Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
08.05.2015
Místo konání:
Horní Javoří
Pořadatel:
NPA - SK LOB Nová Paka
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D20C     D21A     D21C     D21D     D35C     D35D     D40C     D45C     D45D     D50C     D55C     D60C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H16D     H18C     H20C     H21A     H21C     H21D     H35C     H35D     H40C     H45C     H45D     H50C     H55C     H55D     H60C     H65C     H70C     HDR     P     T    
3.10 km, 65 m, 6 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0551 Šlesingerová Sára KOB Ústí nad Orlicí 2085581 50 Kč
SJC0651 Kovaříková Daniela Sportcentrum Jičín C 0000000000 50 Kč
PHK0653 Machová Tereza OK 99 Hradec Králové C 2075625 50 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
BRU0551 Školníková Karla Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425516 50 Kč
STH0750 Bulušková Barbora SK Studenec C 2009000 50 Kč
STH0554 Ryashko Nelya SK Studenec C 2009002 50 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070812 50 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 50 Kč
LPU0559 Kay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice C 2070810 50 Kč
LPU0652 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045220 50 Kč
LPU0699 Kubešová Klára OK Lokomotiva Pardubice 2025371 50 Kč
LPU0651 Vodičková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2025373 50 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083389 50 Kč
PGP0850 Malečková Pavlína SK Praga C 2067959 50 Kč
2.00 km, 65 m, 7 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
PHK0551 Kuczerová Tereza OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
PHK0651 Kučerová Amálie Evelína OK 99 Hradec Králové C 9424 50 Kč
PHK0561 Matušincová Anna OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 2056296 50 Kč
PHK0557 Rychterová Lucie OK 99 Hradec Králové C 28659 50 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec C 9050 50 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002025350 50 Kč
LPU0551 Bártová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0554 Trlidová Agáta OK Lokomotiva Pardubice C 2049560 50 Kč
LTU0550 Mitkovová Jindřiška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057592 50 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí C 9021 50 Kč
2.30 km, 85 m, 10 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP0355 Poborská Eliška VŠTJ Ekonom Praha C 232179 50 Kč
KUO0399 Musilová Elena KOB Ústí nad Orlicí C 681880 50 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425599 50 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 438036 50 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078482 50 Kč
SJC0351 Procházková Kateřina Sportcentrum Jičín C 0000004285 50 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 50 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové C 2056274 50 Kč
BRU0351 Krejcarová Bára Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032373 50 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec C 425585 50 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2053583 50 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice C 9200532 50 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 219207 50 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 7203463 50 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 2032180 50 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2025372 50 Kč
LTU0350 Kinclová Natálie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057593 50 Kč
LTU0450 Suková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057591 50 Kč
VRL0352 Matoušová Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2035739 50 Kč
SHK0450 Kroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové C 2025341 50 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 50 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 410782 50 Kč
VRL0454 Suková Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078488 50 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice B 2032104 50 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové C 53164 50 Kč
2.00 km, 65 m, 8 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí C 2087684 50 Kč
VAM0350 Adamovská Kateřina OB Vamberk C 438605 50 Kč
JIL0354 Kynčlová Jiřina OK Jilemnice C 2078453 50 Kč
SJC0451 Šemberová Anděla Sportcentrum Jičín C 0000004294 50 Kč
PHK0356 Pató Johanna OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425566 50 Kč
LPU0355 Cibulková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2032160 50 Kč
SHK0355 Prokšíková Anna Agáta OK Slavia Hradec Králové C 331276 50 Kč
SHK0352 Morávková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 301649 50 Kč
KOR0350 Šafránková Eliška OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067980 50 Kč
KOR0450 Martínková Andrea OB DDM Kostelec nad Orlicí 2051501 50 Kč
2.60 km, 95 m, 11 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2020709 50 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 416271 50 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 50 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň C 9560 50 Kč
JIL0154 Dvořáková Anna OK Jilemnice C 2035715 50 Kč
CHC0151 Jelínková Zuzana K.O.B. Choceň C 206405 50 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 0002059737 50 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín B 0002056290 50 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín C 0002075653 50 Kč
SJC0155 Šimonová Klára Sportcentrum Jičín C 0002080981 50 Kč
SJC0154 Tumová Adéla Sportcentrum Jičín C 0002056297 50 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín B 0002056270 50 Kč
PHK0252 Machová Viktorie OK 99 Hradec Králové C 2070820 50 Kč
PHK0250 Suchánková Eliška OK 99 Hradec Králové B 331120 50 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové B 8623000 50 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec C 51108 50 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec B 7201779 50 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0002073747 50 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007203465 50 Kč
ZAM0151 Kubíčková Iva OB TJ Sokol Žamberk B 0001398976 50 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 425545 50 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 2058528 50 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 50 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové B 410360 50 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 50 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 50 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 9712 50 Kč
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová B 1398986 50 Kč
2.30 km, 85 m, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí C 2087714 50 Kč
PHK0256 Holšteinová Veronika OK 99 Hradec Králové C 51176 50 Kč
PHK0155 Weberová Adéla OK 99 Hradec Králové C 207832 50 Kč
ZAM0152 Hnátnická Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 0000416281 50 Kč
ZAM0251 Mikysková Doubravka OB TJ Sokol Žamberk C 0000009285 50 Kč
LPU0159 Brancuská Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049518 50 Kč
KOR0251 Mlejnková Lucie OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083387 50 Kč
LPU0253 Horáková Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9866 50 Kč
2.70 km, 110 m, 15 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2032127 80 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín B 0002056287 80 Kč
PHK0052 Hlaváčková Petra OK 99 Hradec Králové C 9369 80 Kč
PHK9955 Kubíčková Kateřina OK 99 Hradec Králové B 682637 80 Kč
PHK9953 Truněčková Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9458 80 Kč
BRU9951 Huhn Natalie Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002032385 80 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec C 9044 80 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec B 2035745 80 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec B 9997 80 Kč
ZAM9951 Barnetová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 0002053564 80 Kč
ZAM9952 Boková Ivana OB TJ Sokol Žamberk C 0002075624 80 Kč
ZAM0053 Pachelová Anna OB TJ Sokol Žamberk C 0002053566 80 Kč
ZAM0054 Procházková Tereza OB TJ Sokol Žamberk B 0002058527 80 Kč
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí C 2075693 80 Kč
LPU0054 Borovičková Valerie OK Lokomotiva Pardubice B 682622 80 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 2027245 80 Kč
LPU9957 Kmentová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2032172 80 Kč
SHK0052 Roušalová Denisa OK Slavia Hradec Králové C 80 Kč
SHK0050 Charvátová Kateřina OK Slavia Hradec Králové C 331229 80 Kč
STH9954 Jezdinská Natálie SK Studenec A 7201780 80 Kč
2.90 km, 115 m, 15 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 416340 80 Kč
PHK9853 Kubečková Veronika OK 99 Hradec Králové C 224916 80 Kč
3.50 km, 115 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK9650 Myslivcová Markéta OK Slavia Hradec Králové C 9472 80 Kč
4.50 km, 170 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7203326 80 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno C 995814 80 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice A 2025352 80 Kč
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec A 7200361 80 Kč
CHT8353 Matrasová Kateřina OOB SK Chrast C 1007554 80 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 80 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 80 Kč
SJC9552 Šmejcová Anna Sportcentrum Jičín B 0000009933 80 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 0000500556 80 Kč
PHK8855 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 80 Kč
PHK9353 Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9832 80 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 9088 80 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 80 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 80 Kč
LPU9659 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice A 1398998 80 Kč
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice A 434574 80 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 2053588 80 Kč
TJN7754 Hrobařová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9482 80 Kč
SHK9352 Myslivcová Pavla OK Slavia Hradec Králové C 2051524 80 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 995884 80 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové C 1008174 80 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 80 Kč
SHK8658 Novotná Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9101107 80 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov R 822282 80 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové E 1008173 80 Kč
3.90 km, 150 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 80 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 80 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 80 Kč
JIL9352 Havlíčková Nikola OK Jilemnice C 438024 80 Kč
SJC8754 Špicarová Michaela Sportcentrum Jičín C 0000009971 80 Kč
PHK8152 Matušincová Lucie OK 99 Hradec Králové C 52185 80 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 80 Kč
SRK8756 Andršová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009591 80 Kč
ZAM9652 Skalická Karolína OB TJ Sokol Žamberk B 0001400431 80 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9281 80 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 80 Kč
LPU8952 Lennerová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9278 80 Kč
LPU8753 Mrštíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 896973 80 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 80 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 80 Kč
TUR9253 Myslivečková Zuzana OOB TJ Turnov C 7656540 80 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 2085610 80 Kč
3.50 km, 145 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL8254 Poláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331655 80 Kč
VAM8451 Hostinská Jana OB Vamberk C 9792 80 Kč
CHC8552 Pavlová Petra K.O.B. Choceň C 2011852 80 Kč
CHC8851 Pěluchová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 80 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 1398538 80 Kč
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 80 Kč
PHK8052 Říhová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 428295 80 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 80 Kč
LPU9155 Marešová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 405957 80 Kč
SHK8552 Stulíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9161 80 Kč
SHK7650 Daniela Širůčková OK Slavia Hradec Králové C 2056292 80 Kč
BRM8451 Sokolová Tereza Sokol Burdych C 426338 80 Kč
8RC8750 Rochlová Kateřina BZP 682628 80 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 9583 80 Kč
DOB8750 Khýnová Radka KOB Dobruška C 7221 80 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 80 Kč
3.20 km, 140 m, 16 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 80 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 80 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 80 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 224919 80 Kč
PHK7752 Rychterová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9409 80 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 9431 80 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 9676 80 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002045240 80 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009503 80 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 80 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 80 Kč
2.90 km, 135 m, 16 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 80 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 80 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 80 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 80 Kč
JIL7552 Ježková Romana OK Jilemnice C 2075623 80 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 425574 80 Kč
ZAM7051 Chládková Eva OB TJ Sokol Žamberk C 2053562 80 Kč
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 80 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232639 80 Kč
VRL7354 Stará Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425562 80 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8966 80 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 0000009962 80 Kč
SJC7656 Hvězdová Dagmar Sportcentrum Jičín C 0000000000 80 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 0002056264 80 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 80 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 80 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 80 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 80 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 80 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032384 80 Kč
BRU7550 Mádlová Denisa Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425507 80 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 9735 80 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 80 Kč
STH7753 Linková Eva SK Studenec C 253377 80 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009801 80 Kč
ZAM5851 Koblížková Hana OB TJ Sokol Žamberk C 0000009031 80 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 410784 80 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 80 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 253351 80 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 80 Kč
LPU7855 Stryková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 232606 80 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 80 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 80 Kč
VRL7154 Matoušová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331359 80 Kč
SHK7751 Krunčíková Iva OK Slavia Hradec Králové C 682611 80 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 80 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 80 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 80 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 80 Kč
BRU7151 Kolářová Andrea Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 425506 80 Kč
BRU7251 Frömmelová Dana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 887923 80 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061852 80 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 80 Kč
3.20 km, 140 m, 16 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
3LC7450 Stauchová Iva Lipaňáci 7201201 80 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 80 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 887160 80 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 9551 80 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009501 80 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009796 80 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 80 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9310 80 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 80 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 80 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 80 Kč
2.80 km, 120 m, 15 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 80 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 80 Kč
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 80 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 80 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 80 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 0000009932 80 Kč
VRL6851 Kubátová Dana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8968 80 Kč
PHK7060 Hlaváčková Renata OK 99 Hradec Králové C 301191 80 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 80 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové 219239 80 Kč
PHK7050 Vlkanova Hana OK 99 Hradec Králové C 2067950 80 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 80 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 80 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 80 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 80 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 80 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 80 Kč
2.60 km, 120 m, 14 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 80 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 80 Kč
SNA5651 Mikysková Hana TJ START Náchod C 7225 80 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 80 Kč
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 0000009918 80 Kč
SNA6451 Zákravská Hana TJ START Náchod C 253113 80 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 80 Kč
TJN6952 Picková Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416843 80 Kč
SRK6852 Christophová Dagmar SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000515063 80 Kč
ZAM6351 Cabalková Ivana OB TJ Sokol Žamberk C 0000053569 80 Kč
ZAM5951 Kalousová Dana OB TJ Sokol Žamberk C 0000009032 80 Kč
ZAM6051 Nováková Miloslava OB TJ Sokol Žamberk C 0000009592 80 Kč
ZAM6251 Nožková Dagmar OB TJ Sokol Žamberk C 0000219272 80 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 80 Kč
LPU5653 Lennerová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9279 80 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 80 Kč
LPU6351 Weisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 80 Kč
LPU7053 Žáková Marcela OK Lokomotiva Pardubice C 425554 80 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 80 Kč
SHK6950 Holečková Zdeňka OK Slavia Hradec Králové C 9442 80 Kč
SHK6753 Divecká Růžena OK Slavia Hradec Králové C 9157 80 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 80 Kč
SHK5451 Hepnerová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9108 80 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 80 Kč
2.80 km, 120 m, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 80 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 9681 80 Kč
OKP6151 Šámalová Hana SK OK 24 Praha C 502090 80 Kč
PHK6251 Kubíčková Marcela OK 99 Hradec Králové C 9389 80 Kč
LPU6555 Julínková Dana OK Lokomotiva Pardubice C 425573 80 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 80 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 80 Kč
SHK6151 Novotná Iva OK Slavia Hradec Králové C 7203454 80 Kč
2.70 km, 105 m, 14 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 80 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 80 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 80 Kč
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 80 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 80 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301116 80 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 80 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 80 Kč
SHK5951 Vychodilová Jiřina OK Slavia Hradec Králové C 9897 80 Kč
SHK5853 Svobodová Eva OK Slavia Hradec Králové C 301696 80 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 80 Kč
SHK5751 Stulíková Zuzana OK Slavia Hradec Králové C 9116 80 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 80 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 80 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 80 Kč
SNA5952 Zvěřinová Darina TJ START Náchod C 51443 80 Kč
2.70 km, 105 m, 14 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 80 Kč
2.60 km, 110 m, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 80 Kč
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 80 Kč
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 80 Kč
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009539 80 Kč
ZAM4651 Lhotská Hana OB TJ Sokol Žamberk C 0002056289 80 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 80 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 80 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 80 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 80 Kč
3.10 km, 65 m, 6 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR0600 Kuneš Jan TJ Jiskra Hořice C 1398984 50 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín C 0000008225 50 Kč
SJC0801 Kopecký Michal Sportcentrum Jičín C 0000008224 50 Kč
PHK0601 Hlaváček Pavel OK 99 Hradec Králové C 2073754 50 Kč
PHK0506 Polanský Tomáš OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové C 2080972 50 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 888612 50 Kč
ZAM0502 Lesák Lukáš OB TJ Sokol Žamberk C 0000426332 50 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 50 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 9710 50 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2080988 50 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067990 50 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 50 Kč
2.00 km, 70 m, 8 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 50 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232649 50 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078481 50 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín C 0002056294 50 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové C 2070847 50 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2035735 50 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027229 50 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027209 50 Kč
LPU0504 Juška Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2045239 50 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2035729 50 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 50 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425561 50 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka C 9702 50 Kč
CET0501 Kovář Radim TJ Loko Česká Třebová C 2056307 50 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 50 Kč
2.60 km, 100 m, 11 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 206478 50 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice B 7200597 50 Kč
HOR0402 Kolátor Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2049536 50 Kč
VRL0302 Waněk Hubert OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7200595 50 Kč
JIL0303 Ryba Petr OK Jilemnice C 425564 50 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga C 231948 50 Kč
SJC0404 Vitvar Radim Sportcentrum Jičín C 0002080982 50 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové C 2073740 50 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 0002032387 50 Kč
STH0401 Mühlbach Ivo SK Studenec C 425575 50 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000416342 50 Kč
SRK0301 Pokorný Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000405995 50 Kč
SRK0304 Šípek Stanislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027201 50 Kč
LPU0308 Dostál Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 232602 50 Kč
LPU0301 Fencl Jáchym OK Lokomotiva Pardubice B 9651 50 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2070815 50 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice B 2045238 50 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 50 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2049515 50 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057588 50 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057589 50 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057587 50 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 1400421 50 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové C 2073745 50 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 2049527 50 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové C 51500 50 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 09828 50 Kč
SHK0301 Makovský Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2049545 50 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka C 9686 50 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka C 9688 50 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka C 9693 50 Kč
NPA0405 Lenfeld Denis SK LOB Nová Paka C 9689 50 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka C 9709 50 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 2031371 50 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051472 50 Kč
2.00 km, 65 m, 8 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 50 Kč
CHC0402 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 232905 50 Kč
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 0000004742 50 Kč
SJC0406 Růžička Jan Sportcentrum Jičín C 0000004290 50 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053544 50 Kč
SJC0405 Tuček Jakub Sportcentrum Jičín C 0000004296 50 Kč
PHK0403 Suchánek Adam OK 99 Hradec Králové C 2080985 50 Kč
PHK0303 Valenta Šimon OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
BRU0400 Mádle Kryštof Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011798 50 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 50 Kč
KUO0302 Ráček Jan KOB Ústí nad Orlicí C 2085625 50 Kč
3.00 km, 125 m, 14 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 50 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 50 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 50 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 50 Kč
JIL0101 Kynčl Vojtěch OK Jilemnice C 232622 50 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice C 2073749 50 Kč
HOR0203 Vaňura Vít TJ Jiskra Hořice C 4768 50 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 9877 50 Kč
SJC0201 Franta Jonáš Sportcentrum Jičín B 0002056299 50 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín B 0002056295 50 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín B 0002053545 50 Kč
PHK0100 Kučera Jan OK 99 Hradec Králové C 336757 50 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 2058465 50 Kč
DKP0202 Lustig Adam Oddíl OB Kotlářka B 515410 50 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 50 Kč
BRU0103 Školník Eduard Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011796 50 Kč
BRU0104 Kolář Adam Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425513 50 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec C 303925 50 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 7201763 50 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec C 331022 50 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000405998 50 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000405991 50 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009496 50 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000301130 50 Kč
SRK0203 Tomeš Matyáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000405993 50 Kč
ZAM0202 Pachel Jakub OB TJ Sokol Žamberk B 0000009284 50 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2032156 50 Kč
LPU0207 Šimek Viktor OK Lokomotiva Pardubice C 2049517 50 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 9744 50 Kč
LTU0200 Hanák Dominik OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057586 50 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové C 9190 50 Kč
CET0102 Kovář Lukáš TJ Loko Česká Třebová C 2035730 50 Kč
HOR0202 Vávra Jakub TJ Jiskra Hořice C 2032106 50 Kč
2.60 km, 100 m, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR0204 Kolátor Matouš TJ Jiskra Hořice C 50 Kč
HOR0200 Kuneš Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2032181 50 Kč
VRL0103 Krampera Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
TYN0101 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 405980 50 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 50 Kč
LTU0202 Zima Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057584 50 Kč
NPA0201 Satranský Martin SK LOB Nová Paka C 9695 50 Kč
KOR0200 Tichý Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2011867 50 Kč
KOR0201 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051520 50 Kč
3.20 km, 130 m, 17 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 80 Kč
JIL9902 Hajný Vojtěch OK Jilemnice C 2035713 80 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 80 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín B 0002025365 80 Kč
SJC9901 Macko Lukáš Sportcentrum Jičín B 0002059739 80 Kč
SJC0005 Semiginovský Šimon Sportcentrum Jičín B 0002056271 80 Kč
VRL0001 Kubát Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 339555 80 Kč
PHK9904 Hůlek Matěj OK 99 Hradec Králové C 9831 80 Kč
PHK9900 Kučera Kryšpín OK 99 Hradec Králové C 2075657 80 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové B 2032170 80 Kč
STH9902 Vydra Martin SK Studenec C 51111 80 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0007201758 80 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002070826 80 Kč
ZAM9903 Doleček Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 0002053567 80 Kč
ZAM9901 Friml Dominik OB TJ Sokol Žamberk C 0002058526 80 Kč
ZAM9902 Sourada Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 0001400449 80 Kč
LPU0004 Konvalinka Jindřich OK Lokomotiva Pardubice B 434587 80 Kč
LTU9900 Juhász Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057578 80 Kč
LTU9903 Kahoun Adam OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057580 80 Kč
LTU0000 Hašek Patrik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 80 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 405954 80 Kč
3.00 km, 125 m, 14 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0006 Dubský Vojtěch Sportcentrum Jičín C 0000500262 80 Kč
BRU0002 Jansa Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032372 80 Kč
DOB0000 Dudášek Ondřej KOB Dobruška C 7254 80 Kč
3.50 km, 135 m, 20 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí B 980351 80 Kč
JIL9805 Burket Tomáš OK Jilemnice C 425537 80 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice C 2035717 80 Kč
SJC9802 Doležal Vít Sportcentrum Jičín B 0002060206 80 Kč
PHK9801 Maňák Michal OK 99 Hradec Králové A 224890 80 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009814 80 Kč
ZAM9802 Novotný Matěj OB TJ Sokol Žamberk B 0002085612 80 Kč
ZAM9701 Vencl Kristián OB TJ Sokol Žamberk C 0002085636 80 Kč
LPU9707 Míča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2032186 80 Kč
LPU9702 Novotný Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 9308 80 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 80 Kč
4.60 km, 150 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí B 887162 80 Kč
SRK9507 Kosek Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000410355 80 Kč
5.50 km, 190 m, 25 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 80 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 80 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 80 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 80 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 7230 80 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446353 80 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9000 80 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 80 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 80 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 80 Kč
LIT8202 Kučerka David KOB Litvínov C 8105 80 Kč
JIL8703 Černý Martin OK Jilemnice C 2078469 80 Kč
JIL9006 Černý Vojtěch OK Jilemnice C 9091 80 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 981811 80 Kč
OKP5600 Šámal Václav SK OK 24 Praha C 436401 80 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 80 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 2053589 80 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 0000771771 80 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové A 681889 80 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 2078454 80 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 80 Kč
PHK8005 Černý Michal OK 99 Hradec Králové C 9360 80 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 80 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice A 887928 80 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 80 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 80 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 80 Kč
LPU8605 Lenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 1403417 80 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 80 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2075601 80 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 9199 80 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 80 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 995831 80 Kč
SHK8702 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové R 515483 80 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 995807 80 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 80 Kč
SHK7801 Paclík Roman OK Slavia Hradec Králové C 7202780 80 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 80 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 80 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 80 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 80 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 80 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 80 Kč
SSU9000 Hewelt Maciej SK Severka Šumperk C 500662 80 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 416025 80 Kč
5.00 km, 165 m, 25 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 80 Kč
66C8501 Krunčík Pavel Amatéři 682691 80 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 7003026 80 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 80 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 80 Kč
ALB8400 Kadečka Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7208 80 Kč
VAM9301 Smutný Šimon OB Vamberk C 9589 80 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 2067313 80 Kč
6YC8501 Lužnický Jiří Neregistrovaní 7205016 80 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 80 Kč
SJC8801 Špicar Petr Sportcentrum Jičín C 0000004284 80 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín A 0002053542 80 Kč
SRK8805 Jirčák Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000920697 80 Kč
SRK9002 Ptáček Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009491 80 Kč
SRK9402 Jiroušek Vít SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301134 80 Kč
ZAM9605 Ježdík Václav OB TJ Sokol Žamberk C 2085622 80 Kč
ZAM9602 Dušek Martin OB TJ Sokol Žamberk B 436957 80 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 80 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9294 80 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 920672 80 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2079499 80 Kč
LPU9102 Macl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9867 80 Kč
TJN8002 Vančura Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51234 80 Kč
SHK9604 Trejbal Václav OK Slavia Hradec Králové B 7003034 80 Kč
SHK9101 Stulík Matěj OK Slavia Hradec Králové C 9195 80 Kč
SHK8904 Tomalík Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 1404034 80 Kč
SHK8003 Lán Filip OK Slavia Hradec Králové C 2049544 80 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 9669 80 Kč
VAM8801 Petras Tomáš OB Vamberk C 7202867 80 Kč
VAM9701 Vyskočil Štěpán OB Vamberk C 438629 80 Kč
VRL7507 Vrbata Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060233 80 Kč
4.00 km, 165 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ALB8500 Sojka Lukáš OOB Albrechtice nad Orlicí C 7218 80 Kč
HOS7902 Novák Tomáš TJ Tatran Hostinné C 51598 80 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 80 Kč
CHC8903 Adamec Marek K.O.B. Choceň C 320303 80 Kč
SJC8602 Vágner Vladislav Sportcentrum Jičín C 0000000000 80 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 0002083373 80 Kč
ZAM9606 Pinkas Jan OB TJ Sokol Žamberk C 0002075607 80 Kč
LPU8607 Kaštánek Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9350 80 Kč
LPU7820 Kokaisl Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 253360 80 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 80 Kč
LTU8101 Procházka Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9779 80 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 80 Kč
BRM7201 Sokol Milan Sokol Burdych C 9625 80 Kč
4.30 km, 160 m, 21 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 80 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 80 Kč
SJC7303 Kraus Petr Sportcentrum Jičín C 0000009898 80 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 80 Kč
BRU7301 Školník Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011799 80 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032383 80 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007204489 80 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 80 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 888632 80 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 80 Kč
SHK7800 Suchý Petr OK Slavia Hradec Králové C 2069098 80 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 80 Kč
VRL7001 Červinka Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078489 80 Kč
EKP7900 Rozkošný Karel VŠTJ Ekonom Praha C 2067964 80 Kč
BRU7101 Kolář Zdeněk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 425502 80 Kč
3.70 km, 140 m, 18 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 80 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 80 Kč
BRM6101 Vodňanský Jaroslav Sokol Burdych C 2032390 80 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 425587 80 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 80 Kč
JIL7301 Ježek Zdenek OK Jilemnice C 2075668 80 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 80 Kč
CHC7301 Krummer Jiří K.O.B. Choceň C 206468 80 Kč
VAM7200 Adamovský Michal OB Vamberk C 9852 80 Kč
NNN7801 Lebedinský Aleš Neregistrovaní zapůjčit 80 Kč
DCE7501 Vaculovič Radim KOB Dobřichovice C 2058524 80 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 80 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín 0002085566 80 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 80 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 336796 80 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9737 80 Kč
LPU7107 Cibulka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2049557 80 Kč
LPU7309 Froš Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049533 80 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 80 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 80 Kč
SHK6200 Širůček Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2085650 80 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 80 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9373 80 Kč
4.30 km, 160 m, 21 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
3LC7300 Stauch Michal Lipaňáci 7204524 80 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 80 Kč
VAM7501 Műller Kamil OB Vamberk C 2049538 80 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 1700083 80 Kč
22C7100 Kronika Miroslav www.SPORTeM.info 1398999 80 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 80 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 9974 80 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009500 80 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 80 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 80 Kč
KUO7101 Holubář David KOB Ústí nad Orlicí C 2060252 80 Kč
3.70 km, 140 m, 20 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 9599 80 Kč
DKP6704 Velichkov Petar Oddíl OB Kotlářka C 2070840 80 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 80 Kč
KUO6901 Procházka Pavel KOB Ústí nad Orlicí C 920673 80 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 80 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8185 80 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9552 80 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8977 80 Kč
PHK6201 Ježek Jiří OK 99 Hradec Králové C 9839 80 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301158 80 Kč
ZAM5702 Fikejs Vladimír OB TJ Sokol Žamberk C 0000232634 80 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 80 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085656 80 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 80 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 80 Kč
SHK7002 Myslivec Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9127 80 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 80 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 80 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 80 Kč
ZAM6801 Levý Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 331587 80 Kč
DOB7001 Dudášek Karel KOB Dobruška C 888649 80 Kč
3.20 km, 130 m, 17 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6301 Novák Jiří OB Vamberk C 9790 80 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 80 Kč
ZAM7001 Borovička Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 1398979 80 Kč
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 80 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk C 2060235 80 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 80 Kč
VRL6801 Tryzna Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2019219 80 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 80 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 80 Kč
HOS6201 Falta Jiří TJ Tatran Hostinné C 9749 80 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 80 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 80 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 80 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 0000009916 80 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9025 80 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 80 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 9837 80 Kč
BRU6701 Šváb Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425509 80 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000681857 80 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 0002085624 80 Kč
LPU6803 Brancuský Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 2075640 80 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 80 Kč
LPU6703 Kment Libor OK Lokomotiva Pardubice C 2045218 80 Kč
LTU5801 Krejčí Jaroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9775 80 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9632 80 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416282 80 Kč
SHK6403 Funda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 80 Kč
SHK6301 Vychodil Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 51182 80 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 7203333 80 Kč
SHK5901 Svoboda Miloslav OK Slavia Hradec Králové C 9158 80 Kč
BRU6902 Frömmel Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2033633 80 Kč
3.70 km, 140 m, 20 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 80 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 80 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 80 Kč
VRL6301 Starý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9005 80 Kč
TYN6501 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995825 80 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 80 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 80 Kč
TJN6500 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416839 80 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 80 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2049528 80 Kč
3.10 km, 135 m, 17 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 80 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 80 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 80 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 9571 80 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 80 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 80 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 80 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 80 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009818 80 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009533 80 Kč
SHK5900 Holeček Petr OK Slavia Hradec Králové C 2049556 80 Kč
2.90 km, 130 m, 15 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOS5401 Kondělka Petr TJ Tatran Hostinné C 9756 80 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 80 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 80 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 80 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 80 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 80 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 80 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 80 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 80 Kč
SHK6001 Vízek Luděk OK Slavia Hradec Králové C 49629 80 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 2058468 80 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 80 Kč
KOR5900 Sejkora Miroslav OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051525 80 Kč
3.10 km, 135 m, 17 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 9201066 80 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9261 80 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 80 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 80 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9027 80 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 80 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 80 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9215 80 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 80 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 80 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 80 Kč
2.90 km, 130 m, 15 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 80 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 80 Kč
DLT5001 Babický Tomáš KrOB Rozmarýn Litoměřice C 8890 80 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 80 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 80 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 80 Kč
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 0000009948 80 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 80 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 80 Kč
PHK4801 Novotný František OK 99 Hradec Králové C 9425 80 Kč
PHK3901 Weber Petr OK 99 Hradec Králové C 9460 80 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009799 80 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 80 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 0000009039 80 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 80 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 80 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 80 Kč
2.60 km, 110 m, 13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 80 Kč
KAS4000 Štrojsa Josef KOB Kamenický Šenov C 682601 80 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 80 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 80 Kč
3.10 km, 65 m, 6 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0854 Pechová Alena Slavia Liberec orienteering C 4402229 50 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 50 Kč
HOR0750 Vávrová Anna TJ Jiskra Hořice C 2078473 50 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 50 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 50 Kč
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering C 4402228 50 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 50 Kč
SRK1300 Volf Kryštof SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50 Kč
DCE0950 Vaculovičová Alžběta KOB Dobřichovice C 2050484 50 Kč
DCE1000 Vaculovič Matěj KOB Dobřichovice C 2079491 50 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
VRL0701 Kubát Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8991 50 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové 2060279 50 Kč
PHK0401 Weber Adam OK 99 Hradec Králové C 426327 50 Kč
BRU0600 Stečinský Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002011812 50 Kč
BRU0602 Janata Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0000425507 50 Kč
BRU0701 Mádle Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032375 50 Kč
BRU0702 Posejpal Kryštof Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002011826 50 Kč
BRU1050 Jansová Lenka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425505 50 Kč
STH0901 Urban Tomáš SK Studenec C 50 Kč
VRL0602 Knob Viktor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2081354 50 Kč
ZAM1001 Svejštil Martin OB TJ Sokol Žamberk C 0000009593 50 Kč
LPU0899 Trlidová Adriana OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 9324 50 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 232607 50 Kč
LPU1053 Fukátková Ludmila OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 50 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 50 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 2075619 50 Kč
LPU1351 Stryková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9298 50 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 9299 50 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 51128 50 Kč
SHK7351 Prokšíková Jitka OK Slavia Hradec Králové C 50 Kč
NPA1202 Podlipný Filip SK LOB Nová Paka C 8469 50 Kč
NPA0802 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka C 50 Kč
EKP0909 Rozkošný David VŠTJ Ekonom Praha C 51603 50 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080987 50 Kč
CHC0951 Macháčková Kateřina K.O.B. Choceň C 9544 50 Kč
CHC1201 Macháček Vít K.O.B. Choceň C 9545 50 Kč
KOR0800 Langr Matyáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061791 50 Kč
KOR0950 Sehnoutková Anna OB DDM Kostelec nad Orlicí C 09594 50 Kč
VRL0603 Vrbata Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 08957 50 Kč
3.30 km, 140 m, 14 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
44C7050 Blechová Milada Neregistrovaní borci 50 Kč
HOR7650 Kunešová Petra TJ Jiskra Hořice C 50 Kč
VAM0000 Adamovský Michal OB Vamberk C 9789 50 Kč
HOR0403 Tobolka Jiří TJ Jiskra Hořice C 50 Kč
HOR6850 Vaňurová Marcela TJ Jiskra Hořice C 50 Kč
ALB8950 Sojková Petra OOB Albrechtice nad Orlicí 7215 50 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 50 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 50 Kč
49C6900 Dachovský Radovan Tempo Malšovice 50 Kč
BRU7250 Hejtmánková Ivana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0000425527 50 Kč
BRU6400 Valtar Luděk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0000425510 50 Kč
BRU6851 Švábová Michaela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002011794 50 Kč
LPU8888 Zajícová Radomíra OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070813 50 Kč
LTU8400 Ondrejček Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov 301593 50 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 50 Kč
LTU7900 Kutáček Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov 416289 50 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 50 Kč
SHK5701 Stulík Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9113 50 Kč
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 50 Kč
KUN8951 Luxová Adéla TJ Sokol Kunvald 9026 50 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 50 Kč
KOR9700 Šafránek Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083388 50 Kč
KOR9950 Tichá Gabriela OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067958 50 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083380 50 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 50 Kč
69X9050 Vojáčková Šárka HO Humanita zapůjčit 50 Kč
3.40 km, 140 m, 16 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP7850 Khelová Petra OK Sparta Praha C 416140 80 Kč
6UC6700 Sehnal Tomáš K.O.Poděbrady zapůjčit 80 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 80 Kč
celkem přihlášených: 807, vklad: 55860 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.