Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
13.06.2015
Místo konání:
Rejvíz
Pořadatel:
ZLH - OOB TJ Zlaté Hory
Kategorie:
D10C     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     DH10N     H10C     H12     H14     H16     H18     H21     H21K     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
2.20 km, 80 m, 6 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 50 Kč
JPV0567 Matečná Sofie Oddíl OS SK Prostějov C 2045208 50 Kč
JPV0579 Hrubá Klára Oddíl OS SK Prostějov C 2078581 50 Kč
KSU0660 Pattermanová Magdalena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0550 Konečná Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053569 50 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk C 2080967 50 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering C 301698 50 Kč
VRB0797 Jägermannová Julie Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 50 Kč
2.40 km, 85 m, 6 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc C 2020728 50 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc C 2020729 50 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 2061817 50 Kč
PLU0354 Hartmannová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2051531 50 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 443076 50 Kč
KSU0484 Skoumalová Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446428 50 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446447 50 Kč
KSU0393 Tesařová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058487 50 Kč
KSU0363 Hlupá Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53659 50 Kč
KSU0353 Hegedüšová Viktorie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446409 50 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 50 Kč
KRN0353 Švihelová Viktorie KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428288 50 Kč
ASU0499 Vorlová Eva Magnus Orienteering C 406938 50 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava C 436929 50 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov C 1400409 80 Kč
SSU0350 Hojgrová Tereza SK Severka Šumperk C 80 Kč
3.20 km, 85 m, 7 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0156 Hálková Eliška SOB Olomouc B 428247 50 Kč
KSU0197 Hajduková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067338 50 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc C 50 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc C 50 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc C 50 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk B 2035722 50 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 50 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 2027230 50 Kč
ASU0299 Greschnerová Tereza Magnus Orienteering C 9132 50 Kč
STE0253 Pospíšilová Helena SK SKI-OB Šternberk C 442849 50 Kč
STE0254 Vysloužilová Tereza SK SKI-OB Šternberk C 2080968 80 Kč
3.80 km, 160 m, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446425 80 Kč
JPV0066 Lugrová Natalie Oddíl OS SK Prostějov B 231316 80 Kč
51P0050 Jurczyk Marta (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028219 80 Kč
4.00 km, 175 m, 10 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSU9888 Habigerová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053582 80 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice B 52722 80 Kč
5.30 km, 240 m, 10 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 80 Kč
KON7852 Otrubová Johana KOB Konice C 995816 80 Kč
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice A 8898 80 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058483 80 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 80 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 80 Kč
PTI9474 Vítková Lucie Sportovní klub Ptení C 8849 80 Kč
4.10 km, 155 m, 12 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU7951 Matoušková Jana SK Severka Šumperk C 2025355 80 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 80 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 80 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 80 Kč
VRB7373 Slavíková Lenka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067389 80 Kč
KSU7793 Smolíková Kateřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067339 80 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49418 80 Kč
KSU7676 Ondráčková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443099 80 Kč
KSU7474 Kroulová Markéta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53662 80 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 80 Kč
KSU7171 Polášková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 420442 80 Kč
KSU7383 Mlčková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52258 80 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 80 Kč
KRN7753 Kozlíková Veronika KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52646 80 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 80 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 2080963 80 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 52664 80 Kč
UOL7751 Binarová Jitka SOB Olomouc C 2049585 120 Kč
3.60 km, 125 m, 9 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 80 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 80 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 80 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 52586 80 Kč
UOL5852 Špacírová Danuše SOB Olomouc C 52730 80 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 80 Kč
SBR6150 Czaschová Irena SKOB Bruntál C 51915 80 Kč
KSU7070 Rozsívalová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443067 80 Kč
KSU6950 Pšenčíková Eva Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443106 80 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 80 Kč
JPV6677 Uchytilová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 52863 80 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 80 Kč
47C6850 Ženčáková Marie ASPV OA Šumperk 2032185 80 Kč
2.90 km, 90 m, 7 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
14P5650 Wysocka Jolanta (POL) UKS Kometa Gliwice 886619 80 Kč
UOL5651 Künstlerová Milada SOB Olomouc C 52445 80 Kč
2.40 km, 80 m, 8 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0888 Otrubová Karolína KOB Konice C 52482 50 Kč
VRB0505 Slavík Ondřej Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 232194 50 Kč
SBR0500 Holub Mikuláš SKOB Bruntál 2045229 50 Kč
KRN0500 Daněk Vít KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446438 50 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 426369 50 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc C 50 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering C 0 50 Kč
VRB0777 Malá Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 50 Kč
VRB0660 Tomášková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 50 Kč
2.20 km, 80 m, 6 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2075670 50 Kč
KSU0700 Mlček Vincenc Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073736 50 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446437 50 Kč
KSU0600 Ondráček Viktor Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53670 50 Kč
KSU0515 Opravil Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073734 50 Kč
KSU0505 Kroul Jiří Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53565 50 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49316 50 Kč
KSU0500 Šimek Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52566 50 Kč
KYL0500 Navrátil Sam SK SP Kylešovice C zapůjčit 80 Kč
2.60 km, 80 m, 6 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice C 52718 50 Kč
ZPV0300 Hošťálek Ondřej KOB ZPV Prostějov C 206390 50 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 50 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov C 2051506 50 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061810 50 Kč
UOL0400 Náhončík Jakub SOB Olomouc C 50 Kč
KSU0404 Pavelka Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446448 50 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058480 50 Kč
KSU0400 Hudos Tomáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446440 50 Kč
STE0300 Cupal Petr SK SKI-OB Šternberk C 2027236 50 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk C 2035728 50 Kč
ASU0447 Bartášek Tomáš Magnus Orienteering C 416716 50 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering C 53112 50 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 50 Kč
VRB0305 Gruss Zdeněk Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 50 Kč
KRN0300 Jurčík Martin KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446407 50 Kč
3.70 km, 125 m, 8 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 50 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc C 2088178 50 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 50 Kč
37C0100 Chmelář Jan Bez registrace zapůjčit 50 Kč
JPV0101 Dadák Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2045211 50 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk C 1407427 50 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 52746 50 Kč
PLU0101 Hartmann Matouš TJ SOKOL Plumlov B 2051507 50 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058486 50 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53649 50 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056308 50 Kč
KRN0106 Švec František KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428222 50 Kč
STE0200 Hájek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2027240 50 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 50 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk C 2060295 50 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk B 2027218 50 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk C 2073721 50 Kč
86P0100 Hyla Damian (POL) LKS Górzanka Nawojowa Góra 1392590 80 Kč
47P0201 Sikorski Marcin (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 1394740 80 Kč
4.50 km, 195 m, 8 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 2020742 80 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 52549 80 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 80 Kč
KSU9933 Ondráček Radek Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056305 80 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 80 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 80 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053541 80 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067337 80 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056281 80 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067336 80 Kč
KSU0013 Šafář Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 80 Kč
KRN0002 Urban Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2035149 80 Kč
6.50 km, 325 m, 13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
11P9700 Borgiel Jarosław (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032321 80 Kč
SSU9701 Vosáhlo Jan SK Severka Šumperk B 9005223 80 Kč
KRN9800 Novák Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428244 80 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk A 2032171 80 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 80 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk B 2060296 80 Kč
UOL9800 Mazanec Jakub SOB Olomouc C 2051499 80 Kč
JPV9800 Hubáček Filip Oddíl OS SK Prostějov B 301569 80 Kč
9.40 km, 360 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 52592 80 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 80 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 80 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 80 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 80 Kč
51P9400 Jurczyk Tomasz (POL) UKS Sparta Czyżowice 7202777 80 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 51123 80 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 80 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 52516 80 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk R 2027239 80 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 80 Kč
STE7401 Tomanek Daniel SK SKI-OB Šternberk C 7200324 80 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 80 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 80 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering E 886264 80 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436946 80 Kč
KYL7100 Navrátil Marek SK SP Kylešovice C 9005224 120 Kč
5.30 km, 240 m, 10 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov A 1602630 80 Kč
UOL8805 Špacír Jan SOB Olomouc C 500587 80 Kč
SOP8802 Lichý Ondřej OOB TJ Slezan Opava C 49304 80 Kč
JPV7927 Hodač Karel Oddíl OS SK Prostějov C 52595 80 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 80 Kč
4CC8700 Patočka Aleš Al zapůjčit 80 Kč
6.70 km, 325 m, 13 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU7504 Matoušek Jiří SK Severka Šumperk C 2025356 80 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 80 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 80 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 80 Kč
SSU7400 Cveček Martin SK Severka Šumperk C 8041 80 Kč
11P7300 Mastela Rafal (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032312 80 Kč
SSU7341 Sita Vratislav SK Severka Šumperk C 52573 80 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 80 Kč
SSU7401 Seidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 2067988 80 Kč
42P7100 Dzik Mirosław (POL) Team360 428768 80 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 80 Kč
NNH7802 Fráňa Martin KVS Olomouc C 301127 80 Kč
11P7600 Masny Krzysztof (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032329 80 Kč
UOL7000 Hálek Jan SOB Olomouc C 436448 80 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 80 Kč
KSU7302 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067331 80 Kč
KSU7227 Šimek Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52541 80 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 80 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2073657 80 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 80 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2075602 80 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 80 Kč
ASU7448 Bartášek Jiří Magnus Orienteering C 416715 80 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C 0 80 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 80 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 80 Kč
CEL7015 Hubáček Martin TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52409 80 Kč
UOL7600 Dzik Martin SOB Olomouc C 2019231 80 Kč
5.00 km, 260 m, 10 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 80 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 80 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 80 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 80 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 80 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 411761 80 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 80 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 80 Kč
41P6600 Forystek Jozef (POL) WKS Wawel Kraków 1966318 80 Kč
PLU6219 Kubeš Jaromír TJ SOKOL Plumlov C 52500 80 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 52498 80 Kč
UOL6501 Pernica Jiří SOB Olomouc C 52478 80 Kč
51P6900 Jurczyk Piotr (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028215 80 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 80 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 80 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 80 Kč
PTI6622 Vítek Zbyněk Sportovní klub Ptení C 8828 80 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 80 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 120 Kč
4.00 km, 175 m, 10 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51910 80 Kč
SBR5301 Vojtášek Jan SKOB Bruntál C 352328 80 Kč
14P1400 Zdanowicz Jan (POL) UKS Kometa Gliwice 889674 80 Kč
42P6000 Wojarski Krzysztof (POL) Team360 412345 80 Kč
KRN5201 Hrouza Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52623 80 Kč
KAR5001 Pospíšil Karel SK Karlovice C 51950 80 Kč
KSU4900 Komárek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52616 80 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 80 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 80 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 80 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 80 Kč
VRB5404 Kolář Leopold Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 52538 80 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 80 Kč
3.60 km, 125 m, 9 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL4201 Šubrt Zdeněk SOB Olomouc C 52467 80 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 80 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 80 Kč
SBR4501 Dospíšil Jaroslav SKOB Bruntál C 51905 80 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 80 Kč
HOB4701 Klech Josef SK OB Horní Benešov C 51939 80 Kč
HOB4601 Kašpar Josef SK OB Horní Benešov C 80 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 80 Kč
SBR4601 Soviš Ivan SKOB Bruntál C 416037 80 Kč
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 80 Kč
2.40 km, 80 m, 8 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU0750 Matoušková Johana SK Severka Šumperk C 52561 50 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 50 Kč
JPV0404 Hrubý Lukáš Oddíl OS SK Prostějov C 2078582 50 Kč
JPV0909 Matečný Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2075677 50 Kč
37C0900 Chmelář Filip Bez registrace zapůjčit 50 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 1400404 50 Kč
SSU0650 Seidenglanzová Johana SK Severka Šumperk C 6710 50 Kč
1XC0800 Skřivanková Anna Skřivankovi 2058523 50 Kč
HOB0551 Indreiová Tereza SK OB Horní Benešov C 436928 50 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52617 50 Kč
KSU1010 Kroul František Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
SBR0800 Holub Ivan SKOB Bruntál 416040 50 Kč
KRN0606 Herman Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52626 50 Kč
KRN0250 Horáková Helena KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428248 50 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 50 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C 0 50 Kč
VRB0454 Škařupová Anna Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 50 Kč
KRN0750 TRibusová Julie KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446357 50 Kč
KRN0707 Zavřel Mikuláš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446325 50 Kč
47P0850 Hyla Natalia (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 1394744 50 Kč
3.00 km, 90 m, 8 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 50 Kč
JPV5959 Papoušková Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2045209 50 Kč
25C6750 Chmelařová Blanka péčkaři 8885 50 Kč
ODR6100 Šauman Petr SKOB Odry C 331055 50 Kč
HOB5655 Krumpholcová Jarmila SK OB Horní Benešov C 301308 50 Kč
HOB5551 Ledabylová Alena SK OB Horní Benešov C 4684 50 Kč
KAR4701 Tomeček Lubomír SK Karlovice C 51947 50 Kč
KSU7550 Heclová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443087 50 Kč
KSU7222 Ondráček Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443095 50 Kč
KSU6800 Květoň Vladimír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2087712 50 Kč
SBR5251 Sovišová Eva SKOB Bruntál 416038 50 Kč
SBR7101 Soviš Ivo SKOB Bruntál 2075651 50 Kč
SBR8051 Holubová Eva SKOB Bruntál 2075650 50 Kč
STE6850 Poštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2073431 50 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 0 50 Kč
VRB6250 Kratschmerová Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 50 Kč
OOL4901 Smolka Miloslav SK Haná orienteering C 52747 50 Kč
HOB6251 Hendrychová Pavla SK OB Horní Benešov C 301312 50 Kč
HOB5601 Hendrych Vlastimil SK OB Horní Benešov C 231950 50 Kč
UOL7200 Zbořil Ctirad SOB Olomouc C 2060254 50 Kč
UOL7050 Vrtalová Gabriela SOB Olomouc C 2060253 50 Kč
celkem přihlášených: 289, vklad: 19490 Kč