Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
19.09.2015
Místo konání:
Strážné
Pořadatel:
VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D16D     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H16D     H18C     H21A     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T    
1.70 km, 11 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
KUO0551 Šlesingerová Sára KOB Ústí nad Orlicí 2085581 50 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083389 50 Kč
KOR0650 Hammová Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083356 50 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín 0000004745 50 Kč
BRU0551 Školníková Karla Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425516 50 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 331315 50 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070812 50 Kč
LPU0556 Dvořáková Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 2075617 50 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 50 Kč
LPU0652 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045220 50 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 2075619 50 Kč
LPU0651 Vodičková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2025373 50 Kč
LPU0588 Holcová Nikola OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 50 Kč
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009523 50 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027235 50 Kč
1.80 km, 12 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec C 9050 50 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí C 9021 50 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 2056296 50 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové C 405952 50 Kč
LPU0551 Bártová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0555 Cachová Mirka OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0559 Kay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice C 2070810 50 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425542 50 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002025350 50 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice C 426343 50 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice C 426360 50 Kč
2.10 km, 14 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078482 50 Kč
KUO0399 Musilová Elena KOB Ústí nad Orlicí B 681880 50 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 425585 50 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové B 2056274 50 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 50 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 50 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 50 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 53164 50 Kč
LTU0350 Kinclová Natálie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057593 50 Kč
LTU0450 Suková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057591 50 Kč
SHK0450 Kroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové C 2025341 50 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 50 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 410782 50 Kč
VRL0454 Suková Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078488 50 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 425599 50 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice C 9200532 50 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 7203463 50 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 436939 50 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 2032180 50 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2025372 50 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 438036 50 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice C 2078459 50 Kč
JIL0353 Kuříková Zuzana OK Jilemnice C 2078457 50 Kč
JIL0354 Kynčlová Jiřina OK Jilemnice C 2078453 50 Kč
1.90 km, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0351 Procházková Kateřina Sportcentrum Jičín C 0000004285 50 Kč
SJC0452 Růžičková Eliška Sportcentrum Jičín C 0000052618 50 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové C 2087682 50 Kč
PHK0356 Pató Johanna OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
SHK0355 Prokšíková Anna Agáta OK Slavia Hradec Králové C 9196 50 Kč
SHK0352 Morávková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 50 Kč
LPU0488 Zajícová Radomíra OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
HOR0355 Bolechová Vendula TJ Jiskra Hořice 50 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425566 50 Kč
2.90 km, 12 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM0151 Kubíčková Iva OB TJ Sokol Žamberk A 1398976 50 Kč
ZAM0152 Hnátnická Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 416281 50 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň B 9560 50 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 7201779 50 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín A 0002056293 50 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 0002059737 50 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín B 0002056290 50 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín B 0002075653 50 Kč
SJC0154 Tumová Adéla Sportcentrum Jičín C 0002056297 50 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín A 0002056270 50 Kč
PHK0157 Kopecká Kateřina OK 99 Hradec Králové C 2088716 50 Kč
PHK0251 Mašatová Eliška OK 99 Hradec Králové C 425518 50 Kč
PHK0250 Suchánková Eliška OK 99 Hradec Králové B 331120 50 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové B 8623000 50 Kč
PHK0155 Weberová Adéla OK 99 Hradec Králové C 207832 50 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 2058528 50 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 50 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 410360 50 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 50 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 50 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 416271 50 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 9712 50 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0002073747 50 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007203465 50 Kč
JIL0154 Dvořáková Anna OK Jilemnice C 2035715 50 Kč
2.20 km, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM0251 Mikysková Doubravka OB TJ Sokol Žamberk C 9285 50 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín C 0002082909 50 Kč
KOR0250 Zářecká Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí C 09594 50 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 50 Kč
VRL0255 Balogová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
3.50 km, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM0053 Pachelová Anna OB TJ Sokol Žamberk C 2053566 80 Kč
ZAM0054 Procházková Tereza OB TJ Sokol Žamberk B 2058527 80 Kč
ZAM9951 Barnetová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053564 80 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec C 7204974 80 Kč
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí C 2075693 80 Kč
ZAM9952 Boková Ivana OB TJ Sokol Žamberk C 2075624 80 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín A 0002056287 80 Kč
PHK0052 Hlaváčková Petra OK 99 Hradec Králové C 9369 80 Kč
SHK0052 Roušalová Denisa OK Slavia Hradec Králové C 09840 80 Kč
SHK0050 Charvátová Kateřina OK Slavia Hradec Králové C 331229 80 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 0 80 Kč
2.70 km, 12 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM9953 Knápková Adéla OB TJ Sokol Žamberk C 436955 80 Kč
HOS0051 Vrbatová Dominika TJ Tatran Hostinné C 2080950 80 Kč
4.10 km, 15 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 80 Kč
PHK9853 Kubečková Veronika OK 99 Hradec Králové C 224916 80 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice A 2070818 80 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 80 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 897364 80 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice A 2025352 80 Kč
4.30 km, 17 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM9652 Skalická Karolína OB TJ Sokol Žamberk B 1400431 80 Kč
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 80 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 80 Kč
SJC8759 Zamrzlová Eva Sportcentrum Jičín C 0002067255 80 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 80 Kč
SJC8951 Soukupová Lucie Sportcentrum Jičín C 51180 80 Kč
SHK8051 Toužilová Martina OK Slavia Hradec Králové C 9165 80 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 9101115 80 Kč
NPA9151 Kubátová Zuzka SK LOB Nová Paka C 515421 80 Kč
LPU8952 Lennerová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9278 80 Kč
SRK8756 Andršová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009591 80 Kč
SHK8658 Novotná Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9101107 80 Kč
DOB7878 Černíková Barbora KOB Dobruška C 681856 80 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 2085610 80 Kč
3.20 km, 13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOS8551 Vrbatová Petra TJ Tatran Hostinné C 331151 80 Kč
VAM9098 Müllerová Petra OB Vamberk C 2045224 80 Kč
PHK9650 Faltejsková Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9679 80 Kč
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 80 Kč
SHK8552 Stulíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9161 80 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 80 Kč
LPU8960 Procházková Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 515036 80 Kč
ZAM9153 Chládková Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 9035 80 Kč
4.00 km, 16 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 80 Kč
SJC7962 Ticháčková Magdalena Sportcentrum Jičín C 0000009940 80 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 80 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 224919 80 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 336724 80 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 80 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 80 Kč
NPA7851 Pavelcová Gabriela SK LOB Nová Paka C 2070822 80 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 80 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 80 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002045240 80 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009501 80 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009503 80 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 80 Kč
3.00 km, 13 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 9680 80 Kč
ZAM5851 Koblížková Hana OB TJ Sokol Žamberk C 9031 80 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 80 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 410777 80 Kč
STH7753 Linková Eva SK Studenec C 253377 80 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 80 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087670 80 Kč
STH7752 Štefanová Klára SK Studenec C 2303942 80 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 80 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 0000009962 80 Kč
SJC7656 Hvězdová Dagmar Sportcentrum Jičín C 0000004288 80 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 0002056264 80 Kč
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 80 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 9735 80 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 80 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 80 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 80 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 80 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032384 80 Kč
BRU7452 Školníková Marcela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425512 80 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 80 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 80 Kč
LPU7155 Fenclová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9650 80 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 410784 80 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 80 Kč
LPU7052 Tužilová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 426371 80 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 80 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 80 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009796 80 Kč
3.70 km, 15 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6767 Müllerová Zorka OB Vamberk C 981805 80 Kč
PHK7060 Hlaváčková Renata OK 99 Hradec Králové C 301191 80 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 80 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové 219239 80 Kč
PHK7050 Vlkanova Hana OK 99 Hradec Králové C 2067950 80 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 80 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 80 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 80 Kč
SHK6151 Novotná Iva OK Slavia Hradec Králové C 51488 80 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 80 Kč
LPU6555 Julínková Dana OK Lokomotiva Pardubice C 425573 80 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 80 Kč
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 80 Kč
2.80 km, 12 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM6051 Nováková Miloslava OB TJ Sokol Žamberk C 9592 80 Kč
ZAM6351 Cabalková Ivana OB TJ Sokol Žamberk C 53569 80 Kč
DOB6150 Remešová Alena KOB Dobruška C 7249 80 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 80 Kč
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 0000009918 80 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 80 Kč
SHK6450 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 49868 80 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 80 Kč
LPU5653 Lennerová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9279 80 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 80 Kč
LPU6351 Weisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 80 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 80 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 80 Kč
2.50 km, 12 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 80 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 80 Kč
SHK5853 Svobodová Eva OK Slavia Hradec Králové C 301696 80 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 80 Kč
SHK5851 Gazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 80 Kč
SHK5751 Stulíková Zuzana OK Slavia Hradec Králové C 9116 80 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 80 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 80 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 80 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 80 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 80 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 80 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 80 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 80 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 80 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301116 80 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 80 Kč
2.20 km, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 80 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 80 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 80 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 80 Kč
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009539 80 Kč
1.70 km, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 50 Kč
SJC0801 Kopecký Michal Sportcentrum Jičín C 0000008224 50 Kč
6GC0800 Metelka Tomáš ok99 hradec kralove 331689 50 Kč
PHK0601 Hlaváček Pavel OK 99 Hradec Králové C 2073754 50 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 9710 50 Kč
LPU0506 Dvořák Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2075618 50 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 50 Kč
LPU0540 Bělohlav Jakub OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
SRK0606 Toncr Štěpán SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027219 50 Kč
1.80 km, 12 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM0501 Hiller Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 9029 50 Kč
ZAM0502 Lesák Lukáš OB TJ Sokol Žamberk C 426332 50 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078481 50 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232649 50 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 50 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín C 0002056294 50 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín C 0000008225 50 Kč
PHK0501 Háp Matěj OK 99 Hradec Králové C 2017670 50 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové C 2070847 50 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2035735 50 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové C 2080972 50 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 50 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425561 50 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka C 9702 50 Kč
LPU0504 Juška Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2045239 50 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2045219 50 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2035729 50 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425589 50 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027229 50 Kč
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027238 50 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice C 425563 50 Kč
2.40 km, 15 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice B 7200597 50 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051472 50 Kč
CHC0301 Grundman Viktor K.O.B. Choceň C 2060285 50 Kč
SJC0404 Vitvar Radim Sportcentrum Jičín C 0002080982 50 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové B 2073740 50 Kč
PHK0403 Suchánek Adam OK 99 Hradec Králové C 2080985 50 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 0002032387 50 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057588 50 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073723 50 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 50 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové C 2073745 50 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 2049527 50 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové B 51500 50 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 09828 50 Kč
SHK0301 Makovský Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2049545 50 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057589 50 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka C 9686 50 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka B 9688 50 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka B 9693 50 Kč
LPU0308 Dostál Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2075649 50 Kč
LPU0301 Fencl Jáchym OK Lokomotiva Pardubice B 9651 50 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice B 2070815 50 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice B 2045238 50 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice B 2035734 50 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 2049515 50 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000416342 50 Kč
SRK0301 Pokorný Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000405995 50 Kč
SRK0304 Šípek Stanislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027201 50 Kč
1.90 km, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR0402 Kolátor Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2049536 50 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 50 Kč
KUO0301 Pávek Ondřej KOB Ústí nad Orlicí C 2085585 50 Kč
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 0000004742 50 Kč
SJC0406 Růžička Jan Sportcentrum Jičín C 0000004290 50 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053544 50 Kč
SJC0405 Tuček Jakub Sportcentrum Jičín C 0000004296 50 Kč
PHK0401 Weber Adam OK 99 Hradec Králové C 426327 50 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 50 Kč
3.50 km, 13 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM0202 Pachel Jakub OB TJ Sokol Žamberk B 9284 50 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 50 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 303925 50 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec B 7204987 50 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 7201763 50 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 50 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 50 Kč
SJC0201 Franta Jonáš Sportcentrum Jičín B 0002056299 50 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín A 0002056295 50 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 0002053545 50 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 2058465 50 Kč
PHK0202 Bárta Šimon OK 99 Hradec Králové B 9428 50 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové B 682336 50 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 50 Kč
BRU0103 Školník Eduard Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011796 50 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 50 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové C 9190 50 Kč
LTU0200 Hanák Dominik OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057586 50 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2075644 50 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2032156 50 Kč
LPU0207 Šimek Viktor OK Lokomotiva Pardubice C 2049517 50 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 9744 50 Kč
VRL0103 Krampera Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425565 50 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000405998 50 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009496 50 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000301130 50 Kč
SRK0203 Tomeš Matyáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000405993 50 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice B 2078455 50 Kč
JIL0101 Kynčl Vojtěch OK Jilemnice B 232622 50 Kč
HOR0203 Vaňura Vít TJ Jiskra Hořice C 4768 50 Kč
2.20 km, 13 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0202 Mejsnar Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
KOR0200 Tichý Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2011867 50 Kč
HOR0200 Kuneš Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2032181 50 Kč
NPA0201 Satranský Martin SK LOB Nová Paka C 9695 50 Kč
LPU0201 Růžička Radek OK Lokomotiva Pardubice C 320291 50 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
TYN0101 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 405980 50 Kč
4.30 km, 15 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM9901 Friml Dominik OB TJ Sokol Žamberk C 2058526 80 Kč
ZAM9902 Sourada Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 1400449 80 Kč
ZAM9903 Doleček Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 2053567 80 Kč
STH9902 Vydra Martin SK Studenec C 51111 80 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 80 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín B 0002025365 80 Kč
SJC9901 Macko Lukáš Sportcentrum Jičín B 0002059739 80 Kč
SJC0005 Semiginovský Šimon Sportcentrum Jičín B 0002056271 80 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové B 207870 80 Kč
LTU9900 Juhász Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057578 80 Kč
LTU0000 Hašek Patrik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 80 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 80 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 405954 80 Kč
LPU0004 Konvalinka Jindřich OK Lokomotiva Pardubice B 434587 80 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 80 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0002070826 80 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 80 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0006 Dubský Vojtěch Sportcentrum Jičín C 0000500262 80 Kč
4.90 km, 17 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM9701 Vencl Kristián OB TJ Sokol Žamberk C 2085636 80 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 80 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí A 980351 80 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 80 Kč
LPU9702 Novotný Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 9308 80 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 80 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2011790 80 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009814 80 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice C 2035717 80 Kč
6.60 km, 22 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8709 Drobník Michal Sportcentrum Jičín C 0000009905 80 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 0007201777 80 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 80 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 80 Kč
SJC8801 Špicar Petr Sportcentrum Jičín C 9998 80 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín R 886513 80 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 80 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 410798 80 Kč
LPU9302 Kos Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 410796 80 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 887920 80 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 9199 80 Kč
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 80 Kč
6.20 km, 20 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 80 Kč
TJN8700 Strachota Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 886714 80 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí A 887162 80 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 80 Kč
CHC9602 Janeba Vladimír K.O.B. Choceň B 9572 80 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 80 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 80 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9294 80 Kč
LPU7804 Kříž Libor OK Lokomotiva Pardubice C 780722 80 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 80 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 80 Kč
SRK8001 Krmaš Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009521 80 Kč
JIL9006 Černý Vojtěch OK Jilemnice C 9091 80 Kč
4.50 km, 15 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 2083373 80 Kč
ZAM9606 Pinkas Jan OB TJ Sokol Žamberk C 2075607 80 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 7003026 80 Kč
LTU8101 Procházka Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9779 80 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 80 Kč
LPU8612 Fatura Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2067400 80 Kč
LPU8206 Odvody Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 828384 80 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 80 Kč
BRM7201 Sokol Milan Sokol Burdych C 9625 80 Kč
5.40 km, 17 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOS7801 Vrbata Alan TJ Tatran Hostinné C 9762 80 Kč
VAM7501 Műller Kamil OB Vamberk C 2049538 80 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 80 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 80 Kč
VRL7001 Červinka Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078489 80 Kč
SJC7303 Kraus Petr Sportcentrum Jičín C 0000009898 80 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 80 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 682359 80 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 80 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 80 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 80 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9650526 80 Kč
PHK7205 Kunart Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9407 80 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032382 80 Kč
BRU7301 Školník Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011799 80 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032383 80 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 80 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 80 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 7756 80 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 80 Kč
LPU6401 Kaplan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 7200596 80 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 80 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009500 80 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007204489 80 Kč
PHK7001 Cichý David OK 99 Hradec Králové C 2070821 80 Kč
3.50 km, 13 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 80 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 80 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 80 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 80 Kč
22C7100 Kronika Miroslav www.SPORTeM.info 1398999 80 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9737 80 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9373 80 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 80 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 336796 80 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 80 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 80 Kč
LPU7107 Cibulka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2049557 80 Kč
LPU7309 Froš Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049533 80 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 80 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 9543 80 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 80 Kč
SRK7401 Zemánek Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027222 80 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301106 80 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 80 Kč
BRM6101 Vodňanský Jaroslav Sokol Burdych C 2032390 80 Kč
4.40 km, 13 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6900 Müller Robert OB Vamberk C 553456 80 Kč
KUO6901 Procházka Pavel KOB Ústí nad Orlicí C 920673 80 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 80 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 80 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 80 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 80 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 80 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 80 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 80 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 80 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 80 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9653 80 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 80 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 80 Kč
LPU6503 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9270 80 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 80 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000681857 80 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 9599 80 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 80 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice C 9069 80 Kč
TYN6501 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995825 80 Kč
3.40 km, 13 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 80 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 2085624 80 Kč
ZAM7001 Borovička Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 1398979 80 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 80 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk C 2060235 80 Kč
HOS7001 Vrbata Josef TJ Tatran Hostinné C 2085611 80 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 80 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 80 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 80 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 80 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 80 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 0000009916 80 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 9837 80 Kč
LTU5801 Krejčí Jaroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9775 80 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416282 80 Kč
SHK6301 Vychodil Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 51182 80 Kč
SHK5901 Svoboda Miloslav OK Slavia Hradec Králové C 9158 80 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 80 Kč
LPU6801 Dvořák Luboš OK Lokomotiva Pardubice C 9232 80 Kč
LPU6703 Kment Libor OK Lokomotiva Pardubice C 2045218 80 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 80 Kč
3.50 km, 13 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 9571 80 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 80 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 80 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 80 Kč
SHK5900 Holeček Petr OK Slavia Hradec Králové C 2049556 80 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 80 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 80 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 80 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 80 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009818 80 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009533 80 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 80 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 80 Kč
2.40 km, 12 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 80 Kč
KOR5900 Sejkora Miroslav OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051525 80 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 80 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 80 Kč
SHK6001 Vízek Luděk OK Slavia Hradec Králové C 49629 80 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 80 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 2058468 80 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 80 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 80 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 80 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 80 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 80 Kč
2.50 km, 12 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 80 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 9039 80 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 80 Kč
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 0000009948 80 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 80 Kč
PHK4701 Jiran Václav OK 99 Hradec Králové C 301692 80 Kč
PHK3901 Weber Petr OK 99 Hradec Králové C 9460 80 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 80 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009799 80 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 80 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 80 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 80 Kč
1.70 km, 11 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM0750 Müllerová Kateřina OB Vamberk C 2060239 50 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 50 Kč
KOR0800 Langr Matyáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061791 50 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 50 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 50 Kč
VRL0602 Knob Viktor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2081354 50 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové C 2088727 50 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové C 2035704 50 Kč
SHK7351 Prokšíková Jitka OK Slavia Hradec Králové C 50 Kč
SHK0900 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové 7753 50 Kč
LPU0805 Cach Jan OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 50 Kč
LPU1252 Odvodyová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 835307 50 Kč
LPU1151 Stryková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2045250 50 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2075641 50 Kč
LPU1253 Zvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice C 515126 50 Kč
STH0701 Pochop Petr SK Studenec C 2035746 50 Kč
2.20 km, 13 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 50 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 50 Kč
SHK5701 Stulík Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9113 50 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070813 50 Kč
SRK1111 Hanl SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50 Kč
SRK1112 Šabatová SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50 Kč
BRM8451 Sokolová Tereza Sokol Burdych C 426338 50 Kč
3.30 km, 15 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7852 Kunartová Lenka OK 99 Hradec Králové C 9408 80 Kč
celkem přihlášených: 540, vklad: 36540 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.