Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
31.10.2015
Místo konání:
Hlubočky-Mariánské Údolí
Pořadatel:
UOL - SOB Olomouc
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     DH10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21L     H21K     H35C     H45C     H55C     H65C     HDR     P     T    
2.10 km, 70 m, 8 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc C 2088144 50 Kč
KON0799 Jílková Pavla KOB Konice C 2069073 50 Kč
KON0666 Jílková Lenka KOB Konice C 2069072 50 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 50 Kč
KSU0660 Pattermanová Magdalena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 2035719 50 Kč
STE0551 Pospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk C 50 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk C 2080967 50 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering C 301698 50 Kč
2.20 km, 85 m, 9 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 50 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc B 2020729 50 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 50 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052239 50 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 443076 50 Kč
KSU0464 Knyplová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446430 50 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446447 50 Kč
KSU0393 Tesařová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058487 50 Kč
KSU0353 Hegedüšová Viktorie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446409 50 Kč
SSU0350 Hojgrová Tereza SK Severka Šumperk C 50 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 50 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 2061817 50 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 50 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 2019215 50 Kč
ASU0498 Blažková Simona Magnus Orienteering C zapůjčit 60 Kč
ASU0499 Vorlová Eva Magnus Orienteering C 406938 50 Kč
UOL0455 Hečová Veronika SOB Olomouc C zapůjčit 60 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov C 981840 100 Kč
3.40 km, 125 m, 10 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc C 2092433 50 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc C 2092434 50 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc C 2092435 50 Kč
KSU0197 Hajduková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067338 50 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 50 Kč
STE0253 Pospíšilová Helena SK SKI-OB Šternberk C 442849 50 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 50 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 50 Kč
ASU0299 Greschnerová Tereza Magnus Orienteering C 9132 50 Kč
KON0272 Kličková Anna KOB Konice C 515427 80 Kč
STE0254 Vysloužilová Tereza SK SKI-OB Šternberk C 2080968 80 Kč
4.10 km, 165 m, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0051 Čížková Eliška OOB Spartak Adamov C 49863 80 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446425 80 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk A 2025342 80 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 2073659 80 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín A 7203458 80 Kč
ASU9998 Pazourová Tereza Magnus Orienteering C 920659 80 Kč
UOL0050 Konečná Adéla SOB Olomouc C 2035727 120 Kč
5.50 km, 225 m, 15 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 80 Kč
UOL9750 Paličková Agáta SOB Olomouc B 2059746 80 Kč
KSU9888 Habigerová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053582 80 Kč
KSU9799 Smrčková Dominika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 897348 80 Kč
STE9751 Dosedělová Klára SK SKI-OB Šternberk C 2060297 80 Kč
VRB9899 Svačinková Kateřina Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436926 80 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 80 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering A 920661 80 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice A 52722 120 Kč
6.50 km, 240 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB7878 Černíková Barbora KOB Dobruška C 681856 80 Kč
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice A 8898 80 Kč
PTI9474 Vítková Lucie Sportovní klub Ptení C 8849 80 Kč
KON7852 Otrubová Johana KOB Konice C 995816 80 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 515006 80 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 80 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446442 80 Kč
ADA9652 Čížková Markéta OOB Spartak Adamov B 49862 80 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058483 80 Kč
VPM8450 Jirková Petra KOS Slavia Plzeň C 416122 80 Kč
AOP8152 Košárková Iva Orientační Běh Opava R 2082714 80 Kč
STE9456 Neumannová Anna SK SKI-OB Šternberk C 426325 80 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 80 Kč
PTI8771 Boháčová Lucie Sportovní klub Ptení C 8829 80 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 219251 80 Kč
CHA9150 Gorčicová Eliška OK Chrastava C 8197 80 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 80 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 80 Kč
5.50 km, 225 m, 15 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 80 Kč
ZLH7451 Siatková Silvie OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit 90 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 80 Kč
KON8080 Jílková Hana KOB Konice C 2069071 80 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 80 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49418 80 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 80 Kč
KSU7551 Pattermanová Ivana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 80 Kč
KSU7383 Mlčková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52258 80 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 80 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 80 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 80 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 80 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 2080963 80 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 52535 80 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 80 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 80 Kč
ODR7450 Králová Ivana SKOB Odry C 49479 80 Kč
VRB7777 Svačinková Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436921 80 Kč
JZL7351 Kundratová Jana TJ Jižní svahy Zlín C 53360 80 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 80 Kč
STE7454 Urbanová Edita SK SKI-OB Šternberk C 52480 80 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 80 Kč
JPV7550 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov zapůjčit 130 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 160 Kč
3.90 km, 135 m, 12 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH5950 Pavlíková Hana OOB TJ Zlaté Hory C 52658 80 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 80 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 80 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 80 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 80 Kč
47C6850 Ženčáková Marie ASPV OA Šumperk 2032185 80 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 80 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 80 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 7200270 80 Kč
KSU6950 Pšenčíková Eva Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443106 80 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52090 80 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 80 Kč
CHA6550 Gorčicová Ivana OK Chrastava C 8179 80 Kč
SBR6150 Czaschová Irena SKOB Bruntál C 51915 80 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 52560 80 Kč
ABM6666 Tomanová Elena KOB ALFA Brno C 2075673 120 Kč
3.50 km, 115 m, 12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 80 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 80 Kč
HSU5050 Čadilová Alena Horizont klub Šumperk C 52599 80 Kč
HSU5350 Štáblová Jitka Horizont klub Šumperk C 52557 80 Kč
2.10 km, 65 m, 7 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc 2069080 50 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice C 416309 50 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice C 416310 50 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 1400404 50 Kč
SSU0650 Seidenglanzová Johana SK Severka Šumperk C 6710 50 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 426369 50 Kč
HOB1101 Kratochvíl David SKOB Horní Benešov C 53348 50 Kč
JZL0700 Kundrata Vít TJ Jižní svahy Zlín C 50 Kč
JZL0950 Kundratová Eva TJ Jižní svahy Zlín C 218973 50 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno 2081351 50 Kč
JPV0500 Poláček Tomáš Oddíl OS SK Prostějov zapůjčit 60 Kč
NNN0550 Plachá Aneta Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
NNN0700 Plachý Ondra Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
2.10 km, 70 m, 8 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2075670 50 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 50 Kč
KSU0700 Mlček Vincenc Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073736 50 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 50 Kč
KSU0505 Kroul Jiří Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53565 50 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49316 50 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov 53588 50 Kč
PTI0500 Fajst Vojtěch Sportovní klub Ptení C 08837 50 Kč
ASU0547 Greschner Adam Magnus Orienteering C zapůjčit 60 Kč
ASU0548 Hohn Matěj Magnus Orienteering C 2080969 50 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering C zapůjčit 60 Kč
JPV0515 Fic Dalibor Oddíl OS SK Prostějov C 52842 50 Kč
ASU0500 Kobylka David Magnus Orienteering zapůjčit 60 Kč
KSU0515 Opravil Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073734 80 Kč
2.30 km, 90 m, 9 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 52718 50 Kč
CEL0400 Tomášek Adam TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301567 50 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 2051506 50 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 50 Kč
ZPV0300 Hošťálek Ondřej KOB ZPV Prostějov C 206390 50 Kč
KSU0404 Pavelka Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446448 50 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053547 50 Kč
STE0300 Cupal Petr SK SKI-OB Šternberk C 2027236 50 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 50 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061810 50 Kč
PLU0300 Novák Rostislav TJ SOKOL Plumlov C 2087634 50 Kč
ODR0400 Král Jiří SKOB Odry C 49334 50 Kč
ODR0300 Matěja Jan SKOB Odry 49357 50 Kč
UOL0400 Náhončík Jakub SOB Olomouc C 2069082 50 Kč
SKM0300 Frkal Jiří KOB Směr Kroměříž 416077 50 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering C 53112 50 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov C 2073679 100 Kč
3.80 km, 130 m, 10 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 50 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc C 2088178 50 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov C 2075675 50 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 52746 50 Kč
CEL0100 Tomášek Ondřej TJ Sokol Čelechovice na Hané B 301562 50 Kč
UOL0202 Jedzok Vojtěch SOB Olomouc 2069083 50 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0000416215 50 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058486 50 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 53649 50 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 50 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 50 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk B 2073721 50 Kč
STE0200 Hájek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2027240 50 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk B 2032192 50 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 50 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 50 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 50 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 2032142 50 Kč
PLU0100 Halabrín Petr TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
JZL0201 Kundrata Jan TJ Jižní svahy Zlín B 53353 50 Kč
5.30 km, 225 m, 14 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 2020742 80 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 52549 80 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 80 Kč
KON0013 Šudřich Tomáš KOB Konice C 2083419 80 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 80 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067337 80 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056281 80 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056268 80 Kč
KSU0013 Šafář Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 80 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056308 80 Kč
UOL0000 Prachař Matouš SOB Olomouc B 2069081 80 Kč
JPV9912 Honkyš Jan Oddíl OS SK Prostějov C 439233 80 Kč
UOL9901 Vostál Dominik SOB Olomouc C 1400425 120 Kč
6.40 km, 240 m, 16 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL9801 Chaloupka Josef SOB Olomouc B 2069084 80 Kč
SSU9701 Vosáhlo Jan SK Severka Šumperk B 9005223 80 Kč
JPV9915 Kašpar Petr Oddíl OS SK Prostějov A 2069090 80 Kč
KSU9707 Knypl Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067332 80 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk A 2032171 80 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk B 2060296 80 Kč
UOL9800 Mazanec Jakub SOB Olomouc C 2051499 80 Kč
JPV9824 Kočí Josef Oddíl OS SK Prostějov A 1007539 80 Kč
JPV9707 Honkyš Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 234582 80 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering A 920686 80 Kč
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava A 331752 80 Kč
JPV9800 Hubáček Filip Oddíl OS SK Prostějov A 301569 80 Kč
9.70 km, 350 m, 26 kontrol
Rank. koef.: 1
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 80 Kč
PTI8527 Klváček Aleš Sportovní klub Ptení C 8822 80 Kč
ZPV7900 Karásek Michal KOB ZPV Prostějov C 433096 80 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno R 515009 80 Kč
SSU7004 Kašpar Jaroslav SK Severka Šumperk C 2069100 80 Kč
UOL7501 Trávníček Jan SOB Olomouc C 301557 80 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 80 Kč
ADA7101 Čížek Petr OOB Spartak Adamov C 336714 80 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 80 Kč
AOP7102 Košárek Pavel Orientační Běh Opava C 51568 80 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 51123 80 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 2049563 80 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 80 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2073657 80 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 52516 80 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 80 Kč
STE7401 Tomanek Daniel SK SKI-OB Šternberk C 7200324 80 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 80 Kč
TJN8700 Strachota Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 886714 80 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 80 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 80 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov A 1602633 80 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 80 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 80 Kč
VBM8205 Otrusina David VSK Mendelu Brno C 682351 80 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk R 2027239 80 Kč
2GC8900 Štěpán Marek SKI klub KVary 7204996 120 Kč
NNN8003 Šnyrch Marek Neregistrovaní zapůjčit 130 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 160 Kč
7.00 km, 300 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 80 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 80 Kč
SOP8802 Lichý Ondřej OOB TJ Slezan Opava C 49304 80 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov A 1602630 80 Kč
VPM7905 Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň C 52429 80 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 811213 80 Kč
CHA6200 Gorčica Pavel OK Chrastava C 8174 80 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 80 Kč
SKM0000 Darebník Ladislav KOB Směr Kroměříž 253380 80 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 80 Kč
CEL5628 Špičák František TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52744 120 Kč
6.40 km, 240 m, 16 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 80 Kč
VCB7402 Janošík Radek OB České Budějovice C 416301 80 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 52581 80 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 502259 80 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 80 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 80 Kč
KSU7503 Pavelka Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073731 80 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 80 Kč
KSU7337 Patterman Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446410 80 Kč
KSU7302 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067331 80 Kč
KAR7601 Stibor Zbyněk SK Karlovice C 301259 80 Kč
SSU7401 Seidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 2067988 80 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2075602 80 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 80 Kč
HOB7001 Kratochvíl Karel SKOB Horní Benešov C 7202579 80 Kč
NNN7701 Martinek Pavel Neregistrovaní 52740 80 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000052240 80 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Orienteering C 553435 80 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 80 Kč
ODR7300 Král Jiří SKOB Odry C 49326 80 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C zapůjčit 90 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 80 Kč
CEL7015 Hubáček Martin TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52409 80 Kč
SSU7700 Možný Stanislav SK Severka Šumperk C 224897 80 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 120 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 120 Kč
5.40 km, 175 m, 14 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 80 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51874 80 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 80 Kč
PTI6622 Vítek Zbyněk Sportovní klub Ptení C 8828 80 Kč
CEL6426 Tomášek Jiří TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52406 80 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 80 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 80 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 80 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 80 Kč
KON6431 Vlach Josef KOB Konice C 361996 80 Kč
SSU6700 Zatloukal Tomáš SK Severka Šumperk C 420422 80 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 80 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 80 Kč
STE6700 Lukašák Štefan SK SKI-OB Šternberk C 2080964 80 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 80 Kč
VRB6808 Slavík Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436923 80 Kč
PLU6219 Kubeš Jaromír TJ SOKOL Plumlov C 52500 80 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 80 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 80 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 80 Kč
OOL6303 Konečný Jiří SK Haná orienteering C 342524 120 Kč
ADA5801 Hloušek František OOB Spartak Adamov 2087717 160 Kč
4.50 km, 125 m, 16 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 80 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 80 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 80 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 80 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 52251 80 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 80 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 80 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 80 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 80 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 80 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 80 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 80 Kč
KSU4900 Komárek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52616 80 Kč
KAR5001 Pospíšil Karel SK Karlovice C 51950 80 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51910 80 Kč
SBR5301 Vojtášek Jan SKOB Bruntál C 352328 80 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 80 Kč
SBR6003 Czasch Petr SKOB Bruntál C 7856 80 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 80 Kč
BOV5200 Herdegen Ondřej TJ Baník Ostrava OKD C 7203331 80 Kč
65C5900 Fráňa Pavel SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 2060222 160 Kč
SOP5601 Volný Jiří OOB TJ Slezan Opava C 301232 160 Kč
3.50 km, 115 m, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 80 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 80 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 80 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 80 Kč
OOL4901 Smolka Miloslav SK Haná orienteering C 52747 80 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 80 Kč
RAD4801 Huňka Jiří TJ Sokol Radslavice C 49433 80 Kč
2.10 km, 65 m, 7 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL1200 Svoboda Ondřej SOB Olomouc 2069085 50 Kč
VCB1002 Janošík Ivan OB České Budějovice C 331401 50 Kč
TBM1101 Kozák Vojtěch KOS TJ Tesla Brno 53103 50 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice 307329 50 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 50 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 50 Kč
38S0850 Valyavka Viktoriya (SVK) Slávia ŽU Žilina 502256 50 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 50 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52617 50 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU1010 Kroul František Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KAR7650 Stiborová Blanka SK Karlovice 301254 50 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 50 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 50 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000053153 50 Kč
TTR0951 Dvořáčková Eliška OOB Třebíč C 0000052247 50 Kč
PTI0700 Šnajdr Jakub Sportovní klub Ptení C 8835 50 Kč
PTI1050 Šnajdrová Nikol Sportovní klub Ptení C 301571 50 Kč
ODR0850 Králová Hedvika SKOB Odry C 49498 50 Kč
ASU1017 Aleš Mikuláš Magnus Orienteering C 1414502 50 Kč
ASU1077 Alešová Anna Magnus Orienteering C 2092372 50 Kč
TTR0500 Michal Jan OOB Třebíč zapůjčit 60 Kč
ZPV0500 Přikryl Jiří KOB ZPV Prostějov zapůjčit 60 Kč
VBM8652 Otrusinová Olga VSK Mendelu Brno C 682349 50 Kč
UOL0800 Heča Michal SOB Olomouc C zapůjčit 60 Kč
NNN1000 Plachý Matyáš Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
UOL6750 Holečková Lenka SOB Olomouc C 301560 50 Kč
NNN1051 Dalajková Aneta Neregistrovaní 765108 50 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 50 Kč
2.40 km, 85 m, 11 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6060 Veřmiřovská Zuzana SOB Olomouc zapůjčit 50 Kč
UOL6202 Veřmiřovský Jiří SOB Olomouc zapůjčit 50 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 50 Kč
ODR6100 Šauman Petr SKOB Odry C 331055 50 Kč
VCB7552 Janošíková Olga OB České Budějovice C 416399 50 Kč
NNN7802 Hala Miroslav Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
NNN7803 Boháč František Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
NNN9900 Svozil Filip Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
25C6750 Chmelařová Blanka péčkaři 8885 50 Kč
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 2020738 50 Kč
KSU7550 Heclová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443087 50 Kč
SSU7050 Zatloukalová Eva SK Severka Šumperk 50 Kč
UOL5953 Hrubanová Věra SOB Olomouc C 52439 50 Kč
KAR4701 Tomeček Lubomír SK Karlovice C 51947 50 Kč
STE7900 Novák Jan SK SKI-OB Šternberk C 50 Kč
STE7551 Pospíšilová Lucie SK SKI-OB Šternberk C 50 Kč
STE6850 Poštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2073431 50 Kč
PLU7201 Černoch Petr TJ SOKOL Plumlov 2061839 50 Kč
PTI0150 Minxová Agáta Sportovní klub Ptení 301578 50 Kč
TTR8154 Dvořáčková Jana OOB Třebíč C 0000224888 50 Kč
SKM6200 Moser Zdeněk KOB Směr Kroměříž C 50 Kč
SKM6301 Kavan Luboš KOB Směr Kroměříž C 619094 50 Kč
VRB6202 Labudík Milan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51954 50 Kč
25C6100 Honkyš Petr péčkaři 439239 50 Kč
JPV6350 Honkyšová Eva Oddíl OS SK Prostějov C 50 Kč
ASU7799 Navrátilová Helena Magnus Orienteering C zapůjčit 60 Kč
JPV0300 Poláček Lukáš Oddíl OS SK Prostějov zapůjčit 60 Kč
NNN7850 Šnyrchová Božena Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
OOL6708 Slavíček Stanislav SK Haná orienteering C 2023805 50 Kč
OOL6955 Slavíčková Katka SK Haná orienteering C 421852 50 Kč
PTI6952 Vítková Miroslava Sportovní klub Ptení C 8826 50 Kč
UOL0051 Vránová Eliška SOB Olomouc zapůjčit 60 Kč
UOL7550 Vránová Helena SOB Olomouc zapůjčit 60 Kč
JPV5959 Papoušková Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2045209 50 Kč
5.00 km, 130 m, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL9000 Koutný Lukáš SOB Olomouc 52465 80 Kč
42C8200 Videcky Jan Autocont zapůjčit 90 Kč
NNN7502 Novotný Petr Neregistrovaní 2067992 80 Kč
NNN6500 Plachý Martin Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN7650 Plachá Andrea Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
celkem přihlášených: 393, vklad: 27730 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.