Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
12.09.2015
Místo konání:
Tesák - Hostýnské vrchy
Pořadatel:
SKM - KOB Směr Kroměříž
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D45C     D55C     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H45C     H55C     H65C     HDR     P2     T4    
1.40 km, 5 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 50 Kč
EZL0650 Kusáková Valentýna PEV Zlín C zapůjčit 50 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 1400404 50 Kč
KVS0751 Pospíšilová Eliška SKOB Kobra Vsetín C 53683 50 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk C 2080967 50 Kč
SSU0650 Seidenglanzová Johana SK Severka Šumperk C 6710 50 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava C 420459 50 Kč
KON0777 Dvořáková Ema KOB Konice C 2067322 50 Kč
LCE0751 Hrbáčková Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice C 331031 50 Kč
1.50 km, 6 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava C 51195 50 Kč
JPV0567 Matečná Sofie Oddíl OS SK Prostějov C 2045208 50 Kč
JPV0579 Hrubá Klára Oddíl OS SK Prostějov C 2078581 50 Kč
KSU0660 Pattermanová Magdalena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53652 50 Kč
KSU0550 Konečná Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053569 50 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž C 53811 50 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering C 301698 50 Kč
ASU0699 Ondruchová Anna Magnus Orienteering C zapůjčit 50 Kč
KON0666 Jílková Lenka KOB Konice C 2069072 50 Kč
KON0799 Jílková Pavla KOB Konice C 2069073 50 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 50 Kč
LCE0552 Mališková Kristýna OOB TJ Slovan Luhačovice C 52706 50 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice C 2049511 50 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov C 981840 50 Kč
LCE0555 Mališková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice 50 Kč
LCE0556 Hubáčková Krystína OOB TJ Slovan Luhačovice 50 Kč
TZL0550 Batani Valeria SKOB Zlín C 53853 50 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín C 53354 50 Kč
TZL0258 Matušová Monika SKOB Zlín C 8611 50 Kč
AOP9999 Gallo Natálie Orientační Běh Opava 7003005 50 Kč
2.00 km, 8 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec C 416126 50 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec C 8658 50 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 50 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc B 2020729 50 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava C 8796 50 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava C 436929 50 Kč
HAV0451 Švidrnochová Eliška OB Havířov C 436422 50 Kč
OTK0350 Riesslerová Eliška OOB TJ Jiskra Otrokovice B 331701 50 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 2061817 50 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 50 Kč
KON0355 Spurná Štěpánka KOB Konice C 307329 50 Kč
VIC0458 Šolcová Veronika OB Vizovice C 50 Kč
KSU0484 Skoumalová Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446428 50 Kč
KSU0464 Knyplová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446430 50 Kč
KSU0353 Hegedüšová Viktorie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446409 50 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 50 Kč
ASU0499 Vorlová Eva Magnus Orienteering C 406938 50 Kč
SSU0350 Hojgrová Tereza SK Severka Šumperk C 50 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2019215 50 Kč
TZL0451 Mrkvičková Ema SKOB Zlín B 8595 50 Kč
TZL0452 Kolaříková Eliška SKOB Zlín C 8597 50 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice B 889310 50 Kč
LCE0451 Zichová Amálie OOB TJ Slovan Luhačovice C 2075639 50 Kč
LCE0355 Janků Daniela OOB TJ Slovan Luhačovice 889306 50 Kč
PLU0354 Hartmannová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2051531 75 Kč
UOL0351 Čásková Adéla SOB Olomouc C zapůjčit 75 Kč
3.10 km, 10 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec C 49360 50 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec B 49365 50 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec C 53178 50 Kč
VIC0259 Kůstková Barbora OB Vizovice B 425422 50 Kč
AOP0350 Hájková Lucie Orientační Běh Opava A 51321 50 Kč
KON0272 Kličková Anna KOB Konice C 515427 50 Kč
UOL0156 Hálková Eliška SOB Olomouc B 428247 50 Kč
KSU0197 Hajduková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067338 50 Kč
AOP0251 Krčková Helena Orientační Běh Opava C 2053557 50 Kč
ASU0299 Greschnerová Tereza Magnus Orienteering C 9132 50 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc C 2069082 50 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc C 2069080 50 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc C 2069081 50 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín B 8582 50 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín B 8584 50 Kč
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín C 8585 50 Kč
LCE0253 Dufková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 51298 50 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice B 416074 50 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 1400427 50 Kč
LCE0152 Plášková Anna OOB TJ Slovan Luhačovice B 2056310 50 Kč
SFM0251 Bernatíková Hana O-RUNNAŘI Beskydy C 49450 50 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice B 52682 75 Kč
VIC0151 Sadílková Iva OB Vizovice C 53122 75 Kč
4.00 km, 11 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 425583 90 Kč
OTK0050 Müllerová Erika OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433088 90 Kč
VIC9959 Slovenčíková Eliška OB Vizovice B 2073711 90 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446425 90 Kč
UOL0050 Konečná Adéla SOB Olomouc C 2035727 90 Kč
LCE0055 Malotová Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 2085587 90 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 52687 90 Kč
4.50 km, 15 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec B 8667 90 Kč
VIC9898 Kůstková Daniela OB Vizovice A 1006616 90 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 90 Kč
UOL9851 Skoumalová Barbora SOB Olomouc C 2051477 90 Kč
MOV9751 Svěchotová Natálie SKOB Ostrava B 232392 90 Kč
BFM9851 Fišerová Klára SKOB Frýdek - Místek C 49492 90 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice A 52722 90 Kč
5.60 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 1400448 90 Kč
VRB9499 Haltof Ewa Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 1436949 90 Kč
HAV9650 Kaděrová Vendula OB Havířov B 232145 90 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 90 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava A 49302 90 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 52223 90 Kč
SVS8151 Bouzková Katka Orientklub Vsetín C 53385 90 Kč
SVS8250 Maliňáková Dana Orientklub Vsetín C 90 Kč
SVS8751 Maliňáková Petra Orientklub Vsetín C 53387 90 Kč
HAV8550 Fujáková Katka OB Havířov C 49408 90 Kč
KON7852 Otrubová Johana KOB Konice C 995816 90 Kč
TZL8181 Slováčková Věra SKOB Zlín C 53339 90 Kč
TZL7979 Mašláňová Hana SKOB Zlín C 53313 90 Kč
PTI9474 Vítková Lucie Sportovní klub Ptení C 8849 90 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 90 Kč
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice A 8898 90 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 53317 90 Kč
AOP7951 Gallo Martina Orientační Běh Opava C 53278 90 Kč
4.20 km, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL8888 Šimonová Klára SOB Olomouc C 90 Kč
KVS9551 Macečková Veronika SKOB Kobra Vsetín C 51529 90 Kč
TZL9451 Koláriková Lucie SKOB Zlín C 920662 90 Kč
BFM8651 Frainšicová Kateřina SKOB Frýdek - Místek C 443086 90 Kč
AOV9251 Nováková Anežka OOB TJ Baník Ostrava C 336722 135 Kč
KVS9552 Křupková Eva SKOB Kobra Vsetín 416090 135 Kč
4.60 km, 15 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 90 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 90 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 52664 90 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 90 Kč
AOP7150 Hájková Jitka Orientační Běh Opava C 515407 90 Kč
HAV7751 Švidrnochová Hana OB Havířov C 2060211 90 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 90 Kč
JZL7351 Kundratová Jana TJ Jižní svahy Zlín C 53360 90 Kč
JZL7850 Chromčáková Jitka TJ Jižní svahy Zlín C 53802 90 Kč
ODR7450 Králová Ivana SKOB Odry C 49479 90 Kč
UOL7751 Binarová Jitka SOB Olomouc C 2049585 90 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49418 90 Kč
KSU7667 Stryková Vlasta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446436 90 Kč
OTK7251 Klímová Barbora OOB TJ Jiskra Otrokovice C 331069 90 Kč
UOL7150 Horká Soňa SOB Olomouc C 2060240 90 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 90 Kč
VIV7651 Dziková Hana GIGANT Orienteering 2058522 90 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067330 90 Kč
BFM7752 Zajícová Taťána SKOB Frýdek - Místek C 49460 90 Kč
ZLH7451 Siatková Silvie OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit 90 Kč
ASU7498 Šneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 90 Kč
AOP7750 Pannová Vendula Orientační Běh Opava C 2075664 90 Kč
MOV7352 Hulenková Martina SKOB Ostrava C 51174 90 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 90 Kč
UOL7651 Janošíková Lenka SOB Olomouc C 301554 90 Kč
KON8080 Jílková Hana KOB Konice C 2069071 90 Kč
ZVS7450 Vyškovská Radka TJ Zbrojovka Vsetín C 7202890 90 Kč
VRB7373 Slavíková Lenka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067389 90 Kč
VRB7777 Svačinková Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436921 90 Kč
MOV8051 Vellechová Radka SKOB Ostrava C 428235 90 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 90 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 90 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 90 Kč
SFM7152 Brodová Gabriela O-RUNNAŘI Beskydy C 49441 90 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 90 Kč
HAV7250 Proboszová Zuzana OB Havířov C 416157 90 Kč
HOB7051 Hendrychová Marcela SKOB Horní Benešov C 301304 90 Kč
STE7454 Urbanová Edita SK SKI-OB Šternberk C 52480 90 Kč
3.70 km, 12 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 90 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 90 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 90 Kč
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 52767 90 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 90 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 90 Kč
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361929 90 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 90 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 410324 90 Kč
KVS6151 Kaločová Helena SKOB Kobra Vsetín 51528 90 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 90 Kč
EZL6251 Holubcová Marcela PEV Zlín C 246852 90 Kč
TZL6566 Schäferová Jana SKOB Zlín C 52342 90 Kč
UOL6954 Jeřábková Jana SOB Olomouc C 361997 90 Kč
AOV6951 Mielcová Elena OOB TJ Baník Ostrava C 896961 90 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 52219 90 Kč
HAV6652 Opletalová Pavlína OB Havířov C 49306 90 Kč
OOL6955 Slavíčková Katka SK Haná orienteering C 421852 90 Kč
TZL6051 Hájová Jana SKOB Zlín C 8919 90 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 90 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 90 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 331685 90 Kč
2.80 km, 10 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 90 Kč
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 90 Kč
KVS5551 Hrbasová Jana SKOB Kobra Vsetín C 53680 90 Kč
KVS5751 Hudzieczková Danuta SKOB Kobra Vsetín C 416091 90 Kč
AOP5451 Řezníková Renáta Orientační Běh Opava C 49421 90 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 90 Kč
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 90 Kč
OOP5751 Hájková Ludmila TJ Opava C 52769 90 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 90 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 90 Kč
HSU5050 Čadilová Alena Horizont klub Šumperk C 52599 90 Kč
HSU5350 Štáblová Jitka Horizont klub Šumperk C 52557 90 Kč
TZL5954 Žaludková Miroslava SKOB Zlín C 53838 90 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 2059758 135 Kč
ZLH5950 Pavlíková Hana OOB TJ Zlaté Hory C 52658 135 Kč
1.40 km, 5 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 232139 50 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava C 428464 50 Kč
VIC0712 Veselý Štěpán OB Vizovice C 53138 50 Kč
JZL0700 Kundrata Vít TJ Jižní svahy Zlín C 218973 50 Kč
OTK0500 Riessler Štěpán OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426385 50 Kč
ASU0547 Greschner Adam Magnus Orienteering C zapůjčit 50 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering C 53003 50 Kč
MOV0601 Juřeník Jakub SKOB Ostrava C 2020706 50 Kč
VRB0505 Slavík Ondřej Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 232194 50 Kč
LCE0701 Skýba Jakub Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 2075691 50 Kč
TZL9999 Matyáš Martínek SKOB Zlín 50 Kč
AOV0800 Novák Richard OOB TJ Baník Ostrava C 336733 75 Kč
AOV0801 Novák Viktor OOB TJ Baník Ostrava C 361904 75 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno C 53275 75 Kč
1.50 km, 6 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0501 Sikora Matěj TJ TŽ Třinec C 49396 50 Kč
TRI0503 Damek Ondřej TJ TŽ Třinec C 49327 50 Kč
TRI0506 Kirschner Damian TJ TŽ Třinec C 7862 50 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 8651 50 Kč
TRI0602 Kaufman Jan TJ TŽ Třinec C 52289 50 Kč
BFM0601 Bjolek Jan SKOB Frýdek - Místek C 428271 50 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2075670 50 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov 50 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073736 50 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49316 50 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov C 682687 50 Kč
VIV0500 Dzik Ondřej GIGANT Orienteering 2073669 50 Kč
AOP0500 Krček Jan Orientační Běh Opava C 2070838 50 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C zapůjčit 50 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering C zapůjčit 50 Kč
TRI0502 Bíčánek Jan TJ TŽ Třinec C 49341 50 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín C 8588 50 Kč
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín C 8601 50 Kč
KON0537 Dvořák Štěpán KOB Konice C 2067321 50 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice C 425578 50 Kč
LCE0505 kovařík Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice 50 Kč
SKM Frkal Jiří KOB Směr Kroměříž 619094 50 Kč
AOV0501 Novák Igor OOB TJ Baník Ostrava C 515500 75 Kč
2.30 km, 9 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0300 Haltof Adam TJ TŽ Třinec C 49366 50 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec C 416128 50 Kč
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek C 428272 50 Kč
VIC0411 Veselý Jonáš OB Vizovice C 425434 50 Kč
ZPV0300 Hošťálek Ondřej KOB ZPV Prostějov C 206390 50 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 50 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 50 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín B 2070833 50 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061810 50 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín C 2070831 50 Kč
SVS0401 Černín Adam Orientklub Vsetín C 51517 50 Kč
ODR0300 Matěja Jan SKOB Odry 49357 50 Kč
ODR0400 Král Jiří SKOB Odry C 49334 50 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov C 2051506 50 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446437 50 Kč
KSU0404 Pavelka Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446448 50 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058480 50 Kč
KSU0400 Hudos Tomáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446440 50 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 442865 50 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053547 50 Kč
ASU0447 Bartášek Tomáš Magnus Orienteering C 416716 50 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering C 53112 50 Kč
CEL0400 Tomášek Adam TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301567 50 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 920660 50 Kč
TZL0400 Šemnický Jakub SKOB Zlín B 8591 50 Kč
TZL0401 Eichler Vít SKOB Zlín B 8593 50 Kč
TZL0440 Vodák Tadeáš SKOB Zlín C 8594 50 Kč
UOL0402 Čecháček Adam SOB Olomouc C 50 Kč
LCE0402 Humeník David OOB TJ Slovan Luhačovice C 52700 50 Kč
3.90 km, 11 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec B 7202876 50 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec C 49377 50 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 50 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 50 Kč
JPV0101 Dadák Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2045211 50 Kč
JZL0201 Kundrata Jan TJ Jižní svahy Zlín B 53353 50 Kč
SVS0200 Koňařík Vít Orientklub Vsetín B 53384 50 Kč
SVS0201 Černín Lukáš Orientklub Vsetín C 51516 50 Kč
PLU0100 Halabrín Petr TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
EZL0114 Holubec Václav PEV Zlín C 426312 50 Kč
VIC0100 Pšenčík Jan OB Vizovice B 50 Kč
VIC0204 Volko Michal OB Vizovice C 50 Kč
VIC0209 Pšenčík David OB Vizovice C 50 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 50 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058486 50 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 53649 50 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž B 436930 50 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk C 2060295 50 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 50 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov C 515058 50 Kč
CEL0100 Tomášek Ondřej TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301562 50 Kč
TRI0201 Gabrys Adam TJ TŽ Třinec C 49312 50 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín A 218977 50 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 8583 50 Kč
LCE0202 Václavík Radek OOB TJ Slovan Luhačovice B 51301 50 Kč
SFM0201 Broda Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 49489 50 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 52746 75 Kč
PLU0101 Hartmann Matouš TJ SOKOL Plumlov B 2051507 75 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056308 75 Kč
4.60 km, 15 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9900 Navrátil Adam TJ TŽ Třinec C 416125 90 Kč
HAV0000 Kaděra Vojta OB Havířov C 301297 90 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 52549 90 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 90 Kč
SOP9903 Procházka Jakub OOB TJ Slezan Opava C 232491 90 Kč
OTK9901 Müller Tomáš OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433087 90 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 90 Kč
VIC0005 Malý Vojtěch OB Vizovice C 9200992 90 Kč
OOP0000 Gros Filip TJ Opava C 232358 90 Kč
ZLH0000 Siatka Václav OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit 90 Kč
TZL9904 Hartman Vojtěch SKOB Zlín B 8598 90 Kč
LCE0003 Bitto Maxim OOB TJ Slovan Luhačovice B 2053585 90 Kč
LCE9912 Turza Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice B 2081383 90 Kč
UOL0000 Prachař Matouš SOB Olomouc C 135 Kč
6.20 km, 19 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava A 253106 90 Kč
UOL9801 Chaloupka Josef SOB Olomouc C zapůjčit 90 Kč
SSU9701 Vosáhlo Jan SK Severka Šumperk B 9005223 90 Kč
KSU9707 Knypl Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067332 90 Kč
BFM9804 Božoň Radek SKOB Frýdek - Místek B 428209 90 Kč
UOL9800 Mazanec Jakub SOB Olomouc C 2051499 135 Kč
8.30 km, 24 kontrol
Rank. koef.: 1
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 90 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 436949 90 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 1400443 90 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 90 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 90 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 90 Kč
KVS8100 Bubela Tomáš SKOB Kobra Vsetín C 7456789 90 Kč
SOP8802 Lichý Ondřej OOB TJ Slezan Opava C 49304 90 Kč
SOP9301 Pospíšil Petr OOB TJ Slezan Opava C 8725 90 Kč
SOP9601 Svoboda František OOB TJ Slezan Opava B 8727 90 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 2084933 90 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 8411 90 Kč
SVS7901 Bouzek Petr Orientklub Vsetín C 53388 90 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 52592 90 Kč
TZL8603 Přibyl Bronislav SKOB Zlín C 53362 90 Kč
ZLH9301 Kvapil Ladislav OOB TJ Zlaté Hory C 2073675 90 Kč
TZL8131 Smola Michal SKOB Zlín R 515174 90 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 52516 90 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 90 Kč
BFM9602 Kopeček Petr SKOB Frýdek - Místek C 426344 90 Kč
ZLH6700 Hastík Jiří OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit 90 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 90 Kč
TZL6808 Šidla Jan SKOB Zlín C 53367 90 Kč
SHK7905 Svoboda Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 9138 90 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 90 Kč
VIC8308 Měrka Roman OB Vizovice C 2045226 90 Kč
KON7537 Dvořák Miloslav KOB Konice C 8907 90 Kč
LCE6602 Kunčar Vít OOB TJ Slovan Luhačovice C 889307 90 Kč
LCE8103 Sláma Lumír OOB TJ Slovan Luhačovice C 90 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 90 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 416043 90 Kč
TZL9206 Benroth Martin SKOB Zlín C 553455 135 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 515904 135 Kč
5.80 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL9601 Sadílek Jan SKOB Zlín B 53126 90 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 7571221 90 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 219271 90 Kč
EZL9609 Holubec Jakub PEV Zlín C 246845 90 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 502259 90 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 90 Kč
NNN5003 Novotný Petr Neregistrovaní 2067992 90 Kč
KON7315 Procházka Pavel KOB Konice 52486 90 Kč
ASU9505 Chmelař Martin Magnus Orienteering A 9988866 90 Kč
AOV92xx Raus Josef OOB TJ Baník Ostrava půjčit 135 Kč
6.30 km, 18 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 90 Kč
OTK7500 Pohořalý Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426382 90 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 90 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 90 Kč
SSU7400 Cveček Martin SK Severka Šumperk C 8041 90 Kč
VIC6403 Kůstka Marek OB Vizovice C 7205562 90 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 90 Kč
HAV5803 Ryšavý Jiří OB Havířov C 2049558 90 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 90 Kč
VIC7624 Marek Martin OB Vizovice C 762400 90 Kč
HAV7100 Kaděra Pavel OB Havířov C 253120 90 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 90 Kč
5QC7400 Novosad Pavel Zlínské Prašivky 2080910 90 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 90 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 90 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 90 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 90 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 90 Kč
SSU7700 Možný Stanislav SK Severka Šumperk C 224897 90 Kč
UOL7000 Hálek Jan SOB Olomouc C 436448 90 Kč
ODR7300 Král Jiří SKOB Odry C 49326 90 Kč
MOV6201 Šarman Radim SKOB Ostrava C 232412 90 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 90 Kč
KAR7601 Stibor Zbyněk SK Karlovice C 301259 90 Kč
KAR7701 Kuja Ivo SK Karlovice C 2800303 90 Kč
OTK7101 Zentrich David OOB TJ Jiskra Otrokovice C 053323 90 Kč
OOP7700 Gros Petr TJ Opava C 232527 90 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 90 Kč
UOL7600 Dzik Martin SOB Olomouc C 2019231 90 Kč
AOP7302 Krček Martin Orientační Běh Opava C 253130 90 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 52293 90 Kč
ASU7448 Bartášek Jiří Magnus Orienteering C 416715 90 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C zapůjčit 90 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 90 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 90 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 53372 90 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 90 Kč
NNN5004 Auermüller Vít Neregistrovaní 2088711 90 Kč
OTK7202 Šiška Oto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 425524 90 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 8916 90 Kč
TZL7801 Mašláň Jakub SKOB Zlín C 1400424 90 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023813 90 Kč
NNN5005 Bubla Jiří Neregistrovaní 2045237 135 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101183 135 Kč
5.00 km, 17 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 2073714 90 Kč
TRI6800 Bruk Slavomír TJ TŽ Třinec C 49378 90 Kč
TZL6345 Strakoš Bohumil SKOB Zlín C 416048 90 Kč
TZL6401 Vrubel Karel SKOB Zlín C 53143 90 Kč
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 90 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 90 Kč
TZL6301 Galík Svatopluk SKOB Zlín C 53369 90 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 90 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 90 Kč
OTK6800 Riessler Otto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433092 90 Kč
EZL6205 Otrusina Milan PEV Zlín C 52338 90 Kč
UOL6900 Said Mahmoud SOB Olomouc C 420402 90 Kč
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 51173 90 Kč
PLU6219 Kubeš Jaromír TJ SOKOL Plumlov C 52500 90 Kč
STE5701 Václavek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 52525 90 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2059751 90 Kč
HAV5702 Juračka Zdeněk OB Havířov C 52752 90 Kč
OOL6303 Konečný Jiří SK Haná orienteering C 342524 90 Kč
TZL6309 Láznička Robert SKOB Zlín C 53368 90 Kč
UOL6702 Jeřábek Petr SOB Olomouc C 361946 90 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2087712 90 Kč
CEL6426 Tomášek Jiří TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52406 90 Kč
PTI6622 Vítek Zbyněk Sportovní klub Ptení C 8828 90 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 90 Kč
TZL6304 Schäfer Michal SKOB Zlín C 52341 90 Kč
VRB6202 Labudík Milan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51954 90 Kč
VRB6808 Slavík Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436923 90 Kč
LCE6702 Piše Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice C 331231 90 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 135 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 90 Kč
ROV5301 Mizera Ladislav OK Zubří C 2056277 135 Kč
KVS6401 Žemlík Radim SKOB Kobra Vsetín C 53682 135 Kč
3.90 km, 13 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 90 Kč
OOP5601 Šrajer Jan TJ Opava C 232526 90 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 90 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 49455 90 Kč
OTK5800 Tomášek Pavel OOB TJ Jiskra Otrokovice C 053807 90 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 90 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 90 Kč
KVS5301 Hrbas Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 2021858 90 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 90 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 90 Kč
SOP5102 Malysa Ján OOB TJ Slezan Opava C 53420 90 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 90 Kč
KVS5904 Kaloč Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 2021853 90 Kč
KRN5201 Hrouza Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52623 90 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 438025 90 Kč
KAR5001 Pospíšil Karel SK Karlovice C 51950 90 Kč
KAR5501 Kuja Ivan SK Karlovice C 301248 90 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 90 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 90 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 90 Kč
MOV5601 Slivečka Jaromír SKOB Ostrava C 352301 90 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 49457 90 Kč
TZL5702 Štípek Rostislav SKOB Zlín 428296 90 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 90 Kč
RAD4801 Huňka Jiří TJ Sokol Radslavice C 49433 90 Kč
SVS5501 Maliňák Josef Orientklub Vsetín C 53389 90 Kč
SVS5901 Čech Přemysl Orientklub Vsetín C 253143 90 Kč
AOP5301 Krmášek Bohdan Orientační Běh Opava C 51199 90 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 135 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 135 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 135 Kč
3.00 km, 11 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV4102 Vávra Jiří SKOB Ostrava C 52773 90 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 90 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 90 Kč
UOL4201 Šubrt Zdeněk SOB Olomouc C 52467 90 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 90 Kč
OOP4401 Nosek Jiří TJ Opava C 52766 90 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 52174 90 Kč
MOV4901 Chylík Pavol SKOB Ostrava C 52984 90 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 90 Kč
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 90 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 90 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 90 Kč
OTK4001 Šidla Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426383 90 Kč
OTK4729 Kunz Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 052347 90 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 90 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 90 Kč
TRI3700 Opletal Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8653 90 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 49305 90 Kč
TZL4325 Žemlík Jan SKOB Zlín C 1394310 90 Kč
1.40 km, 5 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 416124 50 Kč
TRI0851 Kaufmanová Šárka TJ TŽ Třinec C 49382 50 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 50 Kč
AOP0950 Borunská Alžběta Orientační Běh Opava C 52290 50 Kč
VIC0850 Marková Michaela OB Vizovice C 425437 50 Kč
VIC1060 Marková Tatiana OB Vizovice C 425428 50 Kč
5QC0950 Novosadová Klára Zlínské Prašivky 52685 50 Kč
NNN5001 Greško Oskar Neregistrovaní 50 Kč
JZL0950 Kundratová Eva TJ Jižní svahy Zlín C 218974 50 Kč
SSU0800 Možný Šimon SK Severka Šumperk C 224899 50 Kč
TZL1000 Pekárek David SKOB Zlín C 53886 50 Kč
JZL0900 Navrátil Daniel TJ Jižní svahy Zlín C 2070835 50 Kč
JZL1100 Navrátil Jáchym TJ Jižní svahy Zlín C 2070845 50 Kč
KON1000 Rozsívalová Adéla KOB Konice 2020738 50 Kč
ODR0850 Králová Hedvika SKOB Odry C 49498 50 Kč
JPV0404 Hrubý Lukáš Oddíl OS SK Prostějov C 2078582 50 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52617 50 Kč
KAR0550 Kujová Vendula SK Karlovice 206457 50 Kč
KAR7650 Stiborová Blanka SK Karlovice 301254 50 Kč
OTK0123 Král Martin OOB TJ Jiskra Otrokovice 331534 50 Kč
OTK0950 Klímová Markéta OOB TJ Jiskra Otrokovice C 330673 50 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 50 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 50 Kč
KVS9752 Pospíšilová Magdaléna SKOB Kobra Vsetín C 53686 50 Kč
BFM1001 Hrabal František SKOB Frýdek - Místek 426342 50 Kč
ASUYYXX Macek Václav Magnus Orienteering zapůjčit 50 Kč
MOV0951 Juřeníková Ema SKOB Ostrava C 2045154 50 Kč
TRI0700 Bičánek Vít TJ TŽ Třinec C 8663 50 Kč
TRI0701 Tuharský Tobiáš TJ TŽ Třinec 49315 50 Kč
SKM1000 Dittrich Matouš KOB Směr Kroměříž C 436931 50 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 2069087 50 Kč
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín C 8602 50 Kč
ZVS0801 Stříteský Tomáš TJ Zbrojovka Vsetín C 53383 50 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 50 Kč
LCE1051 Slámová Julie OOB TJ Slovan Luhačovice 50 Kč
LCE1006 Hájek Petr OOB TJ Slovan Luhačovice 50 Kč
LCE1007 Hájek Radim OOB TJ Slovan Luhačovice 50 Kč
LCE1008 Kovařík Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice 50 Kč
AOP9998 Gallo Ondřej Orientační Běh Opava 7204970 50 Kč
VIV0800 Linhart Jakub GIGANT Orienteering 52688 50 Kč
VIV0801 Linhart Adam GIGANT Orienteering 682358 50 Kč
SKMxxxx Kožuch Jana a Magda KOB Směr Kroměříž 51304 50 Kč
SKM1100 Pěček Tobiáš KOB Směr Kroměříž 416083 50 Kč
2.30 km, 9 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI7250 Kaufmanová Martina TJ TŽ Třinec C 7863 50 Kč
TRI7050 Haltofová Marie TJ TŽ Třinec C 49400 50 Kč
TRI7350 Mrozková Olga TJ TŽ Třinec C 53176 50 Kč
UOL7050 Vrtalová Gabriela SOB Olomouc C 2060253 50 Kč
VIC6854 Kůstková Tamara OB Vizovice C 425424 50 Kč
ODR6100 Šauman Petr SKOB Odry C 331055 50 Kč
VIC7857 Mokrá Pavla OB Vizovice C 1400414 50 Kč
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 50 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 50 Kč
OTK0201 Kunz Marek OOB TJ Jiskra Otrokovice C 052344 50 Kč
SVS7300 Černín Radek Orientklub Vsetín 51522 50 Kč
KON9999 Petráková Andrea KOB Konice C 2020743 50 Kč
MOV6750 Šarmanová Jarmila SKOB Ostrava C 303027 50 Kč
JPV5959 Papoušková Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2045209 50 Kč
JPV7901 Hrubý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov 2092405 50 Kč
KAR4701 Tomeček Lubomír SK Karlovice C 51947 50 Kč
KVS7200 Pospíšil Radim SKOB Kobra Vsetín C 53687 50 Kč
KVS7150 Pospíšilová Lenka SKOB Kobra Vsetín C 416093 50 Kč
PLU7201 Černoch Petr TJ SOKOL Plumlov 2061839 50 Kč
VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice C 416050 50 Kč
BFM8050 Hrabalová Eva SKOB Frýdek - Místek 49496 50 Kč
BFM7452 Sutterová Iva SKOB Frýdek - Místek 49451 50 Kč
BFM5602 Bužek Lubomír SKOB Frýdek - Místek 2067262 50 Kč
BFM7801 Hrabal Zdeněk SKOB Frýdek - Místek 49468 50 Kč
BFM7451 Fišerová Iveta SKOB Frýdek - Místek 49454 50 Kč
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov C 896971 50 Kč
ASU7499 Doubravová Blanka Magnus Orienteering C zapůjčit 50 Kč
ASU7799 Navrátilová Helena Magnus Orienteering C zapůjčit 50 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 50 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 2049535 50 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 50 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 50 Kč
7NC6800 Čecháček Petr NNNN zapůjčit 50 Kč
VRB9899 Svačinková Kateřina Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436926 50 Kč
OOL6708 Slavíček Stanislav SK Haná orienteering C 2023805 50 Kč
66C8000 Gulas Jan Amatéři 352331 50 Kč
JPV Matečná Iveta Oddíl OS SK Prostějov 2075677 50 Kč
KVS6851 Žemlíková Pavlína SKOB Kobra Vsetín 50 Kč
AOV6851 Nováková Jana OOB TJ Baník Ostrava C půjčit 50 Kč
MOV8200 Kostka Petr SKOB Ostrava C 2027244 50 Kč
MOV0901 Kostka Artur SKOB Ostrava C 428258 50 Kč
4.20 km, 14 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI7500 Kirschner David TJ TŽ Třinec C 8664 50 Kč
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec C 8660 50 Kč
TRI6201 Haltof Jindřich TJ TŽ Třinec C 53180 50 Kč
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek 428300 50 Kč
UOL7200 Zbořil Ctirad SOB Olomouc C 2060254 50 Kč
ODR0000 Matěja Vojtěch SKOB Odry 49399 50 Kč
NNN5002 Muchová Barbor Neregistrovaní 50 Kč
6YC7401 Doležal Zdeněk Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
SSU7450 Seidenglanzová Irena SK Severka Šumperk C 6713 50 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C zapůjčit 50 Kč
TRI7701 Bíčánek Milan TJ TŽ Třinec C 49371 50 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 50 Kč
ODR8400 Bučánek Antonín SKOB Odry C 52754 50 Kč
SVS9050 Čechová Lenka Orientklub Vsetín 253143 50 Kč
29C7350 Čecháčková Šárka neregistrovaní Čecháčková zapůjčit 50 Kč
ZVS7401 Stříteský Tomáš TJ Zbrojovka Vsetín C 2035742 50 Kč
MOV8000 Vellech Aleš SKOB Ostrava C 436420 50 Kč
6YC8801 Marcaníková Hana Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
HOB5601 Hendrych Vlastimil SKOB Horní Benešov C 231950 50 Kč
HOB6251 Hendrychová Pavla SKOB Horní Benešov C 301312 50 Kč
AOP7602 Gallo Marek Orientační Běh Opava C 7201830 50 Kč
SKM9999 Darebník Ladislav KOB Směr Kroměříž 416079 50 Kč
VIV7750 Linhartová Martina GIGANT Orienteering 52690 50 Kč
NNN5006 Benrothová Irena Neregistrovaní 416065 50 Kč
NNN5007 Benroth Miroslav Neregistrovaní 416064 50 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2061854 50 Kč
celkem přihlášených: 586, vklad: 42420 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.