Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
25.04.2015
Místo konání:
ZŠ Jablonec nad Nisou - Rýnovice, Pod Vodárnou 10
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P     T3     T5    
1.60 km, 7 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP0551 Pecková Tereza VŠTJ Ekonom Praha C 51600 55 Kč
BOR0553 Sýbová Marika OK Jiskra Nový Bor C 4363 55 Kč
BOR0550 Sochová Anna OK Jiskra Nový Bor C 4386 55 Kč
TJN0651 Hubáčková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056298 55 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070854 55 Kč
CHA0553 Štveráková Eliška OK Chrastava C 4403309 55 Kč
CHA0552 Houdová Veronika OK Chrastava C 2070843 55 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava C 2049590 55 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 55 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov C 888626 55 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov C 411518 55 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor C 2019212 55 Kč
TJN1062 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 8804031 55 Kč
TJN1063 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 8804037 55 Kč
1.50 km, 6 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 40 Kč
VLI0652 Heczková Anna Slavia Liberec orienteering C 7752 40 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 2067682 40 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor C 4124 40 Kč
BOR0554 Stehlíková Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4370 40 Kč
TJN0750 Baloghová Mile OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073663 40 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682375 40 Kč
TJN0751 Vajskebrová Petra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067315 40 Kč
CHA0650 Danková Alice OK Chrastava C 2070830 40 Kč
CHA0750 Štveráková Zuzana OK Chrastava C 4403310 40 Kč
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 51532 40 Kč
74C0565 Běhounková Daniela NER zapůjčit 70 Kč
74C0464 Suková Nikola NER zapůjčit 70 Kč
TJN1070 Zoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 8804036 40 Kč
1.90 km, 10 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering B 2049578 55 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 886252 55 Kč
LTP0450 Karpíšková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232915 55 Kč
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 55 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering B 2043610 55 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering B 49962 55 Kč
RUM0451 Nedvídková Katka ZOOB Rumburk C 336704 55 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov C 1403054 55 Kč
BOR0453 Rumlenová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 4367 55 Kč
BOR0351 Kučerová Vendy OK Jiskra Nový Bor C 4396 55 Kč
BOR0452 Neradová Natálie OK Jiskra Nový Bor C 4358 55 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering C 4402233 55 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 55 Kč
TJN0450 Zaňková Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069089 55 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava C 436428 55 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha C 2021828 55 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha C 2021847 55 Kč
DOK0450 Synková Barbora OK Doksy C 2053515 55 Kč
VSP0457 Nosková Barbora USK Praha C 2058488 55 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398987 55 Kč
VSP0352 Berounská Adéla USK Praha C 80 Kč
2.80 km, 15 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 52925 55 Kč
TUV0252 Šritrová Lenka SOK TJ Turnov B 51808 55 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice B 515426 55 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering B 2043603 55 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 434808 55 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 207860 55 Kč
VLI0150 Balatková Barbora Slavia Liberec orienteering C 2073665 55 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 55 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 55 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor C 4372 55 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov C 2035709 55 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec B 7201779 55 Kč
TJN0150 Baloghová Lída OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 55 Kč
TJN0254 Hornychová Karolína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232506 55 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035701 55 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035725 55 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053560 55 Kč
CHA0254 Lišková Adélka OK Chrastava C 2049599 55 Kč
CHA0255 Hejcmanová Monika OK Chrastava C 2049596 55 Kč
CHA0257 Dvořáková Johana OK Chrastava C 2059763 55 Kč
CHA0253 Jeřábková Andrea OK Chrastava C 8181 55 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava C 2070839 55 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha C 331064 55 Kč
DOK0154 Zapalačová Petra OK Doksy C 51496 55 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha B 49632 55 Kč
VSP0255 Nosková Klára USK Praha C 2058493 55 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416830 55 Kč
TJN0256 Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069091 55 Kč
TJN0155 Výborová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067317 55 Kč
VSP0256 Berounská Anna USK Praha C 80 Kč
VSP0250 Titzová Adéla USK Praha B 2035748 55 Kč
TJN0154 Vančurová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069078 55 Kč
3.00 km, 16 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 80 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 80 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 80 Kč
BOR9957 Jeřábková Ema OK Jiskra Nový Bor C 1333177 80 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 303919 80 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha B 2021848 80 Kč
PGP0050 Sobotková Anna SK Praga B 2080975 80 Kč
3.50 km, 19 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov C 231929 80 Kč
3.30 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9554 Hanušová Michaela OOB TJ Turnov C 411564 80 Kč
3.20 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec A 2056306 80 Kč
DKP8255 Holubářová Šárka Oddíl OB Kotlářka C 8537 80 Kč
PEN8950 Vydrová Markéta OK RECO Sport C 8180 80 Kč
FYD9451 Würzová Anna Jizerský klub OB Frýdlant C 515182 80 Kč
TUR9352 Švábková Anna OOB TJ Turnov C 7712 80 Kč
TUR9453 Brožová Aneta OOB TJ Turnov C 8213 80 Kč
TUR8750 Jirků Martina OOB TJ Turnov C 8221 80 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 80 Kč
TUV8557 Zakouřilová Kamila SOK TJ Turnov C 52370 80 Kč
88P9850 Wyleżał Dominika (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 412287 80 Kč
STH9051 Kodedová Barbora SK Studenec C 416190 80 Kč
SJC8761 Höferová Petra Sportcentrum Jičín C 51803 80 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 80 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 80 Kč
EKP8259 Kalinová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 515409 80 Kč
EKP8461 Mikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2061773 80 Kč
EKP9250 Hnátková Anna VŠTJ Ekonom Praha C 80 Kč
LLI8450 Křenková Blanka LOK-o Liberec C 51207 80 Kč
SCP8950 Kavková Radana OK Sparta Praha C 7202869 80 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 301379 80 Kč
SMR8451 Hanajová Káťa SNS Smržovka C 428294 80 Kč
4.00 km, 22 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 80 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7203326 80 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 80 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 80 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 49844 80 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 80 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka R 9999888 80 Kč
LPU8654 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice E 515102 80 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 80 Kč
TUR8951 Dundrová Lucie OOB TJ Turnov C 8059 80 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov R 822282 80 Kč
TUR9353 Pavlovcová Petra OOB TJ Turnov C 995878 80 Kč
TUR9252 Poloprutská Markéta OOB TJ Turnov C 2020750 80 Kč
TUR9253 Myslivečková Zuzana OOB TJ Turnov C 7656540 80 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 80 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 80 Kč
BOR8752 Sedláčková Oldřiška OK Jiskra Nový Bor C 51473 80 Kč
BOR9161 Burdová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 80 Kč
BOR8850 Šákrová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 8481 80 Kč
SJC8352 Švihovská Eva Sportcentrum Jičín C 0000009988 80 Kč
88P9650 Izydorczyk Urszula (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 886699 80 Kč
CHA8852 Vejstrková Zuzana OK Chrastava C 4662 80 Kč
CHA8650 Šulcová Veronika OK Chrastava C 8193 80 Kč
71D8650 Rickmeyer Tina (GER) USV TU Dresden 445644 80 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 80 Kč
VSP7460 Folprechtová Kateřina USK Praha C 416221 80 Kč
DOB8971 Přecechtělová Tereza KOB Dobruška C 8564 80 Kč
SJC8156 Šafka Brožková Dana Sportcentrum Jičín E 500266 80 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 2085610 80 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha C 2053578 80 Kč
VRL8353 Knoblochová Kamila OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8952 80 Kč
SSU8951 Kuncová Eliška SK Severka Šumperk C 7003039 80 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga E 995832 80 Kč
ZBM8787 Hrstková Vladěna SK Žabovřesky Brno R 7201204 80 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 500556 80 Kč
DKP8759 Setínková Eva Oddíl OB Kotlářka C 8946 80 Kč
PGP7756 Mullis Kateřina SK Praga C 2075697 80 Kč
3.30 km, 17 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 80 Kč
74C7952 Rypáčková Dana NER 218783 80 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 8062 80 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 80 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 80 Kč
SJC7962 Ticháčková Magdalena Sportcentrum Jičín C 0000009940 80 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 80 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 49546 80 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 80 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 53546 80 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 80 Kč
24C7550 Andrade Milena OK Vršovice 2081371 80 Kč
3.20 km, 17 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 342046 80 Kč
KAM6850 Semíková Iva OK Kamenice C 2035702 80 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 80 Kč
VLI7351 Žuková Marcela Slavia Liberec orienteering C 8293 80 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 80 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 80 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 80 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 80 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 80 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 80 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 51533 80 Kč
1QX7150 Koutníková Lucie Sokol Vlastibořice zapůjčit 110 Kč
SOB7451 Šašková Petra SOBSA C 4186 80 Kč
TUV7251 Mellanová Veronika SOK TJ Turnov C 411597 80 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 80 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 80 Kč
CHT7352 Zlesáková Stáňa OOB SK Chrast C 52154 80 Kč
VSP7261 Nosková Pavla USK Praha C 2058494 80 Kč
3.10 km, 17 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 8229 80 Kč
LLI6953 Hořáková Petra LOK-o Liberec C 8547 80 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 80 Kč
VLI7051 Procházková Alexandra Slavia Liberec orienteering C 416258 80 Kč
45X7050 Hlavatá Pavla PAT Praha 253812 80 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 80 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 80 Kč
FYD6952 Würzová Kateřina Jizerský klub OB Frýdlant C 515004 80 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 80 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051490 80 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 0000009932 80 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 80 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 80 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 80 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 440493 80 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 80 Kč
LLI6952 Žihlová Lucie LOK-o Liberec C 434597 80 Kč
2.70 km, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 80 Kč
KAS6550 Slezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 51381 80 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 80 Kč
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 410719 80 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 80 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8464 80 Kč
BOR6250 Jedličková Zdena OK Jiskra Nový Bor C 8467 80 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 80 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 80 Kč
LDC6451 Vlčková Jindra KOB Děčín C 8347 80 Kč
74C6355 Koudelková Jana NER zapůjčit 110 Kč
2.40 km, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 80 Kč
JEN5651 Kadečková Jana OB Jenišovice C 411563 80 Kč
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 80 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 80 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8168 80 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 8162 80 Kč
2.20 km, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 80 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 80 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 80 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 80 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 80 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 80 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8553 80 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 80 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 80 Kč
2.20 km, 11 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 8228 80 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 51384 80 Kč
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 80 Kč
TUR4250 Folprechtová Marie OOB TJ Turnov C 8212 80 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 51647 80 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 80 Kč
CHA4951 Vokálová Pavla OK Chrastava C 8158 80 Kč
1.60 km, 7 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering C 2049579 55 Kč
TUR0604 Vřešťál Antonín OOB TJ Turnov C 1403051 55 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov C 1403061 55 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov C 8020 55 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035718 55 Kč
TJN0602 Hubáček David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056269 55 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067316 55 Kč
TJN1011 Saur Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2070851 55 Kč
TJN0504 Sýkora Oliver OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8804035 55 Kč
TJN0502 Vajskebr Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070807 55 Kč
CHA0501 Kučera Filip OK Chrastava C 4213 55 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 55 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 55 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 55 Kč
TJN0500 Rokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049534 55 Kč
SOB0501 Šašek Martin SOBSA C 53026 55 Kč
CHT0601 Zlesák Matyáš OOB SK Chrast C 336786 55 Kč
TJN0601 Míka Bertík OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067319 55 Kč
1.50 km, 6 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 40 Kč
BOR0504 Blažkovan Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4399 40 Kč
BOR0500 Vávra Jan OK Jiskra Nový Bor C 4389 40 Kč
BOR0701 Studničný Adam OK Jiskra Nový Bor C 4400 40 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682376 40 Kč
JEN0801 Kadečka David OB Jenišovice C 7790 40 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava C 4403301 40 Kč
CHA0702 Klust Jan OK Chrastava C 2070858 40 Kč
VSP0802 Folprecht Lukáš USK Praha C 2058490 40 Kč
VLI0704 Trávníček Lukáš Slavia Liberec orienteering C 2073670 40 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 40 Kč
TJN0800 Vokurka Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 70 Kč
FSP0500 Vondra Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 303910 40 Kč
74C0404 Lelek Jakub NER zapůjčit 70 Kč
74C0405 Machanec Erik NER zapůjčit 70 Kč
2.00 km, 10 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov C 51382 55 Kč
LLI0300 Hejna Hynek LOK-o Liberec C 682626 55 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec B 9101104 55 Kč
STB0401 Mašek Matěj TJ Stadion Nový Bor C 446338 55 Kč
VLI0302 Ekert Tomáš Slavia Liberec orienteering C 2078461 55 Kč
BOR0403 Kašpar Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 448932 55 Kč
BOR0402 Kašpar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 448931 55 Kč
BOR0401 Ort Haštal OK Jiskra Nový Bor C 4368 55 Kč
BOR0302 Socha Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 361279 55 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 4377 55 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 55 Kč
BOR0349 Krkoška Matouš OK Jiskra Nový Bor 4401 55 Kč
88P0300 Jończy Jakub (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 889679 55 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 55 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056302 55 Kč
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice B 7780 55 Kč
CHA0303 Holan Petr OK Chrastava C 2084450 55 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 55 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha C 9200730 55 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 55 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 55 Kč
TUV0308 Mellan Jonáš SOK TJ Turnov B 888622 55 Kč
VSP0409 Nosek Daniel USK Praha C 446366 55 Kč
TJN0404 Havíř Kryštof OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070856 55 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056291 55 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027207 55 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398971 55 Kč
TJN0305 Žukov Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067345 55 Kč
3.00 km, 16 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 55 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 55 Kč
LLI0102 Hořák Jaroslav LOK-o Liberec C 2032134 55 Kč
LTP0205 Kříž Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232918 55 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 55 Kč
TUV0204 Hallman Marek SOK TJ Turnov C 22779 55 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 2042518 55 Kč
BOR0102 Tománek Josef OK Jiskra Nový Bor C 2569 55 Kč
BOR0101 Vávra Pavel OK Jiskra Nový Bor B 4369 55 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2045202 55 Kč
TJN0110 Sedláček Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067344 55 Kč
JEN0101 Zabořil Vojta OB Jenišovice C 51543 55 Kč
CHA0200 Brand Adam OK Chrastava C 331464 55 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava C 2049595 55 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha C 2020707 55 Kč
LIT0101 Pavlík Ondřej KOB Litvínov C 8106 55 Kč
PGP0203 Sobotka Vojtěch SK Praga C 682364 55 Kč
TJN0107 Rokos Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027215 55 Kč
TUV0203 Hájek Kryštof SOK TJ Turnov B 886280 55 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 2053509 55 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy B 2053519 55 Kč
LLI0202 Burgr Jan LOK-o Liberec C 2070859 55 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398985 55 Kč
3.50 km, 19 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 80 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 1398996 80 Kč
LLI9900 Marek Jakub LOK-o Liberec B 2049589 80 Kč
CHA0000 Galbavý Matěj OK Chrastava B 2059764 80 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové B 207870 80 Kč
3.80 km, 19 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9700 Valášek Jiří OK Kamenice A 232403 80 Kč
LLI9801 Košek Jan LOK-o Liberec C 253141 80 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor B 7200544 80 Kč
CHA9704 Hlubuček Tomáš OK Chrastava B 5176 80 Kč
3.80 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 500568 80 Kč
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 981819 80 Kč
LLI8300 Křenek Tomáš LOK-o Liberec C 1409872 80 Kč
VLI6803 Žukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 80 Kč
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682092 80 Kč
SJC8801 Špicar Petr Sportcentrum Jičín C 9998 80 Kč
TUR9000 Moravec Jan OOB TJ Turnov C 53759 80 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 80 Kč
PGP8101 Šolc Radim SK Praga C 515137 80 Kč
TUV8501 Horáček Matěj SOK TJ Turnov C 8067 80 Kč
DOK7600 Synek Marcel OK Doksy C 2056288 80 Kč
24C8000 Dneboský František OK Vršovice 7200582 80 Kč
BOR8202 Lepšík Petr OK Jiskra Nový Bor C 515133 80 Kč
5.20 km, 22 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(81)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI8901 Kobr Tomáš Slavia Liberec orienteering C 1969696 80 Kč
VLI9400 Petr Pavel Slavia Liberec orienteering C 8288 80 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 80 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 80 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 53226 80 Kč
DOK8400 Francke Jan OK Doksy C 688312 80 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 80 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 7200375 80 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 80 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 80 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 80 Kč
KAM6501 Kozák Petr OK Kamenice C 51733 80 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 80 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 80 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 80 Kč
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 7201206 80 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 80 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering R 500290 80 Kč
SMR7902 Pesničák Jan SNS Smržovka C 8266 80 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 80 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 80 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 80 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 80 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka R 888608 80 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering C 1302790 80 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 80 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 886258 80 Kč
DKP9100 Trýzna Aleš Oddíl OB Kotlářka C 2060241 80 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 51225 80 Kč
TUR9500 Nejman Stanislav OOB TJ Turnov A 330671 80 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 80 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 515047 80 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 80 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 80 Kč
TUR8002 Oma Jakub OOB TJ Turnov C 800320 80 Kč
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov C 886823 80 Kč
TUR9001 Hostaš Petr OOB TJ Turnov C 887159 80 Kč
TUR8402 Brož Marek OOB TJ Turnov C 887618 80 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 80 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 80 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 7092626 80 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov R 7677777 80 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 80 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 80 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor R 7003001 80 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor A 7667667 80 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha B 51846 80 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 80 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín R 0000886513 80 Kč
SJC7701 Koťátko Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0000500264 80 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 80 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 80 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 80 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 80 Kč
CHA8201 Veselý Marek OK Chrastava C 8066 80 Kč
CHA7203 Schröter Pavel OK Chrastava C 301545 80 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 80 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 80 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 80 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 80 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 80 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 301627 80 Kč
SLP7704 Šafka Jan OOB Slavia Praha C 51614 80 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 80 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446353 80 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 80 Kč
LIT8202 Kučerka David KOB Litvínov C 8105 80 Kč
LDC8901 Havel Michal KOB Děčín C 336784 80 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 80 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 981811 80 Kč
EKP9101 Šic Libor VŠTJ Ekonom Praha 80 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 80 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga R 682623 80 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 771771 80 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 887941 80 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 80 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51864 80 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 80 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 80 Kč
LCE7835 Hanslian David OOB TJ Slovan Luhačovice C 995852 120 Kč
VLI7604 Vodrážka Jakub Slavia Liberec orienteering C 2043604 120 Kč
4.00 km, 18 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 80 Kč
VLI7600 Ekert Vladimír Slavia Liberec orienteering C 2058477 80 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 80 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 80 Kč
TUR7703 Cerha Milan OOB TJ Turnov C 1007531 80 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 9974 80 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 80 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 80 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 7201775 80 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 80 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 80 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 8188 80 Kč
CHA7400 Kočárek Michal OK Chrastava C 4445 80 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 80 Kč
SOB6901 Šašek Luděk SOBSA C 4189 80 Kč
LPM7206 Bohuslav Václav OK Lokomotiva Plzeň C 7203340 80 Kč
3.80 km, 19 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 515023 80 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 80 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 80 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 80 Kč
RUM7501 Nedvídek Martin ZOOB Rumburk C 301541 80 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 80 Kč
BOR7312 Socha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8450 80 Kč
BOR7200 Svoboda Jan OK Jiskra Nový Bor C 8536 80 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8534 80 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 80 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 80 Kč
88P7500 Jończy Daniel (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2076141 80 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 80 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 80 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 80 Kč
1QX7200 Koutník Dušan Sokol Vlastibořice 2081394 80 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 80 Kč
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 80 Kč
CHT7302 Zlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 80 Kč
VSP7403 Jirásek Milan USK Praha C 51747 80 Kč
CHA7302 Sychra Zdeněk OK Chrastava C 2084440 80 Kč
3.30 km, 19 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 80 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897351 80 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 80 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 51385 80 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav LOK-o Liberec C 682678 80 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 80 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 80 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 80 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 80 Kč
LLI7000 Marek Martin LOK-o Liberec C 2049593 80 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 80 Kč
ABM6801 Mokrý Pavel KOB ALFA Brno C 7006801 80 Kč
71D6400 Müller Rico (GER) USV TU Dresden 2032226 80 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 80 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 80 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8185 80 Kč
VSP6910 Nosek Jan USK Praha C 446367 80 Kč
3.30 km, 19 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 80 Kč
LLI6301 Melichar Jaromír LOK-o Liberec C 8503 80 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 80 Kč
SMB6301 Šubrt Pavel SKOB Mladá Boleslav C 7703 80 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 80 Kč
TUR6100 Mareš Hynek OOB TJ Turnov C 2067342 80 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 80 Kč
LLI5901 Hoidekr Pavel LOK-o Liberec C 51209 80 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 120 Kč
3.10 km, 17 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682076 80 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 80 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 80 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 80 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 80 Kč
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 80 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 80 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 2080917 80 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 80 Kč
LLI5903 Košek Ladislav LOK-o Liberec C 410732 80 Kč
2.70 km, 15 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 80 Kč
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 80 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 80 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 80 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 7778 80 Kč
CHA5002 Lusk Karel OK Chrastava C 8160 80 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 80 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 8155 80 Kč
CHA5001 Vokál Jiří OK Chrastava C 8159 80 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 80 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 80 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 80 Kč
2.40 km, 13 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 8235 80 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 80 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 80 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Mladá Boleslav C 7718 80 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 80 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 80 Kč
TUR4949 Tvrdek Vojtěch OOB TJ Turnov C 51283 80 Kč
88P4800 Bogulak Adam (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2053630 80 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 7777 80 Kč
JEN5002 Kadečka Jiří OB Jenišovice C 411580 80 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 80 Kč
34P0001 Bartkowiak Edward (POL) WKS Grunwald Poznań 412412 80 Kč
2.20 km, 11 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4000 Štrojsa Josef KOB Kamenický Šenov C 8230 80 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 80 Kč
TUV4301 Zakouřil Václav SOK TJ Turnov C 8324 80 Kč
TUR4301 Folprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 80 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 4132 80 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 8552 80 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 80 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 80 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 80 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 80 Kč
1.50 km, 6 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1101 Míka Luboš Oddíl OB Kotlářka 40 Kč
STB0751 Mašková Lucie TJ Stadion Nový Bor C 682368 40 Kč
SMR1100 Pesničák Daniel SNS Smržovka C zapůjčit 70 Kč
RUM8251 Nedvídková Pavla ZOOB Rumburk 7402727 40 Kč
DKP1111 Janata Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8277 40 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering C 302695 40 Kč
TUR0906 Vřešťál František OOB TJ Turnov C 1403052 40 Kč
BOR0106 Tymeš Jan OK Jiskra Nový Bor C 4416 40 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 8550 40 Kč
BOR0600 Svoboda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4371 40 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 9394 40 Kč
VLI1111 Horáček Jáchym Slavia Liberec orienteering C 4402235 40 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering C 4402234 40 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 40 Kč
TUR0100 Mareš Matěj OOB TJ Turnov C 4616799 40 Kč
TJN0803 Zaňka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067312 40 Kč
CHA0654 Šírlová Zdeňka OK Chrastava C 2070834 40 Kč
CHA0700 Kučera Radek OK Chrastava C 4403305 40 Kč
CHA0800 Houda Lukáš OK Chrastava C 2049586 40 Kč
CHA0651 Brandová Anna Marie OK Chrastava C 4403311 40 Kč
CHA0653 Šírlová Markéta OK Chrastava C 2059768 40 Kč
CHA0652 Smolová Pavla OK Chrastava C 4403306 40 Kč
CHA0751 Klustová Tereza OK Chrastava C 2070848 40 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava 4403307 40 Kč
CHA0600 Lusk Zdeněk OK Chrastava C 2059766 40 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 40 Kč
VSP0952 Jirásková Laura USK Praha C 9101188 40 Kč
VSP1150 Jirásková Mia USK Praha C 52266 40 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 40 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 40 Kč
FSP1000 Nitsch Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 434826 40 Kč
1QX0600 Koutník Matyáš Sokol Vlastibořice zapůjčit 70 Kč
VLI0654 Štrynclová Johanka Slavia Liberec orienteering C 4402221 40 Kč
VLI0806 Štryncl Vilda Slavia Liberec orienteering C 4402220 40 Kč
LLI0650 Burgrová Zuzana LOK-o Liberec C 2070846 40 Kč
VLI1051 Trávníčková Eliška Slavia Liberec orienteering C 2032117 40 Kč
24C0650 Andrade Miriam OK Vršovice 308380 40 Kč
SMR7450 Jakoubová Ivka SNS Smržovka 410730 40 Kč
TJN Havíř OOB TJ Tatran Jablonec n. N. zapůjčit 70 Kč
74C2005 Christl Adam NER zapůjčit 70 Kč
74C2008 Christl Oliver NER zapůjčit 70 Kč
TJN0950 Míková Sofie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069077 40 Kč
DKP0951 Mullis Carolina May Oddíl OB Kotlářka C 2075694 40 Kč
TJN1020 Zoubek Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 8804038 40 Kč
2.00 km, 10 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0059 Bednaříková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2049577 45 Kč
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 45 Kč
TUV7100 Hallman Jiří SOK TJ Turnov doplníme 45 Kč
STB6701 Dolejší Miloš TJ Stadion Nový Bor C 52907 45 Kč
92X0600 Blín Jonáš OB Jizerky 2051478 45 Kč
BOR7950 Pitrová Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8501 45 Kč
JEN8151 Kadečková Jitka OB Jenišovice C 7788 45 Kč
CHA7851 Šírlová Jarmila OK Chrastava 2049588 45 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2049591 45 Kč
CHA7950 Kučerová Lucie OK Chrastava 2070841 45 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2049594 45 Kč
CHA7551 Danková Irena OK Chrastava C 2070836 45 Kč
CHA7303 Šírl Kamil OK Chrastava 2084449 45 Kč
CHA7001 Holan Petr OK Chrastava C 2070837 45 Kč
24C8150 Kazdová Dana OK Vršovice 51349 45 Kč
CHA7550 Švorcová Lenka OK Chrastava 2084445 45 Kč
VLI0353 Vodrážková Markéta Slavia Liberec orienteering C 300645 45 Kč
3.50 km, 17 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice 7200340 45 Kč
LLI7551 Peterková Viktorie LOK-o Liberec C 51205 45 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 45 Kč
DKP9551 Hladíková Gabriela Oddíl OB Kotlářka C 410773 45 Kč
TJN1013 Kárny Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 1398973 45 Kč
JEN7901 Kadečka Jakub OB Jenišovice 2060293 45 Kč
CHA7301 Štverák Jan OK Chrastava C 2059762 45 Kč
CHA7852 Štveráková Monika OK Chrastava C 2059761 45 Kč
CHA8150 Poláková Veronika OK Chrastava 8186 45 Kč
VSP0200 Kodejš Ondřej USK Praha C 2021827 45 Kč
SCP7850 Khelová Petra OK Sparta Praha C 416140 45 Kč
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 45 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 45 Kč
74C0005 Adolph Zdeňka NER 920698 45 Kč
74C0006 Adolph Jeff NER zapůjčit 75 Kč
74C2007 Beránková Lenka NER 682110 45 Kč
74C008 Zemlerová Iva NER zapůjčit 75 Kč
SMR0062 Hanajová Terka SNS Smržovka 8269 45 Kč
SMR0063 Honsová Lenka SNS Smržovka 7203329 45 Kč
4.10 km, 20 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7750 Heczková Bohdana Slavia Liberec orienteering R 7200363 45 Kč
92X6900 Blín Oldřich OB Jizerky 2051500 45 Kč
92X7701 Pešík Michal OB Jizerky 2025338 45 Kč
VSP7202 Kodejš Zdeněk USK Praha C 2021822 45 Kč
LTP6001 Hulha Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52927 45 Kč
LTP9405 Hulha Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682116 45 Kč
SMR0061 Rolná Janka SNS Smržovka 428212 45 Kč
celkem přihlášených: 609, vklad: 41485 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.