Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
25.10.2015
Místo konání:
Všeň
Pořadatel:
TUV - SOK TJ Turnov
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P2     T4     TUV-jen členi    
2.00 km, 10 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OKP0550 Vanková Anna SK OK 24 Praha C 887947 55 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov C 1403055 55 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov C 1403057 55 Kč
EKP0551 Pecková Tereza VŠTJ Ekonom Praha C 51600 55 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 55 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor C 2019212 55 Kč
CHA0552 Houdová Veronika OK Chrastava C 2070843 55 Kč
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 51532 55 Kč
BOR0550 Sochová Anna OK Jiskra Nový Bor C 4386 55 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor C 4124 55 Kč
BOR0554 Stehlíková Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4370 55 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085580 55 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070854 55 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682375 55 Kč
TJN0554 Zoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408034 55 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov C 888626 83 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov C 411518 83 Kč
1.30 km, 7 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering C zapůjčit 80 Kč
VLI0750 Ekertová Jana Slavia Liberec orienteering C 4411246 40 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov C 1403056 40 Kč
VLI0652 Heczková Anna Slavia Liberec orienteering C 7752 40 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov C 8080 40 Kč
24C0650 Andrade Miriam OK Vršovice 2800322 40 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava C 2084446 40 Kč
CHA0751 Klustová Tereza OK Chrastava C 2070848 40 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 40 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 2067682 40 Kč
BOR0652 Koudelková Eliška OK Jiskra Nový Bor C 2067681 40 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4359 40 Kč
FYD0650 Resslová Veronika Jizerský klub OB Frýdlant půjčit 40 Kč
TJN0761 Adamcová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2056300 40 Kč
TJN0750 Baloghová Mile OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073663 40 Kč
TJN0950 Míková Sofie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069077 40 Kč
TJN0850 Pavlova Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070803 40 Kč
TJN0951 Růtová Amálka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408041 40 Kč
TJN0751 Vajskebrová Petra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067315 40 Kč
2HX0800 Ellederová Eva VSK Humanita Praha zapůjčit 80 Kč
TUV0551 Jacyšina Andrea SOK TJ Turnov C 40 Kč
TUV0752 Mullerová Markéta SOK TJ Turnov C 40 Kč
TUV0953 Zuzánková Karolína SOK TJ Turnov 40 Kč
TUV0998 Tomášková Matilda SOK TJ Turnov C 40 Kč
2.20 km, 10 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0450 Karpíšková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232915 55 Kč
STB0499 Průšková Tereza TJ Stadion Nový Bor C 446324 55 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 886252 55 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering B 2078460 55 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov C 1403054 55 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering B 2043610 55 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering C 2080991 55 Kč
TUR0351 Kyselová Adéla OOB TJ Turnov C 51224 55 Kč
LLI0450 Marková Hana LOK-o Liberec B 2060281 55 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava C 2049590 55 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava C 436428 55 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 55 Kč
VSP0352 Berounská Adéla USK Praha C 7202884 55 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha B 2021830 55 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha C 2021847 55 Kč
BOR0453 Rumlenová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 4367 55 Kč
JEN0452 Menclová Anna OB Jenišovice 2060292 55 Kč
FYD0450 Čabanová Tereza Jizerský klub OB Frýdlant C 8327 55 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 425585 55 Kč
DOK0450 Synková Barbora OK Doksy C 2053515 55 Kč
TJN0355 Mrkvičková Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069097 55 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2085567 55 Kč
TJN0450 Zaňková Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069089 55 Kč
LLI0350 Nejedlová Josefína LOK-o Liberec C 2800308 55 Kč
VSP0457 Nosková Barbora USK Praha C 2058488 83 Kč
2.50 km, 12 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering B 2049578 55 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 55 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov B 2035709 55 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 52925 55 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 2078462 55 Kč
PHK0251 Mašatová Eliška OK 99 Hradec Králové C 425518 55 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 55 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 2032180 55 Kč
VLI0150 Balatková Barbora Slavia Liberec orienteering C 2073665 55 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 55 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava C 2070839 55 Kč
CHA0253 Jeřábková Andrea OK Chrastava C 8181 55 Kč
CHA0254 Lišková Adélka OK Chrastava C 2049599 55 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2021832 55 Kč
VSP0256 Berounská Anna USK Praha C 7202895 55 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 331064 55 Kč
VSP0250 Titzová Adéla USK Praha B 2035748 55 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 55 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor C 4372 55 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 7201779 55 Kč
TJN0150 Baloghová Lída OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 55 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7201759 55 Kč
TJN0254 Hornychová Karolína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232506 55 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056303 55 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035701 55 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035725 55 Kč
TJN0156 Stuchlíková Katka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067341 55 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053560 55 Kč
TJN0154 Vančurová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069078 55 Kč
VSP0255 Nosková Klára USK Praha C 2058493 83 Kč
2.40 km, 13 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 80 Kč
TUR0051 Hájková Anna OOB TJ Turnov C 7782 80 Kč
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 80 Kč
ROU9951 Kyselová Nela SKOB Roudnice nad Labem C 434804 80 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 436447 80 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha B 2021848 80 Kč
BOR9957 Jeřábková Ema OK Jiskra Nový Bor C 1333177 80 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec C 7204974 80 Kč
DOK0051 Stránská Dominika OK Doksy C 2056239 80 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 303919 80 Kč
VSP0052 Ježková Jitka USK Praha C 120 Kč
2.60 km, 16 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov C 231929 80 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 1403419 80 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec A 2056306 80 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 80 Kč
54X9850 Fraňková Alexandra OK Lesapáni zapůjčit 120 Kč
TJN9852 Knížková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059727 80 Kč
TJN9750 Žuchová Daniela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2020749 80 Kč
2.70 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 80 Kč
DLT8750 Kalinová Lucie KrOB Rozmarýn Litoměřice C 301543 80 Kč
VLI8152 Loosová Lenka Slavia Liberec orienteering C 2058470 80 Kč
SMB9051 Pološčuková Lucie SKOB Mladá Boleslav C 49977 80 Kč
PEN8950 Vydrová Markéta OK RECO Sport C 8180 80 Kč
LLI7551 Peterková Viktorie LOK-o Liberec C 51205 80 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 80 Kč
TUR8852 Sehnalová Tereza OOB TJ Turnov C 51825 80 Kč
24C7550 Andrade Milena OK Vršovice 2081371 80 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 8062 80 Kč
CHA8050 Lankašová Barbora OK Chrastava C 4212 80 Kč
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 80 Kč
FYD9451 Würzová Anna Jizerský klub OB Frýdlant C 515182 80 Kč
46X8800 Jurgová Martina Krutě Kruté Krůty 2087707 80 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 80 Kč
LLI8450 Křenková Geislerová Blanka LOK-o Liberec C 51207 120 Kč
3.20 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 80 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 80 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 1398538 80 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 80 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 80 Kč
VRB9499 Haltof Ewa Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 1436949 80 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov A 1403414 80 Kč
EKP8259 Kalinová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 515409 80 Kč
EKP8461 Mikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2061773 80 Kč
MBM8282 Mesiarkinová Kamila O-mikron C 7200319 80 Kč
EKP8457 Louková Tereza VŠTJ Ekonom Praha C zapůjčit 120 Kč
SMR8451 Hanajová Káťa SNS Smržovka C 428294 80 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 80 Kč
TUR7959 Sedláčková Martina OOB TJ Turnov C 53816 80 Kč
TUR9755 Nejezchlebová Barbora OOB TJ Turnov A 231920 80 Kč
EKP8756 Trčková Helena VŠTJ Ekonom Praha C 2087687 80 Kč
TUR9951 Nejezchlebová Martina OOB TJ Turnov B 8223 80 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200344 80 Kč
PGP8852 Smolková Kateřina SK Praga C 53556 80 Kč
PGP8658 Tichovská Martina SK Praga E 920677 80 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 7710 80 Kč
BOR8850 Šákrová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 8481 80 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 80 Kč
SJC8951 Soukupová Lucie Sportcentrum Jičín C 0000051180 80 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 80 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 80 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 80 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 80 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 80 Kč
TJN8951 Novotná Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8263 80 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 80 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 80 Kč
SCP9050 Černá Eliška OK Sparta Praha C 2088205 120 Kč
3.10 km, 17 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 80 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 53546 80 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 80 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 80 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 80 Kč
51C7750 Hřebíková Radka RAPAMAVI Satalice 2080970 80 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 80 Kč
TJN7950 Vokurková Marta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253111 80 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 120 Kč
2.50 km, 16 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 80 Kč
VLI7351 Žuková Marcela Slavia Liberec orienteering C 8293 80 Kč
44C7550 Tomandlová Radka Neregistrovaní borci zapůjčit 120 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 80 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 80 Kč
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 80 Kč
TUR7450 Vřešťálová Lucie OOB TJ Turnov C 7205025 80 Kč
VLI7350 Novotná Jana Slavia Liberec orienteering C 2058476 80 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 80 Kč
UVP Jasna Kohoutová Slovan Praha 80 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 80 Kč
SOB7451 Šašková Petra SOBSA C 4186 80 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 80 Kč
CHA7051 Bartáková Eva OK Chrastava C 331779 80 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 51533 80 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 80 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 80 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 80 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 80 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 80 Kč
BOR7151 Svobodová Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8519 80 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 80 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 80 Kč
JEN7152 Žeravová Markéta OB Jenišovice C 2060293 80 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 80 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 80 Kč
DOB7451 Kubcová Lenka KOB Dobruška C 7258 80 Kč
TJN7150 Hornychová Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070802 80 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 80 Kč
VLI7250 Zápotocká Anna Slavia Liberec orienteering C 51217 120 Kč
VSP7261 Nosková Pavla USK Praha C 2058494 120 Kč
2.40 km, 13 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 80 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 80 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 80 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 80 Kč
TUR6851 Nejezchlebová Ivana OOB TJ Turnov C 305984 80 Kč
ROU6650 Svobodová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2043618 80 Kč
ROU7050 Kyselová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2043619 80 Kč
45X7050 Hlavatá Pavla PAT Praha 253812 80 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 80 Kč
CHA6550 Gorčicová Ivana OK Chrastava C 8179 80 Kč
CHA6250 Čechlovská Jana OK Chrastava C 8175 80 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 80 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 80 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051490 80 Kč
BOR6999 Úlehlová Monika OK Jiskra Nový Bor 320310 80 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 0000009932 80 Kč
FYD6952 Würzová Kateřina Jizerský klub OB Frýdlant C 515004 80 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 80 Kč
TJN6850 Rydlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7726 80 Kč
TJN6952 Picková Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416843 80 Kč
2.50 km, 12 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 80 Kč
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 2085634 80 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 80 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232914 80 Kč
ODV6350 Hartlová Blanka TJ Aero Odolena Voda C 51356 80 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8464 80 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 80 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 80 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 80 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 307418 80 Kč
2.10 km, 12 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 80 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 80 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8162 80 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 80 Kč
JEN5651 Kadečková Jana OB Jenišovice C 411563 80 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 80 Kč
2.00 km, 11 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 80 Kč
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 80 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 80 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 80 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 80 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8553 80 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 80 Kč
JEN5252 Hatašová Hana OB Jenišovice 411628 80 Kč
JEN5452 Havlová Jaroslava OB Jenišovice C 4631 80 Kč
TJN5452 Lukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8259 80 Kč
2.00 km, 11 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 80 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 80 Kč
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 80 Kč
LLI4451 Krausová Marie LOK-o Liberec C 51214 80 Kč
CHA4951 Vokálová Pavla OK Chrastava C 8158 80 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 80 Kč
PGP4451 Dvořáková Ladislava SK Praga C 52096 80 Kč
2.00 km, 10 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 55 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor C 438039 55 Kč
TUR0604 Vřešťál Antonín OOB TJ Turnov C 1403051 55 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 55 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov C 1403061 55 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov C 8020 55 Kč
SOB0501 Šašek Martin SOBSA C 53026 55 Kč
CHA0501 Kučera Filip OK Chrastava C 4213 55 Kč
CHA0702 Klust Jan OK Chrastava C 2070858 55 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava C 2059763 55 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 55 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha C 232246 55 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 55 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 55 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha C 2021829 55 Kč
BOR0504 Blažkovan Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4399 55 Kč
BOR0549 Sork Dominik OK Jiskra Nový Bor 4125 55 Kč
BOR0500 Vávra Jan OK Jiskra Nový Bor C 4389 55 Kč
JEN0503 Hoetzel Hugo OB Jenišovice C 2060291 55 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035718 55 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067316 55 Kč
TJN0601 Míka Bertík OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067319 55 Kč
TJN0500 Rokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049534 55 Kč
TJN0503 Saur Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070851 55 Kč
TJN0504 Sýkora Oliver OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073664 55 Kč
TJN0502 Vajskebr Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070807 55 Kč
TUV0601 Veselý Václav SOK TJ Turnov C 83 Kč
TUV0701 Tomášek Prokop SOK TJ Turnov C 83 Kč
1.30 km, 7 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB0600 Lajtkep Jakub TJ Stadion Nový Bor C 49985 40 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 51232 40 Kč
VLI0501 Maškarinec Marek Slavia Liberec orienteering C 207860 40 Kč
TUR0702 Šálek Richard OOB TJ Turnov C 1403060 40 Kč
VLI0808 Novotný Dalibor Slavia Liberec orienteering C 4402232 40 Kč
TUR0704 Mertlík Vojtěch OOB TJ Turnov C 1403059 40 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov C 888638 40 Kč
VLI0704 Trávníček Lukáš Slavia Liberec orienteering C 2073700 40 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering C 302695 40 Kč
CHA0604 Sychra Marek OK Chrastava C 2084447 40 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava 2084445 40 Kč
VSP0802 Folprecht Lukáš USK Praha C 2058490 40 Kč
VLI0705 Podhorný Ondřej Slavia Liberec orienteering C 4411240 40 Kč
BOR0700 Vávra Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 4415 40 Kč
JEN0701 Hoetzel Jiří OB Jenišovice C 2085629 40 Kč
JEN0801 Kadečka David OB Jenišovice C 7790 40 Kč
JEN0502 Žerava František OB Jenišovice C zapůjčit 80 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 40 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682376 40 Kč
TJN0803 Zaňka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067312 40 Kč
2HX0600 Elleder David VSK Humanita Praha zapůjčit 80 Kč
TUV0802 Bukvic Kryštof SOK TJ Turnov 40 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 40 Kč
2.20 km, 11 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering C 2049579 55 Kč
VLI0302 Ekert Tomáš Slavia Liberec orienteering C 2078461 55 Kč
VLI0304 Maškarinec Štěpán Slavia Liberec orienteering C 49962 55 Kč
VLI0300 Novotný Jaromír Slavia Liberec orienteering C 2058474 55 Kč
TUR0307 Mertlík Jakub OOB TJ Turnov C 1403058 55 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec B 9101104 55 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 443090 55 Kč
CHA0302 Henzl Pavel OK Chrastava C 2059765 55 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 55 Kč
CHA0303 Holan Petr OK Chrastava C 2070841 55 Kč
CHA0300 Husák Martin OK Chrastava C 8173 55 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 55 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha C 2032183 55 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 232616 55 Kč
BOR0402 Kašpar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 448931 55 Kč
BOR0403 Kašpar Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 448932 55 Kč
BOR0306 Šimánek Jakub OK Jiskra Nový Bor C 4387 55 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 4377 55 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 55 Kč
BOR0302 Socha Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 361279 55 Kč
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice B 7780 55 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 55 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085591 55 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056302 55 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056291 55 Kč
TJN1001 Tkáč Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408040 55 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398971 55 Kč
TJN0305 Žukov Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067345 55 Kč
TUV0308 Mellan Jonáš SOK TJ Turnov B 888622 83 Kč
VSP0409 Nosek Daniel USK Praha C 446366 83 Kč
2.40 km, 13 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 55 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 55 Kč
LLI0102 Hořák Jaroslav LOK-o Liberec C 2032134 55 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha B 218851 55 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 55 Kč
SOB0200 Šašek Adam SOBSA C zapůjčit 95 Kč
CHA0102 Rajn Filip OK Chrastava C 436414 55 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava B 436431 55 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava C 2049595 55 Kč
VSP0200 Kodejš Ondřej USK Praha C 2021827 55 Kč
VSP0101 Puchalský Jan USK Praha C 2021836 55 Kč
BOR0101 Vávra Pavel OK Jiskra Nový Bor B 4369 55 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice B 7200597 55 Kč
VRL0202 Mejsnar Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 55 Kč
VRL0103 Krampera Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425565 55 Kč
JEN0101 Zabořil Vojta OB Jenišovice C 51543 55 Kč
JEN0201 Mencl Jan OB Jenišovice 2060290 55 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 7201763 55 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy B 2053519 55 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 2053509 55 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2045202 55 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398985 55 Kč
TJN0107 Rokos Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027215 55 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032159 55 Kč
TUV0203 Hájek Kryštof SOK TJ Turnov B 886280 83 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín A 2056295 83 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 83 Kč
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA C 4188 83 Kč
2.60 km, 16 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové B 207870 80 Kč
CHA9904 Bek Ondřej OK Chrastava B 2049592 80 Kč
CHA0000 Galbavý Matěj OK Chrastava B 2059764 80 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha A 2020707 80 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy B 2053518 80 Kč
TJN0004 Pavel Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045201 80 Kč
3.60 km, 17 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9801 Košek Jan LOK-o Liberec C 253141 80 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 80 Kč
TJN9701 Žukov Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067343 80 Kč
3.60 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN9601 Kadečka Adam OB Jenišovice C 411527 80 Kč
3.20 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(59)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 500568 80 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 80 Kč
OKP6550 Valentová Helena SK OK 24 Praha C 52099 80 Kč
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 981819 80 Kč
OKP7750 Vanková Jana SK OK 24 Praha C 253129 80 Kč
VLI8601 Gruncl Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2080994 80 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 80 Kč
5BC7200 Kubíček Zdeněk OK Mnichovo Hradiště 51811 80 Kč
OKP5802 Čechmánek Vladimír SK OK 24 Praha C 51719 80 Kč
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682092 80 Kč
LLI8300 Křenek Tomáš LOK-o Liberec C 1409872 80 Kč
OKP9750 Nováková Adéla SK OK 24 Praha C 232750 80 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 80 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 80 Kč
OKP9100 Novák Libor SK OK 24 Praha C 426348 80 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 80 Kč
OKP5600 Šámal Václav SK OK 24 Praha C 436401 80 Kč
OKP6151 Šámalová Hana SK OK 24 Praha C 502090 80 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 80 Kč
LLI7501 Pecka Vlastimil LOK-o Liberec C 682640 80 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 80 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 80 Kč
TUR6602 Stárek Filip OOB TJ Turnov C 8218 80 Kč
CHA6200 Gorčica Pavel OK Chrastava C 8174 80 Kč
CHA9105 Vejstrk Daniel OK Chrastava C 2049588 80 Kč
CHA8201 Veselý Marek OK Chrastava C 8066 80 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 80 Kč
VSP5203 Polák Zdeněk USK Praha C 51740 80 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 51672 80 Kč
OKP6953 Nováková Marie SK OK 24 Praha C 51681 80 Kč
OKP6500 Himmel Petr SK OK 24 Praha C zapůjčit 120 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 80 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 80 Kč
BOR8905 Mareš Jan OK Jiskra Nový Bor C 8460 80 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8516 80 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 80 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 80 Kč
46X8500 Jurga Vojtěch Krutě Kruté Krůty 2087671 80 Kč
46X8900 Jurga Václav Krutě Kruté Krůty 2800296 80 Kč
JEN9703 Hájek Jan OB Jenišovice C 411526 80 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 80 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 80 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 80 Kč
DOK7600 Synek Marcel OK Doksy C 2056288 80 Kč
DOK7300 Šmol Marcel OK Doksy C 2053516 80 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 80 Kč
LTP9405 Hulha Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682116 80 Kč
LJN5301 Šikola Alexej OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 446348 80 Kč
TJN9502 Hájek Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 896978 80 Kč
TJN8400 Janata Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7200343 80 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8249 80 Kč
TJN8449 Kunc Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060256 80 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 232325 80 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232512 80 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51536 80 Kč
TJN9105 Večeřa Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232641 80 Kč
TJNxxx8 Kunc Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2059775 80 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9261 80 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 80 Kč
4.30 km, 23 kontrol
Rank. koef.: 1
(80)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 80 Kč
TUR9500 Nejman Stanislav OOB TJ Turnov A 330671 80 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov A 9101181 80 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 80 Kč
69X8500 Lužnický Jiří HO Humanita 7205016 80 Kč
LTP9802 Matějka Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200336 80 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 80 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering R 500290 80 Kč
VLI8901 Kobr Tomáš Slavia Liberec orienteering C 1969696 80 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 80 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 7092626 80 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 1003623 80 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 80 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 9705 80 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 2058464 80 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 53226 80 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 80 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 80 Kč
TUR8002 Oma Jakub OOB TJ Turnov C 800320 80 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 80 Kč
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 7201206 80 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 80 Kč
EKP9205 Hlaváč Jaroslav VŠTJ Ekonom Praha C 2067975 80 Kč
EKP8806 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha C 2078484 80 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha C 2031357 80 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 80 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 80 Kč
MBM8606 Šrubař Michal O-mikron C 2051488 80 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 80 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 515047 80 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446353 80 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 51558 80 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 80 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 51225 80 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 80 Kč
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka C 995876 80 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 80 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 80 Kč
92X7701 Pešík Michal OB Jizerky 2025338 80 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 80 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 1550616 80 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9650526 80 Kč
ALB8500 Sojka Lukáš OOB Albrechtice nad Orlicí C 7218 80 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 80 Kč
LLI7000 Marek Martin LOK-o Liberec C 2049593 80 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 80 Kč
CHA7203 Schröter Pavel OK Chrastava C 301545 80 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 7201775 80 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 8188 80 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 52284 80 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 80 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 80 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 80 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 80 Kč
KAM6501 Kozák Petr OK Kamenice C 51733 80 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín R 0000886513 80 Kč
SJC8005 Švihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 0000500263 80 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 80 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga E 887941 80 Kč
PGP8409 Šedivý Jan SK Praga E 1406172 80 Kč
KON7931 Krtička Jan KOB Konice C 2067929 80 Kč
EKP8401 Merenus Štěpán VŠTJ Ekonom Praha 1984420 80 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 80 Kč
LIT8202 Kučerka David KOB Litvínov C 8105 80 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 9201066 80 Kč
84S8900 Palfi Štefan (SVK) Klub OB ATU Košice zapůjčit 120 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 80 Kč
KAM9803 Hausenblas Šimon OK Kamenice A 361923 80 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 80 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 897360 80 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 80 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 80 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 80 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 80 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253145 80 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 80 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 886258 80 Kč
SMR7902 Pesničák Jan SNS Smržovka C 8266 120 Kč
EKP7705 Benda Lukáš VŠTJ Ekonom Praha C 2078483 120 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 120 Kč
3.60 km, 17 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 80 Kč
VLI7600 Ekert Vladimír Slavia Liberec orienteering C 2058477 80 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 80 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 80 Kč
SOB6901 Šašek Luděk SOBSA C 4189 80 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 80 Kč
VSP7602 Štrait Martin USK Praha C 410393 80 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 80 Kč
JEN7901 Kadečka Jakub OB Jenišovice C 2085628 80 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 80 Kč
2PX7900 Karásek Zbyněk PGP-PHI zapůjčit 120 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 120 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 120 Kč
DKP7912 Mencl Pavel Oddíl OB Kotlářka C 515416 120 Kč
3.20 km, 18 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR7301 Vřešťál Jan OOB TJ Turnov C 7205031 80 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 425587 80 Kč
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 80 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 7003010 80 Kč
CHA7302 Sychra Zdeněk OK Chrastava C 2085623 80 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 80 Kč
VSP7400 Titz Pavel USK Praha C 1398992 80 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 80 Kč
BOR7200 Svoboda Jan OK Jiskra Nový Bor C 8536 80 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 80 Kč
BOR7512 Spejchal Petr OK Jiskra Nový Bor C 8472 80 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 80 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 80 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 80 Kč
51C7400 Hřebík Pavel RAPAMAVI Satalice 2081372 80 Kč
JPV7307 Vláčil Daniel Oddíl OS SK Prostějov C 887622 80 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 80 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020748 80 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 80 Kč
TJN7100 Pavel Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070804 80 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 80 Kč
TJN7000 Rydl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7750 80 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 80 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2017687 80 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 120 Kč
3.10 km, 17 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 80 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 8486 80 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897351 80 Kč
VLI6803 Žukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 80 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 80 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 80 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 80 Kč
44C7000 Tomandl Jan Neregistrovaní borci 2090861 80 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 80 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 80 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 80 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 80 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 80 Kč
LTP6502 Würz Jiří OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7204992 120 Kč
VSP6910 Nosek Jan USK Praha C 446367 120 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8185 120 Kč
2.50 km, 16 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMB6301 Šubrt Pavel SKOB Mladá Boleslav C 7703 80 Kč
TUR6100 Mareš Hynek OOB TJ Turnov C 2067342 80 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 80 Kč
SCP6100 Vrabec Martin OK Sparta Praha C 51571 80 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 80 Kč
ODV6300 Hartl Zdeněk TJ Aero Odolena Voda C 52121 80 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 80 Kč
TJN6500 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416839 80 Kč
2.50 km, 16 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682076 80 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 80 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 80 Kč
TUR4949 Tvrdek Vojtěch OOB TJ Turnov C 51283 80 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 2080917 80 Kč
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 80 Kč
LTP6001 Hulha Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52927 80 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 80 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 80 Kč
TJN6001 Vitebský Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398973 80 Kč
2.10 km, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 80 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 8155 80 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 80 Kč
CHA5100 Barták Jiří OK Chrastava C 8161 80 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 80 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 7778 80 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 80 Kč
2.10 km, 12 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT5001 Babický Tomáš KrOB Rozmarýn Litoměřice C 8890 80 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 80 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 80 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Mladá Boleslav C 7718 80 Kč
LLI4501 Kraus Jan LOK-o Liberec C 51213 80 Kč
TUR4301 Folprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 80 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 80 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 80 Kč
JEN4801 Grosman Pavel OB Jenišovice C 7787 80 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 7777 80 Kč
JEN5002 Kadečka Jiří OB Jenišovice C 411580 80 Kč
FYD4900 Juřina Robert Jizerský klub OB Frýdlant C 8332 80 Kč
TJN4901 Lukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060202 80 Kč
2.00 km, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OKP4500 Šplíchal Jiří SK OK 24 Praha C 2087699 80 Kč
KAS4000 Štrojsa Josef KOB Kamenický Šenov C 682601 80 Kč
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 80 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 4132 80 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 8552 80 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 80 Kč
BOR3800 Venuš Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8426 80 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 80 Kč
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 80 Kč
1.30 km, 7 kontrol
(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0906 Vřešťál František OOB TJ Turnov C 1403052 40 Kč
VLI0854 Pechová Alena Slavia Liberec orienteering C 4402229 40 Kč
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering C 4402228 40 Kč
VLI1111 Horáček Jáchym Slavia Liberec orienteering C 4402235 40 Kč
VLI0950 Čalounová Klára Slavia Liberec orienteering C 4411233 40 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 40 Kč
TUR1006 Drahoňovský Jakub OOB TJ Turnov C 1403065 40 Kč
KRN1051 Pethsová Isabella KOS TJ Lokomotiva Krnov 51933 40 Kč
VLI1200 Matějů Eda Slavia Liberec orienteering C 7981 40 Kč
VLI1051 Trávníčková Eliška Slavia Liberec orienteering C 4411239 40 Kč
VLI0953 Hrdá Kristýna Slavia Liberec orienteering C 434599 40 Kč
VLI0811 Týfa Daniel Slavia Liberec orienteering C 4411236 40 Kč
VLI1150 Týfová Ella Slavia Liberec orienteering C 4411235 40 Kč
TUR0851 Blažková Karolína OOB TJ Turnov C 1403062 40 Kč
TUR0650 Blažková Petra OOB TJ Turnov C 1403063 40 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218782 40 Kč
2YX Štěpánka Raisrová Raisr 40 Kč
2YX1299 Soňa Raisrová Raisr 40 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 9394 40 Kč
LLI0901 Pecka Matěj LOK-o Liberec C zapůjčit 80 Kč
TUR0762 Ferbasová Matylda OOB TJ Turnov C 1403064 40 Kč
TUR0657 Vamberová Markéta OOB TJ Turnov C 1403053 40 Kč
CHA0654 Šírlová Zdeňka OK Chrastava C 2070834 40 Kč
CHA0802 Sychra Šimon OK Chrastava C 4403301 40 Kč
CHA0800 Houda Lukáš OK Chrastava C 2049586 40 Kč
CHA0700 Kučera Radek OK Chrastava C 4403302 40 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 40 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 40 Kč
BOR0600 Svoboda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4371 40 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 8550 40 Kč
BOR0900 Votýpka Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 4384 40 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 7776 40 Kč
JEN1100 Hoetzel Sven OB Jenišovice 2060294 40 Kč
FYD0950 Čabanová Eva Jizerský klub OB Frýdlant půjčit 40 Kč
EKP0961 Kalinová Ella VŠTJ Ekonom Praha C 515458 40 Kč
EKP1150 Kalinová Lisa VŠTJ Ekonom Praha C 40 Kč
DOK0850 Synková Elena OK Doksy C 2056280 40 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 7259 40 Kč
JPV0456 Vláčilová Barbora Oddíl OS SK Prostějov C 52859 40 Kč
TJNxxx4 Nožičková Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408032 40 Kč
TJNxxx6 Nožička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408031 40 Kč
TJN0900 Saur Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408033 40 Kč
TJNxxx7 Koňáková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408037 40 Kč
LLI0852 Nejedlová Karolína LOK-o Liberec C 2088712 40 Kč
2HX0900 Elleder Jan VSK Humanita Praha zapůjčit 80 Kč
TUV0651 Vařeková Anna SOK TJ Turnov C 40 Kč
TUV0951 Válková Karolína SOK TJ Turnov 40 Kč
TUV0851 Adamcová Pavlína SOK TJ Turnov 40 Kč
TUV1002 Adamec David SOK TJ Turnov 40 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín 2085566 40 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 40 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 2081382 40 Kč
TUV1199 Kvapilová Klára SOK TJ Turnov C 7707 40 Kč
2.20 km, 10 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7351 Karpíšková Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice 232494 45 Kč
DLT5151 Nedvídková Jitka KrOB Rozmarýn Litoměřice C 5991 45 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 45 Kč
STB6701 Dolejší Miloš TJ Stadion Nový Bor C 52907 45 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice 7200340 45 Kč
OKP0701 Vanka Matouš SK OK 24 Praha C zapůjčit 85 Kč
VLI0059 Bednaříková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2049577 45 Kč
SCP6151 Vrabcová Jindra OK Sparta Praha C 51570 45 Kč
83X Petr Maškarinec Mery 8307 45 Kč
83X9999 Hana Maškarincová Mery 4411248 45 Kč
24C7400 Andrade Telmo OK Vršovice 308380 45 Kč
PGP7152 Janasová Barbora SK Praga C 446439 45 Kč
1MX6850 Kyselová Lenka LAJM Voděrady zapůjčit 85 Kč
VLI7455 Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 45 Kč
CHA7651 Tomanicová Petra OK Chrastava 2084449 45 Kč
CHA7550 Švorcová Lenka OK Chrastava 2084436 45 Kč
CHA7001 Holan Petr OK Chrastava C 2084448 45 Kč
CHA7950 Kučerová Lucie OK Chrastava 2049591 45 Kč
CHA7551 Danková Irena OK Chrastava C 2070830 45 Kč
VSP7102 Beran Jiří USK Praha C zapůjčit 85 Kč
VSP7152 Kodejšová Alena USK Praha C 2061813 45 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha C 2021828 45 Kč
VSP7250 Kopecká Alena USK Praha C 2021849 45 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 45 Kč
VSP7463 Titzová Pavlína USK Praha C 2049522 45 Kč
BOR0106 Tymeš Jan OK Jiskra Nový Bor C 4416 45 Kč
BOR7958 Votýpková Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8514 45 Kč
BOR7950 Neradová Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8501 45 Kč
PGP8454 Voborská Jana SK Praga C 9332 45 Kč
FYD0150 Čabanová Lenka Jizerský klub OB Frýdlant půjčit 45 Kč
69X9050 Vojáčková Šárka HO Humanita zapůjčit 85 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice 440404 45 Kč
TJNxxx2 Nožičková Renata OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408036 45 Kč
TJNxxx3 Zaňka Tmáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408039 45 Kč
TJNxxx5 Kobrlová Gabriela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408038 45 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 45 Kč
TJN7652 Růtová Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067314 45 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 45 Kč
TJN7451 Vajskebrová Markéta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408033 45 Kč
CHA7201 Lipenský Robert OK Chrastava 8193 45 Kč
6UC6700 Sehnal Tomáš K.O.Poděbrady 2088723 45 Kč
2.60 km, 15 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
1ZX6800 Karpíšek Tomáš Tomzteplic 420432 80 Kč
LLI6953 Hořáková Petra LOK-o Liberec C 8547 80 Kč
LLI5903 Košek Ladislav LOK-o Liberec C 410732 80 Kč
VLI7102 Novotný Jiří Slavia Liberec orienteering C 2078464 80 Kč
TUR6457 Švarcová Lenka OOB TJ Turnov C 682110 80 Kč
VLI7750 Heczková Bohdana Slavia Liberec orienteering R 7200363 80 Kč
TUR8001 Gomzyk Andriy OOB TJ Turnov C 5521 80 Kč
TUR7702 Heřmánek Michal OOB TJ Turnov C 51124 80 Kč
1MX7100 Kysela Martin LAJM Voděrady 7204521 80 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava 2084450 80 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2084444 80 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 80 Kč
CHA8150 Poláková Veronika OK Chrastava 8186 80 Kč
VSP7461 Bártíková Irena USK Praha C 2070890 80 Kč
VSP7202 Kodejš Zdeněk USK Praha C 2021822 80 Kč
VSP0051 Kosíková Eliška USK Praha C 9101185 80 Kč
VSP6550 Kosíková Helena USK Praha C 9101184 80 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 80 Kč
BOR7412 Rejholec Michal OK Jiskra Nový Bor C 8518 80 Kč
JEN7501 Hoetzel Martin OB Jenišovice C 7788 80 Kč
LTP7202 Kruschina Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682112 80 Kč
JPV7757 Vláčilová Kateřina Oddíl OS SK Prostějov C 52857 80 Kč
TJN7351 Míková Markéta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411593 80 Kč
TJN7653 Pesničáková Kristýna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2085597 80 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 80 Kč
TJN7504 Skal Jaroslav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069076 80 Kč
2HX5650 Šeflová Eva VSK Humanita Praha 80 Kč
2HX5750 Zeithamlová Markéta VSK Humanita Praha 80 Kč
2HX8751 Strašrybková Eva VSK Humanita Praha 80 Kč
2HX8900 Šimáně Jaromír VSK Humanita Praha 80 Kč
2HX8750 Rathouská Michaela VSK Humanita Praha 80 Kč
2HX7500 Elleder Daniel VSK Humanita Praha 80 Kč
LLI7100 Nejedlo David LOK-o Liberec C 1414510 80 Kč
LLI7350 Nejedlová Lucie LOK-o Liberec C 2088713 80 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 120 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV0051 Mullerová Anna SOK TJ Turnov C 21645 0 Kč
TUV0204 Hallman Marek SOK TJ Turnov C 22779 0 Kč
TUV0212 Jirman Filip SOK TJ Turnov C 231522 0 Kč
TUV0214 Muller Ondra SOK TJ Turnov C 23777 0 Kč
TUV0351 Veselá Pavla SOK TJ Turnov C 0 Kč
TUV0405 Bičík Štěpán SOK TJ Turnov C 0 Kč
TUV6101 Bičík Miroslav SOK TJ Turnov 0 Kč
TUV6303 Smutný Martin SOK TJ Turnov C 5789 0 Kč
TUV6701 Ježek Josef SOK TJ Turnov 0 Kč
TUV6901 Veselý Pavel SOK TJ Turnov 0 Kč
TUV7001 Tomášek Ondřej SOK TJ Turnov C 0 Kč
TUV7251 Mellanová Veronika SOK TJ Turnov C 411597 0 Kč
TUV7250 Veselá Jitka SOK TJ Turnov 0 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 0 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 0 Kč
TUV7851 Tomášková Radka SOK TJ Turnov C 0 Kč
TUV8350 Švagerová Pavla SOK TJ Turnov C 22305 0 Kč
TUV8501 Horáček Matěj SOK TJ Turnov C 8067 0 Kč
TUV8551 Zítková Michaela SOK TJ Turnov C 0 Kč
TUV7100 Hallman Jiří SOK TJ Turnov 0 Kč
TUV6851 Sokolářová Jitka SOK TJ Turnov C 411616 0 Kč
TUV9601 Sokolář Ondřej SOK TJ Turnov C 411412 0 Kč
TUV9653 Smutná Kateřina SOK TJ Turnov C 411561 0 Kč
celkem přihlášených: 768, vklad: 51911 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.