Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
23.05.2015
Místo konání:
Zdelov
Pořadatel:
TYN - OOB SK Týniště nad Orlicí
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D16D     D18C     D21A     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H16D     H18C     H21A     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T    
2.10 km, 7 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0551 Šlesingerová Sára KOB Ústí nad Orlicí 2085581 50 Kč
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027231 50 Kč
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9523 50 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027235 50 Kč
PHK0653 Machová Tereza OK 99 Hradec Králové C 2075625 50 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové C 405952 50 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové C 2085583 50 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
LPU0559 Kay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice C 2070810 50 Kč
LPU0651 Vodičková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2025373 50 Kč
LPU1088 Petrásová Michaela OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083389 50 Kč
KOR0650 Hammová Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083356 50 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice C 426343 50 Kč
2.20 km, 9 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 50 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002025350 50 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec C 9043 50 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec C 9050 50 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové C 9423 50 Kč
PHK0551 Kuczerová Tereza OK 99 Hradec Králové C 2085657 50 Kč
PHK0651 Kučerová Amálie Evelína OK 99 Hradec Králové C 9424 50 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 2056296 50 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2073718 50 Kč
PHK0557 Rychterová Lucie OK 99 Hradec Králové C 28659 50 Kč
PHK0655 Zurynková Ema OK 99 Hradec Králové C 2067340 50 Kč
PHK0553 Zurynková Jana OK 99 Hradec Králové C 2060234 50 Kč
ZLH0550 Moskvová Agáta OOB TJ Zlaté Hory C 2049561 50 Kč
BRU0651 Voláková Viktorie Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425514 50 Kč
LPU0552 Kadaníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2025374 50 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049520 50 Kč
LPU0554 Trlidová Agáta OK Lokomotiva Pardubice C 2049560 50 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí C 9021 50 Kč
LTU0550 Mitkovová Jindřiška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057592 50 Kč
2.70 km, 10 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0399 Musilová Elena KOB Ústí nad Orlicí C 681880 50 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425599 50 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice B 2078470 50 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078482 50 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2053583 50 Kč
SJC0351 Procházková Kateřina Sportcentrum Jičín C 0000004285 50 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec C 425585 50 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 50 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 50 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové C 2056274 50 Kč
BRU0351 Krejcarová Bára Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032373 50 Kč
SHK0450 Kroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové C 2025341 50 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 50 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 410782 50 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice C 9200532 50 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 219207 50 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 7203463 50 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 436939 50 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 2032180 50 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2025372 50 Kč
VRL0454 Suková Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
LTU0350 Kinclová Natálie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057593 50 Kč
LTU0450 Suková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057591 50 Kč
2.40 km, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0354 Kynčlová Jiřina OK Jilemnice C 2078453 50 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí C 2087684 50 Kč
CHC0351 Tomášová Adéla K.O.B. Choceň C 9559 50 Kč
VAM0350 Adamovská Kateřina OOB Vamberk C 438605 50 Kč
LPU0355 Cibulková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2032160 50 Kč
LPU0499 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
KOR0450 Martínková Andrea OB DDM Kostelec nad Orlicí 09598 50 Kč
3.70 km, 13 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2020709 50 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 416271 50 Kč
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová B 1398986 50 Kč
JIL0154 Dvořáková Anna OK Jilemnice C 2035715 50 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň C 9560 50 Kč
CHC0151 Jelínková Zuzana K.O.B. Choceň C 206405 50 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín B 0002056293 50 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 0002059737 50 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín B 0002056290 50 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín C 0002075653 50 Kč
SJC0154 Tumová Adéla Sportcentrum Jičín C 0002056297 50 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín B 0002056270 50 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec B 7201779 50 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec C 51108 50 Kč
PHK0157 Kopecká Kateřina OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
PHK0252 Machová Viktorie OK 99 Hradec Králové C 2070820 50 Kč
PHK0250 Suchánková Eliška OK 99 Hradec Králové B 331120 50 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové B 8623000 50 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 2058528 50 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 50 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové B 410360 50 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 50 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 50 Kč
ZAM0151 Kubíčková Iva OB TJ Sokol Žamberk B 0001398976 50 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 9712 50 Kč
VRL0255 Balogová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
2.50 km, 10 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí C 2087714 50 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín C 0000004743 50 Kč
PHK0256 Holšteinová Veronika OK 99 Hradec Králové C 51176 50 Kč
ZAM0152 Hnátnická Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 0000416281 50 Kč
LPU0159 Brancuská Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049518 50 Kč
LPU0253 Horáková Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9866 50 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
KOR0250 Zářecká Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí C 09594 50 Kč
KOR0251 Mlejnková Lucie OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083387 50 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 50 Kč
4.50 km, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín B 0002056287 80 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec C 9044 80 Kč
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí C 2075693 80 Kč
PHK0052 Hlaváčková Petra OK 99 Hradec Králové C 9369 80 Kč
PHK9953 Truněčková Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9458 80 Kč
VRL0051 Stará Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426374 80 Kč
SHK0052 Roušalová Denisa OK Slavia Hradec Králové C 80 Kč
ZAM9951 Barnetová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 0002053564 80 Kč
ZAM9952 Boková Ivana OB TJ Sokol Žamberk C 0002075624 80 Kč
ZAM0053 Pachelová Anna OB TJ Sokol Žamberk C 0002053566 80 Kč
ZAM0054 Procházková Tereza OB TJ Sokol Žamberk B 0002058527 80 Kč
3.60 km, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA9950 Paděrová Anna TJ START Náchod C 405983 80 Kč
HOS0051 Vrbatová Dominika TJ Tatran Hostinné C 2080950 80 Kč
ZAM9953 Knápková Adéla OB TJ Sokol Žamberk C 0000436955 80 Kč
5.30 km, 17 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL9752 Davidová Anežka OK Jilemnice C 2078452 80 Kč
PHK9853 Kubečková Veronika OK 99 Hradec Králové C 224916 80 Kč
8.20 km, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 80 Kč
SJC9552 Šmejcová Anna Sportcentrum Jičín B 0000009933 80 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 995884 80 Kč
SHK8658 Novotná Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9101107 80 Kč
7.10 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 80 Kč
CHT7654 Besedová Petra OOB SK Chrast C 51776 80 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 80 Kč
CET8152 Pilíková Veronika TJ Loko Česká Třebová C 436953 80 Kč
SRK8756 Andršová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009591 80 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009536 80 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 80 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové B 224885 80 Kč
SHK8051 Toužilová Martina OK Slavia Hradec Králové C 9165 80 Kč
SHK7650 Daniela Širůčková OK Slavia Hradec Králové C 2056292 80 Kč
ZAM9652 Skalická Karolína OB TJ Sokol Žamberk B 0001400431 80 Kč
LPU9051 Bolechová Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 51104 80 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 80 Kč
STH8951 Viková Vendula SK Studenec C 8889 80 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 80 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 80 Kč
VAM8951 Bednářová Michaela OOB Vamberk C 9673 80 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OOB Vamberk C 9674 80 Kč
4.90 km, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM8451 Hostinská Jana OOB Vamberk C 9792 80 Kč
HOS8551 Vrbatová Petra TJ Tatran Hostinné C 331151 80 Kč
8RC8750 Rochlová Kateřina BZP 682628 80 Kč
DOB8750 Khýnová Radka KOB Dobruška C 7221 80 Kč
VRL8254 Poláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331655 80 Kč
ALB9050 Horká Marie OOB Albrechtice nad Orlicí C 8279 80 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 80 Kč
PHK9151 Balcarová Mirka OK 99 Hradec Králové C 49696 80 Kč
PHK9351 Koutná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 410800 80 Kč
ZBM9053 Smoradová Barbora SK Žabovřesky Brno C 2053561 80 Kč
SHK8552 Stulíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9161 80 Kč
VAM9098 Müllerová Petra OOB Vamberk C 2045224 80 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 80 Kč
LPU9155 Marešová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 405957 80 Kč
VAM7751 Kodytková Iva OOB Vamberk C 9677 80 Kč
BRM8451 Sokolová Tereza Sokol Burdych C 426338 80 Kč
6.30 km, 14 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 80 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 80 Kč
VAM6251 Smutná Jana OOB Vamberk C 9676 80 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 9551 80 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 80 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 224919 80 Kč
PHK7752 Rychterová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9409 80 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 9192 80 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 80 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 80 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 80 Kč
4.00 km, 12 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7251 Rykalová Jitka OOB Vamberk C 9680 80 Kč
VRL7151 Waňková Dita OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331619 80 Kč
DOB7451 Kubcová Lenka KOB Dobruška C 7258 80 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8966 80 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 425574 80 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 887160 80 Kč
CHC7351 Tomášová Petra K.O.B. Choceň C 9574 80 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 80 Kč
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 80 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009801 80 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009796 80 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 0000009962 80 Kč
SJC7656 Hvězdová Dagmar Sportcentrum Jičín C 0000004288 80 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 0002056264 80 Kč
STH7752 Štefanová Klára SK Studenec C 2303942 80 Kč
STH7753 Linková Eva SK Studenec C 253377 80 Kč
STH7351 Kalenská Kateřina SK Studenec C 410777 80 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 80 Kč
VAM7651 Koblicová Milena OOB Vamberk C 9515 80 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 80 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 80 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 80 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 80 Kč
PHK7050 Vlkanova Hana OK 99 Hradec Králové C 2067950 80 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 80 Kč
BRU7151 Kolářová Andrea Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425506 80 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032384 80 Kč
BRU7251 Frömmelová Dana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000887923 80 Kč
BRU7550 Mádlová Denisa Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425507 80 Kč
SHK7751 Krunčíková Iva OK Slavia Hradec Králové C 682611 80 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 80 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 80 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 80 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 80 Kč
LPU7155 Fenclová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9650 80 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 80 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 80 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070813 80 Kč
LPU7052 Tužilová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 426371 80 Kč
ZAM7051 Chládková Eva OB TJ Sokol Žamberk C 2053562 80 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 80 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061852 80 Kč
4.10 km, 12 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 80 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 80 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OOB Vamberk C 9681 80 Kč
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 80 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 80 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 0000009932 80 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 80 Kč
PHK7060 Hlaváčková Renata OK 99 Hradec Králové C 301191 80 Kč
PHK6251 Kubíčková Marcela OK 99 Hradec Králové C 9389 80 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové 219239 80 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 80 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 80 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 80 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 80 Kč
SHK6151 Novotná Iva OK Slavia Hradec Králové C 7203454 80 Kč
VAM6767 Müllerová Zorka OOB Vamberk C 981805 80 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 80 Kč
LPU6555 Julínková Dana OK Lokomotiva Pardubice C 425573 80 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 80 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 80 Kč
3.30 km, 10 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 80 Kč
SNA5651 Mikysková Hana TJ START Náchod C 7225 80 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OOB Vamberk C 9678 80 Kč
SNA7053 Krunková Bohuslava TJ START Náchod C 416262 80 Kč
SRK6351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009535 80 Kč
SRK6852 Christophová Dagmar SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000515063 80 Kč
VAM6550 Kulová Jana OOB Vamberk C 416317 80 Kč
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 80 Kč
SHK6950 Holečková Zdeňka OK Slavia Hradec Králové C 9442 80 Kč
SHK6753 Divecká Růžena OK Slavia Hradec Králové C 9157 80 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 80 Kč
SHK6552 Bernartová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 410771 80 Kč
SHK6450 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 49868 80 Kč
SHK5451 Hepnerová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9108 80 Kč
ZAM6351 Cabalková Ivana OB TJ Sokol Žamberk C 0000053569 80 Kč
ZAM6251 Nožková Dagmar OB TJ Sokol Žamberk C 0000219272 80 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 80 Kč
LPU7053 Žáková Marcela OK Lokomotiva Pardubice C 425554 80 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 80 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 80 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 80 Kč
3.30 km, 12 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB6050 Tichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 80 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 80 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301116 80 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 80 Kč
SHK5951 Vychodilová Jiřina OK Slavia Hradec Králové C 9897 80 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 80 Kč
SHK5851 Gazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 80 Kč
SHK5751 Stulíková Zuzana OK Slavia Hradec Králové C 9116 80 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 80 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 80 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 80 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 80 Kč
SNA5952 Zvěřinová Darina TJ START Náchod C 51443 80 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 80 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 80 Kč
2.80 km, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 80 Kč
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009539 80 Kč
ZAM4651 Lhotská Hana OB TJ Sokol Žamberk C 0002056289 80 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 80 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 80 Kč
VRL4851 Knoblochová Věra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8998 80 Kč
2.30 km, 7 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice C 416277 50 Kč
HOR0600 Kuneš Jan TJ Jiskra Hořice C 1398984 50 Kč
SRK0502 Zemánek Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425553 50 Kč
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027238 50 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín C 0000008225 50 Kč
SJC0801 Kopecký Michal Sportcentrum Jičín C 0000008224 50 Kč
VAM0606 Koblic Martin OOB Vamberk C 9483 50 Kč
PHK0601 Hlaváček Pavel OK 99 Hradec Králové C 2073754 50 Kč
PHK0506 Polanský Tomáš OK 99 Hradec Králové C 2085620 50 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové C 2080972 50 Kč
ZAM0501 Hiller Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 0000009029 50 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 50 Kč
LPU0699 Češka Ondřej OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU0670 Trunec Tadeáš OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 50 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067990 50 Kč
2.40 km, 10 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078481 50 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425589 50 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027229 50 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027209 50 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002025360 50 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín C 0002056294 50 Kč
PHK0501 Háp Matěj OK 99 Hradec Králové C 2017670 50 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové C 2070847 50 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2035735 50 Kč
LPU0504 Juška Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2045239 50 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2045219 50 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2035729 50 Kč
LPU0507 Vodička Igor OK Lokomotiva Pardubice C 2075643 50 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 50 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425561 50 Kč
3.50 km, 13 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice B 7200597 50 Kč
HOR0402 Kolátor Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2049536 50 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 410340 50 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2017678 50 Kč
VRL0302 Waněk Hubert OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7200595 50 Kč
KUO0302 Ráček Jan KOB Ústí nad Orlicí C 2085625 50 Kč
JIL0303 Ryba Petr OK Jilemnice C 425564 50 Kč
SRK0305 Ešpandr Matěj SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027216 50 Kč
CHC0301 Grundman Viktor K.O.B. Choceň C 2060285 50 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000416342 50 Kč
SRK0301 Pokorný Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000405995 50 Kč
SRK0304 Šípek Stanislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027201 50 Kč
SJC0404 Vitvar Radim Sportcentrum Jičín C 0002080982 50 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové B 682336 50 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové C 2073740 50 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 0002032387 50 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové C 2073723 50 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 1400421 50 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové C 2073745 50 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 2049527 50 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 09828 50 Kč
SHK0301 Makovský Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2049545 50 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 232602 50 Kč
LPU0301 Fencl Jáchym OK Lokomotiva Pardubice B 9651 50 Kč
LPU0406 Keřka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2049516 50 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 50 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2049515 50 Kč
STH0401 Mühlbach Ivo SK Studenec C 425575 50 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057588 50 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057589 50 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057587 50 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka C 9688 50 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka C 9693 50 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka C 9709 50 Kč
2.90 km, 10 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0301 Pávek Ondřej KOB Ústí nad Orlicí C 2085585 50 Kč
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 0000004742 50 Kč
SJC0406 Růžička Jan Sportcentrum Jičín C 0000004290 50 Kč
SJC0405 Tuček Jakub Sportcentrum Jičín C 0000004296 50 Kč
VAM0400 Koblic Jan OOB Vamberk C 9528 50 Kč
PHK0403 Suchánek Adam OK 99 Hradec Králové C 2080985 50 Kč
PHK0303 Valenta Šimon OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 2053544 50 Kč
BRU0400 Mádle Kryštof Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011798 50 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
LPU0348 Lacina Jindřich OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU0415 Belej Tomáš OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 50 Kč
KOR0400 Kopecký Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083380 50 Kč
5.40 km, 15 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 50 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 50 Kč
CET0102 Kovář Lukáš TJ Loko Česká Třebová C 2035730 50 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice C 2078455 50 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 50 Kč
JIL0101 Kynčl Vojtěch OK Jilemnice C 232622 50 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice C 2073749 50 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000405998 50 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000405991 50 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009496 50 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000301130 50 Kč
SRK0203 Tomeš Matyáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000405993 50 Kč
SJC0201 Franta Jonáš Sportcentrum Jičín B 0002056299 50 Kč
SJC0103 Mařádek Jiří Sportcentrum Jičín C 0000004297 50 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín B 0002056295 50 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín B 0002053545 50 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 7201763 50 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec C 331022 50 Kč
PHK0202 Bárta Šimon OK 99 Hradec Králové B 9428 50 Kč
PHK0100 Kučera Jan OK 99 Hradec Králové C 336757 50 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 50 Kč
BRU0101 Kolář Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000331235 50 Kč
BRU0103 Školník Eduard Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011796 50 Kč
BRU0104 Kolář Adam Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425513 50 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 50 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové C 9190 50 Kč
ZAM0202 Pachel Jakub OB TJ Sokol Žamberk B 0000009284 50 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2075644 50 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 2049513 50 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2032156 50 Kč
LPU0207 Šimek Viktor OK Lokomotiva Pardubice C 2049517 50 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 9744 50 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec C 303925 50 Kč
LTU0200 Hanák Dominik OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057586 50 Kč
HOR0203 Vaňura Vít TJ Jiskra Hořice C 4768 50 Kč
3.50 km, 13 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR0204 Kolátor Matouš TJ Jiskra Hořice C 50 Kč
VRL0202 Mejsnar Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
VRL0103 Krampera Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425565 50 Kč
HOR0200 Kuneš Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2032181 50 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
LPU0201 Růžička Radek OK Lokomotiva Pardubice C 320291 50 Kč
LPU0212 Linhart Matyáš OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
KUN0101 Rusz Rostislav TJ Sokol Kunvald C 9017 50 Kč
KOR0200 Tichý Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2011867 50 Kč
KOR0201 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051520 50 Kč
LTU0202 Zima Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057584 50 Kč
5.90 km, 19 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 80 Kč
VRL0001 Kubát Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 339555 80 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0007201758 80 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002070826 80 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín B 0002025365 80 Kč
SJC9901 Macko Lukáš Sportcentrum Jičín B 0002059739 80 Kč
SJC0005 Semiginovský Šimon Sportcentrum Jičín B 0002056271 80 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 80 Kč
PHK9904 Hůlek Matěj OK 99 Hradec Králové C 9831 80 Kč
PHK9900 Kučera Kryšpín OK 99 Hradec Králové C 2075657 80 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 405954 80 Kč
ZAM9903 Doleček Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 0002053567 80 Kč
LPU0009 Bürger Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2032196 80 Kč
LPU0005 Kulhavý Tadeáš OK Lokomotiva Pardubice B 2025361 80 Kč
LPU9908 Pučan Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2032194 80 Kč
STH9902 Vydra Martin SK Studenec C 51111 80 Kč
LTU9900 Juhász Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057578 80 Kč
LTU9903 Kahoun Adam OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057580 80 Kč
LTU0000 Hašek Patrik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 80 Kč
4.20 km, 15 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0006 Dubský Vojtěch Sportcentrum Jičín C 0000500262 80 Kč
8.50 km, 20 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM9801 Lauterbach David OB TJ Sokol Žamberk B 2085646 80 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice C 2035717 80 Kč
VRL9801 Tomeš Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8986 80 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí B 980351 80 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 80 Kč
ZAM9802 Novotný Matěj OB TJ Sokol Žamberk B 0002085612 80 Kč
ZAM9701 Vencl Kristián OB TJ Sokol Žamberk C 0002085636 80 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 80 Kč
KUN9801 Rusz Vratislav TJ Sokol Kunvald C 9024 80 Kč
13.10 km, 30 kontrol
Rank. koef.: 1
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 52315 80 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 80 Kč
JIL9006 Černý Vojtěch OK Jilemnice C 9091 80 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 80 Kč
BRU6901 Kolář Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000887949 80 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 80 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 80 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 80 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 80 Kč
10.80 km, 28 kontrol
Rank. koef.: 1
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8004 Nývlt Petr Oddíl OB Kotlářka C 1207404 80 Kč
66C8501 Krunčík Pavel Amatéři 682691 80 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 80 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 80 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9000 80 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 80 Kč
VAM9301 Smutný Šimon OOB Vamberk C 9589 80 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 80 Kč
ZAM9605 Ježdík Václav OB TJ Sokol Žamberk C 2085622 80 Kč
SRK8905 Pátek Lukáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009498 80 Kč
SNA8402 Pýcha Lukáš TJ START Náchod C 9617 80 Kč
ZLH7501 Moskva Roman OOB TJ Zlaté Hory C 7506161 80 Kč
BRM8201 Burdych Tomáš Sokol Burdych C 5592 80 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 995831 80 Kč
SHK8003 Lán Filip OK Slavia Hradec Králové C 2049544 80 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 80 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9269 80 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 80 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 80 Kč
STH9402 Kučera Tomáš SK Studenec C 410774 80 Kč
ZAM9602 Dušek Martin OB TJ Sokol Žamberk B 436957 80 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 80 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 2053589 80 Kč
NPA8301 Bartoň Zdeněk SK LOB Nová Paka C 2073743 80 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OOB Vamberk C 9669 80 Kč
VAM8801 Petras Tomáš OOB Vamberk C 7202867 80 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 981811 80 Kč
VAM9701 Vyskočil Štěpán OOB Vamberk C 438629 80 Kč
7.80 km, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM8301 Drhlík Petr OOB Vamberk C 9518 80 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 80 Kč
CHC8903 Adamec Marek K.O.B. Choceň C 320303 80 Kč
PHK8504 Šlapák Martin OK 99 Hradec Králové C 9443 80 Kč
SHK8215 Bláha Jan OK Slavia Hradec Králové C 9145 80 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 80 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 0002083373 80 Kč
ZAM9606 Pinkas Jan OB TJ Sokol Žamberk C 0002075607 80 Kč
LPU8602 Bolech Filip OK Lokomotiva Pardubice C 49634 80 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 80 Kč
LPU9102 Macl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9867 80 Kč
CHC9602 Janeba Vladimír K.O.B. Choceň B 9572 80 Kč
BRM7201 Sokol Milan Sokol Burdych C 9625 80 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OOB Vamberk C 7003026 80 Kč
PGP8101 Šolc Radim SK Praga C 515137 80 Kč
9.40 km, 26 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7501 Műller Kamil OOB Vamberk C 2049538 80 Kč
HOS7801 Vrbata Alan TJ Tatran Hostinné C 9762 80 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 80 Kč
VAM7401 Netopil Libor OOB Vamberk C 1700083 80 Kč
EKP7500 Poborský Petr VŠTJ Ekonom Praha C 232116 80 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 80 Kč
SJC7303 Kraus Petr Sportcentrum Jičín C 0000009898 80 Kč
VAM7601 Koblic Jan OOB Vamberk C 2032163 80 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 682359 80 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 80 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 80 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032382 80 Kč
BRU7101 Kolář Zdeněk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425502 80 Kč
BRU7301 Školník Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011799 80 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032383 80 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 80 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 80 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 80 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085656 80 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 80 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 80 Kč
6.00 km, 15 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN7801 Lebedinský Aleš Neregistrovaní zapůjčit 80 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 80 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 425587 80 Kč
CHC7301 Krummer Jiří K.O.B. Choceň C 206468 80 Kč
22C7100 Kronika Miroslav www.SPORTeM.info 1398999 80 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 80 Kč
PHK7204 Kadaník Libor OK 99 Hradec Králové C 2025375 80 Kč
CET7801 Betlach Michal TJ Loko Česká Třebová C 2058466 80 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OOB Vamberk C 09586 80 Kč
1FC7800 Vávra Aleš Wamaš zapůjčit 80 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301106 80 Kč
SRK7401 Zemánek Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027222 80 Kč
KUO7101 Holubář David KOB Ústí nad Orlicí C 2060252 80 Kč
PHK7201 Háp Petr OK 99 Hradec Králové C 9367 80 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 80 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 336796 80 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 2053543 80 Kč
VAM7200 Adamovský Michal OOB Vamberk C 9852 80 Kč
SHK7800 Suchý Petr OK Slavia Hradec Králové C 2069098 80 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 80 Kč
SHK6200 Širůček Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2085650 80 Kč
LPU7107 Cibulka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2049557 80 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 9543 80 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 80 Kč
HOS8001 Vrbata Robin TJ Tatran Hostinné C 80 Kč
KUN7201 Rusz Roman TJ Sokol Kunvald C 425598 80 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 80 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 80 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 80 Kč
7.00 km, 21 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM5801 Tupec Jiří OOB Vamberk C 9599 80 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 80 Kč
KUO6901 Procházka Pavel KOB Ústí nad Orlicí C 920673 80 Kč
CHT6910 Beseda Pavel OOB SK Chrast C 51777 80 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 80 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 80 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 80 Kč
CHC6501 Půlpán Roman K.O.B. Choceň C 9561 80 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8977 80 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9552 80 Kč
ZAM6801 Levý Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 331587 80 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301158 80 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 80 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 80 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 80 Kč
PHK6201 Ježek Jiří OK 99 Hradec Králové C 9839 80 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 80 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 80 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 80 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 80 Kč
VAM6900 Müller Robert OOB Vamberk C 553456 80 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 80 Kč
HOS6701 Hanuš Karel TJ Tatran Hostinné C 9754 80 Kč
5.10 km, 16 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6301 Novák Jiří OOB Vamberk C 9790 80 Kč
ZAM7001 Borovička Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 1398979 80 Kč
VAM6401 Rykala Karel OOB Vamberk C 9671 80 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk C 2060235 80 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 80 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 80 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 80 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 80 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 80 Kč
HOS7001 Vrbata Josef TJ Tatran Hostinné C 80 Kč
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 80 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 0000009916 80 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 80 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 9837 80 Kč
PHK5502 Šlapák Zbyněk OK 99 Hradec Králové C 9163 80 Kč
HOS6201 Falta Jiří TJ Tatran Hostinné C 9749 80 Kč
BRU6701 Šváb Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425509 80 Kč
BRU6902 Frömmel Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033633 80 Kč
SHK6403 Funda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 80 Kč
SHK6301 Vychodil Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 51182 80 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 7203333 80 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 80 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 0002085624 80 Kč
LPU6803 Brancuský Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 2075640 80 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 80 Kč
LPU6801 Dvořák Luboš OK Lokomotiva Pardubice C 9232 80 Kč
LPU6703 Kment Libor OK Lokomotiva Pardubice C 2045218 80 Kč
LTU5801 Krejčí Jaroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9775 80 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9632 80 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416282 80 Kč
5.50 km, 14 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 80 Kč
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 80 Kč
DOB5600 Tůma Miloš KOB Dobruška C 7243 80 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 80 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 80 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9261 80 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 80 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 9571 80 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009818 80 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009533 80 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 80 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9027 80 Kč
SHK5900 Holeček Petr OK Slavia Hradec Králové C 2049556 80 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 80 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 80 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9215 80 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 80 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 80 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 80 Kč
3HC5600 Balcar Pavel Šerlich 8.30 9487 80 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8999 80 Kč
4.60 km, 11 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 80 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 80 Kč
SHK6001 Vízek Luděk OK Slavia Hradec Králové C 49629 80 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 80 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 80 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 80 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 80 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 80 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 80 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 80 Kč
KOR5900 Sejkora Miroslav OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051525 80 Kč
4.60 km, 12 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 80 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 80 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 80 Kč
SRK4301 Seidl Karel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009474 80 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009799 80 Kč
SRK4901 Daníček Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009800 80 Kč
PHK4701 Jiran Václav OK 99 Hradec Králové C 301692 80 Kč
PHK4801 Novotný František OK 99 Hradec Králové C 9425 80 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 80 Kč
PHK3901 Weber Petr OK 99 Hradec Králové C 9460 80 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 0000009039 80 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 80 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 80 Kč
3.10 km, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 80 Kč
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 80 Kč
LPU4001 Koudelka Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9347 80 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 80 Kč
2.10 km, 7 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 50 Kč
SRK1300 Volf Kryštof SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 301107 50 Kč
CHT1051 Besedová Barborka OOB SK Chrast C 232881 50 Kč
VAM0750 Müllerová Kateřina OOB Vamberk C 2060239 50 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 50 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 7259 50 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
SNA0401 Molinger Matěj TJ START Náchod C 49874 50 Kč
SNA0651 Molingerová Adéla TJ START Náchod 09624 50 Kč
VRL0701 Kubát Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8991 50 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OOB Vamberk C 51468 50 Kč
SRK1112 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 9522 50 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové 2060279 50 Kč
ZLH0802 Moskva Vojtěch OOB TJ Zlaté Hory C 416097 50 Kč
BRU0600 Stečinský Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002011812 50 Kč
BRU0602 Janata Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002032381 50 Kč
BRU0701 Mádle Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032375 50 Kč
BRU0702 Posejpal Kryštof Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002011826 50 Kč
ZAM1101 Novák Michal OB TJ Sokol Žamberk 0000009592 50 Kč
ZAM1001 Svejštil Martin OB TJ Sokol Žamberk C 0000009593 50 Kč
LPU0899 Trlidová Anika OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU1133 Bělohlav Jakub OK Lokomotiva Pardubice 2085568 50 Kč
LPU1134 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU0506 Dvořák Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0556 Dvořáková Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 50 Kč
LPU0802 Kadaník Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9820 50 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 50 Kč
LPU0753 Nožičková Lea OK Lokomotiva Pardubice C 9314 50 Kč
LPU0953 Nožičková Ema OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0633 Šolcová Jindřich OK Lokomotiva Pardubice 9329 50 Kč
KUN0751 Ruszová Svatava TJ Sokol Kunvald C 9022 50 Kč
KOR0802 Novotný Michal OB DDM Kostelec nad Orlicí 2051501 50 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 9710 50 Kč
2.90 km, 10 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7150 Paděrová Helena TJ START Náchod C 50 Kč
NNNNER Novotny_Petr Neregistrovaní 2067992 50 Kč
SRK7499 Ešpandrová Eliška SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 2027228 50 Kč
49C6900 Dachovský Radovan Tempo Malšovice 09468 50 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 50 Kč
VRL6851 Kubátová Dana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8968 50 Kč
ALB8401 Roll Martin OOB Albrechtice nad Orlicí C 7207 50 Kč
ALB8950 Sojková Petra OOB Albrechtice nad Orlicí 7215 50 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002017682 50 Kč
SRK1111 Motl Jaroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 9811 50 Kč
SRK1113 Hanl Vratislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 2027249 50 Kč
SRK7652 Cejpková Lenka SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027214 50 Kč
BRU6851 Švábová Michaela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002011794 50 Kč
VAM0000 Adamovský Michal OOB Vamberk C 9789 50 Kč
SHK5701 Stulík Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9113 50 Kč
SHK9999 Filip Filip OK Slavia Hradec Králové 2058468 50 Kč
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 50 Kč
LPU8888 Horáková Eva OK Lokomotiva Pardubice 9304 50 Kč
LPU7777 Klapal Oldřich OK Lokomotiva Pardubice 9305 50 Kč
LPU7733 Kroupová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU7599 Petrásová Simona OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
BRU0052 Zenknerová Karolína Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 2032376 50 Kč
BRU7253 Zenknerová Jana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032377 50 Kč
BRU0353 Zenknerová Olga Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032379 50 Kč
KOR9950 Tichá Gabriela OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067958 50 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083388 50 Kč
LTU8400 Ondrejček Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov 301593 50 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 50 Kč
LTU7900 Kutáček Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov 416289 50 Kč
HOR6800 Vaňura Tomáš TJ Jiskra Hořice C zapůjčit 50 Kč
HOR6850 Vaňurová Marcela TJ Jiskra Hořice C 50 Kč
5.10 km, 13 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7207 Pompach Martin OK 99 Hradec Králové C 2049570 80 Kč
celkem přihlášených: 692, vklad: 46690 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.