Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
11.04.2015
Místo konání:
Zlín – klubovna SKOB Zlín pod lyžařským svahem
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P     T    
2.00 km, 25 m, 9 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0550 Batani Valeria SKOB Zlín C 53853 50 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín C 53354 50 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž C 53811 50 Kč
HLV0555 Bláhová Daniela KČT - OB Holešov C 53829 50 Kč
TZL0552 Matochová Adélka SKOB Zlín C 53831 50 Kč
LCE0552 Mališková Kristýna OOB TJ Slovan Luhačovice C 52706 50 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice C 2049511 50 Kč
2.60 km, 105 m, 14 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0450 Daňková Adéla SKOB Zlín C 8594 50 Kč
TZL0451 Mrkvičková Ema SKOB Zlín C 8595 50 Kč
TZL0452 Kolaříková Eliška SKOB Zlín C 8598 50 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice B 889310 50 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 53866 50 Kč
HAV0451 Švidrnochová Eliška OB Havířov C 436422 50 Kč
OTK0351 Panovcová Anita OOB TJ Jiskra Otrokovice B 426381 50 Kč
OTK0350 Riesslerová Eliška OOB TJ Jiskra Otrokovice C 331701 50 Kč
OTK0352 Sedlecká Bára OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433086 50 Kč
LCE0350 Janků Daniela OOB TJ Slovan Luhačovice 889307 50 Kč
3.20 km, 130 m, 16 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice B 7201818 50 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž B 253379 50 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín B 8582 50 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín B 8583 50 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín B 8584 50 Kč
VIC0164 Halová Romana OB Vizovice C 425425 50 Kč
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín C 8585 50 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice B 52682 50 Kč
LCE0253 Dufková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 51298 50 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice B 416074 50 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 1400427 50 Kč
3.50 km, 140 m, 19 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIC9959 Slovenčíková Eliška OB Vizovice B 2073711 90 Kč
LCE0055 Malotová Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 416057 90 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice B 52695 90 Kč
LCE0054 Šabršulová Natálie OOB TJ Slovan Luhačovice B 416068 90 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 52687 90 Kč
OTK0050 Müllerová Erika OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433088 90 Kč
4.00 km, 190 m, 23 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCE9761 Zentrichová Daniela OOB TJ Slovan Luhačovice B 2082928 90 Kč
4.80 km, 180 m, 28 kontrol
Rank. koef.: 1
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZVS9250 Řezaninová Iva TJ Zbrojovka Vsetín C 53382 90 Kč
KVS8350 Spitzerová Petra SKOB Kobra Vsetín C 887153 90 Kč
6YC8851 Švaříčková Jana Neregistrovaní 51389 90 Kč
HLV8451 Bláhová Kateřina KČT - OB Holešov C 53832 90 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 90 Kč
TZL8591 Dovrtělová Gabriela SKOB Zlín 53362 90 Kč
LCE7252 Mudráková Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice C 52689 90 Kč
SVS8751 Maliňáková Petra Orientklub Vsetín C 53387 90 Kč
ZBM8451 Stachoňová Barbara SK Žabovřesky Brno C 7906090 90 Kč
4.00 km, 190 m, 23 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 90 Kč
JZL7351 Kundratová Jana TJ Jižní svahy Zlín C 53360 90 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 90 Kč
HAV7751 Švidrnochová Hana OB Havířov C 2060211 90 Kč
OTK7251 Klímová Barbora OOB TJ Jiskra Otrokovice C 331069 90 Kč
JZL7850 Chromčáková Jitka TJ Jižní svahy Zlín C 53802 90 Kč
3.50 km, 140 m, 19 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KVS6850 Lukůvková Lenka SKOB Kobra Vsetín C 53688 90 Kč
KVS6551 Maliňáková Eva SKOB Kobra Vsetín C 887151 90 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 7200270 90 Kč
LCE5451 Cahlová Slávka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416063 90 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 90 Kč
LCE7053 Pišová Hana OOB TJ Slovan Luhačovice C 416058 90 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 331685 90 Kč
TZL6556 Jelínková Jana SKOB Zlín C 416155 90 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 90 Kč
2.80 km, 105 m, 15 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 90 Kč
KVS5651 Trávníčková Jitka SKOB Kobra Vsetín C 2021856 90 Kč
SKM5557 Strnadlová Zdeňka KOB Směr Kroměříž C 52206 90 Kč
SKM5851 Christovová Marie KOB Směr Kroměříž C 51307 90 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 90 Kč
2.00 km, 25 m, 9 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín C 2070831 50 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín C 8596 50 Kč
OTK0500 Riessler Štěpán OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426385 50 Kč
2.70 km, 110 m, 15 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KVS0301 Rohlík Zbyněk SKOB Kobra Vsetín C 7864 50 Kč
VIC0310 Kůstka Jan OB Vizovice C 425427 50 Kč
VIC0411 Veselý Jonáš OB Vizovice C 425431 50 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín B 2070833 50 Kč
TZL0400 Šemnický Jakub SKOB Zlín C 8591 50 Kč
TZL0401 Eichler Vít SKOB Zlín C 8593 50 Kč
LCE0402 Humeník David OOB TJ Slovan Luhačovice C 52700 50 Kč
3.30 km, 140 m, 17 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín B 218977 50 Kč
KVS0100 Grebík Radim SKOB Kobra Vsetín C 51528 50 Kč
VIC0100 Pšenčík Jan OB Vizovice C 425436 50 Kč
VIC0209 Pšenčík David OB Vizovice C 426365 50 Kč
SVS0200 Koňařík Vít Orientklub Vsetín B 53384 50 Kč
JZL0201 Kundrata Jan TJ Jižní svahy Zlín B 53353 50 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 8581 50 Kč
LCE0101 Janík Patrik OOB TJ Slovan Luhačovice B 2049539 50 Kč
LCE0202 Václavík Radek OOB TJ Slovan Luhačovice B 51301 50 Kč
VIC0204 Volko Michal OB Vizovice C 425435 50 Kč
VIC0102 Smolka Roman OB Vizovice C 53123 50 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž B 436930 50 Kč
3.90 km, 155 m, 20 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCE0003 Bitto Maxim OOB TJ Slovan Luhačovice B 2053585 90 Kč
LCE9912 Turza Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice B 416069 90 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice A 2082929 90 Kč
OTK0001 Panovec Kryštof OOB TJ Jiskra Otrokovice A 331216 90 Kč
OTK9901 Müller Tomáš OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433087 90 Kč
VIC0005 Malý Vojtěch OB Vizovice C 9200992 90 Kč
4.60 km, 190 m, 26 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKM9801 Zvoníček Jan KOB Směr Kroměříž C 253380 90 Kč
5.70 km, 240 m, 30 kontrol
Rank. koef.: 1
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKM9501 Krajcar Ivo KOB Směr Kroměříž B 425530 90 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 90 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering R 920699 90 Kč
KVS8100 Bubela Tomáš SKOB Kobra Vsetín C 7456789 90 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 90 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž C 2045216 90 Kč
SKM7601 Nejedlý Luděk KOB Směr Kroměříž C 52210 90 Kč
SKM7702 Holík Mario KOB Směr Kroměříž C 301551 90 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 502259 90 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 90 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 2017666 90 Kč
SKM9402 Kavan Jiří KOB Směr Kroměříž C 416077 90 Kč
BFM9301 Mutina Václav SKOB Frýdek - Místek C 49492 90 Kč
NNN8901 Kadlček Václav Neregistrovaní 682616 90 Kč
SKM9404 Zvoníček Josef KOB Směr Kroměříž C 253370 90 Kč
SKM8014 Stachoň Zdeněk KOB Směr Kroměříž C 7905090 90 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice A 1400401 90 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice R 1399000 90 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice A 889308 90 Kč
VIC8308 Měrka Roman OB Vizovice C 2045226 90 Kč
TZL8236 Graubner Jan SKOB Zlín 1400430 90 Kč
4.60 km, 190 m, 26 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 90 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Orienteering C 553435 90 Kč
VIC7207 Pšenčík Radomír OB Vizovice C 425437 90 Kč
SKM7104 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 52199 90 Kč
SKM7325 Rytíř Michal KOB Směr Kroměříž C 52201 90 Kč
5QC7400 Novosad Pavel Zlínské Prašivky 2080910 90 Kč
SKM7301 Pěček Martin KOB Směr Kroměříž C 253369 90 Kč
VIC7615 Vyoral Jan OB Vizovice C 53335 90 Kč
OTK7101 Zentrich David OOB TJ Jiskra Otrokovice C 053323 90 Kč
OTK7201 Müller Libor OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433082 90 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 219271 90 Kč
TZL6601 Novotný Petr SKOB Zlín C 2045204 90 Kč
4.40 km, 170 m, 23 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 425440 90 Kč
KVS6401 Žemlík Radim SKOB Kobra Vsetín C 53682 90 Kč
KVS6501 Černík Milan SKOB Kobra Vsetín C 2021855 90 Kč
EZL6205 Otrusina Milan PEV Zlín C 52338 90 Kč
LCE6702 Piše Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice C 331231 90 Kč
OTK6910 Kunz Petr OOB TJ Jiskra Otrokovice C 052344 90 Kč
OTK6201 Panovec Vladan OOB TJ Jiskra Otrokovice C 052348 90 Kč
OTK6800 Riessler Otto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433092 90 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 52293 90 Kč
3.90 km, 155 m, 20 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 90 Kč
SVS5501 Maliňák Josef Orientklub Vsetín C 53389 90 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 90 Kč
SKM4903 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 53810 90 Kč
SKM4905 Wiedermann Jaroslav KOB Směr Kroměříž C 53813 90 Kč
OTK5707 Štěpáník Otakar OOB TJ Jiskra Otrokovice C 053804 90 Kč
OTK5800 Tomášek Pavel OOB TJ Jiskra Otrokovice C 053807 90 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 90 Kč
JZL5201 Chromčák František TJ Jižní svahy Zlín C 53801 90 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 90 Kč
2.80 km, 105 m, 15 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 90 Kč
SVS3801 Žemlík Ivan Orientklub Vsetín C 60867 90 Kč
MKP4400 Koč Břetislav SK GORDIC Praha Kačerov C 51668 90 Kč
OTK4729 Kunz Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 052347 90 Kč
OTK4001 Šidla Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426383 90 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 90 Kč
3.10 km, 95 m, 8 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín C zapůjčit 90 Kč
KVS0751 Pospíšilová Eliška SKOB Kobra Vsetín C 53683 50 Kč
JZL0700 Kundrata Vít TJ Jižní svahy Zlín C 50 Kč
LCE0751 Hrbáčková Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice C 331031 50 Kč
1.90 km, 45 m, 8 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín C zapůjčit 90 Kč
VIC1060 Marková Tatiana OB Vizovice C 425432 50 Kč
VIC0850 Marková Michaela OB Vizovice C 425438 50 Kč
SKM0401 Pěček Dominik KOB Směr Kroměříž C 53817 50 Kč
SVS0701 Koňařík Vojtéch Orientklub Vsetín 51518 50 Kč
SKM0700 Pěček Jakub KOB Směr Kroměříž 51305 50 Kč
JZL0950 Kundratová Eva TJ Jižní svahy Zlín C 218973 50 Kč
5QC0950 Novosadová Klára Zlínské Prašivky 52685 50 Kč
SKM1000 Dittrich Matouš KOB Směr Kroměříž C 436931 50 Kč
VIC0606 Hala Jaromír OB Vizovice C 425439 50 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 50 Kč
38S0850 Valyavka Viktoriya (SVK) Slávia ŽU Žilina 502256 50 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 50 Kč
VIC0950 Vyoralová Šárka OB Vizovice C 425429 50 Kč
LCE0651 Jakůbková Jana OOB TJ Slovan Luhačovice C 50 Kč
LCE0652 Kacálková Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice C 50 Kč
LCE7439 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 52683 50 Kč
LCE0701 Skýba Jakub Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 2075691 50 Kč
HAV0950 Švidrnochová Nela OB Havířov C 50 Kč
OTK0950 Klímová Markéta OOB TJ Jiskra Otrokovice C 330673 50 Kč
SKM1111 Frkal Jiří KOB Směr Kroměříž 416079 50 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 53886 50 Kč
JZL1100 Navrátil Jáchym TJ Jižní svahy Zlín C 2070845 50 Kč
JZL0900 Navrátil Daniel TJ Jižní svahy Zlín C 2070835 50 Kč
2.30 km, 95 m, 9 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HLV7137 Tomeček Ladislav KČT - OB Holešov C 331485 50 Kč
KVS9801 Rohlík Jan SKOB Kobra Vsetín C 53672 50 Kč
KVS7150 Pospíšilová Lenka SKOB Kobra Vsetín C 416093 50 Kč
KVS7200 Pospíšil Radim SKOB Kobra Vsetín C 53687 50 Kč
SKM7350 Pěčková Monika KOB Směr Kroměříž C 2017677 50 Kč
VIC7857 Mokrá Pavla OB Vizovice C 1400414 50 Kč
LCE0501 Hrbáček Filip OOB TJ Slovan Luhačovice C 416072 50 Kč
OTK0150 Sedlecká Anna OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433081 50 Kč
TZL9405 Láznička Jan SKOB Zlín C 886828 50 Kč
3.40 km, 220 m, 15 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZVS6601 Řezanina Lubomír TJ Zbrojovka Vsetín C 53381 50 Kč
ZVS8900 Řezanina Jakub TJ Zbrojovka Vsetín 50 Kč
SVS7400 Stříteský Tomáš Orientklub Vsetín C 53383 50 Kč
LCE0852 Škodová Štěpánka OOB TJ Slovan Luhačovice C 50 Kč
celkem přihlášených: 192, vklad: 13720 Kč