Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
02.05.2015
Místo konání:
Drahanovice, fotbalové hřiště
Pořadatel:
OOL - SK Haná orienteering
Kategorie:
D10C     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     DH10N     H10C     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     P     T    
2.20 km, 40 m, 7 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0567 Matečná Sofie Oddíl OS SK Prostějov C 2045208 50 Kč
JPV0579 Hrubá Klára Oddíl OS SK Prostějov C 2078581 50 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 50 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53652 50 Kč
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 2035719 50 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 50 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering C 301698 50 Kč
ASU0699 Ondruchová Anna Magnus Orienteering C 0 50 Kč
ASU0698 Pazderníková Zdeňka Magnus Orienteering C 0 50 Kč
2.30 km, 50 m, 11 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc C 2020728 50 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc C 2020729 50 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 50 Kč
VPM0452 Staňková Radka KOS Slavia Plzeň B 2035169 50 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 2061817 50 Kč
SSU0350 Hojgrová Tereza SK Severka Šumperk C zapůjčit 50 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443076 50 Kč
KSU0484 Skoumalová Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446428 50 Kč
KSU0464 Knyplová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446430 50 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446447 50 Kč
KSU0393 Tesařová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058487 50 Kč
KSU0363 Hlupá Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53659 50 Kč
KSU0353 Hegedüšová Viktorie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446409 50 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2019215 50 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 50 Kč
PLU0353 Staňková Monika TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov C 1400409 50 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava C 436929 50 Kč
ASU0397 Herynková Kateřina Magnus Orienteering C 0 50 Kč
ASU0499 Vorlová Eva Magnus Orienteering C 406938 50 Kč
UOL0455 Hečová Veronika SOB Olomouc C zapůjčit 50 Kč
2.90 km, 75 m, 12 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 50 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň C 2035165 50 Kč
KSU0197 Hajduková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067338 50 Kč
KON0252 Fabiánová Adéla KOB Konice C 361976 50 Kč
KON0272 Kličková Anna KOB Konice C 515427 50 Kč
UOL0156 Hálková Eliška SOB Olomouc B 428247 50 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk B 2035722 50 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 2027230 50 Kč
SSU0158 Zatloukalová Hana SK Severka Šumperk B 224900 50 Kč
ASU0299 Greschnerová Tereza Magnus Orienteering C 9132 50 Kč
ASU0198 Šinclová Kateřina Magnus Orienteering C 52579 50 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc C 50 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc C 50 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc C 50 Kč
3.20 km, 90 m, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 80 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 2073659 80 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446425 80 Kč
ASU9998 Pazourová Tereza Magnus Orienteering C 920659 80 Kč
UOL0050 Konečná Adéla SOB Olomouc C 2035727 80 Kč
4.00 km, 140 m, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 80 Kč
KSU9888 Habigerová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053582 80 Kč
KSU9799 Smrčková Dominika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 897348 80 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice B 52722 80 Kč
KON9771 Műllerová Kristýna KOB Konice B 49367 80 Kč
JPV9899 Soldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 1007537 80 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering A 920661 80 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov A 1007538 80 Kč
4.70 km, 150 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU9666 Machusová Karolína SK Severka Šumperk A 2032188 80 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058483 80 Kč
4.70 km, 150 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 80 Kč
UOL7751 Binarová Jitka SOB Olomouc C 2049585 80 Kč
KON7852 Otrubová Johana KOB Konice C 995816 80 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 80 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice C 515153 80 Kč
PTI8485 Zavadilová Simona Sportovní klub Ptení C 8843 80 Kč
AOP7951 Gallo Martina Orientační Běh Opava C 53278 80 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 80 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 52535 80 Kč
ZBM7951 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno C 703370 80 Kč
PTI9474 Vítková Lucie Sportovní klub Ptení C 8849 80 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 80 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 80 Kč
ASU9392 Mátlová Pavlína Magnus Orienteering C 920693 80 Kč
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 7203330 80 Kč
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice B 8898 80 Kč
KON8277 Ebnerová Eva KOB Konice C 515485 80 Kč
DOB7878 Černíková Barbora KOB Dobruška C 681856 120 Kč
4.00 km, 140 m, 15 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 80 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 80 Kč
SSU7951 Matoušková Jana SK Severka Šumperk C 2025355 80 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 80 Kč
ZLH7851 Mrkvicová Radka OOB TJ Zlaté Hory C 247250 80 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 2049535 80 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 80 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 80 Kč
ZLH7451 Siatková Silvie OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit 80 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 80 Kč
KSU7793 Smolíková Kateřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067339 80 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49418 80 Kč
KSU7676 Ondráčková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443099 80 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 80 Kč
KSU7383 Mlčková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52258 80 Kč
KSU7373 Smrčková Věra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 420414 80 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 80 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 80 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 80 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 80 Kč
STE7454 Urbanová Edita SK SKI-OB Šternberk C 52480 80 Kč
JZL7351 Kundratová Jana TJ Jižní svahy Zlín C 53360 80 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 80 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 80 Kč
JPV6971 Soldánová Karin Oddíl OS SK Prostějov C 49888 80 Kč
HOB7051 Hendrychová Marcela SKOB Horní Benešov C 301304 80 Kč
VRB7373 Slavíková Lenka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067389 80 Kč
VRB7777 Svačinková Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436921 80 Kč
ASU7498 Šneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 80 Kč
3.50 km, 125 m, 15 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361929 80 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 80 Kč
ZLH5950 Pavlíková Hana OOB TJ Zlaté Hory C 52658 80 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 80 Kč
KON6969 Vlachová Olga KOB Konice C 2020743 80 Kč
SBR6150 Czaschová Irena SKOB Bruntál C 51915 80 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 410324 80 Kč
UOL6954 Jeřábková Jana SOB Olomouc C 361997 80 Kč
KSU6950 Pšenčíková Eva Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443106 80 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 52586 80 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 80 Kč
47C6850 Ženčáková Marie ASPV OA Šumperk 2032185 80 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 80 Kč
SSU7050 Zatloukalová Eva SK Severka Šumperk 2027210 80 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 80 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 52560 80 Kč
3.20 km, 120 m, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 80 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 80 Kč
HSU5350 Štáblová Jitka Horizont klub Šumperk C 52557 80 Kč
HSU5050 Čadilová Alena Horizont klub Šumperk C 52599 80 Kč
UOL5651 Künstlerová Milada SOB Olomouc C 52445 80 Kč
ZLH4950 Mrkvicová Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52782 80 Kč
KON4589 Skoumalová Marie KOB Konice C 8903 80 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 2059758 80 Kč
2.20 km, 40 m, 6 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU0650 Nováková Anežka TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
SSU0650 Seidenglanzová Johana SK Severka Šumperk C 6710 50 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 426369 50 Kč
JZL0700 Kundrata Vít TJ Jižní svahy Zlín C 218974 50 Kč
KON0777 Dvořáková Ema KOB Konice C 2067322 50 Kč
KON0555 Šudřichová Nela KOB Konice C 2083379 50 Kč
VRB0777 Malá Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 50 Kč
VRB0660 Tomášková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 50 Kč
VRB0505 Slavík Ondřej Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 232194 50 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering C 53003 50 Kč
2.20 km, 40 m, 7 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073736 50 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446437 50 Kč
KSU0600 Ondráček Viktor Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53670 50 Kč
KSU0515 Opravil Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073734 50 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49316 50 Kč
KSU0500 Šimek Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52566 50 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov C 682687 50 Kč
KON0537 Dvořák Štěpán KOB Konice C 2067321 50 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2075670 50 Kč
ASU0547 Greschner Adam Magnus Orienteering C 0 50 Kč
ASU0548 Hohn Matěj Magnus Orienteering C 0 50 Kč
2.30 km, 50 m, 11 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 50 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice C 52718 50 Kč
ZPV0300 Hošťálek Ondřej KOB ZPV Prostějov C 206390 50 Kč
PLU0300 Novák Rostislav TJ SOKOL Plumlov C 2087634 50 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov C 2061810 50 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov C 2051506 50 Kč
UOL0400 Náhončík Jakub SOB Olomouc C 50 Kč
KSU0404 Pavelka Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446448 50 Kč
KSU0402 Polášek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446419 50 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058480 50 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442865 50 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053547 50 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk C 2035728 50 Kč
STE0300 Cupal Petr SK SKI-OB Šternberk C 2027236 50 Kč
ODR0300 Matěja Jan SKOB Odry 49357 50 Kč
ODR0400 Král Jiří SKOB Odry C 49334 50 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 50 Kč
VRB0305 Gruss Zdeněk Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 50 Kč
ASU0447 Bartášek Tomáš Magnus Orienteering C 416716 50 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering C 53112 50 Kč
3.20 km, 90 m, 13 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 50 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 52746 50 Kč
CEL0100 Tomášek Ondřej TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301562 50 Kč
KSU0202 Reichl Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 50 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058486 50 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53649 50 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056308 50 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk C 1407427 50 Kč
ZLH0101 Hastík Jakub OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit 50 Kč
STE0200 Hájek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2027240 50 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk B 2032192 50 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 50 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk B 2027218 50 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 2032142 50 Kč
PLU0100 Halabrín Petr TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
JZL0201 Kundrata Jan TJ Jižní svahy Zlín B 53353 50 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov C 2075675 50 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk C 2073721 50 Kč
4.10 km, 135 m, 15 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 2020742 80 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 80 Kč
ZLH0000 Siatka Václav OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit 80 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 52549 80 Kč
KSU9933 Ondráček Radek Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056305 80 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 80 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067337 80 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056281 80 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067336 80 Kč
KSU0013 Šafář Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 80 Kč
ZLH0001 Hudáček David OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit 80 Kč
JPV9919 Němeček Kryštof Oddíl OS SK Prostějov C 981837 80 Kč
JPV9912 Honkyš Jan Oddíl OS SK Prostějov C 439233 80 Kč
4.70 km, 150 m, 22 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV9800 Hubáček Filip Oddíl OS SK Prostějov B 301569 80 Kč
KSU9707 Knypl Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067332 80 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk A 2032171 80 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering A 920686 80 Kč
JPV9707 Honkyš Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 234582 80 Kč
5.80 km, 160 m, 25 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 80 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 80 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8516 80 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 80 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 51609 80 Kč
CEL7015 Hubáček Martin TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52409 80 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 80 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886292 80 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 80 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov A 1602630 80 Kč
SSU7847 Krtička Luděk SK Severka Šumperk C 52578 80 Kč
JPV7927 Hodač Karel Oddíl OS SK Prostějov C 52595 80 Kč
PLU8007 Matyšek Radoslav TJ SOKOL Plumlov C 52490 80 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 80 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2073657 80 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 52516 80 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 80 Kč
STE7401 Tomanek Daniel SK SKI-OB Šternberk C 7200324 80 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava A 7200365 80 Kč
KON7537 Dvořák Miloslav KOB Konice C 8907 80 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 80 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 80 Kč
KON7219 Procházka Josef KOB Konice C 330675 80 Kč
JPV8917 Dudík Petr Oddíl OS SK Prostějov C 52870 80 Kč
SKM9601 Dvorský Petr KOB Směr Kroměříž C 2045216 80 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž C 53824 80 Kč
ASU9106 Hrobař Štěpán Magnus Orienteering C 995859 80 Kč
ASU8817 Navrátil Tomáš Magnus Orienteering C 920666 80 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 80 Kč
ASU9446 Šincl Jiří Magnus Orienteering C 224905 80 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 80 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7203321 80 Kč
ASU8948 Thiemel Jiří Magnus Orienteering C 416509 80 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 80 Kč
KON9411 Semerád Jan KOB Konice C 80 Kč
ZLH9301 Kvapil Ladislav OOB TJ Zlaté Hory C 2073675 120 Kč
SSU9000 Hewelt Maciej SK Severka Šumperk C 500662 120 Kč
TZL8131 Smola Michal SKOB Zlín R 515174 120 Kč
4.90 km, 155 m, 19 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 80 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 80 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 80 Kč
SSU7504 Matoušek Jiří SK Severka Šumperk C 2025356 80 Kč
SSU7400 Cveček Martin SK Severka Šumperk C 8041 80 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 80 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 7758623 80 Kč
KON6919 Huňka Karel KOB Konice C 52720 80 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 80 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 80 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 80 Kč
SSU7341 Sita Vratislav SK Severka Šumperk C 52573 80 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Orienteering C 553435 80 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 80 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 80 Kč
KSU7401 Smrček Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067333 80 Kč
KSU7227 Šimek Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52541 80 Kč
SSU7401 Seidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 2067988 80 Kč
KSU7337 Patterman Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446410 80 Kč
KAR7601 Stibor Zbyněk SK Karlovice C 301259 80 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 80 Kč
UOL7000 Hálek Jan SOB Olomouc C 436448 80 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 80 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2075602 80 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 80 Kč
ASU7448 Bartášek Jiří Magnus Orienteering C 416715 80 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 0 80 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 80 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 80 Kč
4.10 km, 135 m, 15 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 80 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 80 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 80 Kč
UOL6501 Pernica Jiří SOB Olomouc C 52478 80 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 52498 80 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 80 Kč
KON6431 Vlach Josef KOB Konice C 361996 80 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 80 Kč
CEL6426 Tomášek Jiří TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52406 80 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 80 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 80 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 80 Kč
UOL6702 Jeřábek Petr SOB Olomouc C 361946 80 Kč
SBR6003 Czasch Petr SKOB Bruntál C 7856 80 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 80 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 80 Kč
ZLH6700 Hastík Jiří OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit 80 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 80 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 80 Kč
SSU6700 Zatloukal Tomáš SK Severka Šumperk C 420422 80 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 80 Kč
PTI6622 Vítek Zbyněk Sportovní klub Ptení C 8828 80 Kč
VRB6808 Slavík Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436923 80 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 8904 80 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2087712 80 Kč
ZLH5900 Zachař Zdeněk OOB TJ Zlaté Hory zapůjčit 120 Kč
3.50 km, 125 m, 15 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 80 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 80 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 80 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 80 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 80 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 49455 80 Kč
SBR5301 Vojtášek Jan SKOB Bruntál C 352328 80 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 80 Kč
KSU4900 Komárek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52616 80 Kč
KAR5001 Pospíšil Karel SK Karlovice C 51950 80 Kč
KAR5501 Kuja Ivan SK Karlovice C 301248 80 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 80 Kč
LOL5601 Poklop Lubomír OK Olomouc C 52425 80 Kč
VRB5404 Kolář Leopold Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 52538 80 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 438025 80 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 80 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 80 Kč
AOP5301 Krmášek Bohdan Orientační Běh Opava C 51199 80 Kč
3.20 km, 120 m, 15 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 80 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 80 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 80 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 80 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 80 Kč
HOB4701 Klech Josef SKOB Horní Benešov C 51939 80 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 80 Kč
ZLH4600 Mrkvica Miroslav OOB TJ Zlaté Hory C 64865 80 Kč
UOL4201 Šubrt Zdeněk SOB Olomouc C 52467 80 Kč
2.20 km, 40 m, 6 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU0750 Matoušková Johana SK Severka Šumperk C 52561 50 Kč
JPV0404 Hrubý Lukáš Oddíl OS SK Prostějov C 2078582 50 Kč
JPV0909 Matečný Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2075677 50 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory C 251023 50 Kč
KON0888 Otrubová Karolína KOB Konice C 52482 50 Kč
HOB0551 Indreiová Tereza SKOB Horní Benešov C 50 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52617 50 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
PLU1200 Zaoral Matyáš TJ SOKOL Plumlov 50 Kč
KSU0818 Polášek Filip Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KAR0550 Kujová Vendula SK Karlovice 206457 50 Kč
KAR1001 Kuja Adam SK Karlovice 206494 50 Kč
PLU7612 Matyšek Stanislav TJ SOKOL Plumlov C 515147 50 Kč
JZL0950 Kundratová Eva TJ Jižní svahy Zlín C 218973 50 Kč
ODR0850 Králová Hedvika SKOB Odry C 49498 50 Kč
VRB0818 Tomčík Šimon Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 50 Kč
VRB1050 Grussová Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 50 Kč
HOB7952 Kurečková Pavla SKOB Horní Benešov C 50 Kč
ASUXXYY Bartášková Karolína Magnus Orienteering 0 50 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 1400404 50 Kč
PTI0880 Vavrdová Karolína Sportovní klub Ptení C 301578 50 Kč
UOL0800 Heča Michal SOB Olomouc C zapůjčit 50 Kč
2.90 km, 75 m, 12 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV5959 Papoušková Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2045209 50 Kč
SBR7750 Vlachová Dita SKOB Bruntál 410731 50 Kč
UOL7200 Zbořil Ctirad SOB Olomouc C 2060254 50 Kč
UOL7050 Vrtalová Gabriela SOB Olomouc C 2060253 50 Kč
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 2020738 50 Kč
ODR6100 Šauman Petr SKOB Odry C 331055 50 Kč
JPV8077 Ratiborská Veronika Oddíl OS SK Prostějov C 49364 50 Kč
HOB5655 Krumpholcová Jarmila SKOB Horní Benešov C 301308 50 Kč
HOB5551 Ledabylová Alena SKOB Horní Benešov C 4684 50 Kč
UOL9453 Jeřábková Zuzana SOB Olomouc C 361903 50 Kč
KSU7667 Stryková Vlasta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446436 50 Kč
KSU7550 Heclová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443087 50 Kč
KSU7222 Ondráček Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443095 50 Kč
7NC9100 Hubáček Pavel NNNN 52485 50 Kč
KAR4701 Tomeček Lubomír SK Karlovice C 51947 50 Kč
KAR7950 Kujová Vladimíra SK Karlovice 301265 50 Kč
KAR7701 Kuja Ivo SK Karlovice C 515156 50 Kč
82C8800 Dlabaja Petr Neregistrovaný - Dlabaja zapůjčit 50 Kč
82C8500 Dlabaja Pavel Neregistrovaný - Dlabaja zapůjčit 50 Kč
ODR0000 Matěja Vojtěch SKOB Odry 49399 50 Kč
ODR7450 Králová Ivana SKOB Odry C 49479 50 Kč
VRB9050 Krätschmerová Ivona Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 232178 50 Kč
VRB6250 Kratschmerová Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 50 Kč
VRB9000 Šnajdr Jakub Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 50 Kč
HOB6251 Hendrychová Pavla SKOB Horní Benešov C 301312 50 Kč
VRB6202 Labudík Milan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51954 50 Kč
SKM6301 Kavan Luboš KOB Směr Kroměříž C 619094 50 Kč
ASU7499 Doubravová Blanka Magnus Orienteering C 0 50 Kč
25C6100 Honkyš Petr péčkaři 439239 50 Kč
HOB5601 Hendrych Vlastimil SKOB Horní Benešov C 231950 50 Kč
KON0013 Šudřich Tomáš KOB Konice C 2083419 50 Kč
4.10 km, 135 m, 15 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN8901 Kadlček Václav Neregistrovaní 682616 50 Kč
SKM9402 Kavan Jiří KOB Směr Kroměříž C 416077 50 Kč
celkem přihlášených: 384, vklad: 26120 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.