Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
26.04.2015
Místo konání:
Kytlice, penzion U skály
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P     T4    
2.20 km, 70 m, 7 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP0551 Pecková Tereza VŠTJ Ekonom Praha C 51600 50 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava C 2049590 50 Kč
CHA0553 Štveráková Eliška OK Chrastava C 4403307 50 Kč
CHA0552 Houdová Veronika OK Chrastava C 2070843 50 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 50 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov C 888626 50 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov C 411518 50 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor C 2019212 50 Kč
TJN1061 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 8804031 75 Kč
CHA0551 Schröterová Adéla OK Chrastava C 2049596 50 Kč
BOR0550 Sochová Anna OK Jiskra Nový Bor C 4386 50 Kč
BOR0553 Sýbová Marika OK Jiskra Nový Bor C 4363 50 Kč
VRL0552 Havlová Katka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8964 50 Kč
DOK0650 Macháčková Anna OK Doksy C zapůjčit 90 Kč
2.10 km, 120 m, 6 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682083 45 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420434 45 Kč
56X0750 Vojtěchová Karolína Neregistrovaní Bor 4399 45 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov C 1403057 45 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov C 1403058 45 Kč
CHA0750 Štveráková Zuzana OK Chrastava C 4403314 45 Kč
CHA0650 Danková Alice OK Chrastava C 2070830 45 Kč
VSP0651 Jedličková Josefína USK Praha C 443085 45 Kč
LLI0650 Burgrová Zuzana LOK-o Liberec C 2070846 45 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 45 Kč
TJN0850 Pavlova Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070803 45 Kč
BOR0554 Stehlíková Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4370 45 Kč
BOR0652 Koudelková Eliška OK Jiskra Nový Bor C 2067681 45 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4359 45 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 2067682 45 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor C 4124 45 Kč
2.30 km, 120 m, 9 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 886252 50 Kč
LTP0450 Karpíšková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232915 50 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering B 2043610 50 Kč
STB0498 Jakoubková Anna TJ Stadion Nový Bor C 682369 50 Kč
STB0499 Průšková Tereza TJ Stadion Nový Bor C 446324 50 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering B 49962 50 Kč
RUM0451 Nedvídková Katka ZOOB Rumburk C 336704 50 Kč
LLI0450 Marková Hana LOK-o Liberec C 2060281 50 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava C 436428 50 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021831 50 Kč
DOK0450 Synková Barbora OK Doksy C 2053515 50 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398987 50 Kč
TJN0450 Zaňková Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069089 50 Kč
BOR0452 Neradová Natálie OK Jiskra Nový Bor C 4358 50 Kč
3.10 km, 140 m, 7 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 52925 50 Kč
TUV0252 Šritrová Lenka SOK TJ Turnov B 51808 50 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice B 515426 50 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering B 2043603 50 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 434808 50 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 207860 50 Kč
DOK0250 Boskovská Tereza OK Doksy C 7766 50 Kč
VLI0150 Balatková Barbora Slavia Liberec orienteering C 2073665 50 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 50 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec B 7201779 50 Kč
CHA0254 Lišková Adélka OK Chrastava C 2049599 50 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava C 2070839 50 Kč
CHA0253 Jeřábková Andrea OK Chrastava C 8181 50 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2021832 50 Kč
DOK0154 Zapalačová Petra OK Doksy C 51496 50 Kč
TJN0150 Baloghová Lída OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 50 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416830 50 Kč
TJN0254 Hornychová Karolína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232506 50 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035701 50 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035725 50 Kč
TJN0156 Stuchlíková Katka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067341 50 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053560 50 Kč
BOR0153 Rybářová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 4365 50 Kč
BOR0252 Kosinová Marie OK Jiskra Nový Bor C 4395 50 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 50 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor C 4372 50 Kč
VRL0152 Havlová Klára OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9004 50 Kč
KUL0150 Valova Michaela KOB Ústí nad Labem zapůjčit 115 Kč
VSP0250 Titzová Adéla USK Praha B 2035748 50 Kč
3.80 km, 175 m, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 80 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 80 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 80 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682688 80 Kč
VLI9950 Poloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering B 49951 80 Kč
KUL9950 Glöcknerová Anna KOB Ústí nad Labem 2082937 120 Kč
4.90 km, 290 m, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec A 2056306 80 Kč
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov C 231929 80 Kč
VLI9750 Poloprutská Klára Slavia Liberec orienteering B 49954 80 Kč
4.90 km, 290 m, 10 kontrol
Rank. koef.: 1
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN9650 Pustaiová Zuzana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 331527 80 Kč
4.50 km, 245 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 80 Kč
VLI8152 Loosová Lenka Slavia Liberec orienteering C 2058470 80 Kč
SJC8352 Švihovská Eva Sportcentrum Jičín C 9988 80 Kč
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 80 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 80 Kč
DLT8750 Kalinová Lucie KrOB Rozmarýn Litoměřice C 301543 80 Kč
PEN8950 Vydrová Markéta OK RECO Sport C 8180 80 Kč
TUR8750 Jirků Martina OOB TJ Turnov C 8221 80 Kč
TUR9353 Pavlovcová Petra OOB TJ Turnov C 995878 80 Kč
LDC8250 Dubnová Kateřina KOB Děčín C 7070681 80 Kč
TUV8557 Zakouřilová Kamila SOK TJ Turnov C 52370 80 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 80 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 80 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 80 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 9583 80 Kč
TJN7950 Vokurková Marta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253111 80 Kč
SMB9051 Pološčuková Lucie SKOB Mladá Boleslav C 49977 80 Kč
EKP8151 Ouhrabková Radka VŠTJ Ekonom Praha C 9200521 80 Kč
SCP8950 Kavková Radana OK Sparta Praha C 7202869 80 Kč
6.80 km, 360 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 80 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 80 Kč
LTP8653 Kolmanová Josefa OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52931 80 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 80 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 9088 80 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 80 Kč
TUR8751 Horáková Veronika OOB TJ Turnov C 7785 80 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov R 822282 80 Kč
TUR9252 Poloprutská Markéta OOB TJ Turnov C 2020750 80 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 80 Kč
VSP7751 Boumová Irena USK Praha C 51739 80 Kč
TJN7754 Hrobařová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9482 80 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 80 Kč
SUL9250 Linková Kateřina OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8131 80 Kč
4.50 km, 235 m, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 80 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 49546 80 Kč
JEN7754 Hoetzelová Zuzana OB Jenišovice C 2060294 80 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 80 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 80 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 80 Kč
TJN7652 Růtová Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067314 80 Kč
4.10 km, 230 m, 12 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 80 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 342046 80 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 80 Kč
KAM6850 Semíková Iva OK Kamenice C 2035702 80 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 80 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 80 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 80 Kč
VLI7350 Novotná Jana Slavia Liberec orienteering C 2058476 80 Kč
VLI7351 Žuková Marcela Slavia Liberec orienteering C 8293 80 Kč
STH7351 Kalenská Kateřina SK Studenec C 410777 80 Kč
VLI7454 Dvorská Marie Slavia Liberec orienteering C 2058473 80 Kč
JEN7152 Žeravová Markéta OB Jenišovice C 2060293 80 Kč
CHA6250 Čechlovská Jana OK Chrastava C 8175 80 Kč
CHA7051 Bartáková Eva OK Chrastava C 331779 80 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 51533 80 Kč
CHA6550 Gorčicová Ivana OK Chrastava C 8179 80 Kč
CHA5651 Vajcová Hana OK Chrastava C 8566 80 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 80 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 80 Kč
TUV7251 Mellanová Veronika SOK TJ Turnov C 411597 80 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 80 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 80 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 80 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 80 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 80 Kč
TJN7150 Hornychová Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070802 80 Kč
SUL6750 Linková Alena OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8142 80 Kč
4.10 km, 230 m, 12 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 8229 80 Kč
LLI6953 Hořáková Petra LOK-o Liberec C 8547 80 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 80 Kč
45X7050 Hlavatá Pavla PAT Praha 253812 120 Kč
STB6798 Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 682366 80 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 80 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 80 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 80 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 80 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 80 Kč
LDC6850 Patzeltová Beatrice KOB Děčín C 8345 80 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 440493 80 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 80 Kč
TJN6952 Picková Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416843 80 Kč
TJN6851 Pustaiová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434578 80 Kč
TJN6850 Rydlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7726 80 Kč
TJN7051 Vitebská Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059770 80 Kč
48D6950 Thomas Sylvia (GER) OL-Team Wehrsdorf 690606 120 Kč
LTP6850 Matějková Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52916 80 Kč
3.40 km, 150 m, 11 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 80 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 80 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 80 Kč
LDC6451 Vlčková Jindra KOB Děčín C 8347 80 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232914 80 Kč
VLI6551 Veselská Kateřina Slavia Liberec orienteering C 7711 80 Kč
DOK6050 Kapounová Jitka OK Doksy C 886261 80 Kč
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 410719 80 Kč
DOK5750 Vilimovská Miroslava OK Doksy C 7757 80 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 307418 80 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 80 Kč
48D6500 Kröber Andrea (GER) OL-Team Wehrsdorf 1965216 120 Kč
3.30 km, 160 m, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 80 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 80 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8168 80 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 8162 80 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 51795 80 Kč
2.30 km, 115 m, 9 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 120 Kč
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 80 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 80 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 80 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 80 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 4100 80 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 80 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 80 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 80 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 80 Kč
TJN5452 Lukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8259 80 Kč
2.30 km, 115 m, 9 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 8228 80 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 51384 80 Kč
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 80 Kč
TUR4250 Folprechtová Marie OOB TJ Turnov C 8212 80 Kč
LLI4851 Kubíková Hela LOK-o Liberec C 8242 80 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 51647 80 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 80 Kč
CHA4951 Vokálová Pavla OK Chrastava C 8158 80 Kč
2.20 km, 70 m, 7 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 50 Kč
JEN0503 Hoetzel Hugo OB Jenišovice C 2060291 50 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 50 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035718 50 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067316 50 Kč
TJN0601 Míka Bertík OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067319 50 Kč
TJN0500 Rokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049534 50 Kč
TJN0504 Sýkora Oliver OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8804032 50 Kč
48D0501 Hähnel Per (GER) OL-Team Wehrsdorf 2048104 75 Kč
48D0500 Herrmann Joseph (GER) OL-Team Wehrsdorf 2048101 75 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 53537 50 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov C 8020 50 Kč
2.10 km, 120 m, 6 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 45 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor C 438039 45 Kč
LTP0601 Šimek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420454 45 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov C 888638 45 Kč
CHA0702 Klust Jan OK Chrastava C 2070858 45 Kč
CHA0604 Sychra Marek OK Chrastava C 4403306 45 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 45 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2080988 45 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 45 Kč
TJN0800 Vokurka Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8804033 45 Kč
BOR0600 Svoboda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4371 45 Kč
BOR0701 Studničný Adam OK Jiskra Nový Bor C 4400 45 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 51438 45 Kč
2.30 km, 130 m, 8 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0301 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52918 50 Kč
LLI0300 Hejna Hynek LOK-o Liberec C 682626 50 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec B 9101104 50 Kč
STB0401 Mašek Matěj TJ Stadion Nový Bor C 446338 50 Kč
VLI0302 Ekert Tomáš Slavia Liberec orienteering C 2078461 50 Kč
VLI0300 Novotný Jaromír Slavia Liberec orienteering C 2058474 50 Kč
JEN0302 Žerava Cyril OB Jenišovice C 2060290 50 Kč
CHA0303 Holan Petr OK Chrastava C 2084450 50 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 50 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha C 9200730 50 Kč
VSP0407 Hejna Igor USK Praha C 411602 50 Kč
VSP0408 Hejna Viktor USK Praha C 411604 50 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 50 Kč
TUV0308 Mellan Jonáš SOK TJ Turnov B 888622 50 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha C 232616 50 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 50 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056302 50 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056291 50 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027207 50 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398971 50 Kč
TJN0305 Žukov Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067345 50 Kč
BOR0401 Ort Haštal OK Jiskra Nový Bor C 4368 50 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 50 Kč
BOR0302 Socha Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 361279 50 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 9877 50 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha C 2032183 50 Kč
3.40 km, 165 m, 8 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 50 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 50 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha B 218851 50 Kč
LLI0102 Hořák Jaroslav LOK-o Liberec C 2032134 50 Kč
LTP0205 Kříž Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232918 50 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 50 Kč
RIC0101 Pecháček Vít OB Říčany C 2069066 50 Kč
CHA0201 Krupka Štěpán OK Chrastava C 8164 50 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava C 2049595 50 Kč
CHA0102 Rajn Filip OK Chrastava C 436414 50 Kč
CHA0200 Brand Adam OK Chrastava C 331464 50 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava B 436431 50 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha C 2020707 50 Kč
TUV0203 Hájek Kryštof SOK TJ Turnov B 886280 50 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 2053509 50 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy B 2053519 50 Kč
LLI0202 Burgr Jan LOK-o Liberec C 2070859 50 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2045202 50 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398985 50 Kč
TJN0107 Rokos Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027215 50 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032159 50 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 7201763 50 Kč
33D0100 Schmuhl Emil (GER) USV TU Dresden 2 2068148 75 Kč
4.60 km, 225 m, 11 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 80 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 1398996 80 Kč
LLI9900 Marek Jakub LOK-o Liberec B 2049589 80 Kč
CHA0000 Galbavý Matěj OK Chrastava B 2059764 80 Kč
CHA9903 Hradecký Ondřej OK Chrastava C 436430 80 Kč
TUV0001 Zakouřil Jonáš SOK TJ Turnov 120 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232325 80 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069092 80 Kč
TJN0004 Pavel Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045201 80 Kč
TJN0005 Václavů Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056267 80 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové B 207870 80 Kč
33D9900 Klüser Ellen (GER) USV TU Dresden 2 2037294 120 Kč
6.00 km, 340 m, 12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB9801 Ludvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor A 7204494 80 Kč
LLI9801 Košek Jan LOK-o Liberec C 253141 80 Kč
TJN9801 Novák Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027217 80 Kč
TJN9701 Žukov Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067343 80 Kč
6.90 km, 335 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 80 Kč
VLI9400 Petr Pavel Slavia Liberec orienteering C 8288 80 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 303939 80 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 80 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 80 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 80 Kč
TAP8301 Kutálek Jan KOB Tretra Praha C 442878 80 Kč
SMR7902 Pesničák Jan SNS Smržovka C 8266 80 Kč
CHA7900 Vokál Vojtěch OK Chrastava C 5180 80 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 80 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 886258 80 Kč
TUR9000 Moravec Jan OOB TJ Turnov C 53759 80 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 80 Kč
LDC8101 Duben Jiří KOB Děčín C 515463 80 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 80 Kč
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 8118 80 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 80 Kč
CHA6200 Gorčica Pavel OK Chrastava C 8174 80 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 80 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 53399 80 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 80 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 80 Kč
DOK7300 Šmol Marcel OK Doksy C 2053516 80 Kč
DOK7600 Synek Marcel OK Doksy C 2056288 80 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 80 Kč
TJN8449 Kunc Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060256 80 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027247 80 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027208 80 Kč
LTP9405 Hulha Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682116 80 Kč
LDC8601 Kolorenč Pavel jr. KOB Děčín C 416230 80 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 80 Kč
BOR8949 Ledecký Vladimír OK Jiskra Nový Bor zapůjčit 160 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2042532 80 Kč
SUL7600 Kalenský Pavel OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8128 80 Kč
9.60 km, 490 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8005 Švihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 500263 80 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering R 500290 80 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 80 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 80 Kč
DOK8400 Francke Jan OK Doksy C 688312 80 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 80 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 7200375 80 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 80 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 80 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 80 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 80 Kč
KAM6501 Kozák Petr OK Kamenice C 51733 80 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 80 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 80 Kč
VLI8901 Kobr Tomáš Slavia Liberec orienteering C 1969696 80 Kč
92X7701 Pešík Michal OB Jizerky 2025338 120 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 51225 80 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 80 Kč
TUR9001 Hostaš Petr OOB TJ Turnov C 887159 80 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 7092626 80 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 80 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 80 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 80 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 80 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 80 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446353 80 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 7201777 80 Kč
SUL6000 Hromádka Miroslav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8138 80 Kč
TJN8002 Vančura Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51234 80 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253145 80 Kč
CHA7203 Schröter Pavel OK Chrastava C 301545 80 Kč
LDC8901 Havel Michal KOB Děčín C 336784 80 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 80 Kč
33D8000 Lenk Andreas (GER) USV TU Dresden 2 1802201 120 Kč
33D8800 Kundisch Wielend (GER) USV TU Dresden 2 1985456 120 Kč
6.80 km, 350 m, 15 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 80 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 80 Kč
VLI7600 Ekert Vladimír Slavia Liberec orienteering C 2058477 80 Kč
RIC7600 Pecháček Libor OB Říčany C 2069067 80 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 80 Kč
LTP6500 Kučera Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232901 80 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 80 Kč
TUR7703 Cerha Milan OOB TJ Turnov C 1007531 80 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 9974 80 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 80 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 7201775 80 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 80 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8255 80 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 80 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 80 Kč
6.50 km, 330 m, 14 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 80 Kč
LTP7308 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 436962 80 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 80 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 80 Kč
RUM7501 Nedvídek Martin ZOOB Rumburk C 301541 80 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 80 Kč
VLI7102 Novotný Jiří Slavia Liberec orienteering C 2078464 80 Kč
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 80 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 80 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 80 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 80 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 80 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 80 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 80 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 80 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 80 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 80 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 80 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 80 Kč
TJN7000 Rydl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7750 80 Kč
KUL7000 Glöckner Michal KOB Ústí nad Labem C 2082938 120 Kč
VSP7400 Titz Pavel USK Praha C 1398992 80 Kč
5.80 km, 280 m, 13 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897351 80 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 80 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 80 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 80 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 80 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 51385 80 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav LOK-o Liberec C 682678 80 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 80 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 80 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 80 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 80 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 80 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 8486 80 Kč
LLI7000 Marek Martin LOK-o Liberec C 2049593 80 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 80 Kč
VLI6803 Žukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 80 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 80 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 80 Kč
LDC5801 Vlk Josef KOB Děčín C 7700058 80 Kč
TJN6300 Pustai Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232643 80 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 80 Kč
TJN6700 Míka Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411582 80 Kč
KUL6800 Moravec Zdeněk KOB Ústí nad Labem 2082931 120 Kč
KUL6701 Vála Petr KOB Ústí nad Labem 2082936 120 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 51262 80 Kč
SUL5701 Linka Vladislav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8141 80 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 80 Kč
BOR6949 Machara Martin OK Jiskra Nový Bor 8521 120 Kč
5.10 km, 250 m, 13 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 80 Kč
LDC6401 Vlček Petr KOB Děčín C 435220 80 Kč
TUR6100 Mareš Hynek OOB TJ Turnov C 2067342 80 Kč
LLI5901 Hoidekr Pavel LOK-o Liberec C 51209 80 Kč
TJN6500 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416839 80 Kč
TJN6001 Vitebský Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398973 80 Kč
VRL6401 Havel Leoš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060209 80 Kč
4.70 km, 230 m, 13 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 80 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682076 80 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 80 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 80 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 80 Kč
CHA5900 Čechlovský Josef OK Chrastava C 8172 80 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 2080917 80 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 80 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 80 Kč
TJN5603 Janata Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232507 80 Kč
LTP6001 Hulha Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52927 80 Kč
4.00 km, 220 m, 11 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 80 Kč
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 80 Kč
LIT5301 Pavlík Miroslav KOB Litvínov C 8101 80 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 4214 80 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 80 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 80 Kč
CHA5100 Barták Jiří OK Chrastava C 8161 80 Kč
CHA5001 Vokál Jiří OK Chrastava C 8159 80 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 80 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 8155 80 Kč
VSP5203 Polák Zdeněk USK Praha C 51740 80 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 80 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 682101 80 Kč
LDC5101 Kolorenč Pavel KOB Děčín C 8342 80 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 80 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 80 Kč
3.20 km, 155 m, 12 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT5001 Babický Tomáš KrOB Rozmarýn Litoměřice C 8890 80 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 120 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 8235 80 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Mladá Boleslav C 7718 80 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 80 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 80 Kč
TUV4801 Gregor Miroslav SOK TJ Turnov C 8325 80 Kč
TUR4949 Tvrdek Vojtěch OOB TJ Turnov C 51283 80 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 80 Kč
TJN4901 Lukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060202 80 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 49885 80 Kč
STB4901 Beránek Petr TJ Stadion Nový Bor 2084968 120 Kč
3.20 km, 155 m, 12 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4000 Štrojsa Josef KOB Kamenický Šenov C 8230 80 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 80 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 80 Kč
TUV4301 Zakouřil Václav SOK TJ Turnov C 8324 80 Kč
TUR4301 Folprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 80 Kč
LLI4502 Lukáš Zdeněk LOK-o Liberec C 8243 80 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 80 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 8552 80 Kč
2.10 km, 120 m, 6 kontrol
(64)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0850 Vágnerová Adéla SKOB Slaný C 2075631 45 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 45 Kč
VLI0854 Pechová Alena Slavia Liberec orienteering C 0 45 Kč
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering C 0 45 Kč
LTP0801 Šašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232917 45 Kč
6JC1100 Erben Vojtěch Swahil Beer Team zapůjčit 85 Kč
6JC1250 Králová Amálka Swahil Beer Team zapůjčit 85 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 45 Kč
STB0751 Mašková Lucie TJ Stadion Nový Bor C 682368 45 Kč
STB0650 Křivanová Klára TJ Stadion Nový Bor C 49985 45 Kč
STB0600 Lajtkep Jakub TJ Stadion Nový Bor C 49986 45 Kč
RUM8251 Nedvídková Pavla ZOOB Rumburk 7402727 45 Kč
VLI0704 Trávníček Lukáš Slavia Liberec orienteering C 20736700 45 Kč
VLI1051 Trávníčková Eliška Slavia Liberec orienteering C 0 45 Kč
VLI0808 Novotný Dalibor Slavia Liberec orienteering C 0 45 Kč
VLI1111 Horáček Jáchym Slavia Liberec orienteering C 4402235 45 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 45 Kč
TUR0100 Mareš Matěj OOB TJ Turnov C 4616799 45 Kč
TUR1006 Drahoňovský Jakub OOB TJ Turnov C 1403055 45 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov C 1403056 45 Kč
TUR0650 Blažková Petra OOB TJ Turnov C 1403059 45 Kč
TUR0851 Blažková Karolína OOB TJ Turnov C 1403060 45 Kč
VLI0950 Čalounová Klára Slavia Liberec orienteering C 0 45 Kč
VLI0852 Flossmannová Lucie Slavia Liberec orienteering C 4402222 45 Kč
JEN0701 Hoetzel Jiří OB Jenišovice C 7787 45 Kč
JEN0502 Žerava František OB Jenišovice C 2060292 45 Kč
VLI0701 Miklas Ondřej Slavia Liberec orienteering C 4402223 45 Kč
CHA0800 Houda Lukáš OK Chrastava C 2049586 45 Kč
CHA0751 Klustová Tereza OK Chrastava C 2070848 45 Kč
CHA0651 Brandová Anna Marie OK Chrastava C 4403301 45 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava C 4403305 45 Kč
CHA0703 Krupka Daniel OK Chrastava C 4403303 45 Kč
CHA0802 Sychra Šimon OK Chrastava C 4403315 45 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 45 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080987 45 Kč
VLI0811 Týfa Daniel Slavia Liberec orienteering C 0 45 Kč
VLI1150 Týfová Ella Slavia Liberec orienteering C 0 45 Kč
DOK0850 Synková Elena OK Doksy C 45 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 416325 45 Kč
LME1150 Šimková Šárka SK Los Mělník C 2020717 45 Kč
STB0800 Jakoubek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 52909 45 Kč
TJN0951 Růtová Amálka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8804034 45 Kč
TJN1060 Adamcová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2056300 45 Kč
TJN1011 Tkáč Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 8804035 45 Kč
BOR0853 Rejnová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 4412 45 Kč
BOR0901 Murswiek Jan OK Jiskra Nový Bor C 4410 45 Kč
BOR0851 Horníková Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 4404 45 Kč
BOR0106 Tymeš Jan OK Jiskra Nový Bor C 4416 45 Kč
BOR0951 Prokopová Dorotka OK Jiskra Nový Bor C 4406 45 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 8550 45 Kč
BOR0800 Göttlich Vít OK Jiskra Nový Bor C 4379 45 Kč
BOR0602 Rejna Josef OK Jiskra Nový Bor C 4411 45 Kč
BOR0753 Murswieková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 4408 45 Kč
BOR0754 Štolfová Anna OK Jiskra Nový Bor C 4413 45 Kč
BOR0850 Kozáková Patricie OK Jiskra Nový Bor C 4407 45 Kč
NNN1251 Raisrová Soňa Neregistrovaní zapůjčit 85 Kč
NNN1052 Raisrová Štěpánka Neregistrovaní zapůjčit 85 Kč
48D0850 Herrmann Charlotte (GER) OL-Team Wehrsdorf 2048102 45 Kč
EKP1010 Ouhrabka Vít VŠTJ Ekonom Praha C 2035145 45 Kč
EKP1256 Ouhrabková Bára VŠTJ Ekonom Praha C 2031372 45 Kč
SUL Kalenský Tomáš OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 51134 45 Kč
LTP0706 Jelínek Václav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420447 45 Kč
LTP Jelínková Anna OOB TJ Lokomotiva Teplice 420408 45 Kč
NNN0800 Eichler Matyáš Neregistrovaní zapůjčit 85 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice 7200340 50 Kč
LTP7351 Karpíšková Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice 232494 50 Kč
6JC7700 Erben Jiří Swahil Beer Team 51819 50 Kč
6JC8100 Král Libor Swahil Beer Team zapůjčit 90 Kč
LLI7252 Melicharová Barbora LOK-o Liberec C 51203 50 Kč
STB6701 Dolejší Miloš TJ Stadion Nový Bor C 52907 50 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 50 Kč
CHA8250 Vokálová Jaroslava OK Chrastava 760913 50 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice 440404 50 Kč
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 4402231 50 Kč
CHA7551 Danková Irena OK Chrastava C 2070836 50 Kč
CHA7001 Holan Petr OK Chrastava C 2070841 50 Kč
VSP7102 Beran Jiří USK Praha C 2021833 50 Kč
VSP7404 Hejna Vladimír USK Praha C 5782 50 Kč
VSP7354 Hejnová Martina USK Praha C 411502 50 Kč
VSP7570 Hronová Katarína USK Praha C 2081375 50 Kč
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 50 Kč
TJN7650 Pavlova Irena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 50 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 50 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 50 Kč
TJN1012 Šklíba Jaromír OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2059760 50 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 50 Kč
KUL9951 Moravcová Ema KOB Ústí nad Labem 2082933 50 Kč
KUL7050 Růžičková Gabriela KOB Ústí nad Labem zapůjčit 90 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 50 Kč
VSP7463 Titzová Pavlína USK Praha C 2049522 50 Kč
LTP0403 Haslinger Leopold OOB TJ Lokomotiva Teplice 420432 50 Kč
KPY6650 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2070850 50 Kč
5.20 km, 270 m, 13 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 80 Kč
LLI6301 Melichar Jaromír LOK-o Liberec C 8503 80 Kč
KAM9700 Valášek Jiří OK Kamenice A 232403 80 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 2078454 80 Kč
LTP6602 Šimek Stanislav OOB TJ Lokomotiva Teplice 887611 120 Kč
PUL Kuželová Anna OOB USK Slavie Ústí n.L. zapůjčit 160 Kč
CHA7302 Sychra Zdeněk OK Chrastava C 2059763 80 Kč
CHA7301 Štverák Jan OK Chrastava C 2059762 120 Kč
CHA7852 Štveráková Monika OK Chrastava C 2059761 120 Kč
SCP7850 Khelová Petra OK Sparta Praha C 416140 80 Kč
LLI5903 Košek Ladislav LOK-o Liberec C 410732 80 Kč
TJN7200 Mairich Vít OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059726 80 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059728 80 Kč
TJN7100 Pavel Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070804 80 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 80 Kč
44C8200 Krzywda Jisef Neregistrovaní borci zapůjčit 160 Kč
VLI7455 Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 80 Kč
KUL8150 Budilová Jana KOB Ústí nad Labem 2082939 120 Kč
KUL9700 Růžička Matěj KOB Ústí nad Labem zapůjčit 160 Kč
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem C 2023957 80 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 80 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 80 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 80 Kč
LTU9250 Rückerová Petra OOB TJ Lokomotiva Trutnov zapůjčit 160 Kč
LDC9250 Vlčková Klára KOB Děčín C 53554 80 Kč
celkem přihlášených: 600, vklad: 42050 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.