Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
12.04.2015
Místo konání:
Starý Plzenec, fotbalový stadion (pozor příjezd je možný ulicí Ke hřišti pouze od východu)
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     LINIE     PŘÍCHOZÍ    
1.53 km, 6 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NEJ0551 Holíková Simona TJ Jiskra Nejdek C 232215 40 Kč
LPM0652 Kožíšková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň C 2082947 40 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov C 9200732 40 Kč
SKV0651 Vlašímská Bára TJ Slovan Karlovy Vary C 682089 40 Kč
MLA0551 Postránská Adéla MLOK Mariánské Lázně C 416174 40 Kč
KRL0552 Zmarzláková Olga Kometa Kralovice C 40 Kč
2.31 km, 9 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 40 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň B 331467 40 Kč
SKV0351 Řeháková Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 7202893 40 Kč
NEJ0350 Nádeníčková Iva TJ Jiskra Nejdek C 2035733 40 Kč
NEJ0450 Ziebová Veronika TJ Jiskra Nejdek C 2056284 40 Kč
MAS0352 Petříková Adéla OOB Aš C 4455 40 Kč
MAS0450 Křížková Marie OOB Aš C 301516 40 Kč
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary C 682652 40 Kč
BSO0151 Dlesková Dana KOB Baník Sokolov C 301432 40 Kč
BSO0450 Jechová Anita KOB Baník Sokolov C 232238 40 Kč
BSO0351 Lillová Marie KOB Baník Sokolov C 301433 40 Kč
KSH0451 Mayerová Johanka OB Kašperské Hory 2075672 40 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice B 40 Kč
VPM0452 Staňková Radka KOS Slavia Plzeň B 2035169 40 Kč
VPM0455 Mikešová Julie KOS Slavia Plzeň C 434836 80 Kč
EKP0353 Náměstková Radka VŠTJ Ekonom Praha C 981849 80 Kč
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň C 2060388 40 Kč
3.20 km, 8 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV0250 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 438631 40 Kč
MLA0151 Horová Eliška MLOK Mariánské Lázně C 7879 40 Kč
NEJ0150 Nádeníčková Pavla TJ Jiskra Nejdek B 2056275 40 Kč
NEJ0250 Marešová Klára TJ Jiskra Nejdek B 2067349 40 Kč
MAS0250 Křížová Daniela OOB Aš C 301510 40 Kč
BSO0250 Vítová Lucie KOB Baník Sokolov B 232240 40 Kč
ONO0250 Kosařová Aneta SKOB Ostrov C 301495 40 Kč
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice B 7090701 40 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň C 2035165 40 Kč
MLA0251 Černá Kateřina MLOK Mariánské Lázně B 2073702 40 Kč
EKP0154 Náměstková Denisa VŠTJ Ekonom Praha C 981844 80 Kč
3.38 km, 9 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NEJ0151 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek A 2035737 60 Kč
NEJ9950 Marešová Alexandra TJ Jiskra Nejdek B 2067348 60 Kč
MAS0051 Lučanová Barbora OOB Aš B 301514 60 Kč
VPM9950 Doležalová Dorotka KOS Slavia Plzeň C 2075660 60 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice A 7150100 60 Kč
KRL0052 Mudrová Lenka Kometa Kralovice C 2020708 60 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 60 Kč
5.54 km, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň B 2082918 60 Kč
MAS9853 Pelcová Tereza OOB Aš C 416189 60 Kč
VPM9752 Obytová Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2042510 60 Kč
VPM9751 Hlinovská Johana KOS Slavia Plzeň B 2035166 60 Kč
VPM9753 Šafrhansová Lucie KOS Slavia Plzeň B 2060399 60 Kč
VPM9852 Mikešová Adéla KOS Slavia Plzeň B 2042520 60 Kč
VPM9853 Kroupová Eliška KOS Slavia Plzeň B 2031356 60 Kč
6.72 km, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM8787 Doležalová Vendula KOS Slavia Plzeň C 995858 60 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 236994 60 Kč
PGP8658 Tichovská Martina SK Praga E 920677 60 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň A 7201820 60 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň A 7201819 60 Kč
JES8651 Ottová Terezka OK Rakovník C 301662 60 Kč
SKV9752 Kubínová Veronika TJ Slovan Karlovy Vary A 7003008 60 Kč
MLA8750 Pluháčková Markéta MLOK Mariánské Lázně C 7201209 60 Kč
EKP8259 Kalinová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 7201195 60 Kč
LPM9451 Kuberková Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 236985 60 Kč
EKP8851 Štembergová Lucie VŠTJ Ekonom Praha C 438648 60 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha C 2053578 60 Kč
EKP8461 Mikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2061773 60 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 60 Kč
VPM9252 Barbora Doležalová KOS Slavia Plzeň C 2075661 60 Kč
KRL9655 Lavičková Michaela Kometa Kralovice C 2035163 60 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice A 7140196 60 Kč
VPM8650 Hercigová Tereza KOS Slavia Plzeň C zapůjčit 80 Kč
SKV9653 Žandová Marcela TJ Slovan Karlovy Vary B 2058500 60 Kč
VPM7352 Hašková Eva KOS Slavia Plzeň C 515112 60 Kč
5.54 km, 10 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 60 Kč
LCV7151 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 301525 60 Kč
SKV7752 Dítkova Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 60 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 60 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 682085 60 Kč
KSH8051 Maunová Martina OB Kašperské Hory C 9941 60 Kč
SKV7952 Savičová Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 51738 60 Kč
LPM7352 Ledererová Kamila OK Lokomotiva Plzeň C 2042546 60 Kč
JES7451 Kotásková Jana OK Rakovník C 237528 60 Kč
MAS8050 Křížková Jitka OOB Aš C 301508 60 Kč
LPM7857 Šitrová Lucie OK Lokomotiva Plzeň 2080976 60 Kč
LPM7351 Hajšmanová Gábina OK Lokomotiva Plzeň C 2070809 60 Kč
VPM7250 Sobotová Jana KOS Slavia Plzeň C 01466 60 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 60 Kč
LPM7852 Bohuslavová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 236999 60 Kč
MLA7750 Fišáková Hana MLOK Mariánské Lázně C 301474 60 Kč
BSO7250 Hejduková Jana KOB Baník Sokolov C 7873 60 Kč
SKV7551 Bredlerová Tereza TJ Slovan Karlovy Vary C 7204502 60 Kč
MLA7450 Postránská Radka MLOK Mariánské Lázně C 301465 60 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 60 Kč
ONO7450 Ševčíková Petra SKOB Ostrov C 49607 60 Kč
KSH7755 Šustrová Hana OB Kašperské Hory C 416183 60 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 2067245 60 Kč
EKP7351 Náměstková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2078485 120 Kč
VPM7852 Šauli Iva KOS Slavia Plzeň C 2060395 60 Kč
5.29 km, 11 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 60 Kč
MLA6551 Tenglerová Helena MLOK Mariánské Lázně C 232235 60 Kč
NEJ6950 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek C 2067965 60 Kč
LPM5951 Šilhavá Jana OK Lokomotiva Plzeň C 51152 60 Kč
MLA6258 Sklenářová Jana MLOK Mariánské Lázně C 416175 60 Kč
LPM6352 Kolovská Ilona OK Lokomotiva Plzeň C 301706 60 Kč
LPM5750 Vejvodová Mirka OK Lokomotiva Plzeň C 2011846 60 Kč
VPM5757 Bouchalová Zdena KOS Slavia Plzeň C 52378 60 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 60 Kč
VPM5351 Martínková Věra KOS Slavia Plzeň C 01464 60 Kč
ONO6850 Huková Šárka SKOB Ostrov C 301500 60 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 60 Kč
MLA6657 Macurová Jana MLOK Mariánské Lázně C 301485 60 Kč
3.78 km, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 7884 60 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 60 Kč
VSP5850 Soukupová Michaela USK Praha C 232190 60 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 60 Kč
SKV5551 Kubátová Lenka TJ Slovan Karlovy Vary C 237549 60 Kč
LCV5550 Mágrová Ivana TJ Lokomotiva Chomutov C 301720 60 Kč
2.61 km, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 60 Kč
NEJ4950 Horáková Magdalena TJ Jiskra Nejdek 438623 60 Kč
LPM4850 Bohuslavová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 51480 60 Kč
LPM4550 Říhová Hana OK Lokomotiva Plzeň C 2070808 60 Kč
VPM4550 Jedličková Jindra KOS Slavia Plzeň C 01490 60 Kč
VPM4350 Beránková Pavla KOS Slavia Plzeň C 330650 60 Kč
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 60 Kč
1.53 km, 6 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM0500 Šoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 40 Kč
MIL0500 Samuel Marek Tesil Milevsko C zapůjčit 60 Kč
VPM0502 Sobota Ondřej KOS Slavia Plzeň C 40 Kč
MLA0502 Janoch Samuel MLOK Mariánské Lázně C 416180 40 Kč
SKV0502 Košina Tobiáš TJ Slovan Karlovy Vary C 7204501 40 Kč
KSH0501 Šustr Ondřej OB Kašperské Hory C 232270 40 Kč
ONO0500 Huk Michael SKOB Ostrov C 232201 40 Kč
LPM0501 Stehlík Šimon OK Lokomotiva Plzeň C 2082911 40 Kč
KRL0701 Biersak Petr Kometa Kralovice C 232960 40 Kč
MLA0501 Černý Jonáš MLOK Mariánské Lázně C 301443 40 Kč
VPM0501 Hasman Jakub KOS Slavia Plzeň C 2042516 80 Kč
2.34 km, 7 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO0301 Oncirk Jan SKOB Ostrov B 9101105 40 Kč
NEJ0300 Tokár Radim TJ Jiskra Nejdek B 2049567 40 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary C 9005143 40 Kč
MAS0301 Křížek Filip OOB Aš C 301509 40 Kč
LPM0300 Weissar Samuel OK Lokomotiva Plzeň C 2082944 40 Kč
LPM0401 Bohuslav Pepík OK Lokomotiva Plzeň C 8285 40 Kč
BSO0203 Lill Petr KOB Baník Sokolov C 8687 40 Kč
BSO0102 Prokop Ondřej KOB Baník Sokolov C 301418 40 Kč
MLA0302 Šesták Štěpán MLOK Mariánské Lázně C 232234 40 Kč
VPM0503 Kurz Ondřej KOS Slavia Plzeň C 1400429 40 Kč
ONO0300 Ševčík Adam SKOB Ostrov C 1403425 40 Kč
ONO0302 Barda Tomáš SKOB Ostrov C 301502 40 Kč
ONO0402 Vočeluk Daniel SKOB Ostrov C 301494 40 Kč
3.38 km, 9 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 2042518 40 Kč
NEJ0100 Dellinger Mikuláš TJ Jiskra Nejdek C 2049569 40 Kč
VPM0203 Polívka Vratislav KOS Slavia Plzeň C 303936 40 Kč
MAS0100 Černý Jan OOB Aš C 301512 40 Kč
MAS0201 Křížek Josef OOB Aš C 2026164 40 Kč
BSO0201 Hejduk Zdeněk KOB Baník Sokolov C 7875 40 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň B 2058525 40 Kč
KSH0201 Šustr Antonín OB Kašperské Hory C 416181 40 Kč
KSH0202 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory 416182 40 Kč
VPM0201 Hasman Marek KOS Slavia Plzeň B 2042505 80 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň B 2060398 40 Kč
5.94 km, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JES0001 Rosenbaum Ondřej OK Rakovník C 237524 60 Kč
BSO0002 Solomko Adam KOB Baník Sokolov B 7895 60 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň A 2042514 120 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň A 2060400 60 Kč
8.54 km, 17 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NEJ9800 Zieba Jakub TJ Jiskra Nejdek B 2067347 60 Kč
MLA9800 Macura Vít MLOK Mariánské Lázně C 416179 60 Kč
10.51 km, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM8449 Bouchal Jiří KOS Slavia Plzeň R 995860 60 Kč
VPM8201 Rauch Stanislav KOS Slavia Plzeň C 887624 60 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň A 7201192 60 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 60 Kč
LPM8500 Šilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 60 Kč
SKV8101 Badura Václav TJ Slovan Karlovy Vary C 7200904 60 Kč
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 7201206 60 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň C 887626 60 Kč
LPM8803 Popule Tomáš OK Lokomotiva Plzeň C 236982 60 Kč
EKP7608 Štěňha Martin VŠTJ Ekonom Praha C 7003036 60 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich OOB Aš C 2026166 60 Kč
MAS8200 Redlich Tomáš OOB Aš C 9097 60 Kč
MAS9600 Frank Jiří OOB Aš B 301505 60 Kč
LPM9602 Pešek Martin OK Lokomotiva Plzeň B 7200329 60 Kč
EKP8608 Štemberg Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067963 60 Kč
EKP9205 Hlaváč Jaroslav VŠTJ Ekonom Praha C 2067975 60 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha C 2031357 60 Kč
EKP8806 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha C 2078484 60 Kč
LPM7820 Suchý Petr OK Lokomotiva Plzeň C 995848 60 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 207825 60 Kč
VPM8800 Hercig Tomáš KOS Slavia Plzeň C zapůjčit 80 Kč
PGP9809 Bartoš Vojtěch SK Praga A 2059738 60 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 7880 60 Kč
8.54 km, 17 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MIL7301 Žižka Přemysl Tesil Milevsko C 7857 60 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 60 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 60 Kč
ONO6400 Hájek Jiří SKOB Ostrov C 682072 60 Kč
MIL7201 Pešta Jiří Tesil Milevsko C 49858 60 Kč
KAD7101 Řehák Miroslav Originální Vivalín Team Kadaň C 7202853 60 Kč
LPM7504 Černý Miroslav OK Lokomotiva Plzeň C 2081365 60 Kč
NEJ7300 Mareš Alexander TJ Jiskra Nejdek C 2067350 60 Kč
NEJ7000 Nádeníček Josef TJ Jiskra Nejdek C 232230 60 Kč
MAS7800 Křížek Filip OOB Aš C 301726 60 Kč
JES7001 Bílý Milan OK Rakovník C 8809 60 Kč
LPM7206 Bohuslav Václav OK Lokomotiva Plzeň C 7203340 60 Kč
7NC8001 Drahokoupil Pavel NNNN 7200318 60 Kč
BSO7300 Vít Daniel KOB Baník Sokolov C 236998 60 Kč
DCE7501 Vaculovič Radim KOB Dobřichovice C 2058524 60 Kč
SKV7201 Vlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary C 7204490 60 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 60 Kč
VPM6301 Kurz Zdeněk KOS Slavia Plzeň C 301463 60 Kč
ONO7200 Ševčík Petr SKOB Ostrov C 7201768 60 Kč
BSO7000 Käss Pavel KOB Baník Sokolov C 8686 60 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2045235 60 Kč
KRL7201 Fišar Miroslav Kometa Kralovice C 60 Kč
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 60 Kč
KRL6401 Sedláček Tomáš Kometa Kralovice C 51476 60 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 888609 60 Kč
MLA6901 Černý Libor MLOK Mariánské Lázně C 301466 60 Kč
VPM6901 Hasman Jan KOS Slavia Plzeň C 2060391 120 Kč
5.94 km, 14 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 301709 60 Kč
NEJ6300 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 301411 60 Kč
NEJ6500 Zieba Jaroslav TJ Jiskra Nejdek C 232206 60 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 60 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 60 Kč
SKV6002 Hnyk Michal TJ Slovan Karlovy Vary C 2075610 60 Kč
LPM7001 Jiroušek Petr OK Lokomotiva Plzeň C 301721 60 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 60 Kč
LPM7020 Weissar Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2082913 60 Kč
KSH7001 Šustr Pavel OB Kašperské Hory C 8675 60 Kč
58C6702 Kopp Petr Loko Liberec 1403411 60 Kč
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 60 Kč
VPM5009 Blažek Jiří KOS Slavia Plzeň C 253118 60 Kč
MLA5903 Macura Jaroslav MLOK Mariánské Lázně C 301486 60 Kč
5.29 km, 11 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA5701 Michalec Jan MLOK Mariánské Lázně C 7881 60 Kč
LPM5800 Šilhavý Miroslav OK Lokomotiva Plzeň C 51153 60 Kč
JES4601 Otta Pavel OK Rakovník C 301666 60 Kč
MAS5501 Pilař Karel OOB Aš C 7003021 60 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 60 Kč
VSP5600 Soukup Václav USK Praha C 232045 60 Kč
SKV5203 Kubát Jaroslav TJ Slovan Karlovy Vary C 51137 60 Kč
VPM4502 Beránek Petr KOS Slavia Plzeň C 330530 60 Kč
MAS5200 Chotětický Václav OOB Aš C 7886 60 Kč
VPM4702 Nykles Vladimír KOS Slavia Plzeň C 442856 60 Kč
VPM5701 Doležal Jan KOS Slavia Plzeň C 2075662 60 Kč
KAD4701 Janda Josef Originální Vivalín Team Kadaň C 301667 60 Kč
3.78 km, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 60 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 60 Kč
NEJ4100 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 49619 60 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 60 Kč
LPM4201 Bohuslav Václav OK Lokomotiva Plzeň C 51479 60 Kč
DCH4701 Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 60 Kč
LCV5000 Mágr Zdeněk TJ Lokomotiva Chomutov C 301718 60 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 60 Kč
1.71 km, 6 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSH1201 Maun Michal OB Kašperské Hory 51155 40 Kč
SKV1001 Štěrba Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2045223 40 Kč
MAS0800 Mála Matyáš OOB Aš C 2026162 40 Kč
MAS0801 Křížek Ivo OOB Aš C 301728 40 Kč
MAS1000 Křížek Vilém OOB Aš C 301515 40 Kč
VPM0851 Sobotová Kateřina KOS Slavia Plzeň C 40 Kč
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov C 52181 40 Kč
LPM0900 Bohuslav Fanda OK Lokomotiva Plzeň C 8856 40 Kč
DCE0950 Vaculovičová Alžběta KOB Dobřichovice C 2050484 40 Kč
DCE1000 Vaculovič Matěj KOB Dobřichovice C 2079491 40 Kč
SKV0851 Vlašímská Karolína TJ Slovan Karlovy Vary C 682698 40 Kč
MLA0900 Postránský Adam MLOK Mariánské Lázně C 40 Kč
ONO1100 Ševčík Vít SKOB Ostrov C 301503 40 Kč
KSH0852 Mayerová Danielka OB Kašperské Hory 416184 40 Kč
BSO0900 Gregor Richard KOB Baník Sokolov C 8688 40 Kč
VPM1001 Chramosta Petr KOS Slavia Plzeň zapůjčit 60 Kč
1.71 km, 6 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKV0652 Řeháková Mirka TJ Slovan Karlovy Vary C 7202879 40 Kč
EKP0701 Štěňha David VŠTJ Ekonom Praha C 7201752 40 Kč
LPM0651 Hajšmanová Anna OK Lokomotiva Plzeň C 416320 40 Kč
LPM0650 Říhová Klára OK Lokomotiva Plzeň C 40 Kč
LPM0800 Tříska Lukáš OK Lokomotiva Plzeň 2082920 40 Kč
BSO0601 Veseleňák Karel KOB Baník Sokolov C 232237 40 Kč
VPM0800 Pícl Kryštof KOS Slavia Plzeň C 1494 40 Kč
ONO0550 Ševčíková Anežka SKOB Ostrov C 301493 40 Kč
EKP0756 Náměstková Aneta VŠTJ Ekonom Praha C 1403429 80 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSH7301 Maun Petr OB Kašperské Hory C 51156 60 Kč
NEJ8950 Freyová Andrea TJ Jiskra Nejdek C 995803 60 Kč
NEJ7251 Ziebová Lenka TJ Jiskra Nejdek C 232229 60 Kč
NEJ7550 Holíková Ilona TJ Jiskra Nejdek C 232205 60 Kč
JES6750 Jiráňová Irena OK Rakovník C 8808 60 Kč
MLA8801 Kunc Petr MLOK Mariánské Lázně C 7878 60 Kč
7NC8551 Mercová Barbara NNNN zapůjčit 80 Kč
BSO7003 Solomko Vladimír KOB Baník Sokolov 8685 60 Kč
VPM7002 Mikeš Roman KOS Slavia Plzeň C 2051482 60 Kč
celkem přihlášených: 278, vklad: 15320 Kč