Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
04.10.2015
Místo konání:
Tajvan - plážový objekt, Jablonec nad Nisou
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P     T     TJN    
2.50 km, 7 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov C 1403055 50 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov C 1403057 50 Kč
EKP0551 Pecková Tereza VŠTJ Ekonom Praha C 51600 50 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov C 888626 50 Kč
CHA0553 Štveráková Eliška OK Chrastava C 2070841 50 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava C 2049590 50 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov C 411518 50 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec C 9050 50 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor C 4124 50 Kč
BOR0554 Stehlíková Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4370 50 Kč
BOR0553 Sýbová Marika OK Jiskra Nový Bor C 4363 50 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085580 50 Kč
TJN0651 Hubáčková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056298 50 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682375 50 Kč
1.90 km, 6 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0750 Ekertová Jana Slavia Liberec orienteering C 4411246 45 Kč
CHA0750 Štveráková Zuzana OK Chrastava C 4403313 45 Kč
CHA0751 Klustová Tereza OK Chrastava C 2070848 45 Kč
CHA0651 Brandová Anna Marie OK Chrastava C 4403310 45 Kč
LLI0653 Rindová Adriana LOK-o Liberec C 2060289 45 Kč
LLI0650 Burgrová Zuzana LOK-o Liberec C 2070846 45 Kč
TJNxxx6 Adamcová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408033 45 Kč
TJN0750 Baloghová Mile OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073663 45 Kč
TJN0950 Míková Sofie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069077 45 Kč
TJN0951 Růtová Amálka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408032 45 Kč
STB0751 Mašková Lucie TJ Stadion Nový Bor C 682368 45 Kč
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov C 45 Kč
2.90 km, 12 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0450 Karpíšková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232915 50 Kč
STB0499 Průšková Tereza TJ Stadion Nový Bor C 446324 50 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering B 2078460 50 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov C 1403054 50 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering C 2080991 50 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava C 436428 50 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 425599 50 Kč
LLI0450 Marková Hana LOK-o Liberec B 2060281 50 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 886252 50 Kč
BOR0452 Neradová Natálie OK Jiskra Nový Bor C 4358 50 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice B 2078470 50 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering C 8307 50 Kč
FYD0450 Čabanová Tereza Jizerský klub OB Frýdlant C 8327 50 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398987 50 Kč
TJN0450 Zaňková Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069089 50 Kč
TJN0355 Mrkvičková Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069097 50 Kč
LLI0350 Nejedlová Josefína LOK-o Liberec C 2800308 50 Kč
VLI1xx2 Pecháčková Jana Slavia Liberec orienteering 2078463 50 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 425585 80 Kč
3.50 km, 9 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov B 2035709 50 Kč
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering B 2049578 50 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 50 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 2078462 50 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 50 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 52925 50 Kč
CHA0253 Jeřábková Andrea OK Chrastava C 8181 50 Kč
CHA0255 Hejcmanová Monika OK Chrastava C 2049591 50 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 416271 50 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 7201779 50 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 50 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor C 4372 50 Kč
TJN0150 Baloghová Lída OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 50 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416830 50 Kč
TJN0254 Hornychová Karolína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232506 50 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056303 50 Kč
TJN0256 Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069091 50 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035701 50 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035725 50 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053560 50 Kč
TJN0154 Vančurová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069078 50 Kč
4.10 km, 11 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 80 Kč
TUR0051 Hájková Anna OOB TJ Turnov C 7782 80 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 436447 80 Kč
DOK0051 Dominika Stránská OK Doksy C 2056239 80 Kč
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 80 Kč
BOR9957 Jeřábková Ema OK Jiskra Nový Bor C 1333177 80 Kč
FYD0051 Macháčková Barbora Jizerský klub OB Frýdlant C 49994 80 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec C 7204974 120 Kč
5.70 km, 14 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov C 231929 80 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 1403419 80 Kč
FYD9852 Würzová Karolína Jizerský klub OB Frýdlant C 80 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 80 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec A 2056306 80 Kč
19N1001 Westin Emilie (NOR) Porsgrunn OL 997811 80 Kč
TJN9852 Knížková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408031 80 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor A 2051536 80 Kč
5.60 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJNxxx5 Svobodová Kristýna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 80 Kč
5.30 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 80 Kč
PEN8950 Vydrová Markéta OK RECO Sport C 8180 80 Kč
SMB9051 Pološčuková Lucie SKOB Mladá Boleslav C 49977 80 Kč
EKP8259 Kalinová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 515409 80 Kč
FYD9451 Würzová Anna Jizerský klub OB Frýdlant C 515182 80 Kč
TUR8750 Jirků Martina OOB TJ Turnov C 8221 80 Kč
CHA8251 Slavíková Jana OK Chrastava C 4129 80 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 80 Kč
CHA8650 Šulcová Veronika OK Chrastava C 9101701 80 Kč
CHA8050 Lankašová Barbora OK Chrastava C 4212 80 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 80 Kč
TUV8557 Zakouřilová Kamila SOK TJ Turnov C 52370 80 Kč
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 80 Kč
EKP8461 Mikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2061773 80 Kč
LLI8450 Křenková Geislerová Blanka LOK-o Liberec C 51207 80 Kč
PGP9255 Westin Kjersti SK Praga C 997856 80 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 80 Kč
VLI8051 Volfová Julie Slavia Liberec orienteering C 7710 80 Kč
SMR8451 Hanajová Káťa SNS Smržovka C 428294 80 Kč
6.50 km, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8352 Švihovská Eva Sportcentrum Jičín C 9988 80 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 80 Kč
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka C 7201202 80 Kč
DKP8759 Setínková Eva Oddíl OB Kotlářka C 8946 80 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 80 Kč
SMB9251 Žitná Jana SKOB Mladá Boleslav C 49973 80 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 1398538 80 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 80 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 80 Kč
SJC8551 Procházková Zuzana Sportcentrum Jičín C 0000009969 80 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 0000981842 80 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 80 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 80 Kč
BOR9161 Burdová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 80 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno E 7200367 80 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 80 Kč
5.60 km, 17 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 8062 80 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 425574 80 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 80 Kč
4.70 km, 14 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 80 Kč
TUR7254 Houžvičková Karolína OOB TJ Turnov C 1403053 80 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 80 Kč
JEN7152 Žeravová Markéta OB Jenišovice C 2060293 80 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 51533 80 Kč
TUV7251 Mellanová Veronika SOK TJ Turnov C 411597 80 Kč
VLI7350 Novotná Jana Slavia Liberec orienteering C 2058476 80 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 80 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 80 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8966 80 Kč
19N1002 Westin Lenka (NOR) Porsgrunn OL 997892 80 Kč
FYD7299 Macháčková Michaela Jizerský klub OB Frýdlant C 8328 80 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 80 Kč
4.00 km, 14 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 80 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 80 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 80 Kč
FYD6952 Würzová Kateřina Jizerský klub OB Frýdlant C 515004 80 Kč
SMR6950 Rychterová Dana SNS Smržovka C 7203339 80 Kč
CHA6250 Čechlovská Jana OK Chrastava C 8175 80 Kč
TUV6851 Sokolářová Jitka SOK TJ Turnov C 411412 80 Kč
LDC6850 Patzeltová Beatrice KOB Děčín C 8345 80 Kč
3.60 km, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 80 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 80 Kč
LDC6451 Vlčková Jindra KOB Děčín C 8347 80 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 80 Kč
BOR6250 Jedličková Zdena OK Jiskra Nový Bor C 8423 80 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 80 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 80 Kč
NNN1007 Koudelková Jana Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 410719 80 Kč
3.30 km, 12 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 51795 80 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 80 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 80 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 80 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8168 80 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 80 Kč
3.10 km, 11 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 80 Kč
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 80 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 80 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 80 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 80 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 80 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8553 80 Kč
2.90 km, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 80 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 80 Kč
LLI4851 Kubíková Hela LOK-o Liberec C 8242 80 Kč
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 80 Kč
LLI4451 Krausová Marie LOK-o Liberec C 51214 80 Kč
CHA4951 Vokálová Pavla OK Chrastava C 8158 80 Kč
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 80 Kč
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 80 Kč
2.70 km, 7 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 50 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor C 438039 50 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 50 Kč
TUR0501 Houžvička David OOB TJ Turnov C 1403062 50 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava C 2059763 50 Kč
CHA0501 Kučera Filip OK Chrastava C 4213 50 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov C 8020 50 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 8550 50 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035718 50 Kč
TJN0602 Hubáček David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056269 50 Kč
TJN0500 Rokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049534 50 Kč
TJN0504 Sýkora Oliver OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073664 50 Kč
JEN0503 Hoetzel Hugo OB Jenišovice C 2060291 50 Kč
1.90 km, 6 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0704 Trávníček Lukáš Slavia Liberec orienteering C 2073700 45 Kč
STB0600 Lajtkep Jakub TJ Stadion Nový Bor C 49985 45 Kč
JEN0502 Žerava František OB Jenišovice C 2060292 45 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering C 4402224 45 Kč
CHA0604 Sychra Marek OK Chrastava C 4403312 45 Kč
CHA0702 Klust Jan OK Chrastava C 2070858 45 Kč
NNN1001 Daníček Dominik Neregistrovaní zapůjčit 75 Kč
NNN1002 Černý Jan Neregistrovaní zapůjčit 75 Kč
NNN1003 Lach Tomáš Neregistrovaní zapůjčit 75 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 45 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682376 45 Kč
TJN0803 Zaňka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067312 45 Kč
VLI1xx1 Maškarinec Marek Slavia Liberec orienteering 207860 45 Kč
3.10 km, 10 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering C 2049579 50 Kč
HOR0402 Kolátor Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2049536 50 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec B 9101104 50 Kč
LLI0300 Hejna Hynek LOK-o Liberec C 682626 50 Kč
VLI0302 Ekert Tomáš Slavia Liberec orienteering C 2078461 50 Kč
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice B 7780 50 Kč
JEN0302 Žerava Cyril OB Jenišovice C 2060290 50 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 50 Kč
LLI0400 Rind Matyáš LOK-o Liberec C 2060282 50 Kč
TUV0308 Mellan Jonáš SOK TJ Turnov B 888622 50 Kč
VLI0300 Novotný Jaromír Slavia Liberec orienteering C 2058474 50 Kč
BOR0403 Kašpar Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 448932 50 Kč
BOR0402 Kašpar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 448931 50 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 4377 50 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 50 Kč
NNN1004 Hafynets Olexandr Neregistrovaní zapůjčit 80 Kč
NNN1005 Machačný Jan Neregistrovaní zapůjčit 80 Kč
NNN1006 Smutný Jan Neregistrovaní zapůjčit 80 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 50 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056302 50 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056291 50 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027207 50 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398971 50 Kč
TJN0305 Žukov Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067345 50 Kč
VLI1xx3 Maškarinec Štěpán Slavia Liberec orienteering 49962 50 Kč
3.70 km, 9 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0102 Hořák Jaroslav LOK-o Liberec C 2032134 50 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 50 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 50 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice B 7200597 50 Kč
TUV0203 Hájek Kryštof SOK TJ Turnov B 886280 50 Kč
TUV0212 Jirman Filip SOK TJ Turnov C 231522 50 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 50 Kč
JEN0101 Zabořil Vojta OB Jenišovice C 51543 50 Kč
CHA0200 Brand Adam OK Chrastava C 331464 50 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava B 436431 50 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava C 2049595 50 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 2053509 50 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 7201763 50 Kč
BOR0101 Vávra Pavel OK Jiskra Nový Bor B 4369 50 Kč
LLI0202 Burgr Jan LOK-o Liberec C 2070859 50 Kč
LLI0201 Paroulek Lukáš LOK-o Liberec C 253135 50 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2045202 50 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398985 50 Kč
TJN0107 Rokos Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027215 50 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032159 50 Kč
5.60 km, 14 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 80 Kč
CHA9904 Bek Ondřej OK Chrastava B 2049592 80 Kč
CHA0000 Galbavý Matěj OK Chrastava B 2059764 80 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy B 2053518 80 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové B 207870 80 Kč
6.30 km, 19 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 1398996 80 Kč
SMR9800 Rychtera Ivan SNS Smržovka 1007552 80 Kč
LLI9800 Marek Lukáš LOK-o Liberec C 2070805 80 Kč
LLI9801 Košek Jan LOK-o Liberec C 253141 80 Kč
6.20 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 500568 80 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 887930 80 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 7200375 80 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 80 Kč
TUR9002 Hyka Jan OOB TJ Turnov C 410746 80 Kč
VLI6300 Petr Josef Slavia Liberec orienteering C 8287 80 Kč
LDC8700 Vlček Petr KOB Děčín C 8348 80 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 80 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 80 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 80 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 80 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 80 Kč
CHA8201 Veselý Marek OK Chrastava C 8066 80 Kč
CHA9704 Hlubuček Tomáš OK Chrastava B 5176 80 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 80 Kč
DOK7300 Šmol Marcel OK Doksy C 2053516 80 Kč
DOK7600 Synek Marcel OK Doksy C 2056288 80 Kč
SMR7902 Pesničák Jan SNS Smržovka C 8266 80 Kč
LTP9405 Hulha Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682116 80 Kč
BOR8202 Lepšík Petr OK Jiskra Nový Bor C 515133 80 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 887936 80 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8524 80 Kč
LLI8300 Křenek Tomáš LOK-o Liberec C 1409872 80 Kč
KON7931 Krtička Jan KOB Konice C 2067929 80 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9261 80 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 80 Kč
TUR7703 Cerha Milan OOB TJ Turnov C 1007531 80 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 80 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 80 Kč
VSP7403 Jirásek Milan USK Praha C 51747 80 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 1550616 80 Kč
EKP8806 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha C 2078484 80 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9000 80 Kč
7.50 km, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8005 Švihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 500263 80 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 80 Kč
DOK8400 Francke Jan OK Doksy C 688312 80 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 80 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 80 Kč
VLI8901 Kobr Tomáš Slavia Liberec orienteering C 1969696 80 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 80 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 80 Kč
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 7201206 80 Kč
TUR8402 Brož Marek OOB TJ Turnov C 887618 80 Kč
CHT8501 Drahokoupil Aleš OOB SK Chrast R 899165 80 Kč
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka C 995876 80 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 80 Kč
CHA7203 Schröter Pavel OK Chrastava C 301545 80 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 80 Kč
CHA9105 Vejstrk Daniel OK Chrastava C 2049588 80 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 8188 80 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 80 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 1155115 80 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 2078454 80 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha C 2031357 80 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 80 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy A 888634 80 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 80 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor A 7667667 80 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor R 7003001 80 Kč
BOR9008 Pávek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8466 80 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové R 2045215 80 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec E 7003006 80 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 80 Kč
LTP9802 Matějka Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200336 80 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering C 1302790 80 Kč
EKP9205 Hlaváč Jaroslav VŠTJ Ekonom Praha C 2067975 80 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 80 Kč
6.70 km, 19 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 80 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 80 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 80 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 80 Kč
VLI7600 Ekert Vladimír Slavia Liberec orienteering C 2058477 80 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 80 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 80 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 80 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 7201775 80 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 80 Kč
5.90 km, 14 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 80 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 80 Kč
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 80 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 80 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 80 Kč
CHA7302 Sychra Zdeněk OK Chrastava C 2085623 80 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 0000896967 80 Kč
BOR7200 Svoboda Jan OK Jiskra Nový Bor C 8536 80 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 80 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 80 Kč
FYD6400 Macháček Aleš Jizerský klub OB Frýdlant C 8333 80 Kč
5.50 km, 15 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 80 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav LOK-o Liberec C 682678 80 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 80 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 80 Kč
44C7000 Tomandl Jan Neregistrovaní borci 232352 80 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 8486 80 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 80 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897351 80 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8185 80 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 80 Kč
VLI6803 Žukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 80 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 80 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 80 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 80 Kč
LTP6502 Würz Jiří OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7204992 80 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 80 Kč
5.10 km, 17 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 80 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 80 Kč
SMB6301 Šubrt Pavel SKOB Mladá Boleslav C 7703 80 Kč
LDC6401 Vlček Petr KOB Děčín C 435220 80 Kč
CHA6300 Kavalek Miroslav OK Chrastava C 8176 80 Kč
LLI5901 Hoidekr Pavel LOK-o Liberec C 51209 80 Kč
TUR6100 Mareš Hynek OOB TJ Turnov C 2067342 80 Kč
BOR6502 Mašek Petr OK Jiskra Nový Bor C 7765 80 Kč
LLI6301 Melichar Jaromír LOK-o Liberec C 8503 80 Kč
NNN1010 Francke Karel Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 80 Kč
4.60 km, 14 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 80 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 80 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 80 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 80 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 2080917 80 Kč
TUR5601 Holas Vladimír OOB TJ Turnov C 8219 80 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 80 Kč
LTP6001 Hulha Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52927 80 Kč
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 80 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 80 Kč
19N1003 Westin Kjell (NOR) Porsgrunn OL 99 78 61 80 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682076 80 Kč
4.10 km, 14 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 80 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 7778 80 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 80 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 80 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 8155 80 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 80 Kč
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 80 Kč
LJN5301 Šikola Alexej OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 446348 80 Kč
3.60 km, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT5001 Babický Tomáš KrOB Rozmarýn Litoměřice C 8890 80 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 80 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 80 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 80 Kč
LLI4702 Peterka Josef LOK-o Liberec C 51204 80 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Mladá Boleslav C 7718 80 Kč
JEN4801 Grosman Pavel OB Jenišovice C 7787 80 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 7777 80 Kč
TUR4949 Tvrdek Vojtěch OOB TJ Turnov C 51283 80 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 80 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 49885 80 Kč
3.30 km, 12 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4000 Štrojsa Josef KOB Kamenický Šenov C 682601 80 Kč
LLI4502 Lukáš Zdeněk LOK-o Liberec C 8243 80 Kč
LLI4501 Kraus Jan LOK-o Liberec C 51213 80 Kč
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 80 Kč
TUR4301 Folprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 80 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 80 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 4132 80 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 8552 80 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 80 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 80 Kč
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 80 Kč
TUV4301 Zakouřil Václav SOK TJ Turnov C 8324 80 Kč
2.70 km, 6 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov C 1403056 45 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 45 Kč
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 682506 45 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 45 Kč
VLI1051 Trávníčková Eliška Slavia Liberec orienteering C 4411239 45 Kč
TUR0952 Houžvičková Kateřina OOB TJ Turnov C 1403064 45 Kč
CHA0802 Sychra Šimon OK Chrastava C 4403303 45 Kč
CHA0700 Kučera Radek OK Chrastava C 4403301 45 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava 4403314 45 Kč
CHA0754 Krtičková Ester OK Chrastava C 8908 45 Kč
CHA1150 Slavíková Anna OK Chrastava 4403315 45 Kč
VLI1111 Horáček Jáchym Slavia Liberec orienteering C 4402235 45 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 9394 45 Kč
VLI0953 Hrdá Kristýna Slavia Liberec orienteering C 434599 45 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec C 9082 45 Kč
BOR0600 Svoboda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4371 45 Kč
VLI0654 Štrynclová Johanka Slavia Liberec orienteering C 4402221 45 Kč
VLI0806 Štryncl Vilda Slavia Liberec orienteering C 4402220 45 Kč
FYD0951 Čabanová Eva Jizerský klub OB Frýdlant půjčit 45 Kč
TJN1100 Berka Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8252 45 Kč
TJN0850 Pavlova Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070803 45 Kč
TJNxxx4 Nožička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408034 45 Kč
TJNxxx3 Nožičková Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408036 45 Kč
TJN0800 Vokurka Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 0 45 Kč
TJN1000 Vokurka Václav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 0 45 Kč
TJNxxx1 Zappoví Elizabeth OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408037 45 Kč
VSP0952 Jirásková Laura USK Praha C 52266 45 Kč
VSP1150 Jirásková Mia USK Praha C 9101188 45 Kč
LLI0852 Nejedlová Karolína LOK-o Liberec C 2088712 45 Kč
SMRxxx2 Rolný Jakub SNS Smržovka zapůjčit 75 Kč
VLIxxx4 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering 8307 45 Kč
JEN0701 Hoetzel Jiří OB Jenišovice C 45 Kč
NNN1011 Bartůněk Matyáš Neregistrovaní zapůjčit 75 Kč
SMR1xx1 Honsová Magda SNS Smržovka 8268 45 Kč
SMR2xx1 Honsová Andrea SNS Smržovka 8269 45 Kč
2.80 km, 9 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7351 Karpíšková Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice 232494 50 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 50 Kč
DLT5151 Nedvídková Jitka KrOB Rozmarýn Litoměřice C 5991 50 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 50 Kč
STB6701 Dolejší Miloš TJ Stadion Nový Bor C 52907 50 Kč
92X0600 Blín Jonáš OB Jizerky 2051478 50 Kč
VLI7455 Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 50 Kč
CHA7550 Švorcová Lenka OK Chrastava 2084436 50 Kč
CHA7551 Danková Irena OK Chrastava C 2070830 50 Kč
CHA7950 Kučerová Lucie OK Chrastava 2084434 50 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava 2084432 50 Kč
LLI7450 Rindová Kateřina LOK-o Liberec C 2060286 50 Kč
TUV7253 Hladíková Jana SOK TJ Turnov C 411538 50 Kč
TUR5750 Holasová Jaroslava OOB TJ Turnov C 8207 50 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice 7200340 50 Kč
BOR0106 Tymeš Jan OK Jiskra Nový Bor C 4416 50 Kč
BOR7950 Neradová Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8501 50 Kč
BOR7958 Votýpková Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8514 50 Kč
LLI7252 Melicharová Barbora LOK-o Liberec C 51203 50 Kč
NNN1008 Franckeová Líba Neregistrovaní zapůjčit 80 Kč
NNN1009 Šimunková Martina Neregistrovaní zapůjčit 80 Kč
FYD0151 Čabanová Lenka Jizerský klub OB Frýdlant půjčit 50 Kč
TJN7652 Růtová Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067314 50 Kč
TJNxxx2 Šklíba David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2059760 50 Kč
VRL8254 Poláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331655 50 Kč
SMRxxx3 Hanajová Zuzana SNS Smržovka zapůjčit 80 Kč
SMRxxx4 Čajánek Ondřej SNS Smržovka zapůjčit 80 Kč
LTP9703 Juren Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice 50 Kč
TJNxx1x Štemberová Iva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 416039 50 Kč
5.40 km, 14 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6953 Hořáková Petra LOK-o Liberec C 8547 50 Kč
TUR6457 Švarcová Lenka OOB TJ Turnov C 682110 50 Kč
92X7701 Pešík Michal OB Jizerky 2025338 50 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 50 Kč
1ZX6800 Karpíšek Tomáš Tomzteplic 420432 50 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 50 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2084444 50 Kč
CHA8150 Poláková Veronika OK Chrastava 8186 50 Kč
CHA7852 Štveráková Monika OK Chrastava C 2059761 50 Kč
CHA7301 Štverák Jan OK Chrastava C 2059762 50 Kč
LLI7400 Rind Pavel LOK-o Liberec C 2060283 50 Kč
TUR7702 Heřmánek Michal OOB TJ Turnov C 51124 50 Kč
BOR8101 Balák Otakar OK Jiskra Nový Bor C 8525 50 Kč
LLI7500 Burgr Jan LOK-o Liberec C 51202 50 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 50 Kč
LLI7100 Nejedlo David LOK-o Liberec C 1414510 50 Kč
LLI7350 Nejedlová Lucie LOK-o Liberec C 2088713 50 Kč
SMRxxx1 Rolná Jana SNS Smržovka 428212 50 Kč
LLI5903 Košek Ladislav LOK-o Liberec C 410732 50 Kč
NNN1012 Bartůněk Aleš Neregistrovaní zapůjčit 80 Kč
4.40 km, 13 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN7350 Berková Květa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232629 0 Kč
TJN6150 Jermanová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425590 0 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 307418 0 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 0 Kč
TJN6500 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416839 0 Kč
TJN6952 Picková Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416843 0 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 0 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 0 Kč
TJN7000 Rydl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7750 0 Kč
TJN6850 Rydlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7726 0 Kč
TJN5605 Táborský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8250 0 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253145 0 Kč
TJN7950 Vokurková Marta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253111 0 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2017687 0 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 0 Kč
celkem přihlášených: 509, vklad: 33110 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.