Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
10.10.2015
Místo konání:
Žampach
Pořadatel:
KUO - KOB Ústí nad Orlicí
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D16D     D18C     D21A     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H16D     H18C     H21A     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T    
2.20 km, 65 m, 8 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 50 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083389 50 Kč
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027231 50 Kč
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009523 50 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027235 50 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 50 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice C 426360 50 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070812 50 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 50 Kč
LPU0660 Holcová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 2085568 50 Kč
LPU0690 Kuricová Natálie OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 2075619 50 Kč
LPU0651 Vodičková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2025373 50 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 50 Kč
LPU0680 Petrásová Michaela OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU0681 Lacinová Monika OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
KOR0650 Hammová Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083356 50 Kč
FSP0777 Fibírová Lucie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2081361 50 Kč
LPU0665 Kubešová Linda OK Lokomotiva Pardubice 2085592 50 Kč
BRU0551 Školníková Karla Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425516 50 Kč
2.10 km, 60 m, 8 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0550 Nepustilová Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 50 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice C 426343 50 Kč
PHK0551 Kuczerová Tereza OK 99 Hradec Králové C 2085657 50 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 2056296 50 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové C 405952 50 Kč
PHK0655 Zurynková Ema OK 99 Hradec Králové C 2067340 50 Kč
PHK0553 Zurynková Jana OK 99 Hradec Králové C 2060234 50 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425542 50 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002025350 50 Kč
BRU0651 Voláková Viktorie Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425514 50 Kč
LTU0550 Mitkovová Jindřiška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057592 50 Kč
LPU0555 Cachová Mirka OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0559 Kay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice C 2070810 50 Kč
LPU0554 Trlidová Agáta OK Lokomotiva Pardubice C 2049560 50 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec C 9050 50 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec C 9043 50 Kč
2.20 km, 90 m, 10 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice C 2078459 50 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice B 2078470 50 Kč
JIL0353 Kuříková Zuzana OK Jilemnice C 2078457 50 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí B 438036 50 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 50 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 50 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové C 2087682 50 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové B 2056274 50 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 53164 50 Kč
SHK0450 Kroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové C 2025341 50 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 50 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 410782 50 Kč
BRU0352 Jirásková Barbora Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032371 50 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice B 2032104 50 Kč
LTU0350 Kinclová Natálie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057593 50 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 50 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice C 9200532 50 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 219207 50 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 7203463 50 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 436939 50 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 2032180 50 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2025372 50 Kč
VRL0454 Suková Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078488 50 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 425599 50 Kč
SJC0451 Šemberová Anděla Sportcentrum Jičín C 4294 100 Kč
2.10 km, 70 m, 8 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0356 Pató Johanna OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov 405971 50 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057583 50 Kč
LTU0453 Junková Anna OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057581 50 Kč
VAM0350 Adamovská Kateřina OOB Vamberk C 438605 50 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU0381 Rudolfová Veronika OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
KOR0350 Šafránková Eliška OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067980 50 Kč
KOR0450 Martínková Andrea OB DDM Kostelec nad Orlicí 2087679 50 Kč
SJC0452 Růžičková Eliška Sportcentrum Jičín C 0000052618 50 Kč
LPU0361 Pinke Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 50 Kč
2.80 km, 130 m, 10 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0252 Machová Viktorie OK 99 Hradec Králové C 2070820 50 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové B 8623000 50 Kč
PHK0155 Weberová Adéla OK 99 Hradec Králové C 207832 50 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0002073747 50 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007203465 50 Kč
ZAM0152 Hnátnická Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 0000416281 50 Kč
ZAM0151 Kubíčková Iva OB TJ Sokol Žamberk A 0000416295 50 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 2058528 50 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 50 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 410360 50 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 50 Kč
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová B 1398986 50 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 9712 50 Kč
PHK0250 Suchánková Eliška OK 99 Hradec Králové B 331120 50 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín A 0002056293 50 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 0002059737 50 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín B 0002056290 50 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín B 0002075653 50 Kč
SJC0154 Tumová Adéla Sportcentrum Jičín C 0002056297 50 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín A 0002056270 50 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 416271 50 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2020709 50 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 100 Kč
2.50 km, 120 m, 9 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 50 Kč
VRL0255 Balogová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
LPU0159 Brancuská Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049518 50 Kč
LPU0161 Schlogerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 2056266 50 Kč
KOR0250 Zářecká Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí C 09594 50 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín C 0002082909 50 Kč
STH0254 Bachtíková Petra SK Studenec C 2009002 50 Kč
2.80 km, 110 m, 14 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM9951 Barnetová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053564 80 Kč
PHK9955 Kubíčková Kateřina OK 99 Hradec Králové B 682637 80 Kč
PHK9953 Truněčková Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9458 80 Kč
SHK0052 Roušalová Denisa OK Slavia Hradec Králové C 09840 80 Kč
SHK0050 Charvátová Kateřina OK Slavia Hradec Králové C 331229 80 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 0 80 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín A 0002056287 80 Kč
2.30 km, 85 m, 9 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA9950 Paděrová Anna TJ START Náchod C 405983 80 Kč
HOS0051 Vrbatová Dominika TJ Tatran Hostinné C 2080950 80 Kč
ZAM9953 Knápková Adéla OB TJ Sokol Žamberk C 0000436955 80 Kč
3.10 km, 105 m, 13 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9853 Kubečková Veronika OK 99 Hradec Králové C 224916 80 Kč
Rank. koef.: 1
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU9051 Bolechová Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 51104 80 Kč
LPU8751 Sůvová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9205 80 Kč
4.00 km, 180 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 80 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 7260024 80 Kč
SNA8951 Zákravská Šárka TJ START Náchod C 410778 80 Kč
SRK8756 Andršová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009591 80 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009536 80 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 80 Kč
LPU8952 Lennerová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9278 80 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 7202878 80 Kč
CHT8251 Matrasová Vendula OOB SK Chrast C 51982 80 Kč
DOB8851 Záveská Anna KOB Dobruška C 49612 80 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 80 Kč
3.20 km, 110 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
8RC8750 Rochlová Kateřina BZP 682628 80 Kč
HOS8551 Vrbatová Petra TJ Tatran Hostinné C 331151 80 Kč
6EC8250 Burešová Lenka Midný holky zapůjčit 80 Kč
VAM9098 Müllerová Petra OOB Vamberk C 2045224 80 Kč
ZAM9153 Chládková Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 9035 80 Kč
CHT7654 Besedová Petra OOB SK Chrast C 51776 80 Kč
CHT8152 Krejsová Martina OOB SK Chrast C 52175 80 Kč
VAM8150 Sršňová Kateřina OOB Vamberk C 9600 80 Kč
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 80 Kč
PHK8052 Říhová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 428295 80 Kč
ZAM8751 Prokopcová Jana OB TJ Sokol Žamberk 2053567 80 Kč
SHK8552 Stulíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9161 80 Kč
ZAM9151 Šponarová Lucie OB TJ Sokol Žamberk C 9030 80 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 80 Kč
LPU9155 Marešová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 405957 80 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 80 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 80 Kč
VAM7751 Kodytková Iva OOB Vamberk C 9677 80 Kč
CHT8551 Martincová Kristýna OOB SK Chrast C 63591 80 Kč
3.40 km, 140 m, 16 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 80 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 80 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 224919 80 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 336724 80 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002045240 80 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 80 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 80 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 80 Kč
NNN0012 Fejfarová Petra Neregistrovaní zapůjčit 0 Kč
3.20 km, 130 m, 14 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7251 Rykalová Jitka OOB Vamberk C 9680 80 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 80 Kč
VAM7651 Koblicová Milena OOB Vamberk C 9483 80 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 80 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 80 Kč
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 80 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 80 Kč
JIL7552 Ježková Romana OK Jilemnice C 2075623 80 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 425574 80 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 80 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 80 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 80 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 80 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 80 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009801 80 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 9735 80 Kč
SHK7751 Krunčíková Iva OK Slavia Hradec Králové C 682611 80 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 80 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 80 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 80 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9796 80 Kč
BRU7151 Kolářová Andrea Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425506 80 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032384 80 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 410784 80 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 80 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 80 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 80 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 80 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 80 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 80 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087670 80 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 80 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 0000009962 80 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 0002056264 80 Kč
FSP7555 Fibírová Zuzana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515173 80 Kč
BRU7452 Školníková Marcela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425512 80 Kč
3.20 km, 140 m, 16 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6767 Müllerová Zorka OOB Vamberk C 981805 80 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 80 Kč
PHK7060 Hlaváčková Renata OK 99 Hradec Králové C 301191 80 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 80 Kč
PHK6251 Kubíčková Marcela OK 99 Hradec Králové C 9389 80 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové 219239 80 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 80 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 80 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 80 Kč
SHK6151 Novotná Iva OK Slavia Hradec Králové C 7203454 80 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 80 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 80 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 80 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 0000009932 80 Kč
2.80 km, 105 m, 13 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6452 Veverková Yveta OOB Vamberk C 9678 80 Kč
DOB6150 Remešová Alena KOB Dobruška C 7249 80 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 80 Kč
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 80 Kč
VAM6550 Kulová Jana OOB Vamberk C 416317 80 Kč
ZAM6351 Cabalková Ivana OB TJ Sokol Žamberk C 0000053569 80 Kč
ZAM6251 Nožková Dagmar OB TJ Sokol Žamberk C 0000219272 80 Kč
SHK6753 Divecká Růžena OK Slavia Hradec Králové C 9157 80 Kč
SHK5451 Hepnerová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9108 80 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 80 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 80 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 80 Kč
LPU5653 Lennerová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9279 80 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 80 Kč
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 0000009918 80 Kč
CET6450 Záveská Anna TJ Loko Česká Třebová 232860 80 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7705 80 Kč
2.70 km, 85 m, 13 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 80 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 80 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301116 80 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 80 Kč
SHK5751 Stulíková Zuzana OK Slavia Hradec Králové C 9116 80 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 80 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 80 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 80 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 80 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 80 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 80 Kč
2.70 km, 90 m, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 80 Kč
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009539 80 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 80 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 80 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 80 Kč
2.20 km, 65 m, 8 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 50 Kč
6GC0800 Metelka Tomáš ok99 hradec kralove 331689 50 Kč
PHK0601 Hlaváček Pavel OK 99 Hradec Králové C 2073754 50 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová C 2060236 50 Kč
SRK0502 Zemánek Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425553 50 Kč
SRK0606 Toncr Štěpán SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027219 50 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov 416292 50 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 50 Kč
LPU0622 Lacina Marek OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067990 50 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 50 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 9710 50 Kč
2.10 km, 65 m, 8 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232649 50 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 50 Kč
JIL0502 Sucharda Tomáš OK Jilemnice 425538 50 Kč
PHK0501 Háp Matěj OK 99 Hradec Králové C 2017670 50 Kč
PHK0503 Kokrda Adam OK 99 Hradec Králové C 2078477 50 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové C 2070847 50 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2035735 50 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové C 2080972 50 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425589 50 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027229 50 Kč
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027238 50 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002025360 50 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové C 50 Kč
CET0501 Kovář Radim TJ Loko Česká Třebová C 2056307 50 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 50 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425561 50 Kč
LPU0504 Juška Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2045239 50 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2045219 50 Kč
LPU0507 Vodička Igor OK Lokomotiva Pardubice C 2075643 50 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka C 9702 50 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín C 0002056294 50 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2035729 50 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C zapůjčit 50 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř C 2081396 50 Kč
2.40 km, 110 m, 11 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
HOR0402 Kolátor Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2049536 50 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice B 7200597 50 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové B 2073740 50 Kč
PHK0401 Weber Adam OK 99 Hradec Králové C 426327 50 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000416342 50 Kč
SRK0301 Pokorný Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000405995 50 Kč
SRK0304 Šípek Stanislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027201 50 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073723 50 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 50 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové C 2073745 50 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 2049527 50 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové B 2088201 50 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 09828 50 Kč
SHK0301 Makovský Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2049545 50 Kč
SRK0305 Ešpandr Matěj SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027216 50 Kč
CHC0301 Grundman Viktor K.O.B. Choceň C 2060285 50 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057588 50 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057587 50 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057589 50 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 232602 50 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice B 2070815 50 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice B 2045238 50 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice B 2035734 50 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka C 9686 50 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka B 9688 50 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka B 9693 50 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 9709 50 Kč
PHK0403 Suchánek Adam OK 99 Hradec Králové C 2080985 50 Kč
SJC0404 Vitvar Radim Sportcentrum Jičín C 0002080982 50 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 2049515 50 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2017678 50 Kč
2.20 km, 80 m, 9 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM0400 Koblic Jan OOB Vamberk C 9528 50 Kč
PHK0402 Kokrda Vojtěch OK 99 Hradec Králové C 2078476 50 Kč
PHK0303 Valenta Šimon OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2087702 50 Kč
CHC0302 Slavík Matěj K.O.B. Choceň C 9558 50 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU0321 Lacina Jindřich OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 50 Kč
KOR0400 Kopecký Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083387 50 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051472 50 Kč
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 0000004742 50 Kč
SJC0406 Růžička Jan Sportcentrum Jičín C 0000004290 50 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053544 50 Kč
SJC0405 Tuček Jakub Sportcentrum Jičín C 0002088208 50 Kč
LPU0311 Pinke Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 50 Kč
3.00 km, 150 m, 13 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 50 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 50 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice B 2078455 50 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 50 Kč
JIL0101 Kynčl Vojtěch OK Jilemnice B 232622 50 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 50 Kč
HOR0203 Vaňura Vít TJ Jiskra Hořice C 4768 50 Kč
PHK0202 Bárta Šimon OK 99 Hradec Králové B 9428 50 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové B 682336 50 Kč
PHK0100 Kučera Jan OK 99 Hradec Králové B 336757 50 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 2058465 50 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 50 Kč
VRL0302 Waněk Hubert OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7200595 50 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000405991 50 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000301130 50 Kč
SRK0203 Tomeš Matyáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000405993 50 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 50 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové C 9190 50 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9496 50 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 405998 50 Kč
BRU0104 Kolář Adam Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 0000425513 50 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 0002032387 50 Kč
CET0102 Kovář Lukáš TJ Loko Česká Třebová C 2035730 50 Kč
BRU0101 Kolář Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 331235 50 Kč
LTU0200 Hanák Dominik OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057586 50 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2075644 50 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2032156 50 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 9744 50 Kč
SJC0201 Franta Jonáš Sportcentrum Jičín B 0002056299 50 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín A 0002056295 50 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 0002053545 50 Kč
VRL0103 Krampera Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425565 50 Kč
BRU0103 Školník Eduard Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011796 50 Kč
2.50 km, 100 m, 9 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0202 Mejsnar Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
HOR0200 Kuneš Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2032181 50 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057576 50 Kč
KOR0201 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061852 50 Kč
KUN0101 Rusz Rostislav TJ Sokol Kunvald C 9017 50 Kč
3.40 km, 135 m, 16 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 80 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice 425529 80 Kč
PHK9904 Hůlek Matěj OK 99 Hradec Králové C 9831 80 Kč
PHK9900 Kučera Kryšpín OK 99 Hradec Králové C 2075657 80 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 405954 80 Kč
BRU0002 Jansa Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032372 80 Kč
LTU9900 Juhász Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057578 80 Kč
LTU0000 Hašek Patrik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 80 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 80 Kč
LPU0009 Bürger Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2032196 80 Kč
STH9902 Vydra Martin SK Studenec C 51111 80 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín B 0002025365 80 Kč
SJC9901 Macko Lukáš Sportcentrum Jičín B 0002059739 80 Kč
SJC0005 Semiginovský Šimon Sportcentrum Jičín B 0002056271 80 Kč
2.60 km, 90 m, 10 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0000 Morvay Tomáš OK 99 Hradec Králové C 80 Kč
DOB0000 Dudášek Ondřej KOB Dobruška C 7254 80 Kč
4.10 km, 200 m, 19 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice C 2035717 80 Kč
LPU9707 Míča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2032186 80 Kč
LPU9702 Novotný Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 9308 80 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 80 Kč
KOR9700 Šafránek Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083388 80 Kč
SJC9802 Doležal Vít Sportcentrum Jičín B 0002060206 80 Kč
5.10 km, 220 m, 23 kontrol
Rank. koef.: 1
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 80 Kč
BRU6901 Kolář Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2033639 80 Kč
LTU9102 Lazák Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515479 80 Kč
4.90 km, 210 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 7206543 80 Kč
66C8501 Krunčík Pavel Amatéři 682691 80 Kč
OSN7700 Nepustil Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52000 80 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OOB Vamberk C 7003026 80 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 80 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 80 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 53155 80 Kč
VAM8801 Petras Tomáš OOB Vamberk C 7202867 80 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 80 Kč
SRK8001 Krmaš Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009521 80 Kč
SRK9201 Handl Jindřich SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009486 80 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 80 Kč
SHK8501 Chmelař Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9154 80 Kč
SHK8215 Bláha Jan OK Slavia Hradec Králové C 9145 80 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 2053589 80 Kč
CHC9602 Janeba Vladimír K.O.B. Choceň B 9572 80 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 80 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9294 80 Kč
LPU7601 Jirásek Aleš OK Lokomotiva Pardubice C 997601 80 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2079499 80 Kč
LPU9114 Lehár Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2088721 80 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9269 80 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 80 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín A 0002053542 80 Kč
NNN0021 Hanuš Pavel Neregistrovaní 09575 80 Kč
VAM9301 Smutný Šimon OOB Vamberk C 9589 80 Kč
CHT8502 Martinec Petr OOB SK Chrast C 52168 80 Kč
SNA7106 Macek Martin TJ START Náchod C 9390 80 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 80 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 2081397 80 Kč
4.30 km, 175 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM9701 Vyskočil Štěpán OOB Vamberk C 438629 80 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 80 Kč
ALB8500 Sojka Lukáš OOB Albrechtice nad Orlicí C 7218 80 Kč
ALB8401 Roll Martin OOB Albrechtice nad Orlicí C 7207 80 Kč
VAM8001 Sršeň Tomáš OOB Vamberk C 9590 80 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 9464 80 Kč
VAM9700 Kula Tadeáš OOB Vamberk 51465 80 Kč
NNN0002 Petr Novotný Neregistrovaní 2067992 80 Kč
ZAM9606 Pinkas Jan OB TJ Sokol Žamberk C 0002075607 80 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 2083373 80 Kč
LTU8101 Procházka Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9779 80 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 80 Kč
SNA7201 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9614 80 Kč
LPU9102 Macl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9867 80 Kč
LPU8206 Odvody Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 828384 80 Kč
BRM7201 Sokol Milan Sokol Burdych C 9625 80 Kč
KOR9000 Růžička Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí 2067958 80 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 80 Kč
4.40 km, 210 m, 21 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOS7801 Vrbata Alan TJ Tatran Hostinné C 9762 80 Kč
VAM7601 Koblic Jan OOB Vamberk C 2032163 80 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 80 Kč
VAM7401 Netopil Libor OOB Vamberk C 1700083 80 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 80 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 80 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 80 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032382 80 Kč
BRU7101 Kolář Zdeněk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425502 80 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032383 80 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 80 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 80 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 80 Kč
NNN0011 Brožek Jan Neregistrovaní zapůjčit 0 Kč
SJC7303 Kraus Petr Sportcentrum Jičín C 0000009898 80 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C zapůjčit 80 Kč
BRU7301 Školník Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011799 80 Kč
3.40 km, 180 m, 16 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 80 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 80 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OOB Vamberk C 09586 80 Kč
BRM6101 Vodňanský Jaroslav Sokol Burdych C 2032390 80 Kč
22C7100 Kronika Miroslav www.SPORTeM.info 1398999 80 Kč
JIL7301 Ježek Zdenek OK Jilemnice C 2075668 80 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 80 Kč
PHK7201 Háp Petr OK 99 Hradec Králové C 9367 80 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9373 80 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 80 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 336796 80 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 80 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301106 80 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9737 80 Kč
VAM7200 Adamovský Michal OOB Vamberk C 9852 80 Kč
1FC7800 Vávra Aleš Wamaš zapůjčit 80 Kč
LPU7522 Trlida Vratislav OK Lokomotiva Pardubice 80 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 80 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 80 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 80 Kč
KUN7201 Rusz Roman TJ Sokol Kunvald C 425598 80 Kč
VAM7501 Műller Kamil OOB Vamberk C 2049538 80 Kč
3.90 km, 200 m, 19 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM5801 Tupec Jiří OOB Vamberk C 9599 80 Kč
VAM6900 Müller Robert OOB Vamberk C 553456 80 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9552 80 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 80 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 80 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 80 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000681857 80 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301158 80 Kč
HOS6701 Hanuš Karel TJ Tatran Hostinné C 9754 80 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 80 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 80 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice C 9069 80 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 80 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 80 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 80 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 80 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 80 Kč
CHC6501 Půlpán Roman K.O.B. Choceň C 9561 80 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2049528 80 Kč
VAM6403 Hostaš Zdeněk OOB Vamberk C 9685 80 Kč
3.20 km, 180 m, 15 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6401 Rykala Karel OOB Vamberk C 9671 80 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 80 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk C 2060235 80 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 80 Kč
DOB7001 Dudášek Karel KOB Dobruška C 888649 80 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 80 Kč
CHT6910 Beseda Pavel OOB SK Chrast C 51777 80 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 80 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 80 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 80 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 80 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 9837 80 Kč
HOS7001 Vrbata Josef TJ Tatran Hostinné C 2085611 80 Kč
SRK6702 Handl Jindřich SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009530 80 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 2085624 80 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 80 Kč
BRU6701 Šváb Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425509 80 Kč
BRU6902 Frömmel Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033633 80 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 80 Kč
LTU5801 Krejčí Jaroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9775 80 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 80 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416282 80 Kč
LPU6803 Brancuský Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 2075640 80 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 80 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9025 80 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 0000009916 80 Kč
ZAM7001 Borovička Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 1398979 80 Kč
2MX6200 Vladimír Lederer neregistrovaný Lederer zapůjčit 80 Kč
SMB5801 Svoboda Slavomír SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 897344 80 Kč
3.50 km, 160 m, 17 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 80 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 80 Kč
SNA5649 Kalibán Pavel TJ START Náchod C 9646 80 Kč
DOB5600 Tůma Miloš KOB Dobruška C 7243 80 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009818 80 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009533 80 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 9571 80 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 80 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9215 80 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9027 80 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 80 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 80 Kč
TYN5602 Vlček Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995828 80 Kč
2.90 km, 120 m, 13 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET5901 Cink Lubomír TJ Loko Česká Třebová C 434838 80 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 80 Kč
SHK6001 Vízek Luděk OK Slavia Hradec Králové C 49629 80 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 80 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 2058468 80 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 80 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 80 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 80 Kč
TYN5301 Beňo Miroslav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9731 80 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 80 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 80 Kč
LPU5409 Sůva Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9204 80 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 80 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 80 Kč
KOR5900 Sejkora Miroslav OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051525 80 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 80 Kč
2.90 km, 120 m, 15 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 80 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 80 Kč
PHK4701 Jiran Václav OK 99 Hradec Králové C 301692 80 Kč
PHK3901 Weber Petr OK 99 Hradec Králové C 9460 80 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009799 80 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 80 Kč
SRK4901 Daníček Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009800 80 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 80 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 80 Kč
2.70 km, 100 m, 12 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 80 Kč
LPU4001 Koudelka Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9347 80 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 80 Kč
2.30 km, 65 m, 11 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM0550 Mikysková Adéla OOB Vamberk C 51468 50 Kč
OSN0999 Nepustilová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 50 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 50 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 50 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové C 2088727 50 Kč
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 361913 50 Kč
ZAM1001 Svejštil Martin OB TJ Sokol Žamberk C 0000009593 50 Kč
SHK0700 Kurka Antonín OK Slavia Hradec Králové C 50 Kč
SRK0707 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 425588 50 Kč
BRU0700 Jirásek Petr Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425503 50 Kč
LTU0800 Termer Štěpán OOB TJ Lokomotiva Trutnov 425571 50 Kč
LPU0896 Trlidová Adriana OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 232607 50 Kč
LPU1352 Jirásková Julie OK Lokomotiva Pardubice C 2080983 50 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 50 Kč
LPU1252 Odvodyová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 835307 50 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2075641 50 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 9299 50 Kč
LPU1251 Zitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049546 50 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 9211 50 Kč
LPU1253 Zvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice C 515126 50 Kč
KUN0651 Krejsová Adéla TJ Sokol Kunvald 9028 50 Kč
CET1103 Šafář Jakub TJ Loko Česká Třebová C 9725 50 Kč
KOR0800 Langr Matyáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061791 50 Kč
KOR0802 Novotný Michal OB DDM Kostelec nad Orlicí 2051501 50 Kč
JILxxxx Suchardová Ella OK Jilemnice 09734 50 Kč
KUO0091 Šparlinek Jan KOB Ústí nad Orlicí zapůjčit 50 Kč
ASU1249 Macek Václav Magnus Orienteering C zapůjčit 50 Kč
SNA0850 Macková Šárka TJ START Náchod C 2060238 50 Kč
FSP0900 Fibír Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 49636 50 Kč
KUN0751 Ruszová Svatava TJ Sokol Kunvald C 9022 50 Kč
CTB9999 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř 50 Kč
CHT1051 Besedová Barborka OOB SK Chrast C 232881 50 Kč
2.30 km, 70 m, 12 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7150 Paděrová Helena TJ START Náchod C 50 Kč
JIL7852 Pitrmucová Šárka OK Jilemnice C 301611 50 Kč
HOR6800 Vaňura Tomáš TJ Jiskra Hořice C zapůjčit 50 Kč
HOR6850 Vaňurová Marcela TJ Jiskra Hořice C 2078472 50 Kč
VAM0606 Koblic Martin OOB Vamberk C 9515 50 Kč
SRK7652 Cejpková Lenka SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9794 50 Kč
SRK7711 Stavrinou Marios SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 2027228 50 Kč
SRK7712 Hanl Vratislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 2027214 50 Kč
ZAM8310 Prokopec Michal OB TJ Sokol Žamberk 0000009285 50 Kč
SHK5701 Stulík Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9113 50 Kč
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 50 Kč
SRK7717 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 9795 50 Kč
SRK7777 Šabatová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 425579 50 Kč
SRK5515 Pokorný Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 2027249 50 Kč
SRK7718 Šeps Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 2027222 50 Kč
SRK7778 Ešpandrová Eliška SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 301107 50 Kč
BRU6851 Švábová Michaela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002011794 50 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50 Kč
LTU8400 Ondrejček Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov 301593 50 Kč
LPU8888 Lacina Martin OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU7663 Schlogerová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 2056304 50 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 50 Kč
BRM8451 Sokolová Tereza Sokol Burdych C 426338 50 Kč
KOR7050 Hammová Dita OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083380 50 Kč
KOR7300 Vých Luboš OB DDM Kostelec nad Orlicí 2051520 50 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí 2087632 50 Kč
KOR8550 Novotná Tereza OB DDM Kostelec nad Orlicí 09598 50 Kč
JIL0000 Suchardová Jana OK Jilemnice 426351 50 Kč
KOR8150 Zářecká Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí 2051498 50 Kč
PHKxxx1 Milada Blechová OK 99 Hradec Králové 09171 50 Kč
NNN0013 Brožek Petr Neregistrovaní zapůjčit 0 Kč
NNN0014 Žďárková Kateřina Neregistrovaní zapůjčit 0 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070813 50 Kč
49C6900 Dachovský Radovan Tempo Malšovice 09468 50 Kč
NNN0031 Kokrdová Věra Neregistrovaní 2080919 50 Kč
3.50 km, 160 m, 16 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN0000 Prokeš Tomáš Neregistrovaní zapůjčit 80 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 80 Kč
PHK7207 Pompach Martin OK 99 Hradec Králové C 2049570 80 Kč
BRU7251 Frömmelová Dana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000887923 80 Kč
LPU7580 Petrásová Simona OK Lokomotiva Pardubice 80 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 2073715 80 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 80 Kč
NNN0032 Holý Michal Neregistrovaní 2085010 80 Kč
celkem přihlášených: 637, vklad: 42040 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.