Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON0666 | Jílková LenkaJílková Lenka | KOB Konice | C | 2069072 | 50 Kč |
UOL0650 | Kopecká NelaKopecká Nela | SOB Olomouc | C | 301263 | 50 Kč |
ADA0651 | Procházková DoubravkaProcházková Doubravka | OOB Spartak Adamov | C | 981840 | 50 Kč |
STE0650 | Zatloukalová JulieZatloukalová Julie | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080967 | 50 Kč |
ASU0599 | Navrátilová MarieNavrátilová Marie | Magnus Orienteering | C | 301698 | 50 Kč |
ZLH0550 | Moskvová AgátaMoskvová Agáta | OOB TJ Zlaté Hory | C | 2049561 | 50 Kč |
STE0550 | Neumannová KristýnaNeumannová Kristýna | SK SKI-OB Šternberk | C | 2035719 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PLU0351 | Černochová MichaelaČernochová Michaela | TJ SOKOL Plumlov | B | 2061817 | 50 Kč |
PLU0452 | Janečková AdélaJanečková Adéla | TJ SOKOL Plumlov | C | 52484 | 50 Kč |
KSU0494 | Šánová JulieŠánová Julie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 443076 | 50 Kč |
KSU0484 | Skoumalová PetraSkoumalová Petra | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446428 | 50 Kč |
KSU0464 | Knyplová TerezaKnyplová Tereza | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446430 | 50 Kč |
KSU0454 | Heclová MarieHeclová Marie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446447 | 50 Kč |
PLU0577 | Otrubová AnnaOtrubová Anna | TJ SOKOL Plumlov | C | 2019215 | 50 Kč |
PLU0354 | Hartmannová AnnaHartmannová Anna | TJ SOKOL Plumlov | C | 2051531 | 50 Kč |
PLU0350 | Němečková KateřinaNěmečková Kateřina | TJ SOKOL Plumlov | B | 1400409 | 50 Kč |
UOL0450 | Smékalová ViktorieSmékalová Viktorie | SOB Olomouc | B | 2020728 | 50 Kč |
UOL0451 | Smékalová KarolínaSmékalová Karolína | SOB Olomouc | B | 2020729 | 50 Kč |
UOL0452 | Binarová AdélaBinarová Adéla | SOB Olomouc | B | 1398997 | 50 Kč |
SSU0350 | Hojgrová TerezaHojgrová Tereza | SK Severka Šumperk | C | 50 Kč | |
ASU0398 | Šneiderová DanielaŠneiderová Daniela | Magnus Orienteering | B | 7201771 | 50 Kč |
ASU0499 | Vorlová EvaVorlová Eva | Magnus Orienteering | C | 406938 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0251 | Raclavská ZuzanaRaclavská Zuzana | SOB Olomouc | C | 2092434 | 50 Kč |
UOL0253 | Raclavská VlaďkaRaclavská Vlaďka | SOB Olomouc | C | 2092436 | 50 Kč |
UOL0252 | Raclavská LenkaRaclavská Lenka | SOB Olomouc | C | 2092435 | 50 Kč |
UOL0156 | Hálková EliškaHálková Eliška | SOB Olomouc | B | 428247 | 50 Kč |
STE0252 | Marková EmaMarková Ema | SK SKI-OB Šternberk | A | 7205017 | 50 Kč |
STE0250 | Smolková SabinaSmolková Sabina | SK SKI-OB Šternberk | B | 7206537 | 50 Kč |
ASU0299 | Greschnerová TerezaGreschnerová Tereza | Magnus Orienteering | C | 9132 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KSU0050 | Pšenčíková AdélaPšenčíková Adéla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 446425 | 80 Kč |
ZLH0051 | Novotná TerezaNovotná Tereza | OOB TJ Zlaté Hory | B | 331514 | 80 Kč |
ASU9998 | Pazourová TerezaPazourová Tereza | Magnus Orienteering | C | 920659 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZLH9851 | Novotná KláraNovotná Klára | OOB TJ Zlaté Hory | B | 331363 | 80 Kč |
JPV9898 | Pilcová SabinaPilcová Sabina | Oddíl OS SK Prostějov | A | 1007538 | 80 Kč |
ASU0097 | Plhalová ŠárkaPlhalová Šárka | Magnus Orienteering | A | 920661 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KRN8456 | Kopcová MichaelaKopcová Michaela | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52533 | 80 Kč |
KON7852 | Otrubová JohanaOtrubová Johana | KOB Konice | C | 995816 | 80 Kč |
STE7054 | Skyvová KristýnaSkyvová Kristýna | SK SKI-OB Šternberk | C | 1007548 | 80 Kč |
UOL8888 | Šimonová KláraŠimonová Klára | SOB Olomouc | C | zapůjčit | 90 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZPV6553 | Jirková RenataJirková Renata | KOB ZPV Prostějov | C | 52427 | 80 Kč |
JPV7650 | Chmelářová RadkaChmelářová Radka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2085577 | 80 Kč |
ZLH7451 | Siatková SilvieSiatková Silvie | OOB TJ Zlaté Hory | C | zapůjčit | 90 Kč |
ZPV6666 | Jarošová PetraJarošová Petra | KOB ZPV Prostějov | C | 52654 | 80 Kč |
KON6285 | Dittrichová LenkaDittrichová Lenka | KOB Konice | C | 52420 | 80 Kč |
KON8080 | Jílková HanaJílková Hana | KOB Konice | C | 2069071 | 80 Kč |
KSU7787 | Štáblová MichaelaŠtáblová Michaela | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 49418 | 80 Kč |
KSU7676 | Ondráčková AdélaOndráčková Adéla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443099 | 80 Kč |
KSU7552 | Tomanková MartinaTomanková Martina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058462 | 80 Kč |
KSU7272 | Krčová MartinaKrčová Martina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 442855 | 80 Kč |
KON7575 | Benešová PetraBenešová Petra | KOB Konice | C | 2020738 | 80 Kč |
UOL7750 | Kopecká JitkaKopecká Jitka | SOB Olomouc | C | 2049535 | 80 Kč |
ADA7651 | Procházková LucieProcházková Lucie | OOB Spartak Adamov | C | 352314 | 80 Kč |
ADA7454 | Strýčková MonikaStrýčková Monika | OOB Spartak Adamov | C | 2073658 | 80 Kč |
STE7251 | Janků RenataJanků Renata | SK SKI-OB Šternberk | C | 52502 | 80 Kč |
PLU7777 | Němečková VěraNěmečková Věra | TJ SOKOL Plumlov | C | 2035158 | 80 Kč |
UOL7850 | Smékalová JanaSmékalová Jana | SOB Olomouc | C | 2045207 | 80 Kč |
ASU7498 | Šneiderová LucieŠneiderová Lucie | Magnus Orienteering | C | 7201755 | 80 Kč |
ZLH7551 | Moskvová JitkaMoskvová Jitka | OOB TJ Zlaté Hory | C | 361979 | 80 Kč |
ZLH7851 | Mrkvicová RadkaMrkvicová Radka | OOB TJ Zlaté Hory | C | 247250 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL6953 | Kotrlová GitaKotrlová Gita | SOB Olomouc | C | 352324 | 80 Kč |
UOL5852 | Špacírová DanušeŠpacírová Danuše | SOB Olomouc | C | 52730 | 80 Kč |
JPV6556 | Štorková SimonaŠtorková Simona | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075676 | 80 Kč |
KSU6950 | Pšenčíková EvaPšenčíková Eva | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443106 | 80 Kč |
ZLH7050 | Novotná JitkaNovotná Jitka | OOB TJ Zlaté Hory | C | 361929 | 80 Kč |
47C6050 | Felklová JarmilaFelklová Jarmila | ASPV OA Šumperk | 433098 | 80 Kč | |
STE6751 | Neumannová KamilaNeumannová Kamila | SK SKI-OB Šternberk | C | 52514 | 80 Kč |
UOL6653 | Šimková HanaŠimková Hana | SOB Olomouc | C | 52476 | 80 Kč |
KON5481 | Sedláčková HanaSedláčková Hana | KOB Konice | C | 52419 | 80 Kč |
69P6850 | Kurzyp AnnaKurzyp Anna | (POL) MKS MOS Wrocław | zapůjčit | 90 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
HSU5350 | Štáblová JitkaŠtáblová Jitka | Horizont klub Šumperk | C | 52557 | 80 Kč |
HSU5050 | Čadilová AlenaČadilová Alena | Horizont klub Šumperk | C | 52599 | 80 Kč |
KON5887 | Smičková EvaSmičková Eva | KOB Konice | C | 52412 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KSU0808 | Paloncý JanPaloncý Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058484 | 50 Kč |
STE0800 | Světnický AntonínSvětnický Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 426369 | 50 Kč |
SSU0750 | Matoušková JohanaMatoušková Johana | SK Severka Šumperk | C | 50 Kč | |
UOL0652 | Dráčová BarboraDráčová Barbora | SOB Olomouc | 50 Kč | ||
ASU0749 | Šneider KvidoŠneider Kvido | Magnus Orienteering | C | 53003 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV0505 | Štorek JanŠtorek Jan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075670 | 50 Kč |
PLU0600 | Soldán RobinSoldán Robin | TJ SOKOL Plumlov | C | 682687 | 50 Kč |
KSU0616 | Šána RobertŠána Robert | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073736 | 50 Kč |
KSU0600 | Ondráček ViktorOndráček Viktor | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53670 | 50 Kč |
KSU0515 | Opravil VojtěchOpravil Vojtěch | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073734 | 50 Kč |
KSU0502 | Tomanek LukášTomanek Lukáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 49316 | 50 Kč |
KSU0500 | Šimek AdamŠimek Adam | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52566 | 50 Kč |
ADA0503 | Strýček JanStrýček Jan | OOB Spartak Adamov | C | 2073679 | 50 Kč |
PTI0500 | Fajst VojtěchFajst Vojtěch | Sportovní klub Ptení | C | 08837 | 50 Kč |
69P0600 | Kurzyp MichałKurzyp Michał | (POL) MKS MOS Wrocław | zapůjčit | 60 Kč | |
ASU0547 | Greschner AdamGreschner Adam | Magnus Orienteering | C | zapůjčit | 60 Kč |
ASU0748 | Macek VojtěchMacek Vojtěch | Magnus Orienteering | C | zapůjčit | 60 Kč |
ASU0747 | Navrátil PavelNavrátil Pavel | Magnus Orienteering | C | zapůjčit | 60 Kč |
ASU05XX | Kobylka DavidKobylka David | Magnus Orienteering | zapůjčit | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON0404 | Beneš JindřichBeneš Jindřich | KOB Konice | B | 52718 | 50 Kč |
CEL0400 | Tomášek AdamTomášek Adam | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 301567 | 50 Kč |
PLU0300 | Novák RostislavNovák Rostislav | TJ SOKOL Plumlov | C | 2087634 | 50 Kč |
PLU0500 | Černoch MartinČernoch Martin | TJ SOKOL Plumlov | B | 2061810 | 50 Kč |
KSU0606 | Štábl PatrikŠtábl Patrik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446437 | 50 Kč |
KSU0400 | Hudos TomášHudos Tomáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446440 | 50 Kč |
PLU0501 | Otruba FrantišekOtruba František | TJ SOKOL Plumlov | C | 2051506 | 50 Kč |
ZLH0301 | Novotný ErikNovotný Erik | OOB TJ Zlaté Hory | B | 2020722 | 50 Kč |
STE0300 | Cupal PetrCupal Petr | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027236 | 50 Kč |
STE0404 | Janků MartinJanků Martin | SK SKI-OB Šternberk | B | 2035728 | 50 Kč |
ASU0447 | Bartášek TomášBartášek Tomáš | Magnus Orienteering | C | 416716 | 50 Kč |
ASU0448 | Štoudek MartinŠtoudek Martin | Magnus Orienteering | C | 53112 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZPV0201 | Jirka MatyášJirka Matyáš | KOB ZPV Prostějov | B | 206496 | 50 Kč |
JPV0202 | Štorek DavidŠtorek David | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075675 | 50 Kč |
CEL0100 | Tomášek OndřejTomášek Ondřej | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 301562 | 50 Kč |
KSU0401 | Štábl AdamŠtábl Adam | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2058480 | 50 Kč |
KSU0201 | Hecl FrantišekHecl František | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2058486 | 50 Kč |
KSU0111 | Babišta AntonínBabišta Antonín | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 53649 | 50 Kč |
KSU0101 | Krč MatějKrč Matěj | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2058481 | 50 Kč |
PLU0101 | Hartmann MatoušHartmann Matouš | TJ SOKOL Plumlov | B | 2051507 | 50 Kč |
JPV0123 | Holusek JiříHolusek Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52746 | 50 Kč |
STE0200 | Hájek TomášHájek Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027240 | 50 Kč |
STE0104 | Poštulka LukášPoštulka Lukáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 2060295 | 50 Kč |
STE0204 | Světnický FrantišekSvětnický František | SK SKI-OB Šternberk | A | 2027218 | 50 Kč |
STE0207 | Svoboda RadekSvoboda Radek | SK SKI-OB Šternberk | B | 2032142 | 50 Kč |
UOL0104 | Šimek ŠtěpánŠimek Štěpán | SOB Olomouc | B | 52729 | 50 Kč |
PLU0100 | Halabrín PetrHalabrín Petr | TJ SOKOL Plumlov | C | 50 Kč | |
69P0200 | Kurzyp StanisławKurzyp Stanisław | (POL) MKS MOS Wrocław | zapůjčit | 60 Kč | |
UOL0201 | Dostál FrantišekDostál František | SOB Olomouc | C | 2088178 | 50 Kč |
STE0101 | Neumann DavidNeumann David | SK SKI-OB Šternberk | B | 2027241 | 50 Kč |
SSU0202 | Seidenglanz JáchymSeidenglanz Jáchym | SK Severka Šumperk | B | 1407427 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON9915 | Beneš MiroslavBeneš Miroslav | KOB Konice | B | 2020742 | 80 Kč |
KSU9933 | Ondráček RadekOndráček Radek | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2056305 | 80 Kč |
KSU0005 | Matoušek MatějMatoušek Matěj | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2056281 | 80 Kč |
KSU0049 | Grulich OndřejGrulich Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2067336 | 80 Kč |
KSU0013 | Šafář VojtěchŠafář Vojtěch | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 229473 | 80 Kč |
KSU0105 | Šafář MartinŠafář Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2056308 | 80 Kč |
UOL0000 | Prachař MatoušPrachař Matouš | SOB Olomouc | C | 80 Kč | |
UOL9901 | Vostál DominikVostál Dominik | SOB Olomouc | C | 1400425 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KSU9707 | Knypl JaroslavKnypl Jaroslav | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2067332 | 80 Kč |
STE0007 | Bořánek MichalBořánek Michal | SK SKI-OB Šternberk | A | 2032171 | 80 Kč |
STE9700 | Poštulka TomášPoštulka Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | B | 2060296 | 80 Kč |
UOL9800 | Mazanec JakubMazanec Jakub | SOB Olomouc | C | 2051499 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KRN8203 | Kopec TomášKopec Tomáš | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52641 | 80 Kč |
KSU9202 | Jílek JakubJílek Jakub | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058482 | 80 Kč |
KSU5801 | Šrámek JaromírŠrámek Jaromír | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 515101 | 80 Kč |
UOL7800 | Kopecký DavidKopecký David | SOB Olomouc | C | 2044889 | 80 Kč |
ADA7512 | Procházka JiříProcházka Jiří | OOB Spartak Adamov | C | 49864 | 80 Kč |
PLU8417 | Stoklasa BohumilStoklasa Bohumil | TJ SOKOL Plumlov | C | 49878 | 80 Kč |
KSU7945 | Turczer PetrTurczer Petr | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 515179 | 80 Kč |
STE9202 | Doležel OndřejDoležel Ondřej | SK SKI-OB Šternberk | C | 51123 | 80 Kč |
STE6100 | Doseděl EmilDoseděl Emil | SK SKI-OB Šternberk | C | 2049563 | 80 Kč |
STE7607 | Fendrych MichalFendrych Michal | SK SKI-OB Šternberk | C | 52503 | 80 Kč |
STE7102 | Janků MarekJanků Marek | SK SKI-OB Šternberk | C | 2073657 | 80 Kč |
STE7505 | Pudel JardaPudel Jarda | SK SKI-OB Šternberk | C | 52516 | 80 Kč |
STE6501 | Skyva PetrSkyva Petr | SK SKI-OB Šternberk | C | 1007547 | 80 Kč |
STE7401 | Tomanek DanielTomanek Daniel | SK SKI-OB Šternberk | C | 7200324 | 80 Kč |
PLU7417 | Otruba MarekOtruba Marek | TJ SOKOL Plumlov | C | 995892 | 80 Kč |
STE5809 | Václavek TomášVáclavek Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 1401181 | 80 Kč |
ZLH7501 | Moskva RomanMoskva Roman | OOB TJ Zlaté Hory | C | 7506161 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL7000 | Hálek JanHálek Jan | SOB Olomouc | C | 436448 | 80 Kč |
KON6111 | Grepl LadislavGrepl Ladislav | KOB Konice | C | 433100 | 80 Kč |
NNN8201 | Videcký JanVidecký Jan | Neregistrovaní | zapůjčit | 90 Kč | |
KSU7601 | Hecl MilošHecl Miloš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886296 | 80 Kč |
KSU7503 | Pavelka MartinPavelka Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073731 | 80 Kč |
KSU7502 | Opravil PavelOpravil Pavel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073735 | 80 Kč |
KSU7501 | Štábl RomanŠtábl Roman | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446432 | 80 Kč |
KSU7227 | Šimek MartinŠimek Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52541 | 80 Kč |
KSU6701 | Matoušek MilanMatoušek Milan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058461 | 80 Kč |
KSU6349 | Paloncý PavelPaloncý Pavel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886291 | 80 Kč |
ZLH7001 | Novotný TomášNovotný Tomáš | OOB TJ Zlaté Hory | C | 7001234 | 80 Kč |
ZLH6700 | Hastík JiříHastík Jiří | OOB TJ Zlaté Hory | C | zapůjčit | 90 Kč |
STE7501 | Marek AntonínMarek Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 2049564 | 80 Kč |
STE7200 | Silnoušek JiříSilnoušek Jiří | SK SKI-OB Šternberk | C | 2075602 | 80 Kč |
UOL6503 | Šimek RomanŠimek Roman | SOB Olomouc | C | 52733 | 80 Kč |
STE5701 | Václavek JiříVáclavek Jiří | SK SKI-OB Šternberk | C | 52525 | 80 Kč |
UOL7503 | Smékal DavidSmékal David | SOB Olomouc | C | 886282 | 80 Kč |
ASU7448 | Bartášek JiříBartášek Jiří | Magnus Orienteering | C | 416715 | 80 Kč |
ASU7848 | Greschner LubošGreschner Luboš | Magnus Orienteering | C | zapůjčit | 90 Kč |
ASU7102 | Macek KarelMacek Karel | Magnus Orienteering | C | zapůjčit | 90 Kč |
ASU7449 | Navrátil MartinNavrátil Martin | Magnus Orienteering | C | 7203338 | 80 Kč |
ZLH5900 | Zachař ZdeněkZachař Zdeněk | OOB TJ Zlaté Hory | zapůjčit | 90 Kč | |
KSU5749 | Janů ZdeněkJanů Zdeněk | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886293 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL7005 | Kotrle MiroslavKotrle Miroslav | SOB Olomouc | C | 515079 | 80 Kč |
UOL6600 | Raclavský VladislavRaclavský Vladislav | SOB Olomouc | C | 2087712 | 80 Kč |
JPV6217 | Chmelař MiroslavChmelař Miroslav | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2000222 | 80 Kč |
SBR6302 | Řeháček PetrŘeháček Petr | SKOB Bruntál | C | 51874 | 80 Kč |
ZPV5706 | Jaroš VojtěchJaroš Vojtěch | KOB ZPV Prostějov | C | 231248 | 80 Kč |
CEL6426 | Tomášek JiříTomášek Jiří | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 52406 | 80 Kč |
PLU6219 | Kubeš JaromírKubeš Jaromír | TJ SOKOL Plumlov | C | 52500 | 80 Kč |
KSU6800 | Květoň VladimírKvětoň Vladimír | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 80 Kč | |
47C6100 | Ženčák JaroslavŽenčák Jaroslav | ASPV OA Šumperk | 2060274 | 80 Kč | |
ADA5801 | Hloušek FrantišekHloušek František | OOB Spartak Adamov | 2087717 | 80 Kč | |
STE6600 | Poštulka ZdenekPoštulka Zdenek | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080962 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON4617 | Skácel JaroslavSkácel Jaroslav | KOB Konice | C | 341715 | 80 Kč |
KSU4900 | Komárek JaromírKomárek Jaromír | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52616 | 80 Kč |
KON5713 | Komínek JaroslavKomínek Jaroslav | KOB Konice | C | 8904 | 80 Kč |
47C6000 | Felkl LuděkFelkl Luděk | ASPV OA Šumperk | 52589 | 80 Kč | |
OOL5804 | Albert FrantišekAlbert František | SK Haná orienteering | C | 52531 | 80 Kč |
OOL5904 | Višňa MilanVišňa Milan | SK Haná orienteering | C | 307337 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL4602 | Gottfried JanGottfried Jan | SOB Olomouc | C | 352323 | 80 Kč |
SSU4302 | Ostřanský JosefOstřanský Josef | SK Severka Šumperk | C | 352304 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KSU0959 | Tomanková AliceTomanková Alice | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52617 | 50 Kč |
KSU0950 | Paloncý AdélaPaloncý Adéla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058485 | 50 Kč |
KSU0888 | Reichlová PavlaReichlová Pavla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 50 Kč | |
KSU0850 | Reichlová LucieReichlová Lucie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 50 Kč | |
KON0888 | Otrubová KarolínaOtrubová Karolína | KOB Konice | C | 52482 | 50 Kč |
ADA1001 | Procházka FerdinandProcházka Ferdinand | OOB Spartak Adamov | C | 2073729 | 50 Kč |
ASU07YY | Bartášková KarolínaBartášková Karolína | Magnus Orienteering | zapůjčit | 60 Kč | |
ZLH0802 | Moskva VojtěchMoskva Vojtěch | OOB TJ Zlaté Hory | C | 416097 | 50 Kč |
ZLH0800 | Mrkvica VáclavMrkvica Václav | OOB TJ Zlaté Hory | C | 7758623 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KSU7550 | Heclová JanaHeclová Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443087 | 50 Kč |
KSU7222 | Ondráček MartinOndráček Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443095 | 50 Kč |
STE6850 | Poštulková MiladaPoštulková Milada | SK SKI-OB Šternberk | C | 2073431 | 50 Kč |
STE6333 | Světnický AlexandrSvětnický Alexandr | SK SKI-OB Šternberk | C | 426375 | 50 Kč |
JPV6505 | Štorek PetrŠtorek Petr | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075678 | 50 Kč |
PTI0150 | Minxová AgátaMinxová Agáta | Sportovní klub Ptení | 301578 | 50 Kč | |
UOL0202 | Jedzok VojtěchJedzok Vojtěch | SOB Olomouc | 50 Kč | ||
ASU1249 | Macek VáclavMacek Václav | Magnus Orienteering | C | zapůjčit | 60 Kč |
ASU7799 | Navrátilová HelenaNavrátilová Helena | Magnus Orienteering | C | zapůjčit | 60 Kč |
ASUXXYY | Musilová JanaMusilová Jana | Magnus Orienteering | zapůjčit | 60 Kč |