Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
11.04.2015
Místo konání:
Dolní Radechová
Pořadatel:
SNA - TJ START Náchod
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D16D     D18C     D21A     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H16D     H18C     H21A     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H70C     HDR     P     T    
2.20 km, 5 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0551 Šlesingerová Sára KOB Ústí nad Orlicí 50 Kč
49P0650 Banasik Anna (POL) DFS Wrocław 9992006 50 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice C 426343 50 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice C 426360 50 Kč
PHK0653 Machová Tereza OK 99 Hradec Králové C 2075625 50 Kč
PHK0655 Zurynková Ema OK 99 Hradec Králové C 2067340 50 Kč
ZAM0551 Knápková Magdaléna OB TJ Sokol Žamberk C 2056289 50 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425542 50 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec C 9043 50 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec C 425586 50 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083389 50 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 50 Kč
LPU0559 Kay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0652 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045220 50 Kč
LPU0651 Vodičková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2025373 50 Kč
LPU1 Zajícová Radomíra OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
2.20 km, 5 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BRU0651 Voláková Viktorie Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425514 50 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové C 9323 50 Kč
PHK0651 Kučerová Amálie Evelína OK 99 Hradec Králové C 9424 50 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 2056296 50 Kč
PHK0557 Rychterová Lucie OK 99 Hradec Králové C 28659 50 Kč
PHK0553 Zurynková Jana OK 99 Hradec Králové C 2060234 50 Kč
ZLH0550 Moskvová Agáta OOB TJ Zlaté Hory C 2049561 50 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002025350 50 Kč
LTU0550 Mitkovová Jindřiška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057592 50 Kč
LPU0552 Kadaníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2025374 50 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049520 50 Kč
LPU0554 Trlidová Agáta OK Lokomotiva Pardubice C 2049560 50 Kč
2.30 km, 6 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425599 50 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice B 2032104 50 Kč
KUO0399 Musilová Elena KOB Ústí nad Orlicí C 681880 50 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 438036 50 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078482 50 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice B 2078470 50 Kč
SJC0351 Procházková Kateřina Sportcentrum Jičín C 50 Kč
BRU0352 Jirásková Barbora Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032371 50 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 50 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 50 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové C 2056274 50 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové C 53164 50 Kč
SHK0450 Kroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové C 2025341 50 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 50 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 410782 50 Kč
BRU0351 Krejcarová Bára Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032373 50 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2053583 50 Kč
VRL0352 Matoušová Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2035739 50 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec C 425585 50 Kč
LTU0350 Kinclová Natálie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057593 50 Kč
LTU0450 Suková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057591 50 Kč
DOB0351 Pluta Aleksandra KOB Dobruška C 2016202 50 Kč
VRL0454 Suková Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 219207 50 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 7203463 50 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 436939 50 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 2032180 50 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2025372 50 Kč
DOB0352 Zukowska Julia KOB Dobruška C 2016201 50 Kč
2.90 km, 8 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí C 000131 50 Kč
49P0301 Dembowska Iwona (POL) DFS Wrocław 2016296 50 Kč
49P0350 Mazurek Joanna (POL) DFS Wrocław 2016294 50 Kč
49P0450 Banasik Joanna (POL) DFS Wrocław 9992004 50 Kč
JIL0353 Kuříková Zuzana OK Jilemnice C 2078457 50 Kč
JIL0354 Kynčlová Jiřina OK Jilemnice C 2078453 50 Kč
CHC0351 Tomášová Adéla K.O.B. Choceň C 9559 50 Kč
SHK0355 Prokšíková Anna Agáta OK Slavia Hradec Králové C 50 Kč
SHK0352 Morávková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 50 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425566 50 Kč
KOR0350 Šafránková Eliška OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067980 50 Kč
LPU0355 Cibulková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2032160 50 Kč
3.90 km, 10 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 416271 50 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2020709 50 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2073747 50 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň C 9560 50 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín B 0002056290 50 Kč
SJC0154 Tumová Adéla Sportcentrum Jičín C 0002056297 50 Kč
CHC0151 Jelínková Zuzana K.O.B. Choceň C 206405 50 Kč
PHK0252 Machová Viktorie OK 99 Hradec Králové C 2070820 50 Kč
PHK0250 Suchánková Eliška OK 99 Hradec Králové B 331120 50 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové B 8623000 50 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 2058528 50 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 50 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové B 410360 50 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 50 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 50 Kč
ZAM0151 Kubíčková Iva OB TJ Sokol Žamberk B 0001398976 50 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 9712 50 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007203465 50 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec B 7201779 50 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec C 51108 50 Kč
DOB0150 Niezgodka Dominika KOB Dobruška C 2016199 50 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín B 2056293 50 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 2059737 50 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín B 2056270 50 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín C 4293 50 Kč
SJC0155 Šimonová Klára Sportcentrum Jičín C 52618 50 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín C 50 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 425545 50 Kč
3.50 km, 10 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0250 Zářecká Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí C 09594 50 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí C 51470 50 Kč
49P0150 Mazurek Agnieszka (POL) DFS Wrocław 2016289 50 Kč
49P0151 Widziewicz Aleksandra (POL) DFS Wrocław 2016290 50 Kč
49P0250 Becmer Aleksandra (POL) DFS Wrocław 2016295 50 Kč
JIL0152 Jechová Pavlína OK Jilemnice C 2078451 50 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 50 Kč
PHK0155 Weberová Adéla OK 99 Hradec Králové C 207832 50 Kč
ZAM0152 Hnátnická Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 0000426310 50 Kč
ZAM0251 Mikysková Doubravka OB TJ Sokol Žamberk C 9285 50 Kč
LPU0161 Schlogerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 2056266 50 Kč
4.50 km, 14 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň B 320290 80 Kč
VRL9951 Waňková Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 425555 80 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 80 Kč
VRL0052 Pilná Bára OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426376 80 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín B 0002056287 80 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 682365 80 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 2075681 80 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 80 Kč
PHK9955 Kubíčková Kateřina OK 99 Hradec Králové B 682637 80 Kč
PHK9953 Truněčková Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9458 80 Kč
SHK0052 Roušalová Denisa OK Slavia Hradec Králové C 80 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 80 Kč
ZAM9951 Barnetová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 0002053564 80 Kč
ZAM9952 Boková Ivana OB TJ Sokol Žamberk C 2075624 80 Kč
ZAM0053 Pachelová Anna OB TJ Sokol Žamberk C 0002053566 80 Kč
ZAM0054 Procházková Tereza OB TJ Sokol Žamberk B 0002058527 80 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2032127 80 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec C 9044 80 Kč
DOB0050 Pluta Magdalena KOB Dobruška C 2016200 80 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec B 2035745 80 Kč
LPU0054 Borovičková Valerie OK Lokomotiva Pardubice B 682622 80 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 80 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 897364 80 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice B 7201814 80 Kč
VRL0051 Stará Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426374 80 Kč
33P9950 Cych Agnieszka (POL) Echo Twardogóra 54082 80 Kč
4.00 km, 11 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí C 2075693 80 Kč
ZAM9953 Knápková Adéla OB TJ Sokol Žamberk C 1398978 80 Kč
88P0050 Piwko Gabiela (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2076143 80 Kč
5.30 km, 15 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 80 Kč
JIL9752 Davidová Anežka OK Jilemnice C 2078452 80 Kč
PHK9853 Kubečková Veronika OK 99 Hradec Králové C 224916 80 Kč
7.00 km, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9666 Koderičová Tereza OK 99 Hradec Králové B 301640 80 Kč
PHK9751 Novotná Klára OK 99 Hradec Králové A 1398990 80 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 80 Kč
SHK8658 Novotná Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9101107 80 Kč
CHT8353 Matrasová Kateřina OOB SK Chrast C 1007554 80 Kč
DOB9650 Matyba Anna KOB Dobruška B 553467 80 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 80 Kč
LPU9659 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice A 1398998 80 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 80 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 2053588 80 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 7202878 80 Kč
6.00 km, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 80 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 80 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 80 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 80 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 80 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice A 2025352 80 Kč
VRL9154 Kičinová Erika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9213 80 Kč
17P8750 Majasow Agata (POL) WKS Śląsk 2018695 80 Kč
17P9650 Jędrzejkowska Monika (POL) WKS Śląsk 889178 80 Kč
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 80 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové B 224885 80 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové C 1008174 80 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 51176 80 Kč
ZAM9652 Skalická Karolína OB TJ Sokol Žamberk B 0000426332 80 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 80 Kč
NPA9151 Kubátová Zuzka SK LOB Nová Paka C 515421 80 Kč
SRK8756 Andršová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009591 80 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 80 Kč
CET8152 Pilíková Veronika TJ Loko Česká Třebová C 436953 80 Kč
LPU9051 Bolechová Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 51104 80 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 80 Kč
LPU8952 Lennerová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9278 80 Kč
LPU8454 Petrová Daniela OK Lokomotiva Pardubice C 998454 80 Kč
88P9650 Izydorczyk Urszula (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 886699 80 Kč
VAM8951 Bednářová Michaela OB Vamberk C 9673 80 Kč
4.00 km, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOS8551 Vrbatová Petra TJ Tatran Hostinné C 331151 80 Kč
BRM8451 Sokolová Tereza Sokol Burdych C 426338 80 Kč
CHC8552 Pavlová Petra K.O.B. Choceň C 2011852 80 Kč
ALB9050 Horká Marie OOB Albrechtice nad Orlicí C 8279 80 Kč
CHC8851 Pěluchová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 80 Kč
8RC8750 Rochlová Kateřina BZP 682628 80 Kč
PHK9351 Koutná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 410800 80 Kč
PHK8052 Říhová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 428295 80 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 80 Kč
SHK8552 Stulíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9161 80 Kč
SHK7650 Daniela Širůčková OK Slavia Hradec Králové C 2056292 80 Kč
CHT7654 Besedová Petra OOB SK Chrast C 51776 80 Kč
VRL8254 Poláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331655 80 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 80 Kč
ZAM9154 Válková Marcela OB TJ Sokol Žamberk C 8887 80 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9281 80 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 80 Kč
LPU8257 Lebedinská Romana OK Lokomotiva Pardubice C 410783 80 Kč
LPU9155 Marešová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 405957 80 Kč
88P9651 Jankowska Joanna (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2028217 80 Kč
SNA8355 Vlčková Iveta TJ START Náchod 80 Kč
5.50 km, 20 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 80 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 80 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 9551 80 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 80 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 682334 80 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 80 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 224919 80 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 9431 80 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 80 Kč
NPA7851 Pavelcová Gabriela SK LOB Nová Paka C 2070822 80 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002045240 80 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009501 80 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009796 80 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009503 80 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 80 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9310 80 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 80 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 80 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 80 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 80 Kč
LPU7651 Vojtíšková Erika OK Lokomotiva Pardubice C 426370 80 Kč
3.80 km, 14 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 9680 80 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 80 Kč
VRL7151 Waňková Dita OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331619 80 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8966 80 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 80 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 80 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061852 80 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 920653 80 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232639 80 Kč
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 80 Kč
49P7400 Toborek Katarzyna (POL) DFS Wrocław 2057133 80 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 80 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 0000009962 80 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 0002056264 80 Kč
JIL7552 Ježková Romana OK Jilemnice C 2075623 80 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 425574 80 Kč
VIP7855 Skobová Tereza SK VIPrahlo C 2053563 80 Kč
BRU7151 Kolářová Andrea Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425506 80 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032384 80 Kč
BRU7251 Frömmelová Dana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000887923 80 Kč
BRU7550 Mádlová Denisa Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425507 80 Kč
BRU7452 Školníková Marcela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425512 80 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 80 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 80 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 80 Kč
PHK7050 Vlkanova Hana OK 99 Hradec Králové C 2067950 80 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 80 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 80 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 80 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 80 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 80 Kč
ZAM5851 Koblížková Hana OB TJ Sokol Žamberk C 0000009031 80 Kč
ZLH7551 Moskvová Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361979 80 Kč
VRL7154 Matoušová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331359 80 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 9735 80 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 80 Kč
STH7351 Kalenská Kateřina SK Studenec C 410777 80 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 80 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 253351 80 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 80 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 80 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 80 Kč
ZAM7051 Chládková Eva OB TJ Sokol Žamberk C 2053562 80 Kč
4.90 km, 17 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 80 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 80 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 80 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 0000009932 80 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 80 Kč
PHK7060 Hlaváčková Renata OK 99 Hradec Králové C 301191 80 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 80 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 80 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 80 Kč
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 80 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 80 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405972 80 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 80 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 80 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 80 Kč
3.60 km, 15 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 80 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 80 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 80 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 80 Kč
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 0000009918 80 Kč
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 80 Kč
SHK5451 Hepnerová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9108 80 Kč
ZAM6351 Cabalková Ivana OB TJ Sokol Žamberk C 0000053569 80 Kč
ZAM5951 Kalousová Dana OB TJ Sokol Žamberk C 0000009032 80 Kč
ZAM6251 Nožková Dagmar OB TJ Sokol Žamberk C 0000219272 80 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 80 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9609 80 Kč
LPU6755 Bürgerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2053558 80 Kč
LPU6151 Hermanová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 9311 80 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 80 Kč
LPU5653 Lennerová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9279 80 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 80 Kč
LPU6351 Weisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 80 Kč
LPU7053 Žáková Marcela OK Lokomotiva Pardubice C 425554 80 Kč
3.70 km, 15 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 80 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 80 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 80 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 80 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 80 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 80 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 80 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 80 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301116 80 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 80 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 80 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 80 Kč
3.20 km, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 80 Kč
VRL4851 Knoblochová Věra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8998 80 Kč
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009539 80 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 80 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 80 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 80 Kč
2.20 km, 5 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0601 Hejkrlík Dan KOB Ústí nad Orlicí C 50 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice C 416277 50 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice C 425563 50 Kč
PHK0601 Hlaváček Pavel OK 99 Hradec Králové C 2073754 50 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové C 2080972 50 Kč
ZAM0501 Hiller Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 9035 50 Kč
ZAM0502 Lesák Lukáš OB TJ Sokol Žamberk C 50 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 9710 50 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425589 50 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002025360 50 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067990 50 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 50 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 50 Kč
2.30 km, 6 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078481 50 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín C 0002056294 50 Kč
PHK0501 Háp Matěj OK 99 Hradec Králové C 2017670 50 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2035735 50 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka C 9702 50 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027229 50 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 50 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425561 50 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232649 50 Kč
LPU0504 Juška Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2045239 50 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2035729 50 Kč
4.10 km, 10 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice B 7200597 50 Kč
HOR0402 Kolátor Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2049536 50 Kč
VRL0302 Waněk Hubert OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7200595 50 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2017678 50 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051472 50 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
JIL0303 Ryba Petr OK Jilemnice C 425564 50 Kč
CHC0301 Grundman Viktor K.O.B. Choceň C 2060285 50 Kč
CHC0302 Slavík Matěj K.O.B. Choceň C 9558 50 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 0002011812 50 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové B 682336 50 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové C 224887 50 Kč
PHK0403 Suchánek Adam OK 99 Hradec Králové C 2080985 50 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové C 2073723 50 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 1400421 50 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové C 2073745 50 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 2049527 50 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 09828 50 Kč
SHK0301 Makovský Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2049545 50 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka C 9686 50 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka C 9688 50 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka C 9693 50 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka C 9709 50 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000416342 50 Kč
SRK0301 Pokorný Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000405995 50 Kč
SRK0304 Šípek Stanislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027201 50 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057588 50 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057589 50 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057587 50 Kč
STH0401 Mühlbach Ivo SK Studenec C 425575 50 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 232602 50 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2070815 50 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice B 2045238 50 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 50 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2049515 50 Kč
LPU0406 Keřka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2049516 50 Kč
33P0300 Cych Mikołaj (POL) Echo Twardogóra 54005 50 Kč
3.50 km, 10 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0302 Ráček Jan KOB Ústí nad Orlicí C 50 Kč
KUO0301 Pávek Ondřej KOB Ústí nad Orlicí C 052324 50 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 50 Kč
49P0300 Toborek Jakub (POL) DFS Wrocław 2016284 50 Kč
49P0302 Bołba Kuba (POL) DFS Wrocław 2057135 50 Kč
49P0303 Ładoga Franek (POL) DFS Wrocław 2067721 50 Kč
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 0000004742 50 Kč
SJC0406 Růžička Jan Sportcentrum Jičín C 0000004290 50 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053544 50 Kč
SJC0405 Tuček Jakub Sportcentrum Jičín C 0000000000 50 Kč
BRU0400 Mádle Kryštof Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011798 50 Kč
BRU0403 Pancner Filip Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002032386 50 Kč
LPU0409 Kratochvíl Michal OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0407 Jelínek Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 2075626 50 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 50 Kč
4.50 km, 14 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 50 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 50 Kč
HOR0202 Vávra Jakub TJ Jiskra Hořice C 2032106 50 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 50 Kč
SJC0201 Franta Jonáš Sportcentrum Jičín B 0002056299 50 Kč
SJC0103 Mařádek Jiří Sportcentrum Jičín C 0000004297 50 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín B 0002053545 50 Kč
JIL0105 Burket Vojtěch OK Jilemnice C 0 50 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 50 Kč
JIL0101 Kynčl Vojtěch OK Jilemnice C 232622 50 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín B 2056295 50 Kč
BRU0103 Školník Eduard Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011796 50 Kč
BRU0104 Kolář Adam Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425513 50 Kč
BRU0101 Kolář Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000331235 50 Kč
PHK0100 Kučera Jan OK 99 Hradec Králové C 336757 50 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 2058465 50 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové C 9190 50 Kč
VRL0202 Mejsnar Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
ZAM0202 Pachel Jakub OB TJ Sokol Žamberk B 0000009284 50 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000405998 50 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009496 50 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 7201763 50 Kč
LTU0200 Hanák Dominik OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057586 50 Kč
DOB0201 Michalak Hubert KOB Dobruška B 2016207 50 Kč
DOB0100 Zurkiewicz Krzysztof KOB Dobruška C 2016205 50 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec C 331022 50 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec C 303925 50 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2075644 50 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 2049513 50 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2032156 50 Kč
LPU0207 Šimek Viktor OK Lokomotiva Pardubice C 2049517 50 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 9744 50 Kč
88P0100 Kruk Wojciech (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2076144 50 Kč
4.00 km, 11 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR0204 Kolátor Matouš TJ Jiskra Hořice C 50 Kč
KOR0200 Tichý Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2011867 50 Kč
HOR0200 Kuneš Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2032181 50 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice C 2078455 50 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice C 2073749 50 Kč
TYN0101 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 405980 50 Kč
HOR0203 Vaňura Vít TJ Jiskra Hořice C 4768 50 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 50 Kč
VRL0103 Krampera Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
KUN0101 Rusz Rostislav TJ Sokol Kunvald C 9017 50 Kč
NPA0201 Satranský Martin SK LOB Nová Paka C 9695 50 Kč
LTU0202 Zima Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057584 50 Kč
KOR0201 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051520 50 Kč
5.70 km, 17 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 80 Kč
SJC0005 Semiginovský Šimon Sportcentrum Jičín B 0002056271 80 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 80 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 80 Kč
PHK9900 Kučera Kryšpín OK 99 Hradec Králové C 2075657 80 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové B 410789 80 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 405954 80 Kč
ZAM9903 Doleček Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 0002053567 80 Kč
ZAM9901 Friml Dominik OB TJ Sokol Žamberk C 0002058526 80 Kč
ZAM9902 Sourada Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 0000009029 80 Kč
JIL9902 Hajný Vojtěch OK Jilemnice C 2035713 80 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0007201758 80 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002070826 80 Kč
LTU9900 Juhász Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057578 80 Kč
LTU9903 Kahoun Adam OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057580 80 Kč
LTU0000 Hašek Patrik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 80 Kč
STH9902 Vydra Martin SK Studenec C 51111 80 Kč
DOB0001 Garstka Kamil KOB Dobruška B 2016195 80 Kč
17P7901 Mikołaj Krawczynski (POL) WKS Śląsk 504029 80 Kč
LPU0009 Bürger Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2032196 80 Kč
LPU0004 Konvalinka Jindřich OK Lokomotiva Pardubice B 434587 80 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 80 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 80 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2032380 80 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2011790 80 Kč
VRL0001 Kubát Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 339555 80 Kč
4.60 km, 15 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB0000 Dudášek Ondřej KOB Dobruška C 7254 80 Kč
SJC0006 Dubský Vojtěch Sportcentrum Jičín C 0000500262 80 Kč
BRU0002 Jansa Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032372 80 Kč
7.00 km, 19 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí B 980351 80 Kč
ZAM9801 Lauterbach David OB TJ Sokol Žamberk B 416281 80 Kč
JIL9805 Burket Tomáš OK Jilemnice C 425537 80 Kč
JIL9801 Gernert Marek OK Jilemnice C 232623 80 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice C 2035717 80 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 80 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 9464 80 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 7202866 80 Kč
ZAM9802 Novotný Matěj OB TJ Sokol Žamberk B 0000009040 80 Kč
ZAM9701 Vencl Kristián OB TJ Sokol Žamberk C 0000416295 80 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009814 80 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 80 Kč
LPU9706 Bezdíček Kryštof OK Lokomotiva Pardubice B 436968 80 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 80 Kč
LPU9707 Míča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2032186 80 Kč
LPU9702 Novotný Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 9308 80 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 80 Kč
88P9700 Lucerski Maciej (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2076142 80 Kč
88P9800 Domagała Marcel (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2053633 80 Kč
10.10 km, 26 kontrol
Rank. koef.: 1
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 80 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 80 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 80 Kč
JIL8703 Černý Martin OK Jilemnice C 2078469 80 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň R 2025344 80 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 80 Kč
CHC9602 Janeba Vladimír K.O.B. Choceň B 9572 80 Kč
BRU6901 Kolář Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000887949 80 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 80 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 80 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 9189 80 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové A 7202576 80 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové A 1396847 80 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 80 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 80 Kč
PHK9100 Podziński Rafał OK 99 Hradec Králové E 7200169 80 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 80 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 80 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice E 515487 80 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 80 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 410798 80 Kč
LPU9302 Kos Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 410796 80 Kč
LPU8605 Lenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 1403417 80 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9269 80 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 80 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 887920 80 Kč
88P9500 Dzioba Mateusz (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 7200176 80 Kč
8.90 km, 24 kontrol
Rank. koef.: 1
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 80 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí B 887162 80 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 80 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2300842 80 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 80 Kč
ZAM9602 Dušek Martin OB TJ Sokol Žamberk B 436957 80 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 9669 80 Kč
VAM8801 Petras Tomáš OB Vamberk C 7202867 80 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2025354 80 Kč
BRM8201 Burdych Tomáš Sokol Burdych C 5592 80 Kč
ZAM9605 Ježdík Václav OB TJ Sokol Žamberk C 436955 80 Kč
66C8501 Krunčík Pavel Amatéři 682691 80 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 80 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín A 0002053542 80 Kč
JIL9006 Černý Vojtěch OK Jilemnice C 9091 80 Kč
68P8701 Lisowski Przemyslaw (POL) individuální 1399033 80 Kč
PGP7504 Hýbl Lukáš SK Praga C 51628 80 Kč
17P8300 Majasow Kostiantyn (POL) WKS Śląsk 502257 80 Kč
17P8101 Teresinski Jaroslaw (POL) WKS Śląsk 889175 80 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové A 681889 80 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 9110998 80 Kč
SHK9604 Trejbal Václav OK Slavia Hradec Králové B 7003034 80 Kč
SHK8904 Tomalík Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 1404034 80 Kč
SHK8003 Lán Filip OK Slavia Hradec Králové C 2049544 80 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 80 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 80 Kč
ZLH7501 Moskva Roman OOB TJ Zlaté Hory C 7506161 80 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 80 Kč
NPA8301 Bartoň Zdeněk SK LOB Nová Paka C 2073743 80 Kč
SRK8905 Pátek Lukáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009498 80 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9000 80 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 80 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice A 887928 80 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 80 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9294 80 Kč
LPU7601 Jirásek Aleš OK Lokomotiva Pardubice C 997601 80 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 80 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 80 Kč
17P7900 Pyra Bartłomiej (POL) WKS Śląsk 886319 80 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 981811 80 Kč
5.30 km, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO9501 Štancl Daniel KOB Ústí nad Orlicí C 887163 80 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 7003026 80 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 80 Kč
ALB8500 Sojka Lukáš OOB Albrechtice nad Orlicí C 7218 80 Kč
BRM7201 Sokol Milan Sokol Burdych C 9625 80 Kč
CHC8903 Adamec Marek K.O.B. Choceň C 320303 80 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 80 Kč
PHK8504 Šlapák Martin OK 99 Hradec Králové C 9443 80 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 80 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 0002083373 80 Kč
ZAM9606 Pinkas Jan OB TJ Sokol Žamberk C 2075607 80 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9737 80 Kč
SRK8805 Jirčák Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000920697 80 Kč
LTU8101 Procházka Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9779 80 Kč
VAM8001 Sršeň Tomáš OB Vamberk C 9590 80 Kč
LPU8602 Bolech Filip OK Lokomotiva Pardubice C 49634 80 Kč
LPU8612 Fatura Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2067400 80 Kč
LPU9102 Macl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9867 80 Kč
7.00 km, 19 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOS7801 Vrbata Alan TJ Tatran Hostinné C 9762 80 Kč
VAM7501 Műller Kamil OB Vamberk C 2049538 80 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 80 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 80 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 80 Kč
SJC7303 Kraus Petr Sportcentrum Jičín C 0000009898 80 Kč
JIL7001 Gernert Alan OK Jilemnice C 49414 80 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice C 9069 80 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9111166 80 Kč
17P8000 Hajdas Przemysław (POL) WKS Śląsk 1431999 80 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 1700083 80 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032382 80 Kč
BRU7101 Kolář Zdeněk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425502 80 Kč
BRU7301 Školník Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011799 80 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 682359 80 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 80 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 80 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 80 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 80 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 80 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 80 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009500 80 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007204489 80 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 9974 80 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 80 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 80 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 80 Kč
33P6800 Cych Piotr (POL) Echo Twardogóra 1010100 80 Kč
5.70 km, 17 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN7801 Lebedinský Aleš Neregistrovaní zapůjčit 80 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 80 Kč
BRM6101 Vodňanský Jaroslav Sokol Burdych C 2032390 80 Kč
VAM7200 Adamovský Michal OB Vamberk C 9852 80 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 80 Kč
22C7100 Kronika Miroslav www.SPORTeM.info 1398999 80 Kč
49P7100 Szczygieł Marcin (POL) DFS Wrocław 2016300 80 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 80 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 80 Kč
PHK7204 Kadaník Libor OK 99 Hradec Králové C 2025375 80 Kč
JIL7301 Ježek Zdenek OK Jilemnice C 2075668 80 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 80 Kč
CHC7301 Krummer Jiří K.O.B. Choceň C 232910 80 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032383 80 Kč
PHK7201 Háp Petr OK 99 Hradec Králové C 9367 80 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9373 80 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 80 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 336796 80 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 80 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 80 Kč
KUN7201 Rusz Roman TJ Sokol Kunvald C 425598 80 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301106 80 Kč
CET7801 Betlach Michal TJ Loko Česká Třebová C 2058466 80 Kč
LPU7107 Cibulka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2049557 80 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 80 Kč
5.50 km, 20 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOS6701 Hanuš Karel TJ Tatran Hostinné C 9754 80 Kč
KUO6901 Procházka Pavel KOB Ústí nad Orlicí C 920673 80 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 80 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 80 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2049528 80 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 887160 80 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 80 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9552 80 Kč
TYN6501 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995825 80 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 80 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 80 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 80 Kč
PHK6201 Ježek Jiří OK 99 Hradec Králové C 9839 80 Kč
SHK6200 Širůček Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 80 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 80 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 80 Kč
ZAM5702 Fikejs Vladimír OB TJ Sokol Žamberk C 0000232634 80 Kč
CHT6910 Beseda Pavel OOB SK Chrast C 51777 80 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 434581 80 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 80 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 80 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405971 80 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416285 80 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 80 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 9599 80 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 80 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 80 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 80 Kč
LPU6503 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9270 80 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 80 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 80 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 80 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8977 80 Kč
3.90 km, 14 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 80 Kč
VAM6301 Novák Jiří OB Vamberk C 9790 80 Kč
DOB7001 Dudášek Karel KOB Dobruška C 888649 80 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 80 Kč
VRL6801 Tryzna Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2019219 80 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 80 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 80 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk C 2060235 80 Kč
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 80 Kč
BRU6701 Šváb Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425509 80 Kč
BRU6902 Frömmel Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033633 80 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 80 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 9837 80 Kč
PHK5502 Šlapák Zbyněk OK 99 Hradec Králové C 9163 80 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 0000009593 80 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000681857 80 Kč
LTU5801 Krejčí Jaroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9775 80 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9632 80 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416282 80 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 80 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9025 80 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 80 Kč
LPU6703 Kment Libor OK Lokomotiva Pardubice C 2045218 80 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 80 Kč
4.90 km, 17 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 80 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9261 80 Kč
DOB5600 Tůma Miloš KOB Dobruška C 7243 80 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 80 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 80 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 80 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 80 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 80 Kč
TYN5602 Vlček Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995828 80 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 9571 80 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8999 80 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 80 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 9725 80 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 80 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 80 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009818 80 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009533 80 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 80 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9027 80 Kč
LPU5904 Bolech Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9330 80 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 80 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 80 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9215 80 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 80 Kč
88P5400 Niemiec Janusz (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 253493 80 Kč
88P5700 Skonieczny Andrzej (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2076978 80 Kč
3.60 km, 15 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 80 Kč
TYN5301 Beňo Miroslav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9731 80 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 80 Kč
SHK6001 Vízek Luděk OK Slavia Hradec Králové C 49629 80 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 2058468 80 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 80 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 80 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 80 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 80 Kč
LPU5407 Herman Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9344 80 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 80 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 80 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 80 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 80 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 80 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 80 Kč
3.70 km, 15 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 80 Kč
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 0000009948 80 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 80 Kč
PHK4701 Jiran Václav OK 99 Hradec Králové C 301692 80 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 80 Kč
PHK4801 Novotný František OK 99 Hradec Králové C 9425 80 Kč
PHK4601 Springer Michal OK 99 Hradec Králové C 9446 80 Kč
PHK3901 Weber Petr OK 99 Hradec Králové C 9460 80 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 0000009039 80 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009799 80 Kč
SRK4901 Daníček Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009800 80 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 80 Kč
88P4800 Bogulak Adam (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2053630 80 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 80 Kč
3.20 km, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL3601 Zemánek Bohumil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8963 80 Kč
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 80 Kč
LPU4001 Koudelka Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9347 80 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 80 Kč
2.20 km, 5 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP0800 Veljačik Jonáš OK Sparta Praha C 336785 50 Kč
KOR0800 Langr Matyáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061791 50 Kč
49P0700 Szczygieł Hanna (POL) DFS Wrocław 2016283 50 Kč
SNA0850 Macková Šárka TJ START Náchod C 2060238 50 Kč
NNN0750 Samlerová Adéla Neregistrovaní 2049552 50 Kč
NNN0900 Samler Ondřej Neregistrovaní 09300 50 Kč
BRU0700 Jirásek Petr Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425503 50 Kč
PHK0401 Weber Adam OK 99 Hradec Králové C 426327 50 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové C 51405 50 Kč
ZAM1001 Svejštil Martin OB TJ Sokol Žamberk C 9592 50 Kč
ZAM1101 Novák Michal OB TJ Sokol Žamberk 9036 50 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
ZLH0802 Moskva Vojtěch OOB TJ Zlaté Hory C 416097 50 Kč
VRL0602 Knob Viktor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2081354 50 Kč
KUN0751 Ruszová Svatava TJ Sokol Kunvald C 405981 50 Kč
CHT1051 Besedová Barborka OOB SK Chrast C 50 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 50 Kč
LPU2 Bělohlav Jakub OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU3 Kuhnová Šárka OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 232607 50 Kč
LPU1052 Froschová Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 9271 50 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 50 Kč
LPU0802 Kadaník Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9820 50 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 2075619 50 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 51128 50 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 9299 50 Kč
LPU0704 Vojtíšek Albert OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU1253 Zvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice C 515126 50 Kč
SNA0555 Koutská Barbora TJ START Náchod 50 Kč
SNA0855 Justová Krystýna TJ START Náchod 50 Kč
VRL0701 Kubát Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8991 50 Kč
2.90 km, 8 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 50 Kč
KOR9950 Tichá Gabriela OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067958 50 Kč
ALB8950 Sojková Petra OOB Albrechtice nad Orlicí 7215 50 Kč
7XC8051 Samlerová Darina Samlerovi 09210 50 Kč
44C7050 Blechová Milada Neregistrovaní borci zapůjčit 50 Kč
HOR6800 Vaňura Tomáš TJ Jiskra Hořice C 50 Kč
HOR6850 Vaňurová Marcela TJ Jiskra Hořice C 50 Kč
BRU0701 Mádle Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032375 50 Kč
BRUXXXX Procházková Hana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002032390 50 Kč
BRU9452 Kolářová Zuzana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002033634 50 Kč
BRU6851 Švábová Michaela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002011794 50 Kč
SHK7800 Suchý Petr OK Slavia Hradec Králové C 2069098 50 Kč
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 50 Kč
BRU7250 Hejtmánková Ivana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0000425527 50 Kč
BRU6400 Valtar Luděk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0000425510 50 Kč
KOR9700 Šafránek Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083388 50 Kč
LPU7153 Kosová Leona OK Lokomotiva Pardubice C 416272 50 Kč
LPU4 Málková Alena OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU7663 Schlogerová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 2056304 50 Kč
LPU9904 Schvach Hynek OK Lokomotiva Pardubice 425557 50 Kč
LPU9652 Schvachová Denisa OK Lokomotiva Pardubice 224862 50 Kč
LPU0153 Schvachová Lucie OK Lokomotiva Pardubice 219205 50 Kč
LPU7154 Schvachová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice 51646 50 Kč
VRL6851 Kubátová Dana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8968 50 Kč
7.00 km, 19 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9702 Háp Ondřej OK 99 Hradec Králové C 336739 80 Kč
PHK7207 Pompach Martin OK 99 Hradec Králové C 2049570 80 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 80 Kč
celkem přihlášených: 799, vklad: 55280 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.