Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
12.04.2015
Místo konání:
Velká Černoc
Pořadatel:
SLA - SKOB Slaný
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P2     T4     T4 Ultimate    
2.00 km, 6 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0552 Čechová Klára SKOB Slaný C 438647 60 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 436970 60 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 60 Kč
PGP0550 Malečková Hana SK Praga C 2067999 60 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 60 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 51550 60 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice C 2061855 60 Kč
KAM0552 Jirglová Natálie OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 60 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš C 2044895 60 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole C 2019227 60 Kč
2.00 km, 5 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682083 60 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420434 60 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682375 60 Kč
KNC0551 Botková Josefína Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 60 Kč
PGP0850 Malečková Pavlína SK Praga C 2067959 60 Kč
HCE0651 Kolencová Sára TJ Hostivice C zapůjčit 100 Kč
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C zapůjčit 100 Kč
FSP0850 Vondrová Eliška VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7200315 60 Kč
KAM0652 Chramostová Julie OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM0550 Rendová Kateřina OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 60 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 60 Kč
PGP0651 Přibíková Agáta SK Praga C 301617 60 Kč
MFP0550 Blahutová Martina Matfyz Praha C 53611 60 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C 51730 60 Kč
VSP0651 Jedličková Josefína USK Praha C 443085 60 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 60 Kč
DOR0752 Jandová Eva OK Dobříš C 2080955 60 Kč
ROU0750 Buková Hana SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 100 Kč
DOR0656 Neuerová Anna OK Dobříš 2080954 60 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 60 Kč
2.00 km, 7 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha C 428269 60 Kč
KNC0352 Botková Alžběta Sokol Kostelec n. Č. l. C 420407 60 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8666 60 Kč
PGP0350 Pokorná Linda SK Praga C 899177 60 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 60 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice B 442879 60 Kč
KAM0355 Chramostová Amálie OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice C 434803 60 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice C 51618 60 Kč
KAM0354 Baťhová Zuzana OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice C 2075621 60 Kč
KAM0454 Kubová Kristýna OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM0356 Mojžíšková Klára OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM0453 Nováková Karolína OK Kamenice C 2075612 60 Kč
KAM0357 Sluková Adéla OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM0458 Štěpánková Julie OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM0456 Teršl Anna OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM0457 Trešlová Veronika OK Kamenice C 2075615 60 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha C 2067977 60 Kč
TAP0350 Bartoňová Tereza KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha B zapůjčit 100 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021831 60 Kč
VSP0352 Berounská Adéla USK Praha C 7202884 60 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering B 2043610 60 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 60 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš B 2045303 60 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš B 2045307 60 Kč
DOR0456 Neubauerová Anna OK Dobříš 2050483 60 Kč
DOR0452 Vlašaná Michaela OK Dobříš C 2044884 60 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem C 2080901 60 Kč
ROU0351 Buková Anežka SKOB Roudnice nad Labem C 2059749 60 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany C 426373 60 Kč
ZVO0452 Kramlová Barbora OB SK Zvole C 436409 60 Kč
ZVO0353 Kramlová Kateřina OB SK Zvole C 436408 60 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole C 2019229 60 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka B 2051523 90 Kč
2.80 km, 9 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0251 Janderová Barbora SK Praga C 438628 60 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 60 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 60 Kč
TAP0150 Halamová Barbora KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 60 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník B 2058463 60 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno C 2042535 60 Kč
SLA0251 Kašparová Barbora SKOB Slaný C 2085001 60 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 60 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice 440404 60 Kč
KAM0252 Chaloupková Hana OK Kamenice B 442850 60 Kč
KAM0256 Jirglová Anna OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM0253 Mojžíšková Lucie OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM0257 Selucká Alžběta OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice B 515426 60 Kč
KAM0255 Štěpánková Ema OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2021832 60 Kč
VSP0256 Berounská Anna USK Praha C 7202895 60 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering B 2043603 60 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš B 2042536 60 Kč
SLA0350 Jirkovská Kateřina SKOB Slaný C 206417 60 Kč
3.10 km, 12 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682688 100 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 100 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 100 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 100 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 100 Kč
PGP9952 Kolářová Johana SK Praga B 897346 100 Kč
DKP9950 Illnerová Kateřina Oddíl OB Kotlářka B 9888 100 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 100 Kč
MFP0050 Pelikánová Máša Matfyz Praha B 428223 100 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany B 2031355 100 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany B 2019236 100 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice B 434818 100 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice C 515491 100 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 232425 100 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice B 2042545 100 Kč
LME0050 Machová Marie SK Los Mělník B 2060278 100 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 100 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga C 443101 100 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 100 Kč
ROU9951 Kyselová Nela SKOB Roudnice nad Labem C 434804 100 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš B 2045314 100 Kč
3.20 km, 14 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 100 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. B 7202873 100 Kč
OKP9750 Nováková Adéla SK OK 24 Praha C 232750 100 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga A 1407423 100 Kč
RIC9851 Repiská Amálie OB Říčany B 2023817 100 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice B 2031363 100 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 886274 100 Kč
3.20 km, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9054 Zajícová Markéta KOB Tretra Praha C 361934 100 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 100 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 301379 100 Kč
DKP9250 Šebková Jana Oddíl OB Kotlářka C 2025359 100 Kč
CHC8552 Pavlová Petra K.O.B. Choceň C 2011852 100 Kč
TAP8751 Cikhardtová Balzhima KOB Tretra Praha C 416007 100 Kč
DKL8150 Šeborová Tereza KOB Kladno C 52228 100 Kč
DKP9152 Prouzová Jitka Oddíl OB Kotlářka C 49823 100 Kč
LLI8450 Křenková Blanka LOK-o Liberec C 51207 100 Kč
RIC9750 Stehlíková Anna OB Říčany C 553447 100 Kč
VSP7461 Bártíková Irena USK Praha C 2070890 100 Kč
4.30 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 100 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7203326 100 Kč
SMR8754 Prchalová Ivana SNS Smržovka C 7201202 100 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka R 7945000 100 Kč
FSP6153 Karasová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 301140 100 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 442851 100 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 100 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 100 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 1470169 100 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 100 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 100 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 100 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 51554 100 Kč
DKP8655 Foglarová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8638 100 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 100 Kč
KPY8853 Vejrostová Lenka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 330691 100 Kč
DKP8256 Košťálová Petra Oddíl OB Kotlářka C 1407425 100 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun C 7200131 100 Kč
TUR9253 Myslivečková Zuzana OOB TJ Turnov C 7656540 100 Kč
PGP7756 Mullis Kateřina SK Praga C 2075697 100 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 100 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 100 Kč
TAP8153 Znamenáčková Helena KOB Tretra Praha C 51848 100 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany A 9101106 100 Kč
TAP9853 Poláková Tereza KOB Tretra Praha B 442863 100 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga E 995832 100 Kč
SJC8156 Šafka Brožková Dana Sportcentrum Jičín E 500266 100 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 100 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice R 7003009 100 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 100 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 100 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 100 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 100 Kč
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 100 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 995812 100 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 100 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 100 Kč
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 100 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 100 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 100 Kč
SCP8950 Kavková Radana OK Sparta Praha C 7202869 100 Kč
NNNXXX8 Kavková Marie Neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 100 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 100 Kč
PGP9251 Landovská Anna SK Praga C 361959 150 Kč
SHK8950 Kettnerová Dana OK Slavia Hradec Králové C 7201193 100 Kč
PGP8153 Ryšavá Vendula SK Praga C 899160 150 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 51627 150 Kč
3.30 km, 16 kontrol
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 100 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 100 Kč
3LC7450 Stauchová Iva Lipaňáci 7201201 100 Kč
SLP6951 Klofáčová Romana OOB Slavia Praha C 51364 100 Kč
PHK6151 Hejnalová Hana OK 99 Hradec Králové C 8949 100 Kč
PGP7558 Forštová Jitka SK Praga C 51268 100 Kč
PGP7557 Brettlová Marta SK Praga C 2060208 100 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 342046 100 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 100 Kč
SLP7960 Koppová Ingrid OOB Slavia Praha C 52166 100 Kč
DOB7451 Kubcová Lenka KOB Dobruška C 7258 100 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 100 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 100 Kč
TAP7151 Longinová Lenka KOB Tretra Praha C 981829 100 Kč
MKP7550 Reichlová Jana SK GORDIC Praha Kačerov C 51702 100 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 100 Kč
DKL7550 Geislerová Dita KOB Kladno C 888635 100 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 100 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 100 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 51638 100 Kč
DKL7052 Průchová Martina KOB Kladno C 336741 100 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 100 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 100 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 100 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 100 Kč
KAM7252 Kováříková Erika OK Kamenice C 51499 100 Kč
KAM7750 Rejšková Alena OK Kamenice C 2075613 100 Kč
KAM6850 Semíková Iva OK Kamenice C 2035702 100 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 100 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 52118 100 Kč
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 100 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 100 Kč
TAP7350 Halamová Anna KOB Tretra Praha C zapůjčit 140 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 100 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 436445 100 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 100 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 100 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 100 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 100 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 100 Kč
KAM7150 Chaloupková Dana OK Kamenice C 446323 100 Kč
DOR7652 Arnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 100 Kč
DOR5550 Dudíková Hana OK Dobříš C 411766 100 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 100 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 100 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 100 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 100 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 100 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2031373 100 Kč
DKP7250 Tichá Dagmar Oddíl OB Kotlářka C 1470164 150 Kč
2.80 km, 12 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OKP6550 Valentová Helena SK OK 24 Praha C 52099 100 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 100 Kč
PGP6650 Slavíková Kateřina SK Praga C 51275 100 Kč
OKP6450 Čechmánková Helena SK OK 24 Praha C 51720 100 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 100 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 100 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 100 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 100 Kč
DKP6751 Šebková Helena Oddíl OB Kotlářka C 889283 100 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 100 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 100 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 100 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 100 Kč
LME6950 Ždimerová Monika SK Los Mělník C 232357 100 Kč
KNC6251 Kohoutová Pavla Sokol Kostelec n. Č. l. C 515055 100 Kč
NNNXXX3 Hrubá Veronika Neregistrovaní 2080907 100 Kč
SCP6450 Čápová Irena OK Sparta Praha C 361964 100 Kč
OLP6851 Svitáková Ivana PSK Olymp Praha C 515022 100 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 100 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 100 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 100 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 100 Kč
KAM6752 Čermáková Gabriela OK Kamenice C 232397 100 Kč
KAM6851 Hlubučková Šárka OK Kamenice C 232398 100 Kč
45X7050 Hlavatá Pavla PAT Praha 253812 100 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 100 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 100 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 100 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 100 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 100 Kč
DKP6652 Lustigová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 434580 100 Kč
KAS6550 Slezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 51381 100 Kč
DVP6151 Malačková Jana DVP ORIENTATION C 232646 100 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 100 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 100 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 100 Kč
ROU6650 Svobodová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2043618 100 Kč
ROU7050 Kyselová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2043619 100 Kč
PGP6251 Landovská Ivana SK Praga C 416118 100 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 100 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 100 Kč
2.50 km, 11 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 100 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 2067222 100 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 100 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51612 100 Kč
UVP4750 Matějů Ladislava Slovan Praha C 7999 100 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 100 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 100 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 100 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 100 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 100 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 100 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 100 Kč
DKP5350 Dlasková Anna Oddíl OB Kotlářka C 49842 100 Kč
SBK5555 Seifertová Marie KOB START Blansko C 2011795 100 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 100 Kč
2.20 km, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 60 Kč
LCV4750 Brabcová Jindra TJ Lokomotiva Chomutov C 232232 60 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 51647 60 Kč
2.20 km, 10 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJP3651 Bláhová Blanka KČT Slavoj Praha C 51148 60 Kč
2.00 km, 6 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 60 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 60 Kč
SJP0500 Bláha Matyáš KČT Slavoj Praha C 443105 60 Kč
SJP0501 Bláha Vojtěch KČT Slavoj Praha C 443072 60 Kč
RIC0507 Krumlovský Tomáš OB Říčany C 2073699 60 Kč
RIC0505 Tolar Hynek OB Říčany C 2069070 60 Kč
KAM0500 Mišoň Daniel OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM0501 Šiler Martin OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga C 2084972 60 Kč
KPY0600 Louša Vojtěch SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 60 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha C 232246 60 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 60 Kč
DOR0505 Jiras Jenda OK Dobříš C 2042521 60 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 60 Kč
DOR0508 Španěl Benedikt OK Dobříš C 2045318 60 Kč
SLA0500 Jirkovský Jan SKOB Slaný C 2011818 60 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 53537 60 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole C 2019225 60 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole C 2051483 60 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha C 2035710 90 Kč
2.00 km, 5 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 2051485 60 Kč
PGP0600 Brettl Filip SK Praga C 7995 60 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 60 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682376 60 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 52300 60 Kč
DKL0700 Geisler Richard KOB Kladno C 2067952 60 Kč
HCE0600 Hradil Martin TJ Hostivice C zapůjčit 100 Kč
SJP0700 Bláha Šimon KČT Slavoj Praha C 51421 60 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 888612 60 Kč
RIC0703 Krumlovský Vojtěch OB Říčany C 2073698 60 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný C 2075658 60 Kč
FSP0500 Vondra Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 303910 60 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 60 Kč
HCEXXX3 Toman Ondřej TJ Hostivice zapůjčit 100 Kč
HCEXXX4 Kuttelwascher Adam TJ Hostivice zapůjčit 100 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš C 2042522 60 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 60 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8878 60 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53159 60 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 51438 60 Kč
ROU0602 Havlák René SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 100 Kč
ROU0801 Havlák Štěpán SKOB Roudnice nad Labem C 2084986 60 Kč
ROU0502 Vanžura David SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 100 Kč
2.80 km, 9 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060246 60 Kč
KNC0303 Kozadajev Adam Sokol Kostelec n. Č. l. C 420403 60 Kč
KNC0402 Pačes Marek Sokol Kostelec n. Č. l. C 420404 60 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník C 2056261 60 Kč
TAP0401 Šťastný Tomáš KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
MKP0400 Reichl Martin SK GORDIC Praha Kačerov C 446449 60 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky B 9982 60 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga B 2061767 60 Kč
SLA0300 Kolář Matyáš SKOB Slaný C 897393 60 Kč
NNNXXX2 Hrubý František Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
DKL0400 Štáfek Ondřej KOB Kladno C 236517 60 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 2031371 60 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice B 9201061 60 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice B 436963 60 Kč
KAM0400 Hejsek Lukáš OK Kamenice C 2051541 60 Kč
KAM0301 Chaloupka Viktor OK Kamenice B 443069 60 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice C 2075622 60 Kč
KAM0310 Tamaši Daniel OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha C 9200730 60 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 60 Kč
VSP0402 Trnka Marek USK Praha C 2021843 60 Kč
VSP0300 Trnka Martin jun USK Praha C 2021842 60 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha C 232616 60 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov C 51382 60 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš C 2045308 60 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš B 2044898 60 Kč
DOR0303 Nigrin Matouš OK Dobříš C 2067311 60 Kč
DOR0407 Španěl Vojtěch OK Dobříš C 2045304 60 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 60 Kč
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha C 232189 90 Kč
3.10 km, 12 kontrol
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA C 4188 60 Kč
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 60 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 60 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno C 682699 60 Kč
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 60 Kč
DKL0201 Průša Jan KOB Kladno C 515033 60 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 60 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha C 2080913 60 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha B 218851 60 Kč
KNC0202 Borovička Matěj Sokol Kostelec n. Č. l. C 52256 60 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 60 Kč
DKP0204 Víteček Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 446360 60 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 981814 60 Kč
TAP0106 Šťastný Petr KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 2080903 60 Kč
SLA0201 Husák Zdeněk SKOB Slaný B 2056309 60 Kč
DKL0103 Vrkota Tomáš KOB Kladno C 682642 60 Kč
MKP0100 Reichl Tomáš SK GORDIC Praha Kačerov C 995879 60 Kč
ROZ0200 Svoboda Jáchym OK Roztoky C 7943 60 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 9877 60 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 60 Kč
DKL0200 Svoboda Luděk KOB Kladno C 49642 60 Kč
RIC0101 Pecháček Vít OB Říčany C 2069066 60 Kč
RIC0201 Votruba Jan OB Říčany C 2069065 60 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice C 995899 60 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 60 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 60 Kč
KAM0209 Mrózek Adam OK Kamenice C 2083402 60 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice B 446427 60 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 60 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 218797 60 Kč
KAM0107 Bartoň Michal OK Kamenice B 1407428 60 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 60 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 60 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 60 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka C 9889 60 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha C 2020707 60 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 60 Kč
DKP0202 Lustig Adam Oddíl OB Kotlářka B 515410 60 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka B 981832 60 Kč
DOR0204 Cvrček Adam OK Dobříš 2058508 60 Kč
DOR0200 Dudla Maxmilián OK Dobříš C 2045306 60 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 416159 60 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem B 2031368 60 Kč
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem C 2023957 60 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole C 2023808 60 Kč
KNC0100 Volek Jaroslav Sokol Kostelec n. Č. l. C 224867 90 Kč
3.90 km, 15 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0000 Janeček Jiří KOB Tretra Praha C 7201191 100 Kč
SLA0001 Čech Richard SKOB Slaný C 438634 100 Kč
SLA9900 Zemko Zdeněk SKOB Slaný B 428278 100 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 100 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga B 7201196 100 Kč
KNC9900 Varga Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. B 224869 100 Kč
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka B 9903301 100 Kč
PGP9903 Ždimera Jan SK Praga C 336710 100 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 100 Kč
KAM0002 Hlinka František OK Kamenice C zapůjčit 140 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 1403413 100 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 100 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš B 2045310 100 Kč
TAP9902 Sladkovský Jaromír KOB Tretra Praha B 4193 100 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 100 Kč
4.20 km, 17 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 100 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno B 49648 100 Kč
PGP9707 Brázdil Petr SK Praga B 331087 100 Kč
PGP9808 Novák Aleš SK Praga B 100 Kč
MFP9800 Pelikán Lukáš Matfyz Praha C 2051546 100 Kč
RIC9800 Černohorský Mikuláš OB Říčany C 2069051 100 Kč
KAM9702 Moravec Jakub OK Kamenice C 7201811 100 Kč
LBE9701 Kalista Michael TJ Lokomotiva Beroun C 7003035 100 Kč
DOR9800 Bambousek Jan OK Dobříš C 2045301 100 Kč
4.20 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL9600 Průša Ondřej KOB Kladno C 232746 100 Kč
LBE9501 Kolář Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 446364 100 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 2075669 100 Kč
5.60 km, 23 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(92)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 100 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 100 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 887930 100 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha B 51846 100 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 100 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 51558 100 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 100 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 100 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 100 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 100 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 100 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 100 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 100 Kč
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682092 100 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 1394693 100 Kč
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov R 981821 100 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 100 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 100 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 100 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 100 Kč
MFP7802 Stránský Matěj Matfyz Praha C 232248 100 Kč
TZL8301 Krejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 100 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 100 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 100 Kč
PGP8409 Šedivý Jan SK Praga E 1406172 100 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 100 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 2058464 100 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 100 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 52898 100 Kč
OKP5600 Šámal Václav SK OK 24 Praha C 436401 100 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 100 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 100 Kč
PGP8202 Laciga Radek SK Praga C 7003030 100 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 100 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 100 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 100 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 100 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 100 Kč
NNNXXX1 Čabla Robert Neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
PGP9002 Procházka Pavel SK Praga C 515113 100 Kč
TJP8400 Junek Vladimír TJ Sokol Troja C 2075695 100 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 100 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 51263 100 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 1470170 100 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 51637 100 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51864 100 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga R 682623 100 Kč
SLP7704 Šafka Jan OOB Slavia Praha C 51614 100 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515144 100 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 100 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 100 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 100 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice A 897360 100 Kč
KAM6501 Kozák Petr OK Kamenice C 51733 100 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 100 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 100 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 100 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 100 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 100 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 100 Kč
31F8900 Istolahti Tuomo (FIN) Finland - non registered 340802 100 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 100 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 100 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 100 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 100 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 100 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 100 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 100 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 100 Kč
TAP8002 Benc Jiří KOB Tretra Praha C 886822 100 Kč
SCP8700 Vrabec Tomáš OK Sparta Praha C zapůjčit 140 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga R 7203462 100 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 100 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 100 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 100 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 100 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 100 Kč
TAP9703 Valach Marek KOB Tretra Praha C 442844 100 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 100 Kč
LBE8801 Šimon Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 52979 100 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 515023 100 Kč
DOR7301 Arnošt Kamil OK Dobříš C 2044896 100 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 100 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 100 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 100 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 100 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 100 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 100 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 100 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301149 100 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga A 502088 100 Kč
OKP9100 Novák Libor SK OK 24 Praha C 426348 100 Kč
4.20 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 100 Kč
DKP8308 Havlůj František Oddíl OB Kotlářka C 9200529 100 Kč
EKP7900 Rozkošný Karel VŠTJ Ekonom Praha C 2067964 100 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51536 100 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 7003010 100 Kč
MKP5800 Tomaščin Jaroslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51691 100 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8516 100 Kč
DKP8705 Prouza Jaromír Oddíl OB Kotlářka C 49866 100 Kč
OKP9000 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 303935 100 Kč
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 100 Kč
LLI8300 Křenek Tomáš LOK-o Liberec C 1409872 100 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8524 100 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 100 Kč
ZBP7102 Toušek Filip OOB SK Zbraslav C 53586 100 Kč
ROU9202 Líbal Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 232093 100 Kč
9VC8100 Němec Tomáš OK SUDOP 8515 100 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 150 Kč
4.70 km, 16 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 100 Kč
EKP7200 Vít David VŠTJ Ekonom Praha C 7204503 100 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 100 Kč
3LC7300 Stauch Michal Lipaňáci 7204524 100 Kč
DVP7304 Jandera Tomáš DVP ORIENTATION C 232723 100 Kč
LME7800 Izák Petr SK Los Mělník C 301642 100 Kč
21G7600 Hill Richard (GBR) Airienteers zapůjčit 140 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 100 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 7003028 100 Kč
DKL6900 Vinš Pavel KOB Kladno C 51684 100 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 100 Kč
ROZ7100 Svoboda Ondřej OK Roztoky C 416137 100 Kč
DKL7500 Geisler Michal KOB Kladno C 897353 100 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 100 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 100 Kč
HCE8000 Kolenec Jan TJ Hostivice C zapůjčit 140 Kč
DKL7401 Štáfek Pavel KOB Kladno C 236502 100 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 100 Kč
RIC7600 Pecháček Libor OB Říčany C 2069067 100 Kč
KAM7101 Hankovec Petr OK Kamenice C 995898 100 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 100 Kč
KAM7102 Škácha Michal OK Kamenice C 7201769 100 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 51565 100 Kč
KPY7300 Louša Ladislav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 100 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 100 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 100 Kč
KAM7100 Chaloupka Přemysl OK Kamenice C 897350 100 Kč
KAM6604 Šafka Jan OK Kamenice C 51745 100 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 2045316 100 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 100 Kč
DOR7100 Španěl Ondřej OK Dobříš C 2058506 100 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51854 100 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 100 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 150 Kč
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C 7201813 150 Kč
3.80 km, 17 kontrol
(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 100 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 100 Kč
DKP6704 Velichkov Petar Oddíl OB Kotlářka C 2070840 100 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 100 Kč
SCP6100 Vrabec Martin OK Sparta Praha C 51571 100 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 100 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 100 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 100 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 100 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 100 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 100 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 100 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 100 Kč
MKP6402 Reichl Michal SK GORDIC Praha Kačerov C 51701 100 Kč
DKP6705 Šebek Martin Oddíl OB Kotlářka C 889282 100 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 100 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 51262 100 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 100 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 100 Kč
LBE7000 Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 331179 100 Kč
LME7000 Ždimera Zdeněk SK Los Mělník C 303908 100 Kč
OLP6701 Kubů Jaroslav PSK Olymp Praha C 49480 100 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 100 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 100 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 100 Kč
LCV7000 Kozelka Jan TJ Lokomotiva Chomutov C 301526 100 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 100 Kč
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 100 Kč
SJP6800 Bláha Jan KČT Slavoj Praha C 1407424 100 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 100 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 100 Kč
PGP6300 Slavík Viktor SK Praga C 51276 100 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 100 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 7202892 100 Kč
KAM6603 Hlubuček Tomáš OK Kamenice C 232428 100 Kč
KAM6601 Mack Tomáš OK Kamenice C 416156 100 Kč
TAP6201 Longin Miloš KOB Tretra Praha C 981847 100 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 100 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 100 Kč
PGP5200 Sysel Zdeněk SK Praga C 52107 100 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 100 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 100 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 51673 100 Kč
KNC7002 Pohnán Radek Sokol Kostelec n. Č. l. C 100 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 100 Kč
KAM6900 Hejsek Jiří OK Kamenice C 2067970 100 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 100 Kč
TJP6401 Bazika Miroslav TJ Sokol Troja C 434809 100 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 100 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2031369 100 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 100 Kč
ZVO6401 Hájek Tomáš OB SK Zvole C 2031360 100 Kč
ZVO6801 Háněl Jaromír OB SK Zvole C 515007 100 Kč
3.10 km, 14 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 100 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 100 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 100 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 100 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 100 Kč
PGP5501 Doležal Miroslav SK Praga C 51753 100 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 682101 100 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 100 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 100 Kč
DKL5201 Brumek Stanislav KOB Kladno C 51343 100 Kč
DKP5800 Svobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 100 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 100 Kč
MAS5401 Hájek Jan OOB Aš C 7885 100 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 100 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 100 Kč
DKP5601 Lustig Zdeněk Oddíl OB Kotlářka C 436443 100 Kč
DOR5500 Dudík Petr OK Dobříš C 303905 100 Kč
2.50 km, 11 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 60 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 60 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 60 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 60 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 7901 60 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 60 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 60 Kč
LCV4700 Valeška Rudolf TJ Lokomotiva Chomutov C 7891 60 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 60 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 60 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 60 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 60 Kč
DCE4400 Mudr Stanislav KOB Dobřichovice C 232101 60 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 60 Kč
ROU4702 Lebduška Petr SKOB Roudnice nad Labem C 53574 60 Kč
2.20 km, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 60 Kč
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 60 Kč
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 60 Kč
SJP3501 Bláha Svatopluk KČT Slavoj Praha C 08797 60 Kč
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 60 Kč
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 60 Kč
SLP4001 Chloupek Radek OOB Slavia Praha C 53555 60 Kč
2.00 km, 5 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP1158 Vítová Marianne VŠTJ Ekonom Praha C 515154 60 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 2060245 60 Kč
PGP0900 Brettl Tobiáš SK Praga C 246850 60 Kč
HCE1000 Müller Karel TJ Hostivice C zapůjčit 100 Kč
51C0950 Hřebíková Markéta RAPAMAVI Satalice 2080960 60 Kč
51C1100 Hřebík Vilém RAPAMAVI Satalice 2081380 60 Kč
EKP0909 Rozkošný David VŠTJ Ekonom Praha C 51603 60 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 7259 60 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka C 887619 60 Kč
ROZ0700 Svoboda František OK Roztoky C 2069049 60 Kč
LBE0950 Uhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun C 218788 60 Kč
OLP0301 Kubů Matyáš PSK Olymp Praha C 232721 60 Kč
OLP0601 Kubů Julie PSK Olymp Praha 253109 60 Kč
DKL0951 Šeborová Kačka KOB Kladno C 62367 60 Kč
DKP0951 Mullis Carolina May Oddíl OB Kotlářka C 2075694 60 Kč
HCE0900 Hradil Michal TJ Hostivice C zapůjčit 100 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 51639 60 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga C zapůjčit 100 Kč
HCE0800 Kolenec Jan TJ Hostivice C zapůjčit 100 Kč
LBE1150 Uhlířová Eliška TJ Lokomotiva Beroun C 331258 60 Kč
RIC8050 Krumlovská Barbora OB Říčany C 2073697 60 Kč
RIC0701 Tolar Ondřej OB Říčany C 2073695 60 Kč
KAM0702 Bažata Alberto OK Kamenice C 2084940 60 Kč
KAM0752 Blahová Karolína OK Kamenice C 2053549 60 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 60 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 60 Kč
MFP0950 Blahutová Lucie Matfyz Praha C zapůjčit 100 Kč
FSP1000 Nitsch Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 434826 60 Kč
TJN1100 Berka Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8252 60 Kč
NNNXXX6 Pilař František Neregistrovaní 53459 60 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 60 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 52283 60 Kč
KAM0850 Hejsková Magdalena OK Kamenice C 2075611 60 Kč
HCEXXX1 Müller Jáchym TJ Hostivice zapůjčit 100 Kč
HCEXXX2 Kuttelwascher Marek TJ Hostivice zapůjčit 100 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš 2080953 60 Kč
DOR0704 Španěl Filip OK Dobříš 2080956 60 Kč
MFP0850 Nedbalová Klára Matfyz Praha C 232648 60 Kč
MFP1053 Nedbalová Magdalena Matfyz Praha C 49639 60 Kč
SLA1052 Kovrzková Anna SKOB Slaný C 60 Kč
SLA0502 Kovrzek Jonáš SKOB Slaný C 60 Kč
NNNXX10 Hill Daisy Petra Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
PGP1000 Bozděch Vojta SK Praga C 51707 60 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080987 60 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2080988 60 Kč
2.10 km, 7 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 60 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 60 Kč
SCP8250 Vrabcová Romana OK Sparta Praha C 232028 60 Kč
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416039 60 Kč
PGP8454 Voborská Jana SK Praga C 9332 60 Kč
DKL7251 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 2080902 60 Kč
KNC6250 Tichá Ivana Sokol Kostelec n. Č. l. C 51392 60 Kč
DKP6250 Prouzová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 49865 60 Kč
SJP7350 Bláhová Kateřina KČT Slavoj Praha C 446359 60 Kč
KPY6650 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2070850 60 Kč
KAM7800 Albrecht Vladimír OK Kamenice C 981812 60 Kč
KAM7950 Jedličková Tereza OK Kamenice C 2080911 60 Kč
KAM7152 Rendová Iva OK Kamenice 2084950 60 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 60 Kč
NNNXXX4 Šámal Petr Neregistrovaní 52319 60 Kč
NNNXXX5 Šámal Štěpán Neregistrovaní 52316 60 Kč
VSP7270 Berounská Helena USK Praha 0 60 Kč
KAM7451 Víšková Alena OK Kamenice C 9970 60 Kč
KAM6952 Hejsková Bohumila OK Kamenice 0 60 Kč
MFPXXX1 Přibylová Jana Matfyz Praha 443110 60 Kč
MFPXXX2 Janák Martin Matfyz Praha zapůjčit 100 Kč
DOR7151 Jandová Jana OK Dobříš 2045311 60 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš 2080951 60 Kč
DOR7700 Kučera Petr OK Dobříš 2044892 60 Kč
DOR6651 Nentvichová Romana OK Dobříš C 2058509 60 Kč
DOR6451 Tachezy Ruth OK Dobříš 2080904 60 Kč
ROU7951 Havláková Daniela SKOB Roudnice nad Labem C 51436 60 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 60 Kč
NNNXXX9 Hill Radka Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 60 Kč
4.10 km, 13 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
51C7750 Hřebíková Radka RAPAMAVI Satalice 2080970 100 Kč
51C7400 Hřebík Pavel RAPAMAVI Satalice 2081372 100 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 100 Kč
SCP7850 Khelová Petra OK Sparta Praha C 416140 100 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 100 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 100 Kč
SCP6151 Vrabcová Jindra OK Sparta Praha C 51570 100 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 888632 100 Kč
TJN5605 Táborský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8250 100 Kč
TJN7350 Berková Květa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232629 100 Kč
NNNXXX7 Pilař Marek Neregistrovaní 100 Kč
DOR7403 Dudla Michal OK Dobříš C 2050500 100 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 100 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2042530 100 Kč
DOR7202 Nigrin Radek OK Dobříš C 2067310 100 Kč
DOR9100 Kopáček Vojtěch OK Dobříš 434573 100 Kč
LME7400 Švihla Tomáš SK Los Mělník C zapůjčit 140 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 100 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 100 Kč
ROU7904 Šlapánek René SKOB Roudnice nad Labem C 51434 100 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 100 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 100 Kč
ROU7051 Buková Zdeňka SKOB Roudnice nad Labem C 2059753 100 Kč
SCP9050 Černá Eliška OK Sparta Praha C zapůjčit 190 Kč
SCP8257 Tesařová Anna OK Sparta Praha C 51567 150 Kč
SCP8500 Tesař Jan OK Sparta Praha zapůjčit 190 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 100 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 100 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 100 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 100 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 51750 150 Kč
celkem přihlášených: 778, vklad: 68110 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.