Přihlášky závodu: Oblastní žebříček (První kufr)

Datum:
28.03.2015
Místo konání:
Tršice
Pořadatel:
UOL - SOB Olomouc
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21L     H21K     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P     T    
2.20 km, 7 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 50 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53652 50 Kč
KSU0550 Konečná Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053569 50 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering C 301698 50 Kč
ASU0699 Ondruchová Anna Magnus Orienteering C 0 50 Kč
ASU0698 Pazderníková Zdeňka Magnus Orienteering C 0 50 Kč
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 2035719 50 Kč
HLV0555 Bláhová Daniela KČT - OB Holešov C 53829 50 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava C 51195 50 Kč
2.40 km, 8 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc C 2020729 50 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc C 2020728 50 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 50 Kč
SSU0350 Hojgrová Tereza SK Severka Šumperk C 50 Kč
KON0355 Spurná Štěpánka KOB Konice C 307329 50 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443076 50 Kč
KSU0484 Skoumalová Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446428 50 Kč
KSU0464 Knyplová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446430 50 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446447 50 Kč
KSU0393 Tesařová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058487 50 Kč
KSU0363 Hlupá Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53659 50 Kč
KSU0353 Hegedüšová Viktorie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446409 50 Kč
PLU0354 Hartmannová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2051531 50 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 2061817 50 Kč
ASU0499 Vorlová Eva Magnus Orienteering C 406938 50 Kč
UOL0455 Hečová Veronika SOB Olomouc C 50 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2019215 50 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 50 Kč
UOL0351 Čásková Adéla SOB Olomouc C 50 Kč
3.30 km, 10 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0272 Kličková Anna KOB Konice C 515427 50 Kč
KSU0197 Hajduková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067338 50 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 50 Kč
UOL0156 Hálková Eliška SOB Olomouc B 428247 50 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk B 2035722 50 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 2027230 50 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc C zapůjčit 60 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc C zapůjčit 60 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc C zapůjčit 60 Kč
STE0254 Vysloužilová Tereza SK SKI-OB Šternberk C 2080968 50 Kč
5.20 km, 15 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 2073659 80 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446425 80 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering A 920661 80 Kč
UOL0050 Konečná Adéla SOB Olomouc C 2035727 80 Kč
ASU9998 Pazourová Tereza Magnus Orienteering C 920659 120 Kč
6.30 km, 17 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9771 Műllerová Kristýna KOB Konice B 49367 80 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice B 52722 80 Kč
KSU9888 Habigerová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053582 80 Kč
KSU9853 Švancárová Veronika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2011813 80 Kč
JPV9899 Soldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 1007537 80 Kč
STE9751 Dosedělová Klára SK SKI-OB Šternberk C 2060297 80 Kč
7.90 km, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CEL8679 Černohorská Anna TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52403 80 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 80 Kč
KRN8353 Sukeníková Zuzana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9454545 80 Kč
STH8351 Horňáková Hana SK Studenec C 9990 80 Kč
STH8451 Uvizlová Radka SK Studenec C 9081 80 Kč
ASU9392 Mátlová Pavlína Magnus Orienteering C 920693 80 Kč
VIC9191 Kršáková Marie OB Vizovice C 53887 80 Kč
VPM8450 Khulová Petra KOS Slavia Plzeň C 416122 80 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 80 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 80 Kč
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice B 8898 80 Kč
SSU6951 Kašparová Ivana SK Severka Šumperk C 2032169 80 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc A 682075 80 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 80 Kč
PTI9474 Vítková Lucie Sportovní klub Ptení C 8849 80 Kč
5.70 km, 14 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH7451 Siatková Silvie OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit 90 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 80 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 80 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 80 Kč
KSU7793 Smolíková Kateřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067339 80 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49418 80 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 80 Kč
KSU7070 Rozsívalová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443067 80 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 80 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 80 Kč
ASU7498 Šneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 80 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 80 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 80 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 80 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 80 Kč
STE7454 Urbanová Edita SK SKI-OB Šternberk C 52480 80 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 52535 80 Kč
VRB7373 Slavíková Lenka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067389 80 Kč
VRB7777 Svačinková Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436921 80 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 80 Kč
SSU7951 Matoušková Jana SK Severka Šumperk C 2025355 80 Kč
4.70 km, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH5950 Pavlíková Hana OOB TJ Zlaté Hory C 52658 80 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 80 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 80 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 80 Kč
KON6969 Vlachová Olga KOB Konice C doplní později 80 Kč
HLV6856 Končáková Katka KČT - OB Holešov C 416086 80 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 52586 80 Kč
KON5481 Sedláčková Hana KOB Konice C 52419 80 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 80 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 80 Kč
3.90 km, 15 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CEL5979 Černohorská Věra TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52402 80 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 80 Kč
HSU5350 Štáblová Jitka Horizont klub Šumperk C 52557 80 Kč
KVS5651 Trávníčková Jitka SKOB Kobra Vsetín C 2021856 80 Kč
2.20 km, 7 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2075670 50 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073736 50 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446437 50 Kč
KSU0515 Opravil Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073734 50 Kč
KON0537 Dvořák Štěpán KOB Konice C 2067321 50 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov C 682687 50 Kč
2.50 km, 9 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 50 Kč
ZPV0300 Hošťálek Ondřej KOB ZPV Prostějov C 206390 50 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov C 2051506 50 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice C 52718 50 Kč
JPV0303 Minx Oliver Oddíl OS SK Prostějov C 231357 50 Kč
KSU0404 Pavelka Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446448 50 Kč
KSU0402 Polášek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446419 50 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058480 50 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442865 50 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053547 50 Kč
UOL0400 Náhončík Jakub SOB Olomouc C 50 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov C 2061810 50 Kč
PLU0300 Novák Rostislav TJ SOKOL Plumlov C 53588 50 Kč
UOL0402 Čecháček Adam SOB Olomouc C zapůjčit 60 Kč
ASU0447 Bartášek Tomáš Magnus Orienteering C 416716 50 Kč
ODR0400 Král Jiří SKOB Odry C 49334 50 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering C 53112 50 Kč
STE0300 Cupal Petr SK SKI-OB Šternberk C 2027236 50 Kč
STE0400 Hájek Marek SK SKI-OB Šternberk C 2027237 50 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk C 2035728 50 Kč
CEL0400 Tomášek Adam TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301567 50 Kč
ZLH0401 Jedlička Radek OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit 90 Kč
4.40 km, 14 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov C 2075675 50 Kč
UOL0200 Chovanec Jan SOB Olomouc C zapůjčit 60 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 50 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 52746 50 Kč
JPV0111 Skopal Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 60 Kč
KSU0202 Reichl Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 50 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058486 50 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53649 50 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056308 50 Kč
PLU0101 Hartmann Matouš TJ SOKOL Plumlov B 2051507 50 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk C 1407427 50 Kč
JPV0101 Dadák Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2045211 50 Kč
STE0200 Hájek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2027240 50 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk B 2032192 50 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 50 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk C 2060295 50 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk B 2027218 50 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 2032142 50 Kč
CEL0100 Tomášek Ondřej TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301562 50 Kč
ZLH0101 Hastík Jakub OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit 90 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk C 2073721 80 Kč
6.30 km, 17 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH0000 Siatka Václav OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit 90 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 80 Kč
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 2020742 80 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 52549 80 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 80 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053541 80 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067337 80 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056281 80 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067336 80 Kč
KSU0013 Šafář Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 80 Kč
JPV9912 Honkyš Jan Oddíl OS SK Prostějov C 439233 80 Kč
ASU0043 Opravil Daniel Magnus Orienteering C 0 80 Kč
UOL9901 Vostál Dominik SOB Olomouc C 1400425 80 Kč
KON0013 Šudřich Tomáš KOB Konice C 2083419 80 Kč
JPV9919 Němeček Kryštof Oddíl OS SK Prostějov C 80 Kč
ZLH0001 Hudáček David OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit 130 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc A 682370 120 Kč
7.60 km, 20 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU9701 Vosáhlo Jan SK Severka Šumperk B 9005223 80 Kč
JPV9707 Honkyš Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 234582 80 Kč
KSU9707 Knypl Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067332 80 Kč
UOL9800 Mazanec Jakub SOB Olomouc C 2051499 80 Kč
JPV9800 Hubáček Filip Oddíl OS SK Prostějov B 301569 80 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering A 920686 80 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk A 2032171 80 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 80 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk B 2060296 80 Kč
JPV9915 Kašpar Petr Oddíl OS SK Prostějov A 2069090 80 Kč
10.90 km, 27 kontrol
Rank. koef.: 1
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KVS8100 Bubela Tomáš SKOB Kobra Vsetín C 7456789 80 Kč
PTI8527 Klváček Aleš Sportovní klub Ptení C 8822 80 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk R 2027239 80 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 80 Kč
ZPV7900 Karásek Michal KOB ZPV Prostějov C 433096 80 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov A 1602633 80 Kč
KSU9142 Rozsíval Alois Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067335 80 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886292 80 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 80 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 80 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 80 Kč
KON7537 Dvořák Miloslav KOB Konice C 8907 80 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov A 1602630 80 Kč
ASU8817 Navrátil Tomáš Magnus Orienteering C 920666 80 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 80 Kč
RAD7401 Hrazdil Roman TJ Sokol Radslavice C 8086 80 Kč
JPV9717 Otruba Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov A 1007529 80 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 51123 80 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 80 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446353 80 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 80 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 80 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 80 Kč
SSU7847 Krtička Luděk SK Severka Šumperk C 52578 80 Kč
7.60 km, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN8102 Minarčík Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9910199 80 Kč
PTI8204 Mikuš Oldřich Sportovní klub Ptení C 8830 80 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 80 Kč
KON7219 Procházka Josef KOB Konice C 2083412 80 Kč
KON9411 Semerád Jan KOB Konice C 2083362 80 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 80 Kč
VPM7905 Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň C 52429 80 Kč
CEL5628 Špičák František TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52744 80 Kč
ZLH9301 Kvapil Ladislav OOB TJ Zlaté Hory C 2073675 80 Kč
KON7315 Procházka Pavel KOB Konice 52486 80 Kč
8.20 km, 18 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 80 Kč
KON6919 Huňka Karel KOB Konice C 52720 80 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 80 Kč
KSU7503 Pavelka Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073731 80 Kč
KSU7337 Patterman Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446410 80 Kč
KSU6349 Paloncý Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886291 80 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 80 Kč
CEL7015 Hubáček Martin TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52409 80 Kč
ASU7448 Bartášek Jiří Magnus Orienteering C 416715 80 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C 0 80 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 0 80 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 80 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 80 Kč
SSU7401 Seidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 2067988 80 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 2049563 80 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 80 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2073657 80 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 80 Kč
STE6907 Petřivalský Marek SK SKI-OB Šternberk C 1004660 80 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2075602 80 Kč
SSU7004 Kašpar Jaroslav SK Severka Šumperk C 2069100 80 Kč
SSU7341 Sita Vratislav SK Severka Šumperk C 52573 80 Kč
SSU7504 Matoušek Jiří SK Severka Šumperk C 2025356 80 Kč
7.20 km, 15 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 80 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 80 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 52725 80 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 8904 80 Kč
KVS6501 Černík Milan SKOB Kobra Vsetín C 2021855 80 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 80 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 80 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 80 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 52498 80 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 80 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 80 Kč
SBR6300 Kolář Rudolf SKOB Bruntál C 920687 80 Kč
KON6431 Vlach Josef KOB Konice C 361996 80 Kč
HLV6321 Končák Jaroslav KČT - OB Holešov C 53856 80 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 80 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 80 Kč
SBR6003 Czasch Petr SKOB Bruntál C 7856 80 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 80 Kč
OOL6303 Konečný Jiří SK Haná orienteering C 342524 80 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 80 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 80 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 80 Kč
VRB6202 Labudík Milan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51954 80 Kč
VRB6808 Slavík Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436923 80 Kč
CEL6426 Tomášek Jiří TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52406 80 Kč
SSU6700 Zatloukal Tomáš SK Severka Šumperk C 420422 80 Kč
PTI6622 Vítek Zbyněk Sportovní klub Ptení C 8828 80 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 52581 80 Kč
4.70 km, 13 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA5506 Jelínek Roman OOB Spartak Adamov C 52669 80 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 80 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51910 80 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 80 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 80 Kč
OOL4901 Smolka Miloslav SK Haná orienteering C 52747 80 Kč
SBR5301 Vojtášek Jan SKOB Bruntál C 352328 80 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 80 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 80 Kč
KSU4900 Komárek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52616 80 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 80 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 80 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 80 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 80 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 80 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 80 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 80 Kč
3.90 km, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 80 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 80 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 80 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 80 Kč
ZPV3511 Hynek Vladimír KOB ZPV Prostějov C 232042 80 Kč
UOL4201 Šubrt Zdeněk SOB Olomouc C 52467 80 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 80 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 80 Kč
HOB4701 Klech Josef SKOB Horní Benešov C 51939 80 Kč
STE4101 Čermák Miloslav SK SKI-OB Šternberk C 52529 80 Kč
RAD3801 Fajgl Jaromír TJ Sokol Radslavice C 49434 80 Kč
1.80 km, 5 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc C zapůjčit 60 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering C 53003 50 Kč
1.80 km, 5 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PTI0808 Mikuš Matěj Sportovní klub Ptení C 8847 50 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 2044889 50 Kč
PTI0700 Šnajdr Jakub Sportovní klub Ptení C 8835 50 Kč
KON0888 Otrubová Karolína KOB Konice C 52482 50 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0950 Paloncý Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058485 50 Kč
KSU0808 Paloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058484 50 Kč
KON0777 Dvořáková Ema KOB Konice C 2067322 50 Kč
PLU0650 Nováková Anežka TJ SOKOL Plumlov C 52487 50 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C 0 50 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering C 0 50 Kč
HOB0551 Indreiová Tereza SKOB Horní Benešov C 50 Kč
ODR0850 Králová Hedvika SKOB Odry C 49498 50 Kč
KON0555 Šudřichová Nela KOB Konice C 2083379 50 Kč
EKP1111 Ondráček Lubor VŠTJ Ekonom Praha C 52852 50 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 426369 50 Kč
ASUXXYY Bartášková Karolína Magnus Orienteering 0 50 Kč
HSU0900 Čadil Vojtěch Horizont klub Šumperk C 52599 50 Kč
VRB0505 Slavík Ondřej Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 232194 50 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 232139 50 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 1400404 50 Kč
UOL0800 Heča Michal SOB Olomouc C 50 Kč
SSU0750 Matoušková Johana SK Severka Šumperk C zapůjčit 60 Kč
PTI0880 Vavrdová Karolína Sportovní klub Ptení C 50 Kč
PTI1010 Zapletal Jakub Sportovní klub Ptení C 50 Kč
3.30 km, 10 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6900 Said Mahmoud SOB Olomouc C 420402 50 Kč
UOL9605 Žovinec Lukáš SOB Olomouc C 428219 50 Kč
25C6750 Chmelařová Blanka péčkaři 8885 50 Kč
PTI8365 Mikušová Ivana Sportovní klub Ptení C 8831 50 Kč
25C6100 Honkyš Petr péčkaři 50 Kč
KSU7667 Stryková Vlasta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446436 50 Kč
KSU7550 Heclová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443087 50 Kč
KSU6950 Pšenčíková Eva Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443106 50 Kč
ASU7499 Doubravová Blanka Magnus Orienteering C 0 50 Kč
ASU7799 Navrátilová Helena Magnus Orienteering C 0 50 Kč
HOB5655 Krumpholcová Jarmila SKOB Horní Benešov C 301308 50 Kč
HOB5551 Ledabylová Alena SKOB Horní Benešov C 4684 50 Kč
ODR7450 Králová Ivana SKOB Odry C 49479 50 Kč
ODR6100 Šauman Petr SKOB Odry C 331055 50 Kč
47C6850 Ženčáková Marie ASPV OA Šumperk 2032185 50 Kč
STE6850 Poštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 50 Kč
STE7350 Světnická Marcela SK SKI-OB Šternberk C 426375 50 Kč
JPV6350 Honkyšová Eva Oddíl OS SK Prostějov C 50 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C zapůjčit 60 Kč
5.20 km, 15 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
1RX8900 Válek Filip FaK 232102 50 Kč
35X9100 Sláčík Tomáš VIK (Vizovice, Chrastěšov, Ublo) 53892 50 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Orienteering C 553435 50 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov A 1007538 50 Kč
PTI7700 Martínek Pavel Sportovní klub Ptení C 50 Kč
celkem přihlášených: 341, vklad: 23430 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.