Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
13.06.2015
Místo konání:
Semetín
Pořadatel:
KVS - SKOB Kobra Vsetín
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P     T    
1.40 km, 25 m, 6 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCE0552 Mališková Kristýna OOB TJ Slovan Luhačovice C 52706 50 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice C 2049511 50 Kč
TZL0550 Batani Valeria SKOB Zlín C 53853 50 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín C 53354 50 Kč
TZL0552 Matochová Adélka SKOB Zlín C 53831 50 Kč
1.90 km, 45 m, 8 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec C 416126 50 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec C 8658 50 Kč
BFM0351 Zajícová Vendula SKOB Frýdek - Místek C 49456 50 Kč
HAV0451 Švidrnochová Eliška OB Havířov C 436422 50 Kč
OTK0351 Panovcová Anita OOB TJ Jiskra Otrokovice B 426381 50 Kč
VIC0458 Šolcová Veronika OB Vizovice C 50 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice B 889310 50 Kč
LCE0451 Zichová Amálie OOB TJ Slovan Luhačovice C 2075639 50 Kč
LCE0455 Hubáčková Kristýna OOB TJ Slovan Luhačovice 50 Kč
TZL0451 Mrkvičková Ema SKOB Zlín B 8595 50 Kč
TZL0452 Kolaříková Eliška SKOB Zlín C 8596 50 Kč
2.10 km, 55 m, 11 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec C 49360 50 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice B 7201818 50 Kč
BFM0251 Božoňová Vendula SKOB Frýdek - Místek C 49461 50 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice B 52682 50 Kč
LCE0253 Dufková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 51298 50 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice B 416074 50 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 1400427 50 Kč
LCE0152 Plášková Anna OOB TJ Slovan Luhačovice B 2056310 50 Kč
VIC0151 Sadílková Iva OB Vizovice C 53122 50 Kč
SFM0251 Bernatíková Hana O-RUNNAŘI Beskydy C 49450 50 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín B 8582 50 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín B 8584 50 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín B 8585 50 Kč
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín C 8591 50 Kč
1LX0102 Kučerová Kateřina Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 2051537 50 Kč
1LX0150 Rusnoková Katka Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 2051527 50 Kč
2.40 km, 75 m, 15 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV9951 Švidrnochová Lenka SKOB Ostrava B 2032153 90 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín A 7203458 90 Kč
VIC9959 Slovenčíková Eliška OB Vizovice B 2073711 90 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice B 52695 90 Kč
LCE0054 Šabršulová Natálie OOB TJ Slovan Luhačovice B 2085608 90 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 52687 90 Kč
2.60 km, 85 m, 15 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec B 53293 90 Kč
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec B 8667 90 Kč
MOV9751 Svěchotová Natálie SKOB Ostrava B 232392 90 Kč
MOV9752 Pavlíčková Kristýna SKOB Ostrava C 436423 90 Kč
LCE9852 Hanousková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice A 2020727 90 Kč
LCE9761 Zentrichová Daniela OOB TJ Slovan Luhačovice B 2082928 90 Kč
TRI9761 Kaufmanová Ivana TJ TŽ Třinec A 416127 90 Kč
3.00 km, 100 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8754 Špicarová Michaela Sportcentrum Jičín C 9971 90 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 90 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava A 49302 90 Kč
MOV9852 Vývodová Jana SKOB Ostrava A 2027242 90 Kč
SVS8751 Maliňáková Petra Orientklub Vsetín C 53387 90 Kč
SVS8250 Maliňáková Dana Orientklub Vsetín C 53389 90 Kč
AOP9352 Šarmanová Alena Orientační Běh Opava C 232405 90 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 90 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 52223 90 Kč
AOP8850 Stoszková Jana Orientační Běh Opava C 52986 90 Kč
AOP9452 Svobodová Radka Orientační Běh Opava C 7200368 90 Kč
ZBM9354 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno R 1668661 90 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 53317 90 Kč
KVS8350 Spitzerová Petra SKOB Kobra Vsetín C 887153 90 Kč
2.60 km, 100 m, 15 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ODR7450 Králová Ivana SKOB Odry C 49479 90 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 90 Kč
OOP7453 Leciánová Vanda TJ Opava C 49472 90 Kč
MOV8051 Vellechová Radka SKOB Ostrava C 428235 90 Kč
BFM7752 Zajícová Taťána SKOB Frýdek - Místek C 49460 90 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 90 Kč
HAV7751 Švidrnochová Hana OB Havířov C 02060211 90 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 90 Kč
OTK7251 Klímová Barbora OOB TJ Jiskra Otrokovice C 331069 90 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 90 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 90 Kč
SFM7152 Brodová Gabriela O-RUNNAŘI Beskydy C 49441 90 Kč
JZL7351 Kundratová Jana TJ Jižní svahy Zlín C 53360 90 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 90 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 90 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 90 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 90 Kč
TZL7560 Mlčková Eva SKOB Zlín 8608 90 Kč
STE7454 Urbanová Edita SK SKI-OB Šternberk C 52480 90 Kč
2.40 km, 70 m, 15 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 90 Kč
OOP6150 Hrabicová Iva TJ Opava C 232338 90 Kč
TZL6556 Jelínková Jana SKOB Zlín C 416155 90 Kč
TRI6350 Bialožytová Pavla TJ TŽ Třinec C 51446 90 Kč
TRI6957 Tesařová Bohumila TJ TŽ Třinec C 352350 90 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 90 Kč
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 90 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 331685 90 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 7200270 90 Kč
MOV6851 Bednaříková Adriana SKOB Ostrava C 2025336 90 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 90 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 90 Kč
LCE7053 Pišová Hana OOB TJ Slovan Luhačovice C 416058 90 Kč
LCE6351 Slezáková Jitka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52701 90 Kč
TZL6566 Schäferová Jana SKOB Zlín C 52342 90 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 52219 90 Kč
LCE6051 Valentová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 51509 90 Kč
2.10 km, 80 m, 14 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 90 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 52178 90 Kč
TZL5954 Žaludková Miroslava SKOB Zlín C 53838 90 Kč
1.40 km, 25 m, 6 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM0601 Bjolek Jan SKOB Frýdek - Místek C 428271 50 Kč
TRI0502 Bíčánek Jan TJ TŽ Třinec C 49341 50 Kč
TRI0602 Kaufman Jan TJ TŽ Třinec C 52289 50 Kč
TRI0503 Damek Ondřej TJ TŽ Třinec C 49327 50 Kč
TRI0501 Sikora Matěj TJ TŽ Třinec C 49396 50 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 8651 50 Kč
TRI0506 Kirschner Damian TJ TŽ Třinec C 7862 50 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice C 425578 50 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín C 2070831 50 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín C 8598 50 Kč
1LX0500 Kubálek Miroslav Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 2051471 50 Kč
1LX0600 Novotný David Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 2051538 50 Kč
2.20 km, 60 m, 13 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek C 428272 50 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín B 2070833 50 Kč
TRI0300 Haltof Adam TJ TŽ Třinec C 49366 50 Kč
ODR0300 Matěja Jan SKOB Odry 49357 50 Kč
ODR0400 Král Jiří SKOB Odry C 49334 50 Kč
SVS0401 Černín Adam Orientklub Vsetín C 51517 50 Kč
VIC0411 Veselý Jonáš OB Vizovice C 50 Kč
LCE0401 Bednařík Sebastián OOB TJ Slovan Luhačovice C 50 Kč
LCE0402 Humeník David OOB TJ Slovan Luhačovice C 52700 50 Kč
LCE0405 Kovařík Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice 50 Kč
SVS0400 Ovesný Petr Orientklub Vsetín 51519 50 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 920660 50 Kč
TZL0400 Šemnický Jakub SKOB Zlín B 8593 50 Kč
TZL0440 Vodák Tadeáš SKOB Zlín C 8594 50 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec C 7200590 50 Kč
2.30 km, 65 m, 12 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec C 7202876 50 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec C 49377 50 Kč
TRI0201 Gabrys Adam TJ TŽ Třinec C 49312 50 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec B 51461 50 Kč
SVS0200 Koňařík Vít Orientklub Vsetín B 53384 50 Kč
SVS0201 Černín Lukáš Orientklub Vsetín C 51516 50 Kč
VIC0100 Pšenčík Jan OB Vizovice B 50 Kč
VIC0102 Smolka Roman OB Vizovice C 53123 50 Kč
VIC0204 Volko Michal OB Vizovice C 50 Kč
VIC0209 Pšenčík David OB Vizovice C 50 Kč
LCE0202 Václavík Radek OOB TJ Slovan Luhačovice B 51301 50 Kč
SFM0201 Broda Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 49489 50 Kč
JZL0201 Kundrata Jan TJ Jižní svahy Zlín B 53353 50 Kč
TZL0103 Janda Přemek SKOB Zlín C 8605 50 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín B 218977 50 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 8581 50 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec B 7200589 50 Kč
KVS0100 Grebík Radim SKOB Kobra Vsetín B 7867 50 Kč
2.60 km, 105 m, 15 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 90 Kč
SOP9903 Procházka Jakub OOB TJ Slezan Opava C 232491 90 Kč
OOP0000 Gros Filip TJ Opava C 232358 90 Kč
OTK0001 Panovec Kryštof OOB TJ Jiskra Otrokovice A 331216 90 Kč
VIC0005 Malý Vojtěch OB Vizovice C 9200992 90 Kč
LCE9912 Turza Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice B 2081383 90 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice A 2082929 90 Kč
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec B 2073752 90 Kč
TZL9904 Hartman Vojtěch SKOB Zlín B 8597 90 Kč
1LX9900 Sýkora Tomáš Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 2051496 90 Kč
2.90 km, 115 m, 17 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM9804 Božoň Radek SKOB Frýdek - Místek C 428209 90 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš O-RUNNAŘI Beskydy B 49485 90 Kč
1LX9700 Pantálek Jáchym Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 2051484 90 Kč
4.00 km, 185 m, 23 kontrol
Rank. koef.: 1
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8602 Vágner Vladislav Sportcentrum Jičín C 2083384 90 Kč
SOP9301 Pospíšil Petr OOB TJ Slezan Opava C 8725 90 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 889320 90 Kč
BFM9301 Mutina Václav SKOB Frýdek - Místek C 2087698 90 Kč
VIC8308 Měrka Roman OB Vizovice C 2045226 90 Kč
SOP8710 Balcar Adam OOB TJ Slezan Opava 4777 90 Kč
LOV7601 Zajíc Josef lepus.cz C 760226 90 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 90 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice A 1400401 90 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 52678 90 Kč
LCE8103 Sláma Lumír OOB TJ Slovan Luhačovice C 90 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 90 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 8411 90 Kč
SFM8303 Koťátko Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023814 90 Kč
ZBM7609 Pátek Richard SK Žabovřesky Brno C 7700077 90 Kč
ZBM7540 Kasal Vít SK Žabovřesky Brno C 7770000 90 Kč
TZL9601 Sadílek Jan SKOB Zlín B 53126 90 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 90 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec A 49356 90 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 7571221 90 Kč
AOP8300 Stoszek Jakub Orientační Běh Opava C 52939 90 Kč
BFM9101 Mutina Jiří SKOB Frýdek - Místek C 49491 90 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín A 7203464 90 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 1400443 90 Kč
AOP9401 Palenčar David Orientační Běh Opava C 49462 90 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 1111187 90 Kč
NNNXXX1 Řehulka David Neregistrovaní zapůjčit 130 Kč
TZL6808 Šidla Jan SKOB Zlín C 53367 90 Kč
TZL9009 Schäfer Martin SKOB Zlín C 52343 90 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 90 Kč
3.10 km, 145 m, 19 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
5QC7400 Novosad Pavel Zlínské Prašivky 2080910 90 Kč
TRI8006 Walaski Antonín TJ TŽ Třinec C 8654 90 Kč
TRI7401 Cienciala Martin TJ TŽ Třinec C 49319 90 Kč
ODR7300 Král Jiří SKOB Odry C 49326 90 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 90 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 90 Kč
MOV7100 Pavlíček Daniel SKOB Ostrava C 52775 90 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2059751 90 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 90 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 502259 90 Kč
MOV6201 Šarman Radim SKOB Ostrava C 232412 90 Kč
OOP7700 Gros Petr TJ Opava C 341893 90 Kč
HAV5803 Ryšavý Jiří OB Havířov C 02049558 90 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 90 Kč
OTK7101 Zentrich David OOB TJ Jiskra Otrokovice C 053323 90 Kč
VIC7207 Pšenčík Radomír OB Vizovice C 90 Kč
MOV7901 Juřeník Jiří SKOB Ostrava C 2025345 90 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023813 90 Kč
1LX6500 Mička Jiří Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 53787 90 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 90 Kč
2.90 km, 105 m, 17 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV5702 Juračka Zdeněk OB Havířov C 52752 90 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 90 Kč
TZL6345 Strakoš Bohumil SKOB Zlín C 416048 90 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 2073714 90 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 90 Kč
TRI6800 Bruk Slavomír TJ TŽ Třinec C 49378 90 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 90 Kč
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 90 Kč
OOP6100 Lecián Oldřich TJ Opava C 49476 90 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 90 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 425440 90 Kč
EZL6205 Otrusina Milan PEV Zlín C 52338 90 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336791 90 Kč
OTK6910 Kunz Petr OOB TJ Jiskra Otrokovice C 052344 90 Kč
OTK6201 Panovec Vladan OOB TJ Jiskra Otrokovice C 052348 90 Kč
LCE6702 Piše Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice C 331231 90 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 52293 90 Kč
ZVS6601 Řezanina Lubomír TJ Zbrojovka Vsetín C 53381 90 Kč
TZL6304 Schäfer Michal SKOB Zlín C 52341 90 Kč
TZL6301 Galík Svatopluk SKOB Zlín C 53369 90 Kč
ROV5301 Mizera Ladislav OK Zubří C 2056277 90 Kč
KVS68x1 Žemlík Dušan SKOB Kobra Vsetín 90 Kč
2.50 km, 80 m, 16 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 49455 90 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 90 Kč
SOP5701 Pospíšil Václav OOB TJ Slezan Opava C 49391 90 Kč
MOV5601 Slivečka Jaromír SKOB Ostrava C 352301 90 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 49457 90 Kč
MOV5901 Hostaš Jindřich SKOB Ostrava C 53000 90 Kč
OTK5707 Štěpáník Otakar OOB TJ Jiskra Otrokovice C 053804 90 Kč
OTK5800 Tomášek Pavel OOB TJ Jiskra Otrokovice C 053807 90 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 90 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 90 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 90 Kč
TZL5702 Štípek Rostislav SKOB Zlín 8611 90 Kč
SOP5102 Malysa Ján OOB TJ Slezan Opava C 53420 90 Kč
2.40 km, 70 m, 15 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 90 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 90 Kč
TRI3700 Opletal Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8751 90 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 90 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 90 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 90 Kč
OTK4729 Kunz Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 052347 90 Kč
OTK4001 Šidla Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426383 90 Kč
SVS3801 Žemlík Ivan Orientklub Vsetín C 60867 90 Kč
1.20 km, 90 m, 6 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín C 8601 50 Kč
LCE0751 Hrbáčková Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice C 331031 50 Kč
LCE0651 Jakůbková Jana OOB TJ Slovan Luhačovice C 50 Kč
LCE0851 Michálková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice C 253362 50 Kč
LCE0701 Skýba Jakub Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 2075691 50 Kč
LCE0553 Mališková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice 50 Kč
JZL0700 Kundrata Vít TJ Jižní svahy Zlín C 50 Kč
MOV0601 Juřeník Jakub SKOB Ostrava C 2020706 50 Kč
EZL0650 Kusáková Valentýna PEV Zlín C zapůjčit 90 Kč
1.70 km, 90 m, 6 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0750 Musálková Klára SKOB Ostrava C 436424 50 Kč
5QC0950 Novosadová Klára Zlínské Prašivky 52685 50 Kč
TRI0700 Bičánek Vít TJ TŽ Třinec C 8663 50 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 416124 50 Kč
ODR0850 Králová Hedvika SKOB Odry C 49498 50 Kč
SVS0701 Koňařík Vojtéch Orientklub Vsetín 51518 50 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 50 Kč
38S0850 Valyavka Viktoriya (SVK) Slávia ŽU Žilina 502256 50 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 50 Kč
SKM0001 Jiří Frkal KOB Směr Kroměříž 416077 50 Kč
SKM0002 Max Kunovský KOB Směr Kroměříž 619094 50 Kč
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín C 8602 50 Kč
VIC0850 Marková Michaela OB Vizovice C 50 Kč
VIC1060 Marková Tatiana OB Vizovice C 50 Kč
OTK0950 Klímová Markéta OOB TJ Jiskra Otrokovice C 330673 50 Kč
LCE6652 Mejzlíková Luďka OOB TJ Slovan Luhačovice 50 Kč
LCE1313 Macka Matyáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 2032130 50 Kč
LCE1112 Macka Sebastián OOB TJ Slovan Luhačovice C 52677 50 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 50 Kč
JZL0950 Kundratová Eva TJ Jižní svahy Zlín C 218973 50 Kč
MOV0951 Juřeníková Ema SKOB Ostrava C 2045154 50 Kč
85C0700 Sikora Jan ProvodovJan 49484 50 Kč
SVS0700 Václavík Jakub Orientklub Vsetín 253144 50 Kč
1LX1150 Kubálková Lada Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 2051548 50 Kč
KVSXXX1 Šťastný SKOB Kobra Vsetín 50 Kč
KVSXXX2 Juráň SKOB Kobra Vsetín 50 Kč
VIV0800 Linhart Jakub GIGANT Orienteering 52688 50 Kč
VIV0801 Linhart Adam GIGANT Orienteering 52690 50 Kč
OTKXXX2 Kocian Richard OOB TJ Jiskra Otrokovice zapůjčit 90 Kč
2.10 km, 45 m, 10 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI7701 Bíčánek Milan TJ TŽ Třinec C 49371 50 Kč
TRI7500 Kirschner David TJ TŽ Třinec C 8664 50 Kč
TRI6201 Haltof Jindřich TJ TŽ Třinec C 53180 50 Kč
TRI7050 Haltofová Marie TJ TŽ Třinec C 49400 50 Kč
TRI7200 Filipek Daniel TJ TŽ Třinec C 53294 50 Kč
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec C 8660 50 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 50 Kč
MOV7151 Pavlíčková Lenka SKOB Ostrava C 436421 50 Kč
OOP0050 Leciánová Veronika TJ Opava C 49475 50 Kč
TZL4325 Žemlík Jan SKOB Zlín C 1394310 50 Kč
MOV6750 Šarmanová Jarmila SKOB Ostrava C 303027 50 Kč
SKM0003 9 Jan Lachendro KOB Směr Kroměříž 41607 50 Kč
LCE0501 Hrbáček Filip OOB TJ Slovan Luhačovice C 416072 50 Kč
SFM8651 Haluzíková Barbora O-RUNNAŘI Beskydy C 2035161 50 Kč
SVS7300 Černín Radek Orientklub Vsetín 51522 50 Kč
VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice C 416050 50 Kč
BFM6751 Svobodová Mariana SKOB Frýdek - Místek 2059750 50 Kč
HOB5601 Hendrych Vlastimil SKOB Horní Benešov C 231950 50 Kč
HOB6251 Hendrychová Pavla SKOB Horní Benešov C 301312 50 Kč
MOV7150 Svěchotová Hana SKOB Ostrava C 52779 50 Kč
MOV6251 Ryšavá Ilona SKOB Ostrava C 51171 50 Kč
1LX7100 Zajíc Karel Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 53790 50 Kč
1LX8350 Kojetínská Zuzana Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 2051542 50 Kč
OTKXXX1 Král Martin OOB TJ Jiskra Otrokovice 331534 50 Kč
3.20 km, 140 m, 17 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek 428300 50 Kč
EZL6716 Otrusina Aleš PEV Zlín C 53325 50 Kč
MOV8000 Vellech Aleš SKOB Ostrava C 436420 50 Kč
VIC7857 Mokrá Pavla OB Vizovice C 1400414 50 Kč
85C7150 Buchwaldková Klára ProvodovJan 416194 50 Kč
1LX6700 Rusnok René Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 2051505 50 Kč
celkem přihlášených: 318, vklad: 22940 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.