8254 Poláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331655 80 Kč
VAM9098 Müllerová Petra OOB Vamberk C 2045224 80 Kč
BRM8451 Sokolová Tereza Sokol Burdych C 426338 80 Kč
LPU8660 Drahorádová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9254 80 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 80 Kč
LPU9155 Marešová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 405957 80 Kč
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 80 Kč
PHK9351 Koutná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 410800 80 Kč
PHK8052 Říhová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 428295 80 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 0000995813 80 Kč
NNN9390 Krejbichová Julie Neregistrovaní 80 Kč
4.39 km, 25 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7250 Vandasová Markéta OOB Vamberk C 2053570 80 Kč
VAM6251 Smutná Jana OOB Vamberk C 9676 80 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 9551 80 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009501 80 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009796 80 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009503 80 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206478 80 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 80 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 80 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 80 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 80 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 336724 80 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 9431 80 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9310 80 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 224919 80 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 80 Kč
NPA7751 Šedivá Petra SK LOB Nová Paka C 2078500 80 Kč
NPA7851 Pavelcová Gabriela SK LOB Nová Paka C 2070822 80 Kč
NPA7852 Tauchmanová Ivana SK LOB Nová Paka C 2060300 80 Kč
3.90 km, 18 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7251 Rykalová Jitka OOB Vamberk C 9680 80 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8966 80 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 80 Kč
VRL7151 Waňková Dita OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331619 80 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 80 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 80 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061852 80 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 9735 80 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 80 Kč
STH7752 Štefanová Klára SK Studenec C 2303942 80 Kč
NNN7399 Šodorová Magda Neregistrovaní 682660 80 Kč
VRL7154 Matoušová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331359 80 Kč
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 80 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 887160 80 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 80 Kč
JIL7552 Ježková Romana OK Jilemnice C 2075623 80 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 425574 80 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 80 Kč
ZAM5851 Koblížková Hana OB TJ Sokol Žamberk C 0000009031 80 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009801 80 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032384 80 Kč
BRU7550 Mádlová Denisa Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425507 80 Kč
LPU7155 Fenclová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9650 80 Kč
LPU7153 Kosová Leona OK Lokomotiva Pardubice C 416272 80 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 80 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 80 Kč
STH7351 Kalenská Kateřina SK Studenec C 410777 80 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 80 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 80 Kč
PHK7050 Vlkanova Hana OK 99 Hradec Králové C 2067950 80 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 80 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 80 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 0000009962 80 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 0002056264 80 Kč
NPA6951 Háková Eva SK LOB Nová Paka C 2017684 80 Kč
3.86 km, 20 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6767 Müllerová Zorka OOB Vamberk C 981805 80 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 80 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OOB Vamberk C 9681 80 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405972 80 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 80 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 80 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 80 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 80 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 80 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 80 Kč
PHK7060 Hlaváčková Renata OK 99 Hradec Králové C 301191 80 Kč
3.19 km, 15 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA6251 Vondráčková Zdeňka TJ START Náchod C 9608 80 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 80 Kč
SNA6451 Zákravská Hana TJ START Náchod C 410778 80 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 80 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 80 Kč
SRK6852 Christophová Dagmar SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000515063 80 Kč
LPU6755 Bürgerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2053558 80 Kč
LPU6151 Hermanová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 9311 80 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 80 Kč
LPU5653 Lennerová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9279 80 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 80 Kč
LPU6351 Weisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 80 Kč
LPU7053 Žáková Marcela OK Lokomotiva Pardubice C 425554 80 Kč
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 80 Kč
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 0000009918 80 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7705 80 Kč
NNN6891 Krejbichová Šárka Neregistrovaní 887915 80 Kč
3.19 km, 15 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 80 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 80 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301116 80 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 80 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 80 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 80 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 80 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 80 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 80 Kč
2.54 km, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL4851 Knoblochová Věra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8998 80 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 80 Kč
ZAM4651 Lhotská Hana OB TJ Sokol Žamberk C 0002056289 80 Kč
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009539 80 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 80 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 80 Kč
1.79 km, 7 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0601 Hejkrlík Dan KOB Ústí nad Orlicí C 50 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425561 50 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027209 50 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 50 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2035729 50 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice C 425563 50 Kč
PHK0601 Hlaváček Pavel OK 99 Hradec Králové C 2073754 50 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín C 0000008225 50 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 9710 50 Kč
1.69 km, 8 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 50 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 50 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice C 416277 50 Kč
ZAM0501 Hiller Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 0002058526 50 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027229 50 Kč
LPU0507 Vodička Igor OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
PHK0501 Háp Matěj OK 99 Hradec Králové C 2017670 50 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové C 2070847 50 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2035735 50 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín C 0002056294 50 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka C 9702 50 Kč
2.95 km, 12 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice B 7200597 50 Kč
HOR0402 Kolátor Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2049536 50 Kč
VRL0302 Waněk Hubert OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7200595 50 Kč
STH0401 Mühlbach Ivo SK Studenec C 425575 50 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057589 50 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057587 50 Kč
JIL0303 Ryba Petr OK Jilemnice C 425564 50 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000416342 50 Kč
SRK0301 Pokorný Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000405995 50 Kč
SRK0304 Šípek Stanislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027201 50 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2017678 50 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 0002011812 50 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0301 Fencl Jáchym OK Lokomotiva Pardubice B 9651 50 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 50 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2049515 50 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051472 50 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové C 2073723 50 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 1400421 50 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové C 2073745 50 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 2049527 50 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 09828 50 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové B 682336 50 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové C 224887 50 Kč
SJC0404 Vitvar Radim Sportcentrum Jičín C 0002080982 50 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka C 9686 50 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka C 9688 50 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka C 9709 50 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka C 9693 50 Kč
2.53 km, 9 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0302 Ráček Jan KOB Ústí nad Orlicí C 50 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 253359 50 Kč
PHK0403 Suchánek Adam OK 99 Hradec Králové C 2080985 50 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 50 Kč
BRU0400 Mádle Kryštof Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011798 50 Kč
BRU0403 Pancner Filip Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002032386 50 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 50 Kč
SHK0301 Makovský Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2049545 50 Kč
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 0000004742 50 Kč
SJC0406 Růžička Jan Sportcentrum Jičín C 0000004290 50 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053544 50 Kč
3.44 km, 13 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 50 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 50 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 7201763 50 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec C 303925 50 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec C 331022 50 Kč
LTU0200 Hanák Dominik OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057586 50 Kč
JIL0105 Burket Vojtěch OK Jilemnice C 425519 50 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 50 Kč
JIL0101 Kynčl Vojtěch OK Jilemnice C 232622 50 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice C 2073749 50 Kč
ZAM0202 Pachel Jakub OB TJ Sokol Žamberk B 0000009284 50 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000405998 50 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000405991 50 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009496 50 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000301130 50 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2075644 50 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2032156 50 Kč
LPU0207 Šimek Viktor OK Lokomotiva Pardubice C 2049517 50 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 9744 50 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 50 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 2049513 50 Kč
PHK0100 Kučera Jan OK 99 Hradec Králové C 336757 50 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 2058465 50 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 50 Kč
SJC0201 Franta Jonáš Sportcentrum Jičín B 0002056299 50 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín B 0002056295 50 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín B 0002053545 50 Kč
PHK0202 Bárta Šimon OK 99 Hradec Králové B 9428 50 Kč
2.95 km, 12 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR0204 Kolátor Matouš TJ Jiskra Hořice C 50 Kč
KUO0201 Kudrna Dalibor KOB Ústí nad Orlicí C 50 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232640 50 Kč
KOR0200 Tichý Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2011867 50 Kč
LTU0202 Zima Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057584 50 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice C 2078455 50 Kč
NPA0201 Satranský Martin SK LOB Nová Paka C 9695 50 Kč
TYN0101 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 405980 50 Kč
4.21 km, 18 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 80 Kč
LTU9900 Juhász Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057578 80 Kč
LTU9903 Kahoun Adam OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057580 80 Kč
LTU0000 Hašek Patrik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 80 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 80 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7201758 80 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002070826 80 Kč
LPU0009 Bürger Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2032196 80 Kč
LPU0005 Kulhavý Tadeáš OK Lokomotiva Pardubice B 2025361 80 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 80 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 80 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2032380 80 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2011790 80 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 405954 80 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 80 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové B 410789 80 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín B 0002025365 80 Kč
SJC0005 Semiginovský Šimon Sportcentrum Jičín B 0002056271 80 Kč
STH9902 Vydra Martin SK Studenec C 51111 80 Kč
3.44 km, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB0000 Dudášek Ondřej KOB Dobruška C 7254 80 Kč
LTU0002 Žalský Šlechtislav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057582 80 Kč
ZAM9903 Doleček Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 0002053567 80 Kč
SJC0006 Dubský Vojtěch Sportcentrum Jičín C 0000500262 80 Kč
NNN9989 Krejbich Daniel Neregistrovaní 80 Kč
NNN9988 Hort Adam Neregistrovaní 80 Kč
4.97 km, 25 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2025354 80 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí B 980351 80 Kč
JIL9805 Burket Tomáš OK Jilemnice C 425537 80 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice C 2035717 80 Kč
ZAM9801 Lauterbach David OB TJ Sokol Žamberk B 0000416281 80 Kč
ZAM9802 Novotný Matěj OB TJ Sokol Žamberk B 0000009040 80 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009814 80 Kč
LPU9706 Bezdíček Kryštof OK Lokomotiva Pardubice B 436968 80 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 80 Kč
LPU9702 Novotný Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 9308 80 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 80 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 80 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové A 681889 80 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 9464 80 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 9980911 80 Kč
SJC9802 Doležal Vít Sportcentrum Jičín B 0002060206 80 Kč
6.63 km, 30 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 51663 80 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 80 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 80 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň R 2025344 80 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 80 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 80 Kč
JIL8703 Černý Martin OK Jilemnice C 303951 80 Kč
BRU6901 Kolář Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000887949 80 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 80 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice A 887928 80 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 410798 80 Kč
LPU9302 Kos Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 410796 80 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice R 1602634 80 Kč
LPU9405 Zelinka Jan OK Lokomotiva Pardubice C 207824 80 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2075601 80 Kč
PHK9104 Kamenický Jakub OK 99 Hradec Králové E 553445 80 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 80 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 0000886288 80 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 0000771771 80 Kč
SHK8702 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové R 515483 80 Kč
5.51 km, 26 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM8802 Klapal Michal OOB Vamberk C 9670 80 Kč
66C8501 Krunčík Pavel Amatéři 682691 80 Kč
DOB7801 Leštínský Tomáš KOB Dobruška C 2027232 80 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9000 80 Kč
BRM8201 Burdych Tomáš Sokol Burdych C 5592 80 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 80 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 80 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OOB Vamberk C 9669 80 Kč
STH8101 Junek Martin SK Studenec C 51114 80 Kč
ZAM9602 Dušek Martin OB TJ Sokol Žamberk B 436957 80 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 80 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí B 887162 80 Kč
JIL9006 Černý Vojtěch OK Jilemnice C 9091 80 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 80 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 80 Kč
LPU7601 Jirásek Aleš OK Lokomotiva Pardubice C 997601 80 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 80 Kč
ASU7501 Kolek Petr Magnus Orienteering C 887908 80 Kč
ZAM9605 Ježdík Václav OB TJ Sokol Žamberk C 436955 80 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 80 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 995884 80 Kč
VAM8801 Petras Tomáš OOB Vamberk C 7202867 80 Kč
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 80 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 80 Kč
4.42 km, 18 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM8201 Hladký Viktor OOB Vamberk C 7003026 80 Kč
KUO9501 Štancl Daniel KOB Ústí nad Orlicí C 887163 80 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 80 Kč
BRM7201 Sokol Milan Sokol Burdych C 9625 80 Kč
ALB8500 Sojka Lukáš OOB Albrechtice nad Orlicí C 7218 80 Kč
LTU8101 Procházka Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9779 80 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 0000009285 80 Kč
ZAM9606 Pinkas Jan OB TJ Sokol Žamberk C 0002075607 80 Kč
SRK8805 Jirčák Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000920697 80 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 80 Kč
LPU8602 Bolech Filip OK Lokomotiva Pardubice C 49634 80 Kč
LPU8612 Fatura Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2067400 80 Kč
LPU8607 Kaštánek Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9350 80 Kč
LPU7820 Kokaisl Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 253360 80 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 80 Kč
LPU9102 Macl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9867 80 Kč
LPU8303 Žemlička Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9283 80 Kč
TYN9301 Jakeš Vojtěch OOB SK Týniště nad Orlicí C 405979 80 Kč
5.07 km, 25 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 80 Kč
VAM7501 Műller Kamil OOB Vamberk C 2049538 80 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OOB Vamberk C 9111166 80 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9737 80 Kč
VAM7401 Netopil Libor OOB Vamberk C 1700083 80 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 80 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032382 80 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 80 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 80 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 80 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 80 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 80 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 80 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 80 Kč
SJC7303 Kraus Petr Sportcentrum Jičín C 0000009898 80 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 0000896967 80 Kč
4.50 km, 19 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 80 Kč
VAM7200 Adamovský Michal OOB Vamberk C 9852 80 Kč
DOB7001 Dudášek Karel KOB Dobruška C 888649 80 Kč
22C7100 Kronika Miroslav www.SPORTeM.info 1398999 80 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 425587 80 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 80 Kč
BRM6101 Vodňanský Jaroslav Sokol Burdych C 2032390 80 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 80 Kč
PHK7201 Háp Petr OK 99 Hradec Králové C 9367 80 Kč
JIL7301 Ježek Zdenek OK Jilemnice C 2075668 80 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 80 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032383 80 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 80 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 80 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 80 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 80 Kč
BRU7202 Zenkner Karel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 425511 80 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 336796 80 Kč
4.45 km, 21 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOS6701 Hanuš Karel TJ Tatran Hostinné C 9754 80 Kč
VAM6900 Müller Robert OOB Vamberk C 553456 80 Kč
CHT6910 Beseda Pavel OOB SK Chrast C 51777 80 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405971 80 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 80 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 80 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2049528 80 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9552 80 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 80 Kč
ZAM5702 Fikejs Vladimír OB TJ Sokol Žamberk C 0000232634 80 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301158 80 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9649 80 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 80 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 80 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 80 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 80 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 80 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice C 9069 80 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 80 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8977 80 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 80 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 80 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 80 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 80 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OOB Vamberk C 9599 80 Kč
TYN6501 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995825 80 Kč
3.86 km, 19 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 80 Kč
VAM6401 Rykala Karel OOB Vamberk C 9671 80 Kč
VAM6301 Novák Jiří OOB Vamberk C 9790 80 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 80 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 80 Kč
ZAM7001 Borovička Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 1398979 80 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 80 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk C 2060235 80 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 80 Kč
HOS6201 Falta Jiří TJ Tatran Hostinné C 9749 80 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9632 80 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416282 80 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 80 Kč
LTU5801 Krejčí Jaroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9775 80 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 0000009593 80 Kč
SRK6702 Handl Jindřich SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009530 80 Kč
BRU6701 Šváb Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425509 80 Kč
LPU6803 Brancuský Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 2075640 80 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 80 Kč
LPU6703 Kment Libor OK Lokomotiva Pardubice C 2045218 80 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9025 80 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 80 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 0000009916 80 Kč
3.78 km, 19 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 80 Kč
DOB5600 Tůma Miloš KOB Dobruška C 7243 80 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 80 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8999 80 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9261 80 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 9725 80 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 80 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 80 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 80 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009818 80 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009533 80 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 80 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9215 80 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 80 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9027 80 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 80 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 80 Kč
TYN5602 Vlček Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995828 80 Kč
3.36 km, 18 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR5900 Sejkora Miroslav OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051525 80 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 80 Kč
HOS5401 Kondělka Petr TJ Tatran Hostinné C 9756 80 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 80 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 80 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 80 Kč
LPU5407 Herman Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9344 80 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 80 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 80 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 80 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 80 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 80 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 80 Kč
TYN5301 Beňo Miroslav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9731 80 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 2058468 80 Kč
PHK5402 Sajbrt Václav OK 99 Hradec Králové C 49877 80 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 80 Kč
3.36 km, 18 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 80 Kč
CHC4701 Macháček Lubomír K.O.B. Choceň C 232916 80 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 80 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 0000009039 80 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009799 80 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 80 Kč
SRK4901 Daníček Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009800 80 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 80 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 80 Kč
PHK4701 Jiran Václav OK 99 Hradec Králové C 301692 80 Kč
PHK4801 Novotný František OK 99 Hradec Králové C 9425 80 Kč
PHK3901 Weber Petr OK 99 Hradec Králové C 9460 80 Kč
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 0000009948 80 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 80 Kč
HOR4701 Arnold Jindřich TJ Jiskra Hořice C 9009 80 Kč
2.38 km, 13 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL3601 Zemánek Bohumil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8963 80 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 80 Kč
LPU4001 Koudelka Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9347 80 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 80 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 80 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 80 Kč
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 80 Kč
1.92 km, 8 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1350 Kazdová Rozárie Sportcentrum Jičín 52317 50 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 50 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 50 Kč
ZAM1001 Svejštil Martin OB TJ Sokol Žamberk C 0000009592 50 Kč
SRK1301 Volf Kryštof SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 50 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 50 Kč
LPU1 Kuhnová Šárka OK Lokomotiva Pardubice 2049548 50 Kč
VRL0701 Kubát Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8991 50 Kč
KOR0800 Langr Matyáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061791 50 Kč
SHK1150 Hepnerová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 9142 50 Kč
SHK1000 Toužil Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 50 Kč
SHK0900 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové 7753 50 Kč
SHK0700 Kurka Antonín OK Slavia Hradec Králové C 50 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové C 50 Kč
SJC0801 Kopecký Michal Sportcentrum Jičín C 0000008224 50 Kč
SJC0901 Škorpil Marek Sportcentrum Jičín C 0000052275 50 Kč
SHK1050 Jedličková Lucie OK Slavia Hradec Králové C 1008173 50 Kč
NNN0099 Příkazský Josef Neregistrovaní 50 Kč
3.02 km, 10 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
2MC4900 Král Luděk Dedecek a Babicka 981831 50 Kč
2MC5350 Jagerová Marcela Dedecek a Babicka 515115 50 Kč
17X6500 Krátký Josef Aktivity v přirodě 301601 50 Kč
NNN Jírová Monika Neregistrovaní 207856 50 Kč
69X9050 Vojáčková Šárka HO Humanita 50 Kč
69X8600 Pecharová Aneta HO Humanita 50 Kč
BRU0701 Mádle Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032375 50 Kč
BRU7250 Hejtmánková Ivana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0000425527 50 Kč
BRU6400 Valtar Luděk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0000425510 50 Kč
BRU6851 Švábová Michaela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002011794 50 Kč
BRU0000 Huhn Natalie Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002032385 50 Kč
LPU Málková Alena OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070813 50 Kč
BRU0050 Pancnerová Petra Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002011826 50 Kč
VRL6851 Kubátová Dana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8968 50 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 50 Kč
KOR9700 Šafránek Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083356 50 Kč
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 50 Kč
NNN4401 Málek Ondřej Neregistrovaní 50 Kč
LPU0161 Schlogerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 2056266 50 Kč
LPU7663 Schlogerová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 2056304 50 Kč
4.10 km, 13 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425589 80 Kč
PHK7207 Pompach Martin OK 99 Hradec Králové C 2049570 80 Kč
celkem přihlášených: 637, vklad: 44240 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.