Přihlášky závodu: 4. závod Zimní ligy Hanácké oblasti - Mikulášský orienťák

Datum:
06.12.2014
Místo konání:
Slatinice, lázně
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Kategorie:
D10     D14     D19     D35     H10     H14     H18     H19     H35     H50     HDR     P    
1.00 km, 10 m, 9 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0455 Hečová Veronika SOB Olomouc C 2069085 20 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 20 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov 52500 20 Kč
JPV0579 Hrubá Klára Oddíl OS SK Prostějov C 2078581 20 Kč
JPV0567 Matečná Sofie Oddíl OS SK Prostějov C 2045208 20 Kč
1.50 km, 14 m, 10 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc C 2020728 20 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc C 2020729 20 Kč
UOL0156 Hálková Eliška SOB Olomouc B 428247 20 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk B 2035722 20 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 20 Kč
3.30 km, 27 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIV7651 Dziková Hana GIGANT Orienteering 2058522 30 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 52535 30 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 30 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 30 Kč
2.90 km, 20 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 30 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 30 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 30 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 30 Kč
STE7551 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk 30 Kč
OOL6955 Slavíčková Katka SK Haná orienteering C 421852 30 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 30 Kč
37C7650 Chmelářová Radka Bez registrace zapůjčit 40 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 2059758 30 Kč
JZL7351 Kundratová Jana TJ Jižní svahy Zlín C 53360 30 Kč
1.00 km, 10 m, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2075670 20 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov C 2061762 20 Kč
JZL0700 Kundrata Vít TJ Jižní svahy Zlín C zapůjčit 30 Kč
OOL0501 Petřivalský Arnau SK Haná orienteering C 421860 20 Kč
1.50 km, 14 m, 10 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov C 2075675 20 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice C 52718 20 Kč
CEL0100 Tomášek Ondřej TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301562 20 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 52549 20 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 20 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk B 2032192 20 Kč
37C0100 Chmelář Jan Bez registrace zapůjčit 30 Kč
37C0300 Chmelář Pavel Bez registrace zapůjčit 30 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 52746 20 Kč
JZL0201 Kundrata Jan TJ Jižní svahy Zlín B 53353 20 Kč
OOL0203 Petřivalský Bernat SK Haná orienteering C 421859 20 Kč
3.30 km, 27 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 2020743 30 Kč
UOL9800 Mazanec Jakub SOB Olomouc C 2051499 30 Kč
JPV9912 Honkyš Jan Oddíl OS SK Prostějov C 439233 30 Kč
3.30 km, 27 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 30 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 30 Kč
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 1931332 30 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 30 Kč
UOL7000 Hálek Jan SOB Olomouc C 436448 30 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 30 Kč
UOL7600 Dzik Martin SOB Olomouc C 2019231 30 Kč
ZPV7900 Karásek Michal KOB ZPV Prostějov C 433096 30 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 30 Kč
PLU8007 Matyšek Radoslav TJ SOKOL Plumlov C 52490 30 Kč
OOL8804 Hladík Ladislav SK Haná orienteering C 52436 30 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 30 Kč
3.40 km, 25 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 30 Kč
KON6919 Huňka Karel KOB Konice C 52720 30 Kč
KON7219 Procházka Josef KOB Konice C 330675 30 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 30 Kč
CEL6426 Tomášek Jiří TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52406 30 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 30 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 30 Kč
NNN7701 Martinek Pavel Neregistrovaní zapůjčit 40 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 30 Kč
SBR6201 Zítka Jiří SKOB Bruntál C 51907 30 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 30 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 30 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 30 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 30 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 30 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 52725 30 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 30 Kč
NNN0098 Horvát Petr Neregistrovaní 980354 30 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 301698 30 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 30 Kč
CEL7015 Hubáček Martin TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52409 30 Kč
ASU7517 Aleš David Magnus Orienteering C 515175 30 Kč
STE6907 Petřivalský Marek SK SKI-OB Šternberk C 1004660 30 Kč
STE6700 Lukašák Štefan SK SKI-OB Šternberk zapůjčit 40 Kč
2.90 km, 20 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 30 Kč
ADA5506 Jelínek Roman OOB Spartak Adamov C 52669 30 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 30 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 30 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 30 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 30 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 30 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 30 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 30 Kč
1.00 km, 10 m, 9 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 2049535 20 Kč
JPV8077 Ratiborská Veronika Oddíl OS SK Prostějov C 49364 20 Kč
NNN0099 Horvátová Eva Neregistrovaní 224902 20 Kč
OOL0800 Petřivalský Nil SK Haná orienteering C 2051491 20 Kč
JZL0950 Kundratová Eva TJ Jižní svahy Zlín C 218973 20 Kč
1.50 km, 14 m, 10 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 20 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 20 Kč
KON0373 Grulichová Lenka KOB Konice C 2020738 20 Kč
OOL4901 Smolka Miloslav SK Haná orienteering C 52747 20 Kč
25C6750 Chmelařová Blanka péčkaři 8885 20 Kč
PLU9600 Soldán Martin TJ SOKOL Plumlov C 20 Kč
NNN0097 Yvona Tichá Neregistrovaní 2075679 20 Kč
NNN0088 Táňa Navrátilová Neregistrovaní 20 Kč
JPV5959 Papoušková Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2045209 20 Kč
OOL8050 Vaculová Jana SK Haná orienteering C 1700082 20 Kč
celkem přihlášených: 102, vklad: 2720 Kč