Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
03.10.2015
Místo konání:
Dub nad Moravou, Bolelouc - výletiště (okr. Olomouc)
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P     T    
2.00 km, 8 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0666 Jílková Lenka KOB Konice C 2069072 50 Kč
KON0799 Jílková Pavla KOB Konice C 2069073 50 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 50 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk C 2080967 50 Kč
STE0551 Pospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk C 50 Kč
JPV0567 Matečná Sofie Oddíl OS SK Prostějov C 2045208 50 Kč
JPV0579 Hrubá Klára Oddíl OS SK Prostějov C 2078581 50 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž C 53811 50 Kč
TZL0550 Batani Valeria SKOB Zlín C 53853 50 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín C 53354 50 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering C 301698 50 Kč
TZL0258 Matušová Monika SKOB Zlín C 246835 50 Kč
LCE0552 Mališková Kristýna OOB TJ Slovan Luhačovice C 52706 50 Kč
LCE0851 Michálková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice C 253362 50 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice C 2049511 50 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc C 2088144 50 Kč
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 2035719 50 Kč
KSU0660 Pattermanová Magdalena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 60 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53652 60 Kč
KSU0550 Konečná Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053569 60 Kč
2.40 km, 9 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 50 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 50 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc B 2020729 50 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 50 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2019215 50 Kč
OTK0350 Riesslerová Eliška OOB TJ Jiskra Otrokovice B 331701 50 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 2061817 50 Kč
PLU0354 Hartmannová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2051531 50 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 50 Kč
KON0355 Spurná Štěpánka KOB Konice C 307329 50 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 50 Kč
ASU0499 Vorlová Eva Magnus Orienteering C 406938 50 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice B 889310 50 Kč
LCE0451 Zichová Amálie OOB TJ Slovan Luhačovice C 2075639 50 Kč
LCE0356 Hubáčková Kristýna OOB TJ Slovan Luhačovice 50 Kč
TZL0451 Mrkvičková Ema SKOB Zlín B 8591 50 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 443076 60 Kč
KSU0484 Skoumalová Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446428 60 Kč
KSU0464 Knyplová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446430 60 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446447 60 Kč
KSU0353 Hegedüšová Viktorie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446409 60 Kč
3.10 km, 12 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc C 2069082 50 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc C 2069080 50 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc C 2069081 50 Kč
UOL0156 Hálková Eliška SOB Olomouc B 428247 50 Kč
KON0272 Kličková Anna KOB Konice C 515427 50 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 50 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 50 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 2027230 50 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 7201818 50 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 253379 50 Kč
ASU0299 Greschnerová Tereza Magnus Orienteering C 9132 50 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín B 8597 50 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice B 52682 50 Kč
LCE0253 Dufková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 51298 50 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice B 416074 50 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 1400427 50 Kč
LCE0152 Plášková Anna OOB TJ Slovan Luhačovice B 2056310 50 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín B 8583 50 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín B 8584 50 Kč
KSU0393 Tesařová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058487 60 Kč
KSU0197 Hajduková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067338 60 Kč
3.50 km, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 80 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk A 2025342 80 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín A 8581 80 Kč
LCE0054 Šabršulová Natálie OOB TJ Slovan Luhačovice B 2085608 80 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 52687 80 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446425 100 Kč
VIC9959 Slovenčíková Eliška OB Vizovice B 2073711 100 Kč
4.40 km, 13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 80 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice A 52722 80 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 80 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering A 920661 80 Kč
LCE9751 Vavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice A 889309 80 Kč
LCE9761 Zentrichová Daniela OOB TJ Slovan Luhačovice B 2082928 80 Kč
KSU9799 Smrčková Dominika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 897348 100 Kč
UOL9750 Paličková Agáta SOB Olomouc C 2059746 100 Kč
5.10 km, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice A 8898 80 Kč
UOL7751 Binarová Jitka SOB Olomouc C 2049585 80 Kč
KON7852 Otrubová Johana KOB Konice C 995816 80 Kč
STE9456 Neumannová Anna SK SKI-OB Šternberk C 426325 80 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 80 Kč
PTI8771 Boháčová Lucie Sportovní klub Ptení C 8829 80 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 80 Kč
PTI9474 Vítková Lucie Sportovní klub Ptení C 8849 80 Kč
KON9175 Dittrichová Zuzana KOB Konice C 52416 80 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 80 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 52223 80 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice C 515153 80 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 53317 80 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 1400448 80 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 80 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 80 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 80 Kč
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 7203330 80 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 80 Kč
OOL9562 Slavíčková Klárka SK Haná orienteering C 421853 80 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 80 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín A 2032161 80 Kč
PTIXX02 Veselá Zuzana Sportovní klub Ptení 52737 80 Kč
KON8277 Ebnerová Eva KOB Konice C 515485 80 Kč
LCE8151 Michálková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 2088219 80 Kč
ZBM7951 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno C 703370 80 Kč
UOL7651 Janošíková Lenka SOB Olomouc C 301554 80 Kč
KON8583 Vodvářková Tereza KOB Konice 8895 80 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058483 100 Kč
UOLXX01 Fidrmucová Linda SOB Olomouc 80 Kč
4.40 km, 13 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 2020738 80 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 80 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 80 Kč
KON8080 Jílková Hana KOB Konice C 2069071 80 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 80 Kč
UOL7050 Vrtalová Gabriela SOB Olomouc C 2060253 80 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 2049535 80 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 80 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 2080963 80 Kč
STE7454 Urbanová Edita SK SKI-OB Šternberk C 52480 80 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 80 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 80 Kč
ZLH7451 Siatková Silvie OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit 90 Kč
OTK7251 Klímová Barbora OOB TJ Jiskra Otrokovice C 331069 80 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 80 Kč
PTIXX01 Hejlová Soňa Sportovní klub Ptení 8842 80 Kč
JZL7351 Kundratová Jana TJ Jižní svahy Zlín C 53360 80 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 80 Kč
KSU7793 Smolíková Kateřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067339 100 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49418 100 Kč
KSU7667 Stryková Vlasta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446436 100 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067330 100 Kč
KSU7474 Kroulová Markéta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53662 100 Kč
97C7550 Poláčková Monika No register 80 Kč
3.90 km, 15 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 80 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 80 Kč
UOL5852 Špacírová Danuše SOB Olomouc C 52730 80 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 80 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 80 Kč
47C6850 Ženčáková Marie ASPV OA Šumperk 2032185 80 Kč
OOL6955 Slavíčková Katka SK Haná orienteering C 421852 80 Kč
SSU7050 Zatloukalová Eva SK Severka Šumperk 2027210 80 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 80 Kč
UOL6954 Jeřábková Jana SOB Olomouc C 361997 80 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 331685 80 Kč
KSU6950 Pšenčíková Eva Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443106 100 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 100 Kč
3.10 km, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL5651 Künstlerová Milada SOB Olomouc C 52445 80 Kč
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 80 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 80 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 80 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB START Blansko C 49685 80 Kč
TZL5954 Žaludková Miroslava SKOB Zlín C 53838 80 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 80 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 100 Kč
JZL5450 Chromčáková Ivana TJ Jižní svahy Zlín C 2070845 100 Kč
2.00 km, 8 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín C 50 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov C 682687 50 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov 53588 50 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2075670 50 Kč
ASU0548 Hohn Matěj Magnus Orienteering C 2080969 50 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C zapůjčit 60 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering C zapůjčit 60 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín C 8594 50 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073736 60 Kč
KSU0515 Opravil Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073734 60 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49316 60 Kč
KSU0500 Šimek Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52566 60 Kč
KSU0505 Kroul Jiří Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53565 60 Kč
2.60 km, 9 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 52718 50 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín B 2070833 50 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov C 2051506 50 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061810 50 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 50 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 50 Kč
PLU0300 Novák Rostislav TJ SOKOL Plumlov C 2087634 50 Kč
CEL0400 Tomášek Adam TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301567 50 Kč
UOL0402 Čecháček Adam SOB Olomouc C 50 Kč
ZPV0300 Hošťálek Ondřej KOB ZPV Prostějov C 206390 50 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 50 Kč
JPV0303 Minx Oliver Oddíl OS SK Prostějov C 231357 50 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín C 2070831 50 Kč
ASU0447 Bartášek Tomáš Magnus Orienteering C 416716 50 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering C 53112 50 Kč
UOL0400 Náhončík Jakub SOB Olomouc C 50 Kč
LCE0402 Humeník David OOB TJ Slovan Luhačovice C 2080833 50 Kč
LCE0306 Hájek Petr OOB TJ Slovan Luhačovice 50 Kč
LCE0308 Kovařík Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice 50 Kč
TZL0401 Eichler Vít SKOB Zlín B 8585 50 Kč
STE0300 Cupal Petr SK SKI-OB Šternberk C 2027236 50 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446437 60 Kč
KSU0404 Pavelka Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446448 60 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 442865 60 Kč
3.50 km, 12 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SVS0200 Koňařík Vít Orientklub Vsetín B 53384 50 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk C 2073721 50 Kč
STE0200 Hájek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2027240 50 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk B 2032192 50 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 50 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk C 2060295 50 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 50 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 2032142 50 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 50 Kč
CEL0100 Tomášek Ondřej TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301562 50 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín A 218977 50 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž B 436930 50 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov C 2075675 50 Kč
JZL0201 Kundrata Jan TJ Jižní svahy Zlín B 53353 50 Kč
LCE0202 Václavík Radek OOB TJ Slovan Luhačovice B 51301 50 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 8582 50 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058480 60 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053547 60 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058486 60 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 53649 60 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056308 60 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 60 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 60 Kč
RAD0201 Zobaník Radek TJ Sokol Radslavice C 52665 60 Kč
4.50 km, 16 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 2020742 80 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 52549 80 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 80 Kč
JPV9912 Honkyš Jan Oddíl OS SK Prostějov C 439233 80 Kč
LCE0003 Bitto Maxim OOB TJ Slovan Luhačovice B 2053585 80 Kč
LCE9912 Turza Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice B 2081383 80 Kč
TZL9904 Hartman Vojtěch SKOB Zlín B 8596 80 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 100 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 100 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 100 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067337 100 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067336 100 Kč
KSU0013 Šafář Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 100 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056268 100 Kč
5.10 km, 18 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL9801 Chaloupka Josef SOB Olomouc C zapůjčit 90 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk A 2032171 80 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk B 2060296 80 Kč
UOL9800 Mazanec Jakub SOB Olomouc C 2051499 80 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 80 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín A 7203464 80 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc A 682370 80 Kč
JPV9707 Honkyš Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 234582 80 Kč
TZL9901 Láznička Václav SKOB Zlín A 9200524 80 Kč
KSU9707 Knypl Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067332 100 Kč
6.50 km, 24 kontrol
Rank. koef.: 1
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 80 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 80 Kč
UOL8805 Špacír Jan SOB Olomouc C 500587 80 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 80 Kč
KON7537 Dvořák Miloslav KOB Konice C 8907 80 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 80 Kč
ZLH9301 Kvapil Ladislav OOB TJ Zlaté Hory C 2073675 80 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 80 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 51123 80 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 80 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2073657 80 Kč
ZPV7900 Karásek Michal KOB ZPV Prostějov C 433096 80 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 80 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 8411 80 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 80 Kč
SKM7325 Rytíř Michal KOB Směr Kroměříž C 52201 80 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 80 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 80 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 1400443 80 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 7203466 80 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering E 886264 80 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 80 Kč
ASU9547 Hraboš Matěj Magnus Orienteering R 7698697 80 Kč
CEL5628 Špičák František TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52744 80 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7203321 80 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 80 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice A 1400401 80 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 2017666 80 Kč
LCE6602 Kunčar Vít OOB TJ Slovan Luhačovice C 889307 80 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 80 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 51609 80 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 80 Kč
PLU8007 Matyšek Radoslav TJ SOKOL Plumlov C 52490 80 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 80 Kč
STE7401 Tomanek Daniel SK SKI-OB Šternberk C 7200324 80 Kč
RAD7401 Hrazdil Roman TJ Sokol Radslavice C 8086 80 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 100 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886292 100 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 100 Kč
NNNXX02 Solař Michael Neregistrovaní 100 Kč
5.50 km, 21 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 80 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 8916 80 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 52581 80 Kč
UOL7000 Hálek Jan SOB Olomouc C 436448 80 Kč
UOL7200 Zbořil Ctirad SOB Olomouc C 2060254 80 Kč
KON6919 Huňka Karel KOB Konice C 52720 80 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 80 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 80 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 80 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 80 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 80 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2075602 80 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 80 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 80 Kč
STE5701 Václavek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 52525 80 Kč
UOL7007 Horčička Petr SOB Olomouc C 682380 80 Kč
ASU7448 Bartášek Jiří Magnus Orienteering C 416715 80 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C zapůjčit 90 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 80 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 80 Kč
ZLH6700 Hastík Jiří OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit 90 Kč
ZLH5800 Nestarec Karel OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit 90 Kč
CEL7015 Hubáček Martin TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52409 80 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 219271 80 Kč
TZL6835 Černoch Karel SKOB Zlín C 8933 80 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 100 Kč
KSU7500 Stryk Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 100 Kč
KSU7503 Pavelka Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073731 100 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 100 Kč
KSU7227 Šimek Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52541 100 Kč
PTI7700 Martínek Pavel Sportovní klub Ptení C 52740 100 Kč
SSU7401 Seidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 2067988 100 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 53372 100 Kč
KSU7302 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067331 100 Kč
NNNXX01 Bubla Jiří Neregistrovaní 2045237 80 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 920658 100 Kč
4.50 km, 16 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 80 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2087712 80 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 80 Kč
TZL6345 Strakoš Bohumil SKOB Zlín C 416048 80 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51874 80 Kč
OTK6800 Riessler Otto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433092 80 Kč
EZL6205 Otrusina Milan PEV Zlín C 52338 80 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 425440 80 Kč
KON6431 Vlach Josef KOB Konice C 361996 80 Kč
CEL6426 Tomášek Jiří TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52406 80 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 80 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 80 Kč
PTI6622 Vítek Zbyněk Sportovní klub Ptení C 8828 80 Kč
OOL6708 Slavíček Stanislav SK Haná orienteering C 342667 80 Kč
SSU6700 Zatloukal Tomáš SK Severka Šumperk C 420422 80 Kč
ROV5301 Mizera Ladislav OK Zubří C 2056277 80 Kč
LCE6311 Hubáček Jaroslav OOB TJ Slovan Luhačovice C 889303 80 Kč
TZL6309 Láznička Robert SKOB Zlín C 53368 80 Kč
UOL6702 Jeřábek Petr SOB Olomouc C 361946 80 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 80 Kč
ZVS6901 Šamánek Petr TJ Zbrojovka Vsetín C 53890 80 Kč
TZL6401 Vrubel Karel SKOB Zlín C 53143 80 Kč
BZR6301 Rajnošek Zdeněk Bratrstvo Ždárských vrchů C 52963 80 Kč
STE7000 Zatloukal Radek SK SKI-OB Šternberk C 80 Kč
TZL6301 Galík Svatopluk SKOB Zlín C 53369 80 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 80 Kč
3.90 km, 15 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 80 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 8904 80 Kč
UOL5900 Frydrychovský Josef SOB Olomouc C 2020735 80 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 80 Kč
SBR5301 Vojtášek Jan SKOB Bruntál C 352328 80 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 80 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 80 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 80 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 438025 80 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko C 49683 80 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 80 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 80 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 80 Kč
SKM4903 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 53810 80 Kč
RAD4801 Huňka Jiří TJ Sokol Radslavice C 49433 80 Kč
KSU4900 Komárek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52616 100 Kč
JZL5201 Chromčák František TJ Jižní svahy Zlín C 53801 100 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 100 Kč
TZL5702 Štípek Rostislav SKOB Zlín 428296 100 Kč
3.10 km, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL4201 Šubrt Zdeněk SOB Olomouc C 52467 80 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 80 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 80 Kč
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 80 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 80 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 80 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 80 Kč
OTK4001 Šidla Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426383 80 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 100 Kč
2.00 km, 8 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín C 50 Kč
OTK0500 Riessler Štěpán OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426385 50 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 426369 50 Kč
KON0777 Dvořáková Ema KOB Konice C 2067322 50 Kč
ASU0547 Greschner Adam Magnus Orienteering C zapůjčit 60 Kč
JZL0700 Kundrata Vít TJ Jižní svahy Zlín C 50 Kč
LCE0701 Skýba Jakub Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 2075691 50 Kč
LCE0509 Hájek Radim OOB TJ Slovan Luhačovice 50 Kč
LCE0508 Kovařík Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice 50 Kč
TZL0503 Němec Filip SKOB Zlín C 8593 50 Kč
SSU0650 Seidenglanzová Johana SK Severka Šumperk C 6710 60 Kč
1.80 km, 6 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SVS0701 Koňařík Vojtéch Orientklub Vsetín 51518 50 Kč
UOL1010 Staroštík Jakub SOB Olomouc zapůjčit 50 Kč
UOL1363 Staroštíková Eliška SOB Olomouc zapůjčit 50 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice 50 Kč
KON0888 Otrubová Karolína KOB Konice C 52482 50 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 50 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 50 Kč
JPV0404 Hrubý Lukáš Oddíl OS SK Prostějov C 2078582 50 Kč
JPV0909 Matečný Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2075677 50 Kč
1XC0800 Skřivanková Anna Skřivankovi 2058523 50 Kč
PTI0700 Šnajdr Jakub Sportovní klub Ptení C 8835 50 Kč
PTI1050 Šnajdrová Nikol Sportovní klub Ptení C 301571 50 Kč
TZL1000 Pekárek David SKOB Zlín C 53886 50 Kč
SKM1000 Dittrich Matouš KOB Směr Kroměříž C 436931 50 Kč
SKM0000 Frkal Jiří KOB Směr Kroměříž 619094 50 Kč
ASU1249 Macek Václav Magnus Orienteering C zapůjčit 60 Kč
ASUXXXX Kobylka David Magnus Orienteering zapůjčit 60 Kč
OTK0950 Klímová Markéta OOB TJ Jiskra Otrokovice C 330673 50 Kč
JZL0950 Kundratová Eva TJ Jižní svahy Zlín C 218973 50 Kč
PTE0880 Vavrdová Karolína TJ Sokol Ptení C 301572 50 Kč
LCE0854 Mališková Libuše OOB TJ Slovan Luhačovice 50 Kč
LCE0862 Juríková Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice 50 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52617 50 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
JPVXX01 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov 50 Kč
JPVXX02 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov 50 Kč
JPVXX05 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov 50 Kč
RAD0801 Zobaník Tomáš TJ Sokol Radslavice 49464 50 Kč
97C0500 Poláček Tomáš No register 50 Kč
97CXX00 Poláček Lukáš No register 50 Kč
TZL0801 Solař Adam SKOB Zlín C 50 Kč
3.10 km, 12 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6900 Said Mahmoud SOB Olomouc C 420402 30 Kč
UOL7150 Horká Soňa SOB Olomouc C 2060240 30 Kč
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice 30 Kč
ASUXXYY Musilová Jana Magnus Orienteering zapůjčit 40 Kč
STE6451 Smolková Dagmar SK SKI-OB Šternberk C 30 Kč
STE6333 Světnický Alexandr SK SKI-OB Šternberk C 426375 30 Kč
STE7900 Novák Jan SK SKI-OB Šternberk C 30 Kč
STE7551 Pospíšilová Lucie SK SKI-OB Šternberk C 30 Kč
JPV7901 Hrubý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov 2092405 30 Kč
7NC6800 Čecháček Petr NNNN zapůjčit 40 Kč
29C7350 Čecháčková Šárka neregistrovaní Čecháčková zapůjčit 40 Kč
SKM6200 Moser Zdeněk KOB Směr Kroměříž C 416079 30 Kč
ASU7799 Navrátilová Helena Magnus Orienteering C zapůjčit 40 Kč
OTK0123 Král Martin OOB TJ Jiskra Otrokovice 331534 30 Kč
PTIXX03 Veselý Oskar Sportovní klub Ptení 301580 30 Kč
PTI7375 Mikšíková Kateřina Sportovní klub Ptení C 8833 30 Kč
KSU7551 Pattermanová Ivana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 30 Kč
KSU7550 Heclová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443087 30 Kč
JPVXX03 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov 30 Kč
JPVXX04 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov 30 Kč
5.00 km, 19 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV8077 Ratiborská Veronika Oddíl OS SK Prostějov C 49364 50 Kč
OOL4901 Smolka Miloslav SK Haná orienteering C 52747 50 Kč
SKM9402 Kavan Jiří KOB Směr Kroměříž C 416077 50 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C zapůjčit 60 Kč
KON8215 Ebner Zdeněk KOB Konice C 50 Kč
LCE7252 Mudráková Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice C 52689 50 Kč
24A8200 Videcky Jan (AUS) Bayside Kangaroos zapůjčit 60 Kč
celkem přihlášených: 439, vklad: 30150 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.