Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
19.09.2015
Místo konání:
Provodín
Pořadatel:
DOK - OK Doksy
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P     T3    
2.10 km, 60 m, 9 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov C 888626 55 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov C 1403055 55 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov C 1403057 55 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov C 411518 55 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava C 2049590 55 Kč
CHA0553 Štveráková Eliška OK Chrastava C 2049591 55 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor C 2019212 55 Kč
DOK0650 Vítková Anna OK Doksy C 7759 0 Kč
BOR0550 Sochová Anna OK Jiskra Nový Bor C 4386 55 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor C 4124 55 Kč
BOR0554 Stehlíková Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4370 55 Kč
BOR0553 Sýbová Marika OK Jiskra Nový Bor C 4363 55 Kč
VRL0552 Havlová Katka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8964 55 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682375 55 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070854 55 Kč
1.70 km, 40 m, 6 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP0760 Kalousová Jolana VŠTJ Ekonom Praha C 2080937 40 Kč
VLI0750 Ekertová Jana Slavia Liberec orienteering C 4411246 40 Kč
LLI0653 Rindová Adriana LOK-o Liberec C 2060289 40 Kč
CHA0750 Štveráková Zuzana OK Chrastava C 2059763 40 Kč
FYD0650 Resslová Veronika Jizerský klub OB Frýdlant půjčit 40 Kč
STB0751 Mašková Lucie TJ Stadion Nový Bor C 682368 40 Kč
VLI0652 Heczková Anna Slavia Liberec orienteering C 7752 40 Kč
VSP0851 Hejnová Barbora USK Praha C 411503 40 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 40 Kč
TJN0750 Baloghová Mile OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073663 40 Kč
2.30 km, 60 m, 12 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0450 Karpíšková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232915 55 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 886252 55 Kč
LLI0450 Marková Hana LOK-o Liberec B 2060281 55 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava C 436428 55 Kč
FYD0450 Čabanová Tereza Jizerský klub OB Frýdlant C 8327 55 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov C 1403054 55 Kč
STB0498 Jakoubková Anna TJ Stadion Nový Bor C 682369 55 Kč
STB0499 Průšková Tereza TJ Stadion Nový Bor C 446324 55 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering C 2080991 55 Kč
BOR0453 Rumlenová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 4367 55 Kč
BOR0452 Neradová Natálie OK Jiskra Nový Bor C 4358 55 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 55 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha C 2021847 55 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha B 2021830 55 Kč
TJN0355 Mrkvičková Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069097 55 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398987 55 Kč
TJN0450 Zaňková Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069089 55 Kč
TJN0360 Peničáková Sonja OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2085567 55 Kč
LLI0350 Nejedlová Josefína LOK-o Liberec C 2800308 55 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering B 2078463 110 Kč
2.60 km, 70 m, 13 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering B 2049578 55 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 52925 55 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov B 2035709 55 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 55 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice B 515426 55 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava C 2070839 55 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 55 Kč
DOK0350 Schacherlová Anna OK Doksy C 7769 0 Kč
BOR0153 Rybářová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 4365 55 Kč
BOR0252 Kosinová Marie OK Jiskra Nový Bor C 4395 55 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 55 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor C 4372 55 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2021832 55 Kč
VSP0250 Titzová Adéla USK Praha B 2035748 55 Kč
VRL0152 Havlová Klára OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9004 55 Kč
TJN0150 Baloghová Lída OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 55 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416830 55 Kč
TJN0254 Hornychová Karolína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232506 55 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056303 55 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035701 55 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035725 55 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053560 55 Kč
CHA0253 Jeřábková Andrea OK Chrastava C 8181 55 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 2078462 110 Kč
3.10 km, 85 m, 15 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 80 Kč
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 80 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 436447 80 Kč
BOR9957 Jeřábková Ema OK Jiskra Nový Bor C 1333177 80 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha B 2021848 80 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov A 6886 160 Kč
TUV0051 Mullerová Anna SOK TJ Turnov C 21645 160 Kč
3.30 km, 105 m, 16 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 1403419 80 Kč
FYD9852 Würzová Karolína Jizerský klub OB Frýdlant C 49995 80 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor A 2051536 80 Kč
TJN9852 Knížková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070852 80 Kč
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416039 80 Kč
3.30 km, 110 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 80 Kč
PEN8950 Vydrová Markéta OK RECO Sport C 8180 80 Kč
LLI7551 Peterková Viktorie LOK-o Liberec C 51205 80 Kč
CHA8050 Lankašová Barbora OK Chrastava C 4212 80 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 80 Kč
TUR7850 Mrázková Jana OOB TJ Turnov C 8206 80 Kč
FYD9451 Würzová Anna Jizerský klub OB Frýdlant C 515182 80 Kč
SJC7752 Rudolfová Jana Sportcentrum Jičín C 0002020719 80 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 303919 80 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 80 Kč
NPA8152 Podlipná Veronika SK LOB Nová Paka 2080944 80 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 80 Kč
79X8600 Kálalová Tereza Žižkovský tygři zapůjčit 200 Kč
4.20 km, 145 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 80 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 80 Kč
CHT8353 Matrasová Kateřina OOB SK Chrast C 1007554 80 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 500556 80 Kč
LTP8653 Kolmanová Josefa OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52931 80 Kč
LTP6850 Matějková Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52916 80 Kč
MBM8282 Mesiarkinová Kamila O-mikron C 7200319 80 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 80 Kč
CHC8851 Pěluchová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 80 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200344 80 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 80 Kč
DKP8759 Setínková Eva Oddíl OB Kotlářka C 8946 80 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 0000981842 80 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 80 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 80 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 80 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 80 Kč
TJN7754 Hrobařová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9482 80 Kč
TJN8951 Novotná Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8263 80 Kč
TJN8952 Svobodová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7719 80 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 80 Kč
PGP9056 Jakobová Adélka SK Praga R 682103 80 Kč
SUL9250 Linková Kateřina OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8131 80 Kč
OKP6550 Valentová Helena SK OK 24 Praha C 52099 80 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice E 53599 160 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 53598 160 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 160 Kč
3.70 km, 145 m, 15 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 51554 80 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 80 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 80 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 53546 80 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 80 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 80 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 80 Kč
SUL7351 Nováková Jana OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8133 80 Kč
SUL6750 Linková Alena OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8142 80 Kč
3.30 km, 110 m, 16 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 80 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202898 80 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 80 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 80 Kč
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 80 Kč
TUR7450 Vřešťálová Lucie OOB TJ Turnov C 7205025 80 Kč
VLI7351 Žuková Marcela Slavia Liberec orienteering C 8293 80 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 51533 80 Kč
CHA7051 Bartáková Eva OK Chrastava C 331779 80 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 80 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 80 Kč
BOR7151 Svobodová Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8519 80 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 80 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 80 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 51672 80 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 80 Kč
TJN7150 Hornychová Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070802 80 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 80 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 80 Kč
3.10 km, 100 m, 13 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 80 Kč
DLT6651 Živcová Pavlína KrOB Rozmarýn Litoměřice C zapůjčit 120 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 80 Kč
CHA6250 Čechlovská Jana OK Chrastava C 8175 80 Kč
CHA6550 Gorčicová Ivana OK Chrastava C 8179 80 Kč
STB6798 Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 682366 80 Kč
FYD6952 Würzová Kateřina Jizerský klub OB Frýdlant C 515004 80 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 80 Kč
BOR6999 Úlehlová Monika OK Jiskra Nový Bor 320310 80 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 80 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 80 Kč
TJN6952 Picková Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416843 80 Kč
3.10 km, 100 m, 11 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 80 Kč
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 2085634 80 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232914 80 Kč
ODV6350 Hartlová Blanka TJ Aero Odolena Voda C 51356 80 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 80 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8464 80 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 80 Kč
BOR6250 Jedličková Zdena OK Jiskra Nový Bor C 8423 80 Kč
VSP6550 Kosíková Helena USK Praha C 9101184 80 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 307418 80 Kč
3.10 km, 100 m, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 51795 80 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 80 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 80 Kč
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 80 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8168 80 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 80 Kč
2.90 km, 110 m, 14 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 80 Kč
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 80 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 80 Kč
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 80 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 80 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 4100 80 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 80 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8553 80 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 80 Kč
TJN5452 Lukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8259 80 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 80 Kč
2.10 km, 70 m, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 80 Kč
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 80 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 80 Kč
LLI4451 Krausová Marie LOK-o Liberec C 51214 80 Kč
PGP4451 Dvořáková Ladislava SK Praga C 52096 80 Kč
CHA4951 Vokálová Pavla OK Chrastava C 8158 80 Kč
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 80 Kč
2.10 km, 60 m, 9 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 55 Kč
TUR0604 Vřešťál Antonín OOB TJ Turnov C 1403051 55 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov C 1403061 55 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava C 2070836 55 Kč
CHA0501 Kučera Filip OK Chrastava C 4213 55 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor C 438039 55 Kč
DOK0600 Mathaus Kryštof OK Doksy C 7771 0 Kč
BOR0701 Studničný Adam OK Jiskra Nový Bor C 4400 55 Kč
BOR0549 Sork Dominik OK Jiskra Nový Bor 4125 55 Kč
BOR0500 Vávra Jan OK Jiskra Nový Bor C 4389 55 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha C 232246 55 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 55 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha C 2021829 55 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035718 55 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067316 55 Kč
TJN0601 Míka Bertík OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067319 55 Kč
TJN0500 Rokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049534 55 Kč
TJN0504 Sýkora Oliver OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073664 55 Kč
1.70 km, 40 m, 6 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP0601 Kalous Tomáš VŠTJ Ekonom Praha C 2060242 40 Kč
TUR0704 Mertlík Vojtěch OOB TJ Turnov C 1403059 40 Kč
STB0600 Lajtkep Jakub TJ Stadion Nový Bor C 49985 40 Kč
BOR0700 Vávra Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 4415 40 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 40 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 40 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682376 40 Kč
2.40 km, 70 m, 12 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering C 2049579 55 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec B 9101104 55 Kč
VLI0302 Ekert Tomáš Slavia Liberec orienteering C 2078461 55 Kč
TUR0307 Mertlík Jakub OOB TJ Turnov C 1403058 55 Kč
LLI0400 Rind Matyáš LOK-o Liberec C 2060282 55 Kč
TUV0308 Mellan Jonáš SOK TJ Turnov B 888622 55 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 55 Kč
TUV0405 Bičík Štěpán SOK TJ Turnov C 411380 55 Kč
DOK0400 Dedek Ondřej OK Doksy C 2053514 0 Kč
BOR0402 Kašpar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 448931 55 Kč
BOR0302 Socha Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 2800309 55 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 55 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 4377 55 Kč
BOR0403 Kašpar Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 448932 55 Kč
LTP0403 Haslinger Leopold OOB TJ Lokomotiva Teplice 420453 55 Kč
VSP0407 Hejna Igor USK Praha C 411602 55 Kč
VSP0408 Hejna Viktor USK Praha C 411604 55 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 55 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha C 2032183 55 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 232616 55 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 55 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056302 55 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056291 55 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027207 55 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398971 55 Kč
TJN0305 Žukov Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067345 55 Kč
2.90 km, 115 m, 14 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 55 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 55 Kč
TUV0203 Hájek Kryštof SOK TJ Turnov B 886280 55 Kč
TUV0212 Jirman Filip SOK TJ Turnov C 231522 55 Kč
LLI0202 Burgr Jan LOK-o Liberec C 2070859 55 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 55 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava B 436431 55 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava C 2049595 55 Kč
LLI0201 Paroulek Lukáš LOK-o Liberec C 253135 55 Kč
BOR0202 Krkoška Matouš OK Jiskra Nový Bor C 4401 55 Kč
BOR0101 Vávra Pavel OK Jiskra Nový Bor B 4369 55 Kč
BOR0102 Tománek Josef OK Jiskra Nový Bor C 2569 55 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha A 2020707 55 Kč
VSP0101 Puchalský Jan USK Praha C 2021836 55 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2045202 55 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398985 55 Kč
TJN0107 Rokos Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027215 55 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 55 Kč
TUV0214 Muller Ondra SOK TJ Turnov C 23777 110 Kč
3.60 km, 120 m, 17 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 80 Kč
CHA0000 Galbavý Matěj OK Chrastava B 2059764 80 Kč
CHA9904 Bek Ondřej OK Chrastava B 2049592 80 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 80 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069092 80 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 232325 80 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 160 Kč
3.70 km, 130 m, 17 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 80 Kč
KAM9702 Moravec Jakub OK Kamenice A 7201811 80 Kč
STB9801 Ludvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor A 7204494 80 Kč
TJN9701 Žukov Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067343 80 Kč
3.80 km, 135 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 500568 80 Kč
ALB8500 Sojka Lukáš OOB Albrechtice nad Orlicí C 7218 80 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 80 Kč
TUR8901 Kopecký Tomáš OOB TJ Turnov C 51539 80 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 80 Kč
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 8118 80 Kč
LLI8300 Křenek Tomáš LOK-o Liberec C 1409872 80 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 80 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 80 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 80 Kč
CHA7901 Lusk Zdeněk OK Chrastava C 8189 80 Kč
CHA6200 Gorčica Pavel OK Chrastava C 8174 80 Kč
CHA9704 Hlubuček Tomáš OK Chrastava B 5176 80 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 80 Kč
LTP9405 Hulha Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682116 80 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 7003010 80 Kč
TUV7135 Žemlík Pavel SOK TJ Turnov C 8893 80 Kč
OKP9000 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 303935 80 Kč
CHA7900 Vokál Vojtěch OK Chrastava C 5180 80 Kč
BOR9008 Pávek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8466 80 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8516 80 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 80 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8524 80 Kč
BOR8905 Mareš Jan OK Jiskra Nový Bor C 8460 80 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 80 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 80 Kč
TJN8600 Francke Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045203 80 Kč
TJN9502 Hájek Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 896978 80 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8249 80 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232512 80 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51536 80 Kč
TJN9500 Vaniš Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027205 80 Kč
79X8500 Kálal Tomáš Žižkovský tygři zapůjčit 200 Kč
5.60 km, 195 m, 25 kontrol
Rank. koef.: 1
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP9802 Matějka Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200336 80 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 80 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 80 Kč
SJC8005 Švihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 500263 80 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 80 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 80 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 80 Kč
VLI8901 Kobr Tomáš Slavia Liberec orienteering C 1969696 80 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 771771 80 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga E 887941 80 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 80 Kč
LTP8501 Kolman Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52923 80 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 80 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 80 Kč
MBM8606 Šrubař Michal O-mikron C 2051488 80 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 80 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 8188 80 Kč
CHA7203 Schröter Pavel OK Chrastava C 301545 80 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 80 Kč
DKP7911 Mrázek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 7922111 80 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 9705 80 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 0000004298 80 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec R 7003006 80 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 515161 80 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 80 Kč
LIT9001 Nerad Jaroslav KOB Litvínov C 8108 80 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor A 7667667 80 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 7202852 80 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor R 7003001 80 Kč
BOR8202 Lepšík Petr OK Jiskra Nový Bor C 515133 80 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor R 9200728 80 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 80 Kč
LIT8201 Pavlík Bronislav KOB Litvínov C 8109 80 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 80 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 80 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 80 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027208 80 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416840 80 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2067320 80 Kč
TJN8002 Vančura Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51234 80 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253145 80 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 80 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 80 Kč
FSP7900 Čech Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 416195 80 Kč
SUL4701 Ženíšek Jan OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8149 80 Kč
SUL7601 Ženíšek Radek OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8136 80 Kč
SUL6000 Hromádka Miroslav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8138 80 Kč
CHT8501 Drahokoupil Aleš OOB SK Chrast R 899165 160 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 51750 160 Kč
4.40 km, 165 m, 18 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 80 Kč
VLI7600 Ekert Vladimír Slavia Liberec orienteering C 2058477 80 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 80 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 80 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 7201775 80 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 80 Kč
VSP7602 Štrait Martin USK Praha C 410393 80 Kč
4.00 km, 140 m, 19 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 80 Kč
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 80 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 80 Kč
TUR7301 Vřešťál Jan OOB TJ Turnov C 7205031 80 Kč
LLI7500 Burgr Jan LOK-o Liberec C 51202 80 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 80 Kč
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 80 Kč
CHA7302 Sychra Zdeněk OK Chrastava C 2085623 80 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 80 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 80 Kč
SJC7502 Hain Jan Sportcentrum Jičín C 0000009975 80 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 0000896967 80 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 80 Kč
BOR7200 Svoboda Jan OK Jiskra Nový Bor C 8536 80 Kč
BOR7512 Spejchal Petr OK Jiskra Nový Bor C 8472 80 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 80 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 80 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 80 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 80 Kč
TJN7200 Mairich Vít OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059726 80 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020748 80 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 80 Kč
TJN7000 Rydl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7750 80 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 80 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8255 80 Kč
SUL5701 Linka Vladislav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8141 80 Kč
JPV7307 Vláčil Daniel Oddíl OS SK Prostějov C 887622 80 Kč
3.80 km, 140 m, 18 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 80 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 80 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897351 80 Kč
LLI7000 Marek Martin LOK-o Liberec C 2049593 80 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 80 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 80 Kč
LTP6502 Würz Jiří OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7204992 80 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 80 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 80 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 80 Kč
VLI6803 Žukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 80 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8185 80 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 80 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 80 Kč
STB6701 Dolejší Miloš TJ Stadion Nový Bor C 52907 80 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 8486 80 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 80 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 80 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 80 Kč
BOR6601 Doležal Miloš OK Jiskra Nový Bor 8523 80 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 80 Kč
3.80 km, 140 m, 18 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 80 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 80 Kč
TUR6100 Mareš Hynek OOB TJ Turnov C 2067342 80 Kč
SMB6301 Šubrt Pavel SKOB Mladá Boleslav C 7703 80 Kč
LLI5901 Hoidekr Pavel LOK-o Liberec C 51209 80 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 80 Kč
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 80 Kč
ODV6300 Hartl Zdeněk TJ Aero Odolena Voda C 52121 80 Kč
LLI6301 Melichar Jaromír LOK-o Liberec C 8503 80 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 80 Kč
BOR6502 Mašek Petr OK Jiskra Nový Bor C 7765 80 Kč
VRL6401 Havel Leoš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060209 80 Kč
TJN6500 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416839 80 Kč
3.60 km, 125 m, 16 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682076 80 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 80 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 2080917 80 Kč
LTP6001 Hulha Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52927 80 Kč
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 80 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 80 Kč
TJN6001 Vitebský Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398973 80 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 80 Kč
3.30 km, 115 m, 14 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 80 Kč
CHA5100 Barták Jiří OK Chrastava C 8161 80 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 8155 80 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 80 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 80 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 4214 80 Kč
VSP5203 Polák Zdeněk USK Praha C 51740 80 Kč
2.90 km, 90 m, 13 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT5001 Babický Tomáš KrOB Rozmarýn Litoměřice C 8890 80 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 80 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 80 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Mladá Boleslav C 7718 80 Kč
LLI4501 Kraus Jan LOK-o Liberec C 51213 80 Kč
LLI4702 Peterka Josef LOK-o Liberec C 51204 80 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 49885 80 Kč
FYD4900 Juřina Robert Jizerský klub OB Frýdlant C 8332 80 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 80 Kč
TUR4949 Tvrdek Vojtěch OOB TJ Turnov C 51283 80 Kč
TJN4901 Lukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060202 80 Kč
2.30 km, 75 m, 12 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 80 Kč
KAS4000 Štrojsa Josef KOB Kamenický Šenov C 682601 80 Kč
TUV4301 Zakouřil Václav SOK TJ Turnov C 8324 80 Kč
TUR4301 Folprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 80 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 80 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 4132 80 Kč
BOR3800 Venuš Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8426 80 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 8552 80 Kč
BOR3602 Mašek Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8544 80 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 80 Kč
23N Laugen Jan Petter (NOR) Imas IL 338663 80 Kč
1.70 km, 40 m, 6 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP0950 Kalousová Adéla VŠTJ Ekonom Praha C 51588 40 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering C 302695 40 Kč
TUR0811 Karásek Vojtěch OOB TJ Turnov C 1403060 40 Kč
TUR0906 Vřešťál František OOB TJ Turnov C 1403052 40 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov C 1403056 40 Kč
SRK0702 Pohl Lukáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2060250 40 Kč
SRK1151 Pohlová Sandra SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301102 40 Kč
LTP0701 Bergner Oto OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420429 40 Kč
VLI0850 Harazinová Tereza Slavia Liberec orienteering C 4402216 40 Kč
VLI0650 Harazinová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 8291 40 Kč
7XC0750 Samlerová Adéla Samlerovi 2049552 40 Kč
7XC0900 Samler Ondřej Samlerovi 09300 40 Kč
LTP0706 Jelínek Václav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420408 40 Kč
KAM0358 Semíková Julie OK Kamenice C 2080943 40 Kč
CHA0600 Lusk Zdeněk OK Chrastava C 2059766 40 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava 2049594 40 Kč
FYD0950 Čabanová Eva Jizerský klub OB Frýdlant pújčit 40 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 40 Kč
TUV0901 Žemlík Eduard SOK TJ Turnov C 20162 40 Kč
BOR0800 Göttlich Vít OK Jiskra Nový Bor C 4379 40 Kč
BOR0852 Vávrová Terezie OK Jiskra Nový Bor C 4418 40 Kč
BOR0600 Svoboda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4371 40 Kč
BOR1050 Kučerová Ema OK Jiskra Nový Bor C 4419 40 Kč
BOR0951 Prokopová Dorotka OK Jiskra Nový Bor C 4406 40 Kč
BOR0850 Kozáková Patricie OK Jiskra Nový Bor C 4407 40 Kč
BOR1101 Nehasil František OK Jiskra Nový Bor C 7131415 40 Kč
BOR0851 Horníková Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 4404 40 Kč
BOR0754 Štolfová Anna OK Jiskra Nový Bor C 4413 40 Kč
NPA1202 Podlipný Filip SK LOB Nová Paka C 8469 40 Kč
LIT1111 Pavlík Tobiáš KOB Litvínov C 8113 40 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 40 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 40 Kč
TJN2003 Tereza Adamcové OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40 Kč
TJN0950 Míková Sofie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069077 40 Kč
LLI0852 Nejedlová Karolína LOK-o Liberec C 2088712 40 Kč
JPV0456 Vláčilová Barbora Oddíl OS SK Prostějov C 52859 40 Kč
JPV0666 Vláčilová Anna Oddíl OS SK Prostějov C 52857 40 Kč
ODV0851 Berná Klára TJ Aero Odolena Voda C 52117 40 Kč
ODV1000 Berný Jáchym TJ Aero Odolena Voda C 52889 40 Kč
2.20 km, 110 m, 9 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7351 Karpíšková Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice 232494 45 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice 7200340 45 Kč
EKP7550 Kalousová Radka VŠTJ Ekonom Praha C 2088154 45 Kč
DLT5151 Nedvídková Jitka KrOB Rozmarýn Litoměřice C 5991 45 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice 440404 45 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 45 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 45 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 45 Kč
LLI7450 Rindová Kateřina LOK-o Liberec C 2060286 45 Kč
CHA7950 Kučerová Lucie OK Chrastava 2070841 45 Kč
CHA7551 Danková Irena OK Chrastava C 2070830 45 Kč
CHA7651 Tomanicová Petra OK Chrastava 2059767 45 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava 2059765 45 Kč
TUV6101 Bičík Miroslav SOK TJ Turnov 411519 45 Kč
CHA8250 Vokálová Jaroslava OK Chrastava 760913 45 Kč
LLI7252 Melicharová Barbora LOK-o Liberec C 51203 45 Kč
BOR0106 Tymeš Jan OK Jiskra Nový Bor C 4416 45 Kč
BOR7363 Sochová Petra OK Jiskra Nový Bor C 8451 45 Kč
BOR6850 Průchová Elena OK Jiskra Nový Bor C 205615 45 Kč
BOR7950 Pitrová Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8501 45 Kč
VSP7421 Augusta Jiří USK Praha C 2021838 45 Kč
VSP7250 Kopecká Alena USK Praha C 2021849 45 Kč
VSP7463 Titzová Pavlína USK Praha C 2049522 45 Kč
TJN7351 Míková Markéta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411593 45 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 45 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 45 Kč
TJN7051 Vitebská Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059770 45 Kč
TZL4325 Žemlík Jan SKOB Zlín C 1394310 45 Kč
3.00 km, 95 m, 14 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 80 Kč
VLI7750 Heczková Bohdana Slavia Liberec orienteering R 7200363 80 Kč
LLI9550 Košková Anička LOK-o Liberec B 1398995 80 Kč
LLI5903 Košek Ladislav LOK-o Liberec C 410732 80 Kč
VLI7400 Harazin Martin Slavia Liberec orienteering C 899176 80 Kč
7XC7400 Samler Jiří Samlerovi 09210 80 Kč
LLI7400 Rind Pavel LOK-o Liberec C 2060283 80 Kč
57X7100 Karásek Jiří OB Karas zapůjčit 120 Kč
CHA7301 Štverák Jan OK Chrastava C 2059762 80 Kč
CHA8150 Poláková Veronika OK Chrastava 8186 80 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2084444 80 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 80 Kč
CHA7852 Štveráková Monika OK Chrastava C 2059761 80 Kč
DOK0051 Dominika Stránská OK Doksy C 2056239 0 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 2053509 0 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy B 2053519 0 Kč
DOK0250 Boskovská Tereza OK Doksy C 7766 0 Kč
VSP7461 Bártíková Irena USK Praha C 2070890 80 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 80 Kč
VSP7404 Hejna Vladimír USK Praha C 5782 80 Kč
VSP7354 Hejnová Martina USK Praha C 411502 80 Kč
VSP7400 Titz Pavel USK Praha C 1398992 80 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059728 80 Kč
TJN2001 Pesničákové Kristýny OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2085597 80 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 80 Kč
LLI7350 Nejedlová Lucie LOK-o Liberec C 2088713 80 Kč
FSP8353 Čechová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8476 80 Kč
KUL8150 Budilová Jana KOB Ústí nad Labem 2082939 80 Kč
DOK0000 Meduna Jakub OK Doksy C 2053510 0 Kč
DOK0154 Zapalačová Petra OK Doksy C 51496 0 Kč
TJN7504 Skal Jaroslav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069076 80 Kč
57X2222 Francke Karel OB Karas zapůjčit 200 Kč
celkem přihlášených: 562, vklad: 39235 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.