Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
24.10.2015
Místo konání:
Rudník - Leopoldov, č.p. 58
Pořadatel:
LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D16D     D18C     D21A     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H16D     H18C     H21A     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T    
3.30 km, 7 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0551 Šlesingerová Sára KOB Ústí nad Orlicí 2085581 50 Kč
CHC0652 Krummerová Veronika K.O.B. Choceň C 206484 50 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083389 50 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín 0000004745 50 Kč
SJC0651 Kovaříková Daniela Sportcentrum Jičín C 0000004293 50 Kč
KOR0650 Hammová Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083356 50 Kč
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027231 50 Kč
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009523 50 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027235 50 Kč
49P0650 Banasiak Anna (POL) DFS Wrocław 9992006 50 Kč
STH0750 Bulušková Barbora SK Studenec C 50 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070812 50 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 50 Kč
LPU0660 Holcová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 2085568 50 Kč
LPU0652 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045220 50 Kč
LPU0690 Kuricová Natálie OK Lokomotiva Pardubice C 2075647 50 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 2075619 50 Kč
LPU0651 Vodičková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2025373 50 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OB Vamberk C 51468 50 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 100 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 100 Kč
2.40 km, 10 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice C 426343 50 Kč
BRU0651 Voláková Viktorie Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425514 50 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425542 50 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002025350 50 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec C 9043 50 Kč
LTU0550 Mitkovová Jindřiška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057592 50 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí C 2085600 50 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
PHK0551 Kuczerová Tereza OK 99 Hradec Králové C 2085657 50 Kč
PHK0651 Kučerová Amálie Evelína OK 99 Hradec Králové C 9424 50 Kč
PHK0561 Matušincová Anna OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 2056296 50 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové C 405952 50 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové C 2085583 50 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2073718 50 Kč
PHK0557 Rychterová Lucie OK 99 Hradec Králové C 28659 50 Kč
PHK0655 Zurynková Ema OK 99 Hradec Králové C 2067340 50 Kč
PHK0553 Zurynková Jana OK 99 Hradec Králové C 2060234 50 Kč
3.30 km, 10 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 425599 50 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí C 2087684 50 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 438036 50 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice C 2078459 50 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice B 2078470 50 Kč
JIL0353 Kuříková Zuzana OK Jilemnice C 2078457 50 Kč
JIL0354 Kynčlová Jiřina OK Jilemnice C 2078453 50 Kč
SJC0351 Procházková Kateřina Sportcentrum Jičín C 0000004285 50 Kč
SJC0452 Růžičková Eliška Sportcentrum Jičín C 0000052618 50 Kč
SHK0450 Kroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové C 2025341 50 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 50 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 410782 50 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 50 Kč
49P0450 Banasiak Joanna (POL) DFS Wrocław 9992004 50 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078482 50 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice B 2032104 50 Kč
VRL0352 Matoušová Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2035739 50 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 425585 50 Kč
LTU0350 Kinclová Natálie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057593 50 Kč
LTU0450 Suková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057591 50 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 219207 50 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 7203463 50 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 436939 50 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 2032180 50 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2025372 50 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 50 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 50 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové C 2087682 50 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové B 2056274 50 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 53164 50 Kč
2.40 km, 8 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR0351 Bolechová Vendula TJ Jiskra Hořice C 50 Kč
KOR0350 Šafránková Eliška OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067980 50 Kč
SHK0355 Prokšíková Anna Agáta OK Slavia Hradec Králové C 9196 50 Kč
SHK0352 Morávková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 51489 50 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425566 50 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057583 50 Kč
LTU0453 Junková Anna OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057581 50 Kč
LPU0361 Pinke Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2075616 50 Kč
LPU0453 Zajícová Radomíra OK Lokomotiva Pardubice C 2085592 50 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov 405971 50 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové C 9423 50 Kč
PHK0356 Pató Johanna OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
VAM0350 Adamovská Kateřina OB Vamberk C 438605 100 Kč
3.80 km, 12 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 416271 50 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 50 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň B 9560 50 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín A 0002056293 50 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 0002059737 50 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín B 0002056290 50 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín B 0002075653 50 Kč
SJC0154 Tumová Adéla Sportcentrum Jičín C 0002056297 50 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín A 0002056270 50 Kč
ZAM0151 Kubíčková Iva OB T.J. Sokol Žamberk A 0000416295 50 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 2058528 50 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 410360 50 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 50 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 50 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0002073747 50 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007203465 50 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2020709 50 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec C 51108 50 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 7201779 50 Kč
PHK0252 Machová Viktorie OK 99 Hradec Králové C 2070820 50 Kč
PHK0250 Suchánková Eliška OK 99 Hradec Králové B 331120 50 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové B 8623000 50 Kč
3.30 km, 10 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0250 Zářecká Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí C 09594 50 Kč
HOR0150 Loukotová Adéla TJ Jiskra Hořice C 50 Kč
ZAM0152 Hnátnická Zuzana OB T.J. Sokol Žamberk C 0000416281 50 Kč
ZAM0251 Mikysková Doubravka OB T.J. Sokol Žamberk C 0000009285 50 Kč
STH0153 Hamáčková Eliška SK Studenec C 50 Kč
STH0254 Bachtíková Petra SK Studenec C 2009002 50 Kč
STH0151 Dubská Terezie SK Studenec C 9955 50 Kč
LPU0159 Brancuská Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049518 50 Kč
LPU0161 Schlogerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 2056266 50 Kč
PHK0256 Holšteinová Veronika OK 99 Hradec Králové C 51176 50 Kč
4.50 km, 17 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM9951 Barnetová Veronika OB T.J. Sokol Žamberk C 2053564 80 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 80 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín A 0002056287 80 Kč
ZAM9952 Boková Ivana OB T.J. Sokol Žamberk C 2075624 80 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 80 Kč
SHK0052 Roušalová Denisa OK Slavia Hradec Králové C 09840 80 Kč
SHK0050 Charvátová Kateřina OK Slavia Hradec Králové C 331229 80 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2032127 80 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec C 7204974 80 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2049516 80 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 7201814 80 Kč
PHK9955 Kubíčková Kateřina OK 99 Hradec Králové B 682637 80 Kč
PHK9953 Truněčková Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9458 80 Kč
VRL0051 Stará Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426374 80 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice A 2025352 80 Kč
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí C 2075693 160 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOS0051 Vrbatová Dominika TJ Tatran Hostinné C 2080950 80 Kč
5.10 km, 16 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 80 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice A 2070818 80 Kč
PHK9853 Kubečková Veronika OK 99 Hradec Králové C 224916 80 Kč
6.30 km, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 80 Kč
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka C 7201202 80 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 1398538 80 Kč
TJN7754 Hrobařová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9482 80 Kč
SHK8658 Novotná Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9101107 80 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 515086 80 Kč
AOP8851 König Lucie Orientační Běh Opava C 553449 80 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 80 Kč
5.90 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 80 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 80 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 80 Kč
CHC8851 Pěluchová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 80 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 995884 80 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 80 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009536 80 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 7260024 80 Kč
LPU9357 Kulhavá Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 219279 80 Kč
ZAM9652 Skalická Karolína OB T.J. Sokol Žamberk B 1400431 80 Kč
PHK8852 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 9355 80 Kč
PHK8152 Matušincová Lucie OK 99 Hradec Králové C 52185 80 Kč
PHK7250 Metelková Taťána OK 99 Hradec Králové C 434591 80 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 2085610 80 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 80 Kč
VPM7551 Hasmanová Lenka KOS Slavia Plzeň C 2060390 160 Kč
4.70 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT7654 Besedová Petra OOB SK Chrast C 51776 80 Kč
8RC8750 Rochlová Kateřina BZP 682628 80 Kč
VRL8254 Poláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331655 80 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8966 80 Kč
VAM9098 Müllerová Petra OB Vamberk C 2045224 80 Kč
ALB9050 Horká Marie OOB Albrechtice nad Orlicí C 8279 80 Kč
LPU8257 Procházková Romana OK Lokomotiva Pardubice C 410783 80 Kč
DOB8750 Khýnová Radka KOB Dobruška C 7221 80 Kč
PHK9151 Balcarová Mirka OK 99 Hradec Králové C 49696 80 Kč
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 80 Kč
PHK9351 Koutná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 410800 80 Kč
PHK8052 Říhová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 428295 80 Kč
SHK8552 Stulíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9161 160 Kč
5.50 km, 21 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7151 Waňková Dita OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331619 80 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232639 80 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 80 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 9192 80 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002045240 80 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009501 80 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009503 80 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206478 80 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 80 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 80 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 80 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 682334 80 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 80 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 224919 80 Kč
PHK7752 Rychterová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9409 80 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 336724 80 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 80 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 9431 160 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 160 Kč
4.00 km, 13 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 9680 80 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 80 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 80 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 887160 80 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 80 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 80 Kč
JIL7552 Ježková Romana OK Jilemnice C 2075623 80 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 425574 80 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 80 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 0000009962 80 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 0002056264 80 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087670 80 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 80 Kč
BRU7151 Kolářová Andrea Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425506 80 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032384 80 Kč
BRU7550 Mádlová Denisa Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425507 80 Kč
SHK7751 Krunčíková Iva OK Slavia Hradec Králové C 682611 80 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 80 Kč
SHK7351 Prokšíková Jitka OK Slavia Hradec Králové C 80 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 80 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 80 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009801 80 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009796 80 Kč
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 80 Kč
VRL7154 Matoušová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331359 80 Kč
STH7753 Linková Eva SK Studenec C 253377 80 Kč
STH7752 Štefanová Klára SK Studenec C 2303942 80 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 80 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 80 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 410784 80 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 80 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 80 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 80 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 9735 80 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 80 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 80 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 80 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 80 Kč
4.40 km, 18 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 80 Kč
45X7050 Hlavatá Pavla PAT Praha 253812 80 Kč
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 80 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 80 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 0000009932 80 Kč
VAM6767 Müllerová Zorka OB Vamberk C 981805 80 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 80 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 80 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 80 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 80 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 80 Kč
LPU7053 Žáková Marcela OK Lokomotiva Pardubice C 425554 80 Kč
69P6850 Kurzyp Anna (POL) MKS MOS Wrocław 2016288 80 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 80 Kč
PHK6251 Kubíčková Marcela OK 99 Hradec Králové C 9389 80 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové 219239 80 Kč
PHK7050 Vlkanova Hana OK 99 Hradec Králové C 2067950 80 Kč
3.60 km, 15 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 80 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 80 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 80 Kč
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 0000009918 80 Kč
ZAM6351 Cabalková Ivana OB T.J. Sokol Žamberk C 0000053569 80 Kč
ZAM6051 Nováková Miloslava OB T.J. Sokol Žamberk C 0000009592 80 Kč
ZAM6251 Nožková Dagmar OB T.J. Sokol Žamberk C 0000219272 80 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 80 Kč
SHK6450 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 49868 80 Kč
SHK5451 Hepnerová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9108 80 Kč
VAM6550 Kulová Jana OB Vamberk C 416317 80 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 80 Kč
LPU5653 Lennerová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9279 80 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 80 Kč
LPU6351 Weisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 80 Kč
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 80 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 80 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 80 Kč
3.60 km, 15 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 80 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 80 Kč
SHK5853 Svobodová Eva OK Slavia Hradec Králové C 301696 80 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 80 Kč
SHK5751 Stulíková Zuzana OK Slavia Hradec Králové C 9116 80 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 80 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 80 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 80 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301116 80 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 80 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 80 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 80 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 80 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 80 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 80 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 80 Kč
2.80 km, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB T.J. Sokol Žamberk C 9033 80 Kč
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009539 80 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 80 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 80 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 80 Kč
3.30 km, 7 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 50 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 50 Kč
6GC0800 Metelka Tomáš ok99 hradec kralove 331689 50 Kč
SJC0602 Dlabola Jakub Sportcentrum Jičín C 0000004275 50 Kč
SJC0801 Kopecký Michal Sportcentrum Jičín C 0000008224 50 Kč
KOR0500 Zářecký Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087679 50 Kč
KOR0800 Langr Matyáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061791 50 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067990 50 Kč
SRK0606 Toncr Štěpán SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027219 50 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov 416292 50 Kč
LTU0800 Termer Štěpán OOB TJ Lokomotiva Trutnov 425571 50 Kč
PHK0601 Hlaváček Pavel OK 99 Hradec Králové C 2073754 50 Kč
PHK0506 Polanský Tomáš OK 99 Hradec Králové C 2085620 50 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 9710 50 Kč
2.60 km, 9 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 50 Kč
JIL0502 Sucharda Tomáš OK Jilemnice 425538 50 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín C 0002056294 50 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín C 0000008225 50 Kč
ZAM0501 Hiller Vojtěch OB T.J. Sokol Žamberk C 0000009029 50 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425589 50 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027229 50 Kč
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027238 50 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002025360 50 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078481 50 Kč
STH0500 Štefan Jan SK Studenec C 9045 50 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 50 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425561 50 Kč
LPU0504 Juška Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2045239 50 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2045219 50 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2035729 50 Kč
STH0502 Pfeifer Erik SK Studenec C 253376 50 Kč
69P0600 Kurzyp Michał (POL) MKS MOS Wrocław 2057139 50 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové C 2070847 50 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2035735 50 Kč
PHK0603 Severa Lukáš OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové C 2080972 50 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka C 9702 50 Kč
PHK0501 Háp Matěj OK 99 Hradec Králové C 2017670 100 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232649 100 Kč
3.20 km, 11 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice B 7200597 50 Kč
HOR0402 Kolátor Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2049536 50 Kč
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 0000004742 50 Kč
SJC0406 Růžička Jan Sportcentrum Jičín C 0000004290 50 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053544 50 Kč
SJC0404 Vitvar Radim Sportcentrum Jičín C 0002080982 50 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073723 50 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 50 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové C 2073745 50 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 2049527 50 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové B 2088201 50 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 09828 50 Kč
SHK0301 Makovský Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2049545 50 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000416342 50 Kč
SRK0304 Šípek Stanislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027201 50 Kč
49P0300 Toborek Jakub (POL) DFS Wrocław 2016284 50 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2017678 50 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057588 50 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057589 50 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057587 50 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 232602 50 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice B 2070815 50 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice B 2045238 50 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice B 2035734 50 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 2049515 50 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové B 2073740 50 Kč
PHK0403 Suchánek Adam OK 99 Hradec Králové C 2080985 50 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka C 9686 50 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka B 9688 50 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 9709 50 Kč
2.50 km, 7 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0405 Tuček Jakub Sportcentrum Jičín C 0002088208 50 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 50 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051472 50 Kč
BRU0400 Mádle Kryštof Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011798 50 Kč
LTU0402 Termer Václav OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50 Kč
KUO0301 Pávek Ondřej KOB Ústí nad Orlicí C 2085585 50 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 50 Kč
LPU0311 Pinke Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 2049542 50 Kč
CHC0402 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 232905 50 Kč
PHK0303 Valenta Šimon OK 99 Hradec Králové C 2090871 50 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2087702 100 Kč
4.50 km, 17 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0202 Mejsnar Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 50 Kč
VRL0302 Waněk Hubert OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7200595 50 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 50 Kč
VRL0103 Krampera Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425565 50 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice B 2078455 50 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 50 Kč
JIL0101 Kynčl Vojtěch OK Jilemnice B 232622 50 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 50 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 50 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín A 0002056295 50 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 0002053545 50 Kč
HOR0203 Vaňura Vít TJ Jiskra Hořice C 4768 50 Kč
ZAM0202 Pachel Jakub OB T.J. Sokol Žamberk B 0000009284 50 Kč
BRU0104 Kolář Adam Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 0000425513 50 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 0002032387 50 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 50 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové C 9190 50 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000405991 50 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009496 50 Kč
SRK0203 Tomeš Matyáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000405993 50 Kč
BRU0101 Kolář Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 331235 50 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 303925 50 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec B 7204987 50 Kč
LTU0200 Hanák Dominik OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057586 50 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 7201763 50 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2075644 50 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2032156 50 Kč
LPU0207 Šimek Viktor OK Lokomotiva Pardubice C 2049517 50 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 50 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 9744 50 Kč
69P0200 Kurzyp Stanisław (POL) MKS MOS Wrocław 2057140 50 Kč
PHK0202 Bárta Šimon OK 99 Hradec Králové B 9428 50 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové B 682336 50 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 50 Kč
VPM0201 Hasman Marek KOS Slavia Plzeň A 2042505 100 Kč
3.20 km, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0201 Kudrna Dalibor KOB Ústí nad Orlicí C 52324 50 Kč
HOR0200 Kuneš Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2032181 50 Kč
KOR0201 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061852 50 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057576 50 Kč
KUO0202 Kroutil Jan KOB Ústí nad Orlicí 000131 50 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058486 50 Kč
5.60 km, 20 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 80 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 80 Kč
SJC9901 Macko Lukáš Sportcentrum Jičín B 0002059739 80 Kč
SJC0005 Semiginovský Šimon Sportcentrum Jičín B 0002056271 80 Kč
BRU0002 Jansa Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032372 80 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 405954 80 Kč
LPU0004 Konvalinka Jindřich OK Lokomotiva Pardubice B 434587 80 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 80 Kč
PHK9904 Hůlek Matěj OK 99 Hradec Králové C 9831 80 Kč
PHK9900 Kučera Kryšpín OK 99 Hradec Králové C 2075657 80 Kč
VRL0001 Kubát Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 339555 160 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové B 1413977 160 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0006 Dubský Vojtěch Sportcentrum Jičín C 0000500262 80 Kč
7.10 km, 26 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice C 2035717 80 Kč
ZAM9701 Vencl Kristián OB T.J. Sokol Žamberk C 0002085636 80 Kč
ZAM9801 Lauterbach David OB T.J. Sokol Žamberk B 0002085646 80 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002017682 80 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 80 Kč
LPU9707 Míča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2032186 80 Kč
LPU9702 Novotný Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 9308 80 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 80 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 80 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 9110998 80 Kč
8.70 km, 29 kontrol
Rank. koef.: 1
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 1003623 80 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 9705 80 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 80 Kč
KAM6501 Kozák Petr OK Kamenice C 51733 80 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 80 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 995807 80 Kč
BRU6901 Kolář Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2033639 80 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 80 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 80 Kč
DOB7405 Čáp Ondřej KOB Dobruška C 7241 80 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 80 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 80 Kč
LPU8605 Lenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 1403417 80 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice R 1602634 80 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 2053589 80 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 80 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 80 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 80 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 9189 80 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 80 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 80 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 160 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 80 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 80 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 160 Kč
8.00 km, 27 kontrol
Rank. koef.: 1
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 887930 80 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 80 Kč
66C8501 Krunčík Pavel Amatéři 682691 80 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 80 Kč
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682092 80 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9000 80 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 7003026 80 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 80 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8973 80 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín A 0002053542 80 Kč
SHK8904 Tomalík Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 1404034 80 Kč
SHK8501 Chmelař Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9154 80 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 80 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 80 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9294 80 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 920672 80 Kč
LPU7804 Kříž Libor OK Lokomotiva Pardubice C 780722 80 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9269 80 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 80 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 80 Kč
33X8500 Falta Ondřej ExJil 9750 80 Kč
SNA7106 Macek Martin TJ START Náchod C 9390 80 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 2078454 80 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 7203469 80 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 80 Kč
NPA8301 Bartoň Zdeněk SK LOB Nová Paka C 2073743 80 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 981811 80 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 80 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 80 Kč
7.10 km, 26 kontrol
Rank. koef.: 1
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 80 Kč
46X8500 Jurga Vojtěch Krutě Kruté Krůty 2087671 80 Kč
46X8900 Jurga Václav Krutě Kruté Krůty 2800296 80 Kč
KOR9000 Růžička Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí 2067958 80 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB T.J. Sokol Žamberk C 0002083373 80 Kč
ZAM9606 Pinkas Jan OB T.J. Sokol Žamberk C 0002075607 80 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 80 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 80 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 80 Kč
BRM7201 Sokol Milan Sokol Burdych C 9625 80 Kč
VAM9700 Kula Tadeáš OB Vamberk 51465 80 Kč
7.60 km, 26 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 80 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 80 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 80 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 80 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 80 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 80 Kč
SJC7303 Kraus Petr Sportcentrum Jičín C 0000009898 80 Kč
LTP6502 Würz Jiří OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7204992 80 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032382 80 Kč
BRU7101 Kolář Zdeněk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425502 80 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032383 80 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 80 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009500 80 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007204489 80 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 80 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 80 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 80 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 80 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 682359 80 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 80 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 80 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9111166 80 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 160 Kč
VPM6901 Hasman Jan KOS Slavia Plzeň C 2060391 160 Kč
5.80 km, 22 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 80 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 80 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 425587 80 Kč
CHC7301 Krummer Jiří K.O.B. Choceň C 206468 80 Kč
22C7100 Kronika Miroslav www.SPORTeM.info 1398999 80 Kč
JIL7301 Ježek Zdenek OK Jilemnice C 2075668 80 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 80 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 80 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 80 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 80 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 80 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301106 80 Kč
49P7100 Szczygieł Marcin (POL) DFS Wrocław 2016300 80 Kč
49P7300 Banasiak Marcin (POL) DFS Wrocław 2016286 80 Kč
KUO7101 Holubář David KOB Ústí nad Orlicí C 2060252 80 Kč
LPU7309 Froš Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049533 80 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 80 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9737 80 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9373 80 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 80 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 336796 80 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 80 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OB Vamberk C 09586 80 Kč
PHK7201 Háp Petr OK 99 Hradec Králové C 9367 160 Kč
VAM7200 Adamovský Michal OB Vamberk C 9852 160 Kč
5.80 km, 18 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 80 Kč
VAM5401 Kotlář Vladimír OB Vamberk C 9667 80 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 80 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 80 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 9599 80 Kč
VAM6900 Müller Robert OB Vamberk C 553456 80 Kč
ZAM5702 Fikejs Vladimír OB T.J. Sokol Žamberk C 0000232634 80 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 80 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 80 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 80 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 80 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 80 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000681857 80 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301158 80 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2049528 80 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 80 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 80 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 80 Kč
LPU6503 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9270 80 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 80 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 80 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 80 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 80 Kč
PHK6201 Ježek Jiří OK 99 Hradec Králové C 9839 80 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 80 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 80 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8977 160 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 160 Kč
4.70 km, 20 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 80 Kč
DOB7001 Dudášek Karel KOB Dobruška C 888649 80 Kč
CHT6910 Beseda Pavel OOB SK Chrast C 51777 80 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 80 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 80 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 80 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 80 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 80 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 0000009916 80 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB T.J. Sokol Žamberk C 0002085624 80 Kč
HOS6201 Falta Jiří TJ Tatran Hostinné C 9749 80 Kč
BRU6701 Šváb Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425509 80 Kč
BRU6902 Frömmel Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033633 80 Kč
SHK6403 Funda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 80 Kč
SHK6301 Vychodil Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 51182 80 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB T.J. Sokol Žamberk C 2060235 80 Kč
49P6800 Wysocki Romuald (POL) DFS Wrocław 2016292 80 Kč
HOS7001 Vrbata Josef TJ Tatran Hostinné C 2085611 80 Kč
LPU6803 Brancuský Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 2075640 80 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 80 Kč
2MX6200 Vladimír Lederer neregistrovaný Lederer zapůjčit 80 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 80 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 9837 80 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 160 Kč
5.00 km, 17 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9261 80 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 80 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 80 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 80 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682076 80 Kč
SHK5900 Holeček Petr OK Slavia Hradec Králové C 2049556 80 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009818 80 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009533 80 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 80 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 80 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9215 80 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 80 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 80 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 80 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 80 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 80 Kč
SNA5649 Kalibán Pavel TJ START Náchod C 9646 80 Kč
KSU4900 Komárek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52616 80 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 80 Kč
3.90 km, 15 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR5900 Sejkora Miroslav OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051525 80 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 80 Kč
SHK6001 Vízek Luděk OK Slavia Hradec Králové C 49629 80 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 80 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 2058468 80 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 80 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 80 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 80 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 80 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 80 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 80 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 80 Kč
3.30 km, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM4701 Šponar Josef OB T.J. Sokol Žamberk C 9038 80 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 80 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 80 Kč
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 0000009948 80 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 80 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009799 80 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 80 Kč
2.30 km, 13 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL3601 Zemánek Bohumil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8963 80 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 80 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 80 Kč
3.30 km, 7 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 50 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 50 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 50 Kč
2JX1000 Koutský Vojtěch Neregistrováný - Koutský zapůjčit 50 Kč
VRL1151 Wohanková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
KOR0950 Sehnoutková Anna OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051498 50 Kč
KOR0301 Beneš Robin OB DDM Kostelec nad Orlicí 2051520 50 Kč
49P0700 Szczygieł Hanna (POL) DFS Wrocław 2016283 50 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
HOR0750 Vávrová Anna TJ Jiskra Hořice C 2078473 50 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 9324 50 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 253351 50 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 50 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 50 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2075641 50 Kč
SNA0850 Macková Šárka TJ START Náchod C 2060238 50 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové C 2088727 50 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové 2060279 50 Kč
PHK0800 Příkazký Josef OK 99 Hradec Králové C 2080949 50 Kč
BRU1000 Zenkner Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032378 50 Kč
VRL0701 Kubát Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8991 50 Kč
2.90 km, 8 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7150 Paděrová Helena TJ START Náchod C 50 Kč
JIL7852 Pitrmucová Šárka OK Jilemnice C 301611 50 Kč
VRL7955 Wohanková Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425552 50 Kč
HOR6850 Vaňurová Marcela TJ Jiskra Hořice C 2078472 50 Kč
HOR6800 Vaňura Tomáš TJ Jiskra Hořice C 2087718 50 Kč
KOR7050 Hammová Dita OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083380 50 Kč
KOR9700 Šafránek Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083388 50 Kč
KOR8150 Zářecká Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí 09598 50 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí 2087632 50 Kč
BRU0701 Mádle Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032375 50 Kč
BRU6851 Švábová Michaela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002011794 50 Kč
SHK5701 Stulík Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9113 50 Kč
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 50 Kč
SRK7711 Stavrinou Marios SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50 Kč
ALB8950 Sojková Petra OOB Albrechtice nad Orlicí 7215 50 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 50 Kč
LTUxxxx Meisnerová Marie......... OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2085618 50 Kč
JILxxxx Suchardová Jana OK Jilemnice 426351 50 Kč
LTU9200 Lazák Radek OOB TJ Lokomotiva Trutnov 416282 50 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057595 50 Kč
LPU8154 Kroupová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2032174 50 Kč
LPU7663 Schlogerová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 2056304 50 Kč
STH7051 Pfeiferová Erika SK Studenec C 2008999 50 Kč
33X8850 Faltová Jana ExJil zapůjčit 50 Kč
LTU7900 Kutáček Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov 416289 50 Kč
PHK4701 Jiran Václav OK 99 Hradec Králové C 301692 50 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 50 Kč
BRM8451 Sokolová Tereza Sokol Burdych C 426338 50 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 50 Kč
VRL6851 Kubátová Dana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8968 50 Kč
5.00 km, 17 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7202 Kruschina Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682112 80 Kč
BRU7251 Frömmelová Dana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000887923 80 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 80 Kč
LTUxxx1 Jireš František OOB TJ Lokomotiva Trutnov 301639 80 Kč
LTUxxx2 Zelenková Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov 405951 80 Kč
celkem přihlášených: 694, vklad: 48480 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.