Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
01.05.2015
Místo konání:
Šternberk, TJ Sokol Šternberk, Zahradní 23
Pořadatel:
STE - SK SKI-OB Šternberk
Kategorie:
D10C     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35C     D45C     D55C     H10C     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P    
1.10 km, 35 m, 12 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0567 Matečná Sofie Oddíl OS SK Prostějov C 2045208 50 Kč
JPV0579 Hrubá Klára Oddíl OS SK Prostějov C 2078581 50 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 50 Kč
ZLH0550 Moskvová Agáta OOB TJ Zlaté Hory C 2049561 50 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53652 50 Kč
KSU0660 Pattermanová Magdalena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 2035719 50 Kč
STE0551 Pospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk C 50 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk C 2080967 50 Kč
1.20 km, 55 m, 12 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc C 2020728 50 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc C 2020729 50 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 50 Kč
SSU0350 Hojgrová Tereza SK Severka Šumperk C zapůjčit 50 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443076 50 Kč
KSU0484 Skoumalová Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446428 50 Kč
KSU0464 Knyplová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446430 50 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446447 50 Kč
KSU0393 Tesařová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058487 50 Kč
KSU0363 Hlupá Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53659 50 Kč
KON0355 Spurná Štěpánka KOB Konice C 307329 50 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov C 1400409 50 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 50 Kč
UOL0351 Čásková Adéla SOB Olomouc C 50 Kč
1.30 km, 50 m, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 50 Kč
SSU0158 Zatloukalová Hana SK Severka Šumperk B 224900 50 Kč
KSU0197 Hajduková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067338 50 Kč
KON0252 Fabiánová Adéla KOB Konice C 361976 50 Kč
KON0272 Kličková Anna KOB Konice C 515427 50 Kč
UOL0156 Hálková Eliška SOB Olomouc B 428247 50 Kč
ASU0199 Marková Eliška Magnus Orienteering C 0 50 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk B 2035722 50 Kč
STE0253 Pospíšilová Helena SK SKI-OB Šternberk C 442849 50 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 2027230 50 Kč
STE0254 Vysloužilová Tereza SK SKI-OB Šternberk C 2080968 50 Kč
1.90 km, 65 m, 17 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 80 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 2073659 80 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk A 2025342 80 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446425 80 Kč
JPV0066 Lugrová Natalie Oddíl OS SK Prostějov B 231316 80 Kč
ASU9998 Pazourová Tereza Magnus Orienteering C 920659 80 Kč
2.10 km, 70 m, 16 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 80 Kč
KSU9888 Habigerová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053582 80 Kč
KSU9799 Smrčková Dominika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 897348 80 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice B 52722 80 Kč
KON9771 Műllerová Kristýna KOB Konice B 49367 80 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering A 920661 80 Kč
JPV9899 Soldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 1007537 80 Kč
2.30 km, 75 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU9666 Machusová Karolína SK Severka Šumperk A 2032188 80 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058483 80 Kč
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice B 8898 80 Kč
2.30 km, 75 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 80 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 301286 80 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc A 682075 80 Kč
STH8451 Uvizlová Radka SK Studenec C 9081 80 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 80 Kč
ZBM8888 Hlavová Hana SK Žabovřesky Brno E 515450 80 Kč
AOP7951 Gallo Martina Orientační Běh Opava C 53278 80 Kč
ZBM7951 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno C 703370 80 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 80 Kč
PTI9474 Vítková Lucie Sportovní klub Ptení C 8849 80 Kč
2.00 km, 70 m, 17 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU7951 Matoušková Jana SK Severka Šumperk C 2025355 80 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 80 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 80 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 2049535 80 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 80 Kč
SBR7750 Vlachová Dita SKOB Bruntál 410731 80 Kč
29C7350 Čecháčková Šárka neregistrovaní Čecháčková zapůjčit 80 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 80 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 80 Kč
ZLH7551 Moskvová Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361979 80 Kč
KSU7551 Pattermanová Ivana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 80 Kč
KSU7667 Stryková Vlasta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446436 80 Kč
ASU7498 Šneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 80 Kč
KON8080 Jílková Hana KOB Konice C 2067091 80 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 80 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 80 Kč
1.70 km, 50 m, 14 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361929 80 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 80 Kč
KON6969 Vlachová Olga KOB Konice C doplní později 80 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 2059758 80 Kč
UOL6954 Jeřábková Jana SOB Olomouc C 361997 80 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 52586 80 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 80 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 80 Kč
47C6850 Ženčáková Marie ASPV OA Šumperk 2032185 80 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 80 Kč
UOL6750 Holečková Lenka SOB Olomouc C 301560 80 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 52560 80 Kč
STE6451 Smolková Dagmar SK SKI-OB Šternberk C 80 Kč
1.70 km, 50 m, 14 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 80 Kč
UOL5651 Künstlerová Milada SOB Olomouc C 52445 80 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 80 Kč
1.10 km, 35 m, 12 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSU0700 Mlček Vincenc Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073736 50 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446437 50 Kč
KSU0515 Opravil Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073734 50 Kč
KSU0505 Kroul Jiří Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53565 50 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2075670 50 Kč
1.30 km, 50 m, 15 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 50 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice C 52718 50 Kč
ZPV0300 Hošťálek Ondřej KOB ZPV Prostějov C 206390 50 Kč
JPV0303 Minx Oliver Oddíl OS SK Prostějov C 231357 50 Kč
CEL0400 Tomášek Adam TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301567 50 Kč
UOL0402 Čecháček Adam SOB Olomouc C 50 Kč
KSU0404 Pavelka Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446448 50 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058480 50 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442865 50 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053547 50 Kč
37C0300 Chmelář Pavel Bez registrace zapůjčit 50 Kč
ASU0447 Bartášek Tomáš Magnus Orienteering C 416716 50 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering C 53112 50 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk C 2035728 50 Kč
STE0300 Cupal Petr SK SKI-OB Šternberk C 2027236 50 Kč
STE0401 Buxbaum David SK SKI-OB Šternberk C 50 Kč
STE0402 Štěrba Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 50 Kč
1.90 km, 65 m, 17 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 50 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 50 Kč
CEL0100 Tomášek Ondřej TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301562 50 Kč
KSU0202 Reichl Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 50 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058486 50 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53649 50 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056308 50 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 50 Kč
37C0100 Chmelář Jan Bez registrace zapůjčit 50 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov C 2075675 50 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 50 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk C 2060295 50 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk B 2027218 50 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 2032142 50 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 52746 50 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk C 2073721 50 Kč
2.20 km, 80 m, 19 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 2020742 80 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 80 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 52549 80 Kč
JPV9912 Honkyš Jan Oddíl OS SK Prostějov C 439233 80 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 80 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 80 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053541 80 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067337 80 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056281 80 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056268 80 Kč
KSU0013 Šafář Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 80 Kč
JPV9919 Němeček Kryštof Oddíl OS SK Prostějov C 981837 80 Kč
KON0013 Šudřich Tomáš KOB Konice C 2083419 80 Kč
2.20 km, 80 m, 19 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU9701 Vosáhlo Jan SK Severka Šumperk B 9005223 80 Kč
JPV9800 Hubáček Filip Oddíl OS SK Prostějov B 301569 80 Kč
JPV9707 Honkyš Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 234582 80 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering A 920686 80 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk B 2060296 80 Kč
UOL9800 Mazanec Jakub SOB Olomouc C 2051499 80 Kč
2.70 km, 85 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSU9600 Štolc Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 80 Kč
2.70 km, 85 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 52475 80 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Rosice C 515468 80 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 80 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 80 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8516 80 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk R 2027239 80 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 80 Kč
CEL7015 Hubáček Martin TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52409 80 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 80 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 80 Kč
JPV7927 Hodač Karel Oddíl OS SK Prostějov C 52595 80 Kč
ZLH7501 Moskva Roman OOB TJ Zlaté Hory C 7506161 80 Kč
KON7219 Procházka Josef KOB Konice C 330675 80 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 80 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk A 2032171 80 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 80 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 80 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava A 7200365 80 Kč
ZBM8928 Zimmermann Jakub SK Žabovřesky Brno C 995810 80 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 80 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 80 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 80 Kč
KON9411 Semerád Jan KOB Konice C 2083362 80 Kč
ASU9505 Chmelař Martin Magnus Orienteering A 9988866 80 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc A 682370 80 Kč
2.20 km, 80 m, 19 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 80 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 80 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 80 Kč
SSU7504 Matoušek Jiří SK Severka Šumperk C 2025356 80 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 80 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 80 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 80 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 80 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 80 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 80 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 80 Kč
KSU7302 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067331 80 Kč
KSU7227 Šimek Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52541 80 Kč
AOP7801 Kotůlek Jan Orientační Běh Opava C 410176 80 Kč
KSU7337 Patterman Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446410 80 Kč
SSU7400 Cveček Martin SK Severka Šumperk C 8041 80 Kč
UOL7000 Hálek Jan SOB Olomouc C 436448 80 Kč
ASU7448 Bartášek Jiří Magnus Orienteering C 416715 80 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 80 Kč
2.10 km, 70 m, 16 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 80 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 80 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 52498 80 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 80 Kč
KON6431 Vlach Josef KOB Konice C 361996 80 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 80 Kč
SSU6700 Zatloukal Tomáš SK Severka Šumperk C 420422 80 Kč
CEL6426 Tomášek Jiří TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52406 80 Kč
UOL6702 Jeřábek Petr SOB Olomouc C 361946 80 Kč
SBR6201 Zítka Jiří SKOB Bruntál C 51907 80 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 80 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 80 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 80 Kč
PTI6622 Vítek Zbyněk Sportovní klub Ptení C 8828 80 Kč
2.00 km, 70 m, 17 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 80 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 80 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 80 Kč
SBR5301 Vojtášek Jan SKOB Bruntál C 352328 80 Kč
KSU4900 Komárek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52616 80 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 80 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 80 Kč
1.70 km, 50 m, 14 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 80 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 80 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 80 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 80 Kč
UOL4201 Šubrt Zdeněk SOB Olomouc C 52467 80 Kč
1.00 km, 35 m, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0650 Kotůlková Martina Orientační Běh Opava C 416168 50 Kč
KON0555 Šudřichová Nela KOB Konice C 2083379 50 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering C 53003 50 Kč
KON0666 Jílková Lenka KOB Konice C 2069072 50 Kč
KON0799 Jílková Pavla KOB Konice C 2069073 50 Kč
1.00 km, 35 m, 11 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU0750 Matoušková Johana SK Severka Šumperk C 52561 50 Kč
JPV0404 Hrubý Lukáš Oddíl OS SK Prostějov C 2078582 50 Kč
JPV0909 Matečný Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2075677 50 Kč
KON0888 Otrubová Karolína KOB Konice C 52482 50 Kč
KSU1010 Kroul František Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
37C0900 Chmelář Filip Bez registrace zapůjčit 50 Kč
ZLH0802 Moskva Vojtěch OOB TJ Zlaté Hory C 416097 50 Kč
AOP1150 Kotůlková Dorota Orientační Běh Opava C 51316 50 Kč
ASUYYXX Blažková Simona Magnus Orienteering 0 50 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 426369 50 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 50 Kč
1.90 km, 70 m, 16 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV5959 Papoušková Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2045209 50 Kč
STH8351 Horňáková Hana SK Studenec C 9990 50 Kč
25C6100 Honkyš Petr péčkaři 439239 50 Kč
UOL9453 Jeřábková Zuzana SOB Olomouc C 361903 50 Kč
KSU7550 Heclová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443087 50 Kč
AOP7851 Kotůlková Veronika Orientační Běh Opava C 410105 50 Kč
25C6750 Chmelařová Blanka péčkaři 8885 50 Kč
JPV6350 Honkyšová Eva Oddíl OS SK Prostějov C 439212 50 Kč
STE7300 Borovička Jiří SK SKI-OB Šternberk C 50 Kč
UOL9801 Chaloupka Josef SOB Olomouc C 50 Kč
UOLxxx1 Uhlíř Jakub SOB Olomouc 50 Kč
celkem přihlášených: 248, vklad: 16840 Kč