Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
20.09.2015
Místo konání:
Krňany
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21L     H21K     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P     T    
2.40 km, 50 m, 8 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0651 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 2080902 60 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C zapůjčit 60 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 436970 60 Kč
ROZ0650 Křístková Veronika OK Roztoky C 2087706 60 Kč
ROZ0651 Křístková Viktorie OK Roztoky C 2087688 60 Kč
PGP0655 Priehodová Nela SK Praga C zapůjčit 60 Kč
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 410247 60 Kč
SLA0550 Jirkovská Magdaléna SKOB Slaný C 2011819 60 Kč
TAP0651 Kohoutková Lucie KOB Tretra Praha C 2085009 60 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice C 2061855 60 Kč
KAM0550 Rendová Kateřina OK Kamenice C 446427 60 Kč
KAM0552 Jirglová Natálie OK Kamenice C 2084945 60 Kč
KAM0553 Voců Alexandra OK Kamenice C 2084935 60 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 60 Kč
RIC0652 Polívková Beáta OB Říčany C 2073696 60 Kč
RIC0653 Růžičková Ema OB Říčany C 361931 60 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole C 2079493 60 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 60 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C 51730 60 Kč
VSP0651 Jedličková Josefína USK Praha C 443085 60 Kč
VSP0352 Berounská Adéla USK Praha C 7202884 60 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš C 2044895 60 Kč
DOR0654 Fialová Tereza OK Dobříš C 2050488 60 Kč
DOR0752 Jandová Eva OK Dobříš C 2080955 60 Kč
DOR0651 Koubková Tereza OK Dobříš C 2073727 60 Kč
DOR0750 Mirčeva Tereza OK Dobříš C 2044891 60 Kč
DOR0656 Neuerová Anna OK Dobříš 2080954 60 Kč
DOR0751 Vlašaná Karolína OK Dobříš C 2044887 60 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 60 Kč
2.30 km, 70 m, 8 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 224355 60 Kč
UVP0650 Bohatá Marie Slovan Praha C 7960 60 Kč
KTA0751 Doleželová Vendula SK Kotnov Tábor C 05296 60 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 51639 60 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga C 51666 60 Kč
SLA0650 Redlová Barbora SKOB Slaný C 2085659 60 Kč
DKP0750 Štoková Sofie Oddíl OB Kotlářka C 515403 60 Kč
MFP0650 Pangracová Anna Matfyz Praha C 218784 60 Kč
NNN0550 Dobešová Marie Neregistrovaní 224869 60 Kč
81C0750 Mácová Natálie Cirkus Čakovice 2088194 60 Kč
81C0650 Mácová Štěpánka Cirkus Čakovice 2088190 60 Kč
KAM0850 Hejsková Magdalena OK Kamenice C 2075611 60 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice C 2084937 60 Kč
PGP0850 Malečková Pavlína SK Praga C 2067959 60 Kč
RIC0750 Hudosová Kristýna OB Říčany C 2069056 60 Kč
VSP0650 Hroňková Barbora USK Praha C 2058491 60 Kč
VSP0652 Machová Karolína USK Praha C 52755 60 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 60 Kč
VSP0654 Pastuszková Laura USK Praha C 53374 60 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 60 Kč
DOR0951 Fialová Veronika OK Dobříš 2050490 60 Kč
ROU0550 Dobiášová Anna SKOB Roudnice nad Labem C 8868 60 Kč
ROU0750 Buková Hana SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 60 Kč
HCE0651 Kolencová Sára TJ Hostivice C zapůjčit 60 Kč
2.80 km, 50 m, 11 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha B zapůjčit 60 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 1470170 60 Kč
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 60 Kč
PVP0450 Čechmánková Anna VSK Přírodní vědy Praha C 347887 60 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 60 Kč
ROZ0350 Křístková Magdalena OK Roztoky C 51895 60 Kč
PGP0550 Malečková Hana SK Praga C 2067999 60 Kč
TAP0350 Bartoňová Tereza KOB Tretra Praha C zapůjčit 60 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 60 Kč
SLA0350 Jirkovská Kateřina SKOB Slaný B 206417 60 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice B 442879 60 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 2075621 60 Kč
KAM0457 Trešlová Veronika OK Kamenice C 2075615 60 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice B 51618 60 Kč
KAM0354 Baťhová Zuzana OK Kamenice B 2085005 60 Kč
KAM0355 Chramostová Amálie OK Kamenice C zapůjčit 60 Kč
KAM0454 Kubová Kristýna OK Kamenice C zapůjčit 60 Kč
KAM0356 Mojžíšková Klára OK Kamenice C 2084936 60 Kč
KAM0458 Štěpánková Julie OK Kamenice C 2075612 60 Kč
KAM0456 Teršl Anna OK Kamenice C zapůjčit 60 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8666 60 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 60 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany C 2051504 60 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany B 426373 60 Kč
ZVO0452 Kramlová Barbora OB SK Zvole C 2083385 60 Kč
ZVO0353 Kramlová Kateřina OB SK Zvole C 2083376 60 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole C 2079492 60 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha C 2020713 60 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha C 2021847 60 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha B 2021830 60 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš B 2045303 60 Kč
DOR0454 Lorencová Jana OK Dobříš C 2058501 60 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš B 2045307 60 Kč
DOR0452 Vlašaná Michaela OK Dobříš C 2044884 60 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem B 2080901 60 Kč
ROU0350 Dobiášová Jitka SKOB Roudnice nad Labem C 8870 60 Kč
ROU0351 Buková Anežka SKOB Roudnice nad Labem C 2059749 60 Kč
2.90 km, 50 m, 14 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0251 Kašparová Barbora SKOB Slaný C 2085001 60 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 60 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 60 Kč
9EC0250 Petriláková Anežka Rozárie Příbram 7205018 60 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 60 Kč
DKL0250 Vítková Barbora KOB Kladno C 49641 60 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha C zapůjčit 60 Kč
TAP0153 Rosendorfová Lenka KOB Tretra Praha C zapůjčit 60 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 60 Kč
SLA0150 Jirkovská Michaela SKOB Slaný C 320292 60 Kč
DKP0150 Najmanová Agáta Oddíl OB Kotlářka C 897356 60 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha B 49632 60 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. C 446355 60 Kč
KAM0256 Jirglová Anna OK Kamenice C 2084947 60 Kč
KAM0253 Mojžíšková Lucie OK Kamenice C 2084949 60 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice B 515426 60 Kč
KAM0255 Štěpánková Ema OK Kamenice C 2087652 60 Kč
KNC0150 Novotná Šárka Sokol Kostelec n. Č. l. C 4776 60 Kč
RIC0150 Hanzalová Marie Anna OB Říčany C 2073686 60 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha B 2020712 60 Kč
VSP0256 Berounská Anna USK Praha C 7202895 60 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 331064 60 Kč
VSP0250 Titzová Adéla USK Praha B 2035748 60 Kč
TAP0150 Halamová Barbora KOB Tretra Praha B zapůjčit 60 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš B 2042536 60 Kč
3.30 km, 70 m, 15 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný B 219276 100 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 100 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 100 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 7205027 100 Kč
PGP9952 Kolářová Johana SK Praga B 897346 100 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga A 331147 100 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 100 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 100 Kč
MFP0050 Pelikánová Máša Matfyz Praha B 428223 100 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice C 515491 100 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 232425 100 Kč
KAM0052 Kyralová Anna OK Kamenice C 682649 100 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 100 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany A 2031355 100 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 100 Kč
VSP0052 Ježková Jitka USK Praha C zapůjčit 100 Kč
VSP0051 Kosíková Eliška USK Praha C 9101185 100 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha B 2021848 100 Kč
DOR0050 Bálková Denisa OK Dobříš C 2067306 100 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš B 2045314 100 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 100 Kč
RIC9950 Formánková Anna OB Říčany C 2069061 150 Kč
3.70 km, 70 m, 15 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. B 7202873 100 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 2031363 100 Kč
3.70 km, 70 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 100 Kč
EKP8259 Kalinová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 515409 100 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 100 Kč
46X8800 Jurgová Martina Krutě Kruté Krůty 2087707 100 Kč
KAM9651 Hejnalová Eva OK Kamenice C 9356 100 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha C 2053578 100 Kč
EKP8461 Mikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2061773 100 Kč
4.70 km, 105 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 442851 100 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 100 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 100 Kč
TAP8153 Znamenáčková Helena KOB Tretra Praha C 51848 100 Kč
DKP8655 Foglarová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8638 100 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 100 Kč
PVP9250 Neumannová Kateřina VSK Přírodní vědy Praha C 8565 100 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 301379 100 Kč
TJP9350 Krausová Martina TJ Sokol Troja C 53512 100 Kč
TAP9151 Sládková Helena KOB Tretra Praha C 53443 100 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 434840 100 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 100 Kč
SJC8759 Zamrzlová Eva Sportcentrum Jičín C 2067255 100 Kč
ROZ7450 Křístková Hana OK Roztoky C 51608 100 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka R 7945000 100 Kč
KRP8251 Filipová Zdeňka SK KOURA C 8943 100 Kč
KRP8751 Bartošová Ivana SK KOURA C 8944 100 Kč
DKP8158 Štoková Mariana Oddíl OB Kotlářka C 9880 100 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 100 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 100 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 100 Kč
MFP7959 Králová Michaela Matfyz Praha C 52139 100 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 100 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice A 886274 100 Kč
DKP8350 Karbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 51759 100 Kč
4DC8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu zapůjčit 100 Kč
DCE7950 Jarošová Klára KOB Dobřichovice C 416316 100 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany A 9101106 100 Kč
AOP8152 Košárková Iva Orientační Běh Opava R 2082714 100 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 100 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 100 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 53598 100 Kč
DKP9154 Svobodná Madla Oddíl OB Kotlářka C 887944 100 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 100 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 232158 150 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 981842 150 Kč
SJC8952 Bochenková Ivana Sportcentrum Jičín C 897345 150 Kč
3.90 km, 100 m, 19 kontrol
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 100 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 100 Kč
DKL7550 Geislerová Dita KOB Kladno C 888635 100 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 100 Kč
KNC7750 Lindová Miroslava Sokol Kostelec n. Č. l. C 7200327 100 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 100 Kč
TAP7151 Longinová Lenka KOB Tretra Praha C 981829 100 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 425546 100 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 100 Kč
DKL7150 Bejčková Jana KOB Kladno C 301616 100 Kč
UVP7450 Bohatá Pavla Slovan Praha C 7920 100 Kč
TAP7450 Popová Veronika KOB Tretra Praha zapůjčit 100 Kč
6MC7750 Hlaváčková Klára Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice 2081363 100 Kč
51C7750 Hřebíková Radka RAPAMAVI Satalice 2080970 100 Kč
KNC7151 Dobešová Monika Sokol Kostelec n. Č. l. C 438604 100 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 100 Kč
MFP7653 Pangrácová Jana Matfyz Praha C 448940 100 Kč
SLA7250 Jirkovská Pavlína SKOB Slaný C 434805 100 Kč
EKP7955 Seidlová Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 51610 100 Kč
4DC7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu zapůjčit 100 Kč
DKL7251 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 897353 100 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 100 Kč
KAM7750 Rejšková Alena OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 100 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 100 Kč
OKP7454 Bezpalcová Zuzana SK OK 24 Praha C 232137 100 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 100 Kč
RIC7299 Hudosová Gábina OB Říčany C 2056283 100 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 100 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 100 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 428270 100 Kč
RIC7351 Růžičková Lucie OB Říčany 331656 100 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 100 Kč
RIC7650 Tolarová Ivana OB Říčany C 2073688 100 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 100 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 100 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 100 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 51672 100 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 100 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 100 Kč
DOR7652 Arnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 100 Kč
DOR7752 Lorencová Marcela OK Dobříš C 2045320 100 Kč
DOR7350 Mirčeva Lenka OK Dobříš C 2082940 100 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 100 Kč
DOR7251 Pavlíčková Lenka OK Dobříš C 2058515 100 Kč
DOB7451 Kubcová Lenka KOB Dobruška C 7258 100 Kč
ROU7451 Dobiášová Hana SKOB Roudnice nad Labem C 8867 100 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 100 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 100 Kč
2.90 km, 50 m, 14 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 100 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 100 Kč
LME6950 Ždimerová Monika SK Los Mělník C 232357 100 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 100 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 100 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 100 Kč
DKP6553 Foglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 2060251 100 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 100 Kč
PVP6650 Neumannová Renata VSK Přírodní vědy Praha C 51580 100 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 100 Kč
DVP6151 Malačková Jana DVP ORIENTATION C 232646 100 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 100 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 100 Kč
KNC6251 Kohoutová Pavla Sokol Kostelec n. Č. l. C 515055 100 Kč
DKL7054 Vítková Marie KOB Kladno C 2800302 100 Kč
SLA6852 Kašparová Irena SKOB Slaný C 336731 100 Kč
45X7050 Hlavatá Pavla PAT Praha 253812 100 Kč
PHK6151 Hejnalová Hana OK 99 Hradec Králové C 8949 100 Kč
OKP6550 Valentová Helena SK OK 24 Praha C 52099 100 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 100 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 100 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 100 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 100 Kč
KAM6550 Aschermannová Eva OK Kamenice C 301628 100 Kč
KAM6250 Kudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 100 Kč
KNC6551 Vlková Radka Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023954 100 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 100 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 100 Kč
VSP6550 Kosíková Helena USK Praha C 9101184 100 Kč
VSP6151 Michálková Jiřina USK Praha C 51734 100 Kč
DOR6651 Nentvichová Romana OK Dobříš C 2058509 100 Kč
OKP6151 Šámalová Hana SK OK 24 Praha C 502090 100 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 100 Kč
ROU6551 Líbalová Marcela SKOB Roudnice nad Labem C 410742 100 Kč
ROU7051 Buková Zdeňka SKOB Roudnice nad Labem C 2059753 100 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 100 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 150 Kč
2.70 km, 50 m, 15 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 100 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 100 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 100 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 100 Kč
UVP4750 Matějů Ladislava Slovan Praha C 7999 100 Kč
UVP4950 Nováková Jiřina Slovan Praha C 7998 100 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 100 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 100 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 100 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 100 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 100 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 100 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 100 Kč
2.20 km, 40 m, 12 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4250 Provazníková Svatava TJ Sokol Troja C 53532 60 Kč
DVP4951 Šťovíčková Zdena DVP ORIENTATION C 981810 60 Kč
2.20 km, 40 m, 12 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJP3651 Bláhová Blanka KČT Slavoj Praha C 51148 60 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 60 Kč
TJP3650 Dolečková Míla TJ Sokol Troja C 51325 60 Kč
2.40 km, 50 m, 8 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 60 Kč
SJP0500 Bláha Matyáš KČT Slavoj Praha C 443105 60 Kč
SJP0501 Bláha Vojtěch KČT Slavoj Praha C 443072 60 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha C 2081357 60 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha C zapůjčit 60 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha C zapůjčit 60 Kč
KPY0700 Kouřil Vojta SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 515401 60 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga C 2086527 60 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 60 Kč
PVP0600 Čechmánek Václav VSK Přírodní vědy Praha C 8575 60 Kč
PGP0602 Göth Mikuláš SK Praga C zapůjčit 60 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8878 60 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51854 60 Kč
SLA0500 Jirkovský Jan SKOB Slaný C 2011818 60 Kč
PGP0704 Kosák Eliáš SK Praga C zapůjčit 60 Kč
MFP0507 Král Adam Matfyz Praha B 2053580 60 Kč
KAM0500 Mišoň Daniel OK Kamenice C 2084943 60 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 60 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice C zapůjčit 60 Kč
TAP0606 Kourek Vojtěch KOB Tretra Praha C 60 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 301644 60 Kč
RIC0505 Tolar Hynek OB Říčany C 2069070 60 Kč
PGP0703 Matyšek Ondřej SK Praga C 2087642 60 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole C 2051483 60 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 60 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha C 232246 60 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha C 2021829 60 Kč
DOR0601 Havlíček Martin OK Dobříš C 2080952 60 Kč
DOR0501 Hronza Štěpán OK Dobříš C 2067307 60 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš C 2042522 60 Kč
DOR0505 Jiras Jenda OK Dobříš C 2042521 60 Kč
DOR0702 Lorenc Vašík OK Dobříš C 2044885 60 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 60 Kč
RIC0700 Pelant Jan OB Říčany C 2060263 60 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2085606 60 Kč
2.30 km, 70 m, 8 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 52300 60 Kč
DKL0700 Geisler Richard KOB Kladno C 2067952 60 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 888632 60 Kč
52X0600 Moravec Michal SnailSquad 2031347 60 Kč
SJP0700 Bláha Šimon KČT Slavoj Praha C 51421 60 Kč
SJP0505 Eisenkolb Filip KČT Slavoj Praha 60 Kč
ROZ0700 Svoboda František OK Roztoky C 2069049 60 Kč
TAP0600 Pop Jonáš KOB Tretra Praha C zapůjčit 60 Kč
45X0600 Lorenc Tadeáš PAT Praha zapůjčit 60 Kč
TAP0700 Hlaváček Vojtěch KOB Tretra Praha C 2084997 60 Kč
KAM0702 Bažata Alberto OK Kamenice C 2084940 60 Kč
KAM0700 Rejšek Václav OK Kamenice C 2084939 60 Kč
DKP1313 Karban Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 60 Kč
RIC0701 Tolar Ondřej OB Říčany C 2073695 60 Kč
VSP0700 Hroněk Štěpán USK Praha C 2058492 60 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 60 Kč
VSP0801 Mach David USK Praha C 339547 60 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 60 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 60 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 51438 60 Kč
ROU0801 Havlák Štěpán SKOB Roudnice nad Labem C 2084986 60 Kč
2.90 km, 50 m, 11 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky B 9982 60 Kč
SLA0300 Kolář Matyáš SKOB Slaný C 897393 60 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 2075696 60 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 231948 60 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 9877 60 Kč
9EC0400 Petrilák Matouš Nathaniel Příbram 7204994 60 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha C zapůjčit 60 Kč
UVP0400 Bohatý Jan Slovan Praha C 7915 60 Kč
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha B 232189 60 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice B 9201061 60 Kč
KAM0400 Hejsek Lukáš OK Kamenice C 2051541 60 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 60 Kč
KAM0305 Kyral Maxmilián OK Kamenice B 682639 60 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 60 Kč
EKP0508 Bolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha B 2073716 60 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 443090 60 Kč
KNC0402 Pačes Marek Sokol Kostelec n. Č. l. C 7205039 60 Kč
RIC0401 Holeček Štěpán OB Říčany C 2069053 60 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2069062 60 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 2031371 60 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 60 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha C 9200730 60 Kč
VSP0301 Horák Pavel ml. USK Praha C 434600 60 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha C 2035710 60 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 60 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha C 2032183 60 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 232616 60 Kč
DOR0401 Dudla Teodor OK Dobříš C 2045305 60 Kč
DOR0300 Hronza Jakub OK Dobříš C 2067309 60 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš B 2045308 60 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš B 2044898 60 Kč
DOR0303 Nigrin Matouš OK Dobříš C 2067311 60 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš C 2042541 60 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš C 2042548 60 Kč
3.10 km, 60 m, 14 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 60 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 2080903 60 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 60 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha B 2080913 60 Kč
DKL0103 Vrkota Tomáš KOB Kladno C 682642 60 Kč
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA C 4188 60 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 60 Kč
SLA0201 Husák Zdeněk SKOB Slaný B 2056309 60 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 981814 60 Kč
ROZ0200 Svoboda Jáchym OK Roztoky B 7943 60 Kč
KNC0202 Borovička Matěj Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 60 Kč
KNC0100 Volek Jaroslav Sokol Kostelec n. Č. l. C 420407 60 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka B 981832 60 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice C 995899 60 Kč
KAM0107 Bartoň Michal OK Kamenice B 1407428 60 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 60 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 60 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 60 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice B 2084934 60 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 2088701 60 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 60 Kč
EKP0200 Bolehovský Michal VŠTJ Ekonom Praha C 601169 60 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 60 Kč
KAM0209 Mrózek Adam OK Kamenice C 2083402 60 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 60 Kč
RIC0101 Pecháček Vít OB Říčany C 2069066 60 Kč
RIC0100 Pethö Alex OB Říčany C 2069059 60 Kč
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany B 9200525 60 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole B 2023808 60 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha A 2020707 60 Kč
DOR0204 Cvrček Adam OK Dobříš 2058508 60 Kč
DOR0200 Dudla Maxmilián OK Dobříš C 2045306 60 Kč
DOR0202 Hamet Petr OK Dobříš C 2045302 60 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš B 2045310 60 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 416159 60 Kč
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem C 2023957 60 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem B 2031368 60 Kč
ROZ0101 Jirásek Kryštof OK Roztoky C 7944 90 Kč
PGP0204 Kolský Pavel SK Praga B 2075683 90 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 60 Kč
4.10 km, 100 m, 17 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL9901 Vítek Karel KOB Kladno B 2087710 100 Kč
PGP9903 Ždimera Jan SK Praga C 336710 100 Kč
TAP0010 Rohlík Matěj KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
PVP9900 Neumann Jindřich VSK Přírodní vědy Praha C 336081 100 Kč
SLA9900 Zemko Zdeněk SKOB Slaný B 428278 100 Kč
KPY0000 Novák Josef SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2060246 100 Kč
TAP0012 Čermák Petr KOB Tretra Praha C 100 Kč
TAP0001 Dědek Matěj KOB Tretra Praha B 2067986 100 Kč
ZVO0001 Zimmer Jan OB SK Zvole C 897354 100 Kč
DOR9900 Koubek Václav OK Dobříš C 2058503 100 Kč
TAP0000 Janeček Jiří KOB Tretra Praha C 7201191 150 Kč
4.30 km, 100 m, 18 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno B 49648 100 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 100 Kč
MFP9800 Pelikán Lukáš Matfyz Praha C 2051546 100 Kč
KAM9702 Moravec Jakub OK Kamenice A 7201811 100 Kč
SLA9800 Kašpar František SKOB Slaný C 336766 100 Kč
DKP9800 Najman Matouš Oddíl OB Kotlářka C 682081 100 Kč
KAM9800 Bartoň Pavel OK Kamenice C 1407422 100 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 100 Kč
RIC9800 Černohorský Mikuláš OB Říčany B 2069051 100 Kč
DOR9800 Bambousek Jan OK Dobříš C 2045301 100 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 100 Kč
6.10 km, 155 m, 24 kontrol
Rank. koef.: 1
(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 100 Kč
TAP9902 Sladkovský Jaromír KOB Tretra Praha B 4193 100 Kč
TJP7800 Beneš Michal TJ Sokol Troja C 232897 100 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 100 Kč
LPU8602 Bolech Filip OK Lokomotiva Pardubice C 49634 100 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 100 Kč
EKP7608 Štěňha Martin VŠTJ Ekonom Praha C 7003036 100 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 51558 100 Kč
DKP9009 Šebl Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7766677 100 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8800 100 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 100 Kč
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 7201206 100 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 7201777 100 Kč
TAP8002 Benc Jiří KOB Tretra Praha C 886822 100 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 1400438 100 Kč
SCP7901 Skripnik Štěpán OK Sparta Praha C 7201806 100 Kč
6YC8100 Beneš Miroslav Neregistrovaní 7203451 100 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515144 100 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 100 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51864 100 Kč
EKP7402 Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 888643 100 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 100 Kč
KAM6501 Kozák Petr OK Kamenice C 51733 100 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 100 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 100 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 100 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 100 Kč
EKP9205 Hlaváč Jaroslav VŠTJ Ekonom Praha C 2067975 100 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 51846 100 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2042532 100 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 100 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 100 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 100 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 100 Kč
AOP7102 Košárek Pavel Orientační Běh Opava C 51568 100 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 100 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 100 Kč
69X8500 Lužnický Jiří HO Humanita 7205016 100 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 0 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 52284 100 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 51750 100 Kč
DOR7301 Arnošt Kamil OK Dobříš C 2044896 100 Kč
OKP5600 Šámal Václav SK OK 24 Praha C 436401 100 Kč
46C6801 Urban Hynek Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 410252 100 Kč
SMR7000 Obuškevič Jan SNS Smržovka C 896962 100 Kč
ROU9002 Forejt Michal SKOB Roudnice nad Labem C 51437 100 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 2075669 100 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 100 Kč
71X8300 Nesrovnal Jaroslav Hoši Planá 682632 100 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha C 2031357 150 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 9705 150 Kč
33X8500 Falta Ondřej ExJil 9750 150 Kč
88X8500 Černý Ondřej Aquaklub Liberec 7205000 150 Kč
4.30 km, 100 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 100 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 100 Kč
TAP8301 Kutálek Jan KOB Tretra Praha C 442878 100 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 100 Kč
ZBP7102 Toušek Filip OOB SK Zbraslav C 53586 100 Kč
OKP9000 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 303935 100 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 7003010 100 Kč
46X8900 Jurga Václav Krutě Kruté Krůty 2800296 100 Kč
SLA9400 Malec Oldřich SKOB Slaný C 8801 100 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 100 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 100 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 100 Kč
PLU7823 Matyšek Bronislav TJ SOKOL Plumlov C 515418 100 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 100 Kč
ROU9202 Líbal Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 232093 100 Kč
DKP8705 Prouza Jaromír Oddíl OB Kotlářka C 49866 150 Kč
79X8400 Silovská Hana Žižkovský tygři zapůjčit 150 Kč
4.30 km, 100 m, 18 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LME7102 Izák Pavel SK Los Mělník C 2061860 100 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 888612 100 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 100 Kč
LME7800 Izák Petr SK Los Mělník C 301642 100 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 100 Kč
DKL6900 Vinš Pavel KOB Kladno C 51684 100 Kč
DKL7101 Datel Jiří KOB Kladno C 995851 100 Kč
PVP7200 Ptáček Jan VSK Přírodní vědy Praha C 2087658 100 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 100 Kč
KPY8000 Procházka Vít SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2067930 100 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 7003028 100 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800320 100 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 100 Kč
DKL7300 Vítek Jiří KOB Kladno C 2800324 100 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 100 Kč
ROZ7100 Svoboda Ondřej OK Roztoky C 416137 100 Kč
DKP7912 Mencl Pavel Oddíl OB Kotlářka C 515416 100 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 100 Kč
DKL7200 Kohout Zdeněk KOB Kladno C 336741 100 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 100 Kč
KAM7102 Škácha Michal OK Kamenice C 7201769 100 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 7204488 100 Kč
2GC7800 Pompach Petr SKI klub KVary zapůjčit 100 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 100 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 100 Kč
RIC7600 Pecháček Libor OB Říčany C 2069067 100 Kč
RIC7401 Polívka Petr OB Říčany C 2073693 100 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany C 2073691 100 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 100 Kč
DKP7202 Novák Oldřich Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 100 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 100 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 53399 100 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 100 Kč
VSP7602 Štrait Martin USK Praha C 410393 100 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 100 Kč
ZVO7601 Švec Karel OB SK Zvole 2079507 100 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 2045316 100 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 2080957 100 Kč
DOR7800 Hronza Jan OK Dobříš C 2067308 100 Kč
DOR7200 Lorenc Václav OK Dobříš C 2058507 100 Kč
DKL7401 Štáfek Pavel KOB Kladno C 236502 100 Kč
NNN7301 Lebeda Dušan Neregistrovaní 51596 100 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 896967 150 Kč
HCE8000 Kolenec Jan TJ Hostivice C zapůjčit 150 Kč
4.10 km, 100 m, 17 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 100 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 100 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 100 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 8627106 100 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 100 Kč
LME7000 Ždimera Zdeněk SK Los Mělník C 303908 100 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 100 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 100 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 100 Kč
SJP6800 Bláha Jan KČT Slavoj Praha C 1407424 100 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 100 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 9101101 100 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 100 Kč
SCP6100 Vrabec Martin OK Sparta Praha C 51571 100 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 100 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 100 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 100 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 100 Kč
5XC6900 Blažek Vladimír SK Nepoměřice 682636 100 Kč
OKP5802 Čechmánek Vladimír SK OK 24 Praha C 51719 100 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 7202892 100 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 100 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 232336 100 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 100 Kč
SCP6901 Rakovec Michal OK Sparta Praha C 1700085 100 Kč
SLA6200 Malec Jaroslav SKOB Slaný C 345950 100 Kč
DKP6704 Velichkov Petar Oddíl OB Kotlářka C 2070840 100 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 100 Kč
DKP6301 Najman Jiří Oddíl OB Kotlářka C 49896 100 Kč
KAM6500 Aschermann David OK Kamenice C 428289 100 Kč
KAM6900 Hejsek Jiří OK Kamenice C 2067970 100 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 100 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 100 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 100 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 52276 100 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 100 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 100 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2031369 100 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 100 Kč
3.30 km, 70 m, 15 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 100 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 100 Kč
61C5300 nechyba jiri Stara Hut 04276 100 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 49606 100 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 100 Kč
DKP5800 Svobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 100 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 100 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 100 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 100 Kč
DKL5201 Brumek Stanislav KOB Kladno C 51343 100 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 100 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 100 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 100 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2042530 100 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 100 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 100 Kč
NNN5500 Šomvársky Ján Neregistrovaní 232173 100 Kč
2.70 km, 50 m, 15 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 60 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 60 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 60 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 60 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 60 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 232326 60 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 60 Kč
SLA4200 Zábranský Emil SKOB Slaný C 420425 60 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 60 Kč
DVP5001 Šťovíček Jan DVP ORIENTATION C 51548 60 Kč
TCB4701 Pokorný Karel SK Technik České Budějovice C 301187 60 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 60 Kč
DCE4400 Mudr Stanislav KOB Dobřichovice C 232101 60 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 60 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 90 Kč
2.20 km, 40 m, 12 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 60 Kč
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 60 Kč
2.50 km, 45 m, 8 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP1158 Vítová Marianne VŠTJ Ekonom Praha C 515154 60 Kč
EKP8454 Vítová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 515125 60 Kč
9EC0950 Petriláková Amálie Rebeka Příbram 7205024 60 Kč
KPY1550 Procházková Anička SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 2087668 60 Kč
KTA1151 Doleželová Jolana SK Kotnov Tábor C 05297 60 Kč
ROU09xx Černá Vilma SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit 60 Kč
HCE1000 Müller Karel TJ Hostivice C 232490 60 Kč
SRK1151 Pohlová Sandra SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301102 60 Kč
DKP0900 Štok Honzík Oddíl OB Kotlářka C 336746 60 Kč
MFP1051 Pangrácová Eva Matfyz Praha C 232253 60 Kč
EKP0953 Seidlová Magdalena VŠTJ Ekonom Praha C zapůjčit 60 Kč
EKP1108 Seidl Marek VŠTJ Ekonom Praha C zapůjčit 60 Kč
81C1050 Mácová Barbora Cirkus Čakovice zapůjčit 60 Kč
TAP1050 Hlaváčková Lucie KOB Tretra Praha C 2080980 60 Kč
KAM0358 Semíková Julie OK Kamenice C 2080943 60 Kč
TAP0652 Pompachová Karolína KOB Tretra Praha C 09434 60 Kč
9CC0750 Vágenknechtová Eliška NEREG 2081388 60 Kč
9CC0950 Vágenknechtová Monika NEREG zapůjčit 60 Kč
DKL0951 Šeborová Kačka KOB Kladno C 62367 60 Kč
TAP9999 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha 2060250 60 Kč
FSP1000 Nitsch Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C zapůjčit 60 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 60 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 52283 60 Kč
ZVO0801 Kraus Hynek OB SK Zvole 2031362 60 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš 2058510 60 Kč
DOR0851 Housková Adéla OK Dobříš 2050493 60 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš 2080953 60 Kč
DOR1051 Neuerová Eliška OK Dobříš 2050499 60 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 7259 60 Kč
ROU1101 Dobiáš Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 51435 60 Kč
ROU1150 Dobiášová Eliška SKOB Roudnice nad Labem C 8869 60 Kč
PLU7612 Matyšek Stanislav TJ SOKOL Plumlov C 515147 60 Kč
HCE0800 Kolenec Jan TJ Hostivice C zapůjčit 60 Kč
2.90 km, 40 m, 11 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
52X7200 Moravec Stanislav SnailSquad 1409871 100 Kč
SJP7350 Bláhová Kateřina KČT Slavoj Praha C 446359 100 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 100 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 100 Kč
KPY6650 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2070850 100 Kč
NNN0050 Jírová Monika Neregistrovaní 207856 100 Kč
KNC6250 Tichá Ivana Sokol Kostelec n. Č. l. C 51392 100 Kč
SLA7251 Straková Jana SKOB Slaný C 8579 100 Kč
81C0050 Mácova Martina Cirkus Čakovice 1400418 100 Kč
KAM7152 Rendová Iva OK Kamenice 2084950 100 Kč
KNC0302 Novotný Marek Sokol Kostelec n. Č. l. C 49814 100 Kč
4LC0050 Punčochářová Simona Neregistrovaná - Punčochářová 51314 100 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 100 Kč
VSP7421 Augusta Jiří USK Praha C 2021838 100 Kč
VSP7455 Hroňková Milada USK Praha C 2035706 100 Kč
VSP7250 Kopecká Alena USK Praha C 2021849 100 Kč
VSP7463 Titzová Pavlína USK Praha C 2049522 100 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš 2050483 100 Kč
DOR7551 Housková Monika OK Dobříš 2050492 100 Kč
DOR7151 Jandová Jana OK Dobříš 2045311 100 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš 2080951 100 Kč
DOR7451 Koubková Daniela OK Dobříš 2073728 100 Kč
DOR0001 Štěpo Matěj OK Dobříš 2045312 100 Kč
TAP7150 Čermáková Dana KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
ROU6802 Dobiáš Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 51441 100 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 100 Kč
66C7501 Hak Robert Amatéři 51840 100 Kč
ROU7951 Havláková Daniela SKOB Roudnice nad Labem C 51434 100 Kč
4.10 km, 90 m, 17 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
8UC8900 Kala Matěj SK Zdice zapůjčit 100 Kč
TJP8550 Špinková Markéta TJ Sokol Troja C 2073674 100 Kč
OKP4500 Šplíchal Jiří SK OK 24 Praha C 2087699 100 Kč
9EC6600 Petrilák Miroslav Příbram 2092419 100 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 100 Kč
EKP6150 Bochenková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 232174 100 Kč
51C7400 Hřebík Pavel RAPAMAVI Satalice 2081372 100 Kč
6YC8751 Krupová Tereza Neregistrovaní 2088730 100 Kč
KRP8301 Filip Milan SK KOURA C 51495 100 Kč
9JC8050 Kučerová Berenika neregistrovaní - Všenory zapůjčit 100 Kč
81C8000 Máca Petr Cirkus Čakovice zapůjčit 100 Kč
KAM7106 Renda Miroslav OK Kamenice 2088707 100 Kč
9CC7450 Vágenknechtová Edrová Pavlína NEREG zapůjčit 100 Kč
VSP7461 Bártíková Irena USK Praha C 2070890 100 Kč
VSP7400 Titz Pavel USK Praha C 1398992 100 Kč
DOR7650 Havlíčková Kateřina OK Dobříš 2082932 100 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 100 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 100 Kč
DOR7202 Nigrin Radek OK Dobříš C 2067310 100 Kč
DOR5802 Havlíček Tomáš OK Dobříš 2050485 100 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 100 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 100 Kč
DCE5250 Paulová Mirka KOB Dobřichovice C 53597 100 Kč
NNN0049 Plch Martin Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
EKP8401 Merenus Štěpán VŠTJ Ekonom Praha 1984420 150 Kč
celkem přihlášených: 712, vklad: 59940 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.