Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
03.10.2015
Místo konání:
Řevnice - Lesní divadlo
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35K     D35L     D45K     D45L     D55     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35K     H35L     H45K     H45L     H55     H65     H75     T1     T2     T3     T4     T4 Ultimate     T5     T6     T6 Ultimate     TF    
1.80 km, 7 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 60 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 60 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 60 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 60 Kč
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 51532 60 Kč
VSP0651 Jedličková Josefína USK Praha C 443085 60 Kč
SLA0552 Čechová Klára SKOB Slaný C 438647 60 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole C 2079493 60 Kč
EKP0756 Náměstková Aneta VŠTJ Ekonom Praha C 1403429 60 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 60 Kč
RIC0552 Pokorná Terezie OB Říčany C 2085564 60 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš C 2044895 60 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš 2080957 60 Kč
DOR0651 Koubková Tereza OK Dobříš C 2073727 60 Kč
DOR0750 Mirčeva Tereza OK Dobříš C 2044891 60 Kč
DOR0656 Neuerová Anna OK Dobříš 2080954 60 Kč
DOR0751 Vlašaná Karolína OK Dobříš C 2044887 60 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice C 2061855 60 Kč
KAM0652 Chramostová Julie OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM0550 Rendová Kateřina OK Kamenice C 446427 60 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 1413720 60 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 60 Kč
KAM0552 Jirglová Natálie OK Kamenice C 2084945 60 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 436970 90 Kč
1.70 km, 7 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 60 Kč
PGP0651 Přibíková Agáta SK Praga C 301617 60 Kč
PVP1050 Eisner Flora VSK Přírodní vědy Praha C 1470161 60 Kč
VSP0851 Hejnová Barbora USK Praha C 411503 60 Kč
VSP0650 Hroňková Barbora USK Praha C 2058491 60 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 60 Kč
VSP0652 Machová Karolína USK Praha C zapůjčit 100 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 60 Kč
VSP0654 Pastuszková Laura USK Praha C 53374 60 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 60 Kč
PGP0850 Malečková Pavlína SK Praga C 2067959 60 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka C 51845 60 Kč
81C0750 Mácová Natálie Cirkus Čakovice 2088194 60 Kč
HCE0651 Kolencová Sára TJ Hostivice C zapůjčit 100 Kč
TAP0651 Kohoutková Lucie KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
81C0650 Mácová Štěpánka Cirkus Čakovice 2088190 60 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 51639 60 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga C 51666 60 Kč
24C0650 Andrade Miriam OK Vršovice 2800322 60 Kč
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 224355 60 Kč
DKP0752 Lampová Amálie Oddíl OB Kotlářka 887619 60 Kč
UVP0650 Bohatá Marie Slovan Praha C 7960 60 Kč
SLA0650 Redlová Barbora SKOB Slaný C 2085659 60 Kč
PGP0852 Přibíková Tereza SK Praga C 682331 60 Kč
RIC0750 Hudosová Kristýna OB Říčany C 2069056 60 Kč
FSP0850 Vondrová Eliška VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7200315 60 Kč
DOR0851 Housková Adéla OK Dobříš 2058512 60 Kč
DOR0752 Jandová Eva OK Dobříš C 2080955 60 Kč
KAM0850 Hejsková Magdalena OK Kamenice C 2075611 60 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem C 53537 60 Kč
TAP0750 Šebestová Barbora KOB Tretra Praha C 515493 60 Kč
ROU0850 Kušpálová Bára SKOB Roudnice nad Labem C 60 Kč
KNC0551 Botková Josefína Sokol Kostelec n. Č. l. C 303937 60 Kč
37C0650 Bestová Tereza Bez registrace 52256 60 Kč
2.40 km, 9 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0350 Pokorná Linda SK Praga C 899177 60 Kč
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 60 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha B zapůjčit 100 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 60 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 60 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha C 2021828 60 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha B 2021830 60 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 1470170 60 Kč
PGP0550 Malečková Hana SK Praga C 2067999 60 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 60 Kč
TAP0350 Bartoňová Tereza KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8666 60 Kč
ZVO0452 Kramlová Barbora OB SK Zvole C 2083385 60 Kč
ZVO0353 Kramlová Kateřina OB SK Zvole C 2083376 60 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole C 2079492 60 Kč
EKP0353 Náměstková Radka VŠTJ Ekonom Praha C 981849 60 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 443070 60 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 60 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany C 2051504 60 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany B 426373 60 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 60 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš 2050483 60 Kč
DOR0454 Lorencová Jana OK Dobříš C 2058501 60 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš B 2045307 60 Kč
DOR0452 Vlašaná Michaela OK Dobříš C 2044884 60 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice B 442879 60 Kč
KAM0355 Chramostová Amálie OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 2075621 60 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice C 434803 60 Kč
KAM0457 Trešlová Veronika OK Kamenice C 2075615 60 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice B 2088701 60 Kč
KAM0354 Baťhová Zuzana OK Kamenice B 2085005 60 Kč
KAM0358 Semíková Julie OK Kamenice C 2080943 60 Kč
KAM0458 Štěpánková Julie OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM0456 Teršl Anna OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem B 2080901 60 Kč
ROU0350 Dobiášová Jitka SKOB Roudnice nad Labem C 8870 60 Kč
KNC0352 Botková Alžběta Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 90 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha C zapůjčit 130 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš B 2045303 90 Kč
OKP0350 Vondrová Magdaléna SK OK 24 Praha C 51685 90 Kč
2.90 km, 10 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 60 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka B 2051523 60 Kč
KNC0150 Novotná Šárka Sokol Kostelec n. Č. l. C 4776 60 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 60 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha B 49632 60 Kč
DKP0150 Najmanová Agáta Oddíl OB Kotlářka C 897356 60 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2021832 60 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 331064 60 Kč
VSP0250 Titzová Adéla USK Praha B 2035748 60 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 60 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 428253 60 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B zapůjčit 100 Kč
DKL0250 Vítková Barbora KOB Kladno C 49641 60 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 60 Kč
TAP0153 Rosendorfová Lenka KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
EKP0154 Náměstková Denisa VŠTJ Ekonom Praha C 981844 60 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. C 446355 60 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 60 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš B 2042536 60 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 60 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice A 434818 60 Kč
KAM0256 Jirglová Anna OK Kamenice C 2084947 60 Kč
KAM0257 Selucká Alžběta OK Kamenice C 2083407 60 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice B 515426 60 Kč
KAM0255 Štěpánková Ema OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
2.80 km, 8 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 100 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 7205027 100 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 100 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha A 361961 100 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 100 Kč
VSP0051 Kosíková Eliška USK Praha C 9101185 100 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník A 2058463 100 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 100 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný B 219276 100 Kč
PGP9952 Kolářová Johana SK Praga B 897346 100 Kč
SLP9951 Svátková Anna OOB Slavia Praha C 436435 100 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany A 2031355 100 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 100 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš B 2045314 100 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice C 515491 100 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 232425 100 Kč
KAM0052 Kyralová Anna OK Kamenice C 682649 100 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 100 Kč
VSP0052 Ježková Jitka USK Praha C 100 Kč
2.80 km, 8 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. B 7202873 100 Kč
OKP9750 Nováková Adéla SK OK 24 Praha C 232750 100 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 2031363 100 Kč
TJP9851 Baziková Justýna TJ Sokol Troja C 434811 150 Kč
3.70 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 100 Kč
RIC9750 Stehlíková Anna OB Říčany C 553447 100 Kč
TAP8453 Puchernová Zuzana KOB Tretra Praha C 7518567 100 Kč
SJC7752 Rudolfová Jana Sportcentrum Jičín C 2020719 150 Kč
3.00 km, 9 kontrol
Rank. koef.: 1
(60)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8954 Matějková Hana Oddíl OB Kotlářka C 416154 100 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7203326 100 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 301379 100 Kč
LPU9051 Bolechová Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 51104 100 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 100 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 232158 100 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 100 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 100 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 1470169 100 Kč
PGP7951 Darmovzalová Lenka SK Praga C 981843 100 Kč
6YC8751 Krupová Tereza Neregistrovaní 2088730 100 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 100 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 100 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 100 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 100 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 100 Kč
FSP6153 Karasová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 301140 100 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 100 Kč
PGP8153 Ryšavá Vendula SK Praga C 899160 100 Kč
PGP8852 Smolková Kateřina SK Praga C 53556 100 Kč
DKP8350 Karbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 51759 100 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 51554 100 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 100 Kč
PVP9250 Neumannová Kateřina VSK Přírodní vědy Praha C 8565 100 Kč
SHK8950 Kettnerová Dana OK Slavia Hradec Králové C 7201193 100 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 100 Kč
DKP8158 Štoková Mariana Oddíl OB Kotlářka C 9880 100 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 100 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 100 Kč
4DC8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu zapůjčit 140 Kč
DKP8655 Foglarová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 1413714 100 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 995813 100 Kč
PGP8658 Tichovská Martina SK Praga E 920677 100 Kč
KPY8853 Vejrostová Lenka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 330691 100 Kč
MFP7959 Králová Michaela Matfyz Praha C 52139 100 Kč
DCE7950 Jarošová Klára KOB Dobřichovice C 416316 100 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka R 7945000 100 Kč
DKP9250 Šebková Jana Oddíl OB Kotlářka C 2025359 100 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 100 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 100 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 100 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 100 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 100 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 100 Kč
ZBM8787 Hrstková Vladěna SK Žabovřesky Brno R 7201204 100 Kč
KRP8251 Filipová Zdeňka SK KOURA C 8943 100 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 100 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice R 7200333 100 Kč
KAM9157 Rusá Šárka OK Kamenice C 331162 100 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 100 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice A 886274 100 Kč
SJC8952 Bochenková Ivana Sportcentrum Jičín C 897345 100 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 100 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 150 Kč
SCP8656 Skripniková Petra OK Sparta Praha C 53159 150 Kč
SCP9050 Černá Eliška OK Sparta Praha C 2088205 150 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun C 7200131 150 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 150 Kč
TAP8751 Cikhardtová Balzhima KOB Tretra Praha C 416007 150 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 442851 150 Kč
2.90 km, 10 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 100 Kč
DOB7451 Kubcová Lenka KOB Dobruška C 7258 100 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 100 Kč
24C7550 Andrade Milena OK Vršovice 2081371 100 Kč
UVP7450 Bohatá Pavla Slovan Praha C 7920 100 Kč
EKP7351 Náměstková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2078485 100 Kč
DOR7350 Mirčeva Lenka OK Dobříš C 2082940 100 Kč
DOR7251 Pavlíčková Lenka OK Dobříš C 2058515 100 Kč
3LC7450 Stauchová Iva Lipaňáci 7201201 100 Kč
ROU7451 Dobiášová Hana SKOB Roudnice nad Labem C 8867 100 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 100 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 150 Kč
3.70 km, 16 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 51638 100 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 100 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 100 Kč
DKP7250 Tichá Dagmar Oddíl OB Kotlářka C 1470164 100 Kč
PGP7557 Brettlová Marta SK Praga C 2060208 100 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 100 Kč
DKL7150 Bejčková Jana KOB Kladno C 301616 100 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 100 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 100 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 100 Kč
TAP7151 Longinová Lenka KOB Tretra Praha C 981829 100 Kč
MFP7653 Pangrácová Jana Matfyz Praha C 448940 100 Kč
MKP7550 Reichlová Jana SK GORDIC Praha Kačerov C 51702 100 Kč
4DC7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu zapůjčit 140 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 100 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 100 Kč
4DC7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu zapůjčit 140 Kč
RIC7299 Hudosová Gábina OB Říčany C 2056283 100 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 100 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 100 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 100 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 100 Kč
DOR7652 Arnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 100 Kč
DOR5550 Dudíková Hana OK Dobříš C 411766 100 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 100 Kč
OKP7454 Bezpalcová Zuzana SK OK 24 Praha C 232137 100 Kč
CHT7352 Zlesáková Stáňa OOB SK Chrast C 52154 100 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 100 Kč
KAM7750 Rejšková Alena OK Kamenice C 2075613 100 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 52118 100 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 100 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 100 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 425546 150 Kč
DOR7751 Bernardová Martina OK Dobříš C 2058516 150 Kč
2.60 km, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP6350 Šnajdarová Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515008 100 Kč
KNC6551 Vlková Radka Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023954 100 Kč
DKL7054 Vítková Marie KOB Kladno C 2800302 100 Kč
DKP6652 Lustigová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 434580 100 Kč
DOR6651 Nentvichová Romana OK Dobříš C 2058509 100 Kč
DOR6451 Tachezy Ruth OK Dobříš 2080904 100 Kč
KAM6752 Čermáková Gabriela OK Kamenice C 232397 100 Kč
KAM6851 Hlubučková Šárka OK Kamenice C 232398 100 Kč
DKP5159 Zelenková Eugenie Oddíl OB Kotlářka 5300 100 Kč
3.30 km, 12 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 100 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 100 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 100 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 100 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 100 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 100 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 100 Kč
PGP6650 Slavíková Kateřina SK Praga C 51275 100 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 100 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 100 Kč
OKP6150 Jeřábková Jana SK OK 24 Praha C 303948 100 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 100 Kč
OKP6953 Nováková Marie SK OK 24 Praha C 51681 100 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 100 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 100 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 100 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 100 Kč
OKP6151 Šámalová Hana SK OK 24 Praha C 502090 100 Kč
DVP6151 Malačková Jana DVP ORIENTATION C 232646 100 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 100 Kč
KAM6850 Semíková Iva OK Kamenice C 2035702 100 Kč
EKP6150 Bochenková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 232174 100 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 150 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 150 Kč
2.60 km, 11 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 100 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 100 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 100 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 100 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 100 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 100 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 100 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 100 Kč
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 100 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 2067222 100 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 100 Kč
UVP4950 Nováková Jiřina Slovan Praha C 7998 100 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 100 Kč
MKP5150 Zemánková Eva SK GORDIC Praha Kačerov C 51697 150 Kč
2.20 km, 8 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4250 Provazníková Svatava TJ Sokol Troja C 53532 60 Kč
1.80 km, 7 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
PGP0603 Kosák Jonáš SK Praga C zapůjčit 100 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 60 Kč
DKP0600 Tichý Hubert Oddíl OB Kotlářka C 2079496 60 Kč
EKP0701 Štěňha David VŠTJ Ekonom Praha C 7201752 60 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
VSP0501 Cylek Ondřej USK Praha C 2058499 60 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 60 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha C 2035710 60 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha C 2021829 60 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 60 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
OKP0500 Himmel Ondřej SK OK 24 Praha C zapůjčit 100 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 60 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole C 2083401 60 Kč
SJP0500 Bláha Matyáš KČT Slavoj Praha C 443105 60 Kč
SJP0501 Bláha Vojtěch KČT Slavoj Praha C 443072 60 Kč
RIC0704 Lazar Tomáš OB Říčany C 7202858 60 Kč
RIC0700 Pelant Jan OB Říčany C 2060263 60 Kč
RIC0508 Schnabl David OB Říčany C 2069055 60 Kč
FSP0500 Vondra Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 303910 60 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole C 2051483 60 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2087643 60 Kč
DOR0501 Hronza Štěpán OK Dobříš C 2067307 60 Kč
DOR0702 Lorenc Vašík OK Dobříš C 2044885 60 Kč
DOR0508 Španěl Benedikt OK Dobříš C 2045318 60 Kč
CHT0601 Zlesák Matyáš OOB SK Chrast C 336786 60 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM0500 Mišoň Daniel OK Kamenice C 2084943 60 Kč
KAM0501 Šiler Martin OK Kamenice C 2083424 60 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2085606 60 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8878 90 Kč
DKP0702 Rudolf Matyáš Oddíl OB Kotlářka C 2084991 90 Kč
DKP0503 Kohoutek Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2051516 90 Kč
PGP0600 Brettl Filip SK Praga C 7995 90 Kč
DOR0505 Jiras Jenda OK Dobříš C 2042521 90 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš C 2042522 90 Kč
1.70 km, 7 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 08645 60 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 52300 60 Kč
PGP0704 Kosák Eliáš SK Praga C 2800310 60 Kč
ROZ0700 Svoboda František OK Roztoky C zapůjčit 100 Kč
KNC0700 Borl Filip Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 60 Kč
VSP0802 Folprecht Lukáš USK Praha C 2058490 60 Kč
VSP0700 Hroněk Štěpán USK Praha C 2058492 60 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 60 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 60 Kč
VSP0801 Mach David USK Praha C zapůjčit 100 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 60 Kč
TAP0601 Semecký Vít KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
HCE0505 Kuttelwascher Adam TJ Hostivice 0 60 Kč
TAP0600 Pop Jonáš KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
SJP0700 Bláha Šimon KČT Slavoj Praha C 51421 60 Kč
DKP0506 Janský Jan Oddíl OB Kotlářka 2081381 60 Kč
DKP0604 Stander Jack Ray Oddíl OB Kotlářka 887932 60 Kč
RIC0800 De Heij Robert OB Říčany C 448936 60 Kč
RIC0706 Schnabl Jakub OB Říčany 2073681 60 Kč
LBE0700 Skála Šimon TJ Lokomotiva Beroun C 52320 60 Kč
LBE0701 Gärtner Václav TJ Lokomotiva Beroun C 52321 60 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 60 Kč
DOR0704 Španěl Filip OK Dobříš 2080956 60 Kč
KAM0702 Bažata Alberto OK Kamenice C 2084940 60 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 51438 60 Kč
KPY0600 Louša Vojtěch SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060245 60 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51854 60 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085632 60 Kč
DKP0601 Izdný Vít Oddíl OB Kotlářka C 888632 60 Kč
DOR0600 Bernard Robin OK Dobříš C 2058514 60 Kč
11C0800 Besta Radek Letci v akci 224868 60 Kč
NNN9926 Novák Marek Neregistrovaní 2092358 60 Kč
OKP0600 Vondra Jonáš SK OK 24 Praha C 301548 60 Kč
2.40 km, 9 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 886289 60 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky B 9982 60 Kč
EKP0508 Bolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha B 2073716 60 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha C 9200730 60 Kč
VSP0407 Hejna Igor USK Praha C 411602 60 Kč
VSP0408 Hejna Viktor USK Praha C 411604 60 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 60 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha C 2032183 60 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 232616 60 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 231948 60 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 60 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha B 232189 60 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 9877 60 Kč
FSP0400 Kužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 446429 60 Kč
TAP0401 Šťastný Tomáš KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
MKP0400 Reichl Martin SK GORDIC Praha Kačerov C 446449 60 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 443090 60 Kč
MFP0507 Král Adam Matfyz Praha B 2053580 60 Kč
SLA0300 Kolář Matyáš SKOB Slaný C 897393 60 Kč
UVP0400 Bohatý Jan Slovan Praha C 7915 60 Kč
RIC0401 Holeček Štěpán OB Říčany C 2069053 60 Kč
RIC0503 Hudos Václav OB Říčany C 2069064 60 Kč
RIC0402 Schnabl Daniel OB Říčany C 2085602 60 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 2031371 60 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 60 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 60 Kč
LBE0449 Balej Adam TJ Lokomotiva Beroun 52316 60 Kč
DOR0401 Dudla Teodor OK Dobříš C 2045305 60 Kč
DOR0300 Hronza Jakub OK Dobříš C 2067309 60 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš B 2045308 60 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš B 2044898 60 Kč
DOR0303 Nigrin Matouš OK Dobříš C 2067311 60 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš C 2042541 60 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš C 2042548 60 Kč
DOR0407 Španěl Vojtěch OK Dobříš C 2045304 60 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 60 Kč
KAM0305 Kyral Maxmilián OK Kamenice B 682639 60 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 60 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice B 9201061 60 Kč
KAM0400 Hejsek Lukáš OK Kamenice C 2051541 60 Kč
KAM0310 Tamaši Daniel OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga B 2800293 90 Kč
NNN9925 Novák Matěj Neregistrovaní 2092352 90 Kč
3.20 km, 11 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 60 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 60 Kč
ROZ0100 Felkel Jonáš OK Roztoky C 2069043 60 Kč
ROZ0200 Svoboda Jáchym OK Roztoky B 7943 60 Kč
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha A 218785 60 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 60 Kč
KNC0102 Borl Jaroslav Sokol Kostelec n. Č. l. C 420404 60 Kč
KNC0100 Volek Jaroslav Sokol Kostelec n. Č. l. C 420403 60 Kč
KNC0202 Borovička Matěj Sokol Kostelec n. Č. l. C 224867 60 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 60 Kč
EKP0200 Bolehovský Michal VŠTJ Ekonom Praha C 601169 60 Kč
DKL0200 Svoboda Luděk KOB Kladno C 49642 60 Kč
VSP0200 Kodejš Ondřej USK Praha C 2021827 60 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha A 2020707 60 Kč
VSP0101 Puchalský Jan USK Praha C 2021836 60 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha B 218851 60 Kč
OKP0200 Himmel Marek SK OK 24 Praha C zapůjčit 100 Kč
TAP0106 Šťastný Petr KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
KPY0100 Převrátil Petr SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2060246 60 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 981814 60 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 2080903 60 Kč
DKL0201 Průša Jan KOB Kladno C 515033 60 Kč
MKP0100 Reichl Tomáš SK GORDIC Praha Kačerov C 995879 60 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 60 Kč
DKL0103 Vrkota Tomáš KOB Kladno C 682642 60 Kč
DKP0204 Víteček Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 446360 60 Kč
DKP0202 Lustig Adam Oddíl OB Kotlářka B 515410 60 Kč
SLP0100 Tesař Jakub OOB Slavia Praha C zapůjčit 100 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole B 2023808 60 Kč
DOR0204 Cvrček Adam OK Dobříš 2058508 60 Kč
DOR0200 Dudla Maxmilián OK Dobříš C 2045306 60 Kč
DOR0202 Hamet Petr OK Dobříš C 2045302 60 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš B 2045310 60 Kč
DOR0201 Kroc Kryštof OK Dobříš C 2044883 60 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 416159 60 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice C 995899 60 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 60 Kč
KAM0209 Mrózek Adam OK Kamenice C 2083402 60 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice B 2084934 60 Kč
KAM0107 Bartoň Michal OK Kamenice B 1407428 60 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 60 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 60 Kč
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem C 2023957 60 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 90 Kč
DKL0100 Postolka Jonáš KOB Kladno C 410721 90 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka B 981832 90 Kč
3.40 km, 10 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0010 Rohlík Matěj KOB Tretra Praha C zapůjčit 140 Kč
DKL9901 Vítek Karel KOB Kladno B 2087710 100 Kč
KNC9900 Varga Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. B 9101673 100 Kč
TAP0001 Dědek Matěj KOB Tretra Praha B 2067986 100 Kč
SLA0001 Čech Richard SKOB Slaný C 2085002 100 Kč
KPY0000 Novák Josef SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2060247 100 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 100 Kč
DOR9900 Koubek Václav OK Dobříš C 2058503 100 Kč
KAM9904 Chaloupka Dominik OK Kamenice C 9200727 100 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 100 Kč
TAP0012 Čermák Petr KOB Tretra Praha C zapůjčit 190 Kč
3.40 km, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 100 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno B 49648 100 Kč
DKP9800 Najman Matouš Oddíl OB Kotlářka C 682081 100 Kč
DOR9800 Bambousek Jan OK Dobříš C 2045301 100 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 100 Kč
MFP9800 Pelikán Lukáš Matfyz Praha C 2051546 150 Kč
4.30 km, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 100 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 100 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 100 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 100 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8516 100 Kč
OKP9000 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 303935 100 Kč
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 100 Kč
DKP8705 Prouza Jaromír Oddíl OB Kotlářka C 49866 100 Kč
OKP9200 Frydrych Pavel SK OK 24 Praha C 681852 100 Kč
9VC8100 Němec Tomáš OK SUDOP 8515 100 Kč
DKL9600 Průša Ondřej KOB Kladno C 232746 100 Kč
SLA9400 Malec Oldřich SKOB Slaný C 8801 100 Kč
ZBP7102 Toušek Filip OOB SK Zbraslav C 53586 100 Kč
6YC8800 Kobilka Jan Neregistrovaní 2800337 150 Kč
4.60 km, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(81)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8403 Matějka Zbyněk Oddíl OB Kotlářka C 2087646 100 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 100 Kč
LME7500 Haering Jan SK Los Mělník C 2045234 100 Kč
LPU8602 Bolech Filip OK Lokomotiva Pardubice C 49634 100 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 100 Kč
TJP7800 Beneš Michal TJ Sokol Troja C 232897 100 Kč
SCP7901 Skripnik Štěpán OK Sparta Praha C 7201806 100 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 100 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 100 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 100 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 100 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 100 Kč
CHT8501 Drahokoupil Aleš OOB SK Chrast R 899165 100 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2042532 100 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka R 888608 100 Kč
SCP8200 Procházka Tomáš OK Sparta Praha C 515114 100 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8800 100 Kč
EKP7608 Štěňha Martin VŠTJ Ekonom Praha C 7003036 100 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 52898 100 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 100 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 100 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 100 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 100 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 100 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 100 Kč
MFP7802 Stránský Matěj Matfyz Praha C 232248 100 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 100 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga R 7203462 100 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 100 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 1400438 100 Kč
LBE8801 Šimon Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 52979 100 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 9705 100 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 100 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 100 Kč
MFP7603 Pangrác Ondřej Matfyz Praha C 232253 100 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 886288 100 Kč
6YC8100 Beneš Miroslav Neregistrovaní 7203451 100 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 100 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 100 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 100 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 100 Kč
OKP5600 Šámal Václav SK OK 24 Praha C 436401 100 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 100 Kč
EKP7503 Matoušek Petr VŠTJ Ekonom Praha C 443102 100 Kč
LCE7835 Hanslian David OOB TJ Slovan Luhačovice C 995852 100 Kč
MKP8800 Maška Marek SK GORDIC Praha Kačerov C 336744 100 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515144 100 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 100 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 51846 100 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 100 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 100 Kč
LIT9001 Nerad Jaroslav KOB Litvínov C 8108 100 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 1394693 100 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 100 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 100 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 100 Kč
DOR7301 Arnošt Kamil OK Dobříš C 2044896 100 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga A 502088 100 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8973 100 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 9101102 100 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 897360 100 Kč
KAM9305 Prášek Přemysl OK Kamenice C 410375 100 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 100 Kč
TAP7701 Pucherna Jan KOB Tretra Praha C 7151177 100 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 2075669 100 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 100 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové R 2045215 100 Kč
KPY8601 Liška Petr SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. zapůjčit 190 Kč
PGP9604 Aster Tomáš SK Praga A 442871 150 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 150 Kč
TAP9902 Sladkovský Jaromír KOB Tretra Praha B 4193 150 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 7201777 150 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 4298 150 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 150 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 100 Kč
PVP8000 Křížan Jiří VSK Přírodní vědy Praha C 7201778 150 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 150 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 150 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 150 Kč
TAP8706 Cikhardt Jakub KOB Tretra Praha C 361988 150 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 150 Kč
3.30 km, 12 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 100 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800320 100 Kč
DKP7912 Mencl Pavel Oddíl OB Kotlářka C 515416 100 Kč
HCE8000 Kolenec Jan TJ Hostivice C zapůjčit 140 Kč
ZVO7601 Švec Karel OB SK Zvole 2079507 100 Kč
3LC7300 Stauch Michal Lipaňáci 7204524 100 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 100 Kč
TAP7604 Šebesta Petr KOB Tretra Praha C 9760324 100 Kč
JPV7307 Vláčil Daniel Oddíl OS SK Prostějov C 887622 100 Kč
4.30 km, 15 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 100 Kč
PVP7200 Ptáček Jan VSK Přírodní vědy Praha C 2087658 100 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 100 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 100 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 100 Kč
ROZ7100 Svoboda Ondřej OK Roztoky C 416137 100 Kč
DKL7300 Vítek Jiří KOB Kladno C 2800324 100 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 7204488 100 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 100 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515098 100 Kč
2GC7800 Pompach Petr SKI klub KVary 9102143 100 Kč
MKP7300 Millek Jiří SK GORDIC Praha Kačerov C 2067969 100 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 100 Kč
MKP8000 Petříček Martin SK GORDIC Praha Kačerov C 51690 100 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 100 Kč
DKL6900 Vinš Pavel KOB Kladno C 51684 100 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 100 Kč
RIC7400 Pelant Michal OB Říčany C 2069060 100 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2087675 100 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 2045316 100 Kč
DOR7403 Dudla Michal OK Dobříš C 2050500 100 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 2050492 100 Kč
DOR7800 Hronza Jan OK Dobříš C 2067308 100 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 100 Kč
DOR7100 Španěl Ondřej OK Dobříš C 2058506 100 Kč
CHT7302 Zlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 100 Kč
KAM7200 Milota Jan OK Kamenice C 682629 100 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 51565 100 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 100 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 100 Kč
KPY7300 Louša Ladislav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800334 150 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 150 Kč
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C 7201813 150 Kč
FSP7613 Tomášek Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 410391 150 Kč
3.20 km, 11 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP6100 Šnajdar Luděk VŠTJ Ekonom Praha C 515091 100 Kč
DKP6301 Najman Jiří Oddíl OB Kotlářka C 49896 100 Kč
LBE7000 Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 331179 100 Kč
SJP6800 Bláha Jan KČT Slavoj Praha C 1407424 100 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 8578 100 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 100 Kč
KAM6603 Hlubuček Tomáš OK Kamenice C 232428 100 Kč
4.10 km, 14 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 100 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 100 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 100 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 100 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 100 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 100 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 100 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 100 Kč
PVP7003 Eisner Leo VSK Přírodní vědy Praha C 51578 100 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 100 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 232336 100 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 100 Kč
SCP6901 Rakovec Michal OK Sparta Praha C 1700085 100 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 100 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 100 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 100 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 100 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 100 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 100 Kč
ZVO6801 Háněl Jaromír OB SK Zvole C 2800292 100 Kč
MKP6402 Reichl Michal SK GORDIC Praha Kačerov C 51701 100 Kč
DKP6704 Velichkov Petar Oddíl OB Kotlářka C 2070840 100 Kč
SLA6200 Malec Jaroslav SKOB Slaný C 345950 100 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 7202892 100 Kč
SLP6701 Svátek Vojtěch OOB Slavia Praha C 420421 100 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 100 Kč
ZVO6902 Brachtl Daniel OB SK Zvole C 887907 100 Kč
ZVO6501 Valla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 100 Kč
KAM6900 Hejsek Jiří OK Kamenice C 2067970 100 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 100 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 150 Kč
3.60 km, 13 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 100 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 100 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 100 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 100 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 100 Kč
61C5300 nechyba jiri Stara Hut 04276 100 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 100 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 100 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 100 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 100 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 100 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 100 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 100 Kč
DKP5601 Lustig Zdeněk Oddíl OB Kotlářka C 436443 100 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 100 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 100 Kč
DOR5500 Dudík Petr OK Dobříš C 303905 100 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2042530 100 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 100 Kč
DKL5201 Brumek Stanislav KOB Kladno C 51343 150 Kč
2.60 km, 11 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 60 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 60 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 60 Kč
TEP4400 Aschermann Michal Tempo Praha C 2031374 60 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 60 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 60 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 60 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 60 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 60 Kč
SLA4200 Zábranský Emil SKOB Slaný C 420425 60 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 90 Kč
2.20 km, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 60 Kč
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 60 Kč
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 60 Kč
SLP4001 Chloupek Radek OOB Slavia Praha C 53555 60 Kč
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 60 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 60 Kč
KPY3700 Louša František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 90 Kč
2.00 km, 7 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBEXXXX Gärtnerová Alena TJ Lokomotiva Beroun 52319 100 Kč
LBEYYYY Gärtner Zdeněk TJ Lokomotiva Beroun 981809 100 Kč
KAM0753 Milotová Barbora OK Kamenice C zapůjčit 140 Kč
2.60 km, 10 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC0302 Novotný Marek Sokol Kostelec n. Č. l. C 49814 100 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 100 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 100 Kč
KPY6650 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2070850 100 Kč
SLA7550 Čechová Radka SKOB Slaný C 436427 100 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 100 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha C zapůjčit 140 Kč
24C7400 Andrade Telmo OK Vršovice 308380 100 Kč
OLP0212 Průša Jakub PSK Olymp Praha 253102 100 Kč
OLP9550 Múčková Zuzana PSK Olymp Praha 49437 100 Kč
SJP7350 Bláhová Kateřina KČT Slavoj Praha C 446359 100 Kč
SLA7251 Straková Jana SKOB Slaný C 8579 100 Kč
SLA6802 Kašpar Jaroslav SKOB Slaný C 336737 100 Kč
ROU7550 Pěkná Eva SKOB Roudnice nad Labem C 2080840 100 Kč
ROU0602 Havlák René SKOB Roudnice nad Labem C 2087690 100 Kč
ROU0801 Havlák Štěpán SKOB Roudnice nad Labem C 2084986 100 Kč
DKP9952 Bobková Petra Oddíl OB Kotlářka 100 Kč
3.00 km, 14 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OKP4500 Šplíchal Jiří SK OK 24 Praha C 100 Kč
DKL7151 Janská Irena KOB Kladno C zapůjčit 140 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 100 Kč
81C0050 Mácová Martina Cirkus Čakovice 1400418 100 Kč
81C5400 Kotulán Jiří Cirkus Čakovice zapůjčit 140 Kč
OKP6500 Himmel Petr SK OK 24 Praha C zapůjčit 140 Kč
DKP0099 Janská Irena Oddíl OB Kotlářka 2086454 100 Kč
RIC7350 De Heij Margita OB Říčany C 443080 100 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 100 Kč
DOR7151 Jandová Jana OK Dobříš 2045311 100 Kč
DOR7451 Koubková Daniela OK Dobříš 2073728 100 Kč
DOR9750 Krocová Eliška OK Dobříš 2058504 100 Kč
DOR6650 Krocová Ludmila OK Dobříš 2045315 100 Kč
DOR7202 Nigrin Radek OK Dobříš C 2067310 100 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 100 Kč
KAM7950 Jedličková Tereza OK Kamenice C 2080911 100 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 100 Kč
KAM7152 Rendová Iva OK Kamenice 2084950 100 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 100 Kč
TJP8550 Špinková Markéta TJ Sokol Troja C 2073674 100 Kč
6YC7100 Kohoutek Bohumil Neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
1KC5500 Johanovský Aleš Klínec Freeestyle zapůjčit 140 Kč
ZBP7850 Grolichová Lucie OOB SK Zbraslav C 100 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš 2080951 100 Kč
3.50 km, 13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 100 Kč
DOR0001 Štěpo Matěj OK Dobříš 2045312 100 Kč
KAM7601 Chramosta Tomáš OK Kamenice zapůjčit 140 Kč
KAM7551 Chramostová Blanka OK Kamenice zapůjčit 140 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PVP7750 Serban Ivett VSK Přírodní vědy Praha C 1470165 100 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 100 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 303939 100 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 682101 100 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 100 Kč
24C8000 Dneboský František OK Vršovice 7200582 100 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 100 Kč
81C8000 Máca Petr Cirkus Čakovice zapůjčit 140 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 100 Kč
MFP7901 Vácha Pavel Matfyz Praha C 21521 100 Kč
4.10 km, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
9JC8050 Kučerová Berenika neregistrovaní - Všenory zapůjčit 140 Kč
FSP9550 Kápičková Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1602627 100 Kč
9JC8500 Josl Jan neregistrovaní - Všenory zapůjčit 140 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 100 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 100 Kč
DOR6100 Kopáček Jiří OK Dobříš 443077 100 Kč
4.90 km, 16 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
8UC8900 Kala Matěj SK Zdice zapůjčit 140 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 100 Kč
NNN9988 Bořilová Magdaléna Neregistrovaní 682647 100 Kč
NNN7723 Němec Jan Neregistrovaní 219274 100 Kč
39S6401 Kniebugl Anton (SVK) KOBRA Bratislava 416747 100 Kč
NNN8326 Samek Jakub Neregistrovaní 0 100 Kč
NNN8577 Němečková Hana Neregistrovaní 51013 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 8627106 100 Kč
1.70 km, 7 kontrol
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 51139 60 Kč
PGP1000 Bozděch Vojta SK Praga C 51707 60 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 7259 60 Kč
LME1111 Albl Matouš SK Los Mělník C 206359 60 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 60 Kč
DKP1151 Snížková Žofie Oddíl OB Kotlářka C 886251 60 Kč
81C1050 Mácová Barbora Cirkus Čakovice zapůjčit 100 Kč
DKP0750 Štoková Sofie Oddíl OB Kotlářka C 515403 60 Kč
DKP0900 Štok Honzík Oddíl OB Kotlářka C 336746 60 Kč
MFP0650 Pangracová Anna Matfyz Praha C 218784 60 Kč
LBE0950 Uhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun C 218788 60 Kč
LBE1150 Uhlířová Eliška TJ Lokomotiva Beroun C 331238 60 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 60 Kč
DKP0901 Vrána Jan Oddíl OB Kotlářka 2086461 60 Kč
LBE0849 Stříbrný Vilém TJ Lokomotiva Beroun 981846 60 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš 2058510 60 Kč
DOR0803 Matys Ondřej OK Dobříš 2050493 60 Kč
DOR1051 Neuerová Eliška OK Dobříš 2050499 60 Kč
DOR0901 Španěl Viktor OK Dobříš 2045319 60 Kč
DOR0902 Vojkůvka Filip OK Dobříš 2045317 60 Kč
DOR0804 Vojkůvka Matěj OK Dobříš 2050498 60 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 60 Kč
DCE0950 Vaculovičová Alžběta KOB Dobřichovice C 2050484 60 Kč
DCE1000 Vaculovič Matěj KOB Dobřichovice C 2079491 60 Kč
JPV0456 Vláčilová Barbora Oddíl OS SK Prostějov C 52859 60 Kč
DOR0603 Dragoun Matěj OK Dobříš 2050495 60 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 60 Kč
DKP0753 Vozková Emma Oddíl OB Kotlářka 2086453 60 Kč
JPV0666 Vláčilová Anna Oddíl OS SK Prostějov C 52857 60 Kč
DKP0754 Marešová Nela Oddíl OB Kotlářka 2086451 60 Kč
DKP0306 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka 2086459 60 Kč
DKP0803 Izdný Lukáš Oddíl OB Kotlářka 888612 60 Kč
DKP0405 Hanulík Quido Oddíl OB Kotlářka 2086456 60 Kč
DKP0804 Hanulík Oskar Oddíl OB Kotlářka 2086455 60 Kč
PGP0900 Brettl Tobiáš SK Praga C 246850 60 Kč
DOR0852 Chlebová Beata OK Dobříš 2044892 60 Kč
DKP0705 Melichar Šimon Oddíl OB Kotlářka 2086469 60 Kč
PLU7612 Matyšek Stanislav TJ SOKOL Plumlov C 515147 60 Kč
NNN9977 Jeřábková Tereza Neregistrovaní 303946 60 Kč
NNN0722 Holec Jáchym Neregistrovaní 0 60 Kč
DKP0706 Peprný Vojtěch Oddíl OB Kotlářka 60 Kč
DKP0806 Peprný Vít Oddíl OB Kotlářka 60 Kč
DKP0807 Kleňha Richard Oddíl OB Kotlářka 60 Kč
DKP0755 Pfauserová Barbora Oddíl OB Kotlářka 60 Kč
DKP0853 Elsnicová Johana Oddíl OB Kotlářka 60 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš 2080953 60 Kč
OKP0850 Vondrová Alžběta SK OK 24 Praha C 51866 60 Kč
celkem přihlášených: 816, vklad: 71990 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.