Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0455 | Hečová VeronikaHečová Veronika | SOB Olomouc | C | 2069085 | 20 Kč |
UOL0650 | Kopecká NelaKopecká Nela | SOB Olomouc | C | 301263 | 20 Kč |
PLU0452 | Janečková AdélaJanečková Adéla | TJ SOKOL Plumlov | 52500 | 20 Kč | |
JPV0579 | Hrubá KláraHrubá Klára | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2078581 | 20 Kč |
JPV0567 | Matečná SofieMatečná Sofie | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2045208 | 20 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0450 | Smékalová ViktorieSmékalová Viktorie | SOB Olomouc | C | 2020728 | 20 Kč |
UOL0451 | Smékalová KarolínaSmékalová Karolína | SOB Olomouc | C | 2020729 | 20 Kč |
UOL0156 | Hálková EliškaHálková Eliška | SOB Olomouc | B | 428247 | 20 Kč |
STE0252 | Marková EmaMarková Ema | SK SKI-OB Šternberk | B | 2035722 | 20 Kč |
STE0450 | Lukašáková SáraLukašáková Sára | SK SKI-OB Šternberk | B | 2035723 | 20 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VIV7651 | Dziková HanaDziková Hana | GIGANT Orienteering | 2058522 | 30 Kč | |
STE7352 | Zbraňková MagdaZbraňková Magda | SK SKI-OB Šternberk | C | 52535 | 30 Kč |
ZPV6666 | Jarošová PetraJarošová Petra | KOB ZPV Prostějov | C | 52654 | 30 Kč |
VBM6555 | Jemelíková LadaJemelíková Lada | VSK Mendelu Brno | C | 53223 | 30 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU6591 | Ostřanská IvetaOstřanská Iveta | SK Severka Šumperk | C | 224901 | 30 Kč |
KON6389 | Hlavová MiroslavaHlavová Miroslava | KOB Konice | C | 52417 | 30 Kč |
JPV6363 | Vavrečková IvanaVavrečková Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52864 | 30 Kč |
ZPV6553 | Jirková RenataJirková Renata | KOB ZPV Prostějov | C | 52427 | 30 Kč |
STE7551 | Marková EvaMarková Eva | SK SKI-OB Šternberk | 30 Kč | ||
OOL6955 | Slavíčková KatkaSlavíčková Katka | SK Haná orienteering | C | 421852 | 30 Kč |
BBM6550 | Peřinková IrenaPeřinková Irena | BETA URSUS Rosice | C | 331257 | 30 Kč |
37C7650 | Chmelářová RadkaChmelářová Radka | Bez registrace | zapůjčit | 40 Kč | |
UOL5858 | Janošíková JaroslavaJanošíková Jaroslava | SOB Olomouc | C | 2059758 | 30 Kč |
JZL7351 | Kundratová JanaKundratová Jana | TJ Jižní svahy Zlín | C | 53360 | 30 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV0505 | Štorek JanŠtorek Jan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075670 | 20 Kč |
PLU0600 | Soldán RobinSoldán Robin | TJ SOKOL Plumlov | C | 2061762 | 20 Kč |
JZL0700 | Kundrata VítKundrata Vít | TJ Jižní svahy Zlín | C | zapůjčit | 30 Kč |
OOL0501 | Petřivalský ArnauPetřivalský Arnau | SK Haná orienteering | C | 421860 | 20 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV0202 | Štorek DavidŠtorek David | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075675 | 20 Kč |
KON0404 | Beneš JindřichBeneš Jindřich | KOB Konice | C | 52718 | 20 Kč |
CEL0100 | Tomášek OndřejTomášek Ondřej | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 301562 | 20 Kč |
SSU0000 | Kaprál JanKaprál Jan | SK Severka Šumperk | B | 52549 | 20 Kč |
UOL0104 | Šimek ŠtěpánŠimek Štěpán | SOB Olomouc | B | 52729 | 20 Kč |
STE0202 | Lukašák ŠimonLukašák Šimon | SK SKI-OB Šternberk | B | 2032192 | 20 Kč |
37C0100 | Chmelář JanChmelář Jan | Bez registrace | zapůjčit | 30 Kč | |
37C0300 | Chmelář PavelChmelář Pavel | Bez registrace | zapůjčit | 30 Kč | |
JPV0123 | Holusek JiříHolusek Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52746 | 20 Kč |
JZL0201 | Kundrata JanKundrata Jan | TJ Jižní svahy Zlín | B | 53353 | 20 Kč |
OOL0203 | Petřivalský BernatPetřivalský Bernat | SK Haná orienteering | C | 421859 | 20 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON9915 | Beneš MiroslavBeneš Miroslav | KOB Konice | B | 2020743 | 30 Kč |
UOL9800 | Mazanec JakubMazanec Jakub | SOB Olomouc | C | 2051499 | 30 Kč |
JPV9912 | Honkyš JanHonkyš Jan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 439233 | 30 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL7503 | Smékal DavidSmékal David | SOB Olomouc | C | 886282 | 30 Kč |
UOL7800 | Kopecký DavidKopecký David | SOB Olomouc | C | 2044889 | 30 Kč |
OOL8801 | Zdráhal TomášZdráhal Tomáš | SK Haná orienteering | C | 1931332 | 30 Kč |
OOL5301 | Zdráhal TomášZdráhal Tomáš | SK Haná orienteering | C | 52530 | 30 Kč |
UOL7000 | Hálek JanHálek Jan | SOB Olomouc | C | 436448 | 30 Kč |
ASU9243 | Ostřanský FilipOstřanský Filip | Magnus Orienteering | C | 920681 | 30 Kč |
UOL7600 | Dzik MartinDzik Martin | SOB Olomouc | C | 2019231 | 30 Kč |
ZPV7900 | Karásek MichalKarásek Michal | KOB ZPV Prostějov | C | 433096 | 30 Kč |
STE7100 | Smolka MartinSmolka Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027234 | 30 Kč |
PLU8007 | Matyšek RadoslavMatyšek Radoslav | TJ SOKOL Plumlov | C | 52490 | 30 Kč |
OOL8804 | Hladík LadislavHladík Ladislav | SK Haná orienteering | C | 52436 | 30 Kč |
PLU7917 | Otruba KarelOtruba Karel | TJ SOKOL Plumlov | C | 2035148 | 30 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON4617 | Skácel JaroslavSkácel Jaroslav | KOB Konice | C | 341715 | 30 Kč |
KON6919 | Huňka KarelHuňka Karel | KOB Konice | C | 52720 | 30 Kč |
KON7219 | Procházka JosefProcházka Josef | KOB Konice | C | 330675 | 30 Kč |
OOL5707 | Zdráhal RobertZdráhal Robert | SK Haná orienteering | C | 895219 | 30 Kč |
CEL6426 | Tomášek JiříTomášek Jiří | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 52406 | 30 Kč |
SBR5501 | Vodička LuděkVodička Luděk | SKOB Bruntál | C | 51913 | 30 Kč |
KON6111 | Grepl LadislavGrepl Ladislav | KOB Konice | C | 433100 | 30 Kč |
NNN7701 | Martinek PavelMartinek Pavel | Neregistrovaní | zapůjčit | 40 Kč | |
UOL7700 | Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav | SOB Olomouc | C | 2075671 | 30 Kč |
SBR6201 | Zítka JiříZítka Jiří | SKOB Bruntál | C | 51907 | 30 Kč |
ZPV6425 | Dokoupil VojtěchDokoupil Vojtěch | KOB ZPV Prostějov | C | 52596 | 30 Kč |
STE7501 | Marek AntonínMarek Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 2049564 | 30 Kč |
UOL6503 | Šimek RomanŠimek Roman | SOB Olomouc | C | 52733 | 30 Kč |
PLU7417 | Otruba MarekOtruba Marek | TJ SOKOL Plumlov | C | 995892 | 30 Kč |
KON6515 | Hlava MiroslavHlava Miroslav | KOB Konice | C | 500581 | 30 Kč |
KON6427 | Navrátil VáclavNavrátil Václav | KOB Konice | C | 52725 | 30 Kč |
JPV6217 | Chmelař MiroslavChmelař Miroslav | Oddíl OS SK Prostějov | C | 9998666 | 30 Kč |
NNN0098 | Horvát PetrHorvát Petr | Neregistrovaní | 980354 | 30 Kč | |
ASU7449 | Navrátil MartinNavrátil Martin | Magnus Orienteering | C | 301698 | 30 Kč |
ZPV5706 | Jaroš VojtěchJaroš Vojtěch | KOB ZPV Prostějov | C | 231248 | 30 Kč |
CEL7015 | Hubáček MartinHubáček Martin | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 52409 | 30 Kč |
ASU7517 | Aleš DavidAleš David | Magnus Orienteering | C | 515175 | 30 Kč |
STE6907 | Petřivalský MarekPetřivalský Marek | SK SKI-OB Šternberk | C | 1004660 | 30 Kč |
STE6700 | Lukašák ŠtefanLukašák Štefan | SK SKI-OB Šternberk | zapůjčit | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU4302 | Ostřanský JosefOstřanský Josef | SK Severka Šumperk | C | 352304 | 30 Kč |
ADA5506 | Jelínek RomanJelínek Roman | OOB Spartak Adamov | C | 52669 | 30 Kč |
ZPV4012 | Kroupa JaroslavKroupa Jaroslav | KOB ZPV Prostějov | C | 52869 | 30 Kč |
ZPV5100 | Pilc OldřichPilc Oldřich | KOB ZPV Prostějov | C | 1400440 | 30 Kč |
BOV4901 | Dvořák VlastimilDvořák Vlastimil | TJ Baník Ostrava OKD | C | 51370 | 30 Kč |
UOL5101 | Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav | SOB Olomouc | C | 52440 | 30 Kč |
UOL4602 | Gottfried JanGottfried Jan | SOB Olomouc | C | 352323 | 30 Kč |
STE4801 | Sklenář AntonínSklenář Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 52517 | 30 Kč |
BBM5100 | Denemarek OldřichDenemarek Oldřich | BETA URSUS Rosice | C | 410398 | 30 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL7750 | Kopecká JitkaKopecká Jitka | SOB Olomouc | C | 2049535 | 20 Kč |
JPV8077 | Ratiborská VeronikaRatiborská Veronika | Oddíl OS SK Prostějov | C | 49364 | 20 Kč |
NNN0099 | Horvátová EvaHorvátová Eva | Neregistrovaní | 224902 | 20 Kč | |
OOL0800 | Petřivalský NilPetřivalský Nil | SK Haná orienteering | C | 2051491 | 20 Kč |
JZL0950 | Kundratová EvaKundratová Eva | TJ Jižní svahy Zlín | C | 218973 | 20 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL7850 | Smékalová JanaSmékalová Jana | SOB Olomouc | C | 2045207 | 20 Kč |
KON5887 | Smičková EvaSmičková Eva | KOB Konice | C | 52412 | 20 Kč |
KON0373 | Grulichová LenkaGrulichová Lenka | KOB Konice | C | 2020738 | 20 Kč |
OOL4901 | Smolka MiloslavSmolka Miloslav | SK Haná orienteering | C | 52747 | 20 Kč |
25C6750 | Chmelařová BlankaChmelařová Blanka | péčkaři | 8885 | 20 Kč | |
PLU9600 | Soldán MartinSoldán Martin | TJ SOKOL Plumlov | C | 20 Kč | |
NNN0097 | Yvona TicháYvona Tichá | Neregistrovaní | 2075679 | 20 Kč | |
NNN0088 | Táňa NavrátilováTáňa Navrátilová | Neregistrovaní | 20 Kč | ||
JPV5959 | Papoušková RadkaPapoušková Radka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2045209 | 20 Kč |
OOL8050 | Vaculová JanaVaculová Jana | SK Haná orienteering | C | 1700082 | 20 Kč |