Přihlášky závodu: INOV-8 CUP - žebříček A

Datum:
28.09.2015
Místo konání:
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Kategorie:
D16A     D18A     D20A     H16A     H18A     H20A    
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0050 Hájková Lenka Orientační Běh Opava A 515149 40 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice A 7150100 40 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7863 40 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice A 2025352 40 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 40 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 40 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 40 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 897355 40 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 1400403 40 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc A 682075 40 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín A 7203458 40 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7203324 40 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 2027245 40 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 40 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 897364 40 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SOS Jindřichův Hradec A 442882 40 Kč
KAM0050 Kováříková Marie OK Kamenice A 436964 40 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 232425 40 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 9101109 40 Kč
VRL9951 Waňková Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 425555 40 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 40 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering A 920661 40 Kč
ASU0099 Hrabošová Magdalena Magnus Orienteering A 2045171 40 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha A 361961 40 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 436447 40 Kč
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové A 2032162 40 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 9196 40 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 40 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 7201776 40 Kč
STH9954 Jezdinská Natálie SK Studenec A 7201780 40 Kč
LCE9952 Šmelíková Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 1399951 40 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 303919 40 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 40 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 40 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 682365 40 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 40 Kč
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec A 2056306 40 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany A 2023812 40 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín A 2032161 40 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200344 40 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 442851 40 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 53280 40 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec A 2073746 40 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 2060276 40 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov A 1007538 40 Kč
JPV9899 Soldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 1007537 40 Kč
DKP9751 Nováková Tereza Oddíl OB Kotlářka E 886271 40 Kč
VIC9898 Kůstková Daniela OB Vizovice A 1006616 40 Kč
MOV9852 Vývodová Jana SKOB Ostrava A 2027242 40 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga A 1407423 40 Kč
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno A 52062 40 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 40 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno A 1007533 40 Kč
AOP9850 Fukalová Hana Orientační Běh Opava A 361939 40 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice A 2070818 40 Kč
SJH9852 Hojná Dominika SOS Jindřichův Hradec A 331328 40 Kč
SJH9752 Peňázová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 331783 40 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 7770033 40 Kč
SKV9752 Kubínová Veronika TJ Slovan Karlovy Vary A 7003008 40 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno A 9988889 40 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava A 336765 40 Kč
SJI9852 Čechová Tereza OK Jihlava A 2058511 40 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 1403419 40 Kč
TUR9755 Nejezchlebová Barbora OOB TJ Turnov A 231920 40 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov A 1403414 40 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 40 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 420436 40 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín A 436954 40 Kč
LCE9751 Vavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice A 889309 40 Kč
LCE9752 Papugová Andrea OOB TJ Slovan Luhačovice B 2051346 40 Kč
KSU9853 Švancárová Veronika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2011813 40 Kč
KSU9799 Smrčková Dominika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 897348 40 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 40 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 40 Kč
BOR9850 Kohoutová Barbora OK Jiskra Nový Bor A 2051481 40 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor A 2051536 40 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 40 Kč
PGP9756 Veljačiková Hana SK Praga A 7202891 40 Kč
PHK9753 Kavalírová Julie OK 99 Hradec Králové A 207804 40 Kč
PHK9751 Novotná Klára OK 99 Hradec Králové A 1398990 40 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec R 7200361 40 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice A 7140196 40 Kč
DKP9652 Šňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka R 515071 40 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec R 2073724 40 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň R 7201820 40 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň R 7201819 40 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 40 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno E 7200367 40 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 40 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 981804 40 Kč
LPU9558 Doleželová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice R 7200598 40 Kč
LPU9659 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 1398998 40 Kč
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice R 434574 40 Kč
LPU9657 Kulhavá Eliška OK Lokomotiva Pardubice E 887635 40 Kč
SSU9661 Kašparová Zuzana SK Severka Šumperk A 2058520 40 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice E 53599 40 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice R 7003009 40 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice R 7200333 40 Kč
KAM9650 Hausenblasová Karolína OK Kamenice A 361971 40 Kč
SSU9666 Machusová Karolína SK Severka Šumperk A 2032188 40 Kč
LLI9552 Hoidekrová Lucie LOK-o Liberec A 410734 40 Kč
ASU9696 Hošeková Vanda Magnus Orienteering A 7200369 40 Kč
ASU9695 Petrasová Zuzana Magnus Orienteering A 7201815 40 Kč
LCE9555 Končáková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice A 53828 40 Kč
LCE9551 Papugová Martina OOB TJ Slovan Luhačovice A 2051353 40 Kč
TUR9555 Dragowska Maria OOB TJ Turnov A 887233 40 Kč
PHK9551 Svobodová Lenka OK 99 Hradec Králové R 995893 40 Kč
PHK9653 Šádková Martina OK 99 Hradec Králové A 1398980 40 Kč
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OTK0001 Panovec Kryštof OOB TJ Jiskra Otrokovice A 331216 40 Kč
TZL9901 Láznička Václav SKOB Zlín A 2059744 40 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 40 Kč
JPV9915 Kašpar Petr Oddíl OS SK Prostějov A 2069090 40 Kč
JPV9911 Chupek Jakub Oddíl OS SK Prostějov A 7200370 40 Kč
TBM9901 Hlaváč Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 2059757 40 Kč
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava A 331752 40 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 40 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk A 2032171 40 Kč
ZBM9903 Říčný Vojta SK Žabovřesky Brno A 410331 40 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 40 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 40 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2032380 40 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2011790 40 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 1398996 40 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín A 7203464 40 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 40 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň A 2042514 40 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 2075680 40 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc A 682370 40 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice A 2082929 40 Kč
LCE9911 Vopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201825 40 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056281 40 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056268 40 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 40 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 40 Kč
ZBM9907 Dekrét Jakub SK Žabovřesky Brno A 40 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 887936 40 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 7202852 40 Kč
BOR9900 Ullrich Jakub OK Jiskra Nový Bor A 2067250 40 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 40 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň A 2060400 40 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 40 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 7202866 40 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 40 Kč
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL9801 Šiška Petr SKOB Zlín A 2025335 40 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga A 2080959 40 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 40 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov A 1602633 40 Kč
JPV9824 Kočí Josef Oddíl OS SK Prostějov A 1007539 40 Kč
JPV9717 Otruba Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov A 1007529 40 Kč
PGP9809 Bartoš Vojtěch SK Praga A 9200533 40 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy A 888634 40 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga A 681882 40 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 1394693 40 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno A 9201063 40 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno A 7200360 40 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava A 515123 40 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 889320 40 Kč
STB9801 Ludvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor A 7204494 40 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2025354 40 Kč
LPU9705 Kanta Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7204476 40 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 7200375 40 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 7203466 40 Kč
KAM9700 Valášek Jiří OK Kamenice A 232403 40 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 40 Kč
KAM9803 Hausenblas Šimon OK Kamenice A 361923 40 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 40 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava A 7200584 40 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov A 9101181 40 Kč
ASU9843 Sláma Dušan Magnus Orienteering A 2008508 40 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering A 920686 40 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 40 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové A 1400436 40 Kč
SHK9802 Hájek Jakub OK Slavia Hradec Králové A 232493 40 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové A 7202576 40 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové A 1396847 40 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027208 40 Kč
TJN9801 Novák Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027217 40 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice A 7200378 40 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice A 1400401 40 Kč
BOR9802 Birnbaum Adam OK Jiskra Nový Bor A 682332 40 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 40 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové A 681889 40 Kč
PHK9801 Maňák Michal OK 99 Hradec Králové A 224890 40 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 9980911 40 Kč
PGP9706 Ježek Ondřej SK Praga A 9005134 40 Kč
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec R 7003006 40 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec A 49356 40 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava A 7200365 40 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov A 1602630 40 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava R 1625050 40 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga A 502088 40 Kč
ZBM9515 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno R 1591995 40 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga R 7203462 40 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Rosice A 886286 40 Kč
BBM9500 Záděra Pavel BETA URSUS Rosice R 980371 40 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 551995 40 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice A 887928 40 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice A 1400447 40 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 7201192 40 Kč
SSU9609 Mikula Jan SK Severka Šumperk A 433099 40 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 897360 40 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava A 7200366 40 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava R 7003044 40 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem R 232144 40 Kč
TUR9502 Horák Patrik OOB TJ Turnov R 9001001 40 Kč
TUR9500 Nejman Stanislav OOB TJ Turnov A 330671 40 Kč
ASU9644 Šmelík Martin Magnus Orienteering R 682340 40 Kč
ASU9505 Chmelař Martin Magnus Orienteering A 9988866 40 Kč
ASU9547 Hraboš Matěj Magnus Orienteering R 7698697 40 Kč
PGP9604 Aster Tomáš SK Praga A 442871 40 Kč
SJC9601 Štál Jan Sportcentrum Jičín A 0000004743 40 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín A 0002053542 40 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka R 899156 40 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 2017666 40 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice R 889308 40 Kč
LCE9602 Slíva Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 889313 40 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor R 9200728 40 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor A 7667667 40 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň R 2025344 40 Kč
PHK9602 Horáček Petr OK 99 Hradec Králové A 2035705 40 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové R 2045215 40 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice R 1602634 40 Kč
celkem přihlášených: 222, vklad: 8880 Kč