Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
25.04.2015
Místo konání:
Sobotín
Pořadatel:
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P    
2.20 km, 75 m, 7 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 50 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering C 301698 50 Kč
ASU0699 Ondruchová Anna Magnus Orienteering C 0 50 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53652 50 Kč
KSU0550 Konečná Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053569 50 Kč
2.50 km, 50 m, 11 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc C 2020729 50 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc C 2020728 50 Kč
KON0355 Spurná Štěpánka KOB Konice C 307329 50 Kč
SSU0350 Hojgrová Tereza SK Severka Šumperk C 50 Kč
SSU0450 Zindulková Štěpánka SK Severka Šumperk C 52553 50 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 50 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 2061817 50 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 50 Kč
UOL0351 Čásková Adéla SOB Olomouc C 2059758 50 Kč
UOL0455 Hečová Veronika SOB Olomouc C 2069080 50 Kč
PLU0353 Staňková Monika TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
ASU0499 Vorlová Eva Magnus Orienteering C 406938 50 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443076 50 Kč
KSU0464 Knyplová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446430 50 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446447 50 Kč
KSU0393 Tesařová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058487 50 Kč
KSU0363 Hlupá Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53659 50 Kč
KSU0353 Hegedüšová Viktorie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446409 50 Kč
2.60 km, 60 m, 12 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0272 Kličková Anna KOB Konice C 515427 50 Kč
UOL0156 Hálková Eliška SOB Olomouc B 428247 50 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc C 2069083 50 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc C 2069081 50 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc C 2069082 50 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 50 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk B 2035722 50 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 2027230 50 Kč
ASU0299 Greschnerová Tereza Magnus Orienteering C 9132 50 Kč
KSU0197 Hajduková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067338 50 Kč
2.80 km, 90 m, 16 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0066 Lugrová Natalie Oddíl OS SK Prostějov C 231316 80 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 80 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk A 2025342 80 Kč
ASU0096 Benešová Barbora Magnus Orienteering C 416715 80 Kč
ASU9998 Pazourová Tereza Magnus Orienteering C 920659 80 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446425 80 Kč
3.00 km, 120 m, 17 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 80 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice B 52722 80 Kč
KON9771 Műllerová Kristýna KOB Konice B 49367 80 Kč
UOL9750 Paličková Agáta SOB Olomouc C 2059746 80 Kč
JPV9899 Soldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 1007537 80 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov A 1007538 80 Kč
3.60 km, 200 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 80 Kč
SSU9666 Machusová Karolína SK Severka Šumperk A 2032188 80 Kč
SSU6951 Kašparová Ivana SK Severka Šumperk C 2032169 80 Kč
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice B 8898 80 Kč
DOB8551 Mertová Eva KOB Dobruška C 682618 80 Kč
KON7852 Otrubová Johana KOB Konice C 995816 80 Kč
UOL9151 Štrajtová Štěpánka SOB Olomouc C 52465 80 Kč
PTI9474 Vítková Lucie Sportovní klub Ptení C 8849 80 Kč
3.30 km, 155 m, 20 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 80 Kč
SSU7951 Matoušková Jana SK Severka Šumperk C 2025355 80 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 80 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 80 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 80 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 52535 80 Kč
VRB7373 Slavíková Lenka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067389 80 Kč
ZLH7451 Siatková Silvie OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit 90 Kč
VRB7777 Svačinková Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436921 80 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 80 Kč
CEL7451 Tomášková Radka TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52405 80 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 80 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 2080963 80 Kč
ASU7498 Šneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 80 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 80 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 80 Kč
2.80 km, 105 m, 17 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 80 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 80 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 80 Kč
UOL6750 Holečková Lenka SOB Olomouc C 301560 80 Kč
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361929 80 Kč
47C6850 Ženčáková Marie ASPV OA Šumperk 2032185 80 Kč
UOL5852 Špacírová Danuše SOB Olomouc C 52730 80 Kč
KON5481 Sedláčková Hana KOB Konice C 52419 80 Kč
SBR6150 Czaschová Irena SKOB Bruntál C 51915 80 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 80 Kč
UOL6452 Štrajtová Zuzana SOB Olomouc C 52466 80 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 80 Kč
2.70 km, 55 m, 15 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON4589 Skoumalová Marie KOB Konice C 8903 80 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 80 Kč
2.20 km, 85 m, 7 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov C 682687 50 Kč
KON0537 Dvořák Štěpán KOB Konice C 2067321 50 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2075670 50 Kč
KSU0818 Polášek Filip Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0808 Paloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058484 50 Kč
KSU0700 Mlček Vincenc Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073736 50 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446437 50 Kč
KSU0600 Ondráček Viktor Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0515 Opravil Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073734 50 Kč
KSU0505 Kroul Jiří Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53565 50 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49316 50 Kč
KSU0500 Šimek Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52566 50 Kč
2.50 km, 90 m, 12 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice C 52718 50 Kč
ZPV0300 Hošťálek Ondřej KOB ZPV Prostějov C 206390 50 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 50 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 50 Kč
SSU0300 Skýva Ondřej SK Severka Šumperk C 50 Kč
SSU0301 Zindulka Jakub SK Severka Šumperk C 50 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov C 2051506 50 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov C 2061810 50 Kč
PLU0300 Novák Rostislav TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
CEL0400 Tomášek Adam TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301567 50 Kč
VRB0305 Gruss Zdeněk Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 50 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 50 Kč
STE0300 Cupal Petr SK SKI-OB Šternberk C 2027236 50 Kč
STE0400 Hájek Marek SK SKI-OB Šternberk C 2027237 50 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk C 2035728 50 Kč
ASU0447 Bartášek Tomáš Magnus Orienteering C 416716 50 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering C 53112 50 Kč
ZLH0401 Jedlička Radek OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit 60 Kč
KSU0404 Pavelka Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446448 50 Kč
KSU0402 Polášek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446419 50 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058480 50 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442865 50 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053547 50 Kč
2.70 km, 95 m, 16 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 50 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk B 2032192 50 Kč
PLU0100 Halabrín Petr TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
CEL0100 Tomášek Ondřej TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301562 50 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 52746 50 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk C 1407427 50 Kč
STE0200 Hájek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2027240 50 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 50 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk C 2060295 50 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk B 2027218 50 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 2032142 50 Kč
UOL0200 Chovanec Jan SOB Olomouc C 2069084 50 Kč
ASU0249 Beneš Jan Magnus Orienteering C 53690 50 Kč
ZLH0101 Hastík Jakub OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit 60 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc C 2069085 50 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov C 2075675 50 Kč
KSU0202 Reichl Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 50 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058486 50 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53649 50 Kč
KSU01xx Boxan Ladislav Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50 Kč
3.40 km, 170 m, 21 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 2020742 80 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 80 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 52549 80 Kč
ZLH0001 Hudáček David OOB TJ Zlaté Hory C 80 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067336 80 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056268 80 Kč
3.80 km, 205 m, 21 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR9700 Soviš David SKOB Bruntál 2075652 80 Kč
SSU9701 Vosáhlo Jan SK Severka Šumperk B 9005223 80 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk B 2060296 80 Kč
JPV9800 Hubáček Filip Oddíl OS SK Prostějov B 301569 80 Kč
KSU9707 Knypl Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067332 80 Kč
5.20 km, 265 m, 26 kontrol
Rank. koef.: 1
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL9605 Žovinec Lukáš SOB Olomouc C 428219 80 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 7758623 80 Kč
SSU7847 Krtička Luděk SK Severka Šumperk C 52578 80 Kč
JPV7927 Hodač Karel Oddíl OS SK Prostějov C 52595 80 Kč
PTI8527 Klváček Aleš Sportovní klub Ptení C 8822 80 Kč
SSU7004 Kašpar Jaroslav SK Severka Šumperk C 2069100 80 Kč
KON7708 Kalous Antonín KOB Konice C 336795 80 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436946 80 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 232144 80 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 80 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2073657 80 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 52516 80 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 80 Kč
KON7537 Dvořák Miloslav KOB Konice C 8907 80 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 80 Kč
JPV9717 Otruba Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov A 1007529 80 Kč
TBM8903 Štrajt Michal KOS TJ Tesla Brno C 52464 80 Kč
CEL7015 Hubáček Martin TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52409 80 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 80 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 80 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 80 Kč
CEL5628 Špičák František TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52744 80 Kč
4.00 km, 180 m, 23 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 80 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 80 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 80 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 80 Kč
SSU7504 Matoušek Jiří SK Severka Šumperk C 2025356 80 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 80 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 80 Kč
UOL7000 Hálek Jan SOB Olomouc C 436448 80 Kč
SSU7400 Cveček Martin SK Severka Šumperk C 8041 80 Kč
KON6919 Huňka Karel KOB Konice C 52720 80 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 80 Kč
SSU7401 Seidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 2067988 80 Kč
KAR7601 Stibor Zbyněk SK Karlovice C 301259 80 Kč
SSU7341 Sita Vratislav SK Severka Šumperk C 52573 80 Kč
SSU7700 Možný Stanislav SK Severka Šumperk C 224897 80 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 2049563 80 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 80 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 80 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2075602 80 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 80 Kč
ASU7448 Bartášek Jiří Magnus Orienteering C 416715 80 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 0 80 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C 0 80 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 80 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 80 Kč
3.20 km, 130 m, 18 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 80 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 80 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 80 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 80 Kč
VRB6808 Slavík Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436923 80 Kč
UOL6501 Pernica Jiří SOB Olomouc C 52478 80 Kč
SSU6700 Zatloukal Tomáš SK Severka Šumperk C 420422 80 Kč
CEL6426 Tomášek Jiří TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52406 80 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 80 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 80 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 80 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 80 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 80 Kč
UOL6702 Jeřábek Petr SOB Olomouc C 361946 80 Kč
VRB5404 Kolář Leopold Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 52538 80 Kč
PLU6219 Kubeš Jaromír TJ SOKOL Plumlov C 52500 80 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 8904 80 Kč
PTI6622 Vítek Zbyněk Sportovní klub Ptení C 8828 80 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 80 Kč
2.90 km, 105 m, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 80 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 80 Kč
KAR5001 Pospíšil Karel SK Karlovice C 51950 80 Kč
KAR5501 Kuja Ivan SK Karlovice C 301248 80 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 80 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 80 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 80 Kč
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 52473 80 Kč
2.50 km, 85 m, 13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 80 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 80 Kč
UOL4201 Šubrt Zdeněk SOB Olomouc C 52467 80 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 80 Kč
ZPV3511 Hynek Vladimír KOB ZPV Prostějov C 232042 80 Kč
SBR4601 Soviš Ivan SKOB Bruntál C 416037 80 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 80 Kč
KAR4701 Tomeček Lubomír SK Karlovice C 51947 80 Kč
2.10 km, 75 m, 6 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU0700 Zindulka Jan SK Severka Šumperk C 50 Kč
VRB0505 Slavík Ondřej Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 232194 50 Kč
PLU0650 Nováková Anežka TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
SSU0650 Seidenglanzová Johana SK Severka Šumperk C 6710 50 Kč
VRB0777 Malá Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 50 Kč
VRB0660 Tomášková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 50 Kč
KON0777 Dvořáková Ema KOB Konice C 2067322 50 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering C 0 50 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering C 53003 50 Kč
KSU0950 Paloncý Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058485 50 Kč
2.20 km, 85 m, 9 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory C 251023 50 Kč
SSU0750 Matoušková Johana SK Severka Šumperk C 52561 50 Kč
SSU1000 Krtička Antonín SK Severka Šumperk C 52563 50 Kč
SSU1100 Krtička Mikuláš SK Severka Šumperk C 50 Kč
SBR0800 Holub Ivan SKOB Bruntál 416040 50 Kč
SBR2012 Eva Holubová SKOB Bruntál 2045229 50 Kč
KAR0550 Kujová Vendula SK Karlovice 206457 50 Kč
KAR7650 Stiborová Blanka SK Karlovice 301254 50 Kč
KAR1001 Kuja Adam SK Karlovice 206494 50 Kč
SSU0800 Možný Šimon SK Severka Šumperk C 224899 50 Kč
SBR0501 Vlach Timik SKOB Bruntál C 2075674 50 Kč
VRB0818 Tomčík Šimon Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 50 Kč
UOL0800 Heča Michal SOB Olomouc C zapůjčit 60 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 426369 50 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 50 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C 0 50 Kč
ASUZZYY Bartášková Karolína Magnus Orienteering 0 50 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52617 50 Kč
2.70 km, 50 m, 11 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PTI9556 Spurná Martina Sportovní klub Ptení C zapůjčit 60 Kč
UOL6900 Said Mahmoud SOB Olomouc C 420402 50 Kč
UOL7150 Horká Soňa SOB Olomouc C 2060240 50 Kč
NNN1804 Kalbáč Martin Neregistrovaní 50 Kč
SSU7650 Krtičková Soňa SK Severka Šumperk C zapůjčit 60 Kč
VRB6202 Labudík Milan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51954 50 Kč
SBR5251 Sovišová Eva SKOB Bruntál 416038 50 Kč
SBR7101 Soviš Ivo SKOB Bruntál 2075651 50 Kč
SBR8051 Holubová Eva SKOB Bruntál 2075650 50 Kč
KAR7701 Kuja Ivo SK Karlovice C 515156 50 Kč
KAR7950 Kujová Vladimíra SK Karlovice 301265 50 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2087712 50 Kč
UOL6954 Jeřábková Jana SOB Olomouc C 361997 50 Kč
UOL9453 Jeřábková Zuzana SOB Olomouc C 361903 50 Kč
VRB6250 Kratschmerová Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 50 Kč
STE7350 Světnická Marcela SK SKI-OB Šternberk C 426375 50 Kč
KON9999 Petráková Andrea KOB Konice C 361967 50 Kč
ASU7499 Doubravová Blanka Magnus Orienteering C 0 50 Kč
ASU7799 Navrátilová Helena Magnus Orienteering C 0 50 Kč
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 2020738 50 Kč
UOL7200 Zbořil Ctirad SOB Olomouc C 2060254 50 Kč
UOL7050 Vrtalová Gabriela SOB Olomouc C 2060253 50 Kč
celkem přihlášených: 282, vklad: 18450 Kč