Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
24.05.2015
Místo konání:
Jevany
Pořadatel:
TAP - KOB Tretra Praha
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21L     D21K     D35L     D35K     D45L     D45K     D55     D65     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21L     H21K     H35L     H35K     H45L     H45K     H55     H65     H75     HDR     P3     T4    
7 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C 60 Kč
EKP0651 Izáková Eva VŠTJ Ekonom Praha C 2067230 60 Kč
DKL0651 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 2080902 60 Kč
81C0650 Mácová Štěpánka Cirkus Čakovice zapůjčit 90 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice C 434803 60 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 51550 60 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice C 2061855 60 Kč
KAM0552 Jirglová Natálie OK Kamenice C zapůjčit 90 Kč
SLA0550 Jirkovská Magdaléna SKOB Slaný C 2011819 60 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 60 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole C 2079493 60 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 60 Kč
RIC0652 Polívková Beáta OB Říčany C 2073696 60 Kč
RIC0653 Růžičková Ema OB Říčany C 361931 60 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš C 2044895 60 Kč
MFP0550 Blahutová Martina Matfyz Praha C 53611 60 Kč
RIC0552 Pokorná Terezie OB Říčany C 2049634 60 Kč
ROU1150 Dobiášová Eliška SKOB Roudnice nad Labem C 8869 60 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 436970 60 Kč
6 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU0699 Červená Anna SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit 90 Kč
UVP0650 Bohatá Marie Slovan Praha C 7960 60 Kč
KNC0551 Botková Josefína Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 60 Kč
PGP0651 Přibíková Agáta SK Praga C 301617 60 Kč
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 60 Kč
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 60 Kč
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 410247 60 Kč
TAP0650 Hladká Tereza KOB Tretra Praha C zapůjčit 90 Kč
24C0650 Andrade Miriam OK Vršovice 308380 60 Kč
KTA0751 Doleželová Vendula SK Kotnov Tábor C 05296 60 Kč
HCE0651 Kolencová Sára TJ Hostivice C zapůjčit 90 Kč
FSP0777 Fibírová Lucie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2081361 60 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 60 Kč
81C0750 Mácová Natálie Cirkus Čakovice zapůjčit 90 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice C 2084937 60 Kč
FSP0750 Kuželová Ela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2067237 60 Kč
VSP0650 Hroňková Barbora USK Praha C 2058491 60 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 60 Kč
VSP0654 Pastuszková Laura USK Praha C 53374 60 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 60 Kč
VSP0651 Jedličková Josefína USK Praha C 443085 60 Kč
NNN9999 Jeřábková Tereza Neregistrovaní 303946 60 Kč
RIC0750 Hudosová Kristýna OB Říčany C 2069056 60 Kč
DOR0651 Koubková Tereza OK Dobříš C 2073727 60 Kč
DOR0750 Mirčeva Tereza OK Dobříš C 2044891 60 Kč
DOR0656 Neuerová Anna OK Dobříš 2080954 60 Kč
DOR0751 Vlašaná Karolína OK Dobříš C 2044887 60 Kč
DOR0657 Forštová Ema OK Dobříš 2050485 60 Kč
DOR0552 Trefná Aneta OK Dobříš 2058502 60 Kč
NNN9947 Schejbalová Klárka Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
8 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU0499 Červená Ema SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit 90 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha B 60 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka B 2051523 60 Kč
KNC0352 Botková Alžběta Sokol Kostelec n. Č. l. C 420407 60 Kč
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 60 Kč
PGP0350 Pokorná Linda SK Praga C 60 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha C 428269 60 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice B 442879 60 Kč
KAM0457 Trešlová Veronika OK Kamenice C 2075615 60 Kč
KAM0553 Voců Alexandra OK Kamenice C 2084935 60 Kč
KAM0354 Baťhová Zuzana OK Kamenice C 2085005 60 Kč
KAM0355 Chramostová Amálie OK Kamenice C zapůjčit 90 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice C 2075621 60 Kč
KAM0454 Kubová Kristýna OK Kamenice C zapůjčit 90 Kč
KAM0356 Mojžíšková Klára OK Kamenice C 2084936 60 Kč
KAM0453 Nováková Karolína OK Kamenice C 2075612 60 Kč
KAM0357 Sluková Adéla OK Kamenice C zapůjčit 90 Kč
KAM0458 Štěpánková Julie OK Kamenice C zapůjčit 90 Kč
KAM0456 Teršl Anna OK Kamenice C zapůjčit 90 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice C 51618 60 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 60 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha C 2021847 60 Kč
VSP0452 Solarová Tereza USK Praha C 2021845 60 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha C 2021830 60 Kč
TAP0350 Bartoňová Tereza KOB Tretra Praha C zapůjčit 90 Kč
ZVO0452 Kramlová Barbora OB SK Zvole C 2083385 60 Kč
ZVO0353 Kramlová Kateřina OB SK Zvole C 2083376 60 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole C 2079492 60 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany C 443070 60 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany C 2051504 60 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany C 426373 60 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš B 2045303 60 Kč
DOR0454 Lorencová Jana OK Dobříš C 2058501 60 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš B 2045307 60 Kč
DOR0456 Neubauerová Anna OK Dobříš 2050486 60 Kč
DOR0452 Vlašaná Michaela OK Dobříš C 2044884 60 Kč
ROU0350 Dobiášová Jitka SKOB Roudnice nad Labem C 8870 60 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem C 2080901 60 Kč
DKP0456 Huková Rebeka Oddíl OB Kotlářka C 60 Kč
RIC0455 Šťásková Eliška OB Říčany 2049635 80 Kč
NNN9949 Lišková Kateřina Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
12 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno C 2042535 60 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. C 446355 60 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 60 Kč
TAP0255 Hladká Gabriela KOB Tretra Praha C zapůjčit 90 Kč
TAP0153 Rosendorfová Lenka KOB Tretra Praha C zapůjčit 90 Kč
DKP0150 Najmanová Agáta Oddíl OB Kotlářka C 897356 60 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 60 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B zapůjčit 90 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník B 2058463 60 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice B 434818 60 Kč
KAM0252 Chaloupková Hana OK Kamenice B 442850 60 Kč
KAM0256 Jirglová Anna OK Kamenice C zapůjčit 90 Kč
KAM0253 Mojžíšková Lucie OK Kamenice C 2084949 60 Kč
KAM0257 Selucká Alžběta OK Kamenice C 2083407 60 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice B 515426 60 Kč
KAM0255 Štěpánková Ema OK Kamenice C zapůjčit 90 Kč
DKL0250 Vítková Barbora KOB Kladno C 49641 60 Kč
SLA0350 Jirkovská Kateřina SKOB Slaný C 206417 60 Kč
DCE0150 Rusá Vendula KOB Dobřichovice C 232737 60 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2021832 60 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha C 331064 60 Kč
VSP0250 Titzová Adéla USK Praha B 2035748 60 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 60 Kč
RIC0150 Hanzalová Marie Anna OB Říčany C 2073686 60 Kč
RIC0250 Sládečková Barbora OB Říčany B 448934 60 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš B 2042536 60 Kč
ZVO0153 Hovorková Tereza OB SK Zvole C 2031360 80 Kč
12 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 100 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 100 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 100 Kč
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. C 232895 100 Kč
PGP9952 Kolářová Johana SK Praga B 897346 100 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 100 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 7205027 100 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice C 515491 100 Kč
KAM0052 Kyralová Anna OK Kamenice C 682649 100 Kč
LME0050 Machová Marie SK Los Mělník B 2060278 100 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha B 2021848 100 Kč
VSP0051 Kosíková Eliška USK Praha C 9101185 100 Kč
RIC9950 Formánková Anna OB Říčany C 2069061 100 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany B 2031355 100 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany B 2019236 100 Kč
DOR0050 Bálková Denisa OK Dobříš C 2067306 100 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš B 2045314 100 Kč
KNC0051 Kováčiková Jolana Sokol Kostelec n. Č. l. C 224867 150 Kč
13 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. B 7202873 100 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 100 Kč
RIC9851 Repiská Amálie OB Říčany B 2023817 100 Kč
17 kontrol
Rank. koef.: 1
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 100 Kč
SLP8451 Chloupková Radka OOB Slavia Praha C 100 Kč
DKP8655 Foglarová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8638 100 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 100 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 100 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 100 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 51554 100 Kč
FSP6153 Karasová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 301140 100 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 100 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7203326 100 Kč
SHK8658 Novotná Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9101107 100 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 100 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 100 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 100 Kč
PGP8852 Smolková Kateřina SK Praga C 53556 100 Kč
TJP6750 Weislová Eva TJ Sokol Troja C 51326 100 Kč
TJP7350 Huková Petra TJ Sokol Troja C 411756 100 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 100 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice R 232409 100 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 100 Kč
TJP9150 Krausová Barbora TJ Sokol Troja C 53504 100 Kč
DOB8971 Přecechtělová Tereza KOB Dobruška C 8564 100 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 100 Kč
VSP7151 Kilarská Marcela USK Praha C 1398972 100 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 53546 100 Kč
DCE7950 Jarošová Klára KOB Dobřichovice C 416316 100 Kč
SJC8759 Zamrzlová Eva Sportcentrum Jičín C 2067255 100 Kč
ZBM8787 Hrstková Vladěna SK Žabovřesky Brno R 7201204 100 Kč
PGP9150 Slavíková Lucie SK Praga C 301700 150 Kč
DKP8550 Schütznerová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9622 150 Kč
11 kontrol
Rank. koef.: 1
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 100 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 301379 100 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 100 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka R 9054 100 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080988 100 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 995813 100 Kč
DKL8150 Šeborová Tereza KOB Kladno C 52228 100 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 100 Kč
TAP8751 Cikhardtová Balzhima KOB Tretra Praha C 416007 100 Kč
KRP8251 Filipová Zdeňka SK KOURA C 8943 100 Kč
RIC9750 Stehlíková Anna OB Říčany C 553447 150 Kč
12 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 211303 100 Kč
PGP7558 Forštová Jitka SK Praga C 51268 100 Kč
EKP7453 Izáková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 361968 100 Kč
TAP7151 Longinová Lenka KOB Tretra Praha C 981829 100 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 100 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 51638 100 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 100 Kč
DKP7250 Tichá Dagmar Oddíl OB Kotlářka C 1470164 100 Kč
24C7550 Andrade Milena OK Vršovice 2081371 100 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 100 Kč
CHT7352 Zlesáková Stáňa OOB SK Chrast C 52154 100 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 100 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 100 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 100 Kč
KAM7750 Rejšková Alena OK Kamenice C 2075613 100 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 100 Kč
PGP7557 Brettlová Marta SK Praga C 2060208 100 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 100 Kč
VSP7750 Solarová Zuzana USK Praha C 2032115 100 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 51672 100 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 100 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 100 Kč
DOR7751 Bernardová Martina OK Dobříš C 2058516 100 Kč
DOR5550 Dudíková Hana OK Dobříš C 411766 100 Kč
DOR7653 Forstereviczová Jana OK Dobříš C 51582 100 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 100 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 100 Kč
12 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 100 Kč
UVP7450 Bohatá Pavla Slovan Praha C 7920 100 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 100 Kč
KNC7151 Dobešová Monika Sokol Kostelec n. Č. l. C 438614 100 Kč
MKP7550 Reichlová Jana SK GORDIC Praha Kačerov C 51702 100 Kč
FSP7555 Fibírová Zuzana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515173 100 Kč
KAM7252 Kováříková Erika OK Kamenice C 51499 100 Kč
FSP7851 Kuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 211539 100 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 100 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 100 Kč
VSP7250 Kopecká Alena USK Praha C 2021849 100 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 100 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 100 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 100 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 100 Kč
RIC7350 De Heij Margita OB Říčany C 443080 100 Kč
RIC7299 Hudosová Gábina OB Říčany C 2056283 100 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 100 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 428270 100 Kč
RIC7450 Sládečková Lucie OB Říčany C 2069063 100 Kč
RIC7650 Tolarová Ivana OB Říčany C 2073688 100 Kč
DOR7752 Lorencová Marcela OK Dobříš C 2045320 100 Kč
DOR7350 Mirčeva Lenka OK Dobříš C 2050487 100 Kč
DOR7251 Pavlíčková Lenka OK Dobříš C 2058515 100 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 100 Kč
ROU7451 Dobiášová Hana SKOB Roudnice nad Labem C 8867 100 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 150 Kč
12 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 100 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 100 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 100 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 100 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 100 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 100 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 100 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 100 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 100 Kč
KNC6251 Kohoutová Pavla Sokol Kostelec n. Č. l. C 515055 100 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 100 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 100 Kč
DVP6151 Malačková Jana DVP ORIENTATION C 232646 100 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 100 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 100 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 100 Kč
OKP6953 Nováková Marie SK OK 24 Praha C 51681 100 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 100 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 51795 100 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 100 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 100 Kč
OKP6150 Jeřábková Jana SK OK 24 Praha C 303948 100 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 100 Kč
KAM6250 Kudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 100 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 100 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 52358 100 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 100 Kč
VSP6550 Kosíková Helena USK Praha C 9101184 100 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 100 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 100 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 100 Kč
DKP6652 Lustigová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 434580 100 Kč
LME6950 Ždimerová Monika SK Los Mělník C 232357 100 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 100 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 100 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 100 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 100 Kč
PGP6650 Slavíková Kateřina SK Praga C 51275 150 Kč
NNN9959 Kováčiková Lenka Neregistrovaní 303937 150 Kč
9 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 100 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 100 Kč
KAM6550 Aschermannová Eva OK Kamenice C 301628 100 Kč
KAM6752 Čermáková Gabriela OK Kamenice C 232397 100 Kč
KAM6851 Hlubučková Šárka OK Kamenice C 232398 100 Kč
SCP6450 Čápová Irena OK Sparta Praha C 361964 100 Kč
ODV6950 Brázdilová Radka TJ Aero Odolena Voda C 331382 100 Kč
11 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 100 Kč
UVP4950 Nováková Jiřina Slovan Praha C 7998 100 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 100 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 100 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 100 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 100 Kč
VSP5850 Soukupová Michaela USK Praha C 232190 100 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 100 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 100 Kč
DKP5951 Zelenková Eugenie Oddíl OB Kotlářka C 5300 150 Kč
12 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4250 Provazníková Svatava TJ Sokol Troja C 53532 60 Kč
12 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 60 Kč
TJP3650 Dolečková Míla TJ Sokol Troja C 51325 60 Kč
7 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 886289 60 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha C 60 Kč
DKP0600 Tichý Hubert Oddíl OB Kotlářka C 2079496 60 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 60 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8878 60 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha C zapůjčit 90 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 60 Kč
CHT0601 Zlesák Matyáš OOB SK Chrast C 336786 60 Kč
OKP0500 Himmel Ondřej SK OK 24 Praha C zapůjčit 90 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 60 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga C 2084972 60 Kč
KAM0500 Mišoň Daniel OK Kamenice C 2084943 60 Kč
KAM0501 Šiler Martin OK Kamenice C 2083424 60 Kč
SLA0500 Jirkovský Jan SKOB Slaný C 2011818 60 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 60 Kč
VSP0603 Solar Adam USK Praha C 2021846 60 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha C 2021829 60 Kč
SJP0500 Bláha Matyáš KČT Slavoj Praha C 443105 60 Kč
SJP0501 Bláha Vojtěch KČT Slavoj Praha C 443072 60 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole C 2051483 60 Kč
RIC0503 Hudos Václav OB Říčany C 2069064 60 Kč
RIC0507 Krumlovský Tomáš OB Říčany C 2073699 60 Kč
RIC0601 Kubát Matyáš OB Říčany C 2073690 60 Kč
RIC0705 Němeček Štěpán OB Říčany C 2085615 60 Kč
RIC0700 Pelant Jan OB Říčany C 2060263 60 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 301644 60 Kč
RIC0508 Schnabl David OB Říčany C 2069055 60 Kč
RIC0505 Tolar Hynek OB Říčany C 2069070 60 Kč
DOR0509 Forsterevicz Ondřej OK Dobříš 2050483 60 Kč
DOR0601 Havlíček Martin OK Dobříš C 2080952 60 Kč
DOR0505 Jiras Jenda OK Dobříš C 2042521 60 Kč
DOR0702 Lorenc Vašík OK Dobříš C 2044885 60 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 60 Kč
DOR0508 Španěl Benedikt OK Dobříš C 2045318 60 Kč
ROU0602 Havlák René SKOB Roudnice nad Labem C 2087690 60 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 53537 60 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole C 2083401 60 Kč
6 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0700 Geisler Richard KOB Kladno C 2067952 60 Kč
KNC0700 Borl Filip Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 60 Kč
KNC0553 Vosecký Vojtěch Sokol Kostelec n. Č. l. C 420403 60 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53159 60 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085631 60 Kč
FSP0500 Vondra Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 303910 60 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 60 Kč
HCE0600 Hradil Martin TJ Hostivice C zapůjčit 90 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 888612 60 Kč
KAM0702 Bažata Alberto OK Kamenice C 2084940 60 Kč
KAM0700 Rejšek Václav OK Kamenice C 2084939 60 Kč
52X0600 Moravec Michal SnailSquad 2031347 60 Kč
HCE9999 Toman Ondřej TJ Hostivice zapůjčit 90 Kč
HCE9998 Müller Jáchym TJ Hostivice zapůjčit 90 Kč
HCE9997 McMenamin Tomas TJ Hostivice zapůjčit 90 Kč
VSP0700 Hroněk Štěpán USK Praha C 2058492 60 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 60 Kč
VSP0901 Solar Daniel USK Praha C 2032152 60 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 60 Kč
SJP0700 Bláha Šimon KČT Slavoj Praha C 51421 60 Kč
RIC0703 Krumlovský Vojtěch OB Říčany C 2073698 60 Kč
RIC0602 Kotek Dalibor OB Říčany C 2049633 60 Kč
DOR0600 Bernard Robin OK Dobříš C 2058514 60 Kč
DOR0703 Chmelík Štěpán OK Dobříš C 2050493 60 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš C 2042522 60 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 60 Kč
DOR0704 Španěl Filip OK Dobříš 2080956 60 Kč
ROU0801 Havlák Štěpán SKOB Roudnice nad Labem C 2084986 60 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 51438 60 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka C 887619 60 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 60 Kč
NNN9948 Liška Jakub Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
8 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP0400 Bohatý Jan Slovan Praha C 7915 60 Kč
KNC0303 Kozadajev Adam Sokol Kostelec n. Č. l. C 52256 60 Kč
TAP0401 Šťastný Tomáš KOB Tretra Praha C zapůjčit 90 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 2075696 60 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky B 9982 60 Kč
MKP0400 Reichl Martin SK GORDIC Praha Kačerov C 446449 60 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha C 682668 60 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník C 2056261 60 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice B 436963 60 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 60 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice B 9201061 60 Kč
KAM0400 Hejsek Lukáš OK Kamenice C 2051541 60 Kč
KAM0301 Chaloupka Viktor OK Kamenice B 443069 60 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice C 2075622 60 Kč
KAM0305 Kyral Maxmilián OK Kamenice B 682639 60 Kč
FSP0400 Kužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 446429 60 Kč
DKP0305 Forman Šimon Oddíl OB Kotlářka C 887932 60 Kč
VSP0301 Horák Pavel ml. USK Praha C 434600 60 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 60 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha C 2032183 60 Kč
VSP0402 Trnka Marek USK Praha C 2021843 60 Kč
VSP0300 Trnka Martin jun USK Praha C 2021842 60 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha C 232616 60 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 60 Kč
RIC0401 Holeček Štěpán OB Říčany C 2069053 60 Kč
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany B 9200525 60 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 2031371 60 Kč
DOR0400 Bernard Vilém OK Dobříš C 2058505 60 Kč
DOR0401 Dudla Teodor OK Dobříš C 2045305 60 Kč
DOR0302 Forsterevicz Matouš OK Dobříš 2050498 60 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš C 2045308 60 Kč
DOR0303 Nigrin Matouš OK Dobříš C 2067311 60 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš C 2042541 60 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš C 2042548 60 Kč
DOR0407 Španěl Vojtěch OK Dobříš C 2045304 60 Kč
12 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 60 Kč
DKL0103 Vrkota Tomáš KOB Kladno C 682642 60 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno C 682699 60 Kč
SLA0201 Husák Zdeněk SKOB Slaný B 2056309 60 Kč
DKL0201 Průša Jan KOB Kladno C 515033 60 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 981814 60 Kč
TAP0106 Šťastný Petr KOB Tretra Praha C zapůjčit 90 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka B 981832 60 Kč
KNC0102 Borl Jaroslav Sokol Kostelec n. Č. l. C 438610 60 Kč
DKL0200 Svoboda Luděk KOB Kladno C 336741 60 Kč
PGP0204 Kolský Pavel SK Praga C 2075683 60 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 60 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 2080903 60 Kč
KNC0100 Volek Jaroslav Sokol Kostelec n. Č. l. C 438604 60 Kč
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 60 Kč
OKP0200 Himmel Marek SK OK 24 Praha C zapůjčit 90 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice C 995899 60 Kč
KAM0107 Bartoň Michal OK Kamenice B 1407428 60 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 60 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice B 2084934 60 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 60 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 60 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 60 Kč
KAM0209 Mrózek Adam OK Kamenice C 2083402 60 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 218797 60 Kč
VSP0100 Javůrek Emil USK Praha C 515064 60 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha C 2020707 60 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole C 2023808 60 Kč
RIC0101 Pecháček Vít OB Říčany C 2069066 60 Kč
RIC0100 Pethö Alex OB Říčany C 2069059 60 Kč
RIC0201 Votruba Jan OB Říčany C 2069065 60 Kč
DOR0204 Cvrček Adam OK Dobříš 2058508 60 Kč
DOR0200 Dudla Maxmilián OK Dobříš C 2045306 60 Kč
DOR0202 Hamet Petr OK Dobříš C 2045302 60 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš B 2045310 60 Kč
DOR0201 Kroc Kryštof OK Dobříš C 2044883 60 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 416159 60 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha B 218851 60 Kč
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem C 2023957 60 Kč
DKP0204 Víteček Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 446360 60 Kč
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA C 4188 80 Kč
11 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9902 Sladkovský Jaromír KOB Tretra Praha B 4193 100 Kč
KNC9900 Varga Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. B 9101673 100 Kč
KAM0002 Hlinka František OK Kamenice C zapůjčit 130 Kč
DKL9901 Vítek Karel KOB Kladno C 2087710 100 Kč
TAP0010 Rohlík Matěj KOB Tretra Praha C zapůjčit 130 Kč
TAP0012 Čermák Petr KOB Tretra Praha C zapůjčit 130 Kč
DOR9900 Koubek Václav OK Dobříš C 2058503 100 Kč
PGP9903 Ždimera Jan SK Praga C 336710 100 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové B 207870 100 Kč
TAP0000 Janeček Jiří KOB Tretra Praha C 7201191 150 Kč
TAP0008 Krejčí Michal KOB Tretra Praha C 150 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 150 Kč
13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9802 Mikeš Jan KOB Tretra Praha B zapůjčit 130 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno B 49648 100 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 100 Kč
PGP9808 Novák Aleš SK Praga B 7202855 100 Kč
DKP9800 Najman Matouš Oddíl OB Kotlářka C 682081 100 Kč
KAM9800 Bartoň Pavel OK Kamenice C 1407422 100 Kč
KRP9801 Bartoš Pavel SK KOURA C 49609 100 Kč
PGP9707 Brázdil Petr SK Praga B 331087 100 Kč
RIC9800 Černohorský Mikuláš OB Říčany C 2069051 100 Kč
26 kontrol
Rank. koef.: 1
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 100 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 100 Kč
TJP8400 Junek Vladimír TJ Sokol Troja C 2075695 100 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 100 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 100 Kč
MFP7602 Kučera Petr Matfyz Praha C 515076 100 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 100 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 100 Kč
PGP8409 Šedivý Jan SK Praga E 1406172 100 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 100 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 100 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446353 100 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 100 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 100 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51864 100 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 886288 100 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 100 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 100 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 7201777 100 Kč
TRI9203 Gazda Viktor TJ TŽ Třinec C 49395 100 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 100 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 100 Kč
KNC8803 Bitter Aleš Sokol Kostelec n. Č. l. C 52264 100 Kč
SCP8700 Vrabec Tomáš OK Sparta Praha C 232028 100 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 100 Kč
6YC8501 Lužnický Jiří Neregistrovaní 7205016 100 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 150 Kč
19 kontrol
Rank. koef.: 1
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 100 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 100 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 100 Kč
SLA9400 Malec Oldřich SKOB Slaný C 8801 100 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 100 Kč
DKL9600 Průša Ondřej KOB Kladno C 232746 100 Kč
PGP8100 Doležal Martin SK Praga C 1700081 100 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 100 Kč
ZBP7102 Toušek Filip OOB SK Zbraslav C 53586 100 Kč
2GC8900 Stepan Marek SKI klub KVary 7204996 100 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8516 100 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 100 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 100 Kč
OKP5600 Šámal Václav SK OK 24 Praha C 436401 100 Kč
OKP9000 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 303935 100 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 100 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 100 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 52898 100 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 100 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 100 Kč
EKP7503 Matoušek Petr VŠTJ Ekonom Praha C 443102 100 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 100 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 100 Kč
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 100 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2042532 100 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 100 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 100 Kč
46X8900 Jurga Václav Krutě Kruté Krůty 2800296 100 Kč
46X8500 Jurga Vojtěch Krutě Kruté Krůty zapůjčit 130 Kč
24C8000 Dneboský František OK Vršovice 7200582 100 Kč
LIT8202 Kučerka David KOB Litvínov C 8105 100 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 100 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 52284 100 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 100 Kč
VSP7602 Štrait Martin USK Praha C 410393 100 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 100 Kč
JPV8237 Vlach Jan Oddíl OS SK Prostějov C 210440 100 Kč
PGP8101 Šolc Radim SK Praga C 515137 100 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 100 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 100 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 100 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 2075669 100 Kč
PGP7504 Hýbl Lukáš SK Praga C 51628 150 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 150 Kč
17 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 100 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 100 Kč
DKL7500 Geisler Michal KOB Kladno C 897353 100 Kč
FSP7613 Tomášek Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 410391 100 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 100 Kč
DKL6900 Vinš Pavel KOB Kladno C 51684 100 Kč
DKL7101 Datel Jiří KOB Kladno C 995851 100 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 100 Kč
LME7800 Izák Petr SK Los Mělník C 301642 100 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 100 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 100 Kč
ROZ7100 Svoboda Ondřej OK Roztoky C 416137 100 Kč
DVP8001 Hubený Martin DVP ORIENTATION C 515456 100 Kč
CHT7302 Zlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 100 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 100 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 888632 100 Kč
KAM7101 Hankovec Petr OK Kamenice C 995898 100 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 100 Kč
KAM7102 Škácha Michal OK Kamenice C 7201769 100 Kč
NNN0000 Šunka Jan Neregistrovaní zapůjčit 130 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 100 Kč
VSP7303 Solar Jan USK Praha C 2032110 100 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 100 Kč
RIC7600 Pecháček Libor OB Říčany C 2069067 100 Kč
RIC7401 Polívka Petr OB Říčany C 2073693 100 Kč
RIC7702 Sládeček Petr OB Říčany C 448937 100 Kč
NNN9979 Plch Martin Neregistrovaní zapůjčit 130 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 2045316 100 Kč
DOR7501 Foršt Jakub OK Dobříš C 236022 100 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 100 Kč
DOR7100 Španěl Ondřej OK Dobříš C 2058506 100 Kč
21G7600 Hill Richard (GBR) Airienteers zapůjčit 130 Kč
ROU7904 Šlapánek René SKOB Roudnice nad Labem C 51436 100 Kč
ROU7504 Simr Pavel SKOB Roudnice nad Labem C 2031351 100 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 100 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 100 Kč
14 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HCE8000 Kolenec Jan TJ Hostivice C zapůjčit 130 Kč
KAM7601 Chramosta Tomáš OK Kamenice zapůjčit 130 Kč
DKP7912 Mencl Pavel Oddíl OB Kotlářka C 515416 100 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 53399 100 Kč
VSP7400 Titz Pavel USK Praha C 1398992 100 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 100 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany C 2073691 100 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 150 Kč
13 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 100 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 100 Kč
PGP5501 Doležal Miroslav SK Praga C 51753 100 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 100 Kč
MKP6402 Reichl Michal SK GORDIC Praha Kačerov C 51701 100 Kč
DKP6704 Velichkov Petar Oddíl OB Kotlářka C 2070840 100 Kč
SLA6200 Malec Jaroslav SKOB Slaný C 345950 100 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 100 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 100 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 100 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 100 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 100 Kč
KNC7002 Pohnán Radek Sokol Kostelec n. Č. l. C 981825 100 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 100 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 100 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 100 Kč
LBE7000 Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 331179 100 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 100 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 100 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 51262 100 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 100 Kč
5XC6900 Blažek Vladimír SK Nepoměřice 682636 100 Kč
KAM6200 Kamerer Marek OK Kamenice C 439106 100 Kč
KAM6400 Ročejdl Marek OK Kamenice C 995804 100 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 100 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 100 Kč
VSP6700 Sudre Frédéric USK Praha C 52274 100 Kč
SJP6800 Bláha Jan KČT Slavoj Praha C 1407424 100 Kč
ZVO6902 Brachtl Daniel OB SK Zvole C 887907 100 Kč
ZVO6401 Hájek Tomáš OB SK Zvole C 515007 100 Kč
ZVO6501 Valla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 100 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 100 Kč
LME7000 Ždimera Zdeněk SK Los Mělník C 303908 100 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 7202892 100 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 100 Kč
PGP6300 Slavík Viktor SK Praga C 51276 150 Kč
KAM6900 Hejsek Jiří OK Kamenice C 2067970 150 Kč
ZVO6801 Háněl Jaromír OB SK Zvole C 2800292 150 Kč
13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 100 Kč
DKP6301 Najman Jiří Oddíl OB Kotlářka C 49896 100 Kč
KAM6500 Aschermann David OK Kamenice C 428289 100 Kč
KAM6603 Hlubuček Tomáš OK Kamenice C 232428 100 Kč
KAM6601 Mack Tomáš OK Kamenice C 416156 100 Kč
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 100 Kč
RIC6900 De Heij Michel OB Říčany C 443080 100 Kč
TJP6401 Bazika Miroslav TJ Sokol Troja C 434809 100 Kč
11 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP5800 Mikeš Radovan KOB Tretra Praha C zapůjčit 130 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 100 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 100 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 100 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 100 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 100 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 8627106 100 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 49606 100 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 100 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 100 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 100 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 100 Kč
DKL5201 Brumek Stanislav KOB Kladno C 51343 100 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 100 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 100 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 100 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 100 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 100 Kč
VSP5600 Soukup Václav USK Praha C 232045 100 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 100 Kč
KRP5401 Bartoš Vratislav SK KOURA C 8941 100 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 100 Kč
DKP5601 Lustig Zdeněk Oddíl OB Kotlářka C 436443 100 Kč
DOR5500 Dudík Petr OK Dobříš C 303905 100 Kč
KNC5201 Bitter Jiří Sokol Kostelec n. Č. l. C 303949 100 Kč
10 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 60 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 60 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 60 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 60 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 60 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 60 Kč
MKP4200 Šerák Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51705 60 Kč
TJP4201 Šubrt Václav TJ Sokol Troja C 428292 60 Kč
TJP4200 Veselý Radko TJ Sokol Troja C 53517 60 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 60 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 60 Kč
17X4100 Javůrek Jaromír Aktivity v přirodě 2067261 60 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 49885 60 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 60 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 60 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 60 Kč
ODV4100 Kuneš Vratislav TJ Aero Odolena Voda C 361985 60 Kč
ROU4702 Lebduška Petr SKOB Roudnice nad Labem C 53574 60 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 9005225 80 Kč
SLA4200 Zábranský Emil SKOB Slaný C 420425 80 Kč
10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 60 Kč
SLP4001 Chloupek Radek OOB Slavia Praha C 53555 60 Kč
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 60 Kč
TEP3700 Lejsek Tom Tempo Praha C 51267 60 Kč
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 60 Kč
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 60 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 60 Kč
6 kontrol
(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1111 Janata Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8277 60 Kč
PGP0950 Pokorná Ema SK Praga C 51637 60 Kč
PGP1000 Bozděch Vojta SK Praga C 51707 60 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 60 Kč
KRN1051 Pethsová Isabella KOS TJ Lokomotiva Krnov 51933 60 Kč
LBE0950 Uhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun C 218788 60 Kč
LBE1150 Uhlířová Eliška TJ Lokomotiva Beroun C 331238 60 Kč
ROZ0700 Svoboda František OK Roztoky C 2069049 60 Kč
KTA1151 Doleželová Jolana SK Kotnov Tábor C 05297 60 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080987 60 Kč
FSP0850 Vondrová Eliška VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7200315 60 Kč
TAP0600 Pop Jonáš KOB Tretra Praha C zapůjčit 90 Kč
KNC0554 Kohoutková Lucie Sokol Kostelec n. Č. l. C 420404 60 Kč
VSP1153 Rodová Anežka USK Praha zapůjčit 90 Kč
HCE0900 Hradil Michal TJ Hostivice C zapůjčit 90 Kč
HCE0800 Kolenec Jan TJ Hostivice C zapůjčit 90 Kč
HCE1000 Müller Karel TJ Hostivice C zapůjčit 90 Kč
FSP0900 Fibír Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 60 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 60 Kč
MFP1050 Váchová Soňa Matfyz Praha C 21521 60 Kč
81C1050 Mácová Barbora Cirkus Čakovice zapůjčit 90 Kč
KAM0753 Milotová Barbora OK Kamenice C zapůjčit 90 Kč
DKL0951 Šeborová Kačka KOB Kladno C 62367 60 Kč
PGP0900 Brettl Tobiáš SK Praga C 246850 60 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515098 60 Kč
FSP1000 Nitsch Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 434826 60 Kč
HCE9996 Toman Matouš TJ Hostivice zapůjčit 90 Kč
HCE9995 Müller František TJ Hostivice zapůjčit 90 Kč
HCE9994 McMenamin Anna TJ Hostivice zapůjčit 90 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 60 Kč
VSP1101 Sudre Ondřej USK Praha 0 60 Kč
SJP0800 Eiselkolb Filip KČT Slavoj Praha 60 Kč
NNN9989 Bašus Ondřej Neregistrovaní 416199 60 Kč
NNN9988 Čižínská Nikola Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN9987 Lipský Šimon Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN9986 Lipská Alžběta Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
RIC0800 De Heij Robert OB Říčany C 448936 60 Kč
RIC0850 Kindlová Anežka OB Říčany C zapůjčit 90 Kč
RIC8050 Krumlovská Barbora OB Říčany C 2073697 60 Kč
RIC0706 Schnabl Jakub OB Říčany 2073681 60 Kč
RIC0701 Tolar Ondřej OB Říčany C 2073695 60 Kč
DOR0950 Dudlová Noemi OK Dobříš C 2050489 60 Kč
DOR0850 Forstereviczová Julie OK Dobříš 2050495 60 Kč
DOR1050 Chmelíková Anežka OK Dobříš 2058510 60 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš 2080953 60 Kč
DOR0901 Španěl Viktor OK Dobříš 2044893 60 Kč
DOR0902 Foršt Bruno OK Dobříš 2045319 60 Kč
MFP0950 Blahutová Lucie Matfyz Praha C 405999 60 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem C 53537 60 Kč
ROU1101 Dobiáš Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 8866 60 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C zapůjčit 90 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 60 Kč
52X1150 Foučková Ema SnailSquad 1409875 60 Kč
12 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 60 Kč
KPY6650 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2070850 60 Kč
ROU7999 Červená Alena SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit 90 Kč
KNC3300 Kalivoda Viktor Sokol Kostelec n. Č. l. C 52254 60 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 60 Kč
PGP8454 Voborská Jana SK Praga C 9332 60 Kč
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 60 Kč
DKL7251 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 49642 60 Kč
DKL7200 Kohout Zdeněk KOB Kladno C 410721 60 Kč
24C7400 Andrade Telmo OK Vršovice 60 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha C zapůjčit 90 Kč
81C0050 Mácova Martina Cirkus Čakovice zapůjčit 90 Kč
KAM7800 Albrecht Vladimír OK Kamenice C 981812 60 Kč
KAM7551 Chramostová Blanka OK Kamenice zapůjčit 90 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice C 682629 60 Kč
KAM7152 Rendová Iva OK Kamenice 2084950 60 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 60 Kč
24C8150 Kazdová Dana OK Vršovice 51349 60 Kč
52X7200 Moravec Stanislav SnailSquad 1409871 60 Kč
VSP7421 Augusta Jiří USK Praha C 2021838 60 Kč
VSP7420 Hroněk Jan USK Praha C 2035736 60 Kč
VSP7455 Hroňková Milada USK Praha C 2035706 60 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 60 Kč
VSP0409 Nosek Daniel USK Praha C 446366 60 Kč
VSP6910 Nosek Jan USK Praha C 446367 60 Kč
VSP7463 Titzová Pavlína USK Praha C 2049522 60 Kč
SJP7350 Bláhová Kateřina KČT Slavoj Praha C 446359 60 Kč
ZVO7151 Brachtlová Klára OB SK Zvole C 446370 60 Kč
TAP9999 Popová Veronika KOB Tretra Praha zapůjčit 90 Kč
DOR7400 Bernard Zdeněk OK Dobříš 2050492 60 Kč
DOR7650 Havlíčková Kateřina OK Dobříš 2082932 60 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš 2080951 60 Kč
DOR7451 Koubková Daniela OK Dobříš 2073728 60 Kč
DOR9750 Krocová Eliška OK Dobříš 2058504 60 Kč
DOR6650 Krocová Ludmila OK Dobříš 2045315 60 Kč
DOR6651 Nentvichová Romana OK Dobříš C 2058509 60 Kč
DOR0203 Trefný Jan OK Dobříš C 2045317 60 Kč
DOR7801 Trefný Pavel OK Dobříš 2058512 60 Kč
DOR8100 Chmelík Petr OK Dobříš 2050488 60 Kč
ROU7550 Pěkná Eva SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 90 Kč
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 60 Kč
NNN9969 Balcarová Markéta Neregistrovaní 438638 60 Kč
SLA9250 Zábranská Petra SKOB Slaný 2023818 60 Kč
DOR0408 Kabele Tomáš OK Dobříš 2044898 60 Kč
DOR7452 Nigrinová Hana OK Dobříš 2058513 60 Kč
12 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA9851 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 301621 100 Kč
ROU7499 Červený Mojmír SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit 130 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 100 Kč
PTI8448 Uhrovič Blahoslav Sportovní klub Ptení C 8881 100 Kč
TAP7452 Hladká Michaela KOB Tretra Praha C 981833 100 Kč
FSP9550 Kápičková Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1602627 100 Kč
SCP7850 Khelová Petra OK Sparta Praha C 416140 100 Kč
OKP6500 Himmel Petr SK OK 24 Praha C zapůjčit 130 Kč
81C8000 Máca Petr Cirkus Čakovice zapůjčit 130 Kč
46X8450 Jurgová Ludmila Krutě Kruté Krůty zapůjčit 130 Kč
46X8800 Jurgová Martina Krutě Kruté Krůty zapůjčit 130 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 100 Kč
NNN0002 Nesrovnal Jaroslav Neregistrovaní zapůjčit 130 Kč
VSP7110 Javůrek Jaromír USK Praha C 515099 100 Kč
VSP0302 Javůrek Tomáš USK Praha C 2032182 100 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 100 Kč
ZBP7751 Jílková Radka OOB SK Zbraslav C 2075667 100 Kč
NNN9998 Fojtů Petr Neregistrovaní zapůjčit 130 Kč
RIC7601 Hudos Martin OB Říčany 52621 100 Kč
RIC6200 Němeček Karel OB Říčany C 897361 100 Kč
RIC7452 Němečková Michaela OB Říčany C 2080986 100 Kč
DOR7403 Dudla Michal OK Dobříš C 2050500 100 Kč
DOR6100 Kopáček Jiří OK Dobříš 443077 100 Kč
DOR7200 Lorenc Václav OK Dobříš C 2058507 100 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2042530 100 Kč
DOR7202 Nigrin Radek OK Dobříš C 2067310 100 Kč
DOR6451 Tachezy Ruth OK Dobříš 2080904 100 Kč
6UC6700 Sehnal Tomáš K.O.Poděbrady 100 Kč
SCP9050 Černá Eliška OK Sparta Praha C zapůjčit 130 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 100 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 100 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 100 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 100 Kč
celkem přihlášených: 802, vklad: 67720 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.