Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
18.04.2015
Místo konání:
Buštěhrad
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P     T    
1.00 km, 35 m, 10 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0552 Čechová Klára SKOB Slaný C 438647 60 Kč
EKP0651 Izáková Eva VŠTJ Ekonom Praha C 2067230 60 Kč
UVP0650 Bohatá Marie Slovan Praha C 7960 60 Kč
SLA0550 Jirkovská Magdaléna SKOB Slaný C 2011819 60 Kč
ODV0550 Ondřejčková Tereza TJ Aero Odolena Voda C 889274 60 Kč
PGP0550 Malečková Hana SK Praga C 2067999 60 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 436970 60 Kč
DKL0651 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 2080902 60 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 60 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C 51730 60 Kč
ROZ0650 Křístková Veronika OK Roztoky C zapůjčit 90 Kč
ROZ0651 Křístková Viktorie OK Roztoky C zapůjčit 90 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš C 2044895 60 Kč
DOR0551 Vališová Adéla OK Dobříš 2050499 60 Kč
RIC0750 Hudosová Kristýna OB Říčany C 2069056 60 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 60 Kč
RIC0652 Polívková Beáta OB Říčany C 2073696 60 Kč
FSP0777 Fibírová Lucie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2081361 60 Kč
RIC0653 Růžičková Ema OB Říčany C 361931 80 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice C 2084837 80 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice C 434803 80 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 51550 80 Kč
KAM0553 Voců Alexandra OK Kamenice C 2084935 80 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 80 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice C 2061855 80 Kč
KAM0552 Jirglová Natálie OK Kamenice C 2084945 80 Kč
0.90 km, 40 m, 11 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha C 428269 60 Kč
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 60 Kč
TAP0380 Matějková Yvona KOB Tretra Praha 51145 60 Kč
TAP0350 Bartoňová Tereza KOB Tretra Praha C zapůjčit 90 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8666 60 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 1470170 60 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 60 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha C 2021847 60 Kč
ROZ0350 Křístková Magdalena OK Roztoky C 51895 60 Kč
ROZ0499 Čechová Emma OK Roztoky zapůjčit 90 Kč
ZVO0351 Vrtišková Kateřina OB SK Zvole C 2079505 60 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 60 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš B 2045303 60 Kč
DOR0454 Lorencová Jana OK Dobříš C 2058501 60 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš B 2045307 60 Kč
DOR0456 Neubauerová Anna OK Dobříš 2050483 60 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany C 443070 60 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 60 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany C 2051504 60 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany C 426373 60 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem C 2080901 60 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice C 2075621 80 Kč
KAM0354 Baťhová Zuzana OK Kamenice C 2085005 80 Kč
KAM0355 Chramostová Amálie OK Kamenice C zapůjčit 110 Kč
KAM0454 Kubová Kristýna OK Kamenice C zapůjčit 110 Kč
KAM0453 Nováková Karolína OK Kamenice C 2075612 80 Kč
KAM0357 Sluková Adéla OK Kamenice C zapůjčit 110 Kč
KAM0458 Štěpánková Julie OK Kamenice C zapůjčit 110 Kč
KAM0457 Trešlová Veronika OK Kamenice C 2075615 80 Kč
1.10 km, 35 m, 13 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 60 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno C 2042535 60 Kč
SLA0251 Kašparová Barbora SKOB Slaný C 2085001 60 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 60 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 60 Kč
DKL0152 Tomešová Jana KOB Kladno 49641 60 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 60 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 60 Kč
SLA0150 Jirkovská Michaela SKOB Slaný C 320292 60 Kč
SLA0350 Jirkovská Kateřina SKOB Slaný C 206417 60 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka B 2051523 60 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník B 2058463 60 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B zapůjčit 90 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha C zapůjčit 90 Kč
DKP0150 Najmanová Agáta Oddíl OB Kotlářka C 897356 60 Kč
PGP0251 Janderová Barbora SK Praga C 438628 60 Kč
TAP0150 Halamová Barbora KOB Tretra Praha C zapůjčit 90 Kč
ZVO0153 Hovorková Tereza OB SK Zvole C 2031360 60 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 60 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš B 2042536 60 Kč
MFP0198 Baudyšová Anita Matfyz Praha 51345 80 Kč
KAM0257 Selucká Alžběta OK Kamenice C 2083407 80 Kč
KAM0256 Jirglová Anna OK Kamenice C 2084947 80 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice B 515426 80 Kč
KAM0255 Štěpánková Ema OK Kamenice C zapůjčit 110 Kč
ABM0259 Holečková Michaela KOB ALFA Brno C 1470166 80 Kč
1.30 km, 50 m, 13 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 100 Kč
MFP0050 Pelikánová Máša Matfyz Praha B 428223 100 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha A 361961 100 Kč
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. C 232895 100 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682688 100 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný B 219276 100 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 100 Kč
LME0050 Machová Marie SK Los Mělník B 2060278 100 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 100 Kč
PGP9952 Kolářová Johana SK Praga B 897346 100 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha B 2021848 100 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 100 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 100 Kč
DOR0050 Bálková Denisa OK Dobříš C 2067306 100 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš B 2045314 100 Kč
RIC9950 Formánková Anna OB Říčany C 2069061 100 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany B 2031355 100 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany B 2019236 100 Kč
ROU9951 Kyselová Nela SKOB Roudnice nad Labem C 434804 100 Kč
ROZ9950 Klinkerová Magdaléna OK Roztoky C 49155 100 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice B 434818 150 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 232425 150 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice B 2042545 150 Kč
1.60 km, 70 m, 13 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA9851 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 301621 100 Kč
TAP9853 Poláková Tereza KOB Tretra Praha B 442863 100 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. B 7202873 100 Kč
TAP9854 Poláková Kateřina KOB Tretra Praha B 7202854 100 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 100 Kč
EKP9855 Jarešová Lucie VŠTJ Ekonom Praha C 100 Kč
RIC9851 Repiská Amálie OB Říčany B 2023817 100 Kč
RIC9750 Stehlíková Anna OB Říčany C 553447 100 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice B 515001 150 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 886274 150 Kč
LBE9752 Hamplová Tereza TJ Lokomotiva Beroun C 150 Kč
1.60 km, 70 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 100 Kč
DKP9250 Šebková Jana Oddíl OB Kotlářka C 2025359 100 Kč
53C8750 Radová Vladí Chrustenice 100 Kč
2.10 km, 100 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(60)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7203326 100 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 100 Kč
SMR8754 Prchalová Ivana SNS Smržovka C 7201202 100 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 442851 100 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 100 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 100 Kč
FSP6153 Karasová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 301140 100 Kč
ZBP8350 Krovová Ludmila OOB SK Zbraslav C 51120 100 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 1470169 100 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 100 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 100 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 301379 100 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 100 Kč
KPY8853 Vejrostová Lenka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 330691 100 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 100 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 100 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 100 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 100 Kč
EKP7453 Izáková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 361968 100 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 100 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 995812 100 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 100 Kč
DKP8954 Matějková Hana Oddíl OB Kotlářka C 416154 100 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 232158 100 Kč
TAP9151 Sládková Helena KOB Tretra Praha C 53443 100 Kč
DKP8158 Štoková Mariana Oddíl OB Kotlářka C 9880 100 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 100 Kč
TAP8153 Znamenáčková Helena KOB Tretra Praha C 51848 100 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka R 7945000 100 Kč
EKP8851 Štembergová Lucie VŠTJ Ekonom Praha C 438648 100 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha C 2053578 100 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 100 Kč
PGP9153 Jelínková Šárka SK Praga C 232168 100 Kč
DKP8350 Karbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 51759 100 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun C 7200131 100 Kč
PGP7756 Mullis Kateřina SK Praga C 2075697 100 Kč
DKP7752 Snížková Petra Oddíl OB Kotlářka C 51845 100 Kč
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 100 Kč
PGP9255 Westin Kjersti SK Praga C 997856 100 Kč
MFP7959 Králová Michaela Matfyz Praha C 52139 100 Kč
EKP8259 Kalinová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 515409 100 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 100 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 100 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 100 Kč
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 100 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 100 Kč
VSP7751 Boumová Irena USK Praha C 51739 100 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 436445 100 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 100 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 100 Kč
FSP8950 Pavlíková Romana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 434826 100 Kč
ROZ7450 Křístková Hana OK Roztoky C 51608 100 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga A 1407423 100 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 100 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany A 9101106 100 Kč
ZBP7950 Macková Eva OOB SK Zbraslav C 331616 100 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 100 Kč
PGP9756 Veljačiková Hana SK Praga A 7202891 100 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 100 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 150 Kč
1.60 km, 70 m, 13 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7557 Brettlová Marta SK Praga C 2060208 100 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 100 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 100 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 100 Kč
UVP7450 Bohatá Pavla Slovan Praha C 7920 100 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 100 Kč
SLP6951 Klofáčová Romana OOB Slavia Praha C 51364 100 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 100 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 425546 100 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 100 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 100 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 100 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 100 Kč
DOR7652 Arnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 100 Kč
DOR7751 Bernardová Martina OK Dobříš C 2058516 100 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 100 Kč
RIC7350 De Heij Margita OB Říčany C 443080 100 Kč
RIC7299 Hudosová Gábina OB Říčany C 2056283 100 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 100 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 428270 100 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 100 Kč
VIP7855 Skobová Tereza SK VIPrahlo C 2053563 100 Kč
24C7550 Andrade Milena OK Vršovice 2081371 100 Kč
RIC7351 Růžičková Lucie OB Říčany 331656 150 Kč
1.10 km, 50 m, 14 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6650 Slavíková Kateřina SK Praga C 51275 100 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 100 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 100 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 100 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 100 Kč
DKL7053 Postolková Monika KOB Kladno C 2042542 100 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 100 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 100 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 100 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 100 Kč
KNC6251 Kohoutová Pavla Sokol Kostelec n. Č. l. C 515055 100 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 100 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 100 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 100 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 100 Kč
OKP6450 Čechmánková Helena SK OK 24 Praha C 51720 100 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 100 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 100 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 100 Kč
DVP6151 Malačková Jana DVP ORIENTATION C 232646 100 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 100 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 100 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 100 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 100 Kč
ROU6650 Svobodová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2043618 100 Kč
ROU7050 Kyselová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2043619 100 Kč
PGP6251 Landovská Ivana SK Praga C 416118 150 Kč
1.00 km, 45 m, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51612 100 Kč
UVP4950 Nováková Jiřina Slovan Praha C 7998 100 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 100 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 100 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 100 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 100 Kč
1.00 km, 40 m, 9 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 60 Kč
1.00 km, 35 m, 10 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 886289 60 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 08645 60 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha C zapůjčit 90 Kč
SLA0500 Jirkovský Jan SKOB Slaný C 2011818 60 Kč
DKP0600 Tichý Hubert Oddíl OB Kotlářka C 2079496 60 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 60 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8878 60 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53159 60 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha C 2081357 60 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 888632 60 Kč
ROZ0601 Čech Adam OK Roztoky C 2085006 60 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 60 Kč
ROZ0602 Jirásek Šimon OK Roztoky C 7948 60 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 52300 60 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole C 2051483 60 Kč
ZVO0503 Vrtiška Jakub OB SK Zvole C 2079506 60 Kč
DOR0600 Bernard Robin OK Dobříš C 2058514 60 Kč
DOR0601 Havlíček Martin OK Dobříš C 2080952 60 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš C 2042522 60 Kč
DOR0505 Jiras Jenda OK Dobříš C 2042521 60 Kč
DOR0702 Lorenc Vašík OK Dobříš C 2044885 60 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 60 Kč
RIC0700 Pelant Jan OB Říčany C 2060263 60 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 301644 60 Kč
RIC0508 Schnabl David OB Říčany C 2069055 60 Kč
RIC0505 Tolar Hynek OB Říčany C 2069070 60 Kč
KPY0600 Louša Vojtěch SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060246 60 Kč
ROU0602 Havlák René SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 90 Kč
KAM0702 Bažata Alberto OK Kamenice C 2084940 80 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice C 682629 80 Kč
KAM0500 Mišoň Daniel OK Kamenice C 2084943 80 Kč
KAM0501 Šiler Martin OK Kamenice C 2083424 80 Kč
FSP0500 Vondra Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 303910 80 Kč
KAM0601 Baťha Jan OK Kamenice C 2084959 80 Kč
1.00 km, 45 m, 11 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0300 Swart Benjamin KOB Kladno C 682646 60 Kč
EKP0400 Izák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 336137 60 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 443090 60 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha C zapůjčit 90 Kč
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha C 232189 60 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga C 231948 60 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník C 2056261 60 Kč
KNC0303 Kozadajev Adam Sokol Kostelec n. Č. l. C 420403 60 Kč
DKL0400 Štáfek Ondřej KOB Kladno C 236517 60 Kč
SLA0300 Kolář Matyáš SKOB Slaný C 897393 60 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha C 9200730 60 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky B 9982 60 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 60 Kč
KPY0301 Miřácký Adam SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 60 Kč
EKP0508 Bolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha B 2073716 60 Kč
DOR0400 Bernard Vilém OK Dobříš C 2058505 60 Kč
DOR0401 Dudla Teodor OK Dobříš C 2045305 60 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš C 2045308 60 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš B 2044898 60 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš C 2042541 60 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš C 2042548 60 Kč
RIC0401 Holeček Štěpán OB Říčany C 2069053 60 Kč
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany B 9200525 60 Kč
RIC0402 Schnabl Daniel OB Říčany C 2049632 60 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice B 9201061 80 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice C 2075622 80 Kč
KAM0400 Hejsek Lukáš OK Kamenice C 2051541 80 Kč
KAM0301 Chaloupka Viktor OK Kamenice B 443069 80 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice B 436963 80 Kč
KAM0310 Tamaši Daniel OK Kamenice C zapůjčit 110 Kč
1.30 km, 50 m, 13 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 60 Kč
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 60 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno C 682699 60 Kč
DKL0200 Svoboda Luděk KOB Kladno C 49642 60 Kč
DKL0103 Vrkota Tomáš KOB Kladno C 682642 60 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 9877 60 Kč
DKL0201 Průša Jan KOB Kladno C 515033 60 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 60 Kč
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA C 4188 60 Kč
DKL0100 Postolka Jonáš KOB Kladno C 410721 60 Kč
KNC0100 Volek Jaroslav Sokol Kostelec n. Č. l. C 224867 60 Kč
SLA0201 Husák Zdeněk SKOB Slaný B 2056309 60 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 981814 60 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 2080903 60 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha C 2080913 60 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 60 Kč
KNC0202 Borovička Matěj Sokol Kostelec n. Č. l. C 52256 60 Kč
ROZ0200 Svoboda Jáchym OK Roztoky C 7943 60 Kč
TAP0108 Havelka Ondřej KOB Tretra Praha C 2067973 60 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole C 2023808 60 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka B 981832 60 Kč
EKP0200 Bolehovský Michal VŠTJ Ekonom Praha C 301169 60 Kč
DOR0200 Dudla Maxmilián OK Dobříš C 2045306 60 Kč
DOR0201 Kroc Kryštof OK Dobříš C 2044883 60 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 416159 60 Kč
KPY0100 Převrátil Petr SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060245 60 Kč
KAM0107 Bartoň Michal OK Kamenice B 1407428 80 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 80 Kč
KAM0209 Mrózek Adam OK Kamenice C 2083402 80 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice B 2084934 80 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 80 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9970 80 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice C 995899 80 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 80 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 80 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 80 Kč
ROZ0103 Andres Martin OK Roztoky C 2069041 80 Kč
1.60 km, 70 m, 13 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0001 Čech Richard SKOB Slaný C 2085002 100 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 100 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga B 7201196 100 Kč
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka B 9903301 100 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 100 Kč
TAP0000 Janeček Jiří KOB Tretra Praha C 7201191 100 Kč
TAP9902 Sladkovský Jaromír KOB Tretra Praha B 4193 100 Kč
KNC9900 Varga Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. B 224869 100 Kč
SLA9900 Zemko Zdeněk SKOB Slaný B 428278 100 Kč
ZVO0001 Zimmer Jan OB SK Zvole C 897354 100 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš B 2045310 100 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 150 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 1403413 150 Kč
2.10 km, 100 m, 17 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha B 51846 100 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 100 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno B 49648 100 Kč
PGP9808 Novák Aleš SK Praga B 100 Kč
LBE9701 Kalista Michael TJ Lokomotiva Beroun C 7003035 100 Kč
DKL9700 Šíma Vladislav KOB Kladno C 301697 100 Kč
PGP9707 Brázdil Petr SK Praga B 331087 100 Kč
DKP9800 Najman Matouš Oddíl OB Kotlářka C 682081 100 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 1394693 100 Kč
ODV9800 Ondřejček Jiří TJ Aero Odolena Voda B 361919 100 Kč
KNC9801 Komers František Sokol Kostelec n. Č. l. C 51393 100 Kč
MFP9800 Pelikán Lukáš Matfyz Praha C 2051546 100 Kč
RIC9800 Černohorský Mikuláš OB Říčany C 2069051 100 Kč
KAM9702 Moravec Jakub OK Kamenice C 7201811 150 Kč
2.10 km, 85 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL9600 Průša Ondřej KOB Kladno C 232746 100 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 2075669 100 Kč
2.60 km, 110 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(74)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 887930 100 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 100 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 100 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 100 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 100 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka R 888608 100 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 100 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 100 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 100 Kč
TAP8701 Beneš Filip KOB Tretra Praha C 232187 100 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 100 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 100 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 100 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 100 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 887941 100 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 100 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 100 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 2042543 100 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 51263 100 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 100 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 100 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 100 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 100 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga R 7203462 100 Kč
LBE8801 Šimon Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 52979 100 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 100 Kč
17X8900 Šoustek Kuba Aktivity v přirodě zapůjčit 130 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 100 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 100 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 100 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 100 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 100 Kč
EKP7503 Matoušek Petr VŠTJ Ekonom Praha C 443102 100 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8516 100 Kč
OKP9100 Novák Libor SK OK 24 Praha C 426348 100 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga A 502088 100 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515144 100 Kč
EKP8608 Štemberg Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067963 100 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 100 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 100 Kč
EKP7608 Štěňha Martin VŠTJ Ekonom Praha C 7003036 100 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 100 Kč
SLA9400 Malec Oldřich SKOB Slaný C 8801 100 Kč
SCP8200 Procházka Tomáš OK Sparta Praha C 515114 100 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51864 100 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 100 Kč
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 7201206 100 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 100 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 100 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 100 Kč
24C8000 Dneboský František OK Vršovice 7200582 100 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8800 100 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 100 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 100 Kč
MFP7802 Stránský Matěj Matfyz Praha C 232248 100 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 100 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 100 Kč
NNN8149 Čabla Robert Neregistrovaní zapůjčit 130 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 100 Kč
EKP9304 Svatoš Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 100 Kč
DOR7301 Arnošt Kamil OK Dobříš C 2044896 100 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 100 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 100 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 100 Kč
PGP7504 Hýbl Lukáš SK Praga C 51628 100 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 9101102 100 Kč
ROU9002 Forejt Michal SKOB Roudnice nad Labem C 51437 100 Kč
ROU9301 Svoboda Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 301695 100 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 100 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 100 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 150 Kč
DKP8004 Nývlt Petr Oddíl OB Kotlářka C 1207404 150 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 150 Kč
SSU7847 Krtička Luděk SK Severka Šumperk C 52578 150 Kč
2.10 km, 85 m, 17 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 100 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 100 Kč
EKP7200 Vít David VŠTJ Ekonom Praha C 7204503 100 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 100 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 7003028 100 Kč
LME7102 Izák Pavel SK Los Mělník C 2061860 100 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 100 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 100 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 100 Kč
TAP7610 Matějka Hynek KOB Tretra Praha C 1400434 100 Kč
DKL7401 Štáfek Pavel KOB Kladno C 236502 100 Kč
DVP7304 Jandera Tomáš DVP ORIENTATION C 232723 100 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51854 100 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 100 Kč
DKL6900 Vinš Pavel KOB Kladno C 51684 100 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 53399 100 Kč
DVP8001 Hubený Martin DVP ORIENTATION C 515456 100 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 888612 100 Kč
ROZ7300 Čech Zdeněk OK Roztoky C 2085008 100 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 7204488 100 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 2045316 100 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 100 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 100 Kč
DOR7200 Lorenc Václav OK Dobříš C 2058507 100 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 100 Kč
RIC7400 Pelant Michal OB Říčany C 2069060 100 Kč
RIC7101 Rohlíček Jan OB Říčany C 438622 100 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany C 2073691 100 Kč
KPY7300 Louša Ladislav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 100 Kč
ZVO6902 Brachtl Daniel OB SK Zvole C 887907 150 Kč
1.60 km, 75 m, 16 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 100 Kč
DKP6704 Velichkov Petar Oddíl OB Kotlářka C 2070840 100 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 100 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 100 Kč
PGP6300 Slavík Viktor SK Praga C 51276 100 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 100 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 100 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 100 Kč
DKP6705 Šebek Martin Oddíl OB Kotlářka C 889282 100 Kč
LBE7000 Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 331179 100 Kč
MKP6402 Reichl Michal SK GORDIC Praha Kačerov C 51701 100 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 100 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 100 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 100 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 100 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 100 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 100 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 100 Kč
DKP6301 Najman Jiří Oddíl OB Kotlářka C 49896 100 Kč
JES7001 Bílý Milan OK Rakovník C 8809 100 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 100 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 100 Kč
SLA6200 Malec Jaroslav SKOB Slaný C 345950 100 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 100 Kč
PGP6304 Pliska Miloš SK Praga C 420405 100 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 100 Kč
VSP6600 Mach Radovan USK Praha C 981848 100 Kč
SCP6901 Rakovec Michal OK Sparta Praha C 1700085 100 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 100 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 100 Kč
ZVO6401 Hájek Tomáš OB SK Zvole C 515007 100 Kč
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 100 Kč
ZVO6501 Valla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 100 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 100 Kč
VSP6700 Sudre Frédéric USK Praha C 52274 150 Kč
1.10 km, 50 m, 14 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 100 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 100 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 100 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 100 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 100 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 100 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 100 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 100 Kč
DKP5800 Svobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 100 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 100 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 100 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 100 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 51314 100 Kč
BBM5700 Gawel Jiří BETA URSUS Orienteering C 301272 100 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 100 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2042530 100 Kč
1.00 km, 45 m, 11 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 60 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 60 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 60 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 60 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 60 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 60 Kč
17X4100 Javůrek Jaromír Aktivity v přirodě 2067261 60 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 60 Kč
1.00 km, 40 m, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 60 Kč
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 60 Kč
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 60 Kč
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 60 Kč
0.90 km, 40 m, 11 kontrol
(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0600 Brettl Filip SK Praga C 7995 60 Kč
PGP0900 Brettl Tobiáš SK Praga C 246850 60 Kč
EKP1158 Vítová Marianne VŠTJ Ekonom Praha C 515154 60 Kč
LBE0950 Uhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun C 218788 60 Kč
DKP0951 Mullis Carolina May Oddíl OB Kotlářka C 2075694 60 Kč
LBE1150 Uhlířová Eliška TJ Lokomotiva Beroun C 331258 60 Kč
DKP8403 Matějka Zbyněk Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 90 Kč
PGP1000 Bozděch Vojta SK Praga C 51707 60 Kč
NNN1350 Rimová Tereza Neregistrovaní 515003 60 Kč
UVP9999 Schubertová Katka........ Slovan Praha 7919 60 Kč
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 60 Kč
DKP1111 Janata Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8277 60 Kč
TAP0600 Pop Jonáš KOB Tretra Praha C zapůjčit 90 Kč
DKP1151 Snížková Žofie Oddíl OB Kotlářka C 60 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka C 60 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 2051485 60 Kč
FSP0850 Vondrová Eliška VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 60 Kč
MFP0801 Král Samuel Matfyz Praha C 51835 60 Kč
DKL0951 Šeborová Kačka KOB Kladno C 62367 60 Kč
PGP0850 Malečková Pavlína SK Praga C 2067959 60 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 60 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 60 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 60 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 52283 60 Kč
VSP0801 Mach David USK Praha C 52755 60 Kč
VSP0654 Pastuszková Laura USK Praha C 53374 60 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš 2080953 60 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 60 Kč
RIC0800 De Heij Robert OB Říčany C 448936 60 Kč
RIC0454 Jakešová Klára OB Říčany C 2049633 60 Kč
RIC0702 Jelen Jáchym OB Říčany C 2049634 60 Kč
RIC0706 Schnabl Jakub OB Říčany 2049635 60 Kč
RIC0701 Tolar Ondřej OB Říčany C 2073695 60 Kč
DKL0950 Krečová Ema KOB Kladno C 64094 60 Kč
FSP0900 Fibír Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515173 60 Kč
LBE0700 Skála Šimon TJ Lokomotiva Beroun C 52320 60 Kč
LBE0701 Gärtner Václav TJ Lokomotiva Beroun C 52321 60 Kč
24C0650 Andrade Miriam OK Vršovice 308380 60 Kč
SCP0800 Veljačik Jonáš OK Sparta Praha C 336785 60 Kč
ZBP1200 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav 2075667 60 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2080988 60 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080987 60 Kč
KNC0849 Besta Radek Sokol Kostelec n. Č. l. 224868 60 Kč
KNC0699 Bestová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. 515078 60 Kč
DOR0750 Mirčeva Tereza OK Dobříš C 2044891 60 Kč
KAM0752 Blahová Karolína OK Kamenice C 2053549 60 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 60 Kč
KAM0600 Kubový Hugo OK Kamenice C zapůjčit 90 Kč
ABM0553 Holečková Kateřina KOB ALFA Brno C 337646 60 Kč
ABM0549 Brandt Adam KOB ALFA Brno zapůjčit 90 Kč
EKP1111 Ondráček Lubor VŠTJ Ekonom Praha C 52852 60 Kč
NNN1099 Štěpánková Ema Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
MFP0850 Nedbalová Klára Matfyz Praha C 232648 60 Kč
1.10 km, 40 m, 10 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 60 Kč
DKL7450 Tomešová Petra KOB Kladno 336741 60 Kč
53C6400 Rada Petr Chrustenice zapůjčit 90 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 60 Kč
DKL9801 Tomeš Jiří KOB Kladno zapůjčit 90 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 60 Kč
KPY6650 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2070850 60 Kč
ODV7354 Ondřejčková Iveta TJ Aero Odolena Voda C 2067994 60 Kč
KNC6250 Tichá Ivana Sokol Kostelec n. Č. l. C 51392 60 Kč
24C8150 Kazdová Dana OK Vršovice 51349 60 Kč
VSP7421 Augusta Jiří USK Praha C 2021838 60 Kč
VSP7250 Kopecká Alena USK Praha C 2021849 60 Kč
NNN4699 Javůrková Eliška Neregistrovaní 2067942 60 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 60 Kč
TAP0012 Čermák Petr KOB Tretra Praha C zapůjčit 90 Kč
DOR7400 Bernard Zdeněk OK Dobříš 2058510 60 Kč
DOR8010 Füllsack David OK Dobříš 2050490 60 Kč
DOR6650 Krocová Ludmila OK Dobříš 2045315 60 Kč
DOR7700 Kučera Petr OK Dobříš 2044892 60 Kč
DOR6651 Nentvichová Romana OK Dobříš C 2058509 60 Kč
DOR7251 Pavlíčková Lenka OK Dobříš C 2058515 60 Kč
RIC7650 Tolarová Ivana OB Říčany C 2073688 60 Kč
NNN0299 Tumová Eliška Neregistrovaní 51862 60 Kč
ROU0801 Havlák Štěpán SKOB Roudnice nad Labem C 2084986 60 Kč
DOR7350 Mirčeva Lenka OK Dobříš C 2044887 60 Kč
MFP7249 Baudyš Ondřej Matfyz Praha 51713 60 Kč
DKL0349 Konvica Matěj KOB Kladno 410387 60 Kč
ROU7951 Havláková Daniela SKOB Roudnice nad Labem C 51436 60 Kč
ROU7904 Šlapánek René SKOB Roudnice nad Labem C 60 Kč
DKL0299 Vítková Bára KOB Kladno zapůjčit 90 Kč
DKL9949 Vítek Karel KOB Kladno zapůjčit 90 Kč
DKL0149 Hladovec Jan KOB Kladno 232534 60 Kč
1.60 km, 65 m, 15 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA7550 Čechová Radka SKOB Slaný C 436427 70 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 70 Kč
ODV6300 Hartl Zdeněk TJ Aero Odolena Voda C 52121 70 Kč
ROZ9999 Jírová Monika OK Roztoky 207856 70 Kč
JES6750 Jiráňová Irena OK Rakovník C 8808 70 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 70 Kč
PGP7152 Janasová Barbora SK Praga C 446439 70 Kč
DKL7251 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C zapůjčit 100 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 70 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 70 Kč
ROZ7149 Křístek Lukáš OK Roztoky 51593 70 Kč
DOR7650 Havlíčková Kateřina OK Dobříš 2050487 70 Kč
DOR5802 Havlíček Tomáš OK Dobříš 2050493 70 Kč
DOR9850 Kovalčíková Taťána OK Dobříš C 2044900 70 Kč
DOR7202 Nigrin Radek OK Dobříš C 2067310 70 Kč
DOR9801 Říha Tomáš OK Dobříš 2050488 70 Kč
ZVO6549 Čáp Pavel OB SK Zvole 2031364 70 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 70 Kč
NNN7149 Melišík Michael Neregistrovaní 2087660 70 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 70 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 70 Kč
ROZ6649 Jirásek Vít OK Roztoky 7944 70 Kč
ODV6950 Brázdilová Radka TJ Aero Odolena Voda C 331382 70 Kč
celkem přihlášených: 641, vklad: 54880 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.