Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.10.2015
Místo konání:
Jesenec, kulturní dům
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P     T    
2.20 km, 50 m, 8 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov C 981840 50 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc C 2088144 50 Kč
KON0666 Jílková Lenka KOB Konice C 2069072 50 Kč
KON0799 Jílková Pavla KOB Konice C 2069073 50 Kč
LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52032 50 Kč
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 2035719 50 Kč
STE0551 Pospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk C 50 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk C 2080967 50 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53652 50 Kč
KSU0550 Konečná Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053569 50 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 50 Kč
VBM0551 Burianová Julie VSK Mendelu Brno zapůjčit 50 Kč
TBM0559 Králová Denisa KOS TJ Tesla Brno C 1403420 50 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering C 301698 50 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno C 337648 50 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Žabovřesky Brno C 2051474 50 Kč
ZBM0651 Finstrlová Lucie SK Žabovřesky Brno C 2051514 50 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno C 2067231 50 Kč
ZBM0850 Kočová Klára SK Žabovřesky Brno C 2061840 50 Kč
ZBM0953 Coufalová Rea SK Žabovřesky Brno C 0 50 Kč
2.10 km, 70 m, 8 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 50 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc B 2020729 50 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 50 Kč
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering B 2049578 50 Kč
KON0355 Spurná Štěpánka KOB Konice C 361976 50 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 50 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 443076 50 Kč
KSU0484 Skoumalová Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446428 50 Kč
KSU0464 Knyplová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446430 50 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446447 50 Kč
KSU0393 Tesařová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058487 50 Kč
KSU0353 Hegedüšová Viktorie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446409 50 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052239 50 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2019215 50 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 50 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 2061817 50 Kč
PLU0354 Hartmannová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2051531 50 Kč
TBM0359 Sedlářová Jolana KOS TJ Tesla Brno B 446369 50 Kč
TBM0360 Králová Jolana KOS TJ Tesla Brno B 232032 50 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 50 Kč
ASU0499 Vorlová Eva Magnus Orienteering C 406938 50 Kč
ASU0498 Blažková Simona Magnus Orienteering C zapůjčit 50 Kč
ZBM0351 Hovořáková Karolína SK Žabovřesky Brno C 416017 50 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno C 2051495 50 Kč
ZBM0499 Panková Klára SK Žabovřesky Brno 50 Kč
2.90 km, 85 m, 10 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc C 2092433 50 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc C 2092434 50 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc C 2092435 50 Kč
UOL0156 Hálková Eliška SOB Olomouc B 428247 50 Kč
KON0252 Fabiánová Adéla KOB Konice C 307329 50 Kč
KON0272 Kličková Anna KOB Konice C 515427 50 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 50 Kč
STE0253 Pospíšilová Helena SK SKI-OB Šternberk C 442849 50 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 50 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 50 Kč
KSU0197 Hajduková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067338 50 Kč
ASU0299 Greschnerová Tereza Magnus Orienteering C 9132 50 Kč
ABM0199 Radová Kateřina KOB ALFA Brno B 232876 50 Kč
TTR0151 Drábková Eliška OOB Třebíč zapůjčit 50 Kč
ZBM0252 Bašeová Klára SK Žabovřesky Brno B 2092389 50 Kč
TZL0152 Čeleďová Justýna SKOB Zlín C 8581 80 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín B 8582 80 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín B 8584 80 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín B 8605 80 Kč
2.90 km, 65 m, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 80 Kč
UOL0050 Konečná Adéla SOB Olomouc C 2035727 80 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446425 80 Kč
LBM0151 Korpasová Lucie TJ Lokomotiva Ingstav Brno A 9101707 80 Kč
ASU9998 Pazourová Tereza Magnus Orienteering C 920659 80 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 2073659 80 Kč
ZBM0059 Baštařová Anna SK Žabovřesky Brno B 2042528 80 Kč
3.50 km, 95 m, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 80 Kč
KSU9799 Smrčková Dominika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 897348 80 Kč
UOL9750 Paličková Agáta SOB Olomouc C 2059746 80 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc A 2059758 80 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 80 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering A 920661 80 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín A 7203458 80 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 1400403 80 Kč
UOL9851 Skoumalová Barbora SOB Olomouc C 2051477 120 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín A 8585 120 Kč
4.70 km, 90 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB7878 Černíková Barbora KOB Dobruška C 681856 80 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 219251 80 Kč
MBM8282 Mesiarkinová Kamila O-mikron C 7200319 80 Kč
PTI8485 Zavadilová Simona Sportovní klub Ptení C 8843 80 Kč
ADA9251 Podešvová Vlasta OOB Spartak Adamov C 53767 80 Kč
PTIXXXX Veselá Zuzana Sportovní klub Ptení 52737 80 Kč
HLV8153 Smětáková Ivana KČT - OB Holešov C 52670 80 Kč
SSU6951 Kašparová Ivana SK Severka Šumperk C 2032169 80 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 80 Kč
STE9456 Neumannová Anna SK SKI-OB Šternberk C 426325 80 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 80 Kč
PTI8365 Mikušová Ivana Sportovní klub Ptení C 8831 80 Kč
UOL8888 Šimonová Klára SOB Olomouc C 2069080 80 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 80 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 80 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 80 Kč
ADA8880 Matulová Lucie OOB Spartak Adamov C 2042533 80 Kč
UOL7751 Binarová Jitka SOB Olomouc C 2049585 80 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 80 Kč
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno A 9101703 80 Kč
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 7203330 80 Kč
ZBM8160 Kočová Lenka SK Žabovřesky Brno C 815422 80 Kč
ZBM9053 Smoradová Barbora SK Žabovřesky Brno C 2053561 80 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno A 1007533 80 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52020 80 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 1400448 80 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 80 Kč
ZBM8870 Chromá Adéla SK Žabovřesky Brno C 888602 80 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín A 2032161 120 Kč
ZBM9550 Galatíková Lucie SK Žabovřesky Brno A 2075663 120 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín A 7204981 120 Kč
4.30 km, 105 m, 16 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7152 Zajíčková Lenka KOS TJ Tesla Brno C 446329 80 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 80 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 80 Kč
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 80 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 80 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 80 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 80 Kč
PTI Hejlová Soňa Sportovní klub Ptení 8842 80 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 80 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 80 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 2080963 80 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 52535 80 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49418 80 Kč
KSU7667 Stryková Vlasta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446436 80 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067330 80 Kč
KSU7383 Mlčková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52258 80 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 80 Kč
KSU7252 Švancárová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2027233 80 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 2049535 80 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 80 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 80 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 80 Kč
RBK6451 Tesařová Jitka SK Radioklub Blansko C 416103 80 Kč
UBM7751 Vemolová Barbora MENISKOS Brno C 0000428284 80 Kč
ASU7498 Šneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 80 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 80 Kč
ABM7451 Radová Martina KOB ALFA Brno C 8010 80 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 80 Kč
JPV8077 Ratiborská Veronika Oddíl OS SK Prostějov C 49364 80 Kč
JZL7351 Kundratová Jana TJ Jižní svahy Zlín C 53360 80 Kč
ZBM7651 Cicvárková Lucie SK Žabovřesky Brno C 2067937 80 Kč
SBK7789 Jágrová Vlasta KOB START Blansko C 53205 80 Kč
NNN14 Chmelíková Gabriela Neregistrovaní 80 Kč
NNN27 Greorová Eva Neregistrovaní 80 Kč
JPV7757 Vláčilová Kateřina Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 120 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 120 Kč
3.60 km, 90 m, 14 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 80 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 80 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 80 Kč
UOL6452 Štrajtová Zuzana SOB Olomouc C 52466 80 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 80 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 80 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 80 Kč
KSU6950 Pšenčíková Eva Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443106 80 Kč
SBR6150 Czaschová Irena SKOB Bruntál C 51915 80 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 52586 80 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 80 Kč
OOL6955 Slavíčková Katka SK Haná orienteering C 421852 80 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 80 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 80 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 52560 80 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 80 Kč
ABM6666 Tomanová Elena KOB ALFA Brno C 2075673 80 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 332950 80 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 232005 80 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52090 80 Kč
2.90 km, 65 m, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 80 Kč
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 80 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 682075 80 Kč
HSU5350 Štáblová Jitka Horizont klub Šumperk C 52557 80 Kč
HSU5050 Čadilová Alena Horizont klub Šumperk C 52599 80 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 80 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 80 Kč
2.20 km, 50 m, 8 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 446328 50 Kč
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering C 2049579 50 Kč
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov C 2053552 50 Kč
VBM Dvořák Tobiáš VSK Mendelu Brno zapůjčit 50 Kč
KSU0700 Mlček Vincenc Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073736 50 Kč
KSU0515 Opravil Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073734 50 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49316 50 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 50 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov C 2073679 50 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov 53588 50 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov C 682687 50 Kč
ASU0547 Greschner Adam Magnus Orienteering C zapůjčit 50 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C zapůjčit 50 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering C zapůjčit 50 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko C 2061789 50 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2075670 50 Kč
ZBM0502 Tachovský Jáchym SK Žabovřesky Brno C 1403435 50 Kč
ZBM0509 Baše Matěj SK Žabovřesky Brno C 2092394 50 Kč
ZBM0601 Cicvárek Radim SK Žabovřesky Brno C 2051515 50 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Žabovřesky Brno C 2051511 50 Kč
ZBM0603 Lasota Jan SK Žabovřesky Brno C 2067241 50 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2061850 50 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Žabovřesky Brno C 1403415 50 Kč
ZBM0702 Finstrle Filip SK Žabovřesky Brno C 2092386 50 Kč
ZBM0801 Cicvárek Martin SK Žabovřesky Brno C 2067254 50 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín B 2070831 80 Kč
TZL0503 Němec Filip SKOB Zlín C 8602 80 Kč
TZL0504 Martinek Matyáš SKOB Zlín C 8601 80 Kč
2.20 km, 75 m, 8 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 52718 50 Kč
CEL0400 Tomášek Adam TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301567 50 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov C 2051506 50 Kč
STE0300 Cupal Petr SK SKI-OB Šternberk C 2027236 50 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 50 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446437 50 Kč
KSU0404 Pavelka Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446448 50 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 442865 50 Kč
LBM03XX Kycl Lukáš TJ Lokomotiva Ingstav Brno zapůjčit 50 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061810 50 Kč
VBM0301 Lička Adam VSK Mendelu Brno B 7202856 50 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 50 Kč
ZPV0300 Hošťálek Ondřej KOB ZPV Prostějov C 206390 50 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 420418 50 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno B 2042526 50 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Žabovřesky Brno B 2087662 50 Kč
ZBM0411 Chmelík Albert SK Žabovřesky Brno C 2085647 50 Kč
XBM0401 Suchánek Martin PELLS ABND RACING TEAM C zapůjčit 50 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 80 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín B 2070833 80 Kč
3.50 km, 105 m, 12 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 50 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc C 2088178 50 Kč
CEL0100 Tomášek Ondřej TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301562 50 Kč
UOL0202 Jedzok Vojtěch SOB Olomouc 50 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 50 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk C 2073721 50 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk B 2032192 50 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 50 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 50 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 2032142 50 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058480 50 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053547 50 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058486 50 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 50 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0000416215 50 Kč
PLU0100 Halabrín Petr TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
PLU0101 Hartmann Matouš TJ SOKOL Plumlov B 2051507 50 Kč
VBM0102 Němec Ondřej VSK Mendelu Brno B 53217 50 Kč
UBM0203 Ruda Miroslav MENISKOS Brno C 0002049600 50 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov C 2075675 50 Kč
JZL0201 Kundrata Jan TJ Jižní svahy Zlín B 53353 50 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno B 1400432 50 Kč
ZBM0208 Tachovský Matyáš SK Žabovřesky Brno C 1403423 50 Kč
XBM0201 Suchánek Jakub PELLS ABND RACING TEAM C zapůjčit 50 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno B 500260 50 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 80 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 995867 80 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín A 218977 80 Kč
3.80 km, 85 m, 13 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 80 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 80 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067337 80 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056281 80 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067336 80 Kč
KSU0013 Šafář Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 80 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056308 80 Kč
JPV9912 Honkyš Jan Oddíl OS SK Prostějov C 439233 80 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 80 Kč
ZBM9903 Říčný Vojta SK Žabovřesky Brno A 410331 80 Kč
ZBM9906 Gregor Michal SK Žabovřesky Brno B 2087644 80 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín A 7203464 80 Kč
UOL0000 Prachař Matouš SOB Olomouc C 2069081 120 Kč
4.50 km, 90 m, 15 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL9801 Chaloupka Josef SOB Olomouc C zapůjčit 80 Kč
SSU9701 Vosáhlo Jan SK Severka Šumperk B 9005223 80 Kč
KSU9707 Knypl Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067332 80 Kč
JPV9707 Honkyš Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 234582 80 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering A 920686 80 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno B 438043 80 Kč
5.60 km, 120 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(55)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 80 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 80 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 80 Kč
MBM8606 Šrubař Michal O-mikron C 2051488 80 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 80 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 80 Kč
PTI8527 Klváček Aleš Sportovní klub Ptení C 8822 80 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 80 Kč
1DC7600 Musil Radek Targa Orienteering 7201805 80 Kč
ZPV7900 Karásek Michal KOB ZPV Prostějov C 433096 80 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 995831 80 Kč
SSU7004 Kašpar Jaroslav SK Severka Šumperk C 2069100 80 Kč
JPV9915 Kašpar Petr Oddíl OS SK Prostějov A 2069090 80 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 80 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk A 2032171 80 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 51123 80 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 80 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2073657 80 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 80 Kč
STE7401 Tomanek Daniel SK SKI-OB Šternberk C 7200324 80 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 52516 80 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 80 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 80 Kč
PTI8204 Mikuš Oldřich Sportovní klub Ptení C 8830 80 Kč
AOP8600 Peterek Vít Orientační Běh Opava C 980372 80 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov A 1602630 80 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 52592 80 Kč
VBM9601 Burian Petr VSK Mendelu Brno zapůjčit 80 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 80 Kč
ADA8202 Matula Petr OOB Spartak Adamov C 2042531 80 Kč
PLU8007 Matyšek Radoslav TJ SOKOL Plumlov C 52490 80 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 410254 80 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 80 Kč
UOL7501 Trávníček Jan SOB Olomouc C 1012269 80 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering E 886264 80 Kč
ASU8948 Thiemel Jiří Magnus Orienteering C 416509 80 Kč
ABM6801 Mokrý Pavel KOB ALFA Brno C 7006801 80 Kč
ABM6909 Odehnal Roman KOB ALFA Brno C 232879 80 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 2060216 80 Kč
ABM7401 Rada Pavel KOB ALFA Brno C 8004 80 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 80 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 80 Kč
ZBM8206 Koča Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 301217 80 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 232334 80 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno R 911220 80 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno R 515462 80 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 1400443 80 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 7203466 80 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 80 Kč
ZBM8841 Chromý Adam SK Žabovřesky Brno E 896475 80 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 8411 120 Kč
JPV7307 Vláčil Daniel Oddíl OS SK Prostějov C 887622 120 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 120 Kč
SBR8504 Zdražil Tomáš SKOB Bruntál 51875 120 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 7206543 120 Kč
4.90 km, 105 m, 19 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 80 Kč
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 500568 80 Kč
TBM7611 Nečas David KOS TJ Tesla Brno C 682073 80 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 80 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 80 Kč
UOL7000 Hálek Jan SOB Olomouc C 436448 80 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 80 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 80 Kč
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C zapůjčit 80 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 80 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2075602 80 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 80 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 52061 80 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 80 Kč
KSU7503 Pavelka Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073731 80 Kč
KSU7502 Opravil Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073735 80 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 80 Kč
KSU6701 Matoušek Milan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058461 80 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 80 Kč
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49659 80 Kč
NNN7701 Martinek Pavel Neregistrovaní 52740 80 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 80 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 80 Kč
SSU7700 Možný Stanislav SK Severka Šumperk C 224897 80 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 80 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 80 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 80 Kč
UBM7701 Vemola Jiří MENISKOS Brno C 2023964 80 Kč
ASU7517 Aleš David Magnus Orienteering C 515175 80 Kč
ASU7448 Bartášek Jiří Magnus Orienteering C 416715 80 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C zapůjčit 80 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C zapůjčit 80 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 80 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 80 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 811213 80 Kč
NNH7802 Fráňa Martin KVS Olomouc C 446435 80 Kč
ZBM6700 Coufal Svatoš SK Žabovřesky Brno C 1396843 80 Kč
ZBM7504 Cicvárek Ivo SK Žabovřesky Brno C 2051489 80 Kč
ZBM7608 Kučera Viktor SK Žabovřesky Brno C 1400413 80 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 2067240 80 Kč
NNN12 Chmelík Petr Neregistrovaní 208564 80 Kč
NNN17 Tomášek Petr Neregistrovaní 52462 80 Kč
UOL7200 Zbořil Ctirad SOB Olomouc C 2060254 120 Kč
SSU7401 Seidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 2067988 120 Kč
HOB7001 Kratochvíl Karel SKOB Horní Benešov C 7202579 120 Kč
5QC7400 Novosad Pavel Zlínské Prašivky 2080910 120 Kč
4.10 km, 18 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 80 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51874 80 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2087712 80 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 80 Kč
PTI6622 Vítek Zbyněk Sportovní klub Ptení C 8828 80 Kč
CEL6426 Tomášek Jiří TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52406 80 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 80 Kč
STE6700 Lukašák Štefan SK SKI-OB Šternberk C 2080964 80 Kč
OOL6303 Konečný Jiří SK Haná orienteering C 342524 80 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 80 Kč
ADA5801 Hloušek František OOB Spartak Adamov 2087717 80 Kč
OOL6708 Slavíček Stanislav SK Haná orienteering C 2023805 80 Kč
VBM6502 Burian Petr VSK Mendelu Brno zapůjčit 80 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 80 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 80 Kč
XBM6903 Král Jan PELLS ABND RACING TEAM C 7200328 80 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 80 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 80 Kč
TTR6701 Drábek Petr OOB Třebíč C 682672 80 Kč
XBM7008 Suchánek Ladislav PELLS ABND RACING TEAM C 232332 80 Kč
SBK6302 Buřt Vladimír KOB START Blansko 49682 80 Kč
ABM6707 Adámek Libor KOB ALFA Brno C 207849 80 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 120 Kč
3.50 km, 95 m, 13 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA5505 Věžník Antonín OOB Spartak Adamov C 52712 80 Kč
ADA5111 Truhlář Karel OOB Spartak Adamov C 2032151 80 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 80 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 52251 80 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 80 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 80 Kč
SBR5301 Vojtášek Jan SKOB Bruntál C 352328 80 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51910 80 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 80 Kč
65C5900 Fráňa Pavel SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 2060222 80 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 80 Kč
KSU4900 Komárek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52616 80 Kč
KAD4701 Janda Josef Originální Vivalín Team Kadaň C 301667 80 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 80 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 80 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 80 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 80 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 80 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 80 Kč
SBR6003 Czasch Petr SKOB Bruntál C 7856 80 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 80 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 80 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52050 80 Kč
AOP5301 Krmášek Bohdan Orientační Běh Opava C 51199 80 Kč
3.20 km, 75 m, 12 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL4201 Šubrt Zdeněk SOB Olomouc C 52467 80 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 80 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 80 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 80 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 80 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 80 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 80 Kč
OTK4001 Šidla Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426383 80 Kč
1.80 km, 55 m, 6 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc 50 Kč
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering C 2088166 50 Kč
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 50 Kč
PTI0808 Mikuš Matěj Sportovní klub Ptení C 08847 50 Kč
LBM05XX Kycl Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno zapůjčit 50 Kč
LBM05XY Kycl Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno zapůjčit 50 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering C 53003 50 Kč
JZL0700 Kundrata Vít TJ Jižní svahy Zlín C 50 Kč
JZL0950 Kundratová Eva TJ Jižní svahy Zlín C 218973 50 Kč
KON0777 Dvořáková Ema KOB Konice C 2067322 50 Kč
NNN13 Chmelík Robert Neregistrovaní 434832 50 Kč
SSU0650 Seidenglanzová Johana SK Severka Šumperk C 6710 50 Kč
TZL1000 Pekárek David SKOB Zlín C 8591 50 Kč
HOB1101 Kratochvíl David SKOB Horní Benešov C 53348 50 Kč
1.80 km, 55 m, 6 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1052 Eliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno C 446354 50 Kč
ADA0851 Odehnalová Tereza OOB Spartak Adamov C 2053553 50 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 50 Kč
KON0888 Otrubová Karolína KOB Konice C 52482 50 Kč
UOL9999 Svoboda Ondřej SOB Olomouc zapůjčit 50 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52079 50 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice 50 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 50 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 50 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52617 50 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 50 Kč
1XC0800 Skřivanková Anna Skřivankovi 2058523 50 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 50 Kč
PLU1150 Matyšková Stela TJ SOKOL Plumlov 2087695 50 Kč
6YC7600 Pokorný Vojtěch Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
72C7650 Pokorná Sylvie Neregistrovaní - Pokorný zapůjčit 50 Kč
PTI0880 Vavrdová Karolína Sportovní klub Ptení C 50 Kč
UBM0701 Vemola Matěj MENISKOS Brno C 2035164 50 Kč
UBM0702 Němeček Adam MENISKOS Brno C 515434 50 Kč
ASU1249 Macek Václav Magnus Orienteering C zapůjčit 50 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 50 Kč
NNH7651 Fráňová Petra KVS Olomouc C zapůjčit 50 Kč
ZBM0701 Kroutil Jošt SK Žabovřesky Brno C 2087678 50 Kč
ZBM0901 Kroutil Tadeáš SK Žabovřesky Brno C 2087680 50 Kč
ZBM0951 Finstrlová Denisa SK Žabovřesky Brno C 2061853 50 Kč
ZBM1050 Coufalová Thea SK Žabovřesky Brno C 0 50 Kč
ZBM1100 Koča František SK Žabovřesky Brno C 0 50 Kč
ZBM1350 Kroutilová Eliška SK Žabovřesky Brno C 52007 50 Kč
SBK0951 Jágrová Aneta KOB START Blansko 410339 50 Kč
NNN21 Marek Richard Neregistrovaní 50 Kč
NNN15 Marková Karolína Neregistrovaní 50 Kč
NNN19 Tomášková Anna Neregistrovaní 50 Kč
NNN20 Tomášek Josef Neregistrovaní 50 Kč
NNN22 Horvátová Eva Neregistrovaní 224902 50 Kč
JPV0456 Vláčilová Barbora Oddíl OS SK Prostějov C 52859 75 Kč
JPV0666 Vláčilová Anna Oddíl OS SK Prostějov C 52857 75 Kč
2.20 km, 50 m, 9 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0059 Bednaříková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2049577 50 Kč
ADA7656 Odehnalová Radka OOB Spartak Adamov 2050641 50 Kč
PTI.... Veselý Oskar Sportovní klub Ptení 301580 50 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 50 Kč
STE7900 Novák Jan SK SKI-OB Šternberk C 50 Kč
STE7551 Pospíšilová Lucie SK SKI-OB Šternberk C 50 Kč
STE6451 Smolková Dagmar SK SKI-OB Šternberk C 2027230 50 Kč
KSU7550 Heclová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443087 50 Kč
LBM71XX Kycl Miroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno zapůjčit 50 Kč
LBM74XX Kyclová Jitka TJ Lokomotiva Ingstav Brno zapůjčit 50 Kč
25C6100 Honkyš Petr péčkaři 439239 50 Kč
JPV6350 Honkyšová Eva Oddíl OS SK Prostějov C 439212 50 Kč
VBM9901 Burian Jonáš VSK Mendelu Brno zapůjčit 50 Kč
VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno zapůjčit 50 Kč
XBM7650 Králová Dana PELLS ABND RACING TEAM 446404 50 Kč
PTI7375 Mikšíková Kateřina Sportovní klub Ptení C 50 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. Brněnská C 53539 50 Kč
ASU7799 Navrátilová Helena Magnus Orienteering C zapůjčit 50 Kč
25C6750 Chmelařová Blanka péčkaři 8885 50 Kč
ABM7666 Kurečková Dana KOB ALFA Brno 232864 50 Kč
TTR0103 Drábek Vojtěch OOB Třebíč 2092400 50 Kč
NNN11 Vránová Eliška Neregistrovaní 50 Kč
NNN10 Vránová Helena Neregistrovaní 50 Kč
NNN23 Horvátová Blanka Neregistrovaní 50 Kč
NNN24 Urbánková Lenka Neregistrovaní 2051480 50 Kč
NNN26 Gregor David Neregistrovaní 50 Kč
NNN28 Gregorová Iva Neregistrovaní 50 Kč
UOL7050 Vrtalová Gabriela SOB Olomouc C 2060253 75 Kč
4.40 km, 90 m, 15 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL4901 Smolka Miloslav SK Haná orienteering C 52747 50 Kč
HLV7707 Pecka Lukáš KČT - OB Holešov C 4632 50 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 50 Kč
PLU7201 Černoch Petr TJ SOKOL Plumlov 2061839 50 Kč
UBM7106 Ruda Miroslav MENISKOS Brno C 0002049606 50 Kč
UBM7252 Rudová Hana MENISKOS Brno C 0000515445 50 Kč
NNN16 Marková Zuzana Neregistrovaní 50 Kč
NNN18 Tomášková Petra Neregistrovaní 50 Kč
NNN25 Urbánek Petr Neregistrovaní 50 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 75 Kč
celkem přihlášených: 517, vklad: 35610 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.